Új privát üzeneted érkezett!

ezzel most jól beégtem. :oops: gyorsan visszanéztem. Tényleg a 2.-ra készültök. :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


laptető!

De jó, hogy mégsem mentem aludni! :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Jó éjszakát kívánok nektek!
Párocskám ma elég virgonc! :lol:
Most pedig az új Superman-t nézem.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Jó éjszakát! Megjelent már az új Superman DVD-n? Azt hiszem akkor holnap én is kiveszem, és megnézem.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika: nem égtél be. Elég sokan vagyunk nem könnyű észbetartani mindent :wink: Húha laptető. Tudod mit jelent :wink:

Jó éjt lányok! Megyek én is szunyálni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!
esőcsepp
esõcsepp
 
 


Én az HBO-n nézem a Superman-t.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt!
Olyan csúnya az idő, hogy alig tudtam felkelni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kép
CSAJOK!!!!

MIndenkinek ezt kivánom: :lol: :lol: :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati:
nálunk is ronda idő van :cry:
Alig volt kedvem az oviig elvánszorogni :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Dobom a mai gőrbém :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jajj, akkorát kacagtam most egyet!!! :lol: :lol: :lol:
AHuni ül az ölembe, miközben én itt pötyögtetek :lol: , meglátta a pocis képet, amiben nö a kisbaba, és azt kérdezte:
Anya, te lenyelted a kistesót???? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt!

Márti, nagyon jó fej a gyerkőcöd! :lol:
Egyszerűen nincs kedvem elindulni itthonról ebben a ronda időben, de lassan megyek.

Itt a ma reggeli hőm

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 35200_.png

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Jó reggelt!
Ma szabin vagyok, de jó.

Márti
A görbéd nagyon bíztató. Jókor volt a hancúr. Drukk.

Kép
p__lilla
 
 


Márti, nálad aztán volt peteérés 3 nappal ezelőtt. csak így tovább!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika
Bejelöltelek iwiw-en

Kép
p__lilla
 
 


jo reggelt mindenkinek!!!!

Natasa:BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!!!!igy utólag de nem birtam gépközelbe jutni..........

jo fej a Huni :lol: :lol: :lol: .én tegnap lapozgattam az anyák lapja magazint és a Beni kérdezte hogy anya te is akarsz ilyen nagy hasat magadnak?????jot mosolyogtam :oops: .
nekem olyan hangulatválltozásaim vannak hogy már félek magamtól.....reggel kiabáltam a Benivel mert nem találta a sapkáját....mikor sétáltunk be a suliba akkor adtam neki egy csomo puszit és mondtam hogy béküljünk ki,és legyen szép napja és hogy majd ha hazajövünk megkeressük,de oda szurtam azért hogy kicsit jobban figyeljen a dolgaira....mire hazaértem semmi bajom nem volt,most ugy bánt!!!!!!!!!!

Márti:a szervezetd nem csap be!!!szerintem volt pé-d!!!!!!én sem értem a tesztet,nekem is csinált ilyet.......reméljük pocakos leszel hamar :lol: :lol: :lol:

anyosomékról nem irok mert még azt sem éedemlik meg!!!!anyuék jo fejek,szeretik a férjem és mindenben melettünk állnak,tesómék szintén.

Erika mikor tesztelsz?????alig várom már a jo hirt :lol:
Natasa,ti hánykor mentek a dokihoz??????

mano
manocska2008
 
 


Márti
Aranyos a fiad. A görbéd tényleg nagyon biztató. Egyértelműen látszik a pé.

Manocska
Köszönöm a köszöntőt. Én 12 körül megyek dokihoz, de csak egész későn jutok gép mellé, mert egész nap futkosunk pesten. Vásárolunk!!!! Már tényleg nagyon várom.

Erika
Neked is egyre jobb a görbéd. Van valami tüneted? Hamarosan csinálhatsz tesztet. Mikor tervezed?

Kép
Kép
nati80
 
 


Mano, szerintem csütörtöknél korábban nem tesztelek. Remélem jó hírrel szolgálhatok mindenkinek :lol:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Tüneteim csak annyi, hogy tegnap rosszul lettem a mogyorótól, és a melleim pedig sokkal hamarabb kezdtek érzékenyek lenni, mint máskor. De az is lehet, hogy mindezeket bebeszélem magamnak, és pénteken megjön. Egy nappal később volt pé-em, szóval akkor kellene. Én nagyon bizakodó vagyok.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


akkor már csak 3 nap!!!!de jóóóóó,mert ha várunk valamit jobban telik az idő!!!!!

olyan lassú most a net hogy kb:1 orája vagyok a gép előtt és mindig kidob valamiért :twisted: .

Lilla de jo hogy nem dolgozol olyan pocsék idő van hogy még kinézni sincs kedvem......inkább esne a hó!!!!!!!!!délután meg szülőire megyek,na az sem lesz jobb mert sok okos szülő most azon fog 1 orát meditálni mi kerüljön a mikulás csomagba.néha az agyamat eldobom,komolyan.......de hogy elmennének fogadóórára na azt aztán nem.tavaly én voltam egyedül egész évben!!!felháboritó!!!!!!!!!!!!!!!!!!most október végén voltam és mondta a tanárnő hogy megint nem volt még senki igy mondogassam már....talán most volt már pár szülő........és ez egy nagyon jo iskola,csupa "olyan"szülővel csak sajnos a fejecskéjük üres!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Jaj lányok, annyira fáj a fejem,ráadásul még a torkom is elkezdett fájni.A mai nap nem az én napom :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati:
most olvastam vissza, hát a hideg kirázott a kinai torténetedtől.... :evil: :evil: .
Ezentúl jobban megnézem a próbafülkéket :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:pihengessél ha tudsz!!!!!!de zerintem egy algopirynt be lehet venni.nekem az orvos mondta mikor kismami voltam.
jobbulást!!!!!!!!!! :lol:

mano
manocska2008
 
 


Kösz Manó:
mondjuk a pihenéssel van egy kis gond, de még szerencse nem ma kell menjünk úszni.
De mostmár a hideg is elkezdett rázni, ugyhogy ebből tutti hűlés lesz :cry:
Megettem egy fej lilahagymát a reggelinél,már nem birtam úgy kivántam, aztán lesz nemulass az epémmel is...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Erika :
bejelöltelek iwiw-en. Gondolom téged :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Nem csodálom, hogy fáj a fejed. Ebben a mocsok időben mit is csinálna.

Én most megyek elintézem a télapócsomagokat a gyerekeknek, utána megyek fogorvoshoz konzultációra. majd elmesélem miért, ha visszajöttem. Már 3 fogorvos konzultál a protkómmal kapcsolatban. és ezt én akartam. El sem hiszem.

3 körül jövök.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok csajok!

Ajkán szépen süt a nap. Jó kedvem van, mert holnap remélem vége a vérzésemnek, és minden nap közelebb leszek a pé-hez.
Hőmérőzöm rendesen, és remélem mutatni fog mindent.

Márti!
Szerintem 100%osan esélyes vagy a babyre. drukkolok.
Igen szerintem is várd meg a pénteket, látod 2 csajnak is késett ebbe a hónapban 3-4 napot, és sajna megjött.

Nekem meg előbb megjött, de inkább ez jellemző.Éppen beszéltük a Lillával, hogy lehet hogy a késésbe, meg a hamarabb megjövésbe szerepet játszott hogy most kezdtük el szedni a gravidát?
valakinek ehhez van hozzászólása?
megköszönném

Kép
andyfekete
 
 


hát én nem gondolnám hogy a vitamin késést vagy hamarabbi mansi okozna!!!!de ez csak az én véleményem.nekem mindig pontos volt és amikor elkeztem enni a vitamint nem kavart be.hmmm de lehet van ilyen.
Andi:akkor hajrááááá!!!izgalmas napok várnak rád utána meg az izgulás hogy megjön e .igy utólag én élveztem,lehet ha ez már hosszabbra nyult volna akkor annyira nem de szép emlék!!!!!jo lenne már ha a dokin i túl lennék!!!!!!akkor megszállna a nyugalom,vagy akkor kezdődne a hányos időszak nem tudom.nekem nem a reggel okoz problémát hanam inkább estefele,nekem akkor van egy kis rosszulét,lehet a fáradságtól van :oops: .
Natasa:akkor gondolok rád a fogodoki miatt,nekem ez a rémálmom!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Nálunk nincs ronda idő. Kicsit még a nap is süt.

Márti: de jót röhögtem Huni beszólásán. Annyira jó dumája van neki. Jól néz ki a görbéd. Menjen csak szépen felfelé. :)

Erika: lehet itt pocaklakó van. Nagyon ígéretes a görbéd. És a tünetek is bíztatók :)

Nati: drukk a fogdokihoz.

Andy: nem hiszem, hogy a gravidia miatt nem jönne meg pontosan a mensi. Az csak vitamin és a mensi inkább a hormonváltozás hatására jön meg.

Manó: te mikor is mész dokihoz?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Gyerekek! nagyon szarul vagyok, kergetnek a rókák!Reggel óta émelyget, de nagyon. Még most is...Valami alapos vírus?És ráadásul helyettesítek a suliban...
esőcsepp
esõcsepp
 
 


Esőcsepp: neked mikor is kéne (nem kéne) megjönnie? Vagy hányadik napon állsz? Vonalzót nem tudsz feltenni?
Ha valami vírus akkor jobbulást, ha pocaklakó, akkor hurrá :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Andy, a Gravida nem okoz ilyesmit. Én is szedem, de semmi változás, rendesen megjött. Manónak igaza van, abba csak a hormonok vagy az időjárás szólhat bele. Tesómnak nyáron, nagy melegben ki is szokott maradni a mensije.
Nálunk gyönyörű idő van, 7ágra süt a napocska, nincs hideg sem, csak fúj a szél, dehát Móron mikor nem...
Voltam a rendelőben, bejelentkeztem a nőgyógyihoz. Csütörtökön megyek délelőtt 9-re. Rákszűrés lesz, meg kérek tőle 1-2 jótanácsot baba ügyben.
Tüdőszűrésre viszont nem tudok elmenni, mert itt szeptemberben volt (akkor még nem volt tervben, hogy hamarosan próbálkozunk) anyuéknál meg majd csak márciusban lesz. És ha addig sikerül babásodni....
Errefelé sajna nincs olyan, hogy akármikor mehetek.
Na mindegy, március óta csak nincs velem tüdőügyileg semmi baj. :)


Manó, Nati mikor is mentek dokihoz? Megy még valaki a héten?
Márti, a Huni nagyon okos kisfiú, azért már ez is érdekli. Hamarosan itt lesz a csajozós időszak! Nem mesél kiscsajokról, akik az oviban vannak? :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szia Virág!

Most van két szabad percem, két óra között. Még annyira friss vagyok itt, hogy még vonalzóm sincs. Múlt hét vasárnap volt az első védekezés nélküli kekszelés, de nem volt tétje, hiszen december 10-től fogok menstruálni. De azóta hasfájdogálás (olyan premenstuációs), most meg ez....
Elvileg és gyakorlatilag nem lehet ebből baba?!Nem, nem ámítom magam. nem lehet és kész!!! EZ VÍRUS. :(



(bárcsak baba lenne!!!)
esõcsepp
 
 


Sziasztok!
Csajok lehet az, hogy nekem már most peteérésem van???
Tegnap és tegnasp előtt este is annyira feszített a hasam!! Gyorsan rá is dolgoztunk Apával, de a méhecskék a vonalzómon még messze vannak a pé-től! :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Peteérés bármikor lehet, úgyhogy jól döntöttetek apával.

Kép
p__lilla
 
 


Nincs ovuteszted? Kíváncsi lennék mit mutat.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla:
Hát sajnos nincsen... most is érzem, hogy feszít, dehát nem tudom. Lehet, hogy most nem lesz 35 napos a ciklusom? mert ha 28 naposra visszaállna, akkor ilyen időtájt kellen pé-nek lennie. Vagy nem?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Lehet, hogy most 28 napos lesz, és akkor már közeleg az idő. Hancúrra fel!

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Na csak bejelentkezek, hogy el ne felejtsetek!
Nekem szombaton elmúlt, úgyhogy mi egyből neki is láttunk a babagyártásnak! :lol: Én nem koncentrálok a peteérésre, hisz mint már írtam, Norbi sem akkor jött össze!

Drukkolok mindenkinek!

Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Nati

Mindenképpen jelentkezzél ám, ha hazaérsz az orvostól. Biztos sok hasznosat fog mondani. És akkor nekiállhattok a babaprojektnek, de nem óvszerrel :)

Kép
p__lilla
 
 


Jenny: én mikor pocakos lettem elmentem a tüdőgondozóba (2006-ba), mert kellett a kiskönyvbe pecsét. Hát khm 1997-ben voltam utoljára tüdőszűrésen. Tavaly azért elmentem, szóval, ha most kimarad nem hiszem hogy gond lenne.

Esőcsepp: akkor jobbulást neked. De azért hátha babó :)

Mágnes: miért ne lehetne pár nappal előbb. Jól tetted, hogy ráugrottál apára :)

Györesz: már el is múlt neked? Hány napig van neked? Mert nekem még megvan.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jenny: van gyógyszerem :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág

Milyen gyógyszert vettél? Mire jó?

Kép
p__lilla
 
 


Ma megyünk ovutesztet venni. Kíváncsi vagyok ki fogja-e mutatni. Aki próbálta mi a véleménye? Bevált? Melyik fajta jó?

Kép
p__lilla
 
 


Kisvirág!
Hát szerda délután jött meg és szombat este még egy nagyon pici volt, de az már nem zavart! 3-4 napig van meg, de olyankor mint a zuhatag!
Rájöttem, hogy tök jó, hogy megint lehet izgulni, meg szexelni ezerrel, mert amikor én Norbival terhes lettem el lettünk tiltva, mert végig veszélyeztetett voltam!

Kép
Kép
györesz
 
 


Esőcsepp!!!

hogy vagy?
csinálj vonalzót, abból sok minden kiderül. de sajnos ha van ilyen vírus akkor jobb ha hazmész pihenni. utállom a hányós vírust, engem is néha elkapott, rosszabb mind a láz.

De drukkolok!
Este jövök
írjon aki dokinál volt mindenképpen

Kép
andyfekete
 
 


Lilla: premens-t vettem. Jennynek ajánlották a gyógyszertárban. Állítólag jótékony hatással van a babásodrásra. Na majd meglátjuk. Ovuteszt: passz. Még én nem használtam.

Györesz: de jó neked. Inkább lenne nekem is 3-4 nap zuhi. Nekem általában 6 napig van. :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Én is megyek ovutesztért
kiváncsi vagyok

Kép
andyfekete
 
 


Lányok!

Miért nem vesztek inkább ovulációs mikroszkópot!?
Használ itt valaki ilyet? Én ha szükséges lesz akkor inkább ilyet veszek, mert ezt csak egyszer kell megvenni!
Itt írnak róla:
http://www.csaladtervezes.com/index.php?to=haszn

Kép
Kép
györesz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?