Új privát üzeneted érkezett!

Kacsa
Köszönöm az infot :). Lehet én is megnézem néha, bár nem tudom működik e még a TV, mert 1000
éve nem kapcsoltam be :). Úgyis mindig csak felhúzza magát az ember rajta.

Amit pedig a sexről írtál teljesen megértem. Az az igazság, hogy soxor nekem sincs kedvem hozzá.
De mivel szeretjük egymást ezért ez nem jelent problémát :). Na meg az is hozzá tesz a fáradtság
mellett, hogy valószínű megváltozott az anyag minősége és mennyisége a hüvelyben és ezért néha
fájdalmas is tud lenni. Ilyenkor ott ahol van be is fejeztük :). Hát ez van, de a piciért mindent.
Hólyagfertőzésben sajna nekem is gyakran van részem. Én most rengeteg citromos tea ivásával próbálom
kiküszöbölni (mikor beteg voltam ezt javasolta az orvos, mert állítólag nem szeretik a citrom savasságát)

Poci: én eddig még nem mertem nagyon kidülleszteni, mert eddig a titkolós időszakban voltunk.
Nem is érti a férjem mit aggódok még mindig azon, hogy látszik, hiszen mindig is ezt akartam. :)
De hát a 12 az 12. Szóval majd hétfőtől, lesz ám poci kitolás :).

A férjem egy tündér :) Most elképzeltem varázspálcával, kis tülszoknyában és szárnyacskákkal :)
Rám tört a röhögőgörcs.

Jajj de várom már, most már még jobban a holnapot :).

Apa nem jöhet most, de képet kapunk, ha fizetünk :) Naná, hogy fizetek!!!!:)

Tréning: Ma biztosított a főnököm (aki az ügyvezető), hogy ha ki kell fizetni kifizetjük. A baba a
legfontosabb és ha bárki packázik velem, vagy megbánt azonnal szóljak. Azt mondta annak is örülni
kell, hogy egyáltalán még dolgozom.
Hát kissé megnyugodtam és úgy elérzékenyültem, hogy majdnem elbőgtem magam :).

Pankaa
Fúú sajnálom, hogy mindig ezzel a munkaügyis dologgal kell szaladgálnod. Még a végén a Munkaügyi központban
szülsz meg.....

Csheni
Meglátod neked is hamar begyorsul :). Amúgy ahogy benne van az ember nem mindig tűnik olyan gyorsnak :)

Dido
De hát magadról nem is írtál. Te/ti hogy vagytok? Mindnen rendben? Pontosan mikor mentek az intézetbe?

Jajj egyet értek, hol itt a TAVASZ..Bár állítólag hétvégén lesz még 20 fok is. Na az lesz az
igazi..

Mindenkinek tréninggel kapcsolatos fejlemények Kacsának írt soraimban :)

Azt még elfelejtettem mondani, hogy vettünk komódot már a picur ruháinak. Nagyon szuper ám :) Most már akkor lógok nektek egy csomó képpel, de majd kérem a férjem segítségét:).
És hétfőn volt a 2 éves házassági évfordulónk :)!!!!

És tegnap nem volt időm keresni, de Dorci babának:
Kép

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Szép jó reggelt!

Akinek eddig nem köszöntem még meg, annak most KÖSZÖNÖM a sok jókívánságot, tolmácsoltam az ünnepeltnek :) Olyan aranyosak vagytok mind!
Majd teszek még képet, tegnap készült néhány, de nem sok, mert a nokedlimnek nem volt épp jó kedve, és nem volt fotózkodós hangulatban. Azért az ajándékoknak nagyon örült :wink:

Fleur!

Tök rendes a főnököd! Nem csodálom, hogy elérzékenyültél :) És hogy mindjárt itt a 12. hét, nem semmi...
A tartozásodat képek terén szigorúan számon tartjuk ám :)

Na megyek, mert nyúz az egyévesegynapos pipim :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Fleur!

Hú, mi nagyon TV-sek vagyunk! Még 1 hónapig ... Én jól elszoktam beszélgetni a hírekkel is, elanyázgatok és társai. :lol: Mondjuk sokat is vagyok egyedül, úgyhogy este a sötét lakásban meg is kattannék, ha nem lenne vmi. fényes zaj.

Ha száraznak érzed magad odalent, akkot szerezz be síkosítót! Van gyogyitárban is, vmi. Sába nevű + Rossmannban is láttam már. Sokat segít. Nekem mindig szex után jött elő a hólyaggond és amikor síkosítoztunk, akkor kevésbé volt intenzív. Szóval érdemes kipróbálni! Kicsit illúzióromboló ugyan, mikor a kapuban félreküldöd Apát és bekenegeted magad vagy őt, de ha jobban csúszik az mindekettőtöknek csak jó!

Hólyagra nekem úgy rémlik, hogy a C vitamin kifejezetten nem jó, mert pont hogy ingerli a nyálkahártyát ... Nekem, ami még találn bevált az a vörösáfonya, aszalva, lében (bár így elég drága) és van egy Cran-C nevű kapszula. Ezt lehet babásan is szedni. Ha szoktak Neked is gondjaid lenni, érdemes beszerezni belőle és ha hidegebb helyen voltál vagy gyanús vmi., érdemes bekapni belőle 1-2 szemet!

A főnököd egy aranyember!!! Majd, ha egyszer visszamegyek dolgozni megkereslek és beajánlassz hozzá! :wink:

Akkor hajrá holnapi UH és utána a jövőhéttől pocidüllesztés!!!

kacsa14
 
 

 
 

Sziasztok :)
Zsúka :)
Örülök, hogy a párod gyógyulgat :)
Ne izgulj, minden rendben lesz a hsg-n :)

Judit :)
Nem aggódom a kilók miatt, csak a család állandóna :? Milyen kis törékeny... Bár ma lehet, hogy kapunk a fejünkre a tanácsadáson :roll:
Hogy halad az osztódása a petesejteknek?

Angie :)
Gyönyörű pocakod van :) Egyátalán nem "Malacka" :)

Kacsa :)
Teljesen igazad van :) Mindenki egyedi pocakot növeszt :D
Nagyon kis helyes a pocakod :)

Panka :)
Ezek a legizgalmasabb percei a pocakosodásnak :D Nálunk apa az utolsó időkben két telefonnal járt, nehogy véletlenül ne érjem utol, ha indul a szülés :D

Virág :)
Már teljesen jól van Petka, ma megyünk tanácsadásra. Kicsit anyás ugyan, de már gond nincs :)

Bocsi, de többre nincs időm, mert Petka ébredezik :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!

Köszönöm!

Jó ötlet a 2 telcsi! Már én is gondoltam rá, mert Apának a céges sokszor le van némítva és akkor csörgethetem világnak ... Meg mindig kinyom és visszahív, ha ráér. No, de addig mégsem nyomhatom vissza Timcsát, amíg Apája ráér. Úgyhogy majd ráparancsolok, hogyha 2x hívom egymás után, akkor szülünk és spuri haza, mégha a világ sorsa is múlik épp a melóján!!!

kacsa14
 
 


Annácska!

Kinga minden csak nem kis törékeny, és még mindig 3 deka a 8 kilónak! Úgyhogy kakáld le az okoskodókat. Én meg most az ekcéma ögenszt savanyított tejtermékek dilemmán agyalok napok óta. Részletek a blogban.

Panka!

Nekem az APEH tett be, szintén blog.

Jucmuc, én annyira izgulok, be sem merek jönni a topikba... :roll:

rohanás: Kinga után elé . Mindent rág, amit nem szabad, toporzékol a WC ajtóban, hogy be akar menni (most a napi szórakozás, a lehúzzuk a WC-t program, na de amikor éppen lesben állok a medvére, akkor mégse zavarjon mán a koncentrálásban.) Tépi az ágy alatt lévő ojságot, már a virágot nem. Azért mégsem csőd a nevelésem. De séta este megint, bevásárlás, csekkintézés, ésatöbbi. Akinek van gyereke nem kell bemutatni, akinek nincs, majd megtudja!!! :twisted: :twisted: :twisted:
ja és akkor önrevizionálok, osztálytalálkozóra megyek, vendégek jönnek, mennek, szóval mindig van mi...

tjuca
 
 


Sziasztok Drága Csajszik!!! :D

Holnap lesz a beültetés 10.30-kor. Mind a hat osztódásnak indult, van egy három és egy négysejtes szabályos szép embrió, ezeket kapom vissza holnap.
A többi négy még csak kétsejtes állapotban van de azt mondják holnapra azok is többsejtesek lesznek, le fogják fagyasztani őket.

Nagyon izgulok már, borzalmasan várom, hogy vissza kapjam őket!
Azután nagyon sokat fogok majd pihenni, hogy a kis drágáim velünk maradjanak! Már tegnap óta kapom a progi szurit, esténként pedig utrogestant.+ egy csomó vitamint, aspirint is kell újból szednem.

Juca, tündér vagy, hogy így gondolsz rám! Köszönöm!!!


És kedves mindenki, nem tudom most az összes nevet felsorolni de nagyon hálás vagyok mindanyiótoknak a drukkokért és a szép szavakért!!! KÖSZÖNÖM!!!

Puszi mindenkinek, majd jelentkezem. (a pozitív teszttel :D )

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Veled együtt izgulok és drukkolok nagyon!:)

Angie, Brill, Kacsa!

Ezek a szép pocakok, én is, én is, én is.:)

zsúka
zsúka
 
 


Ma egy kicsit behavaztam, de azért annyi időm volt, hogy benézzek.

Judit!
A drukkjaink nem voltak fölöslegesek. Örülök, hogy mind a 6 osztódásnak indult. De ne legyen szükségetek a 4 fagyira! Jó lenne, ha mindkettő megfoganna. Nagyon drukkolok továbbra is. Holnap 10.30-kor pedig minden gondolatom veled lesz. És a tesztelésig nem is jössz? Egyszer sem? Nagyon foglak várni. Addig nem lesz egy perc nyugtom sem!!! Puszi!!!
Vendég
 


Zsúka!
Szívem legmélyéről is egy gyönyörű pocakot kívánok neked. Én annyira boldog lennék a te boldogságodnak!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Holnapra nagyon szorítok Érted!

Virág!
Gratulálok a házassági évfordulótokhoz!
Nekünk 18.-án lesz a megsimerkedésünk 8. évfordulója! :D
Jó hogy megoldódnak a melós dolgok.Akkor mostmár lehet pocit dülleszteni! :lol: Van már kismami nagdrágod?Kérünk amjd pocakfotót is!Meg a holnapi uh fotót!
Hát ha nem is a munkaügyi kp.-ba, de vhol útközben... :lol:

Juca!
Én még csak most fogom elküldeni az adóbevallást, kíváncsi vagyok, mi nem fog vele stimmelni. :wink: :lol:

Már csak halkan merem mondani, de úgy néz ki elintéztem a dolgokat, bár még most is volt olyan papír, ami hiányosan volt kitöltve, mert a múltkori ügyintéző nem mondta, hogy tegyek 2 db. x-et a kockákba.De a mai átnézte az összes papíomat, és azt mondta, rendben vannak.Hát majd kiderül, a múltkor is rendben voltak. :? :evil:

Holnap mennem kell keringés vizsgálatra, csakhogy a holnapi sétám is meglegyen. :lol:
Beszéltem ma a szülésznővel, és azt mondta(miután mondtam neki a BPD méretet), hogy szüléskor is csinálnak egy uh-t, és ha azon is nagy lesz a feje, határeset, akkor készüljek lelkiekben a császárra.
Persze mondta, hogy ez majd ténylegesen csak szülésnél fog kiderülni, de a múlheti 101-es bpd után, ha hetente majd' 1 cm-t nő a buksija, akkor lehet rá számítani. :?
Tudom, hogy az uh nem 100 %-ig pontos, így remélem nem kell császár.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Angie!

Hát megkönnyeztem a mondatod. :cry:
Köszönöm.:)

zsúka
zsúka
 
 


Panka!

Ez a tavalyi volt. :shock:
Tényleg készülj rá, ne ott érjen a "trauma". Mindezzel együtt sok más is befolyásolja a dolgot. Mennyire vagy "nyitott", hogyan tágulsz, milyenek a fájásaid. Ha ezek mind jól alakulnak, akkor nem lesz nyissz. Viszont ha a buksi is nagy, a dolgok sem úgy alakulnak, akkor a császár a Ti érdeketekben van, hogy se Emili, se Te ne szenvedjetek sokat!
Kitartás, az erő legyen Veletek!!! :wink:
Én is gyúrtam rá agyilag, mégis még az EDAtól is elkeseredtem, na de majd a másodiknál. :wink: És ha császár lett volna, túltettem volna magam, mert butaság, hogy szülni csak természetesen lehet.

Legnagyobb kopp: G.Z. gyertya, mantra, tantra... ja a Margitban :twisted:
persze Kofa már szülés előtt megadta szegénynek a kegyelemdöfést: most már neki is csak múlt a kockás hasfal, majd megpuszilgatta a hasam, mondván az enyimé sokkal jobb :P Jófej a férjem mi??? :lol:
No majdnem 39. hét, haladunk, haladunk :twisted:
Bea is korábbra várta, Junikbébi is (hú de szenyó vagyok), de higgyétek el, akkor születik, amikor jó film megy a TV-ben 8)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Holnap 10.00-től egyfolytában Rád gondolok!!! Kép Kép
Ne foglalkozz azzal, hogy lesznek-e fagyik... úgysem lesz szükség Rájuk!!! :wink:
Arra a "kettőre" összpontosíts! Kép


Kacsa!
tényleg nincs egy deka felesleg sem Rajtad... :D
Azért a kilók másképp oszlanak el egy magas és egy mélynövésű (ez lennék én... :lol: ) kismamin..., de nem panaszkodom! :lol: :wink:

Annácska!
Csak az számít, h Peti már jól van! :D De ezt leírnom sem kellett volna... :wink:
Tündéri a merengős fotó! :D

Évi!
Nem olyan jó ám a memóriám... :lol: , de Dóricica nem könnyen felejthető el! :wink:
Várom a szülinapi fotókat...
Tudtam, hogy PC kocsitok van, úgyhogy mikor megvettük, belestem az bnetes albumodba... :lol: Rengeteg kocsit megnéztünk, de mindig visszakanyarodtunk ehez... Egy kérdésem lenne, mert olvastam vmi fórumon, hogy a kerekeivel lehetnek gondok. Tapasztaltál ilyesmit v hűen "szolgál"?

Zsúka!
Jó hír, hogy javul a férjed! :D
Márc 19-től még többet tudhatsz meg a miértekről... ne aggódj előre, sztem inkább készülj fel arra, hogy hamarosan pocaklakód lesz... :wink:

Angie!
Meg kell, hogy nyugtassalak, nekem is van akkora pocakom, mint Neked! (Majd meglátod, ha talizunk! :wink:) Csak a felsőnek van "túl jó szabása" ... :lol: és persze Apa továbbra is jól fotóz... Kép
És mondtam már, nagyon csini vagy! A kilók meg leugranak majd... (ezt megbeszéltük már :wink: )

Panka!
Nagyon jót vigyorogtam az Urad reakcióján... :lol: :lol: :lol: , de teljesen érthető! :wink:
A postás story ismerős... :evil: , pedig nálunk még emeletet sem kell másznia... Ügyintésés : :twisted:
CSászár, kontra hüvelyi szülés... nehéz ügy. Még az orvosokat is megosztja... Szerintem (mint nagy gyakorlattal rendelkezőnek :lol: ) ha indokolt, inkább, minthogy baj legyen...

Virág!
Örülök, hogy jobban vagytok már! :D
Holnap UH? Kíváncsian várom... :D

Kivétel nélkül Mindenkinek köszönöm a dícséreteket! (bocs, hogy nem név szerint) Olyan kedvesek vagytok! :D :D :D

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Holnap délelött gondolni fogok rád!! Drukk ezerrel!!!!!

Puszi: Hangyi
hangyolca77
 
 


JUmuc: nagyon izgalmas a holnapi napod! Biztosan mindketten ügyesek lesznek és szépen beágyazódnak!!Aztán tényleg sokat pihenjél!! Szorítok nagyon délelőtt!!!

Pankaa: akárhogyan is, de lesz egy gyönyörű kislányod és ez a lényeg! :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Judit!
Gondolok Rátok holnap de. Nagyon ügyik lesztek minda 4-en és minden a legnagyobb rendben lesz :D !

Anikó!
Hogy vagy? Mi újság Veletek? Végül mi lett a cukor szinteddel?

Virág!
Köszi az érdeklődést, aranyos vagy, jól esett :D
De velünk nincs semmi különös, most épp várakozunk. Márc. 13-án megyünk a Kaáliba (már nem egészen 2 hét :D :D :D !!!!!!!), pont egy nappal a szülinapom előtt, úgyhogy csak csupa jót mondhatnak majd nekün :wink:
Ha kapsz holnap képet az UH-on feltétlenül ragd fel :D !!!

Panka!
Mi az a keringés vizsgálat?

Lányok!
Voltam ma a DM-ben, mert úgy gondoltam, hogy biztosra megyünk és veszek a Maca Vibe mellé a Férjemnek még valami vitamint. Találtam is egyet amiben "A", "C", "E", vitamin és szelén is van egyszerre, valami sunlife :roll: vagy valami ilyesmi a gyártója. Ismeri ezt valamelyikőtök? Mert jól hangzik, hogy egyszerre van benne 3 olyan dolog is ami hasznos lehet a kiskatonáknak.

dido
dido
 
 


Sziasztok lányok!

Jucmuc!
Igen szorítok Kép

Dóricica!
Így utólagosan is: sok-sok-sok boldog felejthetetlen szülinapot neked :D
Tortás kép?

Puszi mindenkinek:Nárcisz

Kép
narco
 
 


Sziasztok! Olyan jókedvem volt ma egész nap, hogy itt a tavasz! Remélem nem kiabálom el, de itt egész nap gyönyörű idő volt!!! :lol:

Angie :) Nagyon szép kismama vagy, ne törődj a kilókkal! :D Egyébként nem vagyunk vegák teljesen, csak nagyon kevés húst eszünk.

Zsúka :) Tudod, sokaknak a reménytelennek látszó hónapok voltak sikeresek (köztük nekem is). :wink: Kristóf úgy látszik tényleg ellentétesen működik :D

Brill :) Nagyon szép kis pocid van, további jó készülődést kívánok! :lol:

Annácska :) Olyan kis édes pofija van Petinek! :lol: Édes, ahogy a halakat nézi, Kristóf is előszeretettel ácsorog a teki terráriuma mellett :lol: Annamariról nem teszel fel képet? Már olyan régen láttuk!

Évi :) Mégegyszer meg kell dícsérnem a képeket Doricról, olyan szépek!!! :lol: Olyan régen voltak már ilyen picik!
Ügyes vagy, hogy te magad sütötted a tortát, mi rendeltünk egyet, különben amilyen béna vagyok, Kristófnak nem lenne tortája. :oops: Dóri csipegetett belőle? Miket kapott szülinapjára?

Jucmuc :) Sokat fogok rátok gondolni holnap!!!

Kacsa :) Szép nagy pocid van és tényleg olyan kisfiús poci, hiába Timcsát vársz :wink:

Pankaa :) Kitartás :lol: Élvezd még ki az utolsó napokat, utána úgy fog hiányozni :wink: Remélem gyönyörű természetes szülésed lesz, de egy kicsit készülj a császárra is, ne érjen nagyon hideg zuhanyként!

Juca :) Azért nem adtam eddig neki, mert egyáltalán nem vagyok meggyőződve róla, hogy nagyon egészséges lenne, meg megemészteni is ezt a legnehezebb. Természetesen 1 éves kora után sem fogom azt gondolni, hogy egészséges, de nem védhetem meg mindentől. De mondjuk felvágottat tőlem tuti nem fog kapni.

Norwell :) Hogy vagytok?

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!

Nagyon drukkolok ma délelőtt nektek! És persze utána is ám! És hogy pozitív teszettel fogsz jönni, az nem is kérdés :wink:

Panka!

Emili tényleg nem kispályás :) Dehát a sok észnek kell is nagy buksi, nem? Drukkolok a hüvelyi szüléshez, de egy biztos, bent nem marad :) Milyen állat okos bírok lenni, meg nyugodt, kicsit több mint egy évvel ezelőtt én se voltam ilyen lazagéza...

Brill!

A kocsi kerekei szuperül funkcionálnak, semmi gond vele. Kicsit kopottak már, de ez a rengeteg kilométernek köszönhető, amit a napi két séta alkalmával "beleteszek". Jó nagy bevásárlóhálója van alul, bele lehet pakolni a fél Spart, de elég keskeny ahhoz, hogy elférjek vele a két pénztár között.
Nem teszel fel a tietekről képet?

Már csak 10 hét?! Azta...

Hangyi!

Veled mi újság? Magadról már elég régen írtál, nem? Nem csinálsz vonalzót, csak hogy tudjuk, hogy állsz?

Dido!

Csupa jót fog nektek mondani majd a dokinéni a Kaáliban, de nem a szülinapod miatt, hanem mert minden okés :wink: Hipp-hopp eltelik a két hét, nagyon fogok drukkolni!!!
Ez a vitaminos dolog jól hangzik, bár én nem ismerem őket. Ártani nem árthat, szerintem :)

Nárcisz!

Köszi neked is! Puszi a csajoknak, nagyon klasszak a képek. Én azokat szeretem nagyon, amiken egyszerre tartod őket. Egy kupac csaj :)

Timika!

Ne dicsérd látatlanban a tortámat :lol: Iszonyú béna lett szegény :oops: Lapos is lett, a tervezett meggyekkel nem tetszett, így sárgabarackot tettem rá, de nem voltam kibékülve vele. Pipi meg se kóstolta, csak lekajálta róla a barit :) Azért mi megettük, hehe :)
Kapott ajándékba egy farmos állatos útvesztős játékot, egy bohócos golyóvezetőt, ruhácskákat, meg építőjátékot. Jól elbíbelődik velük.

Na, dobok pár képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt Lányok!


Tegnap nagyon szép időnk volt a 12. kerületben, de délutánra elszomorodott...Ma meg eleve búsan indul, de biztosan szép lesz majd...Főleg, mert péntek van és ilyenkor tilos a búslakodás!

Pankaa mami: nagyon izgulok miattad!!!! :)

Évi: nekem tetszik a tortád, szívesen meg is kóstoltam volna Pipi helyett! Olyan édes a kisasszony...

Jucmuc: nagyon gondolok Rád!

Mindenkinek kellemes pénteket és hétvégét!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Tegnap voltunk magzati keringés vizsgálaton. A kiscsajom elemében volt, végigrendetlenkedte az egészet.

- pisilt UH közben (voolt teli hólyag, nincs teli hólyag)
- rugdosta a zsinórt, mikor a dokibácsi annak a keringését akarta vizsgálni
- és dugogatta a kis lábikóját

Dokibácsi meglepetten kérdezte is, mikor beleütközött egy meglehetősen szilárd alkatrészbe, hogy ez mi? Hát kéremszépen a kisasszony sarka! Mi lenne más? :lol:

Legközelebb már nst-re megyünk! Majd 1,5 hét múlva.


Jucmuc!

Drukk a beültetéshez, hogy mindkét sejtecske jó meleg odúra találjon a pocidban!!!

Zsúka!

Köszönöm!

Kívánok Neked is egy hasonlót!!!

Pankaa!

Mi ne stimmelne az adóbevallásoddal, mikor én csináltam!!! :wink:

De remélem, tényleg nem lesz vele semmi gubanc!!!

Juca!

Ha a bébik a jó filmre várnak, akkor még jó ideig bent maradnak. Mostanában ugyanis én nem sok jót látok a dobozban ... :( A sok ismétléshegységből meg ha ki is maradunk vmiből negyedév múlva bepótolhatjuk az újabb ismétlésnél!

Brill!

A méllynövéls kifejezés nagyon teccik! :lol:

Azért én sem vagyok ám olyan hatalmas! 174 cm. Persze ez is viszonyítás kérdése ...

Évi!

A torta nagyon szép és biztos finom is (volt)!

Pipi még csak bele sem tenyerelt???

Tündéri egyébként, ahogy játszik!

Milyen etetőszéketek van? Stabilitás, ilyesmi?

kacsa14
 
 


Brill!
Tudom, hogy megbeszéltük, és pont azért aggódom, hogy mi lesz, ha nem lesz erőm leadni a fölösleget, mert akkor a húrkáktól megőrülök. Világ életemben sportoltam (kivéve az utóbbi éveket), és hozzászoktam, hogy nincs húrka, vagy csak nagyon kevés. Na mindegy, lesz valahogy, ezért tényleg fölösleges törni az agyamat. Én megteszem, amit tudok, a többi a természet dolga. Nem?

Évi!
Semmi baj a tortával. Így barackkal is nagyon szép lesz. Tükrözi a szívet szeretetét, még a formájában is. Dórika pedig töretlenül hozza a gyönyörű kis formáját. Annyira kislányos lett. A nézése, a keze mozgása, mindene olyan lányos. Tündéri teremtés!!! Gratulálok hozzá a szülőknek :)

CsHeni!
Ne aggódj, hétvégére 20 fokot mondanak. Itt van a tavasz. Hétvége = napsütés!
Kép Kép

Timi!
Azért nem egészségtelen önmagában a husi. Ha sovány húsokat eszel mértékkel, az kifejezetten jótékony hatású. A férjem 14 évig vega volt, és közben állandóan betegeskedett. Telente 3x lett influenzás. Hiába mondta neki a doki, hogy néha iktasson be egy kis szárnyas húst az étrendjébe, ő ellenállt. Aztán nekem sikerült rávenni a husi megevésére, persze mértékkel, heti max 2x-3x, és azóta (6 éve) egyszer volt beteg. Szóval mi a bőrünkön tapasztaltuk meg a különbséget. A pipi husit pedig kifejezetten ajánlják a gyerekeknek. A felvágottakat én is mellőzném, főleg a párizsi féléket. De persze ti tudjátok :)

Nárcisz!
Remélem, minden rendben veletek. Ha tudsz, gyere egy kis beszámolóval. Képek fent vannak már? Dobj egy linket, plííííz!

Dido!
Hamar itt van március 13. A férjed szed cinket? Szerintem nagyon fontos lenne. Brill apunál és nálunk is bejött. Jaj, neked is annyira drukkolok. Úgy érzem, idén neked is beköltözik a pocakodba egy tündéri bébike.

Zsúka!
De tényleg! Olyan boldog lennék!!! Tudom, hogy mit érzel, és pont azért!

Panka!
Nagyon drukkolok neked, hogy a szíved szerint tudd világra hozni a kis Emilit. Már alig várom, hogy láthassuk a kis pofiját élőben is. Hátha a hétvégi 20 fok meghozza a várva várt eredményt.

Virág!
A te főnököd is nagyon rendes. Hétfőtől akkor lehet düllesztgetni. Sugárzik rólad is az öröm. Én annyira szeretném, ha itt minden nő vágya teljesülne, mert tényleg 180 fokot változik egy nő lelkiállapota babóval a hasában.

Judit!
Én már teljesen rád fokuszálva ülök itt a székemen! Nem is tudok a munkámra odafigyelni, annyira izgulok, hogy minden a legnagyobb rendben menjen. KÉRLEK, gyere, ahogy tudsz, és mesélj!!!

Puszi MINDENKINEK!
Kép
Vendég
 


Angie: én már semmi miatt nem aggódok! Na lehet ez egy kicsit túlzás volt, de jobb a helyzet :D :D :D :D

Jucmuc: most már mindjárt mennek a picikék :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kacsa!
Annyira élethűen tudod előadni Timcsa mozgását. Nagyon tetszik.
174 centi már magas. Legalább is Brill méreteihez viszonyítva. Brill lehet kb 160, de lehet, hogy most sokat mondtam (Brill, tényleg, mennyi vagy?).

Mi az a keringés vizsgálat, miből áll? Ezt mindenkinél csinálnak így a vége felé?
Vendég
 


CsHeni!
Azért át ne essél a ló másik oldalára :wink:
Vendég
 


Angie!

Hát igen, a 174 cm lehet, hgoy Brillhez magas, de Ti még nem álltatok Panka mellett! Akkor, ha egyszer mi is eljutunk talira majd csinálunk Brillről és Pankáról egy közös fotót! :)

Bocsi Csajok, hogy itt poénkodunk rajtatok, de adta magát a dolog!!!

Keringésvizsgálat:

Elvileg csak a legvégén csinálnak rutinból, ill. ha vmi. nem OK a babával, nem nő rendesen. De nekem a magándoki csinált többször is.

Volt egy a 32. héten, akkor a méhet, méhleényt tápláló 2 főeret nézte.
Most pedig a baba agyi főerét, hasi főerét és a köldökzsinórt nézte. Mert ha vmi. nem OK a vérellátással, akkor az agyi ér elcuppantja a többitől a vért, ott kisebb a keringés, és ebből eleht tudni, hogy vmi. nem stimmel. Elvileg ez előrevetíti a köv. 5 hétre a keringés állapotát.

De Panka ma megy kötelező keringésvizsgálatra, majd ő is elmeséli, hogy neki mit csináltak.

Meg nézte a méhlepényt is, az I. fokban érett, picit szemcsés.

Doki mondta, hogy jövő héten ne szüljünk, mert síelni lesz. Hát mondom, ezt aztán végképp irányítani tudom. De mondtam neki, hogy majd max. visszadugom. :D

Na, ennyi infó hatására aztán éjszaka végig ilyen szülős + mindenféle kusza témákkal álmodtam ...

kacsa14
 
 


Kacsa!
Én 172 vagyok, és így is magasnak érzem magam. Igaz, csak azóta, hogy megismertem a férjemet, mert ő is 172 és ő férfiben alacsonynak számít. Tehát magassarkú cipőnek lőttek, nem mintha előtte lett volna akár egy is :) Sosem szerettem magassarkúban járni. Amig sportoltam, addig azért, mert folyton csak sport/sportos cipőben jártam. Utána pedig azért, mert nem tudtam megszokni. Egy kisérletezésem volt, de úgy kiment benne a bokám (azóta is érzékeny a durva időjárásváltozásra), hogy nem volt kedvem többé belebújni. Így a csini ruháimhoz is kénytelen vagyok lapossarkút hordani :)
Vendég
 


Sziasztok!

Judit!
Minden percben eszembe jutsz :D nemsokára már kismami leszel :D !!!

Timika!
Én is osztom Angie véleményét, szerintem is mindenevőnek lett az ember kitalálva. És ráadásul amit a japánok magas átlag életkoráról, és arról, hogy ezt a sok hal és tengeri herkentyű evésnek köszönhetnek, engem teljesen meggyőztek, pedig amint hallani lehet, a japánokak elég strapás a munkatempójuk, és mégis...
Persze nekem fogalmam sincs, hogy halacskát mikortól lehet a bébiknek adni. Amúgy nekem is van egy két vega ill. időszakosan vega ismerősöm, akik pedig esküsznek rá, hogy hús nélkül jobban érzik maguk a bőrükben. Az is lehet, hogy igaz amit a húsevés és a vércsoportok közti összefüggésről mondanak :roll: ?!?! és ezért ennyire különböző a húsevési vágy az embereknél... :roll:

Évi!
Köszi szépen, aranyos vagy :D Azt hiszem így 2 év után minden drukk jól jön :D
Dorci anyira jókedélyű, csupa mosoly kiscsajszi, komolyan annyira zabálni valóan édes :D az első szülinapi tortája pedig nagyon szép lett, majd meglátod, hogy egy-két év múlva Dóri már milyen büszke lesz az ügyi mamájára, hogy ilyen tortát süt a szülinapi babazsúrjára :D

Kacsa!
A lényeg, hogy minden rendben Timcsával :D az, hogy a dokibácsi nehez tudja megvizsgálni mert eleven a lelkem, hááááááát jobb ha a szülők is felkészülnek... :D

Angie!
Remélem, hogy igazad lesz, és nem csak beköltözik, de 9 hónapig ki is bérli. A BioZink-re gondolsz? Azt még nem vettem neki, de akkor majd azt is kipróbáljuk. Az pontosan miért szükséges a kiskatonáknak? A szelénről halottam/olvastam, hogy az kiürül az ondóval és ennek a hiánya gátolja a sperma termelődést.

dido
dido
 
 


Kacsa!
Elfelejtettem: köszönöm az infót a keringésvizsgálatról. Kiváncsi vagyok, engem el fog-e küldeni a doki. Eddig csak a legalapvetőbbekre küldött el. Semmi extra.

Dido!
Én nagyon bízom benne, hogy most ott is fog maradni. Jó kezekben leszel, és meglesz minden támogatás. Mondj el minden előzményt a dokinak, és ő tudni fogja, hogy mire kell odafigyelni. Igen, a biozinkre gondoltam. Brill tudja pontosan, hogy mire jó, de azok erősítik a kiskatonákat, életet "lehelnek" beléjük. Mi Brill tanácsára vettük, én is el kezdtem szedni, és két hónap múlva jött is a baba (vigyázat, esetleges peteérés kimaradást okozhat! :wink: :lol: :wink: :lol: )
Vendég
 


Angie!

Nincs mit!

Nem tartom valószínűnek. Szerintem sokan nem csinálják még. Lehet, hogy igazán a TB sem finanszírozza, csak alaos indok esetén. Magánban meg ugye teljesen más a helyzet ...

kacsa14
 
 


Évi!

Szupi a torta, nekem is beiktathatnánk egy szülinapot!!!! És az ajándékok is tetszenek.

Angie!

Nem tudom, hogy volt-e flowmetria, mert ugye UH-val csinálják, de azt tudom, hogy a 36. héten nekem a méhlepény már 3. fokban érett volt! Szóval ezt nézték. Meg méricskéltek egy csomó dógot, de kutya se értette.

Timi!

Érdekes elgondolás, hogy a hús ne lenne egészséges. Az ember testének a fejlődéshez kell bizony hús is, és tejtermékek is. A vas pl. csak hússal vagy sajttal együtt szívódik fel a növényekből, ehetsz egy tonna spenótot, ha legalább egy tojást nem sütsz rá, max. veseköved lesz. A húsban van foszfor, ami szintén nélkülözhetetlen. Mondjuk mihez képest nehéz megemészteni? Sok tejtermék kenterbe vágja ezen a téren. Én már alig várom, hogy adhassak Kingának tejtermékeket (dilemma a blogban), húst, és májat már régóta kap. Ahogy apad a tejem, a fehérjét be kell vinni a szervezetébe. Egy növekedésben lévő szervezetnek igenis szüksége van a húsra is, a sajtra is és a tojásra is. SZVSZ. (érdemes megnézni azokon a tájakon a gyerekeket, ahol nem kapnak húst a szegénység miatt :-()
Ha pedig nem akarsz túltenyésztett állatot adni, akkor ott vannak a vadak: fácán, fürj, vadkacsa, vadnyúl csak baromi drága:-(
Ja és mi sem eszünk húst hússal, meg disznót szinte egyáltalán nem, de azért van husi, és a szoptatás alatt külön odafigyeltem, hogy minden nap lehetőség szerint egyek húst. Gyerekorvosnak, védőnőnek mi a véleménye???
Hogy haladtok a homeopatával?

Dido!

Halat egy éves kor után lehet adni, de van egy angol könyvem, ami már 6 hónapos kortól beiktat lazacot, meg tonhalat. Egy éves korától fog kapni alkalmanként egy kis halat is, persze a szálkákkal nagyon kell vigyázni, ezért majd ki kell dolgozni a stratégiát.

Narco!

Angi beszüntette már a horrorszopit? Jó lesz találkozni. Mikor költöztök? Nyáron? Blogban van egy elmélkedés a helyi ovi, bölcsi és védőnő gyerekorvos mizériáról. Titeket méginkább fog érinteni Alagon. :-(

tjuca
 
 


Sziasztok!

Évi :) Nagyon klassz lett az a torta, ne bántsd magad! És a játékok is nagyon klasszak! :D

Angi :) Önmagában szerintem sem lenne egészségtelen, csak ahogy tartják őket, az teszi egészségtelenné szerintem.

Dido :) Halat csak egy éves kora után kaphat, mert allergizálhat.

Juca :) A vas tudomásom szerint C vitaminnal szívódik fel hatékonyan - ami szerintem nem a húsban van meg leginkább. Tojást sem kaphat még, csak a sárgáját, ami semmi extra tápanyagot nem tartalmaz. Joghurtot, kefirt, túrót, sajtot kap.
Az pedig, hogy mennyire egészséges egy olyan állat, aki életében napfényt sem lát és egy A4-es mértetű rajzlapnak megfelelő helyen tengeti az életét, miközben beteg a lába és antibiotikumokkal kezelik (ld. Fókusz- nagyüzemi baromfi tenyésztés), hát nem tudom. A hús emésztési ideje kb. 8 óra, a gyümölcsé fél-1 óra.
Gyerekorvos nem tudja, hogy nem eszik, az a védőnő, akinek meg adok a véleményére, azt mondta, hogy semmi baja nem lesz, ha csak 1 éves korában adok neki, sőt, azt mondta, ha egész életében nem kapna, akkor sem lenne baja. De ahogy írtam, fog kapni húst napokon belül, hogy kerek legyen a világ :)
Homeopatához 19-én megyünk vissza.

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Hát itt se híre, se hamva a tavasznak, biztos elnézte a címet! :lol:

Juca!
Sajna jó film nem lesz mostanában. :lol: A frontokra sem érzékeny, úgyhogy még marad.

Évi!
Igen, kell a sok észnek a hely, a férjem is azt mondja, hogy ezért van neki is nagyfeje :lol: Csak éppen nem neki kell megszülni :lol:
A torta nagyon jól néz ki, szívesen megkóstolnám!
Pipi vessen magára, ha nem kóstolta meg! :wink: :D Én biztos befaltam volna! 8) Huncut nagyon a képeken.

Angie!
Legyen igazad, de itt nincs tavasz. :(
Én egyébként 180 cm mags vagyok, a férjem pedig 194. 8)
Ma mérték Emili combiját, az 83 mm volt, a múlt 7en 79.Szóval colostokot rejtegetek magamban :lol:
Keringés viszgálatot Kacsa már leírta.

Jucmuc!
Drukkolok!
Kép

Szóval minden rendben az erecskékkel, bár abuksija annyira lent van már, hogy először nem is tudta megnézni a csaj, aki a vizsgálatot csinálta.De végül csak sikerült. :)
Hogy kötelezö-e, azt nem tudom, nekem a szülésznőm csináltatta.Ő irányítja a dolgokat. :wink:
Azt is mondta, hogy szülésnél csak a bent lévő orvosok közül a legjobbat engedi a közelembe, a kis tanoncok rám sem nézhetnek. :lol:
Bízom benne, hogy minden okés lesz így, engem megnyugtat a hozzáállása.Szerintem teljesen más így, mintha beesnék vkihez, aki majd szól a dokimnak a végén.Nem mindegy, hogy a vajúdást kivel csinálja végig az ember.A dokik többsége pedig csak szülés vége felé esik be.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Na dobok egy uccsó(remélhetőleg) pocis képet, jövő pénteken már Emiliről szertném küldeni a fotókat! :D
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Timi!

Voltam nem egy csirke, nyúl, szarvasmarha és sertéstelepen (mint már írtam agráros vagyok) ezért nincsenek illúzióim. Még mielőtt belemennénk az animal welfare kérdésbe (a növények is élnek, csak nem tudnak hangot adni, meg mozogni!!!), nekem meg a bio cuccokkal vannak aggályaim. Egyrészt nagytételben bio NINCS, csak ellenőrzött, ha azt írják rá bio, akkor ott van kis betűkkel, hogy ellenőrzött gazdaságból származik. Tegyük fel betartják az előírásokat. Ha viszont nem, akkor pl. a teljes kiőrlésű lisztek és pelyhek, pont a vegyszeres külső lehántolt felületet tartalmazzák! Csak, hogy egyet említsek. Szomorú, ez a fogyasztói társadalom RÁK fenéje a szó szoros értelmében. Ott vannak a tisztítószerek, a csomagolóanyagok ésatöbbi ésatöbbi.
Visszatérve a húsra és a vasfelszívódásra több cikket is találtam, kettőt bemásolok.
http://www.medlist.com/HIPPOCRATES/VI/1/027main.htm
http://www.szuleteshete.hu/cikk.php?id=63&cid=36647

Fenntartom, hogy húsra egy gyereknek szüksége van, ugyanúgy, mint tejtermékre, gyümölcsre, zöldségre és szénhidrátra meg zsírra. Lehet az falusi csirke is. Azon meg kissé meglepődtem, hogy egy védőnő ilyet mond. Oké ott a szója, meg szójatofu, ami meg mint tudjuk allergizál (csak, hogy ne említsük a szójainhibitort, ami egy módosított gén, hogy könnyebben meg lehessen emészteni, meg fel lehessen dolgozni).

Remélem nem bántottalak meg, nem állt szándékomban.
Most joggal hiheted csak kekeckedni akarok, Isten mentsen, csak meglepődtem, és leírtam, hogy mit gondolok.

tjuca
 
 


Juca!
Igen határozott véleményed van erről a dologrol. De osztom a véleményedet. Én a mértékletesség híve vagyok. MINDENBŐL KEVESET.

Kellemes hétvégét kívánok MINDENKINEK!
Vendég
 


Panka!
Neked is fiús pocid van. Csinos vagy! És 180 centi!! Modell alkat. Te legalább találtál magadnak jó magas férjet. Nálam nem jött össze.
Puszi
Vendég
 


Angie!
Köszi. Tudom,mindenki ezt mondja, de talán csak azért, mert nincs körölötte "párnácska", ami kerekítené. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!

Még van bő 1 hetem a mensiig, de baromira szúr a bal petefészkem.., gondolom ebben a hónapban az dolgozik..Szerintetek ez normális? Másnak is szokott szúrkálódni?

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Kicsit visszaolvastam, bár bevallom, felületesen :oops:

Brill
Nagyon aranyos a pocid, te még fel tudsz húzni hagyományos farmert??!?!?!??! Nem nyom? Nem kényelmetlen?
A kutyusnak küldök simit, de rengeteget ám! :lol: Nagyon meg tudnám szeretgetni :)
Milyen érzés a babának vásárolgatni? Már én is nagyon várom, de még bőven ráérünk vele.

Kacsa
Mióta kened a pocid az avonos cuccal? Mert nekem is olyan van, de még nem mertem vele a pocimat kenegetni, hisz a bőrön keresztül is ugye felszívódik mindenféle. Egyenlőre sima testápolózom, de gondoltam, 20. héttől elkezdenem használni a spécit megelőzés céljából. Neked nagyon szép a pocidon a bőröd, és a poci is :)

Évi77
Dóri gyönyörű kiscsaj, utólag én is küldök neki sok puszit a szülinapja alkalmából :)

Én kedden megyek AFP-re, és március 21-ére tervezem a 18 hetes UH-t, erre remélem a férjem is el tud jönni :)

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok :)
Kacsa :)
Nálunk is hasonló okok végett volt a két telefon :)
Hát tényleg nem lehet visszanyomni Timcsát, addig míg apa ráér :D
Nagyon vicces lehetett az uh :D

Juca :)
Ez így is van :D Szép szakma a gyereknevelés :D A kölkök mindig kitalálnak valamit, de megnyugtatlak ketten már kétszer annyit, hárman (gondolom) hároszor annyit, a többiről már nem is beszélve

Judit :)
Gratulálok a 6 kis embrióhoz :)
Remélem minden jól sikerült ma :) Jelentkezz, ha tudsz, addig is gondolunk rád :)

Kicsit csöppek :)
Kapaszkodjatok ám rendesen anyucikátokba, mert nagyon vár rátok :)


Timi :)
Keresek majd képet Annamariról is :)

Évi :)
Nagyon szép lett a tortád :)
Dórci nagyon édes :)

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt!

Heni!

Nem lehet, hogy most érik a petéd? Akkor szokott szúrni.

Tündi!

Olyan 15. hét óta kenem. Ezen a felszívódik dolgon énis filóztam. De rá van írva az is, hogy terhességi csíkokra, úgyhogy gondolom, csak nem tesznek bele olyat, ami árt.

Rucivásárlással én nem bírtam várni. A 12 hetes, nyakiredős UH után megvoltak az első kisrucik. Olyan jó érzés volt azokat a mini darabokat mosni, vasalni, mutogatni Apának. Aztán utána mindig 1-1 nagyobb vizsgálat után volt 1-1 nagyobb vásárlós hullámom.

Egyébként, ha vki. turizik érdemes hamarabb elkezdeni, mert ott nem biztos, hogy akkor fogsz ki vmi. jó cuccot, amikor eldöntöd, hogy na, most akkor Te vásárolsz. Oda nézegetni kell folyamatosan, úgy lehet kincsekre lelni!

kacsa14
 
 


Drága Nárcisz! :P
Tegnap sajnos nem tudtam írni, de sokat gondoltam Rád!
Születésnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánok!!! :P :lol: Isten éltessen sokáig!! :P :P :P
Sok-sok puszi: Rolly

Kép
rolly
 
 


Dobok 2 képet a leendő Timcsa lakról és 1-et a jelenlegiről.

Leendő:
Kép Kép

Élőben kicsit másak a színek, kicsit világosabbak és nagyobb a kontraszt a 2 szín között.

Jelenlegi:
Kép

kacsa14
 
 


És még 2 fotó a hordozóról.

A kacsámat bár biztonságosan tudom utaztatni! :lol:

Kép Kép

kacsa14
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Narco! :D
Nagyon boldog születésnapot kivánok! Kép

Kacsa! :D
Mind a két lak lenyügözö!!! :D
Szép nagy már a pocakod!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Köszi!

Ti hogy vagytok??? Sosem írsz magatokról!!!


------------------------------

Láttátok az új T-Com babás reklámot???

Irtó édes!!!

Anyuci nagy pocakkal citrusfacsarózik, miközben walkman-en dizsit hallgat, bébi a pocakban dance-el ezerrel, nagy vigyorral. Következő képen tesó odahajol a pocakra és megsímogatja, bébi is visszasimiz. Aztán éjjel Apuci a pocakra teszi a kezét, bébi felébred és ököllel kidörömböl. Majd mutat egy "yes"-t, miközben megy a szöveg, hogy vezetékes kapcsolat és belóg a képbe a köldökzsinór is és bébike elégedetten cumizni kezdi az ujját. :lol: :lol: :lol:

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Rolly! Anikó!
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok :D
Sok puszit küldök cserébe :D

Nárcisz

Kép
narco
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: