Új privát üzeneted érkezett!

LujzaKép
Sok boldogságot kívánok a Nagyfiúhoz!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Én is én is sok-sok boldogságot Lujzáéknak!

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Lujza Kép én is sok-sok boldogságot kívánok nektek!!!!!

KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Vendég
 

 
 

Lujza
Nagyon sok boldogságot kívánok!Képeket majd várunk!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


LUJZA!!!

Óriási gratula ehhez a régenvárt babához!!! Sok tejcsit és mégtöbb nyugalmat kivánok!!!
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Lujza,
nagyon sok boldogságot kívánunk a kislegényhez!!!

Noémi, Dodo,
nektek is nagy gratula a pocaklakókoz!

Edit,
és Te, hogy tudsz elmenni betegállományba?
Nekem az orvos azt mondta, hogy csak egy pár napos kórházi bentfekvés után tud felvenni. Akkor még nem gondoltam, hogy így is lesz!

Üdv.
Hóvirág
Hovirág
 


LUJZAKép Sok boldogságot!!!
BotondKépKép Boldog szülinapot!!!!!!!!KépKép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Jo estet Lujza, Jo estet Botond! Kép
Nagy nagy gratula az egesz csaladnak a varva vart babahoz, teljen sok oromotok egymasban!!!
szoszi
szoszi
 
 


LujzaKép

Gratulálok, sok boldogságot, Botondnak sok-sok finom tejcsit KépKépKép

Anita

Anita és Kyra
Kép
anita24
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szüksége egy Babaprojectes lánynak aki nincs netközelben most, és ti mindent tudtok a vérvétel eredményekről Kép Megtennétek, hogy megnézitek és pár szóval elemzitek? Sajnos nem tudni hányadik napi vérvétel volt mert abban a hónapban kimaradt a menzije, viszont a vérvétel napján kezdett barnázni, ami tartott kb. 14 napig ha jól emlékszem. A táblázat szerint határértéken belül vannak az eredmények, de mint tudjuk a papírforma nem mindig tuti. Hálás köszönet Vali nevében is!

Tündi, egy kétcsíkos tulajdonos jelölt Kép

TSH 100,89 pmol/l
FT4 18,74 pmol/l
T3 1,9 nmol/l
LH 19,8 IU/l
FSH 4,4 IU/l
Prolactin 7,1 ng/ml
Testosteron 2,8 nmol/l
Progesteron 2,7 nmol/l
Oestradiol 73,7 pg/ml
DHEA-S 198,1 ug/100ml
Vendég
 


Lujza Kép Gratulálunk az egy napos Botondhoz! Sok-sok örömötök legyen egymásban.

Gyönyörű ez tavasz! Kép

Pusz

Noémi
Vendég
 


Sziasztok!

Lujza,Kép
Nagy-nagy gratula Botondhoz. Nagyon szép nevet választottatok ennek a régen várt kisfiúnak!KépKépKép Legyen benne sok örömötök!Kép

Hóvirág,Kép
Editnek címezted a kérdést és nem tudom, hogy tényleg őt akartad kérdezni vagy csak elírtad. Mindenesetre én úgy mentem el betegácsiba, hogy a nőgyógyász papírjára a házidoki írt ki táppénzre. Elég annyi hozzá, hogy rá van írva a vizsgálati eredményre, hogy "ágynyugalom javasolt". Havonta kell vinnem a nőgyógyi papírját. Kristóffal is ugyanígy végig tp-en voltam. Mondjuk nálam rengeteg indokkal alá lehet támasztani, úgyhogy ez nem volt probléma. Lehet, hogy ha a nőgyógyász vesz fel tp-re azt tényleg kórházi bentfekvésnek kell megelőznie, nem tudom.
Mostanában ugye már nem keményedsz vagy görcsölsz? Vigyázz magadra!

Nálunk annyi az újdonság, hogy nem mertem bevállalni a magzatvíz mintavételt, ezért inkább elmentem fizetős Down szűrésre (vérvétel+Uh). Szerencsére teljesen negatív lett.Kép

Végre itt a tavasz. Én úgy élvezem!Kép
Puszi,
Humi
humi
 
 


Táppénzre CSAK a körzeti tud kiírni, és nőgyógyászi igazolás kell hozzá.
Nálam azt írta a papírra, hogy veszélyeztetett terhes vagyok az ikrek miatt.

Humi Kép
Örülök, hogy negatív lett minden.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok én egy másik topikba írok,de remélem nem baj ,hogy ide szörfösztem.
Tündi:Az LH szinted baromi magas a ciklus második felében 0.8-12.6UI/l között kéne lenni.
Valószinü hogy most lesz ovuláciod mert anormál érték 11.3-20UI/l között van.
A tesztoszteron :normál értéke 0.35-2.1nml/l.
Progreszteron: ciklus első felében0.5-4.5 nmol/la ciklus második felében 6-60 nmol/l,terhesség
esetén az első harmadban 35-180 nmol/l
Öszradiol: ciklus első fele 27-166 pg/ml
ovuláció idején 155-440 pg/ml
ciklus második fele 54-198 pg/ml
FSH: ciklus első fele 3-10 UI/l
ovuláció idején 10-30 UI/l
ciklus második fele 2-10 UI/l
T3:normál értéke 1.4-4.4 pg/ml
T4: normál értéke 0.8-2 ng/dl

TSH:normál értéke 0.35-5.5 uUI/ml
DHEAS: normál érték 35-430 ug/dl
Remélem tudok neked segíteni.Engem megtalálsz a clostilbegyt topikban.Csak unatkoztam és belestem ide is.Írj myugottan .Én PCOS vagyok ugyhogy ismerem a hormonokat.
Sziasztok
berni611
 
 


Bocsika!
DE a prolaktint azért nem irtam ki mert át kéne váltani mert 29.50-513uIU/ml-ben van nekem megadva és az én vérvizsgálati papíromon is így szerepel.A tesztoszteron végülis 2.90 nmol/l-ig elfogadott.
berni611
 
 


Sziasztok!

Humi,
ne haragudj, hogy átkereszteltelek!
Érdekes! Engem a házi orvos vett fel a kórházi zárójelentéssel.
Mióta kijöttem a kórházból két éjjel elkezdtem görcsölgetni, de bekaptam 2 Nos-pát és elmúlt, de tényleg igyexem sokat feküdni és nem csinálok semmit max. mosogatás, meg a Milcsit ellátom. De kimegyek a kertbe és alig bírom megállni, hogy ne csináljak semmit.
Örülök, hogy jó lett az eredményetek.
A kórházban sok kismamával találkoztam, akik a mintavételre vártak, szerintem nagyon bártrak. Én nem mertem bevállalni, de mondjuk nem láttam értelmét (nem voltak nagyon rosszak az eredmények).

Üdv.
Hóvirág
30+3
Hovirág
 


Hóvirág Kép
A mi dokink nem ad igazolást a betegállományhoz, csak nagyon indokolt esetben. Gondolom, azért mondta neked is, hogy csak kórházi bentfekvés után. Én kértem, hogy az utolsó hónapra írjon ki, hogy a GYED-et csak a szülés után kezdjem meg, mert úgy jobban járok, de nem volt hajlandó.Kép A háziorvos viszont rendes volt, más indokkal kiírt.Kép
Hogy repül az idő, hihetetlen, hogy már a 30. hétben vagy.

Humi Kép
De jó, hogy minden rendben. A nemét tudjátok már? Vagy lehet, hogy már írtad, csak én nem figyeltem?

Alena
alena
 
 


HóvirágKép
Nyitott méhszájra ad az Arni papírt, és azzal a körzeti kiír. Ahogy Alena írja, csak ha nagyon indokolt, akkor irat ki, mert fél a szigorodó ellenőrzésektől.

Pihenj sokat, még vagy 8 hetet ki kellene bírnia a kishercegnőnek.Kép

BernieKép
Köszi a segítséget, mi már egészen elszoktuk a hormon elemzésektől! Remélem hamarosan Te is.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!

Hóvirág,
Tényleg pihenj sokat, mert most az a legfontosabb, hogy PociBaba ott bent növögethessen. Biztos nem könnyű Mili mellett - ezt a részét én is tapasztalom - ,de muszáj. A mosogatást más nem tudja átvenni?
Betegácsi ügyben én nem vagyok mérvadó, mert ennyi vetéléses előzménnyel simán indokolható a tp, ráadásul most is szurkálom magam véralvadásgátló injekcióval, hogy ne legyen gond.

Alena,
Még nem tudjuk a babó nemét. Ma vagyok 14 hetes és azt mondták az Uh-n, hogy még korai megnézni. Ezen egy kicsit meglepődtem, mert Kristófról már 12 hetesen megmondták, hogy fiú. Jó lenne egy pici lány, de persze nem ez a lényeg.

Nagyon boldog húsvéti ünnepeket kívánunk!!!
Kép
Humi és Kristóf
humi
 
 


Sziasztok!

Cat, a nyitott méhszájnak az külső vagy a belső számít? A kórházba folyton kérdezgették, én meg mondtam, hogy a külső van nyitva.

Én is nagyon boldog húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!!!!!!
Hovirág
 


HóvirágKép
Nekem csak a külső méhszáj volt nyitva kúphegynyire, és azzal rögtöm felvetetett betegácsiba. Sőt én még dolgoztam volna, de nem engedte az öreg.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Kép

Cat
Kép
cateye
 
 


Cat Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Tündi !
Nincs mit Szivesen máskor is!
berni611
 
 


Nagy-nagy gratula lujzanak BotondhozKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Minyurol hozok hireket Nektek.
Kedden hajnalban 7-8 perces fajasokkal mentek be a korhazba.Infuziot kapott, hogy elmuljanak a gorcsok,es szerencsere el is multak.
A mehszaja szerencsere zart, a mehnyak felszedodott, a lepeny pedig nagyon oregszik.Szerdaig folyamatosan kapta az infuziot, tegnap mar "csak" gyogyszereket.Nandi babat 2,2 kg-ra becslik, es ha minden ok,akkor jovo penteken hazaengedik oketKép
Szoval lanyok HIPER-SZUPER-MEGA-DRUKK HEGYEKET kerunk!!

Amint tudok fejlemenyeket, tudositalak Benneteket.

Kriszta es Akos 34+1

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Kriszta és ÁkosKép
Nagyon-nagyon-nagyon drukkolunk Nekik, hogy pár hetet még bírjanak!Kép KITARTÁS ÉS ÁGYNYUGALOM!

Csókoljuk, és köszönjük a közvetítést!Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Kriszta Kép
Köszi a híreket. Drukkolunk Kép Mondd meg neki, hogy engem ilyennel vittek be a fiúkkal, és az infúziónak köszönhetően még 2.5 hetet bent tudták őket tartani. Biztosan minden rendben lesz!!!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Most irt Minyu,hogy jol vannak,es ha igy marad,akkor mar kedden hazaengedik a korhazbolKépKépKépKép

kriszta es Akos

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Lujza!Kép
Gratulálok, sok tejcsit kívánok!

Minyu!Kép
Megy a drukk! Pihizz sokat, most a baba a legfontosabb, minden más várhat!

Lányok, mi a helyzet a talival? Minden változatlan? Nem tudja valalki Dorisék itthon lesznek-e? Mi már jövő szombaton indulunk Angliába, és a tali hetének hétfőjén jövünk csak haza.

Leone

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

KépKép
leone
 
 


Sziasztok Lányok!

Bejelentkezek én is. Egyenlőre jól vagyunk, néha vannak görcseim, de már nem rohanunk egyből a kórházba. Az egyik ismerősöm mesélte, hogy neki is voltak mindkét gyerkőccel ilyen jellegű jósló fájásai.

Minyu,
remélem minden rendben lesz, még egy-két hetet jó lenne, ha kihúzna a kissrác!

Végignéztem a táblát és rájöttem, hogy milyen kevesen írogatnak már a régiek közül!!!

Pusza
Hóvirág
Hovirág
 


Sziasztok! Kép

Minyu Kép remélem minden rendben lesz Kép

Hóvirág Kép azért nagyon vigyázz és próbálj pihenni, de ha nem megy otthon akkor nem lenne jobb pár nap bent? Kép

Lujza Kép gondolom minden pillanatod a fiatoké, de olyan jó lenne képet látni Kép

Mi jól vagyunk Kép
Bár nálunk semmi tünet, de hétfőtől befektetnek a kórházba. Már kezdek megbékélni a helyzettel, fiúk nőnek 2300-2100 gr-osak Kép de nagyon remélem még pár hetet bennem töltenek Kép

+Szöszi+ Kép Soraya Kép most is kérünk drukkokat mint az elején, mert kezd izgalmassá válni a dolog Kép

Mi majd csak az őszi talira megyünk Kép

puszi Kép
Szilvi
33+5 KépKép

Sz.

KépKép
sziszus
 
 


Leone Kép
Én úgy tudom, Dorisék itthon lesznek akkor. Nagyon-nagyon sokan leszünk Kép

Szilvi Kép
nagyon szép súlyúak a babák! látod, hiábavaló volt az aggódásod a súlyuk miatt. Nekem ugye a 35+0ra születtek a fiúk, és ők akkor voltak 2300 grammosak, Ti már most akkorák vagytok Kép
A kórházhoz kitartás! Ha gondolod, magánban megadom a számom, és akkor szívesen tudosítok Rólatok ill. tartom benned a lelket.

Orsi

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
Hát kedd délután óta itthon vagyunk. Nagyon szépen köszönöm a sok drukkot és a rengeteg gratulációt! Nagyon aranyosak vagytok!Még elég nehezek, fárasztóak ezek az első napok és gondolom ez eltart még egy darabig. Szerencsére nem túl sírós baba Boti. Enni még nem eszik túl jól, de remélem ez is hamar beáll. 3800-al született, 3650-el engedték haza és tegnap este lemértük 3770 volt. Szép lassan visszanyeri a súlyát. Sajnos nem dől belőlem a tej és a mellem is teljesen ki van sebesedve. Ma megpróbáltam bimbóvédővel etetni és sokkal jobb volt Neki is és nekem is. Kipróbáltam a Laktoherb teát, de két nap után tiszta kiütés lettem tőle és Botinak is fájt nagyon a hasa. Gondolom, hogy attól, mert mióta nem iszom azóta semmi baj. Éjszaka még nem tudjuk a kiságyban, külön szobában altatni, mert nagyon sír, ilyenkor jobb Anya közelsége, de nappal már szépen elalszik a helyén (most is Kép).Két etetés között képes 4 órákat is aludni. A sebem szépen gyógyul, már inkább csak fájdogál, mintsem fájna. Próbálok feltenni képet.
SzilviKép
Nagyon drukkolok a manócskáknak, hogy még húzzák ki pár hétig odabent. Ha meg jönni akarnak, akkor is már szép a súlyuk és ez napról napra csak jobb lesz. Most már minden nap ajándék.
Kitartás minden célegyenesben levőnek Kép
Minyu xxxxx-ben kezem-lábam!!!
Lujza
lujza
 
 


Képek BotondrólKép
KépKép

Puszi, Lujza
lujza
 
 


Lujza Kép
Tündéri ez a kismanó Kép Sok-sok boldogságot nektek! A cicidnek javulást!!!

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lujza Kép
De tündéri ez a kisfiú! Ne aggódj, a tej be fog indulni. Nekem is lassan indult be.

Puszi, Alena
alena
 
 


LujzaKép
Nagyon szép kisfiú Botond! A nehéz napokhoz kitartást Nektek! A tejem nekem is nehezen indult be, a császárosoknál sajna ez lassabban megy.Kép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Lujza Kép
Kis Botondod nagyon édes KépKépKép Gratulálok!

Cat Kép
Ugrifüles-ikreid bájosak Kép!

Hóvirág Kép
Örülök, hogy jobban vagy, a nyári topikba is írogass néha Kép hiányzol onnan is Kép.

Minyuról tudtok valami újabb hírt, jól van-e, és kiengedik-e a kórházból holnap?
Jó talizást kívánok nektek!

Puszi
Vanda + Peti
25+3

Vanda

Kép
vanda
 
 


VandaKép
Nincs kedved eljönni a talira ? Szívesen megismernélek! Hogy vagytok egyébként ?

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Sziasztok!
Most azon aggódom, hogy csak 50-60-akat eszik és van, hogy egy óra hosszáig is a cicin van. Igaz bimbóvédővel, mert anélkül már nem is lenne bimbóm. Ma le kell, hogy kopogjam egyszer 70-et, legutóbb meg 50gr-ot evett és csak 35 percig volt cicin. Az utolsó szopinál még 30gr-ot le tudtam utána fejni. Aki velem együtt vólt kórházban (nem csaszis), 2 nappal fiatalabb a babája és 100-110-eket eszik. Az én kisfiam miért nem???? És az mennyire probléma, hogy nem igazán tud az ágyában aludni(külön szobában van), inkább mellettünk. Éjszaka egyáltalán nem marad meg a kiságyban, annyira sír.Nappal még csak-csak, de ahogy átviszem hozzánk, mint a bunda úgy elalszik.Elnézést a hülye kérdésekért.
Ja és mikor lehet őt kivinni levegőre, hány hetesen?
Lujza
lujza
 
 


LujzaKép
Mi 2 hetesen vittük ki először őket. Szép napos időben ki lehet hamar vinni. Először csak 1/2 órára, aztán többre is.

Ne aggódj a mennyiségeken. Mindjárt eléri a születési súlyát, szépen gyarapszik, gondolom van bőven pisis-kakis pelus. Nekünk a kórházban 30-40 gr-ot ettek, amikor hazahoztuk őket. Utánna növelték fokozatosan a mennyiséget, és 2 hét alatt elérték a 100 gr körüli mennyiséget. De nem mndig ettek ennyit, változó a mai napig az evésük.

A mieink 3 hónapos korukig velünk aludtak. Mindenki azt szajkózta nekünk, hogy majd nem tudjuk kitenni őket az ágyunkból, úgy odaszoknak, lesz nagy hiszti stb. Mondtam, hogy addig velünk alszanak, amíg éjjel is kelnek enni, utánna tesszük ki őket a saját szobájukba. Egyik napról a másikra, mindenféle nyügi és hiszti nélkül kerültek át a saját ágyukba éjjelre is. Minden gond nélkül ott alszanak, és soha nem kellett visszahozni őket a saját ágyunkba.KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Lujza Kép
Gyönyörű Botond Kép Kis néger baba.
Cat eléggé összeszedte a válaszokat. A mennyiségek miatt tényleg ne aggódj! nincsenek szabályok. Bálint is 50-60 grammokat evett hetekig, 1-2 óránként szopott, de akkor így volt jó és kész. Nekem is kb 1 óráig tartott minden szopi, ami ugye azt jelentette, hogy egy órát szopizott, eltelt egy pici idő és már megint cicin volt. Most tuti nem hiszed el, de úgyis be fog állni. nem kell erőltetni, hisz még nagyon-nagyon pici baba.Most már 4-5 perc egy szopizás.
Együttalvás esetében pedig örüljetek, hogy mellettetek alszik és nem sír ott is és pihenj te is amikor csak tudsz. Kitartás! Most soknak tűnik (még emlékszem Kép), de aztán pikk-pakk eltelik ez az idő és visszatekintve olyan egyszerűnek fog tűnni.
Cici sebesedés: nem tudod mitől lehet? Biztos jól van a mellen a pici?

Minden finiselőnek is kitartás és hajrá!
Puszi

Lujza Kép
Hidd el egy-kettő eljön az az időpont, amikor már a bortartónak nem bort kell tárolnia, mint az a lenti képen látható Kép

Kép

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Edit Kép
ez a pasi!!! gyönyörűűűűűűűűűűűűűű!!!! Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lanyok!

Nagyon edes Botond, meg Edite a te kisfiad is, mar oriasi, emlekszem, amikor orultel, hogy sikerult a baba, es pozitiv a teszt!Kép

En elegge rosszul vagyok mostanaban, reggel, delben, este hanyinger, dehat nem nyafogok, erre vartam mar 3 eve... Osszeesem a faradtsagtol, nem tudok mit enni...

Belekerulhetek a tablaba, Leone?

Dodo, 7+1, elkezdtuk a 8. hetet, hurra!!!!!!, Bp, 28 ev, szules: nov 21.

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


EditkeKép
Nagyon sármos pasi Bálint, és tényleg hatalmas. Nem nagyobb a kortársainál ? Én olyan nagynak nézem, mintha már 1 éves lenne.KépKép

DodoKép
De jó, hogy itt vagy. Próbálkozz a rosszullét ellen jéghideg gyömbér itallal. Nekem az segített, bár csak ideig-óráig, mert igazi megoldás nincs rá, csak a 16. hét eléreése.(na van akinek rövidebb ideig tart)KépKép

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Orsi Kép Dodo Kép Cat Kép köszi a dícsérő szavakat. Tényleg nagyon sármos pali az én fiam (bár belőlem azért az anyai büszkeség is beszél elég rendesen), mindenesetre nagy huncut. Ha ilyen bájolós szemű marad nagykorában, akkor apjuknak sok gondja lesz a lányos apákkal.
Cat Kép Nagyon sok Bálinttal pont egykorú baba (7,5 hónap) van a környezetben (1-2 hét eltéréssel). A fiúktól súlyra nem több (most 8920 gramm, viszont hosszabb pár centivel, mert 1 hete volt 75 cm.

Dodo Kép Én szerencsére a hányásos időszakot kihagytam, így nem tudok okosat mondani, de kitartás!

Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Sziasztok!

Lányok, Cat Kép tud nekem valaki valami bíztatót mondani? BMC-be járunk.
Ma voltunk a második UH-n, betöltött 7. hét után 4 nappal. Épp két hete a petezsák 9 mm volt, benne egy 3-4 mm-es embrio. Ez a szám ma csak 12 mm-es petezsák és egy 7 mm-es (ez már ülőmagasság) embrióval. A szívverés 140/min, ez állítólag jó. Azt mondta a Konc, hogy nagyon kicsinek találja a petezsákot, szinte alig van benne magzatvíz. Nem sok jóval kecsegtetett, azt mondta, hogy két hét múlva megint megnéz. Nagyon aggódunk. Szerintetek be tudja még hozni a lemaradást a baba? A doki szerint már 16-17 mm-es petezsáknak kellene lennie. Az utrot felemelte 3*2-ről 3*3-ra. A napi 1 bromot pedig azt mondta, hogy hagyjam abba.
A zárójelentésen az írják, hogy táppénzre vétel indokolt, de nem mondta, hogy menjek táppénzre, csak azt, hogy vigyázzak magamra. Szerintetek ha elmennék táppénzre, az segíthet? Ülő munkát végzek, és szívesen el is mennék, csak nagyon félek, hogy benn ezt hogy adom elő, ha a baba mégis... Kép

Volt valakinek valami hasonló tapasztalata (jó vagy rossz)? Szegény férjem teljesen maga alá került, én istápolgatom.

Nagyon köszönöm!

Pusz

Noémi
Vendég
 


Noémi
Jaj nagyon szorítok érted hogy nőjön a kis petezsák, sajna most nem tudom fejből megmodani hogy nekem mekkora volt ilyen idősen, de ha hazamegyek okvetlen megírom Neked, jó??
Nyugodjatok meg, tudod ez nagyon fontos!!!
Nekem valaki azt mondta az ülő munka ilyenkor nagyon káros. Ülő munkánál még az álló is jobb. Állítólag.

Sok puszi: Alina
Délután írok okvetlen
Vendég
 


Alina Kép nagyon köszönöm! Azt se tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. Elmegyek másik dokihoz is amint tudok, hogy ő mit mond. Remélem nem lesz baj. Nagyon köszönöm!!!!

Noémi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?