Új privát üzeneted érkezett!

Mazsi?Mazsiii???Mazsiiiiiiiiiiii????????
Vendég
 


Csajok!!!!!!!!!!!!

Képzeljétek, jól kibabráltak velünk. Elmentem reggel 9-kor vérvételre, és du. fél 4-re hívtak vissza.. Mi voltunk az utolsók. Azt hittem megőrülök addig..
Behívott a doki, és kérdezte hogy vagyok.. Én megrémülve: hogy legyek??
Orrunk alá nyomta a papírt: hcg 169!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ön TERHES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Elsírtuk magunkat. Kérdeztem, biztos nem keverték össze a papírokat? :)
Még mindig nem tértünk magunkhoz. 11-én menni kell terhes UH-ra. Hát szóval.............

Viszont annyira magamnál vagyok, hogy küldjem nektek továbbra is a drukkokat+++++++++++++++++++++++++++++++++
mazsi02
 
 


Mazsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
Vendég
 

 
 

Mazsi gratulálok :D :D :D Húúúúúú ez ikergyanus :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


...és ma még csak a 11.napon vagy!Ez iszonyat jó,annyira-de annyira örülök,hú,nem semmik vagytok.Na ezért megérte várni.Most már lőjj egy tesztet,végre láthatsz egy szép pozitívat,és tessék ide is felrakni,ezek adnak nekünk is reményt,és erőt,hogy megéri,sikerülhet...és mindenért.
Vendég
 


Ugye,Csibe? :D :D :D
...na itt van előtted a jó példa,tessék követni!!! :D :D :D
Vendég
 


Mazsi,ezt te írtad:
[quote]H írta:ááát... Nem is tudom, nem igazán merünk örülni... Szóval tegnap megvolt a punkció, lett 8 sejtem. Épp kezdtem az altatásból magamhoz térni, mikor bejöttek az andrológiáról, hogy a páromnak rossz lett az eredménye, úgyhogy kell mégegy minta...Kiborulás, sírás... Végül is sikerült a petesejtekhez összeszedni néhány kiskatonát.
Kettő indult meg (a spermiumok minősége miatt), de még holnap is telefonálni kell. Atya ég, mikor lesz az még.......

Hát,nem is tudom mit mondjak,midig van remééééééééééény :D :D :D
Vendég
 


Többiek,hol vagytok?????????Gyertek,ezt látnotok kelllllll!!!! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Mazsi, HATALMAS GRATULLLLLLAAAAAAAA!!!!!!! Nagyon szép hcg!!!

Tobi, Csibe, most ti következtek!!!!! Min 2 baba még lesz februárban!

Nyulasz sajnálom hogy nem sikerült, hajrá lapar és hisztero!
kata05
 
 


Nyuszi, olyan aranyos vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bármennyire is hihetetlen, nincs itthon egy darab tesztem se :oops:
Mindjárt le is szaladok, mert a holnapi első vizetetből mostmár mindenképp csinálnom kell egyet!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor hiszem igazán, ha látom is:wink:

Igen, amit idéztél.... Nem mondtam nektek, de tényleg nagyon el voltunk keseredve, ugyanis átkerültem egy másik dokihoz, és a párom eredményei láttán a punkció előtt emlegette, hogy megfontolandó lenne donor...

Lányok, ezután is szurkoljatok nekünk a továbbiakhoz!

Csibe megy a drukk ezerrel++++++++++++++++++
mazsi02
 
 


Ja, amúgy tudtok valamit a hcg értékekről? Mert én semmit. A doki csak annyit mondott, hogy ez jó.
mazsi02
 
 


MAZSI! :D :D :D :D
Kép
Gratulálok!!!
Kép

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Week 3 0 to 5
Week 4 5 to 426
Week 5 18 to 7340
Week 6 1,080 to 56,500
Weeks 7 to 8 7,650 to 229,000
Weeks 9 to 12 25,700 to 288,000
Weeks 13 to 16 13,300 to 254,000
Weeks 17 to 24 4,060 to 165,400

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


3 napos transzfer eseten mar a 9.napon általában mérhetõ a HCG termelõdése:
HCG szintek:


9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690


Ha több babád van, ezek az értékek sokkal magasabbak általában.
Miután orvosod is megerõsített abban, hogy babát vársz, add át magad az örömnek, és élvezzd a terhességedet.
Vendég
 


Mazsi a megtermékenyitést biopsiás vagy "sima" spermiummal csinálták.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok! A megadrukk kellős közepén bekrepált a gépem. Már bekapcsolni se tudtam. Valami kis életet leheltem belé, hogy megtudjam, hogy mi van veletek és én is mesélhessek végre.
MAZSI!!!!!!!!!!!!!!!GRATULÁLOK!!!!!!!! NAGYON VIGYÁZZ MAGATOKRA!!!!!
CSIBE!! TOBI!! NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK TOVÁBBRA IS!!!!
Hűűűűű, micsoda évkezdés!!

TOBI NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!

Voltam uh-on. Kérlek, segítsetek! A pajzsmirigyes eredményem a következő: "A bal lebeny harmadában dorsalisan egy 8 x 7 x 11 mm-es echoszegény göb látható..." :shock: :shock: Ez mit jelent?
Voltunk a férjem szövettani eredményéért is. Az mégjobban kiakasztott. Nem találtak benne semmit. :cry:
Ezt meg már végképp nem értem. Abban nem volt semmi, viszon amit a Jánosba vittem.. abban meg találtak. Azt mondta a doki, hogy több biopsziát nem tanácsol. Nincs értelme. Végigbőgtem az utat hazáig.
Vendég
 


Sziasztok

Nyulasz
hajrá HSG + Hisztero, ügyesek voltatok hogy ilyen gyorsan már műtenek is!!!
hogy hogy a doki nem II-es klinikás dokit javasolt?????????????

Mazsi
ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN
akkor most dőlj hátra és add át magad a terhesség mámoros boldogságának és élvezd ki minden percét, mert 1-2 év múlva már nagyon nagyon messzinek fog tünni ez a boldogság, és akkor hiányozni fog (legalábbis nekem igen)

Mororo
:cry: nagyon sajnálom
a pajzsmirigyhez nem értek semmit

Sziasztok

Erika


Csibe - Többiek
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
De szuper! Nyulaszka írt a másik topciba, hogy van ám itt olyan topic, ahol épp most jött jó hír :) Szuper, Mazsi, gratulálok én is ismeretlenül!

Kiscsillag,
Szerintem nagyon jóldöntöttél, hogy ha lehet, új donort kérsz... az egy új kezdet lenne! De nem lehetne a párod mégiscsak meggyőzni? Bocsánat, de te is a kés alá feküdtél, és nem semmin mentél keresztül. Most szerintem ő is alé vetné magát, ha megkérnéd szépen. Nálunk apa nem akarta szedni a bogyókat, aztán megmutattam neki az első lombikkor a már elhasznált gyógyszeres dobozok armadáját, és ezzel meggyőztem. utána önszántából szedte. Én megpróbálnám szépen, a 4mm-es vágás azért nagyon pucurka, pláne, ha nem is fájt! Kopa dr-t én is ajánlom...
Vendég
 


És csibe neked is gratula a beültetéshez! Gondolok rád, és drukkolok, hogy jól egágyazzanak a pucurok!
Vendég
 


Mo!
Hú.a pajzsmirigyes dolgokhoz én sem értek.
De akkor most mi van?Találtak de mégsem?Két minta volt?És amit a Jánosba vittetek azzal mi van?Nem értek semmit.

Tobi-Mazsi-Csibe!
Megy a drukkkkk mindenkinek,lassan kiürül a topic....

Brumi
Én annyira feldobódtam,hogy végre egy jó hír,mert most valahogy nem volt ilyen,már egy ideje.Tessék követni a példáját!!!
Vendég
 


Erika!
Nem igazán emlékszem,azt tudom,hogy a Jánosban és a Tétényiben nem csinálják együtt a kettőt,de mindegyik klinikára elmondta mi van,de nem emlékszem már pontosan,hogy arra mit mondott.
Puszi a srácoknak! :wink:
Vendég
 


Mo!
Remélem Mazsi nem haragszik meg :oops: :oops: :oops: ,de megint őt szeretném idézni,amikor csatlakozoztt ide a fórumhoz.Hátha ez is reményt ad :
[quote]N írta:álunk évekkel ezelőtt kiderült az azoospermia, de nem tudtunk lépni, mert a sok mintavétel és 3 biopsia során sem találtak semmit. Aztán hanyagoltuk a témát, mert mindketten elzárkózunk a donoros megoldástól. Néhány hónapja mégis elmentünk egy mintát adni, amiben volt néhány mozgó-mozdulatlan spermium. Úgy örültünk, megcsillant egy kis reménysugár! Irány lombik, pont akkor mikor kellett, voltak sejtek, de sajnos nem tapadtak meg az embrikék. Most rettegek a következőtől, mert mi van ha.... nem lesz mikor kell, és ha sikerülne is, még ott a megtermékenyülés, meg a megtapadás miatti izgalom...Dehát nektek ecsetelem?!


Mazsi,tényleg ne haragudj,de ez egy olyan sikertörténet,amit nem elég egyszer elolvasni :D :D :D Nagyon drukkolok a problémamentes pocakosodáshoz!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Mo, mielött teljesen elkenödsz a szövettan miatt beszéljétek át a dolgot Tanárékkal, lassan úgyis mentek hozzájuk. Fel a fejjel.
Ja a pajzsmirigynél az echoszegénység úgy tudom, hogy cystát jelent, de azért utánna nézek ennek. Lehet, hogy elküldenek izotóp vizsgálatra. Nekem is volt ilyen vizsgálatom.

Mazsi teszt? :wink:

Tobi++++++++++++++++++++++++++

Brumi hajrá stimu :wink: ++++++++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Bella?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe!
:D már csak 11 nap :D
Vendég
 


Sziasztok!

Mo, azt olvastam hogy izotópos vizsgálatot illetve szövetet vesznek arról a terülteről, ha pajzsmirigy eltérést találnak( alul, túlműködés esetén).
Miért vesznek 2 mintát? És 2 különböző helyről legalább?

Mazsi, muti a tesztet!

Tobi, Nagyon Boldog Születésnapot kívánok! Remélem az idei lesz a legboldogabb!!!

Lányok ma megint megjött topicban zebra áradat van!!! :shock:
kata05
 
 


Lányok, az izgalmakból kijut rendesen..... Az uramat lezavartam, vett két különböző tesztet. Mindkettő pozitívnak tűnik, de nagyon halványak. Na most mi van?????? :?

Egyébként hogy kell képméretet variálni?
mazsi02
 
 


Ezek a hülye tesztek.Ez attól is függ,mennyi hcg-t választ ki a vizeleted,reggeli első pisis-e,mennyit ittál előtte,mikor pisiltél utoljára...A pozitívnak tűnik,az bizony pozitív.De igazából a vérvétel számít,az meg ugye egyenesen fenomenális :D :D :D
A képmérettel én is bajban voltam,mert az előző gépen volt egy olyan képszerkesztő,amivel ment,de ezen nem tudom megcsinálni.
Valaki hátha jelentkezik,hogy lekicsinyíti,nekem is a másik topicban segítettek.
De mostmár no para,tessék boldogságosnak lenni,ott van az a baba,lehet,hogy nem is egyedül... :D :D :D
Vendég
 


...este még benézek,most mennem kell. :wink:
Vendég
 


Mo, ne légy úgy elkeseredve.. Tudom mit érzel, mi is keresztül mentünk ezen... DE NEKTEK VAN EGY SZALMÁTOK a fagyóban, ami azért van ott, mert találtak benne alkalmas sejteket, és most ez a fontos!
Tudomásom szerint a biposzia során két helyről, mindkét heréből vesznek mintát, amiket alaposan feldolgoznak az adott meddőségi központban fagyasztás céljából, egy pici szövetdarabot pedig elküldenek szövettanra. Lehet, a ti esetetekben a szövettanra köldött minta pont olyan helyről származott, ahol nincs termelés, de attól a here más részeiben lehet, sőt van is, hisz ott vannak a kisfickók fagyasztva!
mazsi02
 
 


Mazsi, én szívesen lekicsinyitem. Én IrfanView-ban szoktam kicsinyíteni.
kata05
 
 


Tobi, hirek????

Kép

csibe
csibe32
 
 


Brumi: igen, ezzel ő is tisztában van, de azért ő sem akarja és az andrológus sem tett erre való javaslatot - nincs értelme :oops:
Mi elfogadtuk a donor-t 100%-osan, ettől még nem érzem Párom gyengébbnek, rosszabbnak, sőt - tisztelem és becsülöm :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Csajok, remélem már ilyen állapotban vannak az embrióim


Kép :lol:

Kép

csibe
csibe32
 
 


És ilyenek lesznek holnap: Kép

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe, nagyon jók ezek a képek!
kata05
 
 


Mazsi!

Annyira örülök! Gratulálok! Vigyázz magatokra!

Princess
princess
 
 


Mazsi,
nagyon boldog vagyok, hogy sikerült!!! komolyan mondom!!!!!!!!!!!!
ennél jobb hírre nem jöhettem volna!!!!!!! gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

CSibe,
megy a babragi+++++++++++++++++

Holnap megyünk a prüntyikért :wink:

Kép

és egy babavárós/babás táblicsku :wink:
Kép

KépKép
tobi
 
 


Mazsi,
Ez szuper! Végre valaki, aki reményt ad nekünk! :D :D

Csibe,
++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi,
+++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Csajok, olyan aranyosak vagytok mind!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csibe, babaragi++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi, nektek is DRUKKKKK holnapra!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor 3 prüntyikéd lesz?
(Olyan fura, hogy a lila táblicskuban vagyok, remélem ott is maradok:wink: és 1-2 hét múlva jöttök át ti is! A többiek is, minél hamarabb!!!)

Kata, vagy bárki! Akinek lenne egy kis ideje, köszönettel venném, ha leírnátok, hogyan kell képméretet variálni. Az alapoktól, szájbarágósan. Programom sincs hozzá. De úgy tudom, azt a net-ről lehet letölteni. Jöhet akár priviben is, hogy a többieket ne untassunk efféle témával :)

Törpe??????
mazsi02
 
 


Mazsi,
még azt szerettem volna megkérdezni, hogy ki a dokid?

KépKép
tobi
 
 


Tobi, drukkolok a beültetéshez!

Kiscsillag, akkor én félreértettem, cigazán ne haragudj, csak mert úgy értelmeztem, hogy azért nem mentek biopsziára, mert nem akar kés alá feküdni a párod. Én azért mertem így beszélni, mert az énn párom nem egyszerű eset, nehezen lehet meggyőzni még az én kezelésemrl is, nemhogy az övérl :oops: :roll:
Vendég
 


Brumi! Drága Brumi! :D
Semmi baj nincs Drága! :wink:

Hogy állsz a szurkapiszkákkal? :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok,

Tobi++++++++++++++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Tobi!
Mára sok-sok drukkkkkkkk!!! :wink:
Csibe!
Látom sikerült képeket feltenni :D jó lenne néha magunkba látni,de biztosan szépen osztódnak,ágyaznak és kapaszkodnak :D
Vendég
 


Tobi most már kismami vagy :wink: drukk+++++++++++++++++++ Kép

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok,
3 gyönyörű embrikét kaptam vissza :P
köszi a drukkokat!

Csibe,
jól jön a ragasztó és küldöm szeretettel neked is :wink: :P puszi

Mazsi,
találkozunk a lila táblicskuban, mindenkinek ott a helye :wink:

KépKép
tobi
 
 


mazsi02! :D
Én ritkán irok ide, mert mi még sajnos messze vagyunk attól hogy lombikra menjűnk, mert még csak március 6-ra megyűnk konzultációra, és valószinű hoy,csak szeptemberbe megyűnk lombikra .Az én férjemnek is azospermiája van és mi a donor mellett döntöttűn .De mostanában már egyre többet gondolkozunk az újabb biopszián .De lehet emlékszel is rám mert iram már ide a mi problémánkról. Mindig figyelem azért hogy ki hol tart,és nagyon szoritottam neked a sikerért.Pár napja nem tudtam benézni hozzátok.Most mikor benéztem, és olvasom hogy ilyen jó eredményed lett.......... nem tulzom,de a gyomrom összekapódot a torkom elfogódott a örömtől . Annyira örűlök a sikerednek,hogy legszivesebben már holnap mennék is a kaáliba.
Nagyon vigyázz magatokra mert ez egy csoda ami történni fog veled a következő 9 hónapban. :wink:
mogyoro222
 
 


Csibe, Tobi
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok

Tobi Csibe
+++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?