Új privát üzeneted érkezett!

Betsy: igen azért is! :?
köszi a dícséreteket! Tényleg nagyon gyorsan nőnek. Levinek előnyére vált a kevés evés :wink: .

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Na, új oldalt kaptam! :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


betsy köszönöm! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Titanilla!

Gratulálok!

Nagyon szépek a fiúk!
És ne aggódj, ha nem eszik sokat. Beni soha nem evett, dde mindig egészséges volt. A doktornénik szerint ez elég.

Remélem az orvos azt mondja majd, hogy kibírja a varratod most a terhességet. Egy év lenne csak a két kicsi között. :D
Vendég
 


Titanilla: Az tény , hoyg van ennek előny előnye is. Hisz a két kicsi nagyon együtt fog felnőni. Egy fogja őket érdekelni stb..Bár Olivér sem fog kilógni a sorból. Miklromész dokihoz?? Kiváncsi vagyok mit ajánl majd a varratokra hogy ne legyen semmi gond. Biztso azért sokat kell feküdnöd különösen a végén. De nem lesz semmi baj menni fog neked ez:)

Kép
csucsu05
 
 


Titanilla: Most láttam csak aképeket nagyon édesek a fiúk:) Szerintem ne izgulj biztos megtarthatod . Nyugi és szerinrem is menj el a régi dokihoz hisz ő ismre már téged. Nem is voltál dokinál azóta ?? Vagy a 10hét alatt voltál már??

Kép
csucsu05
 
 


Még nem voltam dokinál és nem tudom hogy mikor jutok el hozzá!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla: azért el kéne már menned. El kell oda jutni minnél hamarabb. Lassan jön a 12heti tarkóredő uh. Irgumm -burgumm erre valahogy tessék időt szakitani.

Kép
csucsu05
 
 


Én szakítanék bármikor csak nehéz időpontot kapni! :?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi
esetleg próbálj a legközelebbi sztknál, ahol van uh bekéredzkedni. azért nem árt ha már megnéznek, jó helyen van-e a baba. stb. (biztos minden rendben lesz, de azért nem árt az óvatosság.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok!
titi minden a legnagyobb rendben lesz de tényleg menj el mihamarab dokihoz! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titanilla: na mizu?? sikerült már valamit intézned??

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!képzeljétek ma a dokim azt mondta hogy tutira sikerűlni fog a baba és hogy számítsak rá lehet kettő is lesz!!!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Úgy legyen:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu azért kicsit merész dolog lenne..de persze nagyon boldog lennék!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titi
olvastam a 2008 nyári topicban, hogy ma mész dokihoz. majd írd meg ide is mi volt. mit látott!!!! :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Titanilla: na mész ma dokihoz?, nagyon jó dolog igen igy megnyugszol na meg mi is.

Kép
csucsu05
 
 


Nita!

ha ikrek lennének, akkor legalább nem kellene ennyit várni egy következő tesóra. :D

Titanilla!

Mit mondott az orvos?
Vendég
 


Titanilla: na voltál dokinál? Írd meg nekünk is mit mondott, de biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz!

Nita: és miből látta/gondolta a doki ezt? Két kistesó egyszerre! Legyen úgy!

Kép
németh
 
 


Csucsu: veled mi van? Már a másik topicban is nagyon hiányolunk!!!

Kép
németh
 
 


Ja és nekem meg nem lesz inszem ebben a ciklusban, mert sutyiban megreped a tüszőm. :roll:

Kép
németh
 
 


Kinga: bocsi de nem irtam. Csináltam egy tesztet ami negativ lett. Igy várom a pirit.
Csak azt nemtudom a clostitól van akkor hogy PÉ-óta mensi érzséem van. Hisz ezt nem lehet pszivhésen produkálni. Ha fáj azt érzi az ember és nekem fájt nagyon is. remélem nem cisztám van.

Kép
csucsu05
 
 


Dehogy van cisztád! Nekem volt és az nem is fájt. Egyébként én szerintem a fájást is lehet pszichésen produkálni. Nekem is a múlt ciklusban két hétig fájt a cicim és a derekam. Ami tök hülyeség, mert max. piri előtt egy-két napig szokott.

Kép
németh
 
 


csucsu sajnűlom a nega tesztet!!!!!!
németh. már elég jol ismer a doki és onnan is gondolhatta no meg az eddigi babaák hamar jöttek... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést! Voltam dokinál és azt mondta, hogy minden rendben és szerinte nincs hatással az izotópos vizsgálat a babára, de majd meg kell említenem a genetikusoknak, ha megyek 12. hetire. Amúgy csak a 8. hétben vagyok. :lol:
Így június végére leszek kiírva, de erről még nem beszéltünk. Amúgy abból a topikból az egyik csajszitól kaptam meg ennek a dokinak a telefonszámát és nagyon kedvesen fogadott. Ráadásúl nő! :lol:
Idősődő és nagyon kedves!
Holnap reggel megyek vérvételre, mert én hülye reggeliztem ma.... :roll:
Nekem ma este akart leszakadni a derekam.... A cicim időnkén bizsereg, de nem fáj.

Ma beírattam Olivért oviba, januártól fog járni! :lol: :lol: :lol:
Nagyon örülök neki, mert a bölcsit már nem tudjuk fizetni. Olivér is várja már nagyon.

Bocsi most mennem kell aludni, mert ki tudja Levi meddig hagy.... :cry:
Kezdek zombi lenni a nem alvástól.... :roll:

Jó éjt mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titi örülök hogy minden rendben!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titanilla: Gratulálok akkro :) Na végre látott doki ez azért megnyugtató.

Kép
csucsu05
 
 


TITI: Örülök, hogy minden oké volt a dokinál! Az adatokon majd a következő UH után korrigálok a táblában. Sűrűn ébred éjszaka Levi? Szuper, hogy sikerült ovit intézni Olivérnek!
CSUCSU: Hányadik napon csináltad a tesztet? Mióta késik?
SZISZKO ÉS CARPE: Boldog névnapot Nektek!!!!!!!
KINGA: Akkor ez egy spontán hónap lesz.. ;)
Vendég
 


Betsy: ma reggel megis jött. :( Ez van. Sebaj igy elmegyek ma az állás interjúmra:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
itt is sajnálom. :cry: nem is tudtam, hogy munkát keresel. :? Bár az igaz, hogy Szabina hamarosan betölti a 3-at. :lol:

Titanilla
uh-t csinált a dokinő? láttad a kicsit? mit mondott a császárra, mármint arra hogy nemrég volt a műtét. bár az emberi szervezet erős és sok mindent kibír, úgyhogy biztos nem lesz gond e miatt! :lol: akkor két nyári gyereked lesz, meg egy téli! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Csucsu
itt is sajnálom. :cry: nem is tudtam, hogy munkát keresel. :? Bár az igaz, hogy Szabina hamarosan betölti a 3-at. :lol:

Titanilla
uh-t csinált a dokinő? láttad a kicsit? mit mondott a császárra, mármint arra hogy nemrég volt a műtét. bár az emberi szervezet erős és sok mindent kibír, úgyhogy biztos nem lesz gond e miatt! :lol: akkor két nyári gyereked lesz, meg egy téli! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


csucsu sajnálom pirit! :cry:
sok sikert az állásinterjuhoz!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy:Köszi! :D

Csucsu:Nekem is mindig így szokott lenni,amint csinálok 1 tesztet,másnap rögtön megjön! :?
Neked akkor Szabina megy oviba januártól?
Nekem Réka csak szeptembertől fog!De nem tudom én sem,hogy mi lesz,mert a régi munkahelyemre már nem akarok visszamenni,és így ha nem jön össze a kistesó,akkor megszakad a munkaviszonyom és akkor jót szívunk!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Nem januártól hanem már decembertől megy oviba. Jan 2től már én is dolgozok szóval előrébb hozzuk a szoktatást. Sőt már mehetnék dec 1-től is ha az ovonéni megengedi a beszoktatást én már akkor is mennék. Holnap van megbeszélve mert eg ykicsit lehet hamarabb is beszoktatni azt mondta. Hát meglátjuk.


Syrynx: VAn nekem munkahelyem ahonnan eljöttem gyedre de elköltözött igy napi 5órát kéne utaznom csak be és haza. És 8óra a munak úgye hát hulla lennék. Igy egy barátnőm intézett nekem eg yállást. Nyár óta intézzük már de mivel állami cég igy pályázatot kellet kiirni rá. De hogy hogy nem én nyertem:) A pályázat nov 25-éig tart amúgy. De kis protekcióval engem vesznek fel:) És a fizetés is jó lesz meg lesznek jutattások. Csak az zavar mi lesz ha közben babás leszek. Meg ha elmegyek dolgozni és pár hónap alatt össze jön a baba akkor kicsit ciki. DE ha meg nem vállalom el biztos sosem esem teherbe.
Nehéz ez a döntés.
Van két hónap szabim is remélem elengednek gond nélkül. A munkaügyis azt mondta kifizetik. És dec 31től meg kilépek.Jan 2-tól meg be a másikra. Igy folyamatos a jogviszonyom mert úgye 1újév.

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSU: Sajnálom pirit, de gratula az új munkahelyhez! Mit fogsz csinálni?
Vendég
 


Betsy: Ha elmegyek akkor Anyag gazdálkodó leszek. Mert úgye mi babátr szedetnénk. És ha babás lennék mindeg ymikor akár fél év múlva is de a barátnőmet szarban hagynám. Egész éjjel kattogott az agyam mi legyen.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu biztos megfelelően fogsz dönteni!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam vérvételen, ma meg ekg-n. Volt uh, de nem láttam, mert nem volt odafordítva a monitor a szonográfus nő, meg elég kellemetlen volt. Azt mondta a doki, hogy nem lesz gond a császár miatt.
Már csak a genetikusok véleményére vagyok kíváncsi az izotopos vizsgálat miatt.

Betsy: köszi, ráér módosítani! Nagyon boldog szülinapot Bencének!!!!
Uh,már 1 éves? milyen gyorsan telik az idő!

Csucsu: sajnálom a pirit!

Nagyon boldog névnapot a SWzilviáknak!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


betsy Bencusnak nagyon boldog első születésnapot kívánok!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi a tanácsot. a kérdés mi lenne mi a megfelelő. ???

Kép
csucsu05
 
 


:roll: azt én nem tudom..... :oops: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: tudom én hogy te nem tudod hisz én sem csak kérdeztem mert anynira biztosan irtad ami a legmegfelelőbb azt döntöm. Na de éns em tudom mi a legmegfelelőbb . Ez van :shock:

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy: Boldog szülinapot Bencének!
Syl: neked pedig utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép
németh
 
 


kinga veled miujság,hogy vagy? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


TITI, NITÁCSKA, KINGA: Köszönjük a szülinapi köszöntést!
Most csak gyorsan egy összehasonlítós kép, és egy”havi kivonatos” :lol:

Bence első éve:

http://smilebox.com/playBlog/4e5451304e ... 413d3d0d0a
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.12.04 20:05-kor.
Vendég
 


betsy nagyon jó ez az oldal.........nagyon sokat változott bence!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy: Boldog szülinapot Bencének és szuper lett az össze állitás nagyon:)

Kép
csucsu05
 
 


Betsy:Boldog születésnapot Bencének!
De gyorsan elszaladt ez az 1 év!Nagyon sokat változott!Nagyon aranyos! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Betsy!

Utólag is boldog születésnapot Bencének!
Kép

Nagyon jók a képek.

Velünk akadt egy kis probléma.
Csütörtökön voltunk a Péterfyben genetikai Uh-on, ahol észrevették, hogy van két plexus chorioideus cystája Marcinak. Ez az agy egy részén lévő felritkulás, ami nem igazi cysta, mert nincs sejtfala.
Ha más eltérés is van, akkor nagy a valószínűsége valami kromoszómarendellenességnek.
Így pénteken elmentünk az Istenhegyi klinikára is. Bátorfi doktor vizsgált meg, aki nagyon alapos és kedves volt.
A kombinált teszt és az AFP eredménye, na meg az általa végzett nagyon alapos UH alapján azt mondta, hogy ez nagy valószínűséggel csak egy olyan cysta ami pár héten belül felszívódik, és semmi nyoma nem lesz.
Én hiszek neki. Úgy érzem Marci teljesen egészséges, és így is fog megszületni.

És íme két kép róla:
Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: