Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Annyira aranyosak vagytok :cry: nagyon-nagyon köszönöm, hogy együtt örültök velem!
Idáig minden rendbe :lol: 0,3*0,4cm-es szabályos petezsák látható :lol:
3hét múlva kell mennem és akkor már szívhangot lehet hallgatni :lol:
Komolyan mondom, hogy fel sem tudom/tudjuk fogni, hihetetlen ez az egész.
Méretéhez és a laparoszkópiához viszonyítva 4hetes :lol:
Az orvos is csak csodálkozott, és azt mondta, hogy ez egy képet érdemel! Van róla képem!!!!!

Vissza olvasok később és jövök!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Pankaa: hogy vagy? 2 in 1?

Ági: nagyon ürölök a jóhírnek és ha van kedved, tedd fel a képet is!!

Timika: szegény kicsi Kristóf baba...Remélem most már könnyebben átvészeli a fogakkal való csatát...

Mindenkinek szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Timika!
Kristófnak nagyon sok boldog születésnapot kívánok!
És jobbulást, remélem már nincs láza, és lakmározhattok a tortából! :D (lesz?, milyen?)
Kép

Heni!
Igen. :?

Ági!

Gratulálok, és várjuk a képet!!!!!!

Évi!
Kívánom, hogy hamar landoljon nálatok is a gólya! :wink:
Most kipróbálhatod, milyen 1xre 2 gyerekre felügyelni! :D

Annácska!
Mikor van az a hamarosan?? :roll:
Úgy emléxem te petivel ráhúztál még 2 hetet??Hogy bírtad?Kellett 2 naponta amnioszkópiára járnod?Azt mondják az fájdalmas is lehet, ha nincs nyitva a méhszáj.Nem szeretném kipróbálni!

Tina!
Nagyon sajnálom! :(

Nárcisz!
nagyon jól nevelt lánykáid vannak, ha ilyen jól alszanak! 8)
Csak így tovább!

Napfényes napot kívánok!(a gólyát ha látja vki küldje már ide, beszédem van vele! :lol: )

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Sziasztok!

Timika!
Boldog születésnapot Kristófnak!!! Kép

Adriana!
Utólagosan is neked is boldog szülinapot!!

Rolly!
Kisfiad nem tudom mikor ünnepli szülinapját, de ő is halak, így Isten éltesse sokáig Danikát !!!

Kép

Kép
narco
 
 


Pankaa: most már tényleg elmegyek és személyesen keresem meg a gólyá! :lol:

Timika: én csak most láttam, hogy szülinap is van :oops: Nagyon boldog 1-est kívánok Kristófnak, sok ajándékkal és finom tortával...

Narco: vannak még képek??

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Ági!
Szívből gratulálok a spontán sikerhez!!! :D
Átérzem a hihetetlen érzést... :wink: :D
Minden rendben lesz, meglátod! :D

Timika!
Kristófnak nagyon boldog szülinapot kívánok! :D
Kép
... és jobbulást is...

Nárcisz, Adri!
Felétek elmaradásom van, de a 8 napba még beleférek... :lol:
Kép
Kép

Évi!
Pipikéd tündéri a fotókon...! :D :D :D

Kacsa!
Timcsa mindkét lakótere klassz! :D

Angie!
Jó a kép Rólad/Rólatok! :D
... és továbbra sincs ok aggodalomra!!! Csini vagy!!!

Virág!
Szépen látszik Pindúr!!!

Aniko!
Nem szeretnéd felrakni nekünk nagyban is a 4D- képet??? :wink: Mert a vonalzón olyan pici...
Jobban van Marci???
... és Te is elérted a várva várt 30 hetet!!! :D

Jucmuc!
Drukk!!! Kép

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


sziasztok koszonom,hogy erdeklodtok.
a tablaval semmi bajom csak mar nagyon unom a lila reszet,nagyon szeretnek besargulni.

megmondom oszinten,faj az hogy nincs babam.
az elso stimum nem sikerult,az ertekeim jok voltak,nagyon biztam benne.
ami ennel is rosszabb hogy a parom kijelentette hogy igy nem is fog sikerulni.
tiszta ideg voltam az uh-ak elott,aztan ket het sresz hogy sikerult-e,kozben a rengetek bogyo amit szedtem.
a parom szerint rosz volt nezni.
most nem szedek gyogyszert csak a metformint.spontan honapunk lesz.
a drgam megkert hogy most csinaljuk ugy ahogy o szeretne.rendelt aloe vera lotyit,azt iszogassuk es csak szeretgetjuk egymast.
(mult ciklusomban 4* voltunk oszesen egyutt,marha sok eselyunk lesz most is)valahogy nem bizom spontanban,de mivel megkert erre gondoltam probaljuk meg.3 honap a kura,addig bizti begolyozok de ez van.

Kép
monyo83
 
 


szivem szerint jovo honapban ujra megprobalnam a tuszonovelest,mert ugy nagyobb eselyet latom a dolognak(mivel ugye az egyik petefeszkem pco-s a masik meg nemigazan muxik)
de nem tudom hogy a parom mit szolna hozza.rabolintottam az aloe dologra.
hat ez van velem,donteskeptelen vagyok.
olvasgatlak azert benneteket is,de azert idejonni hogy folyton nyavajogjak szemetsegnek tartanam a reszemrol.ezert vetetem ki magam a tablabol.
megegyszer koszi hogy gondoltok ram.

agi neked gratulalok.boldog pocakodast:)

tickeremet le fogom venni.hamis.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Most csak önző módon dobok a Kisasszony lakosztályáról pár fotót, mert kész a kiságy, helyén a pelenkázó, polc, lámpa. És olyan kis csini! Bár azért még megnő a pulzusom, ha belegondolok, hogy pár héten belül lesz benne visító, kakiló kiscsomag is!

Szoba hosszanti látkép:

Kép

Kép

Pelenkázó ( még nincs pontosan a helyén):

Kép

Vigyorgó csillagos éjjeli lámpa:

Kép

Macifej az ágyvégen:

Kép

kacsa14
 
 


Unique!

Laura is nagyon édes! És milyen szépen áll!!!

Kristóf!

Nagyon boldog szülinapot!

Kép

Fogmanóknak pedig húzzatok be egyet, hogy ne gyötörjék ennyire az ünnepeltet!

Évi!

Na, hogy boldogulsz/tál a kölcsön gyerekkel?

Gratula az 1. szem Elevithez! Febr-ban én is megemlékeztem, az én 1. szemem 1 éves szülinapjáról! :wink:
Szerintem nyugodtan próbálkozhattok szopi mellett. Ha bébi be akar költözni, úgyis megteszi! Ismi is szopi mellett lett babás és még úgy is szoptatott további 2 hónapig.

Ági!

Gratula a babahálózsákhoz!!!

Mi is 2 mm-esen taliztunk először. :)

Monyó!

Sajnálom, hogy elvesztetted a hited!

Csak bíztatásként mondom, hogy van egy lány, akinek még anno Anikó adott Closty-t, szedte is 3 hónapig sikertelenül. Aztán abbahagyta és elkezdte a metmorfint, és 1. ciklusban összejött a pici!

Az együttlétek száma pedig nincs arányban a sikerrel! Timcsánk 2 alkalomból fogant, ráadásul totál másnapos kiskatonákból!

Lehet, hgoy a férjednek van igaza, hogy picit szeretne spontán lenni. Talán megkellene próbálnod hinni benne, hogy így is sikerülhet! Mert biztosan az is rányomja az együttléteitek mennyiségére a bélyegét, hogy már nem örömet akartok egymásnak szerezni, hanem csak a bébi a cél.

Persze, én könnyen beszélek, nekünk összejött az első stimus ciklusból. De előtte azért én is megjártam az utam, míg eljutottunk idáig!

Kívánom, hogy mielőbb nyerd újra vissza a reményt, akár a férjedbe, akár a bogyókban, de vmiben hinni kell, mert anélkül méginkább elmarad a siker!!! És próbálj picit lazítani!!!

Hátha meglesz az eredménye!!! Én drukkolok nagyon!!!

kacsa14
 
 


Anyukák!

Ti egy szobában aludtatok a babákkal?
És ha igen, akkor mennyi idős korukig?

kacsa14
 
 


Monyó!
Szerintem nem szemétség nyafogni, az élet nem habostorta, mindenkinek megvan a maga problémája.Mi azért vagyunk, hogy meghallgassuk egymást, és erőt, támogatást nyújtsunk!
De megértem azt is, hogy fájó érzés, hogy még nincs babád, de mint látod itt van egy pár csodababa!!!!Ez adjon erőt, és kitartást Nektek!
A gólyámnál Te is rajta vagy a listán! :wink: :D (csak érjen ide egyszer).

Anikó!
Én is szeretném megnézni a 4D-s képet!!!!!!Hogy vagytok?Mit modott a doki, kell még feküdni?Kitartás, már nincs sok hátra!

Heni!
Hol a gólyám?Ha megtaláltad billentsd fenéken, de úgy, hogy idáig repüljön! :lol: Köszi. :lol:

Olyan gyönyörű idő van kint, tettem is egy sétát, majd' megsültem.Próbáltam tavaszi ruhát venni, de nem jött rám semmi, még a cipőm sem, így maradt a csizma :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kacsa!

Míg el nem költöztünk 1 szobánk volt, miután idejöttünk, ment Kinga saját szobába. Tehát másfél hónapos korától ssaját birodalma van, amit most már szag alapján meg lehet különböztetni :-)

tjuca
 
 


Monyóka: ne add fel, lesz gyönyörűszép egészsége kicsi babád hamarosan...A lazítás jó ötlet (én speciel nem tudom, hogy kell), mert akkor tényleg könnyebben jön a bébi...Szerintem pont azért írogass ide, hogy a férjedet már ne traktáld ilyenekkel...Hidd el tudom, milyen könnyen besokallnak, de csak ezért, mert nem akarják, hogy mi szenvedjünk...Az én férjem is inkább kifogásokat keres (de aztán meggyőzöm :lol: ), mert félt engem...Látott fizikailag is és lelkileg is szenvedni...Nem akarja, hogy több rossz érjen.. Ha tudtok, akkor menjetek el valahova hétvégézni, hátha könnyebb lenne minden...

Kacsa: nagyon helyes kis szobája van Timcsának! Biztosan imádni fogja! :D Milyen fura, hogy mindjárt a kezedben tarthatod a picikédet...Irígykedem :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Timika, Kristóf!
Nagyon boldog 1. szülinapot kívánok Nektek!

Jobbulást a kis ünnepeltnek!

Évi!
Remélem, bár most olyan, mintha ólom lábakon járna az idő :D
Milyen volt a "kölcsöngyerkőccel"? Hogy boldogultál velük :D ?

Ági!
Gratulálok a Pöttyöcskédhez :D :D :D

Monyóka!
Megértem a csalódottságod, én is átéltem már jópárszor. És nekünk nyugodtan nyafoghatsz, hiszen vagyunk még egy páran akik ezt csináljuk, de szerencsére a Lányok megértők, mi pedig jobban leszünk, ha kinyafogjuk magunkat :D

Kacsa!
Nagyon édes Timcsa szobája, már tényleg csak Ő hiányzik belőle :D

dido
dido
 
 


Sziasztok lányok!
Az a baj hogy lekicsinyitettem ezt a képet és nem tudom visszacsinálni mert teljesen homályos lesz! :oops: :oops:
Annyira béna vagyok! :oops:
De majd valamivel még probálkozom!


Kristof!
Elsö születésnapod alkalmábol Isten éltessen sokáig!!!!
Kép

Adriana!
Kép

Kacsa!
Gyönyörü a szoba!

Panka!
Olyan jo hogy már itt tartassz!!!!!
Hatalmas pocakod van!

Brill!
Köszönjük!
Kicsit már jobban de ez a 3-om napos 40 fokos láz borzaszto volt!
Gondolom a ti szobátok is csodaszép lesz!

Angie!
Szép a pocak nagyon!


Monyo!
Kivettelek :( de nagyon sajnálom!

Ági!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Heni! Anikó! Dido!

Köszönöm!

Apa még nem látta, kiváncsi vagyok, mit szól majd hozzá!!!

Anikó!

A kép, amit kicsinyítettél babócád fotója???

Picibenis látszik, hgy nagyon kis babás formája van már! Kis dundi! Mikor készült?

kacsa14
 
 


Sziasztok :)
Panka :)
Peti 39+6 -án született :D Nem vele, hanem Annamarival húztam rá. Akkor nem éreztem nehéznek. de ha Petivel kellett volna, akkor tuti falnak megyek :D
Valahogy Petivel sokkal türelmetlenebbül vártam, hogy kibújjon :D
Ha akarsz tuti tippet, leírom priviben :D

Kacsa :)
Mi együtt alszunk még mindig Petivel, de ennek inkább kis lakás prolbémái vannak :)
Egyébként szerintem addig érdemes vele aludni, míg éjjel többször kel. Ha tehetném Petitől már e hetes kora óta külön aludnék :D

Jó éjt :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


jó reggelt Lányok!!

Anikó: nagyon szép a pici babád, és egy percet se aggódj, mert a kis arcocskáját jól lehet látni!! :D

Brill: tegyél fel még képeket a pocidról!

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Így is látszik, hogy milyen kis édes baba arcocskája van már :D

Éva, Dudu, Niki!
Veletek mi újság?

Sziszka, Nomi, Pupy, KoRéka!
És Veletek? Hogy vagytok?

Judit!
Nagyon drukkolok Neked :D !!!!!!!! Már csak 1 hét.

Mennem kell dolgozni :?

dido
dido
 
 


Sziasztok!

Ági!

Kaptál képet a kis manófejről, és nem tetted fel?! Ejnye :twisted: :twisted: :twisted: Három hét múlva már komoly nagy baba lesz :)3

Monyóka!

Nagyon megértem a türelmetlenségedet, de ha megígérted a férjednek, hogy most úgy legyen ahogy ő szeretné, akkor hagyatkozzz inkább rá :) Nincs veszteni valód, csak nyerhetsz :)

Kacsa!

Gyönyörűséges kicsilány gyönyörűséges birodalma :) Nagyon jól fogja érezni magát benne!
Együtt alvás: csak a kórházban, és utána még itthon két hétig. Utána külön költöztünk, azóta is külön alszunk. Kivételes alkalmakkor azért még jöhet közénk ám :)

Anikó!

A kis képen is látszik, hogy nagyon formás baba :) És már nincs sok hátra a szülésig! Lazíthatsz már a szigorú fekvésen?

A tegnapi napunk tök jól sikerült, nagyon jól érezte magát a "kölcsöngyerkőm" :) Egy hangja sem volt, ügyesen eljátszottak a Dórival. Nagyon csípik egymást :) Reggel 8-tól 2-ig volt nálam. Gyakorolhattam, hogy hogy kell tisztába tenni egy kisfiút :) Szépen sikerült megetetni is (hát egy élmény volt etetni egy olyan gyereket, aki szeret enni! Akkorára nyitotta a száját, hogy komolyan mondom merőkanállal is meg tudtam volna eteni :)), meg elaltatnom is sikerült, úgyhogy ügyike voltam :) Azért alaposan elfáradtam, mert a szemem se mertem levenni róla :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a szülinapi köszöntést, nagyon aranyosak vagytok!!! :lol: Este jövök majd bővebben és teszek majd fel képeket is. Kristófnak tegnap már csak hőemelkedése volt, viszont egyáltalán nincs étvágya :( A tegnapi mérlegelésnél már csak 9770g volt, pedig egy hónappal ezelőtt már 10kg felett volt vmivel. Igaz, hogy este mértük és szinte alig vacsizott :( És elkezdett köhécselni is :( Ma jön újra a dokinéni, majd mondom neki.

Szép napot mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timi!

Kristófnak jobbulást! A blogban van Neki színes szagos valami ;-P

tjuca
 
 


Sziasztok!
Pankaa hol vagy?
Már nagyon izgulok....
Szerintem nem jó a vonalzóm...
Mindjárt megnézem

Kép
faul
 
 


De jó, csak én vagyok időzavarban
:?

Kép
faul
 
 


Sziasztok!

Timi!
Jobbulást kívánok Kristófnak!Várjuk a képeket!

Évi!
Akkor nagyon kis ügyi voltál!Dóri hogy vislete a kölcsöntesót?

Azt mondta ma aszülésznőm, hogy ha szombatig nem szülök, akkor szombat reggel amnioszkópia! :( Remélem ez egy kicsit ráijjezst a kiscsajra, és addig kibújik! :roll:
Bevallom eléggé tartok ettől a vizsgálattól, bár azt mondta a szülésznőm, hogy csak nyitott méhszájnál csinálják.De akkor is...
Éjjel nagyon rosszul aludtam, de ma a gyönyörű idő felvidított.
A piacon többen is azt kérdezték, hogy ikreket várok? :shock: Mondom nem, csak egy nagy culát! :lol:

Szép napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Még zárt a méhszáj??? Amnioszkópia: kibírható, nem fincsi, de ne félj tőle. Nagyban függ az orvostól, és attól, hogy azt csináld amit mondd! Vagy szüld meg gyorsan Emilit! :-) Hát bejött a jóslatom, bocsesz, de mindig gyanús, ha valakinek már a 35. héten azt mondják mindjárt megszül :roll:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Angie
Már szokom a kispasi gondolatát és mostanra már nagyon megbarátkoztam vele. Már egészen beleéltem magam, hogy kisfiam lesz :P

Kacsa
Köszi. Szellemes a bordűr és hát nagyon szép a babaszoba. Nekünk a babaszoba project még odébb van :).

Évi
Hát ez a csaj egy tündér, ahogy a csokis tortát túrja befelé :lol:
És hát köszi a dicséretet.

Adriana
Még időben asszem Boldog Szülinapot!!!

Pankaa
Köszi. :)

Monyó
Nagyon sajnálom, hogy lelkileg kivagy. De szerintem pont ezért írd ki ide nekünk magadból. Szerintem senkit nem terhelsz vele.
És az, hogy az első nem sikerül semmit nem jelent.
Tudod, hogy mi is min mentünk keresztül 2 évig...és szinte semmi esély nem volt és a pasi oldallal még annyit sem lehet kezdeni, mint a nővel.
És abban az időben csak 1X voltunk együtt és abból megfogant a pindúr....szóval tényleg lazíts.

Faul
Igen volt, ha jól emléxem 1,5 volt. Normál érték.

Tina
Nagyon sajnálom :(

Narco
Szuper, hogy jól érzitek magatokat :)

Timika
Köszi. Remélem már Kristóf jobban van. Boldog szülinapot ennek a nagyfiúnak.

Ági
Képet akarunk. Örülök, hogy rendben vagytok :).

Brill
Aki már nem is olyan pindur.

Puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Juca!
Hogy nyitva van-e a méhszájam, azt nem tudom.Én is inkább a szülésre szavazok, bízok benne,hogy 7végén már babázhatok. :D
Nem mondták, hogy a 35. héten megszülök, csak protokol eljárás volt szerintem a kórházasdi, ha arra gondolsz. :roll:

Fleur!
Hogy vagytok?Esetleg neveken gondolkodtatok már?Vagy titok lesz? 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!
Én annyira de annyira lusta vagyok. Semmi kedvem írni, dolgozni sem. Itt ülök, és bababútorokat keresgélek a neten.
Bocsi ezért a lustaságért, most inkább maradok olvasó üzemmódban. Remélem, holnapra már irogatós kedvem is lesz.

Azért mégis egy pár szó:

Pupy MINDENKIT puszil, és azt üzeni, hogy sajnos nagyon sok mostanában a munkája, de mindig olvas bennünket. Áginak is nagyon örül. Barnázgat, így várja a mensit.

Timi!
Egy picit megkésve - Nagyon Boldog 1. Születésnapot kívánok Kristófnak. Várom a képeket!

Brill!
Te mész/voltál szülésfelkészítőn? Na és idén elvisz apa az orchidea kiállításra?
Vendég
 


Panka!
Sokat gondolok rád. Drukkolok, hogy hétvégén már kakis popsit törölgethess!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Angie: nem csodálom, hogy inkább bababútorokat nézegetsz :lol: Köszi a híreket Pupyról!

Pankaa: nagyon szorítok, hogy a kisasszony adddigra előbújjon...bár én nem tudom mi az a vizsgálat...De ha Ti azt írjátok, hogy nem túl kellemes, akkor vannak elképzeléseim...

Fleur: hogy bírod a kismamaságot? Hányinger, stb...voltak, vannak, ...?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Angie!
Köszi! :lol: Én is ebben reménykedem!Mit nem adnék egy kakis popóért! :wink: :lol: Jó bútor nézegetést, az nekem is mindig ment, akármilyen kedvem volt! 8)

Heni!
Neked is köszi!Te pedig nemsokára tesztelsz?!Addigra csak ideér a gólyám is, és átadom neki a listát! :wink: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Kakis popót találsz bárhol :wink: De gondolom, te Emili popóját törölgetnéd szívesen.
Hihetetlen, hogy milyen pik-pak eltelt a terhességed ideje. Most jelentetted be a csíkjaidat, aztán már lehet az órákat számolgatni a szülésedig. Már nekem is CSAK 10 hét van hátra. Istenem! Ezek szerint nálam is repül az idő :)

Kacsa!
Nagyon izléses Timcsa szobája. A pöttyös hasú katica tetszik :) Megkérdezhetem, hogy az ágyat mennyiért vettétek? Jól látom, hogy heverővé alakítható?

CsHeni!
Remélem, ez a ciklusod maratoni lesz, minimum 9 hónapig fog tartani. Nem jelenik meg a vonalzód. Most hanyadik napon is vagy? Én máris el kezdtem neked drukkolni.

Judit!
Sokat eszembe jutsz. Már alig várom, hogy gyere a jó hírrel.

(Kezd megjönni az irogatós kedvem...)
Vendég
 


Heni!

Amnioszkópia: magzatvízellenőrzés. Egy lámpás bigyót hozzátolnak a méhszájhoz, és a burokhoz, és megnézik a vizet. Ha zavaros, akkor akció van, ha nem, marad a baba. A terhesség végén a méhszáj nagyon érzékeny, azért kellemetlen a vizsgálat. (A szobatársamnak pedig áll. ekkor fordult meg a gyerek, mert megijedt a fénytől. Mondjuk, hogy hogy látta a fényt azt nem tudm, meg azt sem hogy tudott megfordulni, de tény, hogy mutatta a kiskönyvét, és be volt írva, hogy megfordult, és pirossal alá volt húzva. Ezért császár lett a vége. Mondjuk ez biztos nagyon ritka, mert az orvosa se látott még ilyet :-( úgyhogy emiatt no para Pnaka)

tjuca
 
 


Sziasztok! Emlékszik még rám valaki ?! :D
Jól eltűntem.
Kezdődött egy windows újratelepítéssel, és mivel nálunk énn vagyok a számítógépes, így nekem kellett megcsinálni, ami egy örökmozgó mellett kicist lassú, aztán az új tv-nk miatt az internet ment el, de mire rájöttem mi a bibi!
Na aztán meg jóideje kezd kevés lenni a tejem, de nem akartam feladni és pótolni, így inkább két és fél óránként evészet volt, meg reggel korán kelés és egyel több evés egy nap, és emiatt is meg hogy többet van fenn és többet mozog a kislegény, kevesebbet érek rá bármire is. Még jó, hogy nálunk a férjem főz, különben már éhen haltunk volna :)
De most megállapodtunk a doktornővel, hogy ha következő egy két héten belül megint nem hízza meg amit kéne, akkor elkezdünk hozzátápizni almázni stb. Remélem rendeződnek majd a napjaink, mert most pl egy órája belakott és bealudt úgy mint aki éjjelre elalszik, se fürdés se semmi..., így hajnali kelés lesz.

Remélem mindenki jól van, keresek gyorsan vissza egy táblát és megnézem mizu, de a múltkor kutyafuttában láttam, hogy már indulnak a kistesó projektek?! HAJRÁ!!! Ez olyan izgi, mondjuk mi 4-5 év korkülönbséget szeretnénk, de majd meglátjuk még.

Pusszantás: Nikiék

kancellárka
 
 


Angie!

30 e Ft volt, és igen, heverővé alakíthaó. Elvileg kettővé is, bár azt nem tudom, hogy hogyan ...

www.kikol.hu-n meg tudod lesni

--------------
Holnap jövök bővebben is. De. terhes macerán voltam és eléggé kipurcantam.

Taliztam megint ex-szel, 140/80 lett tőle a vérnyomim. Pedig télleg nem idegesít, de ezek szerint mégis hat rám. Aztán a dokinál bent már 120/70 volt. :D

kacsa14
 
 


Bocsi, hogy megint idedugom az orromat, de itt vannak hasonló korú lurkókkal rendelkező szülők.
Javaslatokat kérnék: Mivel Réka elmúlt 6 hónapos, gondoltam, megpróbálkozunk a hozzátápival. Az almára tettem le a voksom. Sajnos, többször is próbáltam neki adni, de nem igazán a "fogára" való. Mondjuk egy részét lenyeli, és elég keveset tol vissza a nyelvével, de amit lenyel, az is baromi kevés. Szerintetek mit tegyek? Próbálkozzam más kajával, vagy keverjek bele más gyümölcsöt??? Nagyon hálás lennék, ha tudnátok valami okos tippet adni!!
Előre is köszi!!!
gtünde
 
 


Tünde!

Hali. Kinga mindent megeszik, de a 2006 nyári babásoknál volt pár hasonló eset, gyere és kérdezd meg ott. Egyébként én barackkal próbálnám, ha van fagyasztva, vagy sütőtökkel. Alma ráadásul fog is. Ha van elég tejed ne erőltesd. Tejci előtt próbáld, amikor éhes, ha nem megy, akkor, mikor nagyon jó passzban van akkor használd ki a kíváncsiságát. Ami Kingának minden mennyiségben csúszik az a banán és a mangó. Banán fog. :-(
Ha már rákap az evésre tápoltatással kapcs. van pár dolog a blogban.
Kinga ma éppen kelkáposztafőzeléket evett, csak az övét nem habartam :-) Úgyhogy ő már a hardcore fokozatban jár :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Sztem se erőltesd, ha nem kéri, és van elég tejed, meg a súlya is oké, akkor felesleges. Esetleg megpróbálhatod néhány nap múlva újra, hátha akkor majd elfogadja. A keverést én csak akkor ajánlanám, ha már egyenként mindegyiket kipróbáltad, ha esetleg gond van, akkor tudd, mitől.

Ági!
És a kééééép??? :D

Kanci!!
Épp tegnap jutottál eszembe, hogy vajon mizujs Veletek! Sajnálom, hogy nincs elég tejcsi... Egy képet esetleg Zaziról nem dobsz?

Angie!
Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán van hangulatod dolgozni menni... :twisted: Mikortól maradsz otthon?

Panka!
A magzatvíz-vizsgálatot csak akkor csinálják, ha legalább egy ujjnyira nyitva vagy, különben sérülést okozhat. Ma melegfront volt, ez sem hatott? :)

Kacsa!
Megnéztem az ágyikót egészben, nagyon szuper!

Jucmuc??? CSIPISZBEN!!!! :)

Monyó!
Megértelek és a férjedet is. Nem jó belepistulni ebbe a témában, persze én könnyen beszélek, amikor a fiam a kiságyban szuszog... :roll: Várunk vissza, amikor úgy érzed, hogy jönnél!

Timika!
Nagyon boldog szülinapot kívánok Kristófnak!!! Te jó ég, már Ő is egy éves...

Virág!
Te csajszi, lehet, hogy fiúra számítasz, de akkor miért a rózsaszín vonalzó??? 8) Ez elég freudi... :D

Van két hírem, egy jó meg egy nem jó… A jóval kezdem: kibújt Kende 7. fogacskája!!! :D Ezzel most elég jól megszenvedtünk, eddig ez volt a legrosszabb, az előző 6-ot szinte fel sem vette…
A rossz: Kende beteg… :( És nagyon mérges vagyok a doktornőre, mert már pénteken direkt levittem, hogy szörcsög a gyerek, szopi közben hallható volt, hogy nem kap rendesen levegőt. Áááááá, csak a foga – jött a válasz, ma meg már antibigyót kellett írni neki… :evil: Nem igaz, hogy nem vette észre már pénteken!!! Most hőemelkedése is van, 37,5 nettó, nem olyan vészes, de elég rosszul aludtunk, meg most is már harmadszor sír fel... Napközben is elég nyűgös volt. Ha valami komolyabb baj lesz (remélem, nem...), akkor lesz néhány keresetlen szavam a dokihoz!
No megyek, készülök a xar éjszakára ismét... :?

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Juca, Norwell :)
Köszi!
Barackot már próbáltam almával, de az bolti keverék volt, - én meg jobb szeretném magam kotyvasztani a kaját - az jobban (nem fintorgott annyira, de 2 kanálnál több nem csúszott le) bejött, mint a sima alma. Viszont még tényleg én sem akarom keverni a gyümiket. Mondjuk eddig simán kakilt tőle; bár amilyen keveset evett, nem is csoda. :) Ma fagyasztott barackot próbáltam almával, de nem ízlett. A sütőtök még tervbe van véve, csak még nem lett beszerezve. Nekem a védőnéni a banánra azt mondta, hogy végül is eheti, de inkább olyan gyümit adjak, ami itt "őshonos".
Tejem még van. Gondolom elég, bár elég sűrűn szopik.
Blogot lelkesen olvasom :) Már mentegettem is recepteket a jövőre nézve. Nyami - kelkápot én is imádom. Most, hogy már nagylány vagyok. :)
Sajnálom, hogy Kende beteg. Viszont nem értem, hogy miért kell rögtön antibiotikummal tömni a gyereket. Az OK, hogy most azt ír fel a doki, de csinált vmi leoltást is, hogy megtudja, hat-e a gyógyszer?? Anyukám (labororvos) tudott mindig kiakadni azon, hogy a dokik csak felírják az antibiotikumot, aztán utána sem járnak, hatásos-e. A bacik meg egyre több gyógyszerre rezisztensek lesznek. Na meg a bélflórának sem tesz jót.
Jobbulást Kendének! Nagyon csini fiú!! :wink:
gtünde
 
 


Tündi!
Köszönöm Kende nevében is! Utánajárni, hogy hat-e az antibigyó??? Ááááááá, nálunk az nem divat... :evil: Ez egyébként már nekem is eszembe jutott, hogy miért nem nézi meg, hogy érdemes volt-e??? Az volt az utasítás, hogy szedje 5 napig, aztán ha gond van, vigyem vissza... Jó, mi? :?

Kép
Kép
norwell
 
 


Ja, és ami még szép a dologban: a gyógyszertárban ajánlották a Normaflore-t, ami ilyen esetben állítólag jót tesz, helyreállítja a bélflórát. Ez eddig szép és jó, de nem feleslegesen mérgezem a gyerekemet??? Gyógyszerre gyógyszart, vagy mi? :roll:

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer köszönjük szépen mindenkinek a szülinapi köszöntést!!! Holnap leírom, hogy hogyan NE szervezzetek szülinapot, kicsit megszívtuk, rohanás volt az egész :?

Juca :) Köszönjük szépen a színes szagos vmit :lol: :lol: :lol:

Pankaa .) Drukk, hogy ne kelljen amnioszkópia!!!! +++++++++++

Évi :) Ügyi vagy, hogy így helyt állták két gyerkőccel! :lol:

Norwell :) Jobbulást kívánok Kende babának! Gratulálok a 7. fogacskához, nekünk a 6. bújt most ki. Szerintem adjál Normaflore-t, az nem gyógyszer, csak antibiotikum rezisztebs bacillusokat tartalmaz.

Volt ma a dokinéni. Jó hír: tüdő tiszta, torok szép, viszont Kristóf néha köhög és passz, hogy mitől. Rossz hír: állandóan kapdos a jobb füléhez, ami nyomásra érzékeny is, dokinéni szerint kezd piros lenni, ezért holnap irány a fül-orr-gégész. Már úgyis olyan régen voltunk :evil: :evil: :evil:
Egyébként képzeljétek, olyan aranyos volt a dokinéni: Kristóf kapott tőle egy plüss macit és egy Micimackós fényképtartót. :D

Na dobom a képeket.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
timika
 
 


Norwell :)
A Normaflore-t az én gyerekdokim is ajánlotta, mert Rékával úgy jöttünk haza a kórházból születése után, hogy antibiotikumot kapott. :? Én adtam is neki. Amúgy nem gyógyszer, hanem baci spórák vannak benne, így az antibogyó által kiölt bacikat pótolja. Ezt találtam róla a neten: http://www.egeszsegkalauz.hu/fo.html?menu=11&tkid=14898
Ez jó, vidd vissza, ha nem hat - aztán majd fölír egy másikat. :evil: Pedig milyen egyszerű egy leoltást megcsinálni! Hú, ez olyan bosszantó!! Remélem, azért hatni fog a gyógyszer.
gtünde
 
 


Tünde :) Neked akartam még írni, hogy nem baj, ha nem fogadja el rögtön a kaját, nyugodtan várhatsz még. Vagy megpróbálhatod a barackot, sütőtököt, répát, céklát is, hátha az jobban bejön Rékának. És csak hogy jól megkeverjelek: először szopi, aztán bármi más. Ez az elválasztódás, amikor hagyod, hogy a gyerek a saját ritmusában válassza el magát. Ha először adod a kaját és utána van szopi, az elválasztás ás csak kényszerhelyzetben javasolják alkalmazni.

KépKép

KépKép
timika
 
 


Jó reggelt Lányok!

Angie: köszi a drukkokat, remélem igazad lesz és babát mutat majd a teszt, ráadásul jó helyen és egészségesen...

Panka: vasárnap tesztelek, most már csak 3 nap.... Jaaj, nagyon drukkolok, hogy Emili szombatig megszülessen!

Juca: köszi az amnioszkópia leírását...Biztosan nem egy egyszerű dolog...

Norwell: sajnálom, hogy Kende beteg! Mielőbbi gyógyulást neki!

Mindenkinek nagyon szép csütörtököt, bár egy kicsit esősnek ígérkezik...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Amúgy a 24. napon vagyok, de mostanság rosszalkodik a vonalzóm..

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Nem annyira követem a dolgokat, így csak pár szó.

Timika!
Kicsi fiadnak boldog születésnapot. Jó volt látni megint a kedvenc képem. :)

Jucmuc!
Őrületesen szorítok. Írhatnál majd egy sms-t...ha jövő héten derül ki.

Dido!
Neked drukk a Kaálihoz, bár jajj nem emlékszem mikor is mész.

Monyó!
Megértelek.

Zsúka!
Lapar/Hsg mostanában lesz? Ennek dátumát szintén elfelejtettem.

Ági!
Gratulálok még egyszer, legboldogabb kilenc hónapot kívánom nektek.

Csheni!
Drukk neked is. A hozzáállásod kiválló. Majd megyek tanácsért.

Panka!
Mire visszajövök a síelésből, kislány tuti kint lesz. Remélem majd képek várnak. :)

Nárcisz!
Csodaszépek a lányok. Inkább apjukra hasonlítanak nem?

Sziasztok
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: