Új privát üzeneted érkezett!

Mondjuk nem is nagyon kell sürgetni, mert nagyon be van sózva! :wink: :lol:
zsu83
 
 


Oké várom a képeket!

Fuj most nézem a hiradot és benne a csalamádét, na azota se eszek.
Ma jol bezabáltam sütiből és tele a hasam.
encike 2
 
 


én épp mákostésztát eszek..délután meg túros és kakós palacsinta volt...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Palacsinta, nyam-nyam! :P :lol:

Encike: Miért mi van a csalamádéval? :shock: Megint egy újabb élelmiszerbotrány? :roll:
zsu83
 
 


igen, de inkábbn nem irom le, mert öklendezek!

Én átmentem a szomszédba ott tortát ettem majd a másikba aranygaluskát. Most husilevet fogok vacsizni.
encike 2
 
 


most hála nem én csináltam hanem a nyagyim még tegnap..csak elhoztam és elfogyasztottuk..annyira más mikor én csak eszem és nem bajlódok vele a konyhába.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, én is így vagyok vele, jobban szeretem, ha más csinálja, nekem csak enni kell! :lol:
zsu83
 
 


jobb tényleg..de sajna mi ha enni akarunk akkor nekem kell megcsinálni.ez kivételes eset volt..
megyek kicsit ledőlök,mert nagyon fáj a pocim..később benézek még... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike: De jó szomszédaid vannak! :wink: :)

Ok Nita, jó pihenést! :D
zsu83
 
 


Most kényeztetnek!
Tényleg jobban esik, ha más csinálja!
encike 2
 
 


Igen, ilyenkor olyan jó, mindenki csak kényeztet minket! :lol:
zsu83
 
 


na vagyok..már jobb kicsit a pocakomnak de még érzem azért..közbe bőgtem egy hatalmasat.. :cry: kegyetlen az élet néha... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boldog névnapot az én kicsi rosszcsont MÁTÉMNAK!!!!!!!!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Pont most néztem a naptárt! Bocs hogy nem jutott előbb eszembe! :oops:
Nagyon Boldog Névnapot kívánok Máténak!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Miért sírtál Nita?

Ma kimostam az ágyneműgarnitúráját Bencusnak! Vettünk Gabi mosóport, és hozzá öblítőt! Olyan jó illat van a szárító közelébe! :lol:
zsu83
 
 


zsu köszönjük a köszöntést..átadom Máténak... :lol:
azért sírtam mert a tv2-őn beszélt az az apuka akinek a isfiát /másfél éves volt/ egy tetű görény a zebrán elgázolta..meghalt a nagymamával együtt a kicsi...nagyon megsirattam..a héten lett volna 2 éves a kisfiu... :cry:
Gondolom milyen jó az illata... :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: Hát gratulálok a biztos kisfiúhoz :D Nagyon szép név a Bence!Szonja is Bence lett volna,ha fiú lett volna :shock: Ezt jól megmondtam :roll:

Nita: Boldog névnapot máténak! :D Hanna lett volna Máté...... :D

Rólunk: Tegnap voltunk pécsen autót nézni,mert a férjem családi autót akar majd venni!Most van egy Toyota Corollánk,de az 3 ajtós és már a Hannát is alig tudom berakni,nemhogy ha már 2 picur lesz.....Típusáról még nem döntöttünk,vagyis a férjem még nem :roll: ilyenek ezek a férfiak!Nem kell sietnünk,mert tavasszal tervezzük a vásárlást!Voltunk a C UND A-ba is és vettünk a Szonjának egy kissapkát,Hannának egy pulcsit meg egy nacit! :D Apa kapott farmert+parfümöt,én meg parfümöt meg egy fincsi ebédet :D :D :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


NIta: Máténak Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!
A tegnapis adást én is végig sirtam. Istenem annyira szörnyű lehet a szüleinek:(

Kép
csucsu05
 
 


csucsu akkor együtt sírtunk:( :cry:
köszönjük a felköszöntést! :wink:
melcsi szép neve lett volna Hannának ha fiu lett volna..na de szonja is szép nevet kapott volna ha ... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita: Akkor jó, hogy tegnap este nem néztem a tv-t, mert biztos én is bőgtem volna! :cry:

Melcsi: Köszönjük! :lol:
Mi is jövő tavasszal tervezzük a kocsicserét, most Peugeot 206-osunk van, három ajtós szintén! Egy öt ajtós sokkal kényelmesebb az biztos! :lol: Most Peugeot 207-est szeretnénk! :)
zsu83
 
 


sok sikert a kocsivásárláshoz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Lányok!

Tegnap teljesen kivoltam,mert vasárnap meghalt az egyik gyerekkori barátnőm! :cry: Most lesz 3 éves a kislánya,pont mint a Hanna!Rákos volt!2 éve tudta meg,de már nem tudtak segíteni rajta! :cry:Éjjel alig aludtam,de Szonja nagyon sokat mocorgott!Biztos érezte,a nyugtalanságom!Hajnalban elkezdett csuklani fél 5 körül,akkor meg azért nem aludtam! :?

Zsu: Most mi Volvot néztünk,mert ami tetszik,az már 3,5 milláért el is érhető!Nagyon tetszenek nekem a peugeot-k,de a férjem 1,90 magas,nem szívesen ül be egy pici autóba :?

Nita: Sajnos én is így vagyok a tv műsorokkal!Annyira sok szőrnyűség történik,hogy nem is szívesen nézem,mert én is elég érzékeny vagyok ezekre a témákra!Főleg ami gyerekekkel kapcsolatos! :(

Kiriki: Merre vagy?! Csak nem ennyire rajta vagytok a témán,hogy már be sem nézel felénk?! :wink: :D

Enci: Nekem is az a kaja jobban esik,amit nem magamnak kell megcsinálni!Hála égnek hétvégenként szülőkhöz,nagyszülőkhöz járunk kajálni,így sokszor örülhetek! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi érszvétem a barátnőd miatt... :cry:
amugy már jobban érzed magad? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Melcsi: Annyira sajnálom a barátnődet! :cry:

Tegnap apa összerakta a pelenkázót! Ma jön a kiságy! :lol:
Ma vettem magamnak egy szoptatós hálóinget, és egy kismamafelsőt! :lol:
zsu83
 
 


zsu szépen gyarapszik a a gyüjteményed... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen Nita, az én kelengyémet is be kell szerezni a kórházba! :wink: :D
zsu83
 
 


a korházi cuccot igen mostmár szép lassan össze kell készítened... :wink: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú, még nekem is annyi minden kell! :roll: Írom a listát, és aszerint vásárolok! :)
zsu83
 
 


azt jol teszed ha van listád... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ha nem lenne listám, nem is tudom, hogy vásárolnék! Szerintem össze-vissza! :)
zsu83
 
 


én nem tudom hogyan de ösztönösen vásároltam lista nélkül..volt otthon lista de soha nem vittem magammal.ill mindíg elfelejtetem magammal vinni.. :oops:
de tény a legjobb ha ott van a zsebedbe... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Még nem is dicsértem meg Máté új vonalzóját! :lol:
zsu83
 
 


köszi..már lassan igaz is ami a vonalzora ki van írva... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Már jobban vagyok!Ha beszélgetünk róla legalább már nem sírom el magam!Pénteken lesz a temetés,de nem hiszem hogy elmegyek,mert nem hiszem,hogy jót tenne így Szonjával a pocakban,inkább másnap elmegyünk a családdal és viszünk virágot neki!Ti hogy gondoljátok!?

Zsu:Nekem is van listám,de már nem sok minden van rajta! :D Szonjának akarunk még venni egy új kisplédet,meg néztem elektromos orrszívót+pelust akarok 1-2 csomagot venni!Popsitörlő most tök jó akcióban volt a Tescoba,be is szereztünk belőle :D Magamnak veszek még haskötőt a császár utáni időszakra+2 szoptatós melltartót akarok még és ennyi :D

Nita:Tényleg jó az új vonalzótok!Nálunk is a Hanna az úr a háznál lassan,mert a nappaliba csak a Minimax megy :roll: mi meg a szobánkba vonulunk,ha híradót nézünk vagy vacsoracsatát! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi..akkor a hannát meg a mátét összeköthetjük... :shock: :lol: ..és majd uralkodhatnak ketten.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...
a temetéssel kapcsolatba szerintem is jobb ha másnap mentek el..em jó ha felzaklatod magad... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi: A temetésre tényleg jobb, ha nem mész el,mert biztos felzaklatna nagyon Téged is és Szonja babát is! Jobb, ha másnap kimentek!
zsu83
 
 


lányok hoztok pocis képet?olyan jó nézni őket.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


melcsi részvétem tudom milyen érzés nekem anyukám ment el mikor pocis voltam és senki nem engedte hogy igazán kisírjam magam a baba miatt mai napig van hogy elsírom magam :(:( :cry:

nekem csak nagyjából volt egy listám de ha mindent megvettem volna ami rajta volt akkor ingem gatyám ráment volna:):):):)
én pocisat egyenlőre nem tudok hozni de ami késik hamar itt lesz :):):):)
gegéről viszont ez most a nagy kedvenc :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


nika nagyon helyes Gergő ahogy az ágyon heverészik :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na akkor most rakok fel egy képet ahol a Hanna éppen a Hugit hallgatja :D :D :D
Kép

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Nita: Ok, megkérem apát, hogy valamelyik nap csináljon rólam egy képet! Csak most dolgozik! :( És még tartozom a pelenkázó és a kiságy képpel is! :wink:

Nika: De aranyos Gergő! :lol:

Melcsi: Jaj, de édes Hanna, egész meghatódtam a képtől! :lol:
zsu83
 
 


Melcsi: tényleg nagyon édes Hanna :):):) remélem hamarosan már én is babás leszek :):):):) nagyon rákapcsoltunk apával :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Neked is küldöm a sok-sok ++++++++++++++++++++++++++++++-t!!!!! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


melcsi a képen szunyókálsz? :oops: amugy nagyon édes a Hanna ahogy füleli a kistesóját... :lol:
zsu semmi baj..akkor hozod a képet amikor tudod... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


zsu köszike remélem be is érik egy pozitív tesztre :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika hogy vagytok? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIka: Akkor megy a drukk+++++++++++++++++++++ :D :D

Nita: Nem alszok,csak a Hannát nézem,hogy milyen aranyos,de a hasamtól nem nagyon láttam az arcát :oops: :D

Zsu: Köszi :D Várjuk a képeket :D

Ha tudok én is rakok fel képet a Szonja ágyáról!
Kép

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: Nagyon aranyos ez a kép:) És a bútor is tutti lett. Szonjának nagyon jó kis lakhelye lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


melcsi gyönyörű lakhelye lesz a kis a Szonjának :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika: Remélem minél hamarabb hozol egy pozitív tesztes képet! :wink

És persze a többiek is!!! :D

Melcsi: Nagyon szép szobája lesz Szonjának! :lol:

Képzeljétek nálunk valamelyik idióta lakó reggel fél 9 óta fúr valamit! :twisted:
Már ott tartok, hogy kiderítem ki az, aztán leállítom! :?
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?