Új privát üzeneted érkezett!

Szilvia :D

Jaj, dehogy azért írtam, mert "vénnek" tartalak. :D Már csak azér sem, mert én is 72-ben születtem :D . Csak teljesen magamból indultam ki. Én a második babát is nagyon sokára vállaltam be. 8 évembe tellett, amíg rá mertem szánni magam. És úgy gondoltam, hogy akkor most így teljes a család. Ezért nem gondolkodom 3. babán.

Anna megint beteg. A mandulája van bedurranva. Két napja lázas volt, ma már mondjuk nem, de csak ma tudtunk elmenni dokihoz. Ő mondta,hogy csúnya a mandulája. Most Zedax baby-t szed. Szegénykém megint hasmenéses. Nem olyan vészes mint múltkor, mert naponta kétszer-háromszor van neki, csak igen laza. MOst egy kicsit összeszedte magát súlyban, reméllem nem fogja megint elveszíteni. Csütörtökön fogja mérni a doki. Csak szegénynek gondolom fáj a nyelés, és nem nagyon akar enni.

Szép álmokat mindenkinek. Megyek aludni, mert kicsit fáradt vagyok.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Timi :P

Jobbulást Annának!!!! Lehet a hasmenés az antibiotikumtól is...

Kismok :P

Köszönöm már elég szépen haladunk a kóstolgatással, tegnap szinte az egész alma-banánt megette.
Sajnálom, hogy nem alszotok mostanában...Fogzás?
De nagyon szépen gyarapodott!!!!

Britta :P

Köszönjük a szép törit!!! Nagyon szép nagy a Bence!



Én jobban vagyok, csak gyengén...még

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


bogáncs

Előbb volt a hasmenés és a láz. Utána kapott csak antibiotikumot, miután elvittem orvoshoz. Egyébként Cedax, nem Z. :D

Ti mindig adtok a gyerkőcöknek Normaflórt, ha kap antib-ot? Most nekem nem modta a doki, úgyhogy nem tudom adjak-e neki. Mondjuk ártani nem árt. Igaz, hogy használni sem szokott. :)

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 

 
 

bogáncs

Előbb volt a hasmenés és a láz. Utána kapott csak antibiotikumot, miután elvittem orvoshoz. Egyébként Cedax, nem Z. :D

Ti mindig adtok a gyerkőcöknek Normaflórt, ha kap antib-ot? Most nekem nem modta a doki, úgyhogy nem tudom adjak-e neki. Mondjuk ártani nem árt. Igaz, hogy használni sem szokott. :)

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Timi
hát én mindig adtam Julinak Norma-t, ha kapott AB-t, de az anyatejnél nincs jobb bélflóra-regeneráló szer. :D

Kép
Kép
kismok
 
 


Timi :D
megnyugodtam :wink: tudtam ám, hogy 72-es vagy :wink: mondjuk egy éve, Marcival a pocimban, én sem hittem, hogy egyszer még fogok haramdik babán is gondolkozni....majd meglájuk, egyenlőre még elkezdtem szedni a fogigátlót, mert ahogy most körülnézek a topikban második nekifutásra már sokkal egyszerűbben összejön a kistesó (jelen párommal Marci volt az "első nekifutás" :lol: )
Jobbulást Annának!!!

Britta :D
Köszönjük a sztorit, s hogy őszinte legyek nagyon csodállak, hogy három gyerkőc mellett volt időd arra, amire nekem még mindig nem, azaz, hogy leírd, hogy mi történt :oops: Hiába, ez a rutin :)
Szép nagy baba Bencus, mégegyszer hatalmas gratula a "hármaskához" :wink: összeszorult a gyomrom, amikor az újszülött képeket láttam, újra éltem a mi sztorinkat :D

Bogáncs :D
Neked is jobbulást!!

Tiza :D
Hogy vagy?? Érzel már valami "mást"???

Babcsiról tud valaki valamit???? Miért nem ír?

Susy is babás, s dobog a szívecskéje a babájának! Tök jó :lol:

Mentem vasalni :arrow:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Tiza :P
Micsoda hírre nézek be !????
Jaaaaaaaaaj nagyon örülök, hogy ilyen ügyesen, gyorsan, frappánsan megoldottátok az utánpótlást :P
Sok sok örömöt kívánok a 2. terhességedhez! Hát ez nem semmi!

Lányok (akik esetleg hiányolnának)!
Ne haragudjatok, hogy nem irogatok. Az az igazság, hogy egyre több a munkám, és a kevés szabadidőmet póbálom jól kihasználni.
Egy darabig olvasgattam, de hozzászólni már nem volt időm. Aztán meg a fonalat is elvesztettem :(

Tüncsi :P Babcsi :P
Puszillak benneteket!

És persze minden csodaszép babát és mamát :P

Azért dobok 1 képet Bobóról :P
Kép Kép

Kép
Kép
szilva069
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre küldök képet a mi kis Tündérvirágunkról.



Kép Kép Kép Kép

Kép
bogáncs
 
 


Ja, és köszönöm, hogy olyan sokan kértétek.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Szilcsi :)
Köszi, aranyos vagy. Az a jó itt, hogy mindannyian úgy tudunk örülni a másik sikerének, pedig jóformán nem is ismerjük egymást. De mégis olyan, mintha már ezer éve barátnők lennénk.
Boldi nagyon nagy fiú már. Jó, hogy tettél képet.

Bogáncs :)
Szupik ezek a fotók. Milyen jó húsban van a kis drága. Sajnos Marci elég soványka, de hát én sem dicsekedhetek. (Most sikerült visszatornáznom magam 49 kg-ra.-) Pedig jó étvágyunk van (ez vonatkozik mindkettőnkre.)

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok!

Most csak kevéske időm van, úgyhogy csak a legfontosabb:

Tiza :)
Nagy gratuláció Nektek, ez szupi hír, hogy csak így összehoztátok a kistesót :wink: Vigyázz Magatokra, és csak nyugodtan :wink:
A vonalzód megelőlegezett egy kishugit, hogy rózsaszín? :lol:


A képek nagyon jók a gyerkőcökről, most nem részletezném egyenként :oops: :lol:
Vendég
 


Szilva :P

De jó, hogy jelentkeztél!!!!! Írjál néha!
Boldi nagyon szép nagy fiú!!!!

Dolgozol sokat?

Tiza :P

Tényleg olyan , mintha már ezer éve ismernék egymást és olyan jó a másik örömének örülni.

Háát most én is lepasszoltam 3 kg-ot...Még Lenci is fogyott miattam, megszakadtérte a szívem, de hát voltak hálisten szép kis tartalékok!

Haga :P

Milyen volt Balcsin, merre voltatok?

Szilvi :P

Köszi :)

Én is úgy örülök Susynak is!!!!!

Babcsi tényleg jól eltűnt :cry:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Szilvi, Bogáncs!
Olyan édik vagytok, hogy így örültök nekem! :lol: :lol: :lol: Majd igyekszem néha benézni ide is!
Babcsiról nem tudtok valamit? Olyan ritkán jelentkezik!!!!! :cry: :cry:
susy75
 
 


sziasztok csajok!

TIZA!
hatalmas gratula nektek vigyázz nagyon magatokra és pihizz sokat bár gondolom Marci mellett nem lehet sokat!
Gyönyörű nagyok vagytok már!!!
és egyébként jól vagy???

bogáncs!
köszönöm kérdésed jól vagyunk és már 2 hete elköltöztünk! egyenlőre a vasuti szolgálat lakásban lakunk addig amíg a másikat rendbe nem ozzuk! teljes felújítást kell végrehajtani és ez nem kis munka de legalább addig is van hol lakni!
a vizsgaidőszakom megkezdődött és hát nempanaszkodom túl sokat de tanulni kell sokat és sajna nem sok időm marad rá!!!
Balázsnak is van már 2 foacskája de nagyon nyűgi úgyhogy szerintem nemsokára lesz még kettő is!
amúgy jól van csak kissé most meg van fázva de ez nem csoda mert mi is megvagyunk én meg különösen mert összeszedtem egy kis gennyes torokgyulladást és most még benne vagyok rendesen!!!
Lencus gyönyörű és már milyen nagy!!! nyújtjátok????

szilva!
én is hiányollak csak mostanság nekem sincs túl sok időm írni!!! gondoltam már hogy írok neked sms-t hogy hogy vagytok de addigra láttam hogy írtál ide így ez most elmaradt meg nem is akarlak vele zaklatni!
Boldi nagyon nagy fiú már és egy igaz kis kopé!!!
egyébként jól vagytok???

szilvi!
szerintem nyugodtan gondolkozzál a harmadik babán nem vagy te túl öreg hozzá meg különben is szerintem csak az öreg aki annak érzi magát! mi is szeretnénk majd harmadikat de én most dolgozni szeretnék majd a diploma után és ha eljött az idő jöhet a harmadik esetleg még egy negyedik is!!!! :wink:
Marci is nagyfiú lehet már!!! Kristóffal hogy jönnek ki???

nelli!
Briginek jobbulást kívánok!
rakhatnál a lányokról képet olyan régen láttuk őket!!!

brtitta!
MÉGEGYSZER HATALMAS GRATULA A DRUSZÁNK SZÜLETÉSÉHEZ!!!
bencémnek is mutattam a ti Bencéteket és mondtam neki hogy nézd ott van Kis Bence--- erreő ő azt kérdezte anya én vagyok??-- mondom neki nem hanem egy másik Bence erre ő hogy lehet hogy őt is Bencének hívják az az én nevem!!!!--- de a végén belenyugodott és azt üzeni Bencének hogy nőjön olyan nagyra mint ő!!!!
ügyesek vagytok mind a ketten hogy ilyen hamar megszületett a kismanó!
és ami a legfontosabb tündéri baba!!!!!!

susy!
ha átolvasol ide gratulálok!!!!

tüncsi!
mi újság hogy vagytok???
tutira kisfiú???? gratula!!!!

babcsi!
mi van veletek jelentkezhetnél néha!!!!

na befejezem ne azért zárásként én is rakok neketek képet manóról!
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.4824.jpg[/img]


majd még rakok csak most szarszik a netünk!

sziasztok

tündi23
 
 


Tündi :P

Sziaaa! Tanulj, ügyesen, drukkolok!

Jól látom keresztelős kép? Gratulálok!!!!

Köszi a Lencus-bókot :wink: Elég hosszú, mi is magasak vagyunk!

Susy :P

Írjál ide is légyszi, én átolvasok időnként, de ott nehezebb követni!!!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Szijjasztok!

Bocsi, hogy most nem írok senkinek név szerint, de egyedül vagyok Rékával, este meg nem tudok netezni, mert uabban a szobában alszunk, ahol a net van (Anyukámnál vagyunk).

A lényeg: ma megjött a genetikai (magzatvíz) vizsgálat eredménye. Minden OK!! Hú, akkora szikla gördült le a mellkasomról, hogy csak na! Ja, és múltkor az uh-s doki vmit baromira elnézett, vagy csak a hasára ütött, mert 2. babócánk is NUNIS. :D

Ígérem, hogy hétvégén bővebben jelentkezem, méghozzá javított táblával!!!

Pusszancs
gtünde
 
 


Ja, sztárfotót is kaptam róla, de szerintem nem lett túl jó, de majd azt is felrakom.
gtünde
 
 



Tücsi :P

De jó, hogy minden rendben, ez a lényeg!!!!!! Elhiszem, hogy megkönnyebbültél!!!
Éljen kislány!!!!


Tündi :P

Jók a képek, olyan szépek a gyerekek!!! Köszi.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Tünde :)
A lényeg, hogy egészséges a babó :lol: Jó a kislányokkal, majd meglátod.
Én csak innen ismerlek, de valahogy Téged csajokkal tudlak elképzelni. Ne kérdezd, miért.

Suzy :)
Gratulálok! Jó egészséget és problémamentes terhességet!

Tündi :)
Nagyon jók a képek!
Majd én is rakok frisseket!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tündi23 :D
Nagyon jó hallani rólatok, s látni Benneteket! Nagyon szépek a fiúk!! Balázs is milyen nagy már!! :shock:
Köszi a "bókokat" :wink: Kristóffal imádják egymást, de szó szerint. Marci meglátja Kristófot, s körbe szalad a szája, még ha előtte nyűgösebb is volt, s persze Kristóf is odavan az öccséért. Akár egy órát is simán elszórakoztatja..persze soha nem hagyom őket egyedül itthon.

Tüncsi :D
Hát azt mondják, hogy "egy ember egy félét tud" :lol: ugyebár :wink: Gratula a kis nunishoz!!! Beleéltétek már magatokat esetleg a kisfiúba??? A legeslegfontosabb pedig az, hogy egészséges! Egyébként neked van valami okod, hogy ennyire féltél tőle, hogy nem lesz az?? :roll: Peresze tudom, hogy elmúltál már 18 :wink: , de én is, s nem féltem az átlagnál jobban attól, hogy bármi baja lehet Marcusnak (így visszaemlékezve, egy egészséges babával :oops: )
Azért tegyél majd képet, olyan nagyon szeretk UH képeket nézegetni...na meg Ficiről is várunk új fotókat persze :wink:

Szilva :D
Boldi még mindig nagyon szép fiú :wink: Írj magatokról egy kicsit többet, ha van egy-két perced :wink: Biztos, hogy nem lehet egyszerű sok munka mellett, s megértem, hogy nehéz kihasználni a maradék időt, úgy, hogy a legtartalmasabban sikerüljön eltöltened! :)

Susy :D
Tényleg nagyon örülök Nektek, s jó lenne, ha írnál, ha van időd! Na meg UH képet is kérünk!

Bogáncs :D
Lencus is igazi kiscsaj :wink: S tényleg jó húsban van, de azért egy babának sosem kell fogynia 8) Reméljük, hogy mindketten hamar visszaszeditek "magatokat"... már nem tudom,hogy te örülsz-e vagy nem az "elveszett" 3 kilónak :lol: :roll: :wink:

Marci már két órája alszik, s én már meguntam a vasalást....soha nem érem utól magam...ez nálatok is így van??? Úgy érzem,hogy a mosógép, s a vasaló "fogságában" élek. :wink:

Tiza :D
Dokibácsi??? Jövő héten mész csak??

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi :P

Én sem érem utol magam, úgy érzem pont :wink: Pedig küzdök!

Alapjában örültem a 3 kg minusznak, de nem ilyen áron, meg a tejecskémet is féltettem. Összesen egy 4 kiló volt rajtam plussz.

Megyek vasalni, rajtad felbuzdulva...

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Húúú, de szépséges babák! Jó, hogy raktatok képeket! a többiek is gyerünk képet, hajrá-hajrá!

KGok: nekem még 2 van a szülés előtti súlyomhoz, de 5 a 38as mérethez, az most a cél :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tündi :)
Tényleg nagyon jók a képek. Már megint vizsgaidőszak? Pfújj!

Szilvi :)
Én is úgy érzem, hogy sosem érem utol magam. A ház szalad, mégis állnadóan fáradt vagyok. Dokihoz kedden megyek.

Kép
Kép
tiza
 
 


gtünde, és tündi23
nagyon boldog születésnapot kívánok nektek!

Kép


tünde, amindenit már a 18.hét :shock: , hogy mennek a hetek :shock:

Kép
mona76
 
 


mona!
de aranyos vagy köszönöm szépen!!!!

gtündi!
javísd majd ki a táblában légyszi a 24-t 25-re köszike!!!!
neked is most van a szülinapod????

sziasztok

tündi23
 
 


Tücsi :P Tündi :P

Sok boldogságot Nektek!!!! Hétvégén ünneplés?

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Tiza
A nagy kavarodásban el is felejtettem megköszönni a meghívást. Nagyon jól éreztük magukat, és tényleg majd meg kell ismételnünk!!
Otthon ám nem volt rögtön alvás. 3-kor azért kidőlt a kiscsaj. Előtte (végre) volt kaki. :) 5-ig vele aludtam, aztán felkeltem. Negyed óra múlva benéztem hozzá, már az ágy szélén aludt. Aztán nem sokkal később megjött Apa. Mondom, megnézem, alszik-e még Réka. Gyanús volt, hogy félig nyitva volt az ajtó. Benézek, nincs az ágyban. Az ajtó előtt aludt a szőnyegen. :lol: Szerintem elindult kifelé, és útközben elfáradt. Majd felnézett, visszamászott az ágyra és mutatta, hogy menjek én is. Le is feküdtem mellé, de mikor észrevette Apát, egyből kipattantak a szemei.
Marci babát puszilom. Annyira édi! Kis pöttöm-vigyori manó!

Szilvi
Óh, én egyáltalán nem bánom, hogy kislány a pocaklakó is. :D Különben meg mindenki azt mondta, hogy majd a 3. fiú lesz. Hááát... Én nem bánnám a 3. babát, de ahhoz már tényleg túlkoros lennék. Jó esetben is 41 évesen szülnék, akkor meg még jobban paráznék.
Amúgy én is hallottam már ezt az "egy ember egyfélét tud" dolgot. Ja, izgulás: alapból is paramami vagyok, de az őstopikban szegény Luca esete miatt bennem is megnőtt a félsz. :(
Marcinak boldog 5.!!!
Babcsiról már én sem hallottam rég. Lehet, hogy írok neki iwiw-en. Oda biztos benéz.
Képeket majd hétvégén tudok rakni. Már Rékáról is vannak frissebbek.
Én mostanában tudom néha utolérni maga. És Réka lassan 2 éves, úgyhogy nem egyhamar sikerült. :)

Emma
Gratula a fogacskához!! Na, ha ennyire beindult Zalán, most már nem lesz megállás. Kék-lila foltok meg csak egyre többen lesznek. :wink:

Boboka
Örülök, hogy minden OK Krisivel! Pocaklakó hogy viselkedik? Nemét tudjátok már?? Azta! Már a 26. hét??

Britta
Köszi a szüléstörit! Szép szülésed volt. Bence meg annyira aranyos a képeken, hogy csak na!!

Nelli
Szerintem Brigi így is jó súlyban van. Sinlacot próbáld meg nyugodtan. Réka azt az egyet ette meg, semmi más tápszert.
Ja, egyáltalán nem bánom ám, hogy lány lesz. Sőt, van előnye is: nem kell új ruhákat vennem. :D

Bogáncs
Remélem, azóta meggyógyultál. Legközelebb titeket is várunk egy közös randira!! Boldog 8. Lencusnak!!!
Hú, nagyon cukor Lencus! Kis hurkababa!! Micsoda karjai vannak! :shock: :D Látom, az olvasás neki is a kedvenc időtöltése. Köszi! Igen, vasárnap lesz Anyukámékkal buli, Apukámékkal már előre megünnepeltük.

Timi
Jobbulást Annának!! Szerintem is adj neki Normaflore-t. Bár egy másik topikban írtak egy másik készítményről, ami állítólag jobb. Asszem ez az, ha jól emlékszem:
http://www.bioszallito.hu/Protexin-Rest ... ermek-7959

Szilcsi
Azért, ha van időd, legalább írj magatokról, ha nem is tudsz nagyon visszaolvasni. No, meg a képek is jöhetnek! :D Tesóprojekt nálatok nem lesz??
Még mindig nagyon jól néz ki Boldi! Nekem a sityakos kép nagyon tecc!!!

Tündi
Na, Ti aztán megint jó nagy projektbe vágtátok a fejszéteket! Nem is tudom, honnan van ennyi energiád!! Nincs véletlenül fölös? :wink: :)
És már megint vizsgák?!? :shock: Jobbulást!! Jók a képek!!
Boldog szülinapot Neked is! Most, hogy Mona írta, eszembe jutott, hogy Neked is télleg mostanában van. Ja, és a névnapunk meg eccerre! :wink: :D

Kilók: én 7 plusszal indultam most Rékához képest, pedig szülés után uannyi voltam, mint előtte. Csak az eltel 20 hónap alatt szépen feljött ez a pár kiló. Viszont még nem híztam, mióta pocakos vagyok. :)

Mona
Te mikre emlékszel!!! :shock: Nagyon köszönöm! Bár, sajna, ez az uccsó 3-al kezdődő. :? Neked meg boldog névnapot, utólag! :wink: (Mire jó az iwiw.)
gtünde
 
 


Tüncsi :)
Tényleg meg kell ismételni a találkát. úgy vettem észre a gyerkőcök is jól érezték magukat. Réka aztán jól elfáradhatott, hogy nem ért el az ajtóig.

Bogáncs :)
?????

Kép
Kép
tiza
 
 


Tünde és Tündi!
Nagyon boldog szülinapot így utólag is!

Tünde :)
Tápszert nem akarok adni neki, mert van tejcsi :lol: , meg nem is fogadja a cumisüveget. A tejpépeket akartam adni neki, hogy valamennyire eltelítődjön éjszakára, de nem kell neki. A sinlac sem. Kedvenc joghurtjába sem tudom belecsempészni, mert okádik tőle :(
Azért ne fogadj rá, hogy a 3. fiú lenne, láss engem :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!
Ma voltam dokinál. Van egy petezsákom szikhólyaggal. Arra nem emlékszem mekkora (tán 12 mm?), de a dokim szerint pont akkora, amekkorának ilyen idős terhességnél lenni kell. És nagyon ügyes volt, mert a pulzáló szívkezdeményt is megtalálta. Igaz, hogy majd kigúvadt a szemünk, de én is láttam. Szóval egyelőre minden rendben. Legközelebb három hét múlva megyek.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza :D
GRATULÁLOK!!!! S, hogy vagy?? Van valamilyen tüneted??
Képet kaptál?? De izgi...még Marci is most volt a pocidban, s most már ott van hugi/öcsi 8) :lol:

Tünde :D
Harmadik :lol: Csak így tovább :lol:

Mennem kell, meg nyügösek vagyunk, 10 perc a max, amit a játszó szönyegen / járókában így estefelé kibír a kisszívem :wink:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


gTünde :D
Köszönjük a köszöntést! Már lassan fél éves lesz :shock: egyszerűen nem hiszem el :shock: pedig igaz :wink:
Boldog szülinapot, utólag is!
Paramami-ez nem a korral jár, szerintem. Én 21 évesen is végig paráztam a terhességem, s folyamatosan azt figyeltem, hogy mozog-e Kristóf, csak akkor nem volt net, volt egy könyvem, no meg a terhes torna, de ott nem paráztatták ugyebár az embert. A doki volt a szentírás, s ő mindig mindent rendben talált. Ma sajnos, tényleg nagyon sok szörnyűséget hallani, s nem csodálom, hogy félsz, de hidd el, hogy 41 évesen is egészésges kisbabát fogsz még szülni :wink:
Lucát én is nagyon sajnálom, egyszerűen nincsenek rá szavak, ami vele történt, de erre nem is szabad gondolni...na mondani persze mindent könnyű :oops:

Tündi23 :D
Téged is éltessen Istenke a negyed százados szülinapon!
Szemtelenül fiatal vagy!!! :wink:

Nelli :D
Brigi joghurtot és anyatejet eszik csak?? :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi :)
Gyakorlatilag igen. Két-három kiskanál gyümi vagy néha két-három kiskanál főzivel kiegészítve. Nem hittem volna, hogy ezt megélem. Szoptatni szerettem volna, ami sikerült, na de egész nap még 10 hósan is :roll:

Tiza :)
Gratula a petezsákhoz és a szikhólyaghoz! Mit szeretnél? Fiút vagy lányt?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilvi :)
Képet sajnos nem kaptam, talán legközelebb. Nincs semmi tűnetem. Talán néha fáj a pocim, ha sokat emelgetem Marcit. Tudom vigyázni kéne, de sztem ez lehetetlen egy járni még nem tudó izgő-mozgó gyerkőc mellett.

Nelli :)
Köszi a gratulációt. Nekem teljesen mindegy a neme. Igaz, inkább fiú párti vagyok, de egy kislány is nagyszerű lenne. Akkor majd mehetek hozzád tanácsért.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza
gratulálok!!!!
Jó, hogy írod, engem senki sem ért meg, hogy nem mindenáron hugit szeretnék majd Zalánnak. Sztem jöjjön öcsike, aztán egy hugi:) Jaj, csak tartanék ott, mint te! De először szopi abbahagyás nyárra a projekt, aztán remélem ősszel/télen babásodok majd.

Tündiknek nagyon sok boldogságot!!!

Mi nagyon jól vagyunk. Zalán nagyon kiegyensúlyozott időszakát éli, így nagy boldogság van nálunk.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tiza :P

De szép hír ez, nagyon örülök, gratulálok!
Tényleg nem semmi, hogy nemrég még Marcit vártuk, most meg? :wink:


Tiza :P Tücsi :P

Hétvégén (szándékom szerint :oops: ) megyek Pécsre és egész héten maradok! Esetleg egy találka? ÚÚÚÚgy sajnálom, hogy a mostaniból kimaradtam.

Lányok!

Lencus nagyon megiramodott :wink: mostanában a fejlődésben: két fogacska, hempergés célállomástól célállomásig :lol: , ja és beszélgetés, mint mindig...Most ő is sokat berreg, egyszer már valamelyikőtök írta ezt.

Nelli :P

Tényleg jól belejött a szopizásba a kicsike!!! Többször megkínálod a kiegészítő kajcikkal?

Emma :P

Jó, hogy jól vagytok! Írj egy kicsit magatokról!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Emma :)
Azért Neked nem kell annyira sietni, mert fiatalabb vagy. Én is kiegyeznék egy ilyen sorrenddel. De mint már írtam, mindegy. Fő, hogy egészséges legyen, én inkább ezen izgulok.

Bogáncs :)
Nekem jó lehet a jövő hét is. A 22.-e biztos nem jó, mert Villányban vizsgáztatok. Meg lehet, hogy egy másik nap is, de azt nem tudom, mert még nem szólt a főnököm, de időben megtudom. Olyan jó lenne.

Tüncsi, Te hol leszel?

Kép
Kép
tiza
 
 


Kép [/img]

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Vaze, írtam egy halom szöveget, és erre eltűnt az egész, amikor feltöltöttem a képet. :( Nincs lelkierőm az egészet újra írni.
Majd legközelebb, ha gépközelbe jutok.

Tiza

Neked azért leírom, hogy nagyon-nagyon gratulálok a kis szikhólyagocskához. Kívánom, hogy minden rendben menjen a továbbiakban is.

Anna meggyógyult a mandula-gyusziból, csak most meg pöttyök vannak a hátán. És nem tudom miért.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Timi
Anna nagyon tündérbogár! Ezt a széles mosolyt!

Tiza
Egészséges lesz, ne aggódj!
Olyan nagyon sok időm nekem sincs, lassan betöltöm a 32őt....

Bogáncs
Hempergős időszak tök buli!!!
Zalán nagyon élvezi a mászást, feltérdelést, felállást, minden nap ügyesebb. Ebben a nagy mozgásban úgy kifárad, hogy végre nem kel 6kor, és nappal is jókat alszik. Tényleg rengeteg örömünk van benne. Mintha most érne be az a sok türelem és szeretet, amit kapott :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :D

Tegnap neked is írtam, de aztán eltűnt minden, és nem volt erőm újra írni. Azt akartam írni, hogy nálunk is hasonló a helyzet, mint nálatok, de csak félve írom le, nehogy elkiabáljam. Egész jól kialakult Anna napirendje. Reggel 6-7-ig alszik, aztán délelőtt fél 11-11 között megint alszik egy órácskát, délután általában a sétáltatás közben alszik, majd este 9-kor már kiüti magát. Mondjuk amikor nem alszik, akkor kiköveteli magának a figyelmet. Sokat kell vele sétálni, de azért ha a szőnyegen leülök mellé, akkor úgy is egész jól elvan egy darabig. Az a lényeg, hogy valaki ott legyen vele. Ha engem nem lát a szemével, akkor beéri apával is, vagy a tesóval. De ha meglát, akkor rögtön jön oda hozzám.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Timi :)
Anna baba nagyon édes :lol:

Emma :)
Zalán baba nagyon édes lehet már :lol:

Nekem Brigi nagyon jó alvó önmagában, csak ne kelne enni 2 óránként éjjel. Reggel elvisszük a csajokat, akkor bealszik a kocsiba 1/2 - 1 órát. Itthon 1/2 12 fele alszik 2-3 órát, néha kevesebbet, majd ha itthon kevesebbet aludt, akkor délután a játszón is alszik 30-40 percet. Ha ez nincs, akkor már 1/2 8-kor kidöl, egyébként a 2 rövid és 1 hosszú alvása mellett is elalszik 1/4-1/2 9 körül. Reggel mondjuk elég korán kell kelnünk.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli

Akkor azért tudsz mellette csinálni valamit. Nekem napközben pont annyit alszik, hogy délelőtt meg tudjak főzni. Délután meg ha én sétáltatom, akkor addig ugysem tudok semmit csinálni, ha apa sétáltatja, akkor meg rámolom a lakást, vagy intézem a dolgokat. Hála az égnek Anna csak egyszer ébred fel éjjel, vagyis inkább hajnal felé, de szopi után visszaalszik. Aztán 3/4 6-kor ugyis ébresztem a reggeli szopihoz, mert utána a nagylány készítem iskolába, meg viszem is iskolába. Ha egyedül vagyok, akkor Annának jönni kell velünk, ha nem akkor apával marad otthon. Azért a kajálása nem semmi. Anna már eszi ezeket a bébiételeket, de még így is parázok, hogy nem kéne-e neki már több mindent adni. A súlya is fejlődik? Bár mondjuk, ha egyszer nem akar mást enni, akkor ugysem tudsz mit csinálni. Én mondjuk még mindig parázok, hogy mi lesz ha majd már nem tud szopizni, mert nem issza meg a tápszert. Csak ezt a tejpépet eszi meg, de abból is csak egy fajtát.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Sziasztok!

Remélem, nem haragszotok, amiért nem írtam már egy ideje. Jártam itt, de csak olvasni, mi van veletek.
Mi jól vagyunk, bár volt egy kisebb gyomorrontása az egész családnak. Vasárnap grilleztünk, és nem vettük észre, hogy a kajához használt citromlé nem jó. Nekem fájdult meg először a gyomrom, aztán egy éjjelen át a wc-re járkáltam. Majd következett hajnalban a hányás. Sajnos, másnap kevés volt a tejecske is, mert nem tudtam enni-inni. Attilának csak enyhébb hasmenése volt, Dani 1-szer hányt, Gergőnek 2-szer volt hasmenése. Ezután mindenki helyre jött. A tejtermelés is visszaállt.
Tegnap és ma itthon voltak a fiúk, mert Attila korán ment dolgozni, és nem volt, ki elvigye őket oviba. Nem mondom, nem volt sétagalopp ez a két nap. Most épp apáznak, így van néhány szabad órám, csak Bence nem akar elnyugodni. Pedig evett is.
Teszek fel pár képet, ha nem bánjátok.

Kép
Kép
Kép
Kép


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta :P

Dehogy haragszunk, ügyes vagy, hogy egyáltalán jelentkezel!!!
Nagyon cuki Bence és úgy látom hasonlít is a képen lévő tesójára!

Tiza :P

Jó lenne bizony! Remélem nemsokára indulunk! Még konzultáljunk :wink:

Tüncsi :P

??? Merre vagy?

Nálunk is nagyon nyugodt Lenci. Ő 5-6 hetes kora óta nem kel éjjel, először 5-6 órát aludt, majd ez hetek alatt fejlődött fel 7-8, majd 9-10 órára. December közepére érte el ezt(szeptember 9-én született). Este 1/4-1/2 9 től reggel 1/4-1/2 7-ig alszik. Ha a fogacskája növöget akkor sem ébred fel, csak néha nyöszörög álmában, egyszer- kétszer volt talán, hogy felsírt, de rögtön vissza is aludt. Kétszer alszik napközben. A délelőtti az fixebb időpont fél tíz, tíz, délután változó, mert akkor nehéz lenne programokat csinálni. Emellett van, hogy a kocsiban is szundikál séta közben. Én is azt vettem észre, mint Emma, hogy a sok mozgásban és beszédben kifárad :lol: Nálunk ez a helyzet.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Britta
édes a kis drágád!

ALVÁS
Zalán 3/4 7 körül kel, n10 körül kezdi meg a délelőtti alvását, ami kb 1 és negyed óra. Aztán a délutáni fél2-2 között indul, általában 1 óra. Előfordul persze, hogy 2 órát alszik egyszerre, de ez 2hetente egyszer van. Este f8kor fürdetés, 8-n9körül alszik el. Ez sokkal több, mint amit fél évesen produkált. Mondjuk nálunk éjszaka van még 2 felsírás, az átaludt éjszak egyenlőre csak vágyálom.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tiza :D
Te ilyen "tempóban" dolgozol is?? Nem vagy semmi! Persze, hogy jól elfáradsz! Tényleg a futást is újrakezdted?? Most persze nem lehet, azt tudom(vagyis gondolom a párod nem engedi :lol: ) :roll:

Nelli :D
Tényleg nem semmi, hogy Brigi ennyire anyatejes baba lett! Én anno azt hittem, hogy fél évesen már nem fogok ragaszkodni a szopihoz, s annak ellenére, hogy napi szinten is kb csak 100 gramm van, valahogy nem akarom elhagyni..pedig szerintem Marcust nem viselné meg. Én úgy gondolom, hogy az elválasztás minél nagyobb korban minél nehezebb, nem??

Bogáncs :D
Az a "dolga" Lencusnak, hogy aktív legyen. Élvezd, nézd őt, szerintem az is egy program, amikor azt figyeli az ember, hogy a csemetéje éppen mit csinál. Annyi új dolgot tudnak nyújtani :lol: s utána pedig élvezd a sok mozgás után fáradtság "gyümölcsét", amikor neked is van szabadidőd!

Timi :D
Kész nagylány lett Anna 8) Szép kiscsaj!

Emma :D
Még te is nagyon fiatal vagy!!! Persze hozzám képest nem nehéz :wink: Jó olvasni a soraidat, hogy milyen boldog anyuci vagy :wink:

Brigi :D
Bence baba édes!! Nem lehet egyszerű Neked, én el sem tudom képzelni!! Örülünk, hogy ha ennyit tudsz jönni egyáltalán!!!

Susy, Babcsi!!!!!!
Tessék jelentkezni!!!!!! Hahóóóóóóó!!!!

Barbi??? Wish?? Hogy vagytok???

Szilva??? Nálatok nincs tesóproject????

Bocs, ha valakit kihagytam :oops:

Mi jól vagyunk, Marci is egy tündér bogár, s tényleg egy ajándék!!!!
Egész éjszaka alszik, ha felébred, akkor az is 20 perc, s a cicire rakom és már szundizik is újra. Bár szerintem nem jön belőle semmi vagy max 10-20 grammot szopizik. Ha ez nem lesz, akkor ilyenkor jön a folyadék, mert kajára nem szoktatom az tuti, ha már ilyen szerencsém van vele. Mert szerintem ez semmi más, csak szerencse, ha egy babó jól alszik :roll:
Már nagyon törekszik arra, hogy felüljön, s azt is várom hogy mikor fog négykézábon megállni, mert már nagyon "alakul". Közel nyolc kiló, de most nagyon "stagnál" a gyarapodásban :roll: de nem tudom többször etetni, ez van. Minden nap van kaki, pisi, jó kedvű, de van , hogy csak 100 gramm tápit eszik, van hogy megeszik 160-t, de 200 felett nagyon-nagyon ritkán, pedig azt mondják, hogy egy ekkora babának az lenne a normális adag :roll: Vélemény???
A magyar dokinéni szerint ritkábban kéne etetni, de ha reggel 8-9 között kell, s este 9-10 kor fekszik, akkor nekem nem jön ki, s nem is akarom a négy óránkénti etetés. :oops:

Ti mikor raktátok lejjebb a gyerkágy/járóka fekvőfelületét?? (húúú de tudományosan kérdeztem :lol: )
S esetleg a kenyérhéjj rágás érdekelne még, hogy valaki ad már a babónak???
Előre is köszike a tapasztalatokat!

Mentem, sziasztok!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Csak felrakok pár friss képet Rékáról. A napszemcsit pénteken kapta. Mikor hazaértünk, nem lehetett levenni róla. Még kb. 1 órát abban mászkált, tett-vett. Ja, és nem divatból vettük, hanem mert féltem a szemét az erős UV sugárzástól.

Kép

Kép

Kép

Este, ha tudok, jövök és táblát is rakok.
Babcsinak írtam az iwiw-en. Jól vannak a kis KUKISsal :) együtt, csak vizsgák és meló van.
gtünde
 
 


ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉdes Fici nagyon!!!! Mekkora nagylány már :shock: :shock: Az első gondolatom, hogy ilyen nagy csajszi mellé már jöhet a tesó nyugodtan :wink: Majd te "felülbírálod" a véleményem :wink:
Nagyon örülök Babcsinak, mert egy kicsit féltem, hogy vmi baj van, s azért nem jön :oops: pusziljuk őt!!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: