Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Most mar legy turelmes...nem sok van hatra aztan tenyleg egyutt babasodunk :lol:

Az Lh tesztet en meg ugy szoktam,hogy ugye 25napos a ciklus es a fele fele kene legyen a pe szal az 12-13.nap azaz mar nekem a 9-10nap elkezdek a biztonsag kedveert....bar emlexel par honapja nekem mar 7-8.nap pe-m volt :shock: :roll: Szal akkor korabban mertem :? Te egyenlore raersz :wink: Jol latom,hogy 7.nap vgy?30napos a ciklusod hat nem is tom en azert a 10.naptol neznem :roll: Bar ha a hodet is nezed akkor az is besegit majd :wink: Ngyon szurkolok neked 8) bar tudod en szerintem nekunk nem a rossz esetben torteno akcio a baj :? :roll: mert legalabbis mi mindig jokor voltunk egyutt mostansag.....sot nezd meg pendi-t :shock: ok is tuti elkaptak....szal valami mas a gubanc es azt kell rendbehozni....nalam pl. a ureoplazma baci :twisted: amit lassan kinyirunk mert erzem ngyon kis gyengecske vgyok :? :x De azert rakok be neked valamit az LH tesztekrol :wink: Minnya megkeresem 8)

Skacok mindenki ellenorizze a vonalzojat!!!!!!Helyzetjelentest kerek ki hol tart :!: 8) Pendi most neked megjott :?: :!: :?: :!: :shock: Nem emlexem :roll: :oops: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na szal beirtam a keresobe,hogy: LH tesztek hasznalata es kijott egy csomo minden :wink: Ajanlom neked is ok okosabbak es jobban es tobbet is irnak...aztan ha nem ertessz valamit kerdezz azt megtumaljuk :wink: A lenyeget bemasolom neked de a linknel vannak fotok! :wink:

Ez az egyik jo kis oldal sokan hasznaljak :wink:
http://babatervezok.otthona.net/LH-teszt.shtml

Az ovulációs teszt rendeltetésszerü használata


-Egy 28 napos ciklusnál érdemes a 10-12. napon elkezdeni a tesztelést. 1-2 nappal a tüszörepedés elött a szervezet hirtelen és rövid ideig nagy mennyiséget termel ebböl a hormonból, amit az ovulációsteszt kimutat. A teszt csak 1-2 napig lesz pozitív: 2 napig abban az esetben, ha a termelödés fel- és leszálló ágát is eltaláltad. Az ovuláció az utolsó pozitív nap utáni napon van (tehát azon a napon, amikor a teszt elöször újra negatív). Szeretkezni már elötte kell, mert a petesejt nem sokáig megtermékenyíthet (6-12 óráig, bár tovább is életképes, de egyre romlik a minösége). Tehát szeretkezni a baba érdekében minden pozitív LH-napon és az elsö utána következö negatív napon kell.

-Arra is érdemes figyelni, hogy az ovutesztet minden nap ugyanabban az időben csináld, és ez lehetőleg késő délutánra vagy kora estére essen. Szintén fontos, hogy ne felkelés után tesztelj (akkor sem, ha műszakos munka után délután ébrednél).

-Az elsö pozitív napon nem szabad abbahagyni a tesztelést, mert elöfordulhat, hogy a teszt a második napon is pozitív, és így a tüszörepedés egy nappal eltolódik. A további tesztelés zavarokra is fényt deríthet (lásd késöbb).

-Az pozitív ovulációsteszt után két nappal is lehet a tüszörepedés, de csak abban az esetben, ha közvetlenül az elsö után még egy második pete is kiszabadul. Így jönnen létre a kétpetéjü ikrek. A ciklus második felében viszont a progeszteron minden további pete kiszabadulását meg fogja akadályozni.

-Ha spórolni akarsz az ovulációsteszttel, akkor elég elkezdened a tesztelést, ha már tojásfehérjeszerü hüvelyi nyálkád van (vagy ha az soha sincsen, akkor ha már krémes a nyálka). A tüszörepedés soha sem elözi meg a legjobb minöségü nyálka termelödését, így nem fogsz lemaradni semmiröl.

-Elöfordulhat, hogy a teszt ugyan pozitív, de az ébredési hömérséklet a következö 5 napban nem emelkedik legalább 0,2 fokot és hüvelyi kiszáradás sem történik. Ebben az esetben a szervezet csak próbálkozott, de végül nem volt képes a petesejt kieresztésére, azaz nem történt tüszörepedés.

-Ha az ovulációsteszt több mint 2 napig pozitív, valami nem stimmel: vagy a teszttel van baj, vagy a hormonokkal (pl. PCOS esetén a szervezet több LH-t termel és hosszabb ideig). Bizonyos ovulációt serkentö gyógyszerek is befolyásolhatják a teszt eredményét.

Es meg sorolhatnam....szal nezd meg az oldalt vannak illusztraciok is :wink:


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Bridget
Laptetűűűűűű!!!!!
[quote]M írta:a nem tom miert volt zarva csak a vizumos osztaly epp de hat valszinu mert en mentem...tod murphy torveny

Hát ez így van. Biztosan minden nálunk van zárva, nálunk esik le, stb....
[quote]N írta:agyon turelmetlen vgyok es teljesen belelovaltam magam megint ebbe a baba kell minden aronba Confused pedig ez nem jo mert depis leszek megint

nem szabad nagyon beleélned magad. Remélem a suliba felvesznek, mert az tök jó kikapcsolódás lenne neked!
Hogy vagy most? még mindig van rosszulléted?
Nekem még nem jött meg. A hőm szeritn ma sem fog, mert még mindig fenn van. Még hétfőig ráér. akkor lesz a 30. nap. ha akkor sem jön meg, jöhet a teszt.Remélem nem jön meg. De az is lehet, hogy csak a closty, mert semmi olyan tünetem nincs. Sőt, görcs az néha van. Bár a tesóm azt mondta, hogy neki sem volt semmi tünete amikor terhes lett, és neki is volt olyan görcs érzése, mint amikor meg akar jönni. Csak akkor vette észre, hogy terhes, amikor hamburgert akart enni, és nem volt neki jó.

Csucsu
Tesómék nem akarnak második gyereket.
Azt mondta, hogy ő ezt az egyet szeretné rendesen felnevelni, és megadni neki a lehető legjobbat. Én mondjuk másként vallom, de az ő dolguk.
Szerintem jobb lenne, ha lenne a Szabinak testvére, sokkal jobban le tudná magát foglalni, és nem állandóan a szüleit nyaggatná.

Nócika
Szegénykém veled mindig történik valami. Addig miért nem használtok gumit? már csak azért is, hogy apácskád nem fertőződjön meg. Addig amíg nem tudjátok, hogy mi ez, addig lehet, hogy jobb védekezni.
Tényleg rossz, hogy messze lakom. De azért összehozzuk ám majd ezt a találkozót!!
Babaügyben, meg ne emészd magad! Amikor jönni akar az a babóca, akkor jön.


Zsuzska
Jó neked, te most épp nyaralsz!! irigy-irigy! Remélem minden jól alakul, és ha lehet, gyertek haza 3-an!!! GYere majd, és mesélj!!!

Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok csajszik!

Na ma jó volt! Felkeltünk iszkiri ki a piacra ahol már rég nem voltam és marhára jó volt kimenni! Szoval jól megraktam a kis kosárkámat minden földi jóval! Csak eggyet bánok! Ugy ettem volna egy jó kis tejfölös karfiol levest, de olyan csunyák voltak a karfiolok, hogy inkább aztmondtam kihagyom! :? Szoval helyette lecsot föztem magamnak apácskának meg rakott krumplit! Jó mert én a rakott krumplit nem szeretem Ő meg a lecsot! Most mosogattam el meg megy a moso masa is!

Brid! Nagyon köszi a sok infot! De mivel sosem foglalkoztam ezzel a témával nem sok mindent fogtam fel és mivel felajánlottad, ha van amit nem értek kérdezzek és most meg is ragadom az alkalmat! Szal, ha sokáig 2 csíkos a tesztem akkor van gáz ugye??? És ha halvány a második csíkom akkor kezd jó lenni és mikor a legerösebb akkor kell eksönözni ugye??? Bocsi, hogy ebböl sem vagyok valami tájékozott, de sosem gondoltam, hogy én is fogok ilyen teszteket csinálni! :oops: :oops: :oops: Szoval ne harizz! Lehet vanakinek butának tünnek ezek a kérdések, de nekem most kezd fontossá válni! :oops: :oops: :oops:

Pendi! Igen! Jogosan kérdezted, hogy mért nem használunk gumit, de azzal van egy kis bökkenő! Alerrgiás vagyok minden nemű latex anyagra ebbe beletartozik a gumi is!!!!!!!!!! :o :o :o Tudom, hogy van azaz létezik a durexnek semsitiv kondomja, de sajna nekem az is irritáciot okoz! Erre az a legjobb megoldás, hogy nem pudingolunk, de én már csak ilyen kis nimfo maradok egész életemre!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja! Amugy minjá megyek a kozmetikushoz! Annyira azé nem leszek szép mert most csak megtépetem magam azaz a szemöldökömet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na itt vgyok 8) Minnya irok remelem meg nem megyunk aludni :shock: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gyors egyeztetes

Pendi
Ne is mond a laptetu nem volt direkt :oops: eszre se vettem :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :oops: De akkor remelem ez mar jelent valamit 8) Neked mennek a babaragacsok hisz lehet megvan a kovetkezo babasunk :P folyamatosan irjal jelentest kerunk!!!!Tudod tartozol azzal a +os teszttel :wink: :lol: Koszi mar jobban vgyok ma pl sokkal jobban voltam :P

Noci
pfuu...szal azert nezd meg az oldalt mert van ellenpelda is ne foglalkozz azzal,hogy nehet nem jo teszt is...na szal a lenyeg tesztelsz mikor halvany akkor lassan jon mikor eros 2csik!!! aznap kell akcio tutira de mikor mar halvanyad van elotte is ellehet kezdeni es akkor 2naponta ugye!amikor a 2csik mar csak megint 1lesz vgy halvanyodik na akkor mar kisse keso...bar amikor pe-van szerintem meg akkor se keso...szal plusszos pe elott lesz azt mutatja,hogy na most akcio mer jon a pete!!

Fu tok ertelmetlen voltam vgy megsem?!Lehet felhivlak majdinkabb holnap :wink: Jo szepulest!!

Mindenkinek kuldom de most legfokepp Pendinek: Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nócika
De fini mind a kettő! Én szeretem a lecsót is, meg a rakott krumplit is.
Nagyon együtt érzek veled, ezzel a gumi kérdéssel. akkor azt hiszem, az a legjobb megoldás, ha addig a míg baj van, nincs puding. Tudom, nagyon rossz, de ameddig baj van, addig nem lehet babó. Előbb meg kell gyógyulnod, és ez nem megy másként, mint szexelvonással!!! Tessék meggyógyulni, és utána "+"-os tesztel jönni!!!!
Küldöm a gyógyfőzetet a gyógyulásodhoz: Kép

Bridget
Kép
Köszönöm a drukkot. De ez még mindig úgy áll, hogy fájogat a hasam, de még nem jött meg. Tegnap este már a cicim is fájt, de nem feszült, hanem a csomóm a bal mellemben. Van egy csomó a bal mellemben, mert még a húgom mikor pici volt, lefejelte. Ez már 15 éve volt. Azóta szokott fájni mensi idején. Na majd meglátjuk mi lesz.De az igazság az, hogy én azt érzem, hogy nem vagyok babás. Nem igazán érzek semmi különöset, és ezért gondolom.
Remélem a laptetűnek eredménye is lesz.
Dobhatnál egy görbét!!!

Kép
Vendég
 


Kép

le vagyok egy kissé törve. Bár számítottam rá, de azért mégis rosszul esett.
"+"-os teszt helyett csak ezzel szolgálhatok
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 45600_.png

Na de nem baj, majd jövő hónapban. Addig ti tartsátok a frontot. Jó lenne már, ha valaki produkálna egy pozitív tesztet.

De azért ez a mensi pont ma fog megjönni, amikor mennék szüreti felvonulást nézni. Már jócskán görcsölget a hasam.Majd jó lesz görcsölgetni ott. Lemondani már nem lehet, mert az anyóshoz kell menni ebédelni, másik városba. Pedig ilyenkor utálok bárhova is menni. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Azt hiszem, jobb, ha mindenki elkerül ma...... :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Jaj Pendi pedig te voltal a havi remenysegunk :roll: A hogorbed viszont szepen mutatja,hogy hormonilag nincs gaz :? mert leesett igy par napon belul varhato piri :evil: viszont van olyan is akinek leesik es megis babas szal a gorbet en csak pe meghatarozasra hasznalnam :wink: Viszont abban igazad van ha nem erzed azt,hogy babaos vgy :roll: ezt a nok valahogy megerzik :roll: hogy ez milyen erdekes dolog :o :roll: ugyhogy en nem beszelem beled a babot de addig remenykedhetek amig nincs piri :wink: :?: :P Jaj ne is mond...az enyem a multhet hetvege volt...erre akkor volt meg gondolhatod mar semmihez se volt kedvem ember meg kerdezte folyamatosan mi a program mit akarok csinalni ez az en napom :twisted: Ez altalaban igy van...erre ez a hulye gyogyszer meg tok lenyom mar csak 4nap ha a mait leszamitom :roll: tegnap meg csak elkellett szolnom,hogy jobban vgyok :evil: ahogy neked leirtam....kepzeljetek el elkezdtem nehezen venni a levegot :shock: :shock: :shock: :shock: astmas letemre egybol beilyedtem...foleg,hogy meg azert ilyet nem is ngyon ereztem mert allando gyogyokat szedtem :!: :idea: :arrow: Viszont iden nem vettem be mert itt nem szokott ramjonni...viszont tok paras ugye a levego nem tom mennyire jo ez az astmasoknak :roll: mindenesetre mar a Ventolint fujtam be ami rosszulletre van...abbol kettot is bizti ami bizti...hat joool megilyedtem :roll: :oops: Aztan mar egybol jart a kis agyam vajon miert volt :roll: Ugyanis megittam egy wisky kolat es gyogyora nem jo inni :roll: :oops: dehat egy nem art...viszont akar az is eloidezheti nem?!Bar a gyogyom papirja csak azt irja ha alkoholt iszol hamarabb levalik a gyogyo es nem ugy hat :roll: szal semmi mast....na mind1 jol lettem volt puding aztan meg alvas 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Reggel apa elment golfozni 8) en meg aludtam fel 2ig :shock: :shock: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: Minnya nekiallok enni mert bekell venni a bogyot :? Aztan este vacsizni megy a nagy barati tarsasag 8) Meg majd jovok mert itthon leszek :wink:

GORBEIM:
http://www.fertilityfriend.com/home/20338d
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 45600_.png

Eleg magasan ugralgat...pl a mai meres utan visszaaludtam ugye fel 2ig...es kkor is mertem egyet 37lett :shock: :shock: :shock: Es ugy leizzadtam,hogy csurom viz volt a nagy agy :shock: :shock: :roll: :oops: :oops: Asszem jon a pe lassan mert ugye akkor szoktam par nappal elotte :twisted: Na jo a pe-nek orulok de ez az izzadas...egyhelyben leizzadtam gurultam odebbott megint erre megint arreb gurultam...ugyhogy a king size agyunkbol medencet csinaltam :lol: :lol: :shock: :? :roll: :oops: :oops: :oops: :oops:
Na mind1...ezek vannak :lol: asszem most epp mindenki gyur 8) (Zsu,Noci,En)mert jon pe 8) :lol: Csucsu mar tulvan rajta tole lassan talan jon a +os eredmeny 8) Te meg meg a levegoben logsz egyenlore :? :roll: :idea:



[quote]V írta:an egy csomó a bal mellemben, mert még a húgom mikor pici volt, lefejelte. Ez már 15 éve volt. Azóta szokott fájni mensi idején.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Meg ilyet :o Ez azert kicsit viccesen hangzott :lol: :lol: :lol: :roll: :oops: 8)

Noci
Gumi ugyben nem tok mit mondani nem surun hasznaltam na :lol: bar a parommal ugy kezdtuk az elejen :wink: es asszem par honapig nem is rakta le amig biztos nem lettem neki :wink: aztan meg jott a kiszallos praktikaja :twisted: :lol: :lol: Amirol szinten lemondott Januar ota :wink: szal en teljesen megertelek...de erre mondjak a babaert mindent...ajanlom figyelmedbe a dildo nevu jatekszert :lol: :lol: addig kibirhato talan amig rendbe nem jossz :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


PEEEENIIIII
Pirivel mi van?!?!?!?!Hol az igert +os tesztunk?!?!?!?! :twisted: 8) :lol: :lol:

Hojelentes:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 32000_.png

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Upsz a D kimaradt :oops: szal PENDI :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Bridget
Mi történt veled? Asztmás roham???? Nagyon vigyázz magadra!! Lehet, hogy a nagyon párás levegő miatt volt. Az hozhat ilyen tüneteket! És most jól vagy???
Hogy sikerült az este? Jó volt a barátokkal?

[quote]I írta:dézet:
Van egy csomó a bal mellemben, mert még a húgom mikor pici volt, lefejelte. Ez már 15 éve volt. Azóta szokott fájni mensi idején.


Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Meg ilyet Surprised Ez azert kicsit viccesen hangzott Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes Embarassed Cool

Igen, visszaolvasva tényleg vicces volt. Szóval úgy volt, hogy még nagyon picike volt a húgom, és még nehezen tudta magát tartani. Ültem, és az ölembe vettem. Aztán ahogy játszottunk, ő eldőlt, és a kis fejével pont a bal mellemet találta el. aztán pár hónap vagy egy év múlva, azt vettem észre, hogy oda nőtt egy csomó. Voltam vele akkor is, meg azóta is dokinál, de semmi komoly. Csak érzékeny néha.

[quote]P írta:EEEENIIIII
Pirivel mi van?!?!?!?!Hol az igert +os tesztunk?!?!?!?!

"+"-os teszttel még mindig nem szolgálhatok, sem most sem pár napon belül. Tegnap nem jött meg, de ma reggel már mutatja magát. Ez az első biztos jele neki. Na meg a hőm sem emelkedett, hanem lent maradt.

A hőd alapján, meg visszatér majd a korai pé? Mert most nagyon leesett.
Tényleg az akupontoshoz nem mégy? Azt mondtad, hogy felkeresel egy másikat. Mi a helyzet vele?


Zsu
Remélem jó idő van rátok! Még használjátok ki azt a kis meleg időt, ami még hátra van! Aztán gyere, és mesélj!!

Nócika
Merre csavarogsz Drágám???

Csucsu
Sikerült elkapni a pé-t? Remélem jössz majd egy pozitív teszttel!!

[quote]h írta:ttp://s1.images.www.tvn.hu/2008/09/07/12/03/www.tvn.hu_931b3d51e46892ebb692c59d806a0e24.gif
Vendég
 


Hol van mindenki???:roll: :roll: :roll:

Most vettem csak észre, hgoy a kép helyett az idézetet nyomtam meg. Szóval az egy kép akart lenni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok megjöttem. Nagyon jó volt a hétvégénk. ARanylagziban voltunk vidéken. Szóval irtó jó volt. Akinek az aranylagzija volt semmit nem tudott csak azt, hogy valami készül. A lányai vettek neki arany estélyit. A párom ment értük kocsival. Arany autónk van igy rá esett a választás. Fel diszitettük. Rendeltünk esküvői tortát. Volt isteni vacsora, zenekar. Mint egy lagziban. Volt karika gyűrű, násznagy meg minden. Sok sirás is volt hisz nem minden nap van az embernek 50. házassági évfordulója. Minden nagyon jól sikerült. És az esküvői csokrot is eldobta az ifjú menyasszony. Olyan kapta el aki közel van az esküvőhöz. Nagyon nagyon jól sikerólt hajnali 3ig volt tánc és buli.
Szabina lányom össze jött egy kisfiúval aki el akarta venni feleségül. Kézenfogva mentek ide oda. Együtt táncoltak. Mikor a férjem a kisfiút viccesen megkérdezte mi a szándékod a lányommal: komoylan mondta a kisfiú el veszem feleségül és ma már velem alszik. Mindenki nevetett ezen. Édesek voltak nagyon.

Itthon most nehezen tellik az idő még van 5-6napom a mensiig, hogy ne jöjjön meg.
Szakad az eső csuda rossz idő van.

Kép
csucsu05
 
 


En itt vgyok 8) A francba,hogy megint nem jott nektek ossze :? Mostmar tenyleg valaki jonnon egy plusz-os tesztel :roll: Csucsu te vgy a kovetkezo varandos plusszos :lol: 8)

Nem tom en se es tegnap este is picit ereztem :roll: de nem annyira es csak este :roll: Majd magamnal hordom a puffomat es akkor nem lesz baj :roll:

Nem jarok akuposhoz...bar lehet o hozott rendbe vgy a gyoker amit ittam vgy akar a masik csodaszer az a naon draga... :roll: nem megyek mert nem tom mire kezeltessem magam :? :roll: foleg,hogy a gyogyotol mostansag kivgyok nem ngyon megyek sehova meg fodraszhoz se jutottam el meg kormoshoz se :roll:

Szal egyenlore hanyagolom mert nekem most ugyis osszejon alapon :wink:

Igen en is azt nezem remelem nem pe-m lesz ilyen koran megint?!?!?!?!??!?!?!?!? :shock: :shock: :twisted: Tegnap nem teszteltem mert a 10.naptol akartam kezdeni de ma lovok egyet este 7kor :wink: azaz meg 3ora mulva :wink: Ngyon kis ugyi vgy mar ezugyben 8) :lol:

NOCI
Mi zu a tesztekkel bocsi nem hivtalak mert kiment teljesen a fejembol :roll: a vacsi meg minden aztan parom mar fekudt is le szal bocsi :roll: :oops:

ZSU
Remelem jot nyaraltok es ti is baboval jottok vissza :wink: :lol: :lol: :lol:

CSUCSU
Helyzetjelentest kerunk 8)

Az estenk ngyon jol sikerult mivel a kedvenc kajaldamban ettunk 8) :lol: oda vitt el mielott hazamentem volna is :wink: iiiiimadom ott a kajot :P 12-en voltunk aztan meg jottek a vege fele 3man 8) jol belaktunk aztan jottunk haza mert parom a korai golftol faradt volt es nem is aludt jol aznap szal haza aztan o 11kor agyba is dolt en meg 3ig durbezoltam :oops: :? :twisted: 8) :lol:

A tekim itt van elottem es olyan pozokat szokott felvenni,hogy eszmeletlen :lol: lehet a labat sutteti nem tom lehet minnya lefotozom 8) :lol:

Aztan meg meg neznem kell a szilveszteri utunkat mert ember mar leszeretne foglalni most ugyhogy egesz delutan azt bujom majd :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: És mit ettél a kedvenc éttermedben??
Remélem lesz pozítív teszt. Minden esetre én ebben a hónapban rá készültem. Beléptem az Aloe Verába. Azért, hogy ellássam magam természetes vitaminokkal.3félét szedek remélem bevállik. Soakn mondták, hogy aki ezt szedte babás lett. Na én most tesztelem.
Vitamin igy is úgy is kell.

Kép
csucsu05
 
 


Na Csucsu most olvastalak 8) :lol: TYu micsoda lagzi :shock: nekem sajna nem hinnem,hogy lesz valaha is arany lagzim :roll: :oops: :( de az ezustot meg szeretnem megelni :)

Amikor en kislany voltam imadtam a lagzikat...es en is mindig "fiuztam" :lol: :lol: :lol: :roll: :oops: Jo volt a mai napig emlekezetemben maradtam na joo nem 3eves voltam hanem 10 de akkor is :wink: ugyhogy lesz meg par csabitoja a lanyodnak :wink: :lol: 8)

Piri meg maradjon most ma ott ahol van 9honapig minimum 8) :lol: :twisted: menek a drukkok upsz ezen nem tom,hogy kell a pluszt beutni :shock: :? :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Én is reménykedek , hogy piri elkerül. 2007-07-01től próbálkozunk.

Tényleg pontosan ki mennyi ideje vár a babára??

Kép
csucsu05
 
 


Hat ez egy olyan etterem ahol az asztal kozepen ilyen fozo keramia van...es oda tesznek egy lapos labost....aztan rendelsz zoldseget meg husikat amilyet akarsz....a husok marha vekonyra vannak szeletelve es disznot szoktunk meg marhat...na azt bele a forro vizbe meg a zoldseget is...melle van rizs meg kulonbozo sok ill. szoszoka hust belemartani miutan megfott....ami 20masodperc :wink: Most is osszecsordul a nyal a szamban amhogy leirtam...ngyon jok a szoszok es a kulonbozo sok...a hus elsoosztalyu....a hangulata az etteremnek kituno 8)
Draga de naon ott van a toppon :wink:

Hat igen mindenki probal minden felet mar maga a tudat,hogy hiszunk benne az segit am :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Tényleg jó lehet ez az étterem. Jól hangzik az biztos:)
Kint amúgy van magyar étterem??

Kép
csucsu05
 
 


En mar az exemmel probalkoztam...azaz 2003.Decemberetolvolt egy kis kieses amikor is lett az uj baratom aki most van :roll:
Kieses: 2007.Marcius-2008.Oktober :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Van Magyar etterem voltam mar kettoben is :wink: Mind2be a parom vitt el :D az egyik az turheto es egesz jo...japan a szakacs 8) a masik etteremben magyar a szakacs uj etterem is de valami katasztrofa volt :x es probalja a magyar kajakat tuningolni...pl a tejbegriz az nem tejbe griz volt hanem zselatinnal osszekevert nem is tom en hogy csinalta :? oke eheto volt de akkor is az nem tejbegriz volt :roll: meg van meg mas is de mar nem emlexem csak arra,hogy nem volt jo egyaltalan :roll:

Az meg a masik,hogy minden fagyasztott volt :shock: es mikor odajott hozzank beszelni mivel ugye magyar vgyok meg panaszolta is,hogy milyen ngy kar,hogy mindent lekell fagyasztania es nem friss... :shock: :shock: :shock: szal neeem oda tobbet nem megyunk.

Foleg ugy,hogy Japanban az etelek elso osztalyuak :!: Mindenhol csak is jot es frisset kapsz :!: szal ez a fagyasztos dolog elegge kibuktatott :roll: :shock: :? :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: De a régi pároddal lehet nem egyeztetek, hogy nem jött össze a baba. Van ismerősőm aki 10évig élt a férjével és meddősági központba járt. Aztán össze jött egy másik pasival és pár hónap alatt terhes lett. Nem is védekeztek mert úgy tudták a csajnak nem lehet gyereke. Na tévedtek:):) A csaj nem is akarta elhinni. De sikerült. Azóta a volt pasijának is van már gyereke. Tehát kettőjüknek nem jött össze de külön külön igen.
Tehát te most a jelenlegi és egyben véfgleges pároddal számold a próbálkozást :)

Kép
csucsu05
 
 


Azt meg persze hozza kell tenni ehhez a miota probalkozunkhoz,hogy nekem volt egy abortuszom 16evesen :roll: :oops: :oops: :( Ngyon szegyellem erte magam de csaladi nyomasra tortent en megakartam tartani :( Aztan en mar mikor az altatasbol felebredtem tudtam,hogy en babat szeretnek es ha meg1szer igy alakul nem tortenhet meg ez meg1szer :roll:

Aztan 18evesen volt egy korai vetelesem :cry: azaz meg a kritikus 3honap allatt ment el a baba :roll: Na hat akkor mar kesz voltam teljesen :? Aztan azota semmi :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Akkor :roll: 11honap 2007.Novembertol :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Nem kell szégyelleni magad hisz mással is megesik. Nagyon fiatal lettél volna 16évesen anyának. Hidd el az akkor jó döntés volt. Most egy kicsit döcögösebb a dolog de hidd el az élet megajándékoz majd egy babaával vagy kettővel. Hidd el lesz babád. A 11hónap pedig nem sok. Bár kivárni tudom sok de hidd el jönni fog a baba ebben biztos vagyok.
:):)

Kép
csucsu05
 
 


Jaj de edi vgy koszi :P De tod amikor az exemmel nem ment en elmentem vizsgalatra es mar asszem baj volt a hormonjaimmal :roll: Tovabb nem mentunk vizsgalodas teren mert ugye en mar akkor itt voltam kint :roll:

A bebi pedig ma fog megfoganni 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amugy tom sokan mondjak fiatal lettem volna :roll: meg minden mashogy alakult volna azert soxor eszembe jut es mai napig lepergetem a tortenteket kockarol kockara :roll: :? A fiu az elso szerelmem volt...mai napig tartjuk a kapcsolatot :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Hidd el mindennek megvan a maga oka.És ne feledd ha valami gond van pl: hormon akkor majd azt helyre teszik és jön a baba. Hidd el nem leszel öreg korodra gyerek nélkül.
Nincsenek véletlenek tehát nyugi,
Ma megfogan a kisbabád. Csak pozítívan.
A negativ dolgokat az agyunk nagyon fogja. Tehát nem gondolunk rosszra sossem . Oké???
És mindenki a topicban: Csak pozítívan :) És jön mindneki majd a pozítív teszttel:) :)

Nekem egy jósnő mondta: Gyújts egy fehér gyertyát meg és engedd el a múltat. Majd kérd meg a kis babádat, hogy te készen állsz az ő fogadására jöjjön mostmár közétek.
Én megtettem és ha valaki nem is hisz benne azért megcsinálhatja.
Ennyit megér egy babuci.

Kép
csucsu05
 
 


Okes csak pozitivan 8) Ma ravetem magam emborre 8) osszehozzuk a bebeit :lol: 2het mulva meg adok egy plusszos tesztet nektek 8) :twisted: :lol: :lol: :lol:

Ez a gyertyas ez aranyos :roll: mar ugyis venni akartam feher gyertyat a keresztpapamnak is :roll: lehet majd ma...

Meddig vgy meg?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



Tegnap tortent:
Kép Kép Kép

Matol tortenik:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

9honappal kesobb:
Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csucsu
De jó volt nektek! Aranylagzi. Az olyan szép dolog. Na meg így meglepiként!
Nagyon sok boldogságot az "ifjú Párnak"! Még sok évet kívánok egészségben!
A kislányod, meg már elkelt?! Annyira édesek lehettek!! Majd észbe sem kapsz, és már csak úgy tolongnak a kérők!!!
Mi már kb 3 éve próbálkozunk babával. De csak tavaly ősszel kezdtünk el utánajárni, hogy mi a gond. Aztán voltak gondok. De majd ez is megoldódik.
[quote]N írta:ekem egy jósnő mondta: Gyújts egy fehér gyertyát meg és engedd el a múltat. Majd kérd meg a kis babádat, hogy te készen állsz az ő fogadására jöjjön mostmár közétek.

ez nagyon aranyos dolog. Majd én is megcsinálom.

Bridget
A tekid meg jól van akkor. Ennek örülök. Csinálj már képet róla! Olyan aranyos kis jószág.
A 16évesen elkövetett dolog miatt, meg ne szégyeld magad. Ahogy Csucsu is mondta, nagyon fiatal voltál még. Annak ez volt az egyetlen megoldása.
Te most nagyon pé előtt állsz!! Nagyon leesett a hőd! Úgyhogy hajrá!! legalább te produkálj egy pozitív tesztet, ha már nekem nem jött össze.
Vendég
 


Bridget: Nagyon édes ez :) És csak pozítívan előre:)
Ma vagy a 10napon? Neked ilyenkor szokott PÉ-d lenni?? Na a biztonság kedvéért most minden másnap apára fel :)

Kép
csucsu05
 
 


ja, és tegnap estére megjött, de lettem olyan rosszul, mint 3 éve. Elkezdtem szédülni, hideg rázásom, hideg verítékezésem volt, a másik pillanatban, meg majd megsültem. Iszonyat rossz volt. már azt hittem, hogy dokit kell hívni. De ahogy megjött, akkorra már jobban lettem.
Vendég
 


Itt vgyok en is olvasok meg tekit etetek 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat ja jol leesett :shock: Minnya megyek pipilek egy LH tesztet 8) :? Pedig ma is vissszatettem de nem ment feljebb :roll: valszinu holnapra ugrik fel :roll: vgy azutan...mar ha lesz pe-m :? :roll:

13.nap szokott mostansag bar produkaltam en mar 6.nap is pe-t :? :roll: :twisted: Szal ez meg turheto...a 25napos ciklusommal...10-11.nap pe- es ra 14napra jonne meg de most nem fog :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ez megint nega :roll: :( Lehet nem is volt vgy lesz pe-m :?: :!: :?: :!: :?: :!: :roll: :cry: :evil: :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Ne add fel. Lesz PÉ-d. Nyugi. És tessék együtt lenni kétnaponta a pároddal ha pozitiv az LH teszt ha nem. A tezst tévedhet is nem?

Kép
csucsu05
 
 


mar 2.napja teved :?: :!: :roll: egyuttvgyunk 2naponta nem nezted a homet :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Bevallom nem néztem a hődet mert nem igen értek hozzá.
Én az LH tesztben azért látok néha hibát. Illetve hallottam már. Nem azt mondom, hogy nem jó de sok HCG is téved. A biztos szerintem ha szeretitek egymást:)
HIdd el jönni fog a kicsi életkéd csak a gyertyát ne feledd!!!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok punik!
Minyá indulok a kolleginámhoz fürcsizni és onnan szaladás a dodonénihez! Bocsi, hogy nem voltam meg, hogy most is rohanok, de majd mesélek!! Semmi extra nem történt csak mégsem voltam otthon! Na megyek mert még most induloki csak a dodohelyemről!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu
Nem vot a boltban gyertya ahol voltam...de majd holnap nezek mashol :wink:

Noci
Neked bacikkal mennyire tesz jot ez a furdozgetes ossz-vissza :twisted: ejnye-bejnye :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget : Oké. Nem kell sietni de azért minnél hamarabb tedd meg a lépést. HIsz már uton van a babóca és jó lenne tudni hogy várod:)

Kép
csucsu05
 
 


[quote] írta:
[quote]N írta:oci
Neked bacikkal mennyire tesz jot ez a furdozgetes ossz-vissza ejnye-bejnye


Brid! Nem ugy voltam fürcsizni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hanem a doki elött le kell zuhizni, mert ugy egész napos melo után nem hiszem, hogy nem ájulna be a dokinéni!!!!! :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nos voltam és nemrég értünk haza! Szal van gomba ami nem gáz a dokinéni szerint! Jövöhéten hétfön terheléses vérvétel!!!!!!! ZIZ!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Oktober 8 hüvelyi uhu utána konzi és ha ott okés a dolog akkor átjárhatosági! Ha átjárható vagyok amiben nagyon bizom én is és apácska is akkor bogyo gondolom én, hogy closty! Aztán még utána, hogy mi lesz nem tom! Az a baj, hogy én most már nem merek senkiben sem bizni pedig eléggé kis rendes néninek látszik! A vároterem tele volt kismamival! Olyan jó volt öket látni!!! A mai napom tiszta káosz volt! Sehol az egész városban egy müködő képes automata, hogy lovét vegyek ki, hogy legyen miből fízetni mire találok egyet addigra az idegtől nem is értem, hogy hogy, de kiment a fejemből a kártyám pin kodja! :oops: :oops: :oops: Na bastatok még ilyet???? Mert én nem! Na mindegy ugye 18 órára kellett menni és az ucso automatánál becsödöltem és ez volt 6 elött 11 percel! Na rájöttem azaz kapcsoltam, hogy apácskának kint van a kártyája na rohanás ki kártyával be és igy sikerült lovéhoz jutni! Rohanás a dodohoz és ott vártam másfél órát! Apácska kivolt totálisan gondolhatjátok! :shock: :x

Brid! Van dildom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 :lol: :lol: :lol: Most hülyén jönne ki ha mind a 3-at lefotoznám és felraknám! De van elemes fehér van lila kis játékos és van egy igazi nagyharcos amit csak Lacikának hívok, mert az igazán emberes méret!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szoval azért nem kell engem sem félteni!!!!

Na Jó lépek aludni! Remélem holnap is tudok jönni most már rendszeresen! Mindenki legyen jó rossz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na ezt az idézetes dolgot még gyakorolnom kellll!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kép

[quote]B írta:rid! Nem ugy voltam fürcsizni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hanem a doki elött le kell zuhizni, mert ugy egész napos melo után nem hiszem, hogy nem ájulna be a dokinéni!!!!


Jaaaah akkor joooo :lol: :lol: :lol: En meg mar azt hittem megint pancsizni mesz :roll: :oops: :oops: (Medence stb.)Akkor bocsi :? :oops:

Uj dokino eleg jol hangzik :wink: Elobb rendbeteszi a bacid(na en ezert nem vartam volna juli ota :roll: )aztan a terheleses vervetel az milyen?!?! :shock: :roll: Aztan az atjarhatosagi az tuti 8) Aztan megy bogyo...joool hangzik ngyon is jol hangzik :wink: :lol: A masik meg az elso lepesre se volt kepes nem,hogy tovabbmenni :twisted:

Nem hangzik o olyan rosszul sott ugyhogy szerintem szavazz neki egy kicsit tobb bizalmat :wink: Ezek szerint oktober vegetol talan teis velem egyutt clostizol?! 8) :lol: Jah bocsanat en addigra babas leszek es nem kell gyogyo...elfelejtettem :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jo lesz ha ma gyakrabban jossz mert azt sem tudjuk mi van veled!Masfel ora :shock: :lol: :lol: Itt az alap...mondjuk a verlelet miatt kell varni 1orat :roll: szal legalabb van miert varni :? :roll:

Csucsu
Ma megveszem :wink: Neked mikor is nem kene megjonnie?! Kép

Mondott esetleg meg mas turpissagot is a josno?! :roll: Kép



Hojelentes Kép
http://www.fertilityfriend.com/home/20338d
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 04800_.png
Szerintem pe-t holnapra teszi majd be 8)

Ma a parom biznisz vacsira megy es utana(nagy valoszinuseggel) ivas :? :roll: Ugyhogy mar kerdeztem is tole,hogy akkor ma nem lesz jah :?: :roll: Hisz ma kene megint...es ahogy elnezem talan ezzel fognank meg :? Na mind1 egyenlore bizakodom :roll: Max a pe-napjan csinalunk egy kislanyt :wink: :lol: :lol: :lol:

A utazos vonalzom meg levettem mert engem stresszel ez az utazos mizeria :twisted: mar most csinaljuuk ugye a szilveszteri utunkat is es sehogy nem akar osszejonni vgy hotel nincs vgy epp repjegy vissza nincs idoben...szal mar kivgyunk es embor ramhagyta a dolgot,hogy talaljak ki valamit :roll: Kozben az igazat megvallva mennek is meg nem is :roll: Nem szeretek en utazni...felek na :roll: :oops: :? en otthon ulo tipus vgyok :roll: Ugyhogy mara is fellett adva a leckem :?

Pusszancs csajok Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Ha a PÉ napján vagytok együtt akkor bizony fiatok lesz:) Ha tegnap előtt voltatok együtt és mondjuk tegnap volt PÉ-d vagy ma akkro bizony lányotok! A lányok tovább bírják:)
Az utat pedig intézd el hisz addig is együtt lehettek a pároddal.
Max ha addig babás leszel akkor jobban vigyázol magadra.

A josnő ezt mondta meg azt, hogy ez a hónap sikeres lesz. Na én kiváncsi vagyok nagyon.
Meg azt, hogy örökölni fogok és amiatt meg lesza családi béke az anyósékkal. Na ezt nem hiszem el:) Én még ilyen gonosz embert mint az anyósom nem láttam nem hiszem, hogy megváltozik.

Kép
csucsu05
 
 


Na most irt a josnő msn-en. Kérdezte hogy vagyok. Kért három számot és a lapok azt mutatták, hogy még nem biztos a beágyazódás mert a baba gondolkodik valamin. Na szép mi??
Irta Lh val teszteljek. Mondtam na azt már nem. Más is ki tudja várni a menis napját és én már annyi nega tesztet láttam nem kell magam stresszelni.

Kép
csucsu05
 
 


LH -t en sem hasznalnek jostesztnek :roll: Az nem arra van :roll:
Tyu akkor most nagy az izgi nalad de akkor most mikor nem kell jojjon piri? :roll:

A ciklus.hu-s linkemnel ott vannak mikor voltunk egyutt :roll: egyenlore nincs pe-mvgyis holnap lenne de azt mar jeleznie kellene a LH tesztemnek :? :roll: Meg bizom :wink: nekem mind1 kislany vgy kisfiu csak jojjon :lol: :lol: :lol: :P

En ugy tudtam a fiuk a lassabbak :roll: jah igen akkor pe-s napon ok a befutok :P

Most kicsit pihizek a gyomrom ngyon kivan a sok idegessegtol meg a gyogyotol :roll: aztan megyek 5-re kormoshoz :wink: na aztan leulok es elkezdem bujni az oldalakat az utazassal kapcsiban :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?