Új privát üzeneted érkezett!

hát mi is reméljük hogy nem döglik be mert megint egy vagyonba kerűlne a megcsinálása! :?
vigyázz magatokra nagyon!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Laptető!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol:

Az biztos, ha egyszer elromlik, akkor rámegy egy csomó pénz! :?
Vigyázok! :lol:
zsu83
 
 


én már nem nagyon hiszek a laptetőbe..olyan sok volt már hogy egy focicsapatnyi gyerekem lenne már..de hinni is kell valamibe nemde?! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

nita nekünk is volt egyszer ilyen a kis elemt kellett kivenni majd visszatenni az alaplapból és újrainditani a gépet de nekünk ez sem volt elég kellett venni újjat :):):):) nem vészes az ára de az is lehet hogy vírus:)

nika70
Salgótarján
 
 


Nita : Virus van rajta biztosan. A neten vannak inygesen virusirtók. Mi kettőt is használunk azóta nem csinál ilyeneket a gépünk.

Kép
csucsu05
 
 


vírus tuti nincs a gépen mert van rajta nagyon jó vírusírtó! :wink:
párom is azt mondja hogy az alaplappal lehetet/tett valami gond...most működik a gép..remélem nem döglik be mert megint egy vagyon volna..min utoljára is 25.000ft-unkba kerűlt megcsináltatni! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma megint jó borús időnk van!

Megyek ma nézek pulcsikat, mert a régi pulcsijaim valahogy szűknek bizonyulnak! Kellett nekem szűk fazonúakat vennem!
zsu83
 
 


szia zsu!
Borusnak tényleg borus de legalább nem szajad az eső..egyenlőre.. :wink:
kellemes vásárlást!.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


itt kellemes az idő!
encike 2
 
 


Na ma nem jutottam el a pulcsivásárláshoz, mert mire elvégeztem itthon a házimunkát elkezdett szakadni az eső! :? :cry:
zsu83
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is befűtöttünk,igaz még csak a kandallóba,de az is elég,hogy napközben ne fázzunk,este meg ne fagyjunk meg!

Zsu: Nálam is mindig ez a probléma pulcsi ügyben! :? Amit eddig hordtam,az úgy néz ki rajtam,mintha 2 számmal kissebb lenne!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi hogy érzed magad?...már kezdesz nagyon a finis közelébe lenni!!!!!! :wink:
zsu holnapra már jobb időt mond...elméletileg nem lesz eső :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi: Hogy vagy?

Nita: Remélem már tényleg nem fog esni holnap, mert 2 napja szinte csak esik! :?
zsu83
 
 


hát én is remélem hogy nem esik mert szeretnék bemenni a gyerekkel a mamámhoz..it meg olyan sár van hogy gumicsízma kell... :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm kérdéseiteket!Jól vagyok!Kezdek nehézkesen mozogni,keveset aludni és sokat pisilni,de jól vagyok! :D Szonja sokat mocorog,már megvan a napirendje is,hogy mikor van ébren és mikor pihen!Ha kinnt is ezt folytatja,akkor olyan jó lány lesz,mint a nővére :D Vannak napok,amikor csak feküdni tudnék,de vannak olyanok,amikor mindent megakarok csinálni,akkor jól el is fáradok nap végére! :?
Ja és van egy szép kis csőtörésünk az emeleti fürdőszobában! :x Ráadásul a lányok szobájának szőnyege van elázva :x Most várjuk a biztosítós emberkét,aztán a szerelőt!Csak az a baj,hogy a mi házunk könnyü szerkezetes,ezért jó lenne,ha a héten a végére járhatnánk a dolgoknak,nehogy rongálódjon a szerkezet!Remélem a padlószőnyeg árát is kifizetik,már kinéztem a Diego-ba egy szép virág mintásat a lányoknak!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


KISÜTÖTT A NAP :)

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Melcsi: Hát nálunk nem tudom mi lesz a napirenddel, mert ma éjszaka folyamatosan bulizott a picurkám, egészen reggel 6-ig!
Ma egész nap pihizett, lehet hogy este jön a folytatás!? :roll: :wink: :lol:
Remélem minél hamar rendbe tudjátok hozni a lányok szobáját!

Én ma nem láttam a napocskát! :cry:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Előbújok olvasó üzemmódból! :D

Melcsi, Zsu:
Jó nektek! Picurkáitok, biztonságban vannak a pocakotokban! :D

Új meló:
Eddig egész jó. Most élvezem a nyugalmat (az előző munkámhoz képest ez nagyon nyugis! Kíváncsi leszek meddig). Reggel bemegyek, a főnök nem lóg a nyakamon - persze időnként megereszt egy "ellenőrző" telefont, de ez még elviselhető (meg hát valljuk be igaza van, végülis nem azért kapom a fizkót, hogy a lábamat lógassam.) Amíg nem akad konkrét munka, addig próbálom elütni az időt. Ma pl. a számítógépeket raktam rendbe. Észrevettem ugyanis, hogy nagyon lassúak. Kicsit jobban megnéztem és kiderült hogy a víruskeresők (enyhén szólva) régestelen régen lejártak (az egyiken 2007-ben, a másikon 2006-ban, a harmadikon 2008 márciusában volt utoljára frissítés). Így gyorsan leszedtem és raktam fel újat! Nagyon büszke voltam ám magamra. Aztán összeraktam még egy számítógépet. Szóval elvoltam, mint polcon a befőtt. Jah, és angolul beolvastam egy levelet a telefonba a főnökömnek (Roppant, jól esett, hogy ha nem is értem mit mondok neki, de legalább - hellyel, közzel - helyesen ejtettem ki a szavakat.)

Kollégáim nagyon nincsenek. A főnök felesége van, aki szintúgy nem nagyon tud semmit, mint én. Annyi előnyben van, hogy ő egy hónapja - próbál - dolgozik a cégnél, tehát van ami előbb jut eszébe, mint nekem. De ma nagyon kreatívak voltunk. Előállt egy probléma, konkrétan az, hogy telefonáltak Záhonyból, hogy lassan megérkezik négy vagon műtrágya, csak éppen nem tudják, hogy mit kezdjenek vele, mert nem rendelkeztünk róla. Hát még a jó Istent is felhívtam, de végül is kibogoztuk Szilvivel, hogy mit keresnek rajtunk. Főnök feleségén kívül, meg csak a könyvelő van, de ő is új, tehát csak össze kell szoknunk! :D

Kép
anda81
 
 


anda akkor hajrá tök jó hogy jól érzed magad és ügyi vagy hogy igy elfoglaltad magadat :):):)

na egy mai kép így mentünk vásárolni majd megfagyok de napocska itt nincs :(:(:(

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


nika nagyon helyes gergő a kabátba... :lol:
melcsi lesz idő hamarosan mikor kényelmesebben alszol csak nem sokat... :twisted: :lol: :oops:
zsu már most milyen élénk a babód..valyon milyen lesz ha megszületik?!.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

jaj de hideg van!!!
Hol a napocska?

Ma voltam védőnéninél volt főorvos is, aki adott pecsétet.
59 kg vagyok és megdicsért, hogy 3. baba után nem vagyok elhizva.

Melcsi!
Remljük jo babó lesz a pici és hagy pihenni.

Nika!
De édi Geri.
encike 2
 
 


lányok merre vagytok?
délután itt kisütött egy kicsit a napocska..olyan jó volt..kivéve hogy olyan fejfájásom volt..nemrég mult el fejfájáscsillapító segítségével.. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anda: Örülök, hogy jó az új munkahelyed! :lol:

Nika: Nagyod aranyos Gergő is beöltözve! :lol:

Nita: Ma éjszaka nem volt buli! Délután volt egy kisebb buli a Kinder tejszelet után! :lol:

Itt is előbújt a napocska! 8) :)

Holnap uh!!!!!!!!!! :roll: :lol:
zsu83
 
 


zsu holnap tudsz hozz képet uh-ról?!reméljük kiderűl véglegesre hogy ki bujik a pocidba?! :lol: :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ok, csak ne olyan formátumba legyen mint múltkor! Ha olyanba lesz, akkor megint elküldöm neked msn-en! :lol: Hát kiváncsi leszek, de csak nem tűnt el az a kuki? :wink: :lol:
Remélem minden rendben van vele! :roll:
zsu83
 
 


csak ott marad az a fütykös.... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zus: A kuki csak nem szivódik fel:) Gyere majd az uh után. Várunk:)

Kép
csucsu05
 
 


zsu na megvolt az uh???????? :lol: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

De soká lesz még délután 3 óra, apa már tűkön ül, én meg rágom a körmöm, hogy minden rendben legyen! :roll:
zsu83
 
 


Sziasztok Lányok!

Anda: Meglátod ilyen munkahelyen,ahol nem kell annyit idegeskedni,hamar összejön a baba! :D

Zsu: Mi is így szoktunk lenni,ha du-i időpontot kapunk! :D Lessük az órát,hogy mikor indulhatunk!

[b]Enci: [/b]Hát ez az 59 kg 8) Én meg sem mondom,mennyiről indultam! :? :shock:

Rólunk:
Ma voltunk tanácsadáson!12 kg-nál tartok!Vérnyomásom 125/80!Legközelebb 36. héten megyek kenetvételre+uh-ra+súlymérésre!
Hanna kicsit megfázott!Folyik az orra! :? Megfújta ez a hideg szél,de az a jó,hogy nincs rossz kedve,csak az orrszívót utálja :x fujjuk már egyedül is,de hahallom,hogy az már nem elég,akkor jön a porszívós orrszívó! :twisted:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


melcsi hannának jobbulást...máté is néha trüsszent egyet..remélem nem lesz beteg... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szóval KISFIÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ! :lol: :lol: :lol:
Minden rendben van vele!!!!!!!!!!!
A mért adatok alapján még egy héttel idősebb is! 410 g!
Csücsörített a szájával, játszott a köldökzsinórral! Szerintem tiszta apja! :D

Ennek örömére, ma elcsábultunk megint apával! Vettünk egy ágyneműgarnitúrát, lepedőt, 3 képeskönyvet, egy bébipulcsit, és egy kocsikabátot a picurnak! :D

Melcsi: Hannának jobbulást és sok gyógypuszit küldök! :lol:

Ja, és reggel ráálltam a mérlegre: 58 kg! 2 hét alatt 2,5 kiló plusz! :shock:
zsu83
 
 


zsu gratula a kis pöcsöshöz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
a hízással kapcsolatba...ez még csak a kezdet....a legtöbbet az utolsó honapba tudod felszedni...
én sokat híztam...57kg-val kezdtem a terhességem és 74kg-val mentem szűlni... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm Nita! :lol:
Nem nagyon parázok a súlyom miatt, csak meglepődtem hogy ennyi idő alatt rám jött 2,5! :)
zsu83
 
 


nekm volt mikor 1 hét alat 3 vagy 4 kilot is híztam... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: De jó, hogy minden rendben és kisfiút vártok:)
Na akkor mostmár a neveken is lehet agyalni élesben:)
Persze hogy elcsábultatok hisz nem is lehet megállni, hogy ne vegyetek a babának semmit.
Jól tettétek. :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Zsu:
Gratula a kisfiúhoz! :D :D

Kép
anda81
 
 


Csucsu, Anda: Köszönöm! :lol:
Névvel kapcsolatosan, remélem hamar dülőre jutunk! Csak azért nem mondok addig semmit, amíg nem biztos mert még naponta változnak a nevek! :lol:

Képzeljétek, ma voltunk a Kikába, hogy megrendeljük a bútort, de kiderült hogy rögtön elhozhatjuk! Apa szerelési lázba ég! :lol:
zsu83
 
 


Zsu: De jó:) Biztos akkor hamar össze rakja Apa Ti meg majd gyönyörködtök benne:)

Mikor mi a Szabinának vettük a bútort azt hittük meg kell rendelni. De pont volt szintén mint nektek. Na hazamentünk és a párom neki is esett rögtön. Össze rakta feltettük a baldachint is meg mindnet és gyönyörködtünk benne , hogy milyen szép. Ki is probáltuk tettünk bele egy párnát, hogy az a baba:) JAjj mindig olyan jó kedvvel mentem aludni mert mindig ránéztem a kiságyra és a babasarokra.
:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Szerintem nálunk is hamar el fog készülni a bútor! :wink: :lol: Szerintem én is úgy leszek vele mint ti, hogy gyönyörködök benne, és igyekszem minél hamarabb otthonosabbá tenni a szobáját! :lol: Van egy óriás macim, szerintem őt fogom a kiságyba ültetni! :D
zsu83
 
 


zsu gratula a bútorhoz is!!!!!!!!!
Már én is alig várom,hogy legyen ujra babasarok... :wink:
tegnap végre megjött.igaz nagyon fájt és fáj is most a hasam meg kis hányinger is van..de tulélem..remélem.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Persze, hogy túléled. Hisz ezt vártad. Nagyon jó mostmár biztos rendeződik a ciklusod :)

Kép
csucsu05
 
 


nagyon remélem,hogy többször nem kell rásegíteni... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megvan a nevünk: BENCE!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Nita: Köszi! :D
Nem szokásom ilyet írni, de most örülök, hogy megjött neked!
Biztos a gyógyszer miatt fájt ennyire a pocid!
Meglátod, most már összejön a baba is nemsokára! :lol:
zsu83
 
 


De szép név a Bence!
És gratula a kis kukishoz, akkor azért voltál annyira rosszul, na én is kivi leszek a nemére. Tegnap is ugy szédültem meg hányingerem volt.

Zsu!
Képet tudsz tenni a butorrol?
encike 2
 
 


zsu nagyon szép neve lesz a kisfiatoknak!!!
nekem is volt a listámon a kistesónak..de ha fiu lesz Levente lesz de lehet hogy Bence még nem tudjuk..
Ha lány akkor Kiara, vagy Vivien vagy Norina lesz..estleg virág mert ez a név nagyob tetszik a páromnak..
bár már itt tartanánk :roll: :wink:
és köszönöm a drukkokat! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike: Köszönöm! :lol:
Hát igen, engem is jól megkínoztak a rosszullétek, az biztos! :roll:
Persze, ha apa végzett a bútor összerakással rakok fel képet! :D
Holnap neki áll, szerintem legkésőbb szerdára kész lesz! :)

Nita: Bocsi, ha esetleg elhalásztam a nevet! :oops: De lehet Bence is, de a Levente is nagyon szép név! Nálunk is rajta volt a listán! :lol:
A lánynevek is nagyon szépek!
És küldök neked sok-sok ++++++++++++++++++++++++++++-t! :lol:
zsu83
 
 


zsu dehogy vetted el a nevet...szivetek joga hogy ezt adjátok neki...
majd ha nekünk is eljön az idő eldöntjük mi lesz.. :lol:
várjuk ám a képet... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sürgetem apát a szereléssel! :wink: :D
zsu83
 
 


azért ne sürgesd...szépen lassan elkészűl minden.. :roll: :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?