Új privát üzeneted érkezett!

Nóri: Szupi vagy!
:P :P Katonateszt azért szituban maradt?
jaimee1
 
 


Nóri,
még jó, h. bekukkantottam ide is! Szuper hírek!!! Csajszi, akkor tegnap nagyon bóóódog napod volt!! Amúgy mit csináltál (ettél-ittál), h. ilyen gyorsan, ekkorát nőtt a tűsződ és a nyálkahártyád? :shock:
Vendég
 


Arikon:málnalevél teát meg palástfüvet és napi 2-3 l folyadékot ittam.Amúgy más egyebet nem.Ja, két hete iszom az aloe verát. :wink:
Milyen estéd volt?Mit kaptál???
Vendég
 

 
 

Jaimee:igen, biztos ami biztos. :wink:
Vendég
 


Nóri,
írtam a másik topicra...Frédim meglepett a kedvenc sorozatom 'Jó barátok' 2 évadjával. Nagyon örültem neki! Csak szegénykém azért készülődött rá ennyire, mert az összes évadot meg akarta venni, mert egy ismerőse aki a mediában dolgozik megígérte neki, h. feláron (így is 40 rugó!!) megszerzi neki. De a srác eltűnt, és Frédimnek hétfőn kellett rohangálnia, h. megszerezze. :twisted:
Aztán pizzáztunk és aludtunk! De tényleg... :D Mondta, h. ma kapom meg az ajándék folytatását... :oops: :lol:
Azt sem olvashattad, h. Férjecskét kinevezték osztályvezetőnek!! Nagyon büszke vagyok rá, mert már évek óta be volt ígérve a dolog, de mindig beőlezték az 'ejtőernyősök'... :evil: De most eljött az Ő ideje, és nagyon élvezi.

Te mit kaptál??
Vendég
 


Jajj, ez nagyon jóóó, gratulálok neki!!!!!!! :D
Az ajesz priviben megy...
Vendég
 


Nóri, ezek szuperjóóóóó hírek, de nagyonnagyon örülök!

Arikon, a Jóbarátok az haláli, mi is szeressük nagyon....és nagy gratula a kinevezéshez!

Sirkici, tudom, hogy ugyanaz a két vizsgálat, csak viccoltam! :lol:
Na mingyá jövök még, csak itt a védőnő.
Vendég
 


Ez hamar ment...
Azt akartam még mondani, hogy bepakoltam a kórházi cuccomat, úgy nézek ki, mint aki oda akar költözni a kórházba. :shock:
Redukálni kéne, pedig még így is kimaradt pár dolog, amiért elfutok még a héten.
Vendég
 


Bíbi: :D :D :D Én is két pakkal vonultam kórházba, egyik a szülőszobás, másik a gyermekágyas cukkokkal volt tele. Nyaralni nem indultunk fele annyi cuccal sem. És még a 6-os ásványvíz külön jött szülés utáni nap.

A poén, hogy a szülőszobára nem is vittem be semmit, egy könyvet (haha...mintha lett volna kedvem, időm, idegem olvasgatni) mobilt, hogy apát csesztessem, hol van már és egy üveg vizet. Na, ennek volt csak értelme....

Gratula a 36.héthez!

Rékám imádja a mondókákat, úgy csápol, csapkod, vigyorog és gőgicsél, mint egy kamasz a rockkoncerten. :lol: :lol: :lol: Hangom az nincs, nem is kell mondanom. :lol: :lol: :lol:
jaimee1
 
 


Fotó: Kép
jaimee1
 
 


Kép
jaimee1
 
 


Jaimee, ez a könyv valóban jó ötlet volt :lol: :lol: :lol:
Réka baba egyszerűen gyönyörű, olvadozok tőle!
Vendég
 


Bíbi: Ugye? :D Bár úgy volt, hogy a Vajúdóban kapok ágyat. Fájásom nem volt....azt gondoltam, nem szülök még vagy 2 napig....szóval van mentségem. :D Nem tudtam, hogy ha el kezd folyni a magzatvíz, ott szülés lesz, akármi van....Asszem 24 órán belül? Van valami határidő...

Hm...Réka egyre jobban hasonlít rám. Szeeeegény...
jaimee1
 
 


Jamiee,
:lol: :lol: Olyan jókat szoktam röhögni az írásaidon!!

Réka baba gyönyörűűű!!
Vendég
 


Nóri: 7000 csak a szuri vagy alles zusammen minden? Mert ha utóbbi, akkor olcsó volt. :? :? Rákszűrés 7000, TG 8000 ahová én járok. :(
jaimee1
 
 


Gyönyörűség anyukája:a szuri volt 7.300,- + a kontroll 4.000,-....szóval a tegnapi délutánom egy laza 11-es volt...a sima vizsgálat 5 rákszűréssel 6.Mivel most hetente járok, így csak a kontrollt fizetem.De nem érdekel, a gyerekemért bármit! :wink:
Mondtam is a dokibácsimnak, hogy ő az egyetlen orvos, akihez szívesen járok és ha tű van a kezében, akkor is vigyorgok és meg is köszönöm! :D
Vendég
 


Bibi,
jól van, tudom, hogy tudod! :wink: :lol:
Akkor mostmár nálatok is minden kész, majdnem. Nekem is van egy rendes utazótáskám tele, egy kisebb, meg még egy zacsi, mert a köpeny már nem fért bele sehova sem! :D

Jaimee,
Réka egyszerűen gyönyörűűűűűűűű, és milyen fotogén, annyira szeretem a képeit! :lol:
sirkici
 
 


Lányok: ti aztán jól összecsomagoltatok :wink: menetre kész mindenki.

Nórikám: úgy örülök, hogy jók az eredményeid! Hidd el most eljön a Te időd (és persze a babáé). Lehet, hogy ti is hárman lesztek már az esküvőtökön :wink: Doki árak szerintem teljesen reálisak.

Bíbi: olyan szépek a babaruhák, nagyon tetszenek, és látom van jópár piros cucc is. Én is nézegettem ruhákat (még vásárolni nem akarok), de megállapítottam, hogy a kislányoknak sokkal édesebb rucikat árulnak mint fiúknak.

Jaimee: én már nem is áradozok Rékáról, hiszen ismered a véleményem, de megjegyezném, hogy a fotós is dícsérendő (én mint szintén hobbifotós apuka párja)

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mircikém:már csak 3 hét és esküvő???Jól eltelt!Megvan minden?Nekem még 100 nap, juhéjjjj...és még ruhám sincs....juhéjjjj, de találkoztam ma KETTŐ DARAB kéményseprővel....juhéjjjj! :D
Vendég
 


Mirci,
most látom, hogy már csak 24 nap van hátra az esküvőtökig, de jó!

És én is osztom, hogy a lányoknak szerintem is édibb rucikat lehet találni, de azért egy kisfiú is nagyon édes, ha felöltöztetik, meg nekik is lehet találni, de nekem is inkább a világos szinek (mint pl. a rózsaszin) jönnek be, bár azt olvastam valahol, hogy a kismamáknak rózsaszin a lelkük, lehet, hogy ezért fog meg minden kismamát a kislányos ruci, de ha fia lesz, akkor már máshogy is képes látni, nem csak rózsaszinben! :lol:
sirkici
 
 


Sirki,
Ezzel egyetértek! Az én sógornőm amióta szült (3 éve) rózsaszínben jár, de még a bugyija is az! :lol:
Vendég
 


Nórikám: magamból kiindúlva szerintem még várj a ruha kiválasztásával.
Na akkor ma nagyon szerencsés napod van :D :wink: Már csak egy madár kéne, hogy letojjon :D :D :D
Majdnem minden megvan. Ma megyek a virágoshoz (általad ajánlotthoz), és akkor minden le lesz rendezve.

Sirki: én a kisfiamat is pasztell színekbe fogom öltöztetni (persze nem rózsaszínbe :wink: )
Amúgy én imádom a rózsaszínt :oops:

Kép
Kép
mirci74
 
 


De jó Nektek, esküvősöknek, ez olyan nagyon izgi! :lol:

Én utálom a rózsaszínt, el sem tudom mondani, mennyire, sőt, nem csak utálom, üldözöm is, de be kell valljam, kezdek meghasonulni, teljesen elcsábultam, s én is vettem Csiribébinek ilyen színű cuccot is (barátnőim azóta is röhögnek rajtam), szóval ebben a rózsaszín lélekben tényleg lehet vmi :lol:

Kép

Na, mutatom, alkottam délután, pingáltam a pocakomra, de nem voltak ideálisak a viszonyok, alig érem el már magam, a hennám beszáradt tavaly óta, a képek homályosak lettek, ja, és Bíbibaba persze, hogy festés közben művelte a legnagyobb házibulikat odabenn.
Kép
Kép

Azért apának nagyon tetszett a végeredmény :lol:
Vendég
 


Bíbi:ez kurva jóóóóóóó!!!!elnézést.... :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Bibi!
Ahhoz képest, h nem éred el magad és a picúrnál is babazsúr volt..... :lol: Nagyon szupi lett!

Mirci!
húú, neked aztán tényleg kevés van már hátra az esküvőhöz! :wink:

Csajok!
tudjátok, én messze vagyok még a babaruha vásárlástól, de én meg azt imádom, h a kisfiúknak olyan vagány rucikat lehet venni.

babszika
 
 


Bíbi: hehe...Réka rucijainak többsége rózsaszín. Pedig nem így terveztük. Mondjuk, én két lányt szeretnék....

Jaj, nagyon édeset vettél! :P

Babszi: Bizony, zabálnivaló kis ingeket, pulcsikat, pólókat, sapikat lehet kapni.
jaimee1
 
 


Na akkor hozom nektek az ellentábor ruhakészletét... a méretek 52-68!!!!

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Csajok nagyon vagányak a rucik.

Megmondom őszintén, hogy én első körben szeretném tartani ahhoz magam, hogy csak egyberugik a picinek pár hónapos koráig, mert az neki a legkényelmesebb. Aztán meglátjuk mi lesz, lehet, hogy én is elcsábulok egy két jópofa kétrészes láttán.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: Igen, egyetértek.

No, akkor Apa nálatok is fogja fotózni bőven a csemetét. :lol: :lol: Kb. 500 fotónk van máris és még csak 4 hónapos múlt....

Gyabi: Helyesek a fiús cuccok is!
jaimee1
 
 


Bíbi,
De ügyes vagy!!! Elhiszem, h. Apának tetszett, annyira különleges!

Gyablonka,
állati vagány cuccokat vettél!

A rózsaszínhez hozzászólva csak annyit, h. tesómék Cure-osok voltak, tehát alapból a fekete és minden sötét szín volt a nyerő nálunk. Aztán megszületett a kicsi (most már 7 éves) keresztlányom, és minden rózsaszín, citromsárga és hasonló színekben pompázott, és nem csak a babucin... :wink: :D
Én viszont le se tagadhatnám, h. szeretem a rózsaszínt...lásd. vonalzóm! :lol: De mentségemre legyen mondva a ruháim között, összesen 2-3 db pompázik ilyen színben. 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a dicséreteket!!

Nóri: gratulálok a szuper eredeményekhez és csak így tovább!!!! Szorítok!!

Bibi: nekem nagyon tetszik a pocid! Milyen ügyes vagy :shock:

Jaimee mami: Réka gyönyörű, mint mindig :D Tej krízis megoldódott? Tápból nekünk a Milupa Milumil HA jött be kiegészítésként...

Rólunk: Alexikém holnap lesz fél éves! Annyira hihetetlen, nemrég még HSG volt, most pedig Csimpi baba ott gurul az ágyikójában...Annyira nagy élmény minden pillnat vele, de azt hiszem ezzel minden anyuka így van....
Azt hiszem kezdi magát leszoktatni a ciciről, nem tudom miért, bár ameddig lehet, szeretném szoptatni...

A fiam elő anyáknapját tartott, amitől elolvadtam...Aupkámmal sétáltak a kertben, nézegették a virágokat, Alexi meg lecibálta és ezt hozta nekem...Csak úgy néztünk :shock: :lol: Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Jaimee

Réka gyögyörűséges :D ,öröm nézegetni a képeket!

Bíbi

Jó nagyon a pocikép. Ügyes vagy!

Heni

Boldog félévfordulót Alexinek!

Most búcsúzom tőletek pár napra, szombaton be kell feküdnöm a kórházba :( . A harmadik gyermekem sem akar időben megszületni.
Még egy utolsó pocakkép , legközelebb már babaképet kaptok :) . Max. 1 hét és kicsalogatják a kis lustaságot.

Kép


Rövid a kezem, nem tudtam máshogy fényképezni.

KépKépKép
bambika
 
 


Bambi: Szép pocid van! Várom majd a híreket! :D Drukkdrukkdrukk!!!!!!

Heni: Igen, még csak anyatejen vagyunk, van itthon tápszer, de szerencsére nem kellett még.

Asszem én végigbőgöm megint az anyák napját, mint tavaly. :lol: :lol: Alexi nagyon aranyos! Hát igen, jól emlékszem a + tesztedre. Meg is könnyeztem.... :D

Sonny: Ha olvasol, ide is írhatsz ám! :wink:
jaimee1
 
 


Bíbi, tök jó lett a poci henna!!!! És nagyon édi az a ruha!

Gyabi, a fiúruhák is nagyon vageszok!!

Jaimee, Réka egy tündér, külön dícséret a fotósnak!

Bambika, gondolok rád! Várjuk a híreket!

Heni, gondolom mennyire jó érzés lehetett a virág! És boldog 6. hónapot Alexinek!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Jaimee, 500 kép? És mi alig láttunk belőlük valamit!

Heni, ez a virágos történet, elhiszem, hogy meghatódtál!

Bambika gondolunk Rád és drukkolunk!


Lányok, egy-két gyakorlati ( lehet, hülye :oops: ) kérdés:

- Tényleg abban az ülős autóshordozóban kell hazahozni a babát?
- Meg még akartam tgyással, gyeddel kapcsolatban is, de egyelőre olyan homály vagyok, hogy még a kérdésemet se tudom, hogy tegyem fel! :roll: :lol: Megyek utánaolvasok!
Vendég
 


Bíbi: Gondoltam rád ma este, ahogy a rózsaszín lepedőre fektettem a lányom a kiságyban, rózsaszín rugit viselt, egy rózsaszín takaróval takargattam, mellette a nyuszija is rózsaszín, maga a gyerek is jó színben van.... :lol: :lol:

Na, mondom, Bíbi rosszullenne, ha ezt látná....

Tgyás, nem figyelsz, mert volt már róla szó. :lol: :lol: Ha kb. br. 140 felett keresel, érdemes a szülés napján indítani a tgyást. Mert annak nincs plafonja. 168 napig kapod azt, utána a gyedet.
jaimee1
 
 


Arikon,
:lol:

Mirci,
ha fiam lesz esetleg, vagy ha lesz egyszer, akkor én is inkább a pasztell szineket dijaznám, azt, hogy csak kékbe meg sötét szinekbe, azt nem. Valahogy meg sem fognak a sötét szinek! :lol:

Bibi,
ez a rajz nagyooooooonnnnnnnnn jóóóóóó lett! Nagyon ügyes vagy! :D
És szerintem meg fogod szeretni a rózsaszinet, nagyon szép az a ruci is, amit vettél, aranyos! :D
Szerintem nem muszály a hordozóban hazahozni, de miért, te miben akarod?

Babszi,
egyetértek! :D

Gyabi,
nagyon szép és vagány rucikat vettél! Imádnivaló lesz benne a kisfiad! :D

Heni,
nagyon megható lehetett Alexike a virággal! És boldog fél éves évfordulót neki! :D

Bambika,
alig hiztál valamit! És mennek a drukkok, hogy minél előbb meglegyen már Gergő baba! Várjuk a hireket! :D
sirkici
 
 


Bíbi: Mi mózesben hoztuk haza. Nem biztonságos, de 5 percre lakunk a kórháztól. Amúgy hordozóban hoztuk volna. Volt, aki csak pólyában, kézben vitte.

Sirki: Aszta, 38. hétbe léptél. :shock: :shock:
jaimee1
 
 


Ahha. Mert lehet előtte is indítani. De ha a szülés napján indítjuk, akkor meg kell várni, míg l( megszületik, ugye?:lol: ) és lesz neki TB kártyája meg anyakönyvije? Szóval visszamenőleg is meg lehet határozni a kezdő időpontot? A gyedet meg akkor kell kérelmezni, mikor lejár a tgyás?

Hajrá rózsaszín! :lol: De Rékababának tényleg nagyon jól áll!
Vendég
 


TGYÁST lehet indítani a kiírás előtt 30 nappal is. Up to you.

Példa: Én szültem szerdán, másnap szólt apa a háziorvosnak, hogy Apa lett (én meg anya), írjon ki engem Betegáll.ból. Kiadta a papírt, munkahelyem intézte a TGYÁST.

Anyakönyvi, TB nem köll a tgyáshoz. Vagy nem így érted? Nálunk a kórházban a 2. nap mehettünk az anyakönyviért (van irodája az anyakönyi hiv.-nak ott is), a TB kártyát és később a lakcím kártyát postázzák. De ez területileg máshogy vagy.

Gyed ügyben még én is homály vagyok, majd beszélek a cégem munkaügyesével, mert már csak egy hónap és lejár. :shock: :shock: :shock: :shock: Aszta, mire észbe kapok, mehetek vissza dolgozni. :shock:

Jár még az egyszeri anyasági az Államkincstártól (61000 kb.), ezt is apa intézte, ehhez már kell az anyakönyvi kivonat, zárójelentés stb. A CSP-t is az Államkincstártól kell kérvényezni.
jaimee1
 
 


Jaimee,
igen, tényleg! És már én is többet nyafogok, lassan szeretnék már szülni, bár egy kissé félek is! :oops: :D
sirkici
 
 


Sziasztok Csajok!

Még tegnapi ruhatéma kapcsán, én nézegettem a rugikat és ami jól néz ki mind hátul gombolós. Normálisak ezek a babaruhás cégek? Hát nem gondolnak szegény gyerekre, hogy azon fekszik egész nap? Én nem vagyok hajlandó ilyet megvenni.

Bíbi: te hol fogsz szülni?

Sirki: kis türelem és mindjár kint lesz a kis Nikolett, mostmár tényleg nincs sok hátra. És no para!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Köszi lányok a rámgondolást!
Ha kérhetem holnapra a drukkokat, mert a dokim lesz ügyeletes, hátha tud valamit kezdeni hogy beinduljon a szülés.

Megyek becsomagolok még pár dolgot a bőröndömbe :? ...

Apa ma közölte hogy sokan keresték hogy csinálja meg a kertjüket úgyhogy jöhet a 4. és 5. baba is. Nekem nem volt vicces még a 3. sem született meg.

KépKépKép
bambika
 
 


Mirci,
majd meglátod ilyenkor már a türelemből van a legkevesebb, de azért megpróbálok türelmes lenni, és nem parázni! :lol:

Bambika,
mennek a drukkok! Remélem meginditja a dokid valahogy a szülést még ma! Már nagyon várom a babahirt! :D
sirkici
 
 


Jaimee, köszi az infókat. Hát ez nem semmi, hogy Nektek meg mindjárt lejár!

Mirci: ilyen hátulgombolós cuccunk nekünk sincs, meg állítólag csak akkor javasolják, ha a baba szeret hason feküdni, egyébként nehéz öltöztetni...na de ezt honnan tudhassuk előre, hogy hogy szeret majd feküdni öltöztetés közben? :roll:

Kistarcsán fogok szülni, de ahogy látom itt a dolgokat, sohanapján! :D

Bambika nagyon drukkolunk mára! Hűűű, azért így a végére tényleg mindenki hogy elveszti a türelmét meg a humorérzékét, én nem is merek belegondolni, hogy nálunk is apának külföldi útja van a hónap vége felé, szóval nem ártani hamar letudni ezt a kórház meg szülés dolog, de ahogy látom, a végén tényleg úgy tűnik, mindenki egyben marad...Én már most sík ideg vagyok, ha erre gondolok!
Vendég
 


Nóri: Remélem, ágyaznak odabenn! :wink:

Mirci: Hátul gombolós ruci - nekünk van, elég gáz benne még a pelenka csere is, én sem szeretem azokat a rugikat. De ahogy Bíbi írja, hason fekvős babák jobban csípik a fordítgatást öltöztetés közben pl. Honnan tudod, hogy szeret e hason feküdni? Persze, sehonnan. :lol:

Bambi: Drukkkkkkk! Ezerrel!

Bíbi: Ne legyél ideges. A türelmetlenség normális. Én sem értettem, amikor első trimes voltam, hogy mit lehet ezen türelmetlenkedni, mindjárt anya lesz a végét járó kismama. Nem tudja már kínjában, jódolgában mit csináljon, aztán megtudtam én is... :oops: :oops: :oops:
Amikor 38+2. napon dokinál voltam és azt mondta, a héten nem várható szülés, tök nyugodt a méhem, majdnem dührohamot kaptam. Mileszmár,mileszmár????? Merthogy ugye arról volt szó, hogy 2 héttel hamarabb jön...Türelem nagyon nincs ilyenkor, elhiszem. :wink: :wink: Kitartás!! Bíbi és Niki baba nem sokára érkeznek!!!!

Amúgy meg na akard letudni, olyan nagy élmény a szülés is, a gyermekágy is. Első napok, mint anya...a szoptatások....a baba még icipici....Persze könnyen dumálok, mit bőgtem én benn, amikor Réka besárgult....Utólag minden szép.

Na befogom.
jaimee1
 
 


Halihó lányok!

Sehol senki??????????????

Bambikáról semmi hir? Már 5 napja meg kellett volna, hogy szüljön, mostmár lassan kibújhatna Gergő baba!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Hű, nagy itt a csend. :shock:

Bambiról nincs hírem, nem küldött sms-t még.

Hogy van mindenki?
jaimee1
 
 


Mi megjöttünk NSTről, vicces volt :lol: Ketten voltunk bent egyszerre egy másik kismamával, kinek épp nagy alvásban volt a csemetéje, próbálták ébresztgetni, sétáltatták a mamát stb. stb, nem sok sikerrel, persze, hogy ilyenkor kell a legnagyobbakat durmolni odabent ( csodálom, hogy ezt nem Bíbibaba művelte), bár ő annyira nem csípi ezeket a betolakodó tappancsokat, hogy egyszerűen nem lehetett bírni vele, végül le kellett kötözni egy vastag gumiszalaggal, hogy megnyugodjon. :lol: Jó kis páros, iletve négyes voltunk:lol: :lol:

Amúgy semmi, bár nem nagyon értek még ezekhez a leletekhez, de a múltkorihoz képest volt 1, azaz egy db 45-ös összehúzódásom, asszem. :lol:
Inkább mindjárt megmutatom, hátha megszakértitek.
:lol:

S várjuk atöbbi híreket!
Vendég
 


A múltheti:

Kép


A mostani:

Kép

Egy hét múlva megyünk újra! Addig lehet tippelni, mikor lesz ebből Csiribébi! :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?