Új privát üzeneted érkezett!

Britta!

Pedig már azt hittem babázol :lol:
Vendég
 


Brigi :)

Hát jól ráhúztok Ti is :) De már tényleg csak napok kérdése, és előbújik a lurkó :wink:


Tüncsi :)
Ügyi vagy, szép lett a tábla :lol:


Mona :)
Megnéztem a videót :) Dani nagyon ügyes :)
Vendég
 


Csütörtökön beadattuk a Rotarix-et, nagyon ügyes volt a kis fiatalember, dokinéni ismét megdícsérte. :lol:
Szépen növögetünk, és tokásodunk :lol: a rucikat sorra nőjük ki :P
Szerdán megyek doktorbácsihoz a 6hetes kontrollra, kiváncsi vagyok mit mond.
Van köztetek olyan, aki szedett fogigátlót? Én szeretnék feliratni, de nem ismerem a mostani bogyókat. Régen (5éve) Diane35 szedtem, de most mást szeretnék...
Vendég
 

 
 

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Haga!

A szoptatás mellet én a Cerazette-t szedtem, és azt hiszem csak ez van!
Vendég
 


Hali!


Voltunk délelőtt nst-n. Minden ok. Csak hétfőn kell ismét befeküdnöm a kórházba. Holnap megint nst. A doki azt mondja, jövő héten muszáj lesz csinálni valamit, mert hiába van minden rendben, aggódik. Mondtam neki, én is aggódom. De azért igyekszem nyugodt lenni.
Most délután virágokat ültettünk Attilával, meg kertészkedtem is. Kissé fáradtnak érzem magam, ezért jöttem egyet pihenni.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Haga, nagyon édes Albert baba, szerintem nagyon hasonlít rád :wink:
Én anno yadine-t szedtem, most pedig yasmine-t írt fel a doki.
Képzeljétek, Dani ma felült, és felállt :lol:

Kép
mona76
 
 


sziasztok!

britta!
már én is azt hittem hogy babázol csak elfelejtetted az sms-t!
Bence nagyon jól érzi magát odabent!!!
hátha a hétvégén mégis elindul kifelé!!!!!!!

sziasztok!

Britta írtam privit!!!!

tündi23
 
 


szép jó reggelt mindenkinek!

az éjszaka nagyon szép híreket kaptam amiket most szívesen és örömmel osztok meg veletek!!!!

"ÖRÖMMEL TUDATOM, HOGY 26-ÁN ESTE 11 ÓRA UTÁN NÉHÁNY PERCCEL MEGSZÜLETETT BENCE. SÚLYA 3800 GRAMM, HOSSZA 60CM. MINDKETTEN JÓL VAGYUNK!!! BRIGI"

BRIGI!
MÉGEGYSZER SZÍVBŐL GRATULÁLOK ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!!!
VÁRUNK A KÉPEKKEL ÉS PERSZE A NAGY ESEMÉNY TÖRTÉNETÉVEL!!!!!


szép napot mindnkinek!!!!!!

tündi23
 
 


Jaj, de jóóó! :D :D :D
Kedves Brigi!
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Isten hozta a kis Bencét a kinti világban! Szép nagy baba!
Ezek szerint jót tett a kertészkedés! :wink:

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Brigi
Hatalmas gratula!!! Szép, hosszú baba lett Bence! Sok boldogságot és sok-sok tejcsit!!
gtünde
 
 


Britta

Hatalmas gratula! 60 cm!! Azta!!!! Szép, nagy baba. Nagyon sok boldogságot kívánok nektek, és persze az egész családodnak.

A fogigátlóhoz nem tudok hozzászólni, soha életemben nem szedtem, vagyis mégis. Fősuli után 2 évig assszem. A meg kb. 14 évvel ezelőtt volt. :D

Mona

Nagyon ügyes Dani. Hirtelen de beindult :D Nem sokára már futhatsz utána. Az én derekam már teljesen kivan készülve. Egész nap menne Anna, ha bírnám derékkal a vezetgetést. Nem bánnám ha már elindulna.

gTünde

Klassz a tábla. Milyen jó is lenne, ha még csak 34 lennék :D Megsúgom ma vagyok 36 éves.
Lassan már te is félidős leszel. Hihetetlen. Vigyázz magatokra. Bírod Fici mellett a terhességet? Hú tényleg, és lehet hogy fütyis lesz! De jó! Én is így szerettem volna, de már tök örülök,hogy Annám lett.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Timi
Boldog születésnapot!!!

Tüncsi
hát én is 31 vagyok, sőt, közelebb a 32-höz :D végülis az a lényeg, hogy mikor lett a gyerkőc, nem? az tényleg 30 évesen volt

Kép
Kép
emma1976
 
 


Brigi, nagyon gratúlálok, és sok-sok boldogságot kívánok!

Kép
mona76
 
 


Brigi :)
Szeretettel gratulálok Bence babához :)
Minden jót kívánok Nektek, amit ilyenkor kívánni lehet :lol:
Szép nagy baba lett :lol:


Mona :)
Albert tiszta apja (szerencsére), tőlem max a szemeit örökölte :wink:
Gratula Daninak a felálláshoz :lol: :wink: ügyes kis kópé :wink:

Köszi a fogigátlós tippeket, majd holnap egyezkedek a dokival.
Utána pedig elutazunk 1 hétre a "mamáékhoz" a Balatonra :lol: 8)
Úgyhogy 1 hétig távol leszek, addigis mindenkinek kellemes időtöltést :P
Vendég
 


Ezt muszáj megmutatnom... :oops:
Az utóbbi pár napban nagyon nyáladzik, bugyborékol a kiskrapek :shock:

Kép
Vendég
 


Először is:

Britta :D

Nagyon ügyes voltál, megérte várni ilyen nagy babucira.
Bence :D
Isten hozott! Kívánok nektek nagyon sok boldogságot és egészséget!

Mona :D

Dani is nagyon belehúzott!

Haga :D

Jó pihit!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


hatalmas gratula Briginek! Sok boldogságot és jó egsézséget kívánunk!

Haga :)
Nyáladzó Albert baba tünemény :lol:

Mona :)
Gratula a kis ügyes Dani babának!

Timi :)
Boldog szülinapot!

Tünde :)
Ügyes vagy a táblával!
Gratula a kis fütyishez!

Fogigátlót én életemben max. 1 évig szedtem, de akkor nem szoptattam, és a triodenát (vagy valami hasonló neve volt) szedtem.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Britta :D
Hatalmas gratula Bence babához! 60cm, tényleg szép, de lehet ám, hogy elmérték (mint anno Kristófnál) :roll:
Várjuk az élménybeszámolót, ha lesz fél perced írni!!
Nagyon sok boldogságot és egészséget a négy fiúnak és Neked!!!!

gTünde :D
gratula a kis fütyishez!!! Én is kérdezném, hogy hogy bírod?
köszönjük a táblát!

Tiza :D
Szurkolok a tesóprojecthez! Reméljük, hogy mielőbb ismét "felkerülsz" a tábla felső részébe is :wink:

MOna :D
Nem semmi :shock: mostantól szaladhatsz a kis Kópé után :wink: ügyes kissrác Danika :lol:

Haga :D
Albert baba nagyon aranyos!! Marci is "őrülten" nyáladzik, de foga még sehol :roll: Amikor "puszit ad" nyálasan azt nagyon élvezem :lol:

Timi :D
Boldog 18.dik szülinapot :wink:

Fogigátló: én sokáig szedtem a két fiú között eltelt időben, talán ezért is vártunk sokat Marcira :oops: Most viszont újra kezdtem egyet, mert Murphy szerint most gyorsan jönne a kistesó. Nem vagyok megelégedve vele, de még szopizunk addig már nem cserélem le :roll: Utána meglátjuk, hogy mi lesz, most Apunak meg kell előbb gyógyulnia, s nekem is fel kell készülnöm arra, hogy kicsi mellett pici (én ettől félek nagyon :oops: ). De az már nagyon érik, hogy jó lenne....de még "csak" érik :roll:


Mi most Magyarországon vagyunk, jöttünk egy hétre meglátogatni Aput, Anyut...Marci nagyon jól viseli, ő egy igazi TündérFiúka :lol:

Ezt a képet nem hagyhatom ki:
Kép

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Britta :P

Sok szeretettel gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Tücsi :P

Nagyon köszönjük a szép táblát!!!! Olyan ügyi vagy!
Háát most már én is 33 vagyok :lol: , de a 31 sokkal jobban hangzik :wink:
Írjál magatokról is! Kissebbik hogy viselkedik a hasadban?

Szilvi :P

Nagyon szép a kis Marci.
Érik a gondolat a 3. babára? De jó.
Én is szeretnék még egy gyermeket(párom kettőt.... :lol: ), de még várok, egyenlőre Lencuskám úgy kitölti az életem. De csak jó értelemben, mert egy valódi tündér.

Haga :P

Jó Balcsizást! Merre vagytok ilyenkor? Nekünk Fenyvesen van nyaralónk 34 éve, és a szerelmem a Balaton. Már úgy hiányzik, szerdán lehet, hogy le is ugrunk!

Tündi :P

Vizsgák????
Háznéző?
És köszönjük ám az értesítést!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Timi :P

Isten éltessen sokáig!!!! Minden szépet és jót!

Olyan szépen írtad, hogy szerettél volna öcsköst, de most már úgy örülsz, hogy Annád van. Sztem ez így is van rendjén. Ahogy megszületnek, mind egy külön egyéniség, egyszeri és megismételhetetlen, tulajdonképpen a nemnek nincs jelentősége.

Tiza :P

Jövő héten valószínű megint Pécsett leszek!!! Esetleg :wink: ??

Nem tudsz pihenni, Marci zsong? Vagy vmi más az öoka? Írjál ám !

Tücsi :P

Te merre vagy jövő héten????

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok!
Szilvia, nagyon édes Marci, micsoda nagyfiú :wink:
Dani már nem akarja elfogadni a tápszert, szerintetek hagyjuk? Mit adjak neki, talán tejpépet?
Ezt muszáj megmutatnom, úgy össze kakilta magát, hogy a bidében mostuk le a popsit :lol:
Kép
és a szerelő, aki mindenhol ott van :lol:
Kép

Kép
mona76
 
 


Mona :P

De cuki Dani!!!
Sztem hagyd és tejpép, ő tudja mi kell neki!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a szülinapi köszöntőt. Aranyosak vagytok. Pedig tényleg nem azért írtam.

Mona

Én a tápszer helyett már rég a tejpépet adom neki. Ugye a kisasszony nálunk nem fogadta el a tápszert, és ki kellett találnom valamit neki. Amit szeret az a Nestlé-nek a rizses tejpépje. Finom, még nekem is ízlik. Bár nem egy olcsó dolog.
Dani nagyon aranyos. Azon röhögtem magamban, hogy írod, hogy szegény jól össze..... magát, de azért a fényképezőgép az előkerült :D

bogáncs

Imádom Annámat. Bírom ahogy napról-napra apró dolgokban megmutatkozik, hogy mennyire értelmes, és kiváncsi mindenre. Tök fogékony. Az arca pedig mindent elárul. Nem beszél, de mindent olyan kifejezően tud mutatni, hogy teljesen megértem, hogy mikor mit akar. Mutogat a szövegeléséhez ráadásul ezerrel. :D

Szilvia

Nagyon aranyos a kisfiad. Komoly legény már ő is. Tiszta vagány. Ugye a '72 nálad azt jelenti, hogy akkor születtél? Te is szeretnél még egy harmadik babát? Nem semmi. Én már nem mernék belevágni. Nem mintha megfordult volna egy pillanatra is a fejemben.

Nálunk most nincs különösebb újság. Jön a picúr 5. és 6. foga. Rág mindent ami a kezébe kerül, és ömlik a szájából a nyál. Ja, és sétáltatja magát egész nap. Csak odanyújtaja a kezét, aztán lehet menni. Azt hiszem néha hogy derékszögbe maradok egyszer csak.
A nagylányomék osztálya tegnap adot anyáknapi műsort. Öregszem. Olyan hamar meg tudok hatódni, hogy csak na. Szép volt.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Tímea, itt már nem volt kakis Dani. Első dolgom volt lemosdatni, és csak aztán fényképeztem. Csak azt szerettem volna nektek megmútatni, hogy élvezi, hogy hol üldögélhet.

Kép
mona76
 
 


Mona :)
Nagyon édes Dani :lol:
Én is sokszor a csap alatt mosom le Brigit, úgy összeszarja magát, mert még mindig az anyatej megy ezerrel.
Most már ehetne mást is, mert a vírus már talán kiment belőle, de most meg nem akar :roll:

Timi :)
Vigyázz a lépegetéssel még, hisz olyan pici még Anna! Nehogy megterhelje a kis lábát.
Én fiatalabb koromban is mindig sírtam anyák napján az oviban :oops: Most meg már két helyre is mehetek: a suliba és az oviba is.

Szilvi :)
Nagyon édes Marcika :lol:
És 3. babát is szeretnétek? De jó :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Mona :D
Hát, ez a Dani! Zabálni való, ahogy ott trónol!
Tápszer v. tejpép - igazából mindegy! Amelyik ízlik neki, azt egye!

Nelli, Timi :D
anyáknapi: akkor én nyertem! :P Én már akkor bőgtem - előre - amikor még nem is volt gyerekem, csak elképzeltem, hogy majd egyszer lesz! :lol:

Bogáncs :D
Képet mikor kapunk? Biztosan nagyon sokat változott már Lenci? Kóstolgatással hogy álltok?

Nálunk most nagyon rossz napok vannak. Sára nem akar nappal aludni (na, éjjel is ébred vagy 4x). Nemhogy egy órát, felet se alszik. Még szopi közben bóbiskol egy kicsit, aztán ahogy már kezdeném beleélni magam, már fel is ébred, pedig olyan csöndet tartunk most hogy jó idő van, Juli sokat játszik kinn a kertben. Nem tudom, a foga teszi-e ezt vele, de egész nap nyűgös és tényleg semmit nem lehet most mellette csinálni. Még a kinti séták se mennek, mert utálja a babakocsit, a hordozókendőben is bepipul egy fél óra után. Amúgy tökélyre fejlesztette a forgást, amint lefektetem, már rögtön hasra vágja magát (és persze jó kiadósakat bukik). Múlt héten már 6650g és 64 centi volt (szóval 4 kiló és 17centi kb 4,5 hónap alatt - nem rossz! :lol: )
Megyek is, mert Sára nyüszög, nem találja helyét, Juli meg játszani szeretne, persze velem.

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Mona

Reméllem nem haragudtál meg. Gondoltam, hogy először lemostad Danit. :D Csak magamban kuncogtam, hogy tipikus első babás anyuka vagy. Mikor Anett kicsi volt, akkor hetente lőttünk el egy tekercs filmet. Egy halom kép készült róla, mindent lefényképeztünk amit csak el lehet képzelni. Most meg szegény Annáról jó ha néha közbe-közbe készül egy-egy fénykép.

kismok :D

Oké te nyertél :D . Csak olyan hülyén érzem magam. Nem szeretem, hogy ilyen pityergős vagyok.

Nelli

El hiheted, hogy nem én erőltetem a sétálgatást. Egyszerűen hiperaktív a gyerek. :D

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat. Jól vagyunk, és itthon. Bővebben majd pár nap múlva.


Szép hétvégét!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Ismét eltűntem :oops: ,bocsi!! Vége a munkának másfél hónapot dolgoztam,hát elég volt. Holnaptól indulunk nyaralni egy hétre Hévízre remélem jó időnk lesz!!!!

Én mostmár jól vagyok elégé megviselt az első 4 hónap hányás,rosszul lét stb...,de már vége.
19 héten tartunk,ja és a lényeg elnyomásba leszek kisfiút szíve kalimpál a hasamba.
Köszönjünk mindenkinek a szülinapi köszöntést!!!

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Hali!
Aranyosak vagytok, köszi a bókokat!

Csak gyorsan bekukkantottam, most értünk vissza Tenerifére, s hulla vagyok.

Barbi :lol:
Gratula Nektek a fütyihez :wink: , s jó pihenést Hévizre!

Timi :D
Én Marcit, második gyerekként sokkal többet fényképezem, mint anno Kristófot. Akkor "előhívós", most digitális gépünk van, s így nem tudok megálljt parancsolni magamnak :oops:

3.dik gyerkőc: ez még csak nagyon halovány gondolat, de motoszkál, mert nagyon , de nagyon imádok babázni :lol: , s Kristóf is imádja Marcit, így nem kell tartanom a féltékenységtől sem

Megyek, mert már fel is ébredt, azt hittem, hogy a megszokott helyén többet fog aludni...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Britta :lol:
Hatalmas gratula!!!!
Tényleg jót tett a kertészkedés. Ha lesz időd, kérjük a beszámolót!

Timi :)
Utólag is boldog szülinapot!

Bogáncs :)
Nagyon szívesen találkoznék Veled (Veletek). Telcsiszámom:
20/577-3337. Ha ráérsz egy kicsit és jó idő lesz, sétálhatnánk együtt.

Szilvi :)
Marci még mindig nagyon szép. És még mindig hasonlít az én fiamhoz. Hi-hi. Harmadik gyerkőc? Én már próbálom lebeszélno a páromat. Hajthatatlan. Még ötöt! (Szerinte).

Mona :)
Hát ez a bidés kép nagyon aranyos. Gyerkőcötök még látom mindig jó húsban van. Adj neki, amit akar. Ő tudja, mi a jó neki.

Barbi :)
Sajnálom, hogy nem volt valami kellemes a terhesség eleje, de most a legkönnyebb időszakban vagy. Élvezd ki! Balázskának utólag is boldog szülinapot!

Tüncsi :)
Hát hogy van még energiád a táblához is. Ráadásul ilyen profin csinálni. Le a kalappal. Tényleg Te jól vagy?

Haga :)
Jók ezek a buborékok. Marci nem nyáladozott ennyire, pedig folyamatosan nőnek a fogai. Most éppen egyszerre 4. mind felül. Evés közben mindig az etetőszéket rágja. Már megőrülök, annyit kell takarítani.

Magamról annyit, hogy kedden voltam dokinál. Felírta az inszemhez a gyógyikat. De az alább becsatolt képet nézve nem biztos, hogy szükség lesz rá. Szerencsére nem váltottam ki, mert 50.000 ft lett volna és reménykedtem, hátha csoda történik. És lőn. Még nem akarom elkiabálni. Ma vagyok a 30. napon és délután teszteltem. Rögtön megjelent a második csík. Csak ámultam.
Szorítsatok, hogy minden rendben menjen.

Kép

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza

Ez annyira szupi!!!!!! :D Gratulálok!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Vendég
 


Tiza

Ez szuper! Akkor csak halkan gratulálok! Biztosan rendben lesz minden. Múlkor írtad, hogy olyan feszült vagy. Akkor most tessék pihizni,és nyugodt lenni. A babának ilyen körülményekre van szüksége. Vigyázz magatokra!

Szilvia

Nálunk most is csak előhívós gép van. Pedig már annyiszor elhatároztam, hogy veszek egy digitálisat. Akkor lehet, hogy nálunk is egy halom kép készülne. Így szegény Annám, csak közbe-közbe van megörökítve :oops: Pedig én már biztosan nem fogok babázni. Max. majd az unokáimmal :D

zbarbi

Akkor te úgy jártál mint én anno. A 20. hétig hánytam. De most már tényleg akkor élvezheted a pocakosodás mindennapjait. Jó egészséget hozzá. Meg sok erőt. Gondolom egy 1 éves kissrác mellett szükséged is van rá. A nyaraláshoz nagyon jó időt és kellemes időtöltést kívánok.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Ditke :)
Köszi. Látom a megelőlegezős ticker még mindig ott van. Remélem szerncsét hoz.

Timi :)
Épp tegnap határoztam el, hogy megpróbálok nyugodt lenni, mert hogy így majd nem sikerül a teherbeesés. Végülis ha belegondolok a legfeszültebb időszakban jött össze. Most tényleg igyekszem nyugisnak lenni.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza
Hihi!! Annyira éreztem, mikor Apa mondta, hogy nézzek be a bnetre. :D Mondtam, csak nem pozitívat tesztelt Tiza?!? Ő: ááááá...nem. Gratulálok!!! Ez atompozitív!!! Gondoltam én, hogy nem lesz szükség inszemre. Bogáncsnak írtam már privit, hogy én is vagyok még jövő héten. 7-én megyek dokihoz, akkor bent leszek Anyukámnál. Nekem 8-a vagy 9-e (csüt. vagy péntek) délelőtt lenne jó a talira, mert délután Réka alszik. De ha nektek csak a du. jó, akkor azt is megoldom. Ja, és majd a klinikán is randizhatunk, ha épp egyszerre megyünk. :)

Barbi
De jó, hogy jelentkeztél!! Gratula a 2. fütyishez!! Nekem is lehet, hogy az lesz. Még kb. 1,5 hét, és megtudom. :)

Szilvi
Nocsak! Nem is gondoltam volna, hogy még egy baba szóba jöhet. Ez tök jó!!! Marci egy tündér!!

Mona
Zabálnivaló Dani! Kis hurkamurka!! Rékáról is van egy kép, amikor Hszoboszlón voltunk (6 hós volt), és a mosdókagylóban fürdettük. Majd alkalomadtán felrakom.

Kismok
Szegénykém! Én pont abban reménykedem, hogy tesó kicsit kíméletesebb lesz, mint Réka. Vagy ez hiú ábránd?! :?

Haga
Albert baba is csodaszép! Ez a buborékos kép, meg nagyon ottvan!

Timi
Boldog szülinapot így megkésve is!
gtünde
 
 


Tizaaaaaaaaaaaaa!
Ez egyszerűen fantasztikus!!! Hatalmas gratula, s persze mennek a drukkok, hogy minden legyen a legnagyobb rendben!!
Apa büszke volt??? Úgy látszik, hogy babasírás mellett is lehet kistesó projecten dolgozni :lol: :lol: s milyen sikerrel :shock: :D :lol: 8)
Druszánkról ismét kérünk képet!!!

Tünde!
Köszi a Marci dícséretet! :lol: Egyszerűen szerelmes vagyok belé :oops: 3-dik baba: annyian teszteltek pozitívat úgyszólván "könnyen" az előzőekhez képest, hogy tényleg kedvet kap az ember :wink: gondolkodom :roll: páromnak egyértelműbb (az eddigi megnyílvánulásaiból ítélve), hogy jöjjön a második közös babó, aki ugyebár nekem már a harmadik lenne, ami persze nem baj :wink:

Timi :D Soha nem mondd, hogy soha :wink: :wink: egyébként úgy gondolod, hogy "vén" vagyok, s örüljek, hogy van két egészséges gyerekem :roll: ???
Ha tehetitek vegyetek egy digitális gépet, mert nagymamaként is jó lesz nézegetni őket :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Tiza, nagyon gratúlálok! Amindenit de ügyik voltatok :lol: :wink:

Kép
mona76
 
 


Barbi :D

Jó pihenést, és gratula a kukishoz! Ti mit szerettetek volna?
Kép

Tiza :D

Isten hozott a kicsi-pici klubban!
Kép

Ja, és apát szoktasd a gondolathoz, hogy most már sokkal többet kell segíteni neked, te pedig pihenj!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Tüncsi :)
Nahát, apa még olvassa a Babanetet. Hi-hi. Nekem a péntek lenne jó délelőtt, mert csütörtökön 11-kor van egy tárgyalásom. De jó lenne összehozni egy közös talit. De ha úgy nem sikerül, akkor külön is szeretnék találkozni veletek.

Szilvi :)
Hát azóta mondogatjuk is Marcinak, hogy nem volt résen és átaludta az egészet. Máskor majd ügyesebb lesz. Hi-hi.

Mona :)
Köszi a gratulációt.

Boboka :)
Hát igen. A segítségre szükségem lesz, mert Marci nagyon aktív. Az egész napom azzal telik, hogy rohangálok utána és összeszedem az olyan helyekről, ahol neki nem szabadna járni.
Tényleg, Te hogy bírod a gyűrődést? Neked aztán fárasztó lehet!

Íme Marciról képek. Minden nap szerez egy új tiplit. Ez most a legalsó képen nagyon csúnya. Remélem a gyámügy nem olvassa a babanetet, mert kijönnek érte és elviszik.
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza
hát ez fantasztikus!!!!!!!!!! Másfél éves lesz gyönyörű Marcid és jön a kistesó! A mindenit! Na, akkor marad idő harmadikra is :lol:
Szívből gratulálok!!!!!!!!!

Barbi
kukis kistesóka :lol: Gratulálok!!!! Apa gondolom büszke :lol:

De jó ilyen nagy hírekre jönni, tök feldobott :lol: :lol:

Nálunk a hét nagyon eseménydús volt: kijött a várva várt 6. fogacska, és hogy ezt végre letudtuk, 2 nap alatt turbó mozgásfejlődés következett: mászik, feltérdel, feláll, mindenhol és megállás nélkül. Nagy a boldogság!!! Bár az izgalom is, tegnap akkorát esett, a bútor élébe bevágta a szemhéját, hát tök lila a drágának, még jegelni is kellett...

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tiza :D

Marcid nagyon édi és ügyes! Ha minden gyereket elvinnének a gyámügyesek, aki elesik, nem lennének otthon gyerekek!

Nekem most jó dolgom van, mert az egyre terebélyesedő pocimtól nem nagyon tudok Krisivel foglalkozni, meg sokat is kell pihennem, úgyhogy ebben a hónapban Ricsi tp-en volt, és szinte mindent ő csinált, de hétfőtől már vissza kell neki menni dolgozni. Meg anyukám is itthon van, napközben ő is sokat segít.
Áprilisban elég sok kontroll volt Krisinek, ami szerencsére mind jó lett, most meg gyógytornászhoz kell hordani. Még csak egyszer voltunk, de aznap este már megfordult hasról hátra. Csak az a baj, hogy annyira utál hason lenni, hogy már dobja is magát hanyatt, és a gyógytornász szerint így nem fog megtanulni kúszni. Viszont az ölemben már felül.

Ma anyák napja van! Nekem nagyon furcsa, ez az első anyák napja, amikor már én is anya vagyok (és majdnem duplán!)

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boboka :)
Marci is gyűlölt hason lenni, mégis nagyon szépen forgolódott. Mi is járunk gyógytornászhoz (vagyi csak egyszer voltunk és majd megyünk kontrollra), mert Marci meg ülni nem akar. Most már bizonyos helyen megül és ha van miben megkapaszkodni, akkor fel is ül, de csak úgy a prérin egyedül nem megy nekii. Igaz, nem is erőlködik.
Hú, akkor most tényleg jó dolgod van. A férjem csak mondogatja, hogy vigyázzak magamra, de igazából semmit nem segít. Valahogy nem is fogja fel, hogy néha mennyire hehéz.
Örülök, hogy Krisivel egyébként minden rendben.

Kép
Kép
tiza
 
 


SZiasztok!
Aztamindenint!!!!
Pár napig nem olvasok és milyen hírek vannak!!!
Tizaaaaa :D
nagyon-nagyon örülök Nektek! :lol: :lol: :lol: Vigyázz magatokra és ezentúl húzd be kicsit a kéziféket és többet pihizz! A ház szaladhat, neked nem fontos... :lol: Párod mit szólt hozzá? Dokihoz mikor mégy?

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Kismok :)
A párom azt mondja, hogy érezte. Persze nagyon örül. Dokihoz jövő kedden megyek, reggel beszéltem vele. Remélem minden rendben lesz.

Kép
Kép
tiza
 
 


Sziasztok!

Szüléstörténetem



Bence 2008. 04. 26-án látta meg a napvilágot. Leírom, hogy is történt.
Ezen a napon délelőtt kellett mennem a dokihoz nst-re. Amikor készen lett, dokim azt mondta, minden rendben van. Ha hétfőig nem történik semmi, akkor reggel találkozunk, és visszafekszem az osztályra, ahonnan pénteken délelőtt kaptam eltávot. Páromnak azért annyit mondott, szerinte még aznap találkozunk. Ezt nem értettem, mivel semmi jele sem volt a szülésnek, a méhszáj előtte nap 1 ujjnyi volt csak. Akkor szombaton pedig meg sem nézte.
Ezután Attilával elmentünk egy kertészetbe, ahol megvettük idei balkonnövényeinket, mondván, délután el is tudjuk ültetni. Amikor a virágok ültetésével végeztünk, még nekiálltam a kertemet kigazolni, hogy rendben legyen. Nem sokkal később furcsán kezdett fájni a hasam, de nem gondoltam semmire. Aztán egyre nehezebb lett minden tevékenység, így abbahagytam és bejöttem a házba pihenni. Ekkor még írtam néhány hozzászólást, és ledőltem pihenni. Ám sem fekve, sem labdán ülve nem volt jobb a helyzet. Úgy véltem, kényelmesebb lesz sétálni. Az időt nem mértem a fájások közt, mivel abban sem voltam biztos, hogy ezek már azok. Attila megkérdezte, nem kell-e bemennünk a kórházba. Elbizonytalanodtam. Mondtam neki, lezuhanyzom és indulhatunk. Amikor beértünk, éppen a nővérpultnál jött a következő fájás. Elküldtek átöltözni hálóingre, majd mentünk nst-re. Körülbelül 50 percig tartott, hogy jól látszódjanak a fájások. Elég sűrűn jöttek, és 60%-ig ugrottak ki. A szülésznő közben értesítette a dokit, így lassan ő is odaért. Ez este ¾ 7 körül volt. Megvizsgált, 2 ujjnyira ki voltam tágulva. Kaptam beöntést. Közben megbeszéltem a dokival, hogy ne kelljen feküdnöm. Azt mondta, nyugodtan mászkáljak, ha jól esik, 1 óra múlva burkot repeszt. Viszont egyre csak gyengültem, mert minden 3-dik lépésnél ott volt az újabb fájás. Aztán végül egy helyben álltunk Attilával, aki végig velem volt, és rengeteg erőt adott. Infúziót nem kaptam, mert szépen haladt minden a maga útján.
S bár a fájások roppant erősek voltak, egy hang nélkül tűrtem, amit a szülésznő, csak így jegyzett meg Attilának: „ Nem értem, miért nem jajgat, vagy kiabál. Hogy tudja ilyen csendben elviselni?” Azért nem szóltam semmit, mert ahhoz sem volt már erőm.
Eddigre már megvolt a burokrepesztés. Szerencsére a magzatvíz tiszta volt. Amikor jöttek a tolófájások, felfeküdtem nagy nehezen az ágyra. Sajna azonban nem úgy mentek innen a dolgok, ahogy szerettük volna. Pici fiam nem tudott átjutni a szülőcsatornán. Mint utólag kiderült, a keze a feje mellett volt szorosan, ezért szűk volt neki a hely. Mivel a víz elkezdett zöldülni, a dokim kézzel segített Bencének, nehogy baj legyen. Na, ezt nem kívánom senkinek, ami ekkor volt. Egyik kézzel alulról próbálta húzni Bencét, másikkal finoman nyomást gyakorolt a hasamra, így született meg az én fiam este 21 óra 5 perckor. Ezek után megkönnyebbültem, és amikor a mellemre tették, sírva fakadtam a boldogságtól. De nem csak én, hanem az én Édes férjem is. Elvitték néhány méterrel arrébb megfürdetni és megmérni Bencét, majd betették a melegedőbe, ami ott volt nem messze tőlem, így még gyönyörködhettem benne egy ideig. Méretei szépek voltak, senki sem számított ekkora babára: 3800 gramm, és 60 cm. Amikor bevitték az osztályra, engem összevarrtak, mert kicsit repedtem. Ám a repedés szerencsére csak külső volt. Aztán a 2 óra leteltével Attila bekísérhetett a szobámba. Előtte még anyummal is beszéltem, aki szintén végigizgulta Bence érkezését a szülőszobán kívül. Nagyon boldogok voltunk. Annyira, hogy nem tudtunk azon az éjszakán elaludni.
Másnap reggel megkaptam Bencét, aki ekkor még aludt, hisz nagyon elfáradt. Ezután pedig együtt voltunk éjjel-nappal.

Kép

Kép

Kép


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta :)
Bence baba nagyon édes :lol: Még egyszer gratulálok hozzá!

Tiza :)
Gratulálok!

Barbi :)
Gratula a 2. kisfiúhoz!
Jó pihenést! Anyuék ma jönnek haza Hévízről.

Timi :)
Azt hiszem, névnapod volt: boldog névnapot!

Brigi nem eszik szinte semmit továbbra sem. Már adok neki kis natúr joghurtot, mert azt az egyet hajlandó enni az AT mellett. Gondoltam, este megpróbálok belecsempészni egy kis sinlacot. Ugyanis a vírus miatt fogyott szegény, és most 7350 g. 1 hónapja 7420 volt.

Kriszta
Jó lehet csak úgy leruccani a tengerpartra Nagyon édesek vagytok!

Csilla
Drukk a vizsgákhoz!

Mi a 4 napot Szlovákiába töltöttük, a dédinél. Első kiruccanásunk volt Brigivel. Meg sem kottyant neki az új hely, nagyon jó kislány volt. Sőt, élvezte, hogy nem kell házimunkát csinálnom, és szinte csak vele tudok foglalkozni :lol:
Persze egy kisebb orvosi dolog bélkül most sem úsztuk meg. Begyulladt a jobb szeme. A helyi patikába kaptunk recept nélküli cseppet, ami valamennyit segített, és ma felírattam a dokival másik cseppet.
Azt hiszem, kiváltjuk az EU taj kártyát, biztos ami biztos.

Sajnos a vírus miatt fogyott az elmúlt hónapban. 7350 g. 7420 volt 1 hónapja. Még mindig nem akar enni semmit, de már adok neki natúr joghurtot, azt az egyet elfogadja.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Kriszta és Csilla hsz nem ide szólt, bocsi :oops:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Tiza :P

Hát már mikor írtad, hogy a lejebbi képet rakod, TUDTAM!!!!!!
Annyira szuper!!!!! Olyan ügyik vagytok!!!! nagyon erős a csík!!!!
Másodszorra csajok ez csak így megy?? Aztaaaa :wink:

Képzeld, én viszont dög beteg lettem, hányás-hasmenés(egyszerre :oops: ), magas láz és hát ugye én még ezerrel szoptatok, csak napi egy gyümölcs van... Teljesen legyengültem...Ezért nem is megyek csak pénteken este Pécsre :cry: , akkor a párommal. Mindenképp szeretnék maradni egy teljes hetet, csak még nem tudom mikor.
Úgy sajnálom, hogy most miattam nem jön össze a tali, de még mindenképp jelentkezem. Számodat mentettem, köszi.

Tücsi :P

Te meddig leszel Pécsett? V. mikor jössz legközelebb?

Boboka :P

Jó, hogy Krisivel minden rendben, ne hagyd magad a védőnőnek...

Bogáncs

Tüncsi :P

Kép
bogáncs
 
 


Nelli :)
Köszi. A súly miatt meg ne aggódj. Majd csak összeszedi magát. Egyébként Marci is csak 7,5 kg körül van.

Bogáncs :)
Szegénykém. Gyógyulj meg! Nekem jó a jövő héten is, csak szólj.

Kép
Kép
tiza
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: