Új privát üzeneted érkezett!

Juca!

Hogy miért fáztam volna fel? Nem tudom, tegnap egész nap kint voltam a kertben, de jól fel voltam öltözve. Egyszerűen nem tudok már mire gondolni, miért járok pisilni ennyit. Remélem hamarosan eldönti, hogy most meg akar-e jönni vagy sem, mert én ezt nem bírom. :cry:

zsúka
zsúka
 
 


Helló!

Valaki írna nekem okosságokat a peteérésről? Konkrétan az a probléma, hogy szerintem nincs nekem olyan. Legalábbis a hőgörbém erre utal. Rohadtul nem értem, mert szegény görbe olyan furcsa... :oops: :cry:
Nagyon kezdek elkenődni, hogy csak próbálkozunk, meg próbálkozunk, és még a petém se érik, nemhogy teherbe esnék. :cry:
Ez ilyen felfázós időszak?!? én is ezzel küzdök péntek reggel óta. :cry: Most éppen kezd elmúlni a véreset pisilek állapot. :cry: Hát mit ne mondjak, ez is jókor tört ki rajtam :?

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter, Zsúka!

A Kismama magazinban találtam felfázás ellen: Cran-c kapszula. Tőzegáfonyából van, és terhesség alatt is nyugodtan szedhető. Gyógyszertárban, bioboltokban is kapható.

Eszter!

Nem dobod fel a görbéd? Együtt talán kielemezhetnénk, több szem többet lát alapon :) Minden nap ugyanabban az időben méred? Mióta vezeted? Az teljesen normális, ha egy-egy ciklusban kimarad a peteérés, csak hát ilyenkor jobban idegesít :)

Zsúka!

Teljesen megértem az idegállapotodat... Nagyon drukkolok!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok!

2in1
Amnioszkópi 2. kör, holnap nst.Evvan.a szombati amnio óta barnázok, tegnap erősebb volt egy kicsit, talána nyákdugesz volt, ma a doki azt mondta, nem lát vérzést, méhszáj még mindig 1 ujjnyi, bár szerinte vékonyodott.Szerinte szülni kéne 8) Szerintem is. :lol:

Angie!
Köszi, a lépcsőzés minden nap megvan, többször is.Teganp sétáltunk 2 órát, de Emilinek ez jobban tetszik belülről.Sok babakocsit tologató párt láttunk(még a védőnővel is összetaláélkoztunk), és engem a sírógörcs kerülgetett. :( Nehez viselem ezeket a napokat!!!nagyon rossz ez atúlhordás.Ismerősök közül, akik utánnam voltak kiírva, már kezdenek megszülni, én meg itt maradok. :( Tudom, hogy csak idő kérdése, de ezt olyan nehéz már ilyenkor kivárni!!!!Nem kívánom senkinek, hogy túlhordja a babáját!!!

Heni!
Úgy látom a gólya nálad kezdett, de küld már erre is légyszi, mert úgy látom csak kering össze-vissza, mit a gólyafos a levegőben. :lol:
De szerintem még benéz Zsúkához előtte!!!Jaj de jó lenne!!!

Zsúka!
Szerintem te leszel Heni zebratársa, ui.ha mi Kacsával megszülünk, akkor kell az utánpótlás a sárga mezőbe, nehogy nagyon lefogyjon szegény. :lol:
Én nem bírnám, csinálnék tesztet, és akor legalább megynugszol utánna, mert a bizonytalanság a legroszabb.Bár negatív teszt esetén még nem biztos, hogy nincs ott babó. :roll:
De nagyon drukkolok!

Stell!
Ha érdekel, elmondom én mit gondolok a felvetett témáról:
Én már kisgyerekkorom óta arra várok, hogy babám lehessen.Az első mensimre is úgy tekintettem, hogy ez a kezdet.Persze tudtam, hogy még nagyon sok év van előttem a babázásig.
A férjemmel már 8 éve ismerjük egymást, eleinte mind2en tanultunk, szóval akkor nem jött volna jól egy baba, de azt mindig is tudtam, hogy soha, de soha nem tudnám elvetetni!!!Úgy gondoltam, hogy egy babát mindig fel lehet nevelni, bár nem mindegy, hogy milyen körülmények között.
De amig egy 30 nm-es albérletben laktunk, a férjem kezdő fizetéssel, tudtuk, hogy még nincs itt az ideje a babának, bár én nehéz szívvel fogatam ezt el.
Nálam nagyon erős volt a baba utáni vágy, és eszembe sem jutott, hogy mi lesz ha itt lesz velünk, és akkor hogyan változik meg az életünk, nekem ez olyan természetesnek tünt, tünik, hogy akkor megváltoznak a dolgok, de mindenre van megoldás, én nem hiszem azt, hogy utánna nem jut idő olyasmire, amire azelőtt ne jutptt volna, max. nem annyir, és nem akkor.Olvasni a wc-n is lehet :lol: , van már videó, a tv műsort fel lehet venni, azt meg lehet nézni etetés közben is, bár akkor lehet nem szerncsés, de megoldható.És ha már ott van a SAJÁT gyereked, akkor szerintem másként tekintesz a dolgokra, és ő lesz az első, és legfontosabb, és nem fogod annyira bánni, ha nem úgy megy az életde,mint előtte.Van bébiszeitter is, meg nagyszülők,már akinél), szóval ez is lehet segítség.
Hogy a férjed elhagy-e??Ezt nem tudom miért kérdezed?Ha most lennél babás, akkor elhagyna ezért???Mert akkor ő még tényleg nem lérett rá, és talán nem si szeret annyira?Ezt nem tudom.De ha azt hallom, hogy egy pasi elhagyja a párját a baba miatt, akkor azt gondolom, hogy nem is szereti, vagy nem vállalja fel a felelősséget.
De szerintem, ha elvett feleségül, és ő is akarja a babát, akkor nem fog faképnél hagyni, ha hamarabb is jön az a baba atervezettnél.
Hogy mennyiből jön ki egy baba havonta?Ezt egyelőre nem tudom, de mindent meg lehet szerezni olcsóbban is.De ha már babát terveztek, akkor gondolom végig gondoltátok, hogy belefér-e a költségvetésbe, mert az biztos, hogy plussz kiadás, de hogy mennyi, az rajtatok is múlik.
Az anyaságra szerintem a 9 hónap alatt vmelyest megérik az ember lelkileg, a többi meg utánna jön.Így van ez az apákkal is.Én látom a férjemen, hogy mennyit válozott!!!Rengeteget!Azelőtt babás filmet, babás képet nem lehett neki mutogatni.Mostmár jobban nézi őket,mint én! 8)
Minden vackot meg akar venni neki, aminek én nem látom hasznát!
Szóval kispapás lett! :lol:
Ne aggódj, ha már apocakban lesz a baba, ki fognak alakulni ezek az érzések, úgy hogy észre sem veszitek, csak jön minden magától, hozza a helyzet.A pozitív teszt után megválozik az élet, és nagyon boldogok lesztek, meglátod!
A testi nyavajákat is másképp viseli az ember, tudja, hogy miért vannak, és hogy nem véglegesek, el fognak múlni idővel.Vannak olyan problémák is, amik a terheséggel meoldódnak.Lehet a pánikbetegséged is el fog múlni.
Szóval kívánok Neked minden jót!Addig is olvasgass terhességgel foglalkozó könyveket, amik a lelki oldaláról szólnak, nem a testi változásokról, azok ráérnek majd akkor, ha már babás leszel.
:wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Évi!

Én is hasonló cipőben járok írás ügyileg :roll: Ha írok, néha azt érzem embereket bántok meg, ha meg nem írok, akkor meg eluralkodik a nihil. Mostanában zavar, hogy mindig csak szurkapiszak hszim vannak, de nem nagyon ad senki okot z optimista hozzászólásra.

Tali!!!

Jesszz, ez már igen. Kedden de klubbozunk, szerdán meg a nyári babásokkal randizunk, de a csüt. pént. nekünk nagyon jó, vagy a délutánok, de akkor meg zizikébb lesz Kindzse. Nálunk is jó, de ezt már írtam. Legyen mán, nekem olyan társaságigényem van. Mondjuk most nyírtam meg a lányom, hááát.. Jobb lett volna szagemberre bízni, de ő meg nem mászkált volna utána a lakásban :twisted: Most megyünk sétafikálni, kihasználjuk ezt a gyönyörű időt!

tjuca
 
 


Juca!


Éljen! Akkótalizzunkmáááááááááááááááá'!
Várom a szavazatokat: jó lesz-e nálunk (csőtörés csak nem lesz mégegy :)) Akkor jó eddig a hétfő, csütörtök, és a péntek :) Na, jelentkezők? Angie, ha jól tévedek, akkor azon a héten véletlenül szabin leszel, nem? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ki ér még rá? Egész fellelkesültem :)

Pipim valahonnan szerzett egy tubus fürdetőkenőcsöt (3 hetes kora óta nem is használtunk olyat) és éppen megtáplálkozni készül :twisted: Nagy egy lőkötő :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nincs kinyitva a kenőcs, úgyhogy nincs veszély :)

Édi lehet Kinga az új frizkójával :) Nem fotózod le? Én tegnap megint csatot tettem a lánykám hajába. Tök édes barikásat vettem. Pár másodperc alatt a bari lejött a csatról :( Simán le tudta volna nyelni :( Csatprojectről ennyit :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszönöm szépen Panka a választ!
Egyébként az az érdekes, hogy szinte minden általam feltett kérdésre azt a választ adtátok,amit én adok magamnak magamban.:)
Ez az olvasás stb. felvetés arra irányult, hogy lesz e időm magamra,meg ilyesmi. Csak mint gondolatok merültek fel.
A gazdasági oldal nagyon érdekes probléma. Mi elég rossz régióban lakunk. Kevés a lehetőség, és ha van,akkor se lehet túl jól keresni. Mi annyit keresünk most,hogy ketten viszonylag normálisan megvagyunk, de félretenni nem tudunk már. Mondjuk én úgy számolom egy baba úgy 20e Ft körül lehet havonta,amíg nem kezd el suliba járni. Persze lehet hogy rosszul látom. Elég nagy lakáshitelünk van,ami 20 évre leköt. Szóval az a lényeg,hogy mire várhatnánk? Örökségre, lottóra:) nem számíthatunk. Ha a férjem kap is jobb munkát bármikor kirúghatják,megszűnhet a hely stb. Ha csökken picit a lakáshitel úgy 5 év múlva, le kell majd cserélni a kocsit, mert szegény most 15 éves. Én most viszonylag jól keresek, és ha innen megyek el szülni,legalább a max gyedet el tudom intézni a munkáltatómmal sztem. Már ha minden ok lesz addig. Ilyen alapon kb.15-20 évig kellene várni,de addig nem szabad,mert öreg is lennék,és van egy visszatérő kismedencei gyulladásom,amitől félünk a férjemmel,mert ismertek az esetleges következmények.
Egyébként az én életem "karrierjének" a boldog kis családot képzeletem el mindig és nem egy osztályvezető pozíciót.
Felelőtlen lennék ha mégis szeretnék babát?
stell
 
 


Évi!
Úgy látszik ragájos ez a "nincskedvemírni" dolog. Én még mindig nem gyógyultam ki belőle, de próbálkozom :)
Amiket az én uram szedett:
Béres Multivitamin + Ginseng ampulla (Bio patikában vagy DM-ben lehet kapni) - állítólag sokan nem bírják meginni az íze miatt. Ha nem Béres Multit szed, akkor kell hozzá még BioZink. A Béres tartalmazza a napi 100%-os cink adagot. Ginseng helyett lehet Maca Vibe-t is szedni. Brilléknél az vált be. Cinket te is szedhetsz, plusz egy kúra E-vitamin sem ártana neked (vam 90 szemes, ami 3 hónapra elég). Hajrá a spontán Dóritesó!!!

Juca!
Szívesen találkoznék. Úgy is tervezek Dunakeszire menni, vagy ha összejön, akkor egy csoportos talit is szervezhetnénk.

TALI:
Engem érdekel! Ami nekem jó: hétfő délelőtt 12-ig, csütörtök és péntek délelőttök.

Zsúka!
Ha felöltöztél, akkor nem fázhattál fel! Nem is volt rossz idő. Jaj, nagyon izgulok!

Eszter!
Biztos kapsz itt 1000 féle tanácsot. Lényeg, hogy ha hőt mérsz, mindig ugyanabban az időben kell reggel felkelés előtt mérned. És annak ellenére, hogy mindenhol azt írják, hogy minumum 4 óra alvás szükséges, nekem legalább kellett 6 órát aludnom, hogy reális értéket kapjak. Még ha pisilni keltem fel ébredés előbb 4 órával, sem lett jó a mérésem. Ja, és ha teheted, inkább hagyományos higanyos hőmérőt használj. A http://www.fertilityfriend.com oldalon ha regisztrálsz, ingyen tudod vehetni a hőgörbédet. Lehet, hogy 2 hónapot végig kell mérned, hogy beálljon a görbéd.
Amit még tenni tudsz, a DM-ben lehet kapni ovulációs tesztet (rózsaszín dobozos), ami segíthet a peteérés megállapításában. Nekem nagyon bevállt, mindig jókor mutatta ki.
Sok sikert!
Vendég
 


Na, amire megírtam a hozzászólásomat, többen is beelőztetek. Akkor inkább legyen csütörtök vagy pénteken a tali, mert hétfőn sietnem kellene, és az nem szeretem.
Annácska, Unique! Ti is benne voltatok a legutóbbi lefújt buliban! Most????
Évi! Biztos, hogy akarod, hogy nálad legyen? Van még cső, ami eltörhet, vagy teljes biztonságban a lakás? :)
Vendég
 


Köszi Lányok!

Nagyjából ugyanakkor hőmérőzök, már 2-3 hónapja. Azt betartom, hogy min 6-8 óra alvás, viszont van amikor kicsit (+/- 1 óra) elcsúszik az időpont. :oops:
Vettem olyan dm-es tesztet én is, és mindig csak a kontroll vonal jelenik meg, pedig úgy csinálom, ahogy írja a papír :cry: :oops:
Soha még csak egyetlen picike kis halovány vonalacska se látszott a teszt-vonal helyén. :cry:
Ezért érzem már nagyon nyominak magam, mert mostanában olyan semmi se sikerül helyzet uralkodik körülöttem. Főleg baba témában. :cry: :oops: :cry: :oops:
A görbémet felteszem majd, de akkor még várok néhány napot, hogy a ciklus végére érjek, és az egészet lehessen látni. :)

KÖSZI NEKTEK!!! :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Pankaa
Köszi remekül vagyunk :). Igen már gondolkodtunk, de nem mondom még meg babonából. Eddig szinte
minden kiválasztott nevünkre lecsapott valami barát, barátnő :).
Ugye már nem vagy depis? Már olyan szép az idő. :)
Na örülök, hogy nem volt rossz az a vizsgálat :) na látod felesleges volt idegeskedni...
Ne tessen elkenődni egy tuti bennt nem marad. Kitartás!!!

Csheni
Semmi hányinger, szerencsére kis Vukk engem nem szeret :).

Pankaa/Angie
Kiváncsi vagyok mikor unjátok meg a kakis popókat :) lesz még benne részetek egy darabig :).

Kancellárka
Jó hogy jelentkeztél :) Jó, hogy azért Zalán jól van, a szopi meg addig is jó, amíg van tejed.
Szorítok, hogy legyen még egy darabig, még ha pótolni is kell.
Nagyon kis helyes :)

Kacsa
Nincs neked szerencséd ezzel az ex-el :).
Gratula a 36+0-hoz :)
Ha ha ha.. no comment jó ez a poci fotó :)

Norwell
Még nem tudjuk és tudod a remény..utoljára..majd megváltoztatom, ha már tuti tudjuk, hogy fiú vagy lány
:).
Remélem Kende már jobban van...

Timika
Hogy van Kristóf füle?

Tina
Milyen az a sakk-matt süti???? Vagy elolvastam valamit? Hogy sikerült az évforduló?Mi is megszoktunk
emlékezni mind 2 dátumról :)

Az alvással kapcsolatban nekünk nincs lehetőségünk külön szobába tenni a gyerek ágyat, de nem is
szeretném. Az első időben a gyakori szoptatás mellett nem nagyon szeretnék egy másik szobába
futkosni..de hát ahány ház annyi szokás.
Ha netán mégis hangoskodni támadna kedve kivonulunk a nappaliba :) hogy apát ne zavarjuk.

Norwell
Sajnálom :(.

Pupy
Biztosan segítenek a diéta, meg a vitaminok. Remélem nem vagy nagyon elszomorodva a menszesz miatt...

Kaja témába még nem tudok beleszólni :).

Zsúka
És veled mi van? Nem írtál magadról...

Angie
Nagyon klassz a ház :)
Jajj olyan szépen írtad a Stell-nek :) nagyon egyet értek veled, szerintem is a szeretet a
legfontosabb és manapság annyira azt hisszük egy újszülöttet mindenféle anyagi dologgal, meg ultra
modern csodával el kell látnunk..szóval nagyon tetszett, amit írtál.

Dido
Sajnálom a rossz hangulatod, remélem már elmúlt..Gondolj arra, hogy most már kezdtek..:).
Nem értem miért írod, hogy várni kellene egy hónapig...
És tudod, hogy bízni mindig lehet...mi is ezt hittük párom eredményeivel és mégis!!!!

Szia Stell :)
Jól hangzik, hogy méregtelenítesz előtte :)

Farthy te is légy üdvözölve

Fúú és még Eszter is :) hát szia

De jó látni a táblában, hogy 13 hét :).

Heni
Fúú ez igen :) Gratula (halkan) ja bocs nem gratulálok :) De borzasztóan szorítok, hogy mindne
rendben legyen.

Stell
Szerintem egy kis félsz mindig marad az emberben, főleg első gyereknél. Végül is akárki akármit
mesél, minden gyerek egyedi és végülis csupa új dolog vár. Mi nagyon akartuk a babát és mégis egy
kis félelem van bennem, de szerintem ez normális :).
Amúgy aszem Kacsa leírta a lényeget :).

Zsúka
Azért neked is szorítok, sosem lehet tudni :).Én tudnék mire gondolni miért jársz pisilni ennyit.:)
De nyilván jobb, ha a menszeszre készül és kellemesen csalódsz. Én is így tettem :).

Eszter
Ha raknál hőgörbét fel, talán könnyebb lenne segíteni. Hüvelyváladékot nézel?

Juca
Ugyan már mivel bántanál meg bárkit is? Nem szokásod!!!
Nekem nagyon jó kedvem van és remekül érzem magam..na ehhez szólj hozzá negatívan :)


Mindjárt magunkról is

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Na akkor rólunk is egy picit!
Mint írtam még talán sosem voltam ilyen jól :) állati jó kedvem van, főleg, hogy jön a tavasz és ilyenkor még extra szerelembe esek még a férjemmel is :) meg pocaklakó is van. Szóval mi lehetne ennél jobb :).
Hétvégén sikerült beszerezni egy nagyon kényelmes melltartót, nagyon örülök neki.
Meg szereztem törzsvásárlói kártyát a Brendonba és kinéztük a babakocsinkat is :) Fúú tök jó áron van, persze nem ultra modern, de nem is az a lényeg. Viszont szuper masszív és nagyon jól néz ki.
Perzse nem vesszük még meg majd csak nyár elején.
Meg hétvégén voltunk sétálni erdős részen a II. ker-i repülőtér környékén, hát Isteni volt. Annyira jó kedvem lett tőle :) A napsütés meg minden, teljesen feltöltődtem :).
Dógozni meg nem tudom ki fog helyettem, mert azt nincs kedvem :)

Pusszantás

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Panka!
Nagyon sokat gondolok rád!!!! :D

CS.Heni!
Drukk-drukk ezerrel!!!!!! :D

Üdvözlöm az új tagokat is, remélem tartósan velünk maradnak!
Velem minden oké, élvezem a gyönyörű tavaszt!
Hétvégén megkopasztottuk a kutyát, úgyhogy most új kutyám is van, öröm ránézni!

Legyen mindenkinek szép napja!

Sziasztok!

Kép
faul
 
 


Juca!
Ne viccelj már! Kit bántottál itt meg? Nekem nem tűnt fel ilyensmi.
A függönyanyag boltokat köszönöm. A Máthé textil nekem is beugrott. Egyébként nem függönyanyagot kell vennem (az már megvan), hanem karnis kiegészítőt, pontosabban függönykifüggesztőt, amit az ablak két oldalára kell szerelni. Babamintás anyagot találtam Vácon, a pesti 1400 ft/méter árhoz képest 370 ft/méter árban.
Vendég
 


Évi!

A csat mindig kiesik a kis szászerka hajából. Hosszú, de nem dús. ajd élőben megcsodálhetod :twisted:

Eszter!

Hány hónapban csináltad az ov. tesztet? Mert, ha min. kettőben, és semmi, akkor érdemes felkerekedni vizsgálatra. Most nem rémisztgetni szeretnélek, de az ov. teszt ritkán csap be, kb. olyan megbízható, mint a terhességi teszt.

Stell!

Ha mi az anyagiakat néznénk soha nem lenne gyerekünk (és még kettőt szeretnénk). És gyanítom a többség így van ezzel. Nem akarlak téged sem elkeseríteni, de a gyerek nem lineárisan egy 20as, néha jóval több. Viszont azt veszed észre, hogy veszel kis baris csatot, meg mittomén mit, magadnak meg akkor veszel bugyit, ha már azt veszed észre, hogy megint nincs tiszta. Nagy beruházás az ágy, kocsi, hordozó, ezeket érdemes jól körbejárni. Viszont a sok csip-csup is költség. DE ezt nem szabad így mérlegelni!!! Nincs az a pénz, amivel be lehet tölteni azt az űrt, amit egy gyerek nemléte hagy!!! És ezt most nagyon komolyan mondom. Gyerekruhát lehet örökölni, mi is "járatjuk" az ismerősöknél, cserébe mi is kapunk kölcsön, ami kell az a pelenka, piperecikkek, hasfájás elleni lötty (ha kell), később kaja. Ilyet viszont Te is veszel. Nem pelus, de veszel betétet, meg fogamzásgátló tablettát...Egyszer régebben nagyjából összeszámoltam hogy mi kell az induláshoz, meg volt egy lista, hogy mik kellenek, mik jönnek be, és mik nem, mit kell vinni a kórházba stb. Stafirung :wink: Megkérdezhetem hol laksz? Mit dolgozol?

Ha lesz energiám és időm, lehet felteszem a blogba ezt a stafirung témát, mert az öreg motorosok nagyon sokat tudnak segíteni a témában.

Kinga új tudományai: tapsi tapsira tapsol, pápázik (ha kedve van), puszit dob (vagy csattog, mert azt egyelőre könnyebb) mesekönyvben megmutatja a főállatot (ha nyúl van minden oldalon, akkor a nyulat, ha kisvakond vagy cica, akkor azt. Tudjátok az a könyv, aminek minden lapján az adott szereplő van) és a könyvben nagyobb ábrákra mutat, és kéri, hogy meséljem el, mi van ott. Ezek mind újak, csak pár napja csinálja :-) Dóri miket csinál???? Kíváncsi vagyok. Meg orientáljatok, mert kutya sem gondolta volna, hogy ennyire nehéz egy gyerekkel kommunikálni. Én magamtól nem tipsitapsizok, ezzel a nagyik jöttek elő. Szóval Ötleteket szeretnék!!!

tjuca
 
 


Virág!
Én ezt megtapasztaltam, amiről írtam. A szüleim, főleg anyukám nagyon rossz pedagógus, nem ért a neveléshez, és nagyon sokszor nem úgy reagálta le a dolgokat, ahogy egy anyának kellene a gyerekével szemben, de mivel a szeretetet mindig éreztem minden mögött, hamar rájöttem, hogy nem kell haragudnom rá, mert csupán arról van szó, hogy nem ért valamihez. Láttam az igyekezetet rajta, hogy jobban akarja csinálni, de amikor helyzet volt, mindig jött a rossz reakció. Ez a szeretet viszont összetartja a családunkat a mai napig.
Vendég
 


Sziasztok!

Panka!
Miattad jöttem! :wink:
Látom még vagy.
Nekem nem volt aminóm és tüdőérlelőt se kaptunk!
Akkor tovább szorítok és várom a híreket! :lol:
Pusza

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Eszter!
Hány naposak a ciklusaid? Mert ha hosszabbak, akkor lehet, hogy nem jó időben teszteltél. Ha viszont meg vagy győződve, hogy minden jól és jókor csináltál, akkor három havi negativ LH tesztelés után mindenképpen menj el orvoshoz, hogy nézzenek neked hormont.
Vendég
 


Sziasztok :)
De jókor néztem be :)

Heni drága :)
Itt vigyorgok, mint a tejbetök és nagyon-nagyon szurkolok :D

Virág :)
Most vagy ennyire régen néztem be, vagy elkerülte a figyelmemet :oops: Mindenestre gratulálok :) Híj, ez már a második trimeszter kezdete neked, nem csodálom, hogy tombol a boldogság :)

Stell :)
Ha felmerül benned, hogy készen állsz-e az anyaságra, akkor valószínűleg készen állsz rá. Egyébként szerintem nincs ideális időpont a gyerekvállalásra, mindenig van valami, ami lehetne jobb/több, éppen emiatt nem szabad várni, ha mind a ketten készen álltok rá. Nekem 6 évet kellett várni arra, hogy a férjem is bólintson, de megérte kivárni :)
És vannak dolgok, amiket soha nem gondoltam volna, hogy képes leszek megtenni és a baba miatt mégis megtettem. Pl én is utáltam a tűszúrást, de nekünk lombikozni kellett és a végén már izomba is beadtam magamnak a szurikat. Szóval sok mindenre képes az ember, amiről nem gondolta volna. Időd meg arra lesz, amire szakítasz. Nyilván más az élet egy vagy több gyerekkel, mint "szabadon", de nagyon boldog élet az is. Sőt :lol:

Évi :)
Ha elférek nagyon szívesen csatlakoznék. Küldök priviben mobilszámot, ha véglegsedik az időpont és befogadtok még értesíts.

Panka :)
Kitartás, ez már nagyon-nagyon a finish. Lehet, hogy öt perc múlva folyik a magzatvized és nemsokára találkozol Emilivel :)

Kacsa :)
Úgy tűnik, mintha csak tegnap lett volna, hogy a hányás miatt panaszkodtál, aztán mindjárt szülünk mind a ketten :)
Egyébként teljesen úgy vagyok vele mint te, imádom, hogy mocorog a pocakomban, és szeretném ha ez még sokáig tartana, de azt is úgy várom, hogy végre a karjaimban tarthassam.

Én jól vagyok, baba is jól van, nagyon sokat mocorog továbbra is. Az éjszakák egyre nyűgösebbek, de hát ez van, lesz ez rosszabb is :lol: . Babaszoba kész (még némi dekorációt kell feltenni), kellékek beszerezve, kisruhák kivasalva szekrányben. Néha beülök a szobájába és elmesélem neki, milyen jó is lesz nekünk itt :)
És megvan a végleges nevünk is: Balázs lesz a kislegény.

wish
 
 


Angie, Stell!
van egy könyv, az a címe, hogy gyerekekre hangolva-a gyerekek 5 szeretet nyelve.Szerintem nagyon jó, tanulságos, elolvasva rájöttem én is ezekre adolgokra, amikről szó van benne.Ajnánlom mindenkinek!

Juca!
Csip-csip csóka, és társai.Van mondókés konyved?Azokban sok ilyen játék van, akiket lehet már Kingával játszani.
Fotót kérünk az új séróról!

Virág!
Örülök, hogy ilyen jó kedved van!
kakis pelust biztos hamar megunom, de az elsőt már nagyon várom! :wink: :lol:
Milyen babakocsit néztetek ki?

Csibe!
Köszi! :D

Faul!
Kutyi fotó?

Angie!
Lépcsőzés, takarítás megvolt! :wink:
Most várom a hatást! :lol:

Norwell,Timi, Unique!
Hogy vagytok, és ababók?

Stell!
Nem vagy felelőtlen!Dehogy is!Nem mindenki rendelkezik bankkártyával a svájci bankhoz. :lol:
Én is a családot választanám, nekem is az az első!Persze az ember mérlegeli, hogy tudja-e majd azt nyújtani a gyerekének,a mit szeretne, és ehez időzíti a babavállalást, de sokan közülük azt veszik észre, hogy mire megvan a munka, karrier, kocsi, lakás, kinyaralták magukat, addigra eljárt felettük ai idő.És mikor megszületik a babájuk, utánna sajnálják az eltelt éveket, hogy miértz nem vágtak hamarabb bele ababaprojectbe.Mi is csak addig vártunk, amig megengedhettünk magunknak egy akkora albérletet, hogy elférjen benne egy gyerekágy. :D
De lakásunk nincs, autó apósé.Viszont van meló, telik normális albira, és a havi kiadásokra.Ennyi nekünk elég.A többi meg majd jön magától.Reméljük...egyszer... :wink:

Heni!
Annyira örülök, én éreztem, hogy most sikerült!De nem kiabálok el semmit, kivárjuk mit mond a dokid. :D
Csak próbálj meg!!!! nem parázni!!!!!!Ami most gondolom nem könnyű, de csak arra gondolj, hogy nincs semmi baj, és lesz egy szép nagy egészséges babád!Én mindig ezt mondogattam Emilinek, hogy tessék szép nagy (ezt megkaptam :wink: ), egészséges babónak nőni!Fő a pozitív hozzáállás!

Látom a vonalzómról a baba hamarabb lepottyan,mint hogy Emili kipottyanna belőlem! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Wish!

Írtam privit a számommal, és nagyon nagy szeretettel várunk!!! Gratula Balázshoz, nagyon tetszik a neve!

Angie!

Nagy felbuzdulásomban már meg is vettem a Maca Vibe-t :) Apa ma estétől eszi :) Bár az ő eredményével sose volt gond, de a jót is lehet még jobbá tenni :) Az E-vitamint az Elevit mellett is érdemes szedni? És ég a pofám, de nem emlékszem, hogy Folsavból naponta egyet kell szedni, vagy kétnaponta?

Dido!

Nektek nagy drukk holnapra a konzihoz, gyere majd mesélni!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jááááááááájj, nem szeretek lap tetején lenni :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! Folsavból napi 2 szemet kell ha 3 mg-t veszel. E vitamint én az Elevit mellett szedtem. Igaz az Elevitet abbahagytam 3 hónap sikertelenség után, és Fsavat és egy fajta készítményt szedtem ami a női hormonokat serkenti és nem jut eszembe a neve. Vitaminokat tartalmaz. Azt hiszem Szojavit a neve. A bio patikában ajánlották. Igazából klimaxos nőknek való, de erre is javasolják. Nekem bejött :)
Vendég
 


Jucmuc!
Mi újság?

Wish!
Hát én is remélem, hogy mielőbb történik már vmi!
Aranyos név a Balázs. :D

Évi!
Szerintem érdemes szedni az E-vitamint, a folsavat én napi 1-el szedtem, de akkor már pocakos voltam. :D
Csatos -frizurás képet tőled is kérünk!
Nem tetszik, hogy a csúcson vagy? :wink: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Angie!

A nevem honnan ered? Hát, ez egy regénybeli név. Az egyik kedvenc családregényemből származik.
És a tiéd? Angie? A magyar Angélából?

Kép
Vendég
 


Lányok!
Leendő keresztanya érdeklődik, hogy mi legyen a keresztelői ajándéka Emilinek? nekem lövésem sincs, fülbevalója már van.Más ékszert meg nem akarok.
Talán vmi névvel ellátott dolog kéne?Nemtudom.
Ötleteket várok!
Köszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a részvétnyilvánítást! Hát, csajok, az igazság az, hogy szeretnék majd így elmenni… 80 évesen, fájdalom nélkül csendben elaludni, úgy, hogy végigéltem egy teljes életet, gyerekekkel, unokákkal, dédunokákkal…

Stell, Eszter, Farthy!
Üdv köreinkben, mielőbbi babásodást!

Dido!
Köszönjük a gyógypuszikat, lassan-lassan ideérnek… :)

Kanci!
Remélem, jobban van Zazi drága!!!

Timika!
Kár, hogy ilyen rohanósra sikerült a szülinap… De Kristóf változatlanul édes!!! És sztem tiszta apja…

Panka!!!
Köszi az érdeklődést, vagyogatunk. Kitartást az utolsó napokhoz, tudom, nem könnyű, de tényleg!!!

Stell!
Félelem mindenkiben van, főleg, ha babáról van szó. De ilyen alapon akkor ne menjünk ki az utcára, mert hátha a fejünkre esik valami… :wink: Ezzel azt akarom mondani, hogy eleinte nagyon izgul az ember, ha visszaolvasnék, azt találnám, hogy mindig volt valami parám a babásság alatt, de aztán mindig megoldódtak a dolgok. Ez igaz az anyagi és egyéb dolgokra is. Ha leírnám, el sem hinnéd, mennyi pénzből élünk most, szociálisan érzékeny politikai elitünk :evil: jóvoltából apa fizetése már másodszor csökkent fél éven belül… :? De azon az állásponton vagyunk, hogy nem a pénz számít, persze ha vásárolni akarsz, akkor igen :twisted:, de a gyereknek nem az a lényeg, hogy 80 vagy 20 ezer forintért veszed-e neki a babakocsit, hanem az, hogy mennyit ringatod alatta. Ja, és így is szeretnénk 3 gyerkőt! :)
Ami a lemondást illeti: látod, itt vagyok, tehát azért nem mindenről kell lemondani, elég hozzá a jó szervezés. 8) Még éhen sem haltunk, és tiszta ruha is figyel a szekrényben, a porvadmacskák pedig nem öntik el a házat, pedig jó nagy… :P Igaz, nekem itt van anyósom, megoszlik minden, de volt, hogy egyedül voltam, és még élünk! Moziban ugyan nem voltunk vagy i.e. 2000 óta, de ez nem hiányzik annyira, csak néha. Amit pedig a baba ad cserébe azért, amiről lemondasz, azt nem lehet kifejezni!!!

Zsúka!
Ha valami suttogást hallasz állandóan, az én vagyok a háttérből, nagyon-nagyon szorítok (főleg amióta írtad a hőt!!!!!!)!!!

Eszter!
Esetleg menj el egy dokihoz, aki csinál neked uh-t, meg vérvétel és egyebek, abból kiderül, van-e peteérésed.

Juca!
Kit szurkapiszkáltál meg??? Nekem nem tűnt fel! És hiányoznak az írásaid (bár én befogom a csuszalesőmet, mert én sem döntök rekordot… ;) ).

Virág!
Köszönöm Neked is!

Wish!
Már Neked sincs sok hátra!!! És gratula a névhez, apa is Balázs, nálam jók vagytok! ;)

Mi egy kicsit jobban vagyunk. Kende továbbra is köhög, meg még egy kicsit, az antigyogyó ellenére, úgyhogy valszeg vírus lehetett, mert hatni nem igazán hatott… :? Szóval sipirc másik gyerekorvoshoz, eddig sem voltam tőle oda, most meg aztán már elég, a gyerekem egészségével nem szórakázunk. Ma már az étvágya is jobb volt, de most már nem kapja az antibiotikumot. Délután a szép időnek köszönhetően kinn voltunk két órát, tök édesen elüldögélt a babakocsiban, míg mi a mamival rendeztük az utcafrontot. Aludt is egyet, a harmadik fél óráját! :D
Ja, és éjjel csak egyszer ébredt fel!!! Igaz, hogy akkor egy órán át fenn volt, de aztán fél hétig szunya volt. Ma mondtam neki, hogy megtarthatná ezt a jó szokását… ;)

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Ezt még délben írtam:
Sziasztok :)
Ismét itt :) Hol nem volt netem, hol meg be voltam havazva.

Heni :)
Halkan én is gratulálok a két kis csíkocskádhoz :D

Niki :)
Nagyon szépek vagyotok :)

Pupy :)
Nagyon sajnálom :( Kérlek szépen ne keseredj el :) Lesz neked is újra pocaklakód :)
Gyere el hozzánk, ha van kedved :) Hosszú hétvége lesz :)

Angie :)
Nagyon szép a házatok :) A kerítés meg majd idővel lesz a ház körül :)

Kacsa :)
Szenzációs ez a pocakfotó :D

Dido :)
Sajnálom :( Fel a fejjel :)

Panka :)
Egy hős vagy :D Látod túl lehet élni :)

StellNiki :)
Üdv a csapatban :) Mielőbbi pocakosodást :)
Érdemes tényleg felkészülni a várandóságra :) Bár ahogy Dido is írta, kérdezd meg a dokid hány hónap szünetet javasol a gyógyszer után. Az én dokim 6 hónapot javasolt.

Farthy :)
Üdv neked is a csapatban :) Jó helyre jöttél :)

Eszter :)
Köszöntelek téged is :) Mielőbbi pocakosodást :)
Kérdezz bátran, biztos tud valaki segíteni :)

Timi :)
Anya tervez, gyerek végez :D Nálunk még most se úgy sikerülnek a szülinapok, ahogy szeretném :D

Juca :)
A próféta szól belőled :D A második gyereknél egy kicsit átértékelődnek a dolgok, de a parázás nem szűnik meg :D

Évi :)
Elvileg mi jól vagyunk, így jövő hét részünkről oké :)

Este még jövök, de kicsit fiam ébredezik és ha nem kap időben ebédet, abból oltári botrány lesz :lol:

Ugyan itt vagyok, de semmi erőm írni :oops:
Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok lányok!

Van egy picike időm.

Heni! Akkor csak halkan..... :lol:
Remélem most már nem lesz semmi baj. :)


Norwell! Neked szeretnék gyorsan írni, mert olvastalak Kende betegsége miatt. Remélem hamar meggyógyultok most már.
Tanácsként szeretném írni, hogy sajna gyerekeknek vírusfertőzésben is kell antibiotikumot szedni, ilyenkor olyat kell választani, ami lehetőleg átfogja a szóba jöhető baktériumok spektrumát. Ez azt jelenti, hogy leginkább a normál flórában élő bacik számát kell csökkenteni. Az ok, amiért adják, mert a vírusok hatására a nyálkahártyák átlátszó, nyúlós anyagot termelnek, amit aztán nagy sűrűségben lakhatnak be a bacik, ilyenkor a váladék állaga sűrűbb lesz, és sárgára vagy zöldre vált a színe. Az 1 -2 éves bbaaák üregei lassan ürülnek, mert picik a járatok. Azt akarják elérni a korai antibiotikum adással, hogy a pangó váladék már tartalmazzon antibiotikumot. Ha nincs, akkor dobüregtályog, tüszős mandulagyulladás, az orr melléküregeinek súlyos gyulladása, gennyesedése, tüdőgyülladás veheti kezdetét. Ezek mind gennykeltő, egyébként a bőrünkön lakó bacik. Hatékony lehet még: orrleszívás, 3 éves korig ne fújassunk a babaával orrot( az eustach kürt, ami a garatot a dobüreggel köti össze, még nem működik szelepszerűen, tehát átengedi orrfújásnál a váladékot ). Hűtsük le a szobát, gyakran szellőztessünk. Itt érdemes megismerkednünk a kruppos köhögés jellegével (gyerekdokik igen hatásosan tudják utánozni). A krupp a vírusokra kialakuló allergia, jellegzetes köhögéssel, súlyos állapot. Megelőzhető hideg párásítással, és a lakás gyakori szellőztetésével.
Ezt csak azért írtam le, hogy ne csodálkozz, ha a másik gyermekdoki is így gondolkodik, és antibiotikumot ad. Persze ezen felül nem kell elfogadni, és a babának adni, ha nem tartod jónak. Csak azt sajnálom, hoyg erről a kisgyermekes anyukáknak nem nagyon szólnak, és azért ez mégis orvostársadalmunk szégyene :(

Remélem segítettem, és jövök ám még :)
Addig is sok-sok puszi mindannyiótoknak :D Nárcó

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Csheni :) Nem írok semmit, csak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szheni :) Nálatok mi újság van? :?:

Jucmuc :) ????

Stell :) Én sokáig nem mertem gyereket vállalni, nem éreztem rá késznek magam, féltem a felelősségtől, meg attól, hogy onnantól megszűnik az, hogy azt csinálsz, amit kedved tartja. Aztán eljött az idő, mikor mindennél jobban kezdtem vágyni egy kisbabára :D

Zsúka :) A szúrkálás nagy jó jel is lehet :lol: :wink: Úgy szorítok neked!!!

Juca :) Írtam neked egy hosszabbat a fenti topikba. Nekem a szülés után teljesen normális volt az első menstruáció, nem volt Niagara.
A dokid miatt vagy ennyire rosszkedvű?

Évi :) Ha esetleg péntek du. lenne a tali (márc. 16.), akkor arra mi is el tudnánk menni….

Fleur :) A füle talán jobban van, bár múlt hét óta nem látta doki, de sztem apától elkapta a megfázást… :cry: szal erről ennyit…
Milyen babakocsit néztetek ki???

Wish :) A Balázs név szerintem is nagyon szép! Nem teszel fel pocakfotót meg néhány képet a babaszobáról?

Norwell :) Igazad van, nagyon szép kort ért meg a nagyid, jó lenne, ha mindenki ilyen teljes életet élhetne… Jobbulást Kendének! Adod neki végül a Normaflore-t?
Kristóf szerintem is inkább apára hasonlít.

Szép napot mindenkinek, itt már most gyönyörűen süt a nap, olyan jó, hogy itt a tavasz!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
Jó olvasni, hogy mások is (Ti) gondolkodtok így a gyerekvállalásról, és nem risztott el Titeket sem a nehezebb anyagi körülmény.
Drága volt tegnap a férjem, elkezdett sopánkodni, hogy ha lesz babánk,akkor elkezdünk gyorsan öregedni. Én olyan jót nevettem rajta! Megkérdeztem, hogy miért öregednénk gyorsabban, de erre nem tudta a választ. Olyan jópofa volt. Azt hiszem ő fél nagyon. Bár azt megígérte, hogy mindig mellettem lesz a terhesség alatt majd és bíztatni fog a legrosszabbak közepette is, és ez nagyon jól esett. Ő azt mondta,hogy fél év alatt meglátjuk milyen irányba mozdul az életünk. Ha jó irányba és mutatkozik perspektíva,akkor hajrá! Ha nem,akkor arra kért várjunk. De az a véleménye,ha a "kismancs" jönni akar, ő tudja mikor kell jönnie, és mi nagy szerettel várjuk majd őt. És ezzel egyetértettem vele.
Egyébként jövő hónaptól újra elkezdek járni pszichológushoz a fóbiám miatt. Muszáj legyőznöm. Egyébként ahogy olvastam ezt félreértettétek. Én nem a saját rókámtól félek(azért attól is kicsit),én másétól. Ez úgy mutatkozik, hogy rohamot kapok, ha valaki ilyen helyzetbe kerül körülöttem. Éssírok, visítok,elrohanok,stb.És szóval ez egy pánikroham.Na ezt kell legyőznöm,mert ha a baba buki,márpedig fog, akkor nem rohanhatok el visítva. :lol:
stell
 
 


Stell!

Mi is hasonlóan vagyunk, nálunk is fontos lesz ez az év, hogy hol sikerül házat találni, sikerül-e elhelyezkednem, ilyenek. De mi megbeszéltünk, hogy jövőre babacsinálás van, lesz, ami lesz. Különben ha nem szánjuk rá magunkat, soha nem lesz baba, mert mindig lesz valami indok: még gyűjteni kicsit, még utazni egyet, újabb autó, nagyobb ház, stb. És én azt vallom, bár még nincs kisbabám, hogy gyerekkel sem áll meg az élet, mikor mi is pindurkák voltunk, szüleink egyik országból a másikba költöztek, aztán építkeztek, mi meg közben nőttünk, és nem sínylettük meg. :-) Szóval én nem érzem majd azt, hogy bármiről is le fogok maradni, max. úgy kell mindent megszervezni, hogy hárman leszünk, pl egy utazást, vagy akármi mást. De ha kikapcsolódni akarunk, egyből ugranak majd a mamák a gyerekért....:-) tudom, már alig várják. De én azt is tudom, ha ott lesz a pici, akkor egyszerűen nem fogunk úgy elvágyni sehova, mint most. Olyakor én is olyan nyűgös vagyok, nem találom a helyem, és rájöttem, hogy az a bajom, hogy egy babuci kell már nekünk, akkor minden a helyére kerül.
Szóval nálunk ez a babavállalás ilyen ultimátumszerű. Jönni fog és kész. Bocsi, ha hosszú voltam.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, de tegnap este volt egy kis barnázás és ma reggel is.:( Volt bömbölés elég rendesen tegnap, de túl vagyok rajta.
Remélem ma már megjön rendesen, mert tolódik a lapar és a hsg időpontja. Holnap 7-re megyek a dokimhoz egy kis beszélgetésre és vérvételre. Azt fogom neki mondani, hogy szerdánál előbb nem lesz ebből műtét, mert annyi idő kell míg teljesen elmúlik.
Lenne egy kérdésem, akiknek volt már ilyen vizsgálat mennyi pénzt adtak a dokinak, teljesen tanácstalan vagyok.
sallaizs@budapest.hu

Anikó!

Légyszíves vegyél ki a táblából, mert nem jó ott a lila mezőben.:(
Köszönöm:)

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!
:cry: :cry: :cry: Te figyi, nem lehet, hogy progihiányod van??? A barnázás erre utalhat, nem?

Narco!
Nagyon köszönöm, hogy leírtad a tudnivalókat, na látod, én, a mezei anyuka erről semmit sem tudtam... :roll: A dokik meg általában nem veszik a fáradságot, hogy felhomályosítsák az ember lányát... Akkor ezek szerint nem feltétlenül rossz dolog az antigyogyó, csak tudni kell, mikor mire adják... A másik doki is alkalmazza azért, de nem olyan gyakran, mint a jelenlegi. Egyébként mint orvosnak, a homeopátiáról mi a véleményed?

Pussz, megyek Kendét altatni, mert nagyon nyügi...

Kép
Kép
norwell
 
 


Zsúka! :cry: :cry: :cry:
Neeee! Maradj a táblában, plíííz! Én nem szeretném, ha nem látnám ott a neved a többiek között. Egybéként én azt hallottam, hogy a lapar után megnő az esély a teherbeesésre. Lásd Ágit.
Még egy kis kitartás, és lesz neked is babád. Hidd el!!! Kérlek!!!

Ági!
Te hogy vagy? Gyere, és mesélj nekünk egy kicsit az érzéseidről. Biztos, még mindig nagyon izgatott vagy. Párod hogy fogadta a hírt?

Évi!
Szaporodik a kis csapat. Wish, Annácska, Juca, Te, én. Hátha Uniqe-ot is érdekli a dolog. És ha pénteken délután lenne, akkor még Timika is jönne. Bár gondolom péntek délután már elég húzos lenne a gyerekeknek. Ha lehet, én péntek délelőttre szavaznék, mert valószínűleg akkor kell uh-ra mennem, és akkor nem kellene csütörtökön is bebumszliznom Pestre.

Juca!
Kingáról kapunk képet?

Én egyébként csináltam képeket házikónk belsőségeiről is, de hogy az mikor kerül gépre, fogalmam sincs. Azért igyekszem.
Vendég
 


Juj Lányok!
Én hülyeségeket beszélek. Mi pénteken doki után elutazunk Mátraházára egy kicsit pihengetni, így nekem mégsem lenne jó péntek :( Mégis csak csütörtök lenne jó, de persze, ne hozzám igazítsuk a tali időpontját.
Vendég
 


Sziasztok!

Timika, azt hiszem félreértettük egymást, nem erre a hétvégére beszéltük meg a talit, hanem a következőre :) Akkor most csütörtök legyen, vagy péntek? Amit már tudok, az az, hogy Wishnek a péntek délelőtt nem jó. Többiek?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nekünk jó a csüt. is péntek is, igazodunk a többiekhez :-)
Kép

tjuca
 
 


Jucmuc :?: :?: :?:

tjuca
 
 


Juca!
Én beszéltem Jucmuccal!
Jól van, otthon van, de nem akar netezni, mert sok fórumba írogat, és nem akar a gép előtt ragadni. Pénteken kell tesztelnie, gondolom, akkor jön!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsúka!
Nagyon sajnálom, én is bizakodtam. :( Azóta megjött rendesen?
Szerintem maradj még a táblában,nemsoká átkerülsz a sárgába!

Juca!
Kinga édes pofi! :D

Ma nst volt, holnap a változatosság kedvéért amnio.Nem unjuk meg! :lol: DE majd holnap megint kiaakasztom a dokit:megkérdem, létja-e a haját, és ha igen, milyen színű. :lol: :lol: Legalább ennyi örömöm legyen! :wink:

Itt is tavsz van!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Azért szerencsére humorodnál vagy :) Kitartás!

Juca!

Kinga egy zabálnivaló kis lókötő! Kíváncsi vagyok mit kezdenek majd egymással a csajok :)

Zsúka!

A hőd hogy áll? Megjött rendesen? Barnát sajnálom :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szaisztok!

Annyira aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám és drukkoltok. Elég szarul is érzem magam, hogy nem vagyok képes a saját problémámom kívül mással foglalkozni. :oops: Bocsánat. :cry:
A ma reggeli hőm 37.0 volt, és reggel óta 2 csepp barna volt, azóta semmi. Egyszerűen nem tudom, hogy mi van. Tegnap este beültem egy kád forró vízbe hátha attól megjön. A múlt hónapot leszámítva nem volt még ilyen, hogy csak 2 csepp és semmi. Azt se hiszem, hogy az 1 hónapig szedett barátcserje erre a ciklusomra is kihat. Barnázni mindig barnáztam, de egyik doki sem foglalkozott vele, mert a 14,5 progi szintet a 24. napon teljesen jónak találták.
Na mindegy, holnap reggel ha nem jön meg, csinálok egy tesztet és hajnali 7-kor a doki meg is tud nézni.

Mégegyszer köszönök Nektek mindent.

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!
Szerintem is tesztelj!!!!A forró fürdő pedig felejtős!!!!Lehet mégis csak baba van a pocakban? :roll:Ha igen, akkor spuri a dokihoz!
Hát elég fontos a te problémád is, ne érezd magad kínosan ez miatt.

Évi!
Muszáj humorizálni, különben megkattan az ember lyánya :D
Csak a doki is legyen humoros kedvében. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy most én sem vagyok nagyon írogatós kedvemben, de paragépként működöm! A dokimmal beszéltem telefonon és hétfőn megyek uh-ra...Akkor már fog látni petezsákot és talán embriót is, de szívhang még korai...De engem már az is megnyugtatna!!! Egyébként az Istenhegyi klinikán is beszéltem egy dokival (bíztam benne, hogy van hamarabb időpont) és azt mondta, hogy akinek volt már méhen kívülije, annak 10X nagyobb az esélye, hogy mégegyszer az lesz...Ez megint kiakasztott..

Lányok a sárgatest mekkora? Most lehet, hogy jó hülyeséget kérdezek...Olyan mint egy ciszta? Lehet, hogy azt érzem szúrkálósként?

Zsúka: sajnálom a barnázást, de szerintem is jobban járnál, ha tesztelnél! Sosem lehet tudni!! Az én unokanővérem 3 ciklust menstruált át (szabályosan) és most otthon alszik a 2 hónapos kislánya....

Pankaa: még mindig semmi? Holnap nagyon-nagyon gondolok Rátok!

Kérlek szorítsatok a hétfőhöz!!

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Zsúka!
Amikor én terhes voltam, nekem is volt pár csepp vér a mensim idején. Szóval tesztelj! Én drukkolok!

Ne haragudjatok, de most csak ennyi, mert a változatosság kedvéért rohanásban vagyok! 9-re van időpontom fodrászhoz... :?

Kép
faul
 
 


Heni!
Köszönöm! :D Én is drukkolok neked, hogy ne legyen semmi gond, mert nem is lesz!!!!!Nem tudom mit érzel szúrkálásnak, nekem sosem volt, de másoknak igen, terhesség esetén. :roll: Kitartást hétfőig!
Én biztos 15.-én fogok szülni, mert az jó nagy kitolás lenne:a férjemnek kivételesen ünnepnap is kéne dolgoznia, de legalább telefon, és internet közelben, a szül.nőm meg aznap regel lép le az éjszakás műszakból, és utánna vendégségbe menne.Na most mikor szüljek, ha nem aznap??? :wink: :lol: 8)

Bellanitta!
Hogy vgy?Mi van veled?

SzHeni??

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok :)
Na megint éjjel van mire ide keveredek :? De látom a jó időt mindenki kihasználta és sétált :lol:

Zsuka :)
Nagyon sajnálom :( Remélem a dokid tud valami bíztatót mondani holnap :)
Tesztelj mindenképp reggel :)

Panka :)
Örülök, hogy ilyen jó a humorod :)

CsHeni :)
Drukkolok jövő hétre. Csak nyugi! Ilyenkor azzal tudsz a legtöbbet segíteni magadnak, ha megpróbálsz megnyugodni :)
Minden rendben lesz :)

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eltűntem, de nem túl sok az időm mostanában, amióta elkezdtem a suli, ami nagyon tetszik meg ugye múlthéten szombaton is volt munkanap, meg nagytakarítást csináltam a hétvégén. Folyamatosan olvaslak titeket.

Egy pár emberhez szólnék, most emlékezezetből:

Üvözlöm az újakat Stell, Farhy, Eszter.

Heni:
szorítok, hogy minden renden rendben legyen, megértelek, hogy tele vagy aggódással

Ági:
Gratulálok. Hogy vagy?

Jucmuc:
már nagyon várom mi lesz az eredmény, megértelek, hogy nem jelentkezel, továbbra is szorítok

Panka:
kitartás, nemsokára megölelheted a kisbabád

Angie:
nagyon szép a házatok és te is nagyon csinos kismami vagy, már nálad is halad az idő

Brill, Anikó:
Hogy vagytok? Remélem minden rendben. Brill hogy haladtok a felújítással? Anikó küldenél pocakfotót?

Kacsa:
Neked is kitartás

Pupy:
szegény nagyon elfoglalt lehetsz, régen adtál hírt magadról
hogy álltok?

Monyó, Zsúka:
tudom könnyű mondani, de ne adjátok fel, tudom ennyi csalódás után nehéz túllépni

Fleur:
nagyon örülök a boldogságodnak

Hangyi:
???

Dido:
Te mikor mész a Kaáliba?

Juca, Évik, Timi, Anna, Csiben, Kancellár, Nárcisz:
a gyerkőcők egyszerűen lenyűgözőek

Bocsánat, ha valakit kihagytam.
Rólam:
Ma voltam a Kaáliban és doktor úr mintha teljesen kifordult volna eddig általam ismert énjéből, egy nagyon kedves ember fogadott ma, de az utóbbi pár alkalommal már ezt megfigyeltem. Szóval most a hétvégén fog megjönni és én április 4.-én megyek vissza hozzá és akkor megnéz és az áprilisi mensi (ápr. 13.a körül) után, tehát április utolsó heteiben lesz a következő beültetés.

Most röviden ennyi, ha tudok jelentkezek, de mindenképp olvaslak titeket.

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: