Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Nárcisz, Adriana!
Isten éltessen Benneteket sokáig, nagyon sok boldog szülinapot kívánok!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Köszönöm szépen!

Nem kérdezem mi van veled, direkt, mert nekem annyira rossz volt a végén, hogy a környezetemben levő emberek állandóan kérdezgetnek. De tudd, hogy figyelem mi van veled, és nagyon szurkolok bármi is legyen.

Puszi: Nárcisz

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
Köszi a drukkokat!
Igen, valóban elegem van, hogy 5 percenként csörög a tlefon, hogy mi van már???Mintha rám várna mindenki! :evil: Itt nem zavar, ha kérdezgettek, csak azt nem értem, hogy mindenki tudja a családban, hogy telózunk, ha megszületett, és ennek ellenére naponta telefonálnak. :evil: Na de talán már nem sokáig kell várnunk! :D
Hihetetlen, hogy megy az idő, a lányok már 2 hónaposak???!

Hol vagytok Lányok????
Egész vasárnap csak 3 hsz?? :roll: De gondolom máshol is bepislákolt a tavasz, és járjátok a természetet. :lol:
Mi is voltunk a Hortobágyon egy kicsit sétáltunk, levegőztünk.
Most sütöttem ki egy csomó túrófánkot, így megvolt a vacsi is. :lol:

Pupy!
Mi van Veled?Hogy áll a műkörmös tanfolyam?Milyen a munka?Még mindig tetszik?

Adri!
Mi van Levivel?Mit mondanak a dokik?

Na igen, a T-com-os reklám nagyon tuti! 8)
Rástartoltak a kismamákra :lol:

Mindenkinek kellemes hetet kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Sziasztok!

Narco: nagyon boldog születésnapot kívánok!

Pankaa: várjuk a kicsi Emili képeit!! Izgulok ám rendesen miattatok....

Kacsa: édes Timcsa szobácskája, meg a hordozó is!

Mindenkinek szép vasárnap estét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!!
Mostanában nem jöttem hozzátok!!Ezer meg egy bocs,de nem jó a gépem!! :cry: Az ismerősömtől irok!!
Valószinűleg jövőhéten jó lesz a gép!!Reméljük.....................!!
Addig is itt küldök nektek két képet a kisfiamról!!Vagy nagyfiamról??Nem is tudom! :oops: Már 6kilós a kicsike!! :wink: Kép Kép

Kép
bea27
 
 


Jó estét mindenkinek!

Jucmuc hírek!
Pénteken megtörtént a beültetés. Két Picúrkát tettek vissza. Ma haza utaztak. Jól van,sokat pihen. A férje adja be a progi szurit. 15-én tesztel.

Nárcisz!
Nagyon sok boldog szülinapot!

Panka!
Túró fánk--- Nyami, biztos finom lett!!

Most ennyi, mert csak 2 percre kaptam meg a gépet.
Puszi: Hajni
hangyolca77
 
 


Jucmuc! :D
További drukkok mennek!!

Hangyi
hangyolca77
 
 


Kacsa
Köszi a tippeket.

Annácska
Na ennek örülök :)

Jucmuc
Hát akkor remélem jól sikerült a tegnapi, azaz tegnap előtti randi. Nagyon szorítok!!!

Pankaa
A pénteki kukucska után, felbuzdulva beszereztem egy nacit. Állati kényelmes. Sehol sem nyom minket. Ha apuci is úgy akarja, akkor ma még lesznek képek is. :) Na ez már pocak méret.

Évi
Hát ez a szív alakú torta...:):):). Nagyon édes.

Kacsa
Ez szuper hír. Örülök, hogy jól van a csajszi.

Angie
Sajna ez a napsütés 20 fok nem ért ide :(.
A kilók miatt meg ne aggódj, le is megy a szopiztatással.
Igen. Egyet értek veled, én is nagyon szeretném, ha a topik minden nem babás álma valóra válna idén.

Csheni
Igen ez a szurka teljesen normális. Nekem is csinálta, gyakran. :) Már valószínű nagy a tüsző és feszít.

Nárcisz
Boldog szülinapot!!

Bea
Nagyon édi!!!

Rólunk:
Pénteki UH remekül sikerült, Pindúr írtó jól érzi magát odabenn :). Össze vissza forgolódott, rugdosódott, meg egy nagyot is rúgott. Ezt most még ugye nem éreztem, na de mi lesz
ha igen??!! :). Amúgy minden érték rendben van. Szép nagy 6 cm-es. Megkaptam a véreredményem is, az is ok csak 2 érték nem a vvt süllyedés és a koleszterin. Szerintem ez
sem lehet nagy gáz, de majd a doki megmondja. A koleszterinem már évek óta magas egy picit, gőzöm sincs mitől, úgyhogy nem okozott nagyobb meglepetést.
Hát kezdem azt érezni tényleg kispasi lesz, na de majd meglátjuk. :). Pénteken beszereztem egy kényelmes nacit, meg melltartót is, már nagyon rámfért.
Este meg elmentünk megnézni a Padlást a Vígszínházba, hát ilyen még nem történt, de egy mesés musical-t, ami azért többé kevésbbé vidám majdnem végigbőgtem. Aztán ugyanerre a sorsa
jutott a The Holiday című film szombaton :) Hát izgalmas egy állapot.

Pusza akkor.
És remélem még jövök a képekkel.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Pindur szemben velünk :)
Kép


És a 12 hetes pocak. Kicsit homályos, de azért a lényeg látszik VAN.:) Angie ezt a te megnyugtatásodra is írom :). Azért azt hozzátenném ez az esti pocak. :)

Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Angie!
Akkor veszek hétfőn, remélem nálunk is bevállik.

Kacsa!
Nagyon helyes lesz Tomcsa szobája, biztos imádni fogja :D

Nárcisz, Adriana!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok Neketk :D !


Judit!
De jó, hogy már itt tartotok. Pihengess sokat, vigyázz Magatokra, és mennek a babatapasz drukkok :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Virág!
Ez már bizony tényleg látszik :D
Olyan jó, hogy minden rendben Veletek, és, hogy ilyen kis virgonc PöttömPandúr :D nagyon jó a sztárfotó róla :D

dido
dido
 
 


Kacsa!

Bocsi, természetesen Timcsát akartam írni!

dido
dido
 
 


Sziasztok :)
Nárcisz :)
Nagyon boldog szülinapot :)
Kép
Hihetelen, hogy a csajok már 2 hónaposak :)
Mi van veletek, hogy győzöd a sok teendőt és a nagyikat? :wink:

Adri :)
Nagyon boldog szülinapot :)
Kép
Mit mondanak a dokik, hogy van Levi?

Kacsa :)
A reklám nekem is nagyon tatszik :) Annyira ééééééédes :)
Nagyon szép Timcsa jelenlegi és jövőbeli szobája is :)
A bordűön milyen minták vannak?

Bea :)
Nagyon kis édes Ádi baba :)
Nem semmi kilókat tapos :shock: Mindjárt utoléri Petit :roll:

Virág :)
Örülök, hogy ilyen boldog vagy :)
Ilyenkor nagyon aktívak még a pindúrok, van helyük bőven ugrálni :D
Hát igen, az érzelni változások tudnak jókat művelni :D
Csini kis pocid van, már látszik, hogy ez egy kicsit már pocak :)

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


sziasztok.

aniko kerlek szepen vegyel ki a tablabol.koszonom.

Kép
monyo83
 
 


Jó reggelt Lányok!

Fleur: nagyon édes a babódás és a pocakod is! Csak így tovább...Az a baj, hogy nem most van a peteérésem, olyannyira, hogy már lassan meg fog jönni...Ezért nem tudom, hogy miért szúrkál... De talán azért mert jó sok progit termel, lehetséges?


Most már senkinek sem lehet kifogása, tényleg itt a tavasz és gyönyörűen süt a nap!! Még akár 20 fok is lehet! :D

Mindekinek nagyon szép hétfőt!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Hello Lányok!
Látom, írogattatok a hétvégén. Hamarosan visszaolvasok, és írok is.

Addig is:
Nárcisz! Adriana!
Nagyon boldog szülinapot kívánok Nektek!!!


Na és végre sikerült apuéknál letölteni a képeket. Felteszek Manócskám lakosztályáról egyet, ami kb egy hete készült (a kezemmel a hónapot mutatom, bár még 6.5 vagyok, de azt nem tudtam mutatni :)
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy most nem írok senkinek :oops:
Tiszta ideg vagyok....
Kép
Kaáliba kellene mennünk március 20-án :?
Ma este kell mennem 18:20-ra a dokimhoz, hogy megkukkantson.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Ági!
HATALMAS GRATULA!!!! EGY ÚJABB CSODABABA!!!
Te úgy jártál mint én. A Kaális időpontomon már progit és HCG-t mértek.
Vendég
 


Ági!
Én annyira boldog vagyok!

Már meg is írtam pár topik tagnak. Nem bírtam magamban tartani :) :) :) :) :) :) :) :)
Vendég
 


Ági!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez hatalmas hír!
Őszintén gartulálok, ez pont olyan volt, mint Gáborcsibe, mert ugyi ő is a nem átjárható úton küzdötte át magát! Kívánom, hogy doktorbácsi megkukkantson (UH-val!!!) és mindent a legnagyobb rendben találjon!!!! Holnap kapol zebrát is!
Jaj ez olyan jó, régen lelkesedtem már ennyire!
Drukk!
Kép

Angie!

Ne izgulj, ilyen ropi karokkal :-) Én egy negyed hurkát sem látok, pedig sasolok ám rendesen :-)

Lányok!

Nekem is jó hírem van, megjött pirkó. Igaz ugyanolyan barnázgatással, de meg fog jönni!!!
Orvosnak igaza volt ebben is :-), meg a kórházbezárásban is :-(

tjuca
 
 


Juca!
Mensinek örülök! Drukkolok, hogy minél hamarabb helyreálljon a szervezeted, és jöhessen a tesó.
Korház :cry: Hihetetlen, hogy a Margitot is :cry:
Kilók: Már 11, de nem érdekel :D (egyébként ropi kar, enyhén hurkás combok és fenék :) )
Vendég
 


Sziasztok!!!

Ágiiiiiiiiiiiiiiiii!!!
IGENIGENIGENIGEN!!!!!! :D :D :D Nagyon-nagyon gratulálok!!!!!!! De jó, hogy dokihoz mégy, készítheti az uh-t! :D


Angie!
Nagyon csini pocikád van!!! :)

Bea!
Ádi hatalmas, gyönyörű fiúcska! Jó nagyot nőtt! :)

Nárcisz!
Utólagosan is, de annál nagyobb szeretettel: BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!

Adri!
Istenke éltessen szülinapod alkalmából!!! Levi hogy van?

Virág!
Te jó ég... már 12 hetes vagy!!! :) Babóca nagyon formás!!!

Monyóka??
Mi történt, baj van talán? :roll:

Panka!
Emili-lak nagyon szép, üzenem a kiccsajnak, hogy itt a tavasz, megjöttek a gólyák is! :D

Kacsa!
Hű, jól kikerekedtél Te is! :) Timcsa biztosan jól fogja érezi magát a szobában, nagyon tetszenek a színek!

Jucmuc!
Nagyon sokat gondolok Rád!!!!

Évi!
A torta nagyon fini lehetett!

Juca!
Izéééé, elküldenéd Piroskát erre felém is??? :twisted: :D Sajnálom, hogy bezárják a kórházat… :( Hol fog dolgozni a dokid?

Rólunk: Kende tegnap elesett, és úgy beütötte a kis száját, hogy belülről! :shock: van neki egy jókora vérhólyag… :( Mert olyan kis sedreférc a drágám, rohanna mindenhová, de nem néz a lába elé… Még a cicit is elutasította egy órán keresztül, úgyhogy délután 3 volt, de még nem aludt semmit… Aztán nagy nehezen félálomba ringattam, és úgy már bevette a cickót. De mára már semmi gond, éjjel is tök jól aludt, kettőkor arra riadtam, hogy szétdurranok, aztán szopi, egy kis pukiverseny és aludt tovább reggelig.

Pusszanat mindenkinek (és bocs, akit kihagytam, tuti, hogy akad… ;) )!

Kép
Kép
norwell
 
 


Ági!
Nem térek magamhoz! Itt ülök, és bámulom a tesztedet. Én is pont ilyen típusúval csináltam, és pont ennyire volt sötét a második csík. Ez bombabiztos!
Persze, tiszta ideg vagy, de ennek ellenére gondolom, nagyon örülsz. Párod tudja?
Vendég
 


Ági!

Nagyon örülök Neked/Nektek.:):):):)
Fantasztikus érzés lehet, gondolom számolod a perceket 18.30-ig.:):):)
Kívánom, hogy ez a tavasz még sok-sok babával áldjon meg minket:)

zsúka
zsúka
 
 


Ági!! : nagyon nagyon gratulálok ehhez a szuper erős teszthez!! Fantasztikus pocakos hónapokat kívánok neked!!!

Angie: nem tudom mit aggódsz, gyönyörű kismami vagy!!! Ne a kilókat számold, hanem nézd inkább a formás pocidat a tükörben :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Norwell!
Szegény Kende. Lényeg, hogy jobban van, és hajlandó enni. Gondolom, még kapaszkodva rohan, nem csak úgy egyedül :roll:

CsHeni!
Hétvége óta a férjem dinnyenyelőnek nevez. Azt mondja, hogy olyan, mintha lenyeltem volna egy 8 kilós görögdinnyét úgy egy az egyben. Nagyon bírja a pocakomat. Nem bírja megállni, hogy minden alkalommal meg ne simizze. Neked is kívánom, hogy mielőbb gömbölyödni kezdjél. Reméljük, nem a mensi tüneteit érzed...
Vendég
 


Zsúka!
És ez az áldás Rád is vonatkozzon :!: :!: :!:
Vendég
 


Fúú Ági
Hát milyen hírekre jövök!! Látjátok erről beszélek!!! Éljenek a csodababák.
Hát ez a teszt nagyon tuti. Nyugi tuti minden rendben van. Szorítok, hogy lásd a szépséges kis embriót is ma :)

Angie
Szép a szoba és csini a pocak. Nem akarom siettetni a dolgokat, de én is akarok görögdinnyét :) Én most ilyen átmeneti jóllakott ovis fázisban vagyok :).

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Virág!
Ha görögdinnyét szeretnél, akkor meg kell barátkoznod a fiú gondolatával. Mert állítólag a fiús anyukáknak ilyen kerek a hasuk :)

Hangyi!
Köszönjük a hiradózást Juditról!

Jucit!
Nagyon izgulok érted, és drukkolok a pozitív teszthez.
Vendég
 


Sziasztok!

Heni! Dido! Norwell!

Köszönöm a dicséreteket!

Bea!

Ádi tényleg már nem is kicsi fiú! Nagyon kis édi!

Fleur!

Pindur és Pindur-Lak is nagyon csini!

Annácska!

Szerinted mi van a bordűrön? Annyit segítek, hogy 2 lába van, 2 szárnya, sárga tollas a teste és narisárga csőre van. :)

Kép Kép

Mondjuk azon röhögtünk, hoyg a katica szőrös és a hasán van a petty és akkora, mint a kacsa. Reméljük, Timcsa nem lesz emiatt biológiából megzavarodva! :lol:

Angie!

Poci továbbra is csini!

Ági!

Ez aztán a pozitív teszt!!!
Drukk estére!!!
Babóca kapaszkodj jó erősen anyuci meleg fészkébe!!!

Kép

Nárcisz! Adri!

Boldog szülinapot Nektetk!

Kép

Norwell!

Kendének adj lassítót! :)

Ismi is mondja, hogy a 14 hónapos kisfia megy már, de egyszerre csak egy irányba néz, előre, de ha jön a küszöb, akkor gyerek esik hasra ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Ági!
Gratulálok. Szép erős csík.
Úgy látszik az elzáródott petevezető a nyerő. :)
Vendég
 


Ági!

Ez aztán a szuper hír! Nagyon-nagyon gratulálok! Lassan kezdem elhinni, hogy még ebben az életben egyszer nekem is sikerülhet spontán :)

Angie!

Mégegyszer köszi a híreket!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dobok pár szülinapos képet. Illetve inkább sokat, mert nem tudok választani :) :twisted:

Kép

Kép

A két ünnepelt:
Kép

A tüzijátékkal nem volt kibékülve:
Kép

A marcipángomba csúnya véget ért :)
Kép

Anyósoméknál is volt banzáj:
Kép

A csokitorta is nagyon bejött :)
Kép




És pár lépést megtesz egyedül!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Nagyon jók a fotók!!!

Egy kis tortát is küldhetnél! Nyitom az ablakot! :wink:

A csokitortás maszatos a legtutibb!!! :lol:

kacsa14
 
 


Á G I
Ez egy szuper pozitív teszt. Gratulálok. Meglátod minden rendben lesz!!! Szorítok estére, és az első uh-hoz!!! Nagyon-nagyon örülök.

Évi-Dóra
Gratulálok az első születésnaphoz. Igazán aranyos a kislányod, Évi. A tortamajszolós kép a nyerő, de mindegyik aranyos.

Angie
csinos kismama vagy. Szerintem egyáltalán nem látszik hogy híztál. Karcsú vagy, csak ott vagy gömbölyű ahol kell!!!

üdv
syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Ági!
Nagyon gratulálok!
Kép
Boldog, problémamentes hónapokat kívánok! :D

Norwell!
Köszi, átadtam az üzit! :D De nem hallgat ránk, pedig már itt is tavaszias idő van.
Kendének jobbulést, mára már biztos begyógyult a kis szája.

Fleur!
Nagyon édes Pindurka!És a pocakon is látszik, hogy van egy lakója! :D

Jucmuc!
Remélem minden rendben lesz, nagyon drukkolok!Pihenj sokat!

Monyó!
Hogy vagy? Miért akarsz kiszállni a táblából?

Juca!
Ez jó hír!Akkor nemsokára indulhat a tesó project!

Bea!
Nagyon kis husi a nagyfiad! :wink:
Majd írj magatokról is!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Évi!
Úgy látom, Dórika közben belejött a tortaevésbe. Volt is ám neki sok szép tortája. De egy ilyen édike kislány meg is érdemli. Nagyon csinos a képeken, az anyukájával együtt. Kicsattantok az örömtől, boldogságtól. Annyira jó nézni titeket. Szupin kezeled ezt az egész anyásdit!!! Gratulálok.
Dórikának meg gratula az első lépésekhez.
Vendég
 


Sziasztok!

Ági :)
Ez fantasztikus hír! Gratulálok én is!!!

Évi :)
Gyönyörű a lányod! Fantasztikusak a képek! Még egyszer gratulálunk Neki!!!! :) :)

Timika :)
Most már megkaptam a privit, válaszolok rá, ígérem!!!

Dobok két mai képet, aztán még picit visszaolvasok...

Kép

Kép

puszi

KépKép
unique
 
 


Ági!
Nagyon gratulálok! Hajrá, csak így tovább!

Monyóka???

Panka!
Nagyon sokat gondolok rád! Milyenek az utolsó napok?

Fleur!
Neked csináltak 12 hetes uh-on tarkóredő mérést? Állítólag nem mindenhol csinálnak! Ha igen, akkor megkérdezhetem mennyi lett?

Mindenkinek szép napot!!!

Kép
faul
 
 


Évi!
Jók a képek!És a sütik is! 8) :lol: Gartula az első lépésekhez!!!

Unique!
Laura kis zabálnivaló tünemény! :D Úgy látom kezében tartja az irányítást! :wink: :D

Faul!
Aranyos vagy!Fizikailag ugyanolyanok mint eddig, csak már kezd fogyni a türelem. :D De minden nappal egyre közelebb kerülünk a szülséhez, és ez ad erőt.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Narco, Adri!
Utólagosan nagyon boldog születésnapot kívánok Nektek!

Ági!
Gratulálok!

Ne haragudjatok, de most csak ennyi. Elég rossz passzban vagyok. Szombaton csináltam egy tesztet, de persze tök negatív lett. :( Nem is tudom mit vártam?!
Ne haragudjatok, ha csak ritkán jelentkezem, de elég nehezen viselem. Ráadásul ma du.-n még fogorvos, hát ez se lendít a jókedv irányába...

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Ági!
Szuper-SZUPER. Gratulálok. Micsoda csoda újra :D
Kép

Lányok!
Köszönöm szépen a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok :D
Sajna nem tudok most visszaolvasni, mert egyedül vagyok a lányokkal :shock: :wink:

De sok-sok puszit küldök mindannyiótoknak.

Angie!
Képek vannak a www.flogi.atw.hu címen a babáink menüpont alatt, és ott van a 2. hónapig fotózott képek. Sajna sok időnk még fényképezni sincs sok.

Az éjszakáink szuperek, lerakom a lányokat fél 10-kor aludni, és Angi 6-kor kel, Nócit pedig reggel 7-kor keltem, hogy egyen. Ez nem minidg tesz jót a szopinek, és a 900 grammot egyszerűen enm tudom átlépni, de nagyon örülök neki, hoyg egyáltalán ennyi van.

Üdv mindenkinek: Nárcisz

Kép
narco
 
 


ÁGI!
GRATULÁLOK :D !!! nAGYON BOLDOG, PROBLÉMAMENTES POCAKOSKODÁST KÍVÁNOK NEKED :D !
Du. gyere azért mesélj, hogy mi volt a dokinál! Így akor el sem menntek a Kaáliba, vagy azért benéztek oda is?

Monyóka!
Mi a baj? Miért akarsz itthagyni minket? Vagy csak szünetet akarsz tartani? Azt mondjuk teljesen meg tudom érteni. Néha nekem is sok, hogy én vagyok az egyik legrégebbi topik tag akinek még azóta sincs babája, és még csak nem is pocakos :( . De azért majd ha egy kicsit kikapcsoltál és újra lesz kedved jönni, mi várni fogunk!!!, ahogy engem is visszafogadtak a Lányok majd egy 1/2 év után.

Angie!
Nekem speciell nagyon tetszik a dinnyéd :D :D :D én is szertnék egy ilyet magamnak :wink:

Juca!
Akkor most azon ritka alkalmak egyike van, hogy örülünk a mensinek :D , kívánom Neked, hogy az idén már ne látogasson meg piri Téged sokkal többször.

Norwell!
Küldök gyógysimit a kicsi Kende buksijára. A lényeg, hogy nagyobb baj nem történt.

Évi!
Nagyon édes a kis ünnepelt :D és persze Anyuci is nagyon csini.

Unique!
Laura nagyon édes kislány :D

Tina!
Sajnálom a negatív tesztet :( , de tudod amíg nem jön mega addig mindig van remény.

Nárcisz!
Nagyon rendesek a Lányok ha így kímélik a Szülőket és ilyen szépen végig alusszák az éjszakát :D

dido
dido
 
 


Sziasztok!

Most csak pár szót...Szoktam olvasgatni, képben vagyok, csak hát írni már nem jutok el sosem. :oops:

Köszönöm a szülinapi kívánságokat! Nagyon jólesett, hogy gondoltatok rám!!! :)
Levikéről most várok leleteket, majd leírom, mi volt.

Ági!
Én is nagyon gratulálok neked!

Panka!
Gondolok rád sokat, remélem hamarosan láthatjuk mi is Emilit! :D

Jucmuc!
Nagyon drukkolok ám! :)

Puszi

Kép

Kép
adriana
 
 


Angie: nagyo köszönöm a drukkokat! A görögdinnyédet én is irígylem, de nemsoká követni foglak! :) Reméljük!!

Évi: köszönjük a képeket! Nagyon helyes micimacis tortát kapott Dóri baba...Látom ízlett is neki!

Unique: Laura is gyönyörű! Még jöhetnek képek...

Ági: olyan kíváncsi vagyok mit mondott a doki!!

Tina: sajnálom a negatív tesztet, de amíg nem jön meg, van remény!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm, próbálok válaszolni mindenkinek.

Narco :) Adriana :) Nagyon boldog szülinapot kívánok nektek! :D

Juca :) Nem, egyáltalán nem bántottál meg, nem muszáj minden kérdésben egyetérteni :wink: (A barnázgatás megint progi hiányra utal?)
Ki az a G.Z.????

Pankaa :) Kacsa :) Angie :) Fleur :) Gyönyörű szép a pocakotok! :lol:

Pankaa :) Ha mindketten ilyen magasak vagytok, nem csoda, hogy Emili is hosszú baba lesz :lol: :wink:

Kacsa :) Timcsa lak nagyon szép barátságos, a bordűr pedig nagyon cuki :lol: Nagyon jól néz ki az új Chicco hordozó, rengeteget fejlesztettek rajta pár év alatt. Remélem szeretni fogjátok!

Anikó :) Nagyon szép az új vonalzód! A baba nevét tudjátok már?

Bea :) Ádi hihetelen nagyot nőtt, mióta utoljára láttunk róla képeket :lol: Gyere majd, ha tudsz!

Fleur :) Édes a kis 6cm-es Pandúr :lol:

Monyóka! Mi a baj? Miért akarsz kikerülni a táblából? :?:

Ági :) Tiszta szívből gratulálok topikunk újabb csodababájához!!!! :lol: :lol: :lol: Ez a teszt nagyon egyértelmű, ugye minden rendben volt a dokinál?! Jól emlékszem, hogy P.Z. a dokid? :?:

Norwell :) Szegény kis Kende, gyógypuszókat küldök neki!!!

Évi :) Köszönjük a szülinapi képeket, nagyon szépek vagytok rajta! :lol:

Unique :) Laura még mindig nagyon bájos :D Privit megkaptam én is, igyekszem rá válaszolni. Skypeunk nincs, csak msn, gondolom akkor az meg nektek nincs… :roll:

Tina! Sajnálom a negatív tesztet! :cry:

Nekünk sajnos nem sikerült túl jól a hétvégénk, Kristófnak nagyon magas láza lett (38,5 és 39 között volt általában). Semmi egyéb tünetet nem produkált, dokinéni látta vasárnap, de a vizsgálat alapján ő sem tudott semmi konkrétat mondani, meg ma vittünk pisi mintát, ami teljesen negatív lett. Szóval valószínűnek tűnik, hogy egy fog kínozta meg ennyire. :cry: Ma már jobban volt, de még mindig volt láza, csak nem olyan magas. Tuti lesz az 1. szülinapja :cry: :cry: :cry:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Ági!

Gratulálok!
Nekem annak idején a Kaális doki mondta,hogy csináljak tesztet!
Utána pedig velem örültek! :wink:
Kép

Narco!
Boldog szülinapot!
Kép

Norwell!
Kendének gyógypuszikat küldünk!
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Timika!
Kristófnak külön gyógysimiket küldök!
Azért kívánunk neki nagyon boldog szülinapot és még boldogabb gyerekkort!
Hogy rohan az idő... :wink:
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok :)
Ági :)
Hatalmas gratula :D
Drukkolok, hogy minden rendben legyen :)

Angie :)
Nagyon csini mama vagy :) Szépen növöget a kislakásod :D

Juca :)
Örülök, hogy végre a szervezeted is kezd visszaállni a régi kerékvágásba :)
Mikor mész vissza a dokidhoz?

Norwell :)
Sajnálom Kende babát :( Örülök, hogy már jobban van :) Nem lehet eléggé résen az ember :?

Kacsa :)
Szerintem irtó édes ez a bordűr :) Nem hiszem, hogy Timcsának biológia deformitása lenne a képek láttán :D

Évi :)
Szenzációsak a képek :D Ez a csokievő tényleg nagyon jó :D

Panka :)
Kitartás :) Már nincs sok hátra :) Hamarosan a kezedben tarthatod Emilit :)

Timi :)
Kristófnak jobbulást :)
Nagyon boldog szülinapot kívánunk a nagy fiúnak :)
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a szülinapos dicséreteket, és a gratulációkat a járáshoz :)

Ági!

Mi volt a dokinál? Mesélj!

Fleur!

Pindur kész hölgy már :) Vagy kész férfi :) Poci is csini :)

Juca!

Akkor most kivételesen örülünk a kis fonott kosaras csajnak :lol: Kívánom, hogy csak addig maradjon nálad, amíg szívesen látod, egy ciklussal se tovább :)
A dokid nagyon frankón megmondta, hogy meg fog jönni!

Unique!

Laura nagyon kis hamis, csodaszép csajszi :) Látom nála is sláger a mobil... Vagy az távirányító? Azt is csípik a kölkök :)

Tina!

Sajnálom a negatív tesztet... Igazán kéne találni már egy patikát végre, ahol csak kétcsíkosakat árulnak :)

Nárcisz!

Gratula a nyugis éjszakákhoz, igazán szerencsés vagy :) És utólag nagyon boldog szülinapot kívánok!

Dido!

Már csak egy hét a Kaáliig :) Most már tényleg mindjárt itt van!

Adri!

Neked is nagyon boldog szülinapot!

Timika!

Jobbulást Kristófnak, holnapra már kutya baja sem lesz, és zavartalan lesz az első szülinapja :) Hogy fogtok ünnepelni? Miket kapott a nagyfiú?
Három naposláza volt már? Dórinak akkor voltak ilyen tünetei, hogy alázon kívül semmi baja nem volt. Bár lehet, hogy tényleg a foga.

Ma kölcsöngyerekem is lesz, egy barátnőm kisfiára vigyázok délelőtt. Kicsit f*s*k a helyzettől, de csak megoldom :)

Ja, és ünnepélyesen bevettem az első Elevitet :) Ha legközelebb megjön, utána megyek is a dokinénimhez. Kíváncsi vagyok mit mond, vajon napi két szopi mllett szabad elkezdeni próbálkozni?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hoppá, nem az eszemért szerettek, ez tuti :oops: :twisted: Ma van 6-a :)

Kristófnak nagyon boldog első szülinapot!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: