Új privát üzeneted érkezett!

Henik!

nagyon sok boldog névnapot kívánok!És ma talizom a gólyámmal, és küldöm Nektek is!!!

Lányok!
Regel óta szivárgott a vizem, mostmár nagyobb mennyiség is elfolyt, kisebb fájások, keményedések vannak.Nemsoká indulunk a klinikára, a férjem még szendvicseket csinál. :D
beszarásjelző erőssen csipog, nagyo drukkoljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Puszi.Majd Kacsa híradózik a továbbiakról.

Jajj, nagyon be vagyok parrantva!!!!!!!!!!

Tudtam, hogy ma lesz anagy nap, Emili nem adja aláb egy ünnepnapnál, de így legalább minden szülinapján otthon lehetünk majd vele. :wink: :D
Na lépek,puszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


PANKAA :lol: BAKKER DRUKKOLOK EZERREL!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kívánom, hogy gyönyörű szülésed legyen!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Jó reggel!

Pankaa: nagyon sok +++++++++++++++++++++++++erőt kívánok!! Olyan jó, ma megszületik Emili!!!! Annyira örülök!!!!!!! Köszö a köszöntést :D

Zsúka: gratulálok tiszta szívemből!!!Ez fantasztikus, hátha a JóIsten megsegít minket és együtt babásodhatunk!! Ne izgulj a para nálam is ott van!! Te mikor szándékozol orvoshoz menni? Egyébént nagyon jók a képek!!

Fleur: Sote szerintem egy sz...hely...Bocsánat, hogy ezt írom! A Szent Istvánról csak jót hallottam és ott is Dr.Gasztonyi Zoltánt dicsőítik..Engem ő mentett meg 1 éve, abból a szempontból, hogy ő vette észre a picikém szivecskéjét!

Angie: jó a babakocsi, kiságy...Mikor rendezkedtek be a babaszobába?

Anikó: igazad van és köszönöm, hogy csak doki után teszel be a zebra sorba....

Szalai Heni: neked is boldog névnapot!

Dido, Csibe: boldog születésnapot kívánok!

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Ági :P , CsHeni :P , Zsúka :P
Teljes szívemből gratulálok Nektek! Heni, Zsúka, tudom, Nektek még csak halkan szabad nagyon örülni, ezt vegyétek most halk nagyon örülésnek! :lol: :lol:
És hajnalban kerestem zebrákat Nektek, sok-sok szeretettel küldöm, és benézek majd, hogy a táblában is lássalak Titeket, mert akkor tudom, hogy hangosan is lehet már örülni!!! Olyan nagyon jó!!!!!! :P :lol:
Mindhárman annyit küzdöttetek, reménykedtetek, csalódtatok már - nagyon szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen!!! :P
Sok puszit küldök, és íme a zebrák:
Kép Kép Kép

És Mindenkinek, aki zebrára vágyik (így magamnak is :oops: ) küldöm ezt a zebrát, úgy mutatóba, hogy higgyünk abban, hogy felénk is elindult már, csak valahogy még nem érkezett ide. De majd csak megtalál minket is :wink: :P :lol:
Kép

Sok puszit küldök Mindenkinek, és Csibe, Dido: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!
Kép

Panka
Nagyon szorítok Érted!!! :P

Jucmuc
Várom a pénteki tesztet!!!! Drukkkkkkkkkkkk!!! :P

Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


PANKA!!!!!
MILLIÓ DRUKKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
EMILI, KICSI LÁNY!!! ÜGYES LÉGY, SEGÍTS ANYÁNAK, ÉS BÚJJ KI GYORSAN!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Panka!

Mondtam én :twisted: :twisted: :twisted:
Minden drukkom ottan... de ezt úgyis tudod.

tjuca
 
 


Panka! Nagyon izgulok erted. Konnyu szulest! Mar alig varom hogy lathassam a nagylanyt. Eljott a kakis pelenkak ideje! Drukk-drukk... Henik! Boldog nevnapot! Csibe! Dido! Nektek nagyon boldog szuletesznapot kivanok! Rolly! De jo hogy jottel. Panka kuldi neked is a golyat. Heni! Biztos hozzad is be fog kopogni. Lanyok! VAN REMENY! NE ADJATOK FEL EGY PERCIG SEM! Gyonyoru idonk van!! Oruljunk! Puszi
Vendég
 


Zsúka :) Még nem is gratuláltam a zebrácskádhoz, úgyhogy most megteszem :lol: :lol: :lol: Minden rendben lesz, ne izgulj!
Különben az erkélyünket nekünk is be kéne virágosítani :lol: :lol: :wink:

Dido :) Csibe :) Isten éltessen titeket nagyon sokáig!


Sajnos van egy nem túl jó hírem is :cry:

Tündi30 tegnap hajnal óta kórházban van; vérezgetett és belázasodott, vmilyen gyulladásra gyanakodnak, de még nincs teljesen kész a tegnapi laborja. A baba szerencsére jól van, a méhszáj teljesen zárt, viszont a lepény a méhszájon van, tehát császár lesz majd.
Az AFP eredménye jó lett.

KépKép

KépKép
timika
 
 


Rolly: halkan, de nagyon köszönöm :D Ez a tavasz mindenkinek fog babát varázsolni a pocakjába!!! A zebrák nagyon édesek!

Tündi 30: gondolok Rád!! Kitartást!! A szép napsütés adjon egy kis erőt....és mosolyt!

Pankaa: állandóan azon jár az eszem, hogy most éppen hol tarthatsz!!

Angie: köszi a névnapi jókívánságot! :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Timika
boldog névnapot Kristófnak! (ugye ma van Kristóf nap?)
Tündinek üzenem, hogy gondolok rá, reméljük nem lesz semmi gond. A fő, hogy a baba jól van, ahogy írtad.

Reggel is benéztem ide, éppen akkor írta Panka, hogy indulnak a kórházba. Irtam is neki rögtön sms-t. Azt válaszolta, reméli hogy az Aviátorra meglesz Emili. Most nem zavarom további sms-ekkel (pedig szívem szerint rákérdeznék, hol tart). Reméljük Kacsa mihamarabb megírja a hírt.

Gyönyörű az idő, megyek is mindjárt Mátéval sétálni.

syry
syrynx
 
 


Hali!

Most beszéltem Pankával. Mióta felvették nem tágult, akkor volt 2 ujjnyi. Fájások nem nagyon vannak. De ha van is erősebb, akkor meg esik le Emili szívhangja, úgyhogy most még oxitocint sem kap, várják, hogy merre halad a folyamat. De szóba került a csaszi lehetősége is, ha Emili továbbra sem reagál jól a fájásokra.

Úgyhogy küldjünk nekik sok-sok drukkot, hogy minden a lehető legsímábban alakuljon!

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok!!
Már kb. 1 hónapja olvasom ezt a jó kis topikot!!Nagyon tetszik!!
Szóval 2 éve van párom, és beindult nálunk is babaprojekt!!Mint ahogy olvasom sok embernél!!Szóval múlt hétvégén volt peteérésem a teszt szerint és remélem sikerült is valamit produkálnunk a párommal, mert nagy nehezen a munkánk miatt, összehoztuk az "akciót"!!Most kezdtümk el probálkozni!!Én 33 éves leszek remélem ez nem probléma és első baba lenne!!Ti mennyi idő után csináltatok tesztet?Vagy megvárjam a mensim utáni időt??Vanak ezek 3 napos terhességi tesztek?Valaki kiprobálta már??Remélem visszairtok vagy privibe vagy ide nekem mindegy!!Most már egyre sűrűbben idelátogatok??Ja, nálunk itt április 1-től bezár a szülészet!!DE jó is lesz!! na, várom a válaszokat!!Előre is köszi!Mindenkinek szép hétvégét kivánok!!Jó kirándulást!!Üdv. Anita
anita21
 
 


Sziasztok :)
Panka :)
Drukkolok ezerrel :D De jó ma már biztosan a kezedben lesz Emili :)
Ügyes leszel :)
Emili kisasszony!
Kitartás, mindjárt anya és apa karjaiban szuszoghatsz :)

Tündi :)
Ne izgulj, minden rendben lesz :) Pihengess, gondolunk Rád :)

Este majd jövök, ha a gyerkőceim hagynak :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Szia Anita!
üdv a fórumon. mielőbbi babásodást neked. elvileg a lehetséges köv. menzi napján érdemes csinálni tesztet, vagy utána pár nappal. 3 napos terhességi tesztet nem ismerem, de talán a többiek tudnak róla mondani valamit.

Kacsa
köszi a híreket Pankáról. Nálam is hasonló volt a helyzet, elment a magzatvíz, de fájások gyengék voltak, sőt egy idő után teljesen elmúltak. aztán jött az oxitocin, arra meg Máté pulzusa szökött az egekbe, így leállították és jött a császár (nálunk még az is gond volt, hogy Máté feje nem illeszkedett be rendesen+ még 38 fokos lázam volt, mert elkaptam egy náthát). Kíváncsi vagyok mi lesz Pankáéknál. Egy napot várnak elfolyt magzatvízzel, hátha beindulnak rendesen a fájások. Mindenesetre drukkolok nekik.
syry
(csináltam vonalzót, remélem jól raktam fel.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Heni:
Boldog névnapot neked is.

Panka:
Nagyon drukkolok, ügyesek legyetek

Tündi:
Neked is drukkolok, hogy minden rendben menjen

Anita:
Üdv köztünk. Mielőbbi babásodást.

Timika:
Kristófnak boldog névnapot (a hugi egyik kisfia is Kristóf)

Nárcisz:
Ne haragudj téged elfelejtettek felköszönteni :oops:
Utólag Boldog születésnapot

Csibe:
Neked is boldog születésnapot

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Sziasztok Lanyok!

Köszönöm Angie, hogy tegnap megirtad mi törtent! Mostanra mar legalabb lett netem.

Igazabol ma van a teszt napja de en önszorgalombol mar kedden reggel csinaltam egyet ami negativ lett. Ez meg önmagaban nem is lett volna nagy baj mert a 12. napon meg nem mindenkinek mutatja ki. Csakhogy sajnos ra par orara elkezdtem pecsetelni ami mostanra mar majdnem olyan mint egy rendes mensi.
A Kaaliban azt mondtak folytassam a szurikat es az összes gyogyit pentekig, teszteljek s utana beszelünk.

Megmondom öszinten en mar egy fikarcnyit sem bizom abban, hohy pozitiv lesz holnap, alig varom, hogy mehessek a fagyisra.

Nagy pofara eses volt ez nekem mert szentül meg voltam gyözödve rola, hogy sikerült. Egyfolytaban ereztem, hogy szurkal a hasam en ezt annak tudtam be, hogy minden ugy halad, ahogy annak kell.

Ne haragudjatok, hogy csak magamrol irok, majd megprobalom felvenni a fonalat.

Kicsit magam alatt vagyok, föleg tegnap szörnyü volt. A ferjem haza is jött ebedidöben, jol meglepett. Együtt bögtünk. Ugy erzem jobban szeretem mint valaha.

A legfontosabb amit mondani akartam Nektek, hogy NAGYON-NAGYON szepen köszönöm Nektek mindanyiotoknak, hogy gondoltatok ram, hogy kerestetek ès, hogy vagytok!

Puszi mindenkinek majd jelentkezem es szepen lassan mindent el fogok meselni csak meg nagyon friss az egesz. Most megyek megirom a többi topicba a nem tul jo hirem.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Újabb sms, 17:18-kor:

Kaptam edat, mar jobb. 3 ujjnyi.

kacsa14
 
 


Hú Csajszik!

Hát ezek után nekem is igencsak elkezdett "csipogni a beszarás jelzőm"!!!

Egyrészt ugye izgulok Pankáék miatt, másrészt pedig azért nekemis csak ott figyeg már az a 36+6. Szóval van személyes érintettség bőven!

Itt voltak a szüleim, megcsodálni még pocakot. És hát velük is főleg a szülés volt a téma ...

Zurammal le is feküdtünk pici du-i szunyára, miután elmentek Anyuék, de nem igazán ment a tentike, úgyhogy fel is keltem.

Én egyéként jól vagyok, nem érzek semmit, néha-néha 1-1 már említett hascsikarós alhasi fájdogálás és a szokásos: hátfájás, derkfájás, kicsi gáttáji feszülés, de semmi új és extra ...

Bár ha belegondolok, hogy tegnap du. 3-kor még Pankával fagyiztunk és nála sem volt akkor még semmi ...

Fini csoki fagyit evett, lehet abban volt a varázserő!!! Majd, ha már nekem is szülhetnékem lesz, elmegyek, eszem én is egyet, hátha ... :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!
Panka!!! Drukk!!!!!!!!!!!!!!!
Anita! Szia! 3 napos teszt?

Kép
faul
 
 


Panka!

Már nemsokára itt az Aviátor! :twisted:

Anita!

Elvileg minden teszt három napos. Ami azt jelenti hogy a fogamzástól számított harmadik napon jelez. (Elméletileg) Ami a menzi előtti 3-4. napon lehet. Viszont érdemes megvárni legalább a menstruáció első napját. Ha nagyon biztosar akarsz menni vegyél Quipido tesztet, az a megszokott 20-25 ml/mol (vagy valami hasonló) helyett 10 ml/mol erősséget jelez, azaz kevesebb hcg-t is kimutat.

Minden névnaposnak, szülinaposnak sok boldogságot!

Kacsa!

Ugyan neked még van egy szűk hónapod! :-)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Panka!
Hamarosan találkozol Emilivel! :D
Gondolatban Veled vagyunk!
( Kacsa, köszi a híradózást! :D )

Csibe!
Neked nagyon boldog szülinapot! kívánok!! :D
Kép

Jucmuc!
Szívesebben olvastam volna az örömödet... és jobb lett volna Veled örülni... , de, ha úgy érzed, hogy nem sikerült... :cry: :cry: :cry:
Azért holnap van tesztnap...
És ne "pofára esésként" éld meg ezt az egészet!!! Tudod,ha lenne recept...

Tündi!
Sajnálom a kórházasdit... :( , de a baba jól van, ez a lényeg!
Fekvéssel töltöd majd az elkövetkező időszakot..., de a babád kárpótol majd mindenért! :)

Timika!
Ha ma ünneplitek Kristófót, boldog névnapot Kívánok Neki! :D

Anita21!
Üdv itt! Kép
Mielöbbi babásodást!

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Jucmuc drága!
:cry: :cry: :cry: Annyira drukkoltam... Azért a holnapot várjuk meg, még mindig szorítok, jó?

Anita!
Üdv köztünk! Mielőbbi babásodást kívánok!!!

Tündi!
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!

Kristófbaba!
Isten éltessen névnapod alkalmából!!!
Kép

Kacsa!
No para, nem marad benn! 8)

Brill!
Te jószagú málnabokor, bébi!!! Már a 32-t töltötted!!!! Váóóóóóóó!!! :D

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Juca!

Az a szűk hónap csak 3 hét ...

És nem szándékszom végig hordani, túl meg aztán végképp nem ...

No, nem mintha Panka is így tervezte volna ... De fő a bizalom!

Anyum is jön itt a húsvéti nyúllal, hogy majd az hozza babót, de mondtam neki is, hogy én seggbe rugom a nyulat, ha csak ő hozza! :lol:

Norwell!

Köszi! az sejtem, hogy nem marad bent, de azért mégiscsak kezd izgi lenni. Eddig még nem foglalkoztam a szülés gondolatával, de majd, ha megyek be Pankához, azt hiszem, igencsak belecseppenek a mélyvízbe ...

kacsa14
 
 


19.40-kor megszületett Emili. 4170 gr és 52 cm.

Jól vannak. Többet sajna én sem tudok.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Emili drága! Isten hozott a nagyvilágban! :lol: :lol: :lol: Pankaa :) Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok a kis Emilihez!!! :lol: :lol: :lol:

Kacsa :) Köszönjük szépen a tudósítást!!! Megértem a zabszem érzést, már ti vagytok a tábla tetején! :D :wink:

Henik :) Nagyon boldog névnapot kívánok nektek!!! :D

Dido :) Csibe :) Isten éltessen titeket szülinapotok alkalmából! :lol:

Anita :) Üdv itt és mielőbbi babásodást kívánunk!

Jucmuc! Nagyon sajnálom… :cry: :cry: :cry:

Norwell :) Hogy van Kende? Nem csinálsz mégegy vonalzót? :wink:

Lányok! Nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntéseket, olyan aranyosak vagytok! :D (Csak zárójelben merem leírni, hogy igazából a júliusit tartjuk, hogy ne legyen nagyon közel a szülinapjához…)

Puszó mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Drága Panka! :P
Kép -ből gratulálok!!!
EmilibabaKép Isten hozott a nagy világban! Nagyon sok boldogságot kívánok Szeretteid körében!!

Rolly
rolly
 
 


Emili Isten hozott!
Panka:
Hogy lehet, hogy ennyire megérzítek a dolgokat, tényleg megszületett az Aviátorral Emili baba és pont ünnepnap, meg azt is érezted, hogy egy Emili egy különleges alkalomra várank. Szóval minden bejött. Remélem a küldött gólyád is. (Ami szintén bejött, mert Heninek elküldte és meg is érkezett.
Mindenesetre gratulálok.

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Panka :)
Gratulálok Emili megszületéséhez :) Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejecskét :)
Kép

Judit!
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Kacsa :)
Nagyon hamar el fog múlni az a 3 hét :D Észre se veszed és már a kezedben lesz Timcsa :lol:

Dido, Csibe :)
Boldog szülinapot Nektek :)
Kép

Henik :)
Nagyon boldog névnapot Nektek :)
Kép

Anita :)
Üdv köztünk :) Mielőbbi pocakosodást :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt!

Pankaa: nagyon -nagyon-nagyon gratulálok a kis Emilihez!!!!! Csodaszép életet, egészséget a kishölgynek, Nektek meg fantasztikus babázást!!!!!

Timika, Annácska: köszönöm a köszöntést :D

Zsúka: hogy vagy?

Anita: üdvözöllek közöttünk!! Kellemes fórumozást és mielőbbi babásodást!

Mindenkinek szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


b]PANKAAAAAAAA!!! :D :D :D
NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK EMILI BABÁHOZ!!! SOK-SOK TEJCSIT ÉS NYUGODT ÉJSZAKÁKAT KÍVÁNOK![/b]

Timika!
Köszi, jobban, még mindig köhög, de már nincs hőemelkedése. 26-án viszem orvoshoz, nem a mostanihoz, mert attól frászt kapok... Sajna szabin van az új doki, úgyhogy muszáj várni. Új vonalzót még nem tudok tenni, mert még nincs mensi, fogszim sincs, mi zajlik odabent... :roll:

Kép
Kép
norwell
 
 


Jo reggelt Lanyok!

Panka!

Gratulalok a kis Emilihez, nagyon sok boldogsagot kivanok Neketk!

Nagyon boldog születesnapot kivanok Dido es Csibe!

Henik! Nektek pedig boldog nevnapot!

Zsuka, Agi, Heni!

Gratulalok a pozitiv tesztetekhez! Regota vartatok mar erre a pillanatra!

Norwell, Timika, Brill, Annacska, Juca es MINDENKI köszönöm szepen az együtterzest!

Megcsinaltam reggel a tesztet ami termeszetesen nagativ, delelött hivom a Kaalit.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!!Megint itt vagyok!!Szerintetek lehet az, hogy az 5 napból csak két naig volt peteérésem??Legalábbis a teszt csak ennyit mutatott ki??És akkor többször nincs is??Szomorú vagyok,mert a párom emindig éjaszkás is, én meg nappal dolgozom!!Na, ilyenkor mi van??Hát nem is tudom!!És van valami előjele már az elején a terhességnek?Tesztet csinált valaki azt a 3 naposat?,És ha igen, igaz volt-e az eredmény!!Légyszi irjatok!!Nagyon várom!!Puszika mindenkinek!!Szép idő van!Használja ki aki csak tudja!
Üdv.Anita
anita21
 
 


Panka!

Hatalmas gratula!!! Pihenjél. A többit, majd ha kapok képet :twisted:

Anita!

Tesztről írtam, légyszi olvasd el.
Peteérés nem öt napig van! Hanem pár perc, míg megreped a tüsző. Utána kb. fél napja van a spermiumoknak megtermékenyíteni a petesejtet. Az LH hormont mutatja az ovulációs teszt kb. 1-2 napig erősen. Viszont így kihalt volna az emberiség, így a spermiumok kb. három napig éldegélnek a női testben.
Ne vedd sértésnek, de valamit elhatároztál, és rögtön, de azonnal AKAROD. Lehet nem az első, második, hatodik, hanem csak a 11. hónapban fog sikerülni. Ha görcsölsz rajta annál később, és ráadásul még a férjedet is alaposan kikészíted az aggódásoddal, és az időre rendelkezésre állással. Take it easy. Baromi nehéz, de enélkül nem megy. Teszteljél két hét múlva :-) Tényleg használd ki a jó időt!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Anita!

Az LH teszt, ha azt csináltál, csak a legerősebb LH értéket mutatja meg, tehát tényleg csak 1-2 napig pozitív. Elvileg a petesejt 3-4 napig is életképes, a hímivarsejt is talán 1-2 napig. Tehát, ha hamarabb vagy később is van az akció, megvárhatják egymást.

A terhesség előjeleit pedig próbáld meg NEM vadászni magadon, mert abból semmi jó nem fog kisülni!!!

A 3 napos teszt, pedig, ahogy azt hiszem, pont tegnap szóba került, csak a beágyazódás utáni 3. napra vonatkozik, az meg kb. a pé utáni 14 nap. tehát a 2 hetes várakozási időt nem lehet lespórolni.

Nekem spec. a 27. napon lett pozitív a teszt.

De mondom, mostmár megtettétek, amit lehet, próbálj meg nyugiban várni 2 hetet!

kacsa14
 
 


Itt 1 fotó a legújabb topic bébiről:

Kép

Az ifjú Apukával beszéltem. Természetes úton sikerült végül, bár Apuka szavaival élve "alig fért ki". Jól vannak mind a ketten.

A többit meghagyom a boldog Anyukának!

Jókívánságokat tolmácsoltam.

kacsa14
 
 


Nagyon csinos vagy Emili baba. Isten hozott!
(azt el hiszem, hogy alig fért ki, 4120!!!grammal)
köszönjük a képet Kacsa. Hamarosan a te Timcsidről is itt lesz a kép. Gondolom rólad meg majd Panka fog hiradózni!
syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Gyönyörü ez a kislany! :D

Kepzeljetek 23-an pont egy het mulva mehetünk is megbeszelesre!
Nagyon varom!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Hú a mindenit Emili!
Te aztán nem vagy gyűrött, úgyhogy lehet kicsi volt a kijárat, de anya nagyon ügyes lehetett, hogy egy ilyen szép kiscsajszi bújt ki a pocakjából. Aludjál sokat, eszegessél szépen, ahogy a csillag megy az égen. Puszika!

Jucmuc!

Sajnálom, hogy nem sikerült, de látom optimista vagy, ez igen!

tjuca
 
 


Juca!

Köszi! Igen, csak az ad eröt, hogy a következö lepesre gondolok.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Panka!
GRATULÁLOK!!!!! :D :D :D
Vigyázzatok egymásra!

Emili!
Isten hozott a kinti világban! Szopizzál ügyesen nagyokat! :D

Várjuk a további képeket!

Később írok, most mennem kell!

Kép
Kép
tina82
 
 


Panka!
Nagyon sok boldogságot kivánok nektek!
Gyönyörü "kis" Emilitek született!!!!
Gratulálok és jo egészséget kivánok!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Henik!
Nagyon boldog névnapot kivánok nektek!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Kiszaladtam a piacra, még sikerült krumplit venni.

Henik!
Ne haragudjatok, hogy egy kissé megkésve, de szeretnék Nektek nagyon boldog névnapot kívánni!

Jucmuc!
Látod, így kell csinálni! Fel a fejjel és csakis előre tekintve! :)

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
tina82
 
 


Jucmuc: nagyon jó, hogy ilyen optimista vagy!!! Csak előre! Én is mindig ezt szoktam magamnak mondogatni! Kíváncsian várom mit mond majd a doki 1 hét múlva! :D Drukkolok!!!

Tina, Anikó: köszönöm szépen a virágot és a névnapi küszöntést :D Olyan jó, hogy ennyien gondolnak ma rám! :D

Panka: csak gratulálni tudok ezerszer és ezerszer!!! Gyönyörű a kislánykád!! :D :D :D Csak megérkezett a gólya!

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Panka, Emili! Nagyon örülök nektek!!!!
Heniknek Boldog NévnapoT!!!!!
Gyönyörű idő van! Megyek megnyírom a másik kutyát is! :D

Kép
faul
 
 


Tina, Heni!

Köszönöm!!! :)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Faul: köszi! Mikor tesztelsz? Kíváncsi vagyok :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Panka!
Gratulálok! Gyönyörű baba! :D
Sok tejcsit kívánok! :wink:
Emili!
Isten hozott! Kép

CsHeni, SzHeni!
Nagyon boldog névnapot Nektek! Kép Kép

Jucmuc!
Helyes a gondolkodásmód! :)

Norwell!
Bizony-bizony, szalad az idő... :D
Kende is már fél éves... :wink: (csak mi nem öregszünk... :lol: )

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Heni!
Szerintem holnap tesztelek!
Feszülget a hasam, úgyhogy szerintem nem lesz semmi... De azért én is kiváncsi vagyok! Jó lenne hozzátok csapódni!

Kép
faul
 
 


Sziasztok!!
megint itt vagyok mert kiváncsi lettem, ki írt ki nem!!Oké lányok kívárom a két hetet majd meglátjuk!!
Nagyon szép a topic bébi!!Remélem mindenki lesz egy ilyen szép babája!!Engem is beleértve!!
Talán 33 évesen nem leszek öreganyó!!Ugye?
Most be kell fejeznem!
Puszi mindenkinek aki írt nekem!
Csók:Anita
anita21
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: