Új privát üzeneted érkezett!

Zsuka???
Vendég
 


Panka???
Vendég
 


Dido! Mi volt tegnap a Kaáliban? Mondtak idopontokat? SzHeni! Akkor hajra április! Köszönöm a dicséreteket :) Brill! Jövő heti tali a lányokkal? Juca! Köszike a képet Kingáról. Nagyon cuki lett. Szerintem bevált nálatok ez a mászás közbeni fodrász módszer :)
Vendég
 

 
 

Angie!

itt még hosszú a haja, azért van benne csatt :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

CsHeni!
Akkor még nem gratulálok, de nagyon drukkolok Neked, és sokat gondolok Rátok :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Farhy, Eszter!
Üdv Nektek is :D ! És mielőbbi pocakosodást kívánok Nektek!

Évi, SzHeni, Angie!
Köszi, hogy gondoltatok ránk.
Tegnap voltunk a Kaáliba. Megnéztek minden eddigi leletünket és a legelső lépés a Férjem új kiskatonavizsgálata lesz és nálam egy 3. napon végzett hormon vizsgálat. Sajna a tegnapi 5. napom már nem volt jó :( . A vetélések miatt mindenképpen javasol egy hiszteroszkópiát. Kaptam róla egy papír tájékoztatót, de esetleg ismertek valakit akinek személyes tapasztalata is van ez ügyben? Majd a férjem spermaképe dönt, hogy kell-e hsg, vagy inszem úgysem lehet, és rögtön lombik. Azt mondta, ha lehet inszem akkor kb. május, ha lombik, akkor kb. nyár a nagy esemény időpontja, addig pedig a vizsgálatok, na és a csodára gyúrás :wink: . Az utolsó kiskatonavizsgálat eredménye alapján azt mondta, hogy lottó 5-ös esélyünk van spontánra :? , de ez azóta főleg a műtét miatt persze javulhatott.

Most sietek, mert indulunk Kőszegre egy pár napra :D
Mindenkinek nagyon szép, kellemes és békés hétvégét és üneppet kívánok :D !

És bocsi, hogy most nem írtam személyre szólóan :oops:

dido
dido
 
 


Juca
Anyagiakban egyet értünk. Amúgy mi is 3 gyereket szeretnénk :). Szerintem nem kell feltétlenül
gazdagnak lenni ahhoz, hogy egy gyereknek boldog gyerekkora legyen.
Amúgy mi is nagyon sokmindent használtan kapunk majd, de őszintén turikba is állati jó cuccokat
lehet kapni fillérekért..

De kis édes lehet Kinga, ahogy tapsikol. Hangokkal próbálkozik már?
Kis mondókákat próbáltál már? Azt nagyon szokták szeretni, főleg amiben vannak hanghatások is.
Legalábbis öcsémnek ezek nagyon bejöttek (mint a csip-csip csóka meg ilyenek) de lehet neten
mindnféle mondókákat találni.

Úristen mennyit változott Kinga baba, tiszta csajos :) látom ám a rózsaszín csattot :).

Wish
Hát akkor lehet jó régen :). Köszi.
Akkor lassan ti is a finishben :).

Pankaa
Retrus több felé állítható, így 0-3 éves korig lehet használni :)
Kép
Mire a babó lepottyan a vonalzóról, a te babád is kipottyan :).

Évi
Bocs már nem emlékszem nálatok mi volt a gond?

Farthy
Milyen családregény?

Norwell
Örülök, hogy meggyógyult Kende.

Timika
Babakocsi fentebb :)

Stell
Szerintem a legtöbb pasi fél egy picit, az enyém is tart az első újszülött időszaktól, de aztán
nagyon belejönnek :)
Hát szorítok, hogy a fóbiát sikerüljön leküzdeni.

Zsúka
Nekem csak hsg volt és semmit nem adtam, gondoltam ezt még ide is tehetem.
Örülök, hogy gyorsan túl tetted magad pirin.
Ez annyira természetes, hogy ilyen helyzetben csak ezzel foglalkozol..de amúgy az a 37 egész jó..
Szerintem még ne nagyon ücsülj forró kád vízbe..mi van ha mégis?? Várom a hétvégét.

Angie
Pedig a belsőségekre is kiváncsiak vagyunk :)

Csheni
Én az elején szinte folyamatosan éreztem szurkálást..lazíts, hétfpn meg minden rendben lesz.
Már mindjárt itt van.

Szalai Heni
Húú de szuper!! Nagyon szorítok már előre is. Azért gyere felénk még április előtt.

Dido
Örülök, hogy most már ti is pályára álltatok. Olyan hamar eljön, majd meglátod..ilyen vérvétel olyan
vizsgálat és már mentek is inszemre vagy beültetésre :).
Amúgy ami a lottó 5öst illeti én már nem akarok megint velünk példálózni..de tudod...:)
Borzasztóan szorítok nektek!!!!!!!!

Puszi nektek!!!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Ja azt elfelejtett írni, hogy orvos dilemmám van.
A SOTE-n a doki nagyon rendes, de a kórházról nem hallottam valami jókat, az alternatív szülés csak nagyon részben és a legnagyobb gondom a dokim elérhetősége. Ugyanis csak hétfőn hívhatom 15:30 és 16:30 között és csak kedden mehetek 8-13-ig.
Kicsit úgy érzem, hogy nem számíthatok rá minden körülmények közt.
És mondjuk előfordul olyan, hogy éppen tárgyalok és elfelejtem felhívni hétfőn abban az egy órában. Erre már volt példa. Akkor ugrott egy hét.

Most a barátnőm nagyon be van lelkesedve a Szent István kórházért, májusban fog ott szülni Siklós doktornál.
A kollegámnak meg a Szent Imre jött be (mert Siklós nem és utánna ide mentek) és ajánlott itt valakit.

Nem tudom ti, hogyan döntöttetek, az orvosom szerint az alternatív szülés csak rózsaszín lufi és amikor ott vagy már nem akarsz semmi alternatívat. Nem tudom....aki szült már, hogyan döntöttetek?

Persze megnézem ezt is azt is és a kórház felszereltsége és az orvossal való szimpátia fog dönteni.

Remélem írtok valami okosat nekem.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a drukkokat. Egyrészt nagyon örülök, másrészt nagyon félek. Reggel megcsináltam a tesztet és ott van a második csík, igaz csak halványan, de van. Reggel 7-re kellett mennem a dokimhoz lapar és hsg ügyben. Hát nagyon megörült a hírnek és megnézett UH-on, a nyálkahártya vastagsága jó és látszik egy kis kiboltosulás méhen belül, ami akár terhesség is lehet. Jövő héten kedden kell mennem újra. Hát mit mondjak nagyon nagyon be vagyok sz@rva. Úgy félek, hogy nem marad meg, ugyanis azt érzem, hogy bármelyik pillanatban megjöhet.
Kép
zsúka
 
 


Zsúka!

Nagy drukk! Mindenki azt érzi, hogy mindjárt meg akar jönni, ne aggódj!

Lányok a zebrásoknak küldök egy össznépi zebrát :-)

Ági! Heni! Zsú!

Kép

Ez igen, imádkozok, hogy minden pici megmaradjon, de szerintem nem lesz baj!!!

Zsú!

Mit mondott a pettyeidre?

tjuca
 
 


Virág!

Úgy dönts, ahogy a szíved diktálja. Ha te hiszel magadban, és az orvosod nem partner, akkor válts.
Nekem az volt a fontos, hogy vakon bízzak benne. Értsd, ha valamit mond az úgy van. Nem egy rögtön gyors megoldást kereső, de a baba és te vagy az első, minden más utána jön. Tehát, ha ő azt mondja valamire, hogy kell, annak súlya van. Viszont neki köszönhetem, hogy nem vágtak. Tudtam, hogy gátmetsz, de azt is, hogy kicsit és "ügyesen". Tudtam, hogy enged labdázni, meg zuhanyozni, meg sétafikálni, de mikor azt mondta, hogy végig hallani akarja a gyerek szívhangját, akkor hallani akarta. Igaza volt, mert volt, amikor gáz volt. Ugye ezt a zuhany alatt nem lehet.
Tehát válassz úgy, hogy tudd, amit mond, az azért van, mert úgy a legjobb, és nem azért, mert egy órával kevesebb lesz a macera, és mert rózsaszín lufi. És nem győzöm hangsúlyozni, legyen jó keze! Én bátran ajánlanám, de tudod a kálváriát. :-(
Amúgy a meló dandárját a szülésznő csinálja normál esetben, tehát érdemes olyan kórházba menni, ahol jók a szülésznők.

tjuca
 
 


Juca!

Mondtam neki. Annyit kérdezett, hogy véres volt-e, de semmi egyéb rekació. Én erőszakoskodtam, hogy nem lehetne-e valamivel rásegíteni, hogy meg is maradjon, de csak a türelem marad. Nagyon nagyon szeretném ha velem maradna.

zsúka
zsúka
 
 


Bízzunk benne! Ne parázd halálra magad, vegyél kakaóscsigát! :-) (az is zebra) És még mindig sokat szambázol a budira?

tjuca
 
 


Zsúka!
Juhé!
Úgy-e mondtam neked, hogy ne akarj a táblából kikerülni!!!
JAJ DE NAGYON BOLDOG VAGYOK!!!!!!! Már annyira akartam én is ezt a babát. Csatlakozom Jucához, és imádkozom, hogy a baba ott maradjon a 40. hétig, de legalább 38-at.

De jó! De jó! De jó! Lassan beindul a zebraeső. Hát igen, jön a tavasz, a termékeny időszak, és jöhetnek szépen sorba a lányok, Jucmuc, Pupy, Faul, Tina, Dido, SzHeni, és így tovább, és így tovább....
Vendég
 


Zsú!

Amúgy priváte még tettél balkonládatervezésiprojekt ígéretet. Ha visszajöttök szavadon foglak. Abszolút nyugati fekvésű erkély bevirágoztatásáról lenne szó. Azért nem milliókért, és rideg tartásmódot kedvelő növényzettel. :twisted: Na ezen törpölj pici bogár! :twisted: :twisted: :twisted: Adok én Nektek feladatot!

Panka!

Igen azt hiszem 15-én lesz az Aviátor. Nem láttam. Jó film? Legalább csend lesz, mert mindenki a balesetin fog tolongani. Bár lehet Debrecenben nem olyan hevesek a népek. :lol:

tjuca
 
 


Juca!

Semmi gond, majd törpölök rajta.:D
Könnyű azt mondani, hogy ne parázzak. :? Ez a pöttyözés baromira zavar.

Angie!

Tuti majd kedden lesz, ha addig nem jön meg, csak reménykedni tudok mást nem.

Köszönöm a drukkokat!:)
zsúka
 
 


Juca! Panka!
Én láttam kint amcsiban, angolul. És úgy is tetszett. Nem egy szórakoztató filmről van szó, de igaz történetem alapul (úgy tudom, még mindig él, vagy mostanában halt meg a főhős). Nekem a kedvenc filmjeim az igaz történeteket feldolgozó művek. Készüljetek fel, hogy nem lesz rövid film.

Zsúka!
Üdülési képeket mikor kapunk? Látod, azzal is lefoglalhatnád magad, hogy feltöltögetsz ide nekünk párat, hogy gyönyörködhessünk bennük. Kertetekről kép? És nekem valami jó kis ötlet? Hatalmas telek, 1080 m2, a ház ebből 100 m2 alapterületű. A többit kellene befüvesíteni, kivirágoztatni. Van oldalas rész is sziklakernek. Te olyan ügyi vagy ebben. Nincs kedved egyszer eljönni, és tanácsot adni a helyszínen?
Vendég
 


Zsúka!
Ja, és az Aloe már fiadzott 3-at. Igaz, a mama nem nagyon akar nőni. Még mindig abban a cserépben van, amiben kaptam, de most hogy itt a tavasz, át fogom ültetni.
Pöttyözés nagyon sokaknál előfordul. Még a terességi "bibliámban" is olvatam, hogy minden 4-5-ik nőnél előfordulhat enyhe vérzés. Sok esetben a szervezet a mensire emlékszik, és azért van ez.
Vendég
 


Zsuka
Szuper a teszt. Próbálj meg nem aggódni, inkább örülj és kényeztesd magad, ahogy Juca is írja a kakaóscsigával...

Panka
ma én is pont erre gondoltam, hogy lehet hogy nevezetes napon (15-e) születik meg Emili. (egy jó barátnőmnek is ekkor van a szülinapja.) Mindenesetre várjuk a híreket rólatok!

puszi
syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Angie!

Nagyon szívesen, csak legyek túl ezen az állapoton. Komolyan úgy érzem, hogy mindjárt bepisilek és olyan égő, meleg érzés van ott lent.
Ültesd át az aloét mert tényleg nem nő, ha igazán nagy lesz akkor majd virágot is hoz.:)
2 képet felrakok a benelux körútról. Az első Németországban készült, Neuschwahsteinban, a másik Hollandiában a karneválon. Végülis a karnevál miatt mentünk februárban, de bejártuk egész Hollandiát, Belgiumot és hazafelé megnéztül Luxemburgot.

Kép
Kép
zsúka
 
 


Sziasztok!

Nem kell holnap mennem nstre, csak pénteken amniora. :?
Ma megkérdeztem a dokit, hogy látja-e a haját Emilinek, és azt mondta látja, de nem sok van :D A színét nem mondta, de majd pénteken!Ha adig nem látom meg élőben. :wink:

Juca!
Miről van szó???Én nem beszéltem az Aviátorról, nem tudom hogy jön ide, vagy vki másnak akartad írni?? :roll:
Egyébként láttam, de nem nagyon tetszett, bár nagy nehezen végignéztük, de a férjem az első fél óra után ki akart menni. :?
De nagyon hoszú film.
nagyon édes az a kép, amit feltettél!Egy tapéta darabja lenne, vagy honnan van?

Angie!
A Di Caprio még nem halt meg tudtommal :roll:

Bocsi, most kicsit értetlen vagyok. :oops:

Zsúka!
Nagyon drukkolok!Tedd a hasadra akezed, és beszélj a babóval, hogy maradjon veletek!!!Pihenj sokat, szedjél magne b6-ot,meg e-vitamint.Ennyit tudsz tenni.Progi pótlást nem javasolt a barna miatt?
Balkonnövények ügyében én is kíváncsi vagyok, most van egy szép napsütötte erkélyük, DNY-i fekvésű.
És a kirándulós fotókat is várom!! :D

Dido!
Ti lesztek a következő spontán csodababások! :D
Kívánom, hogy így legyen!Nagyon kellemes pihenést Nektek!!

Virág!
Jól néz ki a kocsi.Mi is olyat vettünk, ami több finkciós, és sokáig kihasználható.

SzHeni!
Kitartást,mindjárt itt az április!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Zsúka!
Köszi a képeket, jöhet még! :wink:
A hépis biztos Kacsának is nagyon fog tetszeni. :D
Én is voltam már Hollandiában, meg Belgiumba is, és nekem is nagyon tetszenek ezek az országok!Olyan kis békések, aranyos kis utcákkal.
Na és a sajtok, és pralinék! 8)

Syry!
Anyó megálmodta, hogy 18.-án születik meg.Nekünk az is jeles nap, akkor leszünk 8 évesek a férjemmel.vagyis a kapcsolatunk tart annyi ideje.Meg nekünk az a kabala számunk. :D
De ha mégsem, akkor jövő pénteken megindítják a szülést. :? :roll:
Képet kérnék még a pici fiúról!

Anikó!
Hogy vagytok?Pocakfotó, babafotó??

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Én az igazi főhősre gondoltam, akit Di Caprio alakít. Már nem emlékszem annak az őrült repülősnek a nevére, talán valami Howard. Na ő. Nekem tetszenek az ilyen picit elvont filmek. A nő is nagyon jót alakított benne. Jelölték is Oscarra. Szerintem Di Caprio is jól formázta a megszállott szerepét, pedig az a csávó sem tartozik úgy igazából a kedvenceim közé. Azt mondják hogy abban a Gyémántos című filmben is jól alakít. Azt még nem láttam.
Szegénykém! Te akki annyira vártad már a 37. héttől, hogy kibújjon Emili, most tartasz a 40+4-nél. Kitartást, Drága!!!

Zsúka!
Nagyon helyesek vagytok a képen. Az aloet pedig át fogok a hétvégén ültetni. Mást is kell, így egy kalap alatt meglesz. És nyugi, még ha nehéz is. Hosszú idő után ott van az a második csík életedben előszőr, és ott is fog maradni. A hasfájás nálam is megvolt még legalább 2-3 hétig a tesztelés után. Pisilési inger nálam nem jelentkezett rögtön az elején, de ez a ritkább. Amit érzel, az jó jel. Ingerlődik a hólyagod.

Syry!
Hogy vagytok? Máté baba? Tejci van elég?
Vendég
 


Évi!
Most én lettem a "TOP menedszer" :)
Vendég
 


Panka
kép majd jön. de sajnos nincs több a számítógépen. (nem tudok többet feltenni, mert kicsi a tárhely. bővíteni kellene a számítógépet. párom nem ért hozzá, én is csak minimálisan,úgyhogy mindig külső segítséget kell hívni, ha gond van.) a 18-a sem rossz nap... persze nem csak a nemzeti ünnep lehet nevezetes nap. De a legnagyobb ünnep az lesz amikor Emili megszületik. Születéstörténetet elkezdtem írni, de félbe maradt. nem felejtettem el.

Dido
sajnálom, hogy lecsúsztál a 3. napi vérvételről. Gondolom ilyenkor csigalassúsággal telik el egy hónap. Mi az a hiszteroszkópia? Jó kikapcsolódást Kőszegen, bár ezt már csak akkor olvasod, ha visszajöttetek. Sok kitarást és türelmet kívánok nektek a vizsgálatokhoz. Május és a nyár már hamarosan itt van. És még a lottó 5-öst se szabad elfelejteni.

Fleur
az orvosválasztás nagyon nehéz. főleg most, hogy ki tudja melyik kórház marad meg. mi végül ismerős javaslatára választottunk orvost és nem bántam meg. (igaz, hogy végül császár lett, de végig azon volt, hogy próbáljuk meg a normál szülést, és csak amikor már nem lehetett tovább húzni, akkor döntött a császár mellett.) Szerintem az is lényeges, hogy emberileg milyen az illető, és mennyire vagytok egy hullámhosszon.

syry
syrynx
 
 


Panka
kép majd jön. de sajnos nincs több a számítógépen. (nem tudok többet feltenni, mert kicsi a tárhely. bővíteni kellene a számítógépet. párom nem ért hozzá, én is csak minimálisan,úgyhogy mindig külső segítséget kell hívni, ha gond van.) a 18-a sem rossz nap... persze nem csak a nemzeti ünnep lehet nevezetes nap. De a legnagyobb ünnep az lesz amikor Emili megszületik. Születéstörténetet elkezdtem írni, de félbe maradt. nem felejtettem el.

Dido
sajnálom, hogy lecsúsztál a 3. napi vérvételről. Gondolom ilyenkor csigalassúsággal telik el egy hónap. Mi az a hiszteroszkópia? Jó kikapcsolódást Kőszegen, bár ezt már csak akkor olvasod, ha visszajöttetek. Sok kitarást és türelmet kívánok nektek a vizsgálatokhoz. Május és a nyár már hamarosan itt van. És még a lottó 5-öst se szabad elfelejteni.

Fleur
az orvosválasztás nagyon nehéz. főleg most, hogy ki tudja melyik kórház marad meg. mi végül ismerős javaslatára választottunk orvost és nem bántam meg. (igaz, hogy végül császár lett, de végig azon volt, hogy próbáljuk meg a normál szülést, és csak amikor már nem lehetett tovább húzni, akkor döntött a császár mellett.) Szerintem az is lényeges, hogy emberileg milyen az illető, és mennyire vagytok egy hullámhosszon.

syry
syrynx
 
 


Szisztok!

Dido!

Jól emlékszem, hogy ma van a szülinapod? Isten éltessen sokáig!!!
Nekem csak hsg-m volt, a hiszteroszkópiáról nincs tapasztalatom. A férjed eredménye tuti javult, biztos nem volt felesleges a műtét! Érezzétek jól magatokat Kőszegen!

Angie, Panka!

Köszi a folsavas választ :) Azt is szedem, meg veszek majd E-vitamint. Túlzásba nem szeretném vinni, úgyhogy mást nem eszek majd :) Csak ha a dokinéni másképp rendelkezik :)
Panka, Dórinak nem volt keresztelője, így ötletem sincs, hogymit kérjetek ajcsiba :( Egy kölköcskének annyi minden kell, valamit majd csak kitalál a keresztmami :)

Csheni!

A szurkálás ilyenkor teljesen normális, nekem is sokszor volt. Főleg akkor volt elég erős, mikor a mensi lett volna esedékes, 8 hetesen. De előtte és utána is volt elég sokáig. Mire az elmúlt jöttek a keményedések. Aztán lassana jósló fájások :) Szóval egy pocak jól elszórakoztat végig :twisted: :twisted: :twisted:

Szheni!

Barátnőmék is a te dokidhoz járnak a Kaáliban :) Örülök, hogy megtalálta a jobbik ingét :) Ideje volt :) Drukk a következő lombikhoz, majd feltétlenül írj, hogy mikorra koncentráljuk a szurkolást :)

Fleur!

Igazán sose derült ki, hogy konkrétan mi volt a gond. Nálam volt ez-meg az, pajzsmirigy alulműködés miatt felborul a prolaktin, de miután beállt, akkor sem sikerül a baba. A férjem eredménye is addigra már rég jó volt, úgyhogy passz. Volt peteérésem, átjárhatóak a petevezetékeim, mégse sikerült. 2004. októberre elvileg minden rendben volt velünk, de csak 2005 júniusban cuccolt be a Dóri. Mire suliba megy, talán testvére is lesz :)
Alternatív szülés: az Isten áldja meg azt, aki kitalálta... Vízben vajúdni valami iszonyú könnyebbséget jelent! Tapasztaltam a különbséget, mert az utolsó 1 órát vízben töltöttem, ég és föld a különbség :) És nem hagyományos szülőágyon szültem, hanem francián :) Utána azon töltöttük hármasban a két óra megfigyelést :) Persze az Istvában is csak úgy mehet bármi alternatív, ha minden tendben a babával és mamával egyaránt. A kórház szemlélete és a szoptatáshoz való hozzááláása is meggyőzött, csak javasolni tudom. Unique pedig az Imrében szült, ha jól tudom ott is van alternatív szoba, de erről ő tudna többet mesélni!
Ha gondolod, köldöm priviben a dokim elérhetőségét :)

Zsúka!

Ez szuper! Halvány csíkból lesz az erős csík! Drukkolok továbbra is nagyon! Én is mindig úgy éreztem, hogy rögtön meg fog jönni... Sőt, olyat is éreztem, hogy kész, vége, megjött... Pedig nem. Kb. félóránként rohantam a WC-re ellenőrizni a tényállást odalent :)
Klasszak a képek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Virág!
Én úgy tudom, hogy amikor te fogsz szülni, már nem lehet ingyenesen korházat választani. Akkor már kegyetlenül ki kell fizetni a korháznak a szülés árának 30%-át. Azt kellene megnézned, hogy te melyik korházhoz tartozol, és hátha ott is találsz jó dokit. A neten rengeteg fórumon lehet korházakról és dokikról tájékozódni.

Dido!
Majdnem kifelejtettelek Téged :oops: :oops:
Sajnálom, hogy lemaradtál a 3. napiról. Tudom, hogy ilyenkor mit jelent akár egy nap is. A lottó 5-ös esélyeket pedig nem kell nekem már bemutatni :wink: Csak körül kell nézni itt a topikon belül. A férjed eredményei azóta biztos javultak, főleg, hogy a bogyókat is szedi. Cink, cink, cink!!! Azt ne hanyagoljátok!
Jó pihenést nektek a hosszú hétvégére!
Vendég
 


Angie
Máté jól van, szépen növekszik. Tej van, de sajnos kell még a kiegészítés kb 70%-os az anyatej, a maradék a tápszer. Sajnos váladékozott a jobb szeme, a házi gy.orvosnő felírt szemcseppet, de nem javult. Igy sajnos átmosták a könnycsatornáját. Szívszaggató volt amikor sírt. De hamar megvígasztalódott. Eszembe juttott Tjuca, emlékszem náluk is volt ilyen akció Kingával. Viszont sajna ma megint kell mennünk, mert továbbra is váladékozik szegénykének. Úgy sajnálom.
Már te is nagyon haladsz előre a táblában. Nagyon gyorsan megy az idő. Melyik kórházban szülsz? Házatok nagyon szép, múltkor láttam a képet róla. Meddig dolgozol még? (lehet, hogy írtad, akkor bocsi)

Zsuka
ahogy Angie írta, nálam is úgy volt, nekem is ugyanúgy fájt a hasam, mint menzi előtt. Sőt a következő honapban, amikor "meg kellett volna jönnie" szintén fájt egyszer-kétszer. Meg is ijedtem, de elmúlt és azt mondta a védőnőm ez normális jelenség.
Vigyázz nagyon magadra/magatokra. Meglátod minden okés lesz.

syry
syrynx
 
 


Zsuka! :D :D :D
Angie megirta a jo hirt!!!!!
Nagyon drukkolok!
Ma teszek fel táblát,szeretnéd,hogy betegyelek a sárgába vagy vagy várjunk keddig??
Mert én szivem szerint már tennélek is!!!!
De ahogy te szeretnéd!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Dido!

Sajnálom a 3. napi vérvétel elmaradását, de lehet, hogy teljesen felesleges lesz, mivel ez a kőszegi kiruccanás meghozhatja a várva várt babát. :D Soha nem tudtam teljesen átérezni annak az embernek az érzését, aki vigasztalja a másikat, de most, hogy lehet, hogy van egy albérlőm már tudom mit jelent. A férjemnek 39,2 fokos láza volt, mikor együtt voltunk, elvileg akkor nem mozognak a kiskatonák és látod lehet, hogy egyetlen egy mégis odatalált, tehát Neked is lesz babád hamarosan, lehet, hogy most.:)

Évi!

Köszönöm.:) Akár kezet is foghatnánk.:) Azt még nem tudtam eldönteni, hogy az idegeségtől vagy mitől járok ennyit a mosdóba, de lényeg, hogy mindig megnyuvással tölt el, hogy még nem jött meg.:) Az e vitamint és a folsavat kifejezetten ajánlom, ugyanis 2 hónap e-vitamin szedése után produkáltam ezt a halovány II. csíkot. Hajrá a kistesóért.:)

Syrynx, Juca!

Ha hiszitek, ha nem a kórházból kijöve megálltam a pékségnél és vettem egy kakóscsigát és lekváros buktát. Bár a csiga a férjemé lett, de vettem egy csigát.:)
Annyira ksöszönöm a drukkokat.:) Juca és az a kép.:D

Panka!

Igen a hasamra tettem a kezem és megsimiztem és közben mondtam, hogy jól vackolja be magát.:)
Kitartást, most már hamarosan kijön a kiscsaj. Remélem képet tudsz majd felrakni.

Angie!

Köszönöm, hogy megnyugtatsz, nagyon jól esik.:) A ház belsejéről mikor kapunk képet?

Heni!

Nagyon fogok Rád is gondolni, szeretnék a párod lenni.:)

Anikó!

Legszívesebben azt mondanám, hogy rakjál, de mégis várjuk meg a keddet. Még annyira kis picurka és törékeny. Igyekszem rá nagyon vigyázni.:)
Puszi Neked és pocaksimi.:)

zsúka
zsúka
 
 


Lányok!
Én most lelépek, és nem tudom, hogy tudok-e jönni a hétvégén. Mobilról biztos, hogy foglak olvasni benneteket, Panka, Heni, Zsúka miatt mindenképpen! Képeket talán jövő héten tudok feltenni a ház belsejéről.

Viszont dobok egy képet a kiszemelt babakocsiról:
Kép
És egyet a megrendelt ágyról, természetesen ágynemű és baldahin nélkül (Kacsa! Lehet, hogy pont olyan, mint a tietek? Helimex?):
Kép

Puszó,
Vendég
 


Angie!
Jaa, így már értem.Szeretem én is aművész filmeket, végül is a végére már kezdtem élvezni a filmet, de 2x nem tudnám megnézni. :roll:
A Capriót én sem csípem, de van neki egy csekkhamisítós filmje, az jó volt.

Évi!
Köszi, már vannak ajándék ötleteim. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

CsHeni és Zsúka!
Nagyon örülök Mindkettőtöknek!!! Kép
Bízom benne, hogy minden rendben lesz!!! (másképp nem is lehet...) Kép

Didó!
Kép
Hajrá Kaáli!!! :wink: (azért spontánt se zárjuk ki... :wink: )

Panka!
Nagyon kíváncsi vagyok, h bejön-e 18-a... Nem is tudom, mit kívánjak...

Évi és talis lányok!
Jövő hét csütörtökön védőnénihez kell mennem..., így nekem a péntek lenne jó... (ezt oldjátok meg... :lol: )

Nagyon felületesen olvastam... ezt is Angie sms-nek köszönhetően... :D Bocsi!!! :oops:

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Angie!

Nagyon jó kis kocsija lesz a Pindurnak.:) Hétvégén nem tudok jelentkezni, de elmondhatatlanul örülök, hogy gondolsz ránk.:)

Brill!

Nagyon nagyon köszönöm. remélem megúszom a hsg-t és a lapart. Vettem két tesztet, szerintem holnap reggel el is használom az egyiket és bízom benne, hogy erősebb lesz a csík.:) Veletek mizujs?

Nagyon jó pihenést mindenkinek.:)

zsúka
zsúka
 
 


Angie!
Igen, ilyen kiságya van Kacsának is meg nekem is ,meg úgy tudom Jucának is. :D Szóval jó választás volt! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Angie!
Igen, ilyen kiságya van Kacsának is meg nekem is ,meg úgy tudom Jucának is. :D Szóval jó választás volt! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Igen. Nekem személy szerint nem ilyen ágyam van, de Kingának igen. :twisted:

tjuca
 
 


Zsúka! Mimdenképp ugyanolyan tesztet használj mint ma, különben nem fogsz reális erősségű csíkokat kapni. Pindur a Virágé, az enyém Manócska :wink: Brill! :( Panka! Az a Kapj el ha tudsz. Nekem is tetszett.
Vendég
 


Panka!

Azért kérdem, mert ált. akkor születnek a gyerekek, mikor jó film megy a TV-ben :lol: Én nem láttam az Aviatort, de hátha az orvos meg akarná nézni :wink:

tjuca
 
 


Panka! Juca! Akkor megnyugodtam :) Bár Kingának az éjjelek szempontjából nem vált be :) Ja és kókusz matracot rendeltem bele. Na mostmár tényleg pá...
Vendég
 


Lányok!

Akkor ugy csinálom ha nem baj,hogy most felteszek egy sima táblát és Henit is és Zsukát is csak az orvos után zebrásitom!!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Dido!
Születésnapod alkalmábol Isten éltessen sokáig!! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Juca!
Értem én! :D Hát remélem vki kíváncsi lesz a filmre a szülészeten!

Angie!
Tényleg, ez volt a címe!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Dido!
Csibe!
Isten éltessen benneteket nagyon sokáig szülinapotok alkalmából!
Minden jót kívánok!
Puszi.
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jucmuc hivott hogy ma reggel kellett tesztelnie es negativ lett. Valami rozsaszin dolog is el kezdett jonni, de a Kaaliban azt mondtak neki hogy folytassa tovabb a szurikat. Szerinte meg fog jonni, pedig vegig erzett szurkalasokat. Most nincs netuk, azert nem tud jonni.
Vendég
 


Sziasztok!

Panka!
Gondolok Rád! :wink:

Zsúka!
Nagyon helyesek vagytok a képen. Majd mi izgulunk érted, Neked nem kell aggódnod. :) A többiek, ahogy látom elláttak itt feladokkal, úgyhogy inkább azon agyaljál, és ha már mindent kiötlöttél, akkor szóljál, mert nekünk is van egy jó kis dimbes-dombos telkünk! :wink:

Dido!
Születésnapod alkalmaból nagyon sok boldogságot kívánok!

Csibe!
Mivel holnap nem biztos, hogy tudok jönni, ezért inkább előre kívánok Neked is nagyon boldog születésnapot!

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Jucmuc!

Én abban bízom, hogy olyan halovány lesz pár nap múlva a teszted, mint a Zsúkáé. Mikor kell mennie vérvételre?

tjuca
 
 


Zsúka
Jaj, de jó na ugye mondtam!!Nagyon szorítok! Tuti minden rendben lesz jövő héten.
Úgy látom a csajok meg jól elszórakoztatnak extra feladatokkal :) Még szerencse, hogy nekem csak
francia erkélyem van.
Nagyon klassz képek.

Juca
Köszönöm a véleményed. Egyenlőre a dokiban megbízom. Pont ma beszéltem a védőnővel is és ő pl azt
mondta a SOTE-nál nem is lehetek jobb helyen. Mellesleg mi területileg pont ide tartozunk.
Mondta azt is mérlegeljem, hogy a gerincem miatt elképzelhető, hogy császárral kell szülnöm.
És ha nem az illetékes kórházba megyek, akkor borzasztóan sokba fog kerülni..
Szóvak korántsem döntöttem el..és még van időm.

Mi is láttuk az Aviátort, de nekem nagyon nem tetszett. Persze ízlések és pofonok.

Nekem képzeljétek kipusztult az Aloe-m. Pedig fia is volt, de egyszer csak felvizesedett és el
is pusztult.

Syrynx
Köszi a hozzászólásod. Igen én is érzem, hogy a doki a lényeg.

Évi
Hát tudod mit küld sose lehet tudni. Bár mostanra már egészen elbizonytalanodtam. Főleg, hogy tegnap
voltam a nődokimnál és annyira rendes volt....még rágódom.

Angie
Én már tuti a SOTE-ra tartozom. És most is odajárok. Többek között ez is a dilemma oka. Pl. a
szülésznőm most mesélte a császár 165 000 Ft na ezt kifizetni nagyon gáz lenne...
Murber dokival meg nincs gondom...
A te baba cuccaid is jól néznek ki.

Dido
Boldog szülinapot!

Pankaa
Biztosan kiváncsiak lesznek rá a szülészeten, de tőle senki sem fogja nézni :)

Jucmuc
Ha olvasod még ne add fel talán korai volt.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Dido:
Bodog születésnapot.
Tegnap te mikor voltál a Kaáliban? Én 14 órakor és fél négyig ott voltam.

Zsúka:
Ne aggódj minden renben lesz, nagyon szorítok.

Lányok lenne egy kérésem, légyszi küldjön nekem is valaki gólyát, hogy engem is megtaláljon!
Köszönöm.

Kellemes hétvégét mindenkinek, én négy napit biztos nem tudok jönni, mert televagyunk névnapokkal a családban és sűrű lesz a program. Azért Panka miatt megpróbálok legalább bekukkolni.

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: