Új privát üzeneted érkezett!

mia: a dóra a felfedező van a nickelodeonon is :) ott minden reggel van :) meg a diego az is hasonló tanulós mese :)

Kati: én még mindig nika vagy ok :oops: :oops: én ezért most egy hűs fuvallatot küldök neked :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mia, hozd csak a teszteket, mi szívesen nézegetjük! S természetesen Veled együtt örülünk!
A szeméremdomb fölött azért érzed, mert alhasi vérbőség alakul ilyenkor ki.
Az egyéb szurkák (főleg jobb- ill. baloldalon) a méhtartó szalagok nyúlása miatt vannak. Nálam Bencénél sokkal jobban érezhető volt ez az oldalirányú nyilallgatás, mint most. Volt olyan, hogy szó szerint fájt, ha felálltam és kiegyenesedtem...

Az én férjem tegnap megfőzte az ebédet és délután lenyírta a füvet! :D :lol: :D :lol: :D Azt hiszem én jártam a legjobban! :D :D :D
Na jó, azért a kakaós csigát én sütöttem...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág:akkor megnyugodtam :) nekem is néha úgy belenyilal,de ahogy írod bal-jobb oldalon érzem ezeket a szurkákat...meg néha középen...Tehát akkor ez nem baj....

Haragszok rád,mert nem küldtél a kakaós csigából :oops: :( ejnye-bejnye :? :twisted:
Vendég
 

 
 

Nika: tényleg?ezt nem is tudtam :shock:
Vendég
 


mia: bizony bizony :) Gergő is imádja és nézi is :)

Bogárkám remélem rendben hazaértél :)majd jelentkezz hiányzol ám nagyon

Meg a többiek is hol vannak?

nika70
Salgótarján
 
 


Mia, nem tudom, hogy ki "lopta el" a fénypostán küldött kakaós csigát, de én küldtem Neked!!! :D :D :D Lapozz csak vissza kettőt és a lap alja körül olvashatod... :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!

Mia gyönyörűen erősödik a teszted!!!!!!!!!!:))))))
én attól a Dóra mesétől falra mászok de muszál ynézni mert Máté meg szereti ......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!!

Bogárka remélem minden rendben volt az úton, gondoltam rád!

Velem minden rendben van, tegnap voltak nálunk páran, grilleztünk, bográcsoztunk, nagyon jól éreztük magunkat, majd hozok pár képet később! Viszont....ugye szerdán megjött, előtte való nap leesett a hőm, de szerda óta ugyan olyan magasan van mint mensi előtt, ez mitől lehet? Nem kellett volna lent maradnia? Vagy minden ciklusban más az alaphő?

Mia nagy - nagy gratula! Remélem én is hozhatok hamarosan ilyen szép teszteket Nektek! Végül, hogy döntöttél, mikor mész orvoshoz?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


monalux: majd mi leszünk akik mensi után hozzák a +++ tesztet :):):) én mondjuk nem értek a hőkhöz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Mona tuti hogy te is hamarosan hozol pozi tesztet.ez nem kétség....... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

képzeljétek, voltam szilvát szedni. anyósoméknak van egy szilvásuk és oda mentem ki segíteni egy másfél órát. igazából jól esett. csak lassan haladtam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


mona, nika: ti is nemsokára zebrásodni fogtok!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona, nem tudom, hogy miért ugrott megint fel a hőd... a mensid olyan volt, mint máskor????
A bográcsozás szuper lehetett, várjuk a fotókat!!!!

Nika, nagyon várom a holnapot! Annyira kíváncsi vagyok arra, hogy mi a helyzet Veled (Veletek? :wink: ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Érdekes álmod volt! Megfejteni nem tudom, de annyi tuti, hogy azt a vágyadat élted át, hogy pocakos legyél! :lol:
meglásd nemsokára az is leszel!!!!!!!!!!!!!!!! Monával együtt persze!!!!!!!!!!!!!!!!! na meg Bogárkával!!!!!!!!!!!!!!! Ebben a topikban senki nem marad baba nélkül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, ami jól esik azt nyugodtan csinálhatod! Enni is szereted a szilvát??? (Hmmmmm.. egy jó kis szilvás gombóc....)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: kb egy hete szilvát, szilvával eszek!
ez esik jól!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


még a gombócig nem jutottunk el, mert ahoz még nem elég puha, meg még nem untam rá eléggé, de majd biztosan lesz az is, de azt anyukám készít isteni finomat. viszem neki a szilvát, hozom tőle a gombócokat! micsoda üzlet!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bogár, hol vagy, merre csavarogsz...

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


betti, beze, zsuzsi, ti is nagyon régen voltatok itt! remélem minden oké veletek!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita: köszike :wink:

Mona:Hamarosan te is hozni fogsz,szép zebrás tesztet,én nagyon szorítok,teákat iszod? Hú,én nagyon szeretek bográcsozni,grillezni,nincs is annál jobb :)

Nika: neked is szorítok ám,zebrásodjatok!!! :lol: Ja,és apával betonozzatok :lol:

Bogár: remélem,minden rendben ment az úton,én is gondoltam,gondolok rád!!!!Hiányzol!!!Puszika :wink:
Vendég
 


:shock: Szilvásgombóc,IMÁDOM!!!!!!! :D
Vendég
 


Nika úgy legyen, remélem minél előbb babásak leszünk!

Jó lenne, ha Bogárka is hozná már a pozi tesztet!

Csillag, hát most 5 napig tartott, előbb 4 napig, de semmi különöset nem vettem észre!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Virág: pedig nemért ide a kakós csiga,bizti útközben valaki megette :D hú tényleg,holnap Nika tesztel!!!!! :shock: de izgalmas,nagyon szorítok!!! :D
Vendég
 


Kati, ez jól hangzik :D :D :D jó az üzleti érzéked :D :D :D
Ma bolhapiacon voltunk délelőtt. Nagyon szeretek ott nézelődni, annyi jó dolgot ki lehet fogni. Vettünk Bencének egy olyan széket, amit az étkezőasztalnál fogunk használni. Fából van, állítható az ülőke magassága és a lábtartója is, így sokáig tudjuk majd használni. Alig használt a szék és a bolti árhoz képest (12.000 Ft), jóval olcsóbban vettük. 1500 Ft-re alkudta le a férjem. Ő nagy mágus ebben az alkudozásban, és nemcsak megy neki a dolog, hanem még élvezi is.
Itthon aztán az Uram végigfertőtlenítette a széket és úgy néz ki, mintha boltban vettük volna! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mia, fene a pofájába annak a kakaós csiga tolvajnak... :twisted:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: gratulálok a székhez! ez nem olyan, amit aztán le is lehet fordítani és akár egyedül bele is mászhat és akár rajzolgathat, vagy dolgozhat benne. az unokaöcsémnek is van, és az az ő íróasztala, mint az apukájának is van. precízan berendezte papírokkal, meg ceruzatartóval, meg külön kupac a kifestőknek!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virág: az tök jó,bizti jó lehet az a szék :wink: és nagyon jó árban vettétek,a bolhapiacon én is szeretek nézelődni,apósom tud alkudozni de nagyon,sokszor megkér vmit és nemakarják annyiért odaadni,aztán apósom elmegy onnan mintha nem érdekelné,és még ők szaladnak utána hogy jólvan áll az alku :lol: :lol: :lol: olyan jókat szoktam nevetni rajta :lol:
Vendég
 


nézitek a meccset?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, nem nézem a meccset. engem nem érdekel és Apát se...

Mia, az alkudozáson én is mindig jót derülök. A férjem eleve úgy szokott odamenni a kinézett dolog eladójához, hogy "X-ért odaadja?" Persze valami pofátlan alacsony árat mond, erre az eladó rátesz egy kicsit, a férjem ragaszkodik a saját elgondolásához, az eladó lejjebb adja, és így tovább... végül egy kicsivel többért szoktuk eladni, mint az a szemtelenül alacsony ár... :D

Találtam képet a székről (és ahogy nézem még drágább is a boltban, mint amennyit írtam):

A tálca része nekünk már nem kell, mert anélkül be tudom tolni az asztal alá.

http://www.teszvesz.hu/item1128695694_u ... ml#gallery

Az egy kicsit szebb amit vettünk, mert látszik rajta a fa erezete.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati: apa nézi a meccset,én nem szeretem :)

Virág: jó kis szék :wink:

Mára elköszönök,tiszta fáradt vok :shock:
Jó éjt,Szép álmokat nektek! :D
Vendég
 


csillag: ez nagyon jól néz ki! és milyen praktikus! biztos büszkén feszít benne bence.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


sziamia! :lol: :lol: :lol: jó éjt!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati én nem nézek meccset........utálom a focit.már ha zet annak lehet nevezni.én menekülök.de a párom nézi........

szilvás gombócot én is kéreeeeeeeeeeeeek!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag: nekünk ugyanilyen van :)::) majd mindjárt keresek egy képet róla:) mi 8000 ft-ért vettük átszámítva e-bay-en postaköltséggel együtt újonnan
ez akkor csináltuk amikor összeraktuk :) most már asztalka nélkül van magasabbra téve asztal alá betolva :) és elbír engemet is simán :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, szerintem is tök jó ez a szék! Bence is csak úgy feszített benne amikor ettük a vacsorát. :D Ez lett az ő "nagyfiús széke". Örülök, hogy nem hagytuk ott a piacon.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nika: de édes gergő! tényleg nagyon feszít benne.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mona, az 5 napos mensi biztos, hogy teljesen normális. Arra azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy alakul a hőd a következő napokon.
Ebben a hónapban is fogsz lh teszteket csinálni?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak punnyadtam... Átjöttek a szomszédok egy kicsit és velük voltunk... Jó volt:)
Szilvásgombóc a kedvencem! Anyósom csinálja a környezetemben a legjobbat. És mindig csinál nekem, ha kérem. Azt hiszem, nemsokára megint megkérem :D

Nika: Drukk holnapra!!!++++++

Csillag: Tök jó ez a szék! Használja a kisember egészséggel! :)

Bogár: Gyere mááán!!!

Néztük a meccset. Az utolsó két mérkőzést megnéztük. A mai botrányos volt. Örülök, hogy a spanyolok nyertek. Az egyik holland lekaratéjozta az egyik spanyolt pfffff. :evil: Akkorát zakózott szegény, mint az ólajtó. Sajnáltam. És csak a 116. percben született egy db gól. Silány volt...

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!!!!

Nika: látod milyen korán keltem???? :D aludni sem bírok,olyan izgatott vok,drukk-drukk :D

Bogár???remélem jólvagy :lol: :wink:
Vendég
 


húú mia tényleg korán keltél:):)

nekem még meg kell vennem azt a tesztet de nem vagyok biztos benne hogy meg kell e csinálnom :(:) mindenesetre pisiltem egy üvegbe de még nem biztos hogy tesztelek.annyira nem érzek semmit ezzel kapcsolatban:(

Bogár gyere már nagyon hiányol mindenki mi van veled? bár szerintem most a család meg minden fontosabb mint mi vagyunk de azért jelentkezz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Úgy látom Mindenkinek beindítottam a fantáziáját ezzel a szilvásgombóccal... :D :D :D Én magam szoktam csinálni, de azért emlékeimben még mindig élesen él az az íz, amit a nagymamám csinált gyerekkorunkban. :) Ő mindig csupaszon hagyta a gombócokat és mákkal ettük. Hmmmmmmmmm de jó volt!

Mia, jó korán kidobott az ágy! :shock:

Nika, ??????

Zsuzsi, Neked most úgyis a punnyadás a leghasznosabb program! Űzd csak ezt a "sportot" amikor csak tudod! :lol:

Bogárka, remélem minden OK volt tegnap és végre szippantottál magadba egy kis magyar levegőt! Érezd jól magad!!!!!!! Szépítkezz, relaxálj! Ja, és jó fagyizást Pampalinivel! :D

Beze, ???????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mia, még annyit akartam mondani, hogy a férjem unokahúga pont 2006. 10.15-én született, mint Tomika! :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

jó vétel volt :) nálunk a párom ilyen alkudozos,én meg már néha szégyenlem :D :D mert pofátlan :D

én is elég finire megtudom csinálni a szilvás gombocót :D

ma vagyok 14 hetes :) tellik az idő eléggé :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti, bizony telik az idő! :D Én is épp ma gondoltam bele, hogy pont 4 hónap múlva, nov. 12-re vagyok kiírva! :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!
Betti akkor a vonalzód késik 1 napot.......

Zsuzsi én pl kímélem magam a meccsnek nevezett akármin........... :) gyülölöm a focit....... :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én is gyülölöm a focit de apa szereti így ilyenkor alszik gyerek enyém a gép :):):):)

na csajok éreztem én hogy felesleges megcsinálni a tesztet :( negatív :( ez van majd bogár kismamásodik helyettem és majd küldi nekem a lh tesztet és akkor majd összehozzuk :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Hú csajok,reggel majdnem kidobtam a taccsot :oops: eléggé hányingerem volt,de aztán elmúlt...aztán az előbb megint :shock:
De nem maradtok ám teszt nélkül :wink:
Ezt most 11órakkor csináltam,25-ös érzékenységű teszt,mensi késés 2.napján íme:
Kép
Vendég
 


Nika, sajnálom... de úgy gondolom, hogy ha megpróbálod lh tesztekkel még tutibban belőni a pé-t akkor sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mia, gyönyörű a teszted!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Hess róka, hess!!!!!!!!!!!!! (bár azért ez nagyon biztató jel...)

Ma délután megyek dokihoz, uh nem lesz, de azért drukkoljatok, hogy azt mondja, hogy minden OK!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág:köszike :wink: nagyon drukkolok,de bizti minden jó lesz :wink:
Vendég
 


Van 1laptetőőőm :lol: ki kéri??? :D
Nika,Bogár,Mona???????????na melyikőtök a gyorsabb???? :lol: :lol: :lol: na???? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nika:sajnálom :!:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?