Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Juca!
Ez igen :D gratulálok a kistesó projekthez!
Olyan hihetetlen, nem rég még azon izgultál, hogy mikor lesz már babád, és most már a 2.-ra készültök :D
Mindent bele, és amint lehet mihamarabbi újból pocakosodást kívánok Neked :D !!!

Angie!
Köszi, aranyos vagy :D

Panka!
Köszi, már gsz jól vagyok, lázam már nincs és a fejem is tisztul lassacskán.

Virág!
Hogy vagy?
Pihengess sokat, idd a meleg teát, és legfőképpen gyorsan gyógyulgass!!!

CsHeni!
A lényeg, hogy megnyugodtál, a többi nem számít, na és persze drukkolok Nektek akkor erre a hónapra is :D !

Bogi!
Jó, hogy írtál magatokról egy pár sort. Majd a képeket is nagyon várjuk ám :D

Junkó!
Milyen kontrollon volt a Férjed?
Csabának ilyen nem volt. A műtét után 1 héttel volt a varratszedéskor egy kontroll, aztán majd csak az újbóli kiskatonaszámlálás lesz.

Kacsa!
Ehhez sajnos én nem tuok még hozzászólni, de azért remélem, hogy még legalább 4-5 hétig odabennt marad Timcsa.

dido
dido
 
 


Sziasztok lányok

Gondoltam írok nektek egy picit, remélem a lányok most egy kicsit alszanak :)

Hát nagyon furcsa ez az ikres dolog. Nem gondoltam, hogy ennyire fogom élvezni a helyzetet. Persze sokszor előfordul, hogy este 9-kor már leesik a fejem. Ez főleg azért van, mert sokszor picit elcsúszva esznek, és ilyenkor a másikuk hiányolja akajcsit. Nagyon szeretnek szopizni, minden kajánk így kezdődik.
Múlt héten elértem a 900 gramm anyatejcsit naponta, és csak picike tápszer kellett hozzá, vsizont begyulladt a mellem. Olyan göbök voltak benne, hogy ketten fejtük ki a férjemmel, ő géppel szívta, én meg nyomkodtam. Viszonr akkor picit megcsappant a mennyisége, de már újra elértük a 850 grammot. Viszont most már sokkal zsírosabb a kinézete :)
A védőnő azt adta tanácsként, hogy ilyenkor az apuka is megszívhatja picit... :roll: :shock: Mondtam apának is, de ő is kiakadt, meg mondtam, hoyg ő már úgyis szopizott eleget kiskorában :D :wink:

A lányok jól vannak szép nagyok már. Sokat mosolyognak, főleg ha tele a pocak. Noémi tegnap 4250, Angi 3440 gramm volt, és ma vagyunk hivatalosan 2 hónaposak.
A múltkor voltunk a MÁV-ban és azt mondta a dokinéni, hogy Anginak nem élettani a fejlődése. Ez abban nyilvánul meg, hogy amikor két kézzel húzzák fel a pelenkázón, akkor nem hajlítja a kezét, és lógatja a fejét (egyébként ez nála jórészt kedv kérdése), és hogy a heti 200-250 gramm hízás kevés neki. Az itteni dokinéni szerint nagyon szép, okos csecsemők, és nincs semmi baj, de a Pető intézettől jön majd valami doki, akihez felajánlott nekem időpontot, hoyg megnyugtasson ez ügyben. Biztos, ami biztos alapon....
Már picit beszélgetnek is a hozzájuk telhető legértelmesebb nyelven, amit lassan nekem is sikerül elsajátítanom. E betűkben már profik vagyunk :D

Túl sok időm a két csaj mellett azért sincs, mert már abszolút egyedül vagyok velük egy jó ideje, én látom el a házimunkát és közben épülget az új otthonunk is. Remélem mihamarabb készen lesz. Most éppen a burkolat ügyében rohangálunk. Én kis naív azt hittem, hoyg majd csak bemegyünk a praktikerbe, aztán csókolom. De azóta már vagy 5-6 üzletben voltunk, hoyg összeválogassuk a dolgokat. Viszont ez is nagy boldogsággal tölt el :)

Olvaslak ám benneteket, és tudjátok ugye, hogy nagyon drukkolok a babára váróknak, a babásoknak, a babázóknak :D

Juca!
Ne hibáztatsd magad Angi miatt :wink: Nem Kingától lopta az ötletet, eléggé huncut ő magától is. :lol:

Sok puszi mindegyikőtöknek: Nárcisz

Kép
narco
 
 


Dido, Junkó: köszönöm a drukkokat!

Kacsa: nem tudok ebben a témában okosat mondani neked! Sajnálom!

Lányok!

Képzeljétek, hétvégén meglepem a férjemet és elmegyünk vidékre egy gyógyszállóba...Most érkezett meg a visszaigazolás...Nagyon örülök neki, remélem ő is fog..Csak 1 éjszakára, mert vasárnap apukám névnapját ünnepeljük...Hátha nem lesz stresszes a próbálkozás!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok! :D

Norwell!

Köszönöm! :D Remélem Kende baba már jobban van és nem kínozza a fogmanó! :twisted:


Pupy!

Köszönöm szépen! :D Nagyon sajnálom a nagybátyádat, fogadd részvétem! :cry:


Kacsa!

Köszönöm Neked is! :D Ezek az álmok...látszik már mennyire várod Timcsát! :wink:


Panka!

Örülök, hogy sikerült a közelben gyerekorvost találnotok! :D
Nagyon köszönöm a drukkokat! Már krzdek megedződni! :D Ma reggel is 4 szurit kaptam. (holnap is) Ezekkel már besétálok az intézetbe mert úgy kell összekeverni por+liquid.


Cs.Heni!

Köszike a drukkokat! Már megint rosszkedv? Hess hess... :D Már el is tűnt. :wink:
Most olvasom a hétvégét! De jó!!! Jó szórakozást! Biztos jó kis meglepi lesz a férjednek!

Dido!

Nagyon aranyos vagy, köszönöm! Nemsokára Ti is mehettek a konzultációra! :D


Juca!

Köszönöm szépen! :D Bosszantó ami a kórházakkal kapcsolatban történik az országban!


Angie!

Nagyon köszönöm Neked is! :D Még holnap is szuri aztán péntek reggel kontroll. Szerintem még péntek-szombat szuri aztán hétfőn leszívás. Szombaton jön a férjem! Már nagyon várom!!!
Szerencsére nem unatkozom, reggel felkelek, összepakolom a szobám, teszek-veszek. Azután elsétálok a Kaáliba beadatni a szurit (már két napja) mert ezt már úgy kell összekeverni. Hazafele megveszem a napi túró adagomat, mire hazaérek dél van. Onnam pedig már repül az idő. Rosszabbra számítottam, de nagyon el tudom magam foglalni szerencsére.


Fleur!

Remélem már enyhült a megfázás, vigyázz magatokra! :D


Junkó!

Köszi!!!! :D Örülök, hogy a férjeddel minden rendben!



Nárcisz!

De jó volt olvasni Rólatok! Biztos minden rendben van Angival is, de majd a doktor úr megerősít ebben. Vigyázz magadra és a nagylányokra! :D

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


sziasztok!

Nárcisz!
De jó hallani Rólatok!Örülök, hogy jól vagytok, sok a tejcsi. :D
Angie talán csak lustibb, biztos nincs gond, de majd a szakember megnyugtat.
Merre építkeztek?De jó, lesz szép házatok! :D
Fényképek vannak a honlapotokon?Majd meglesem. :wink:

CsHeni!
Jó 7végét Nektek, és eredményes bujcikázást! :wink: :D

Voltam am megint ctg-n, ami jó lett, csak éppen a szülőszobán csinálta a szülésznőm, és közben hallottam ahogy egy kismami vajúdik, aztán gyereksírás, apuka könybe lábadt szemmel, szóval a végén 140, majd 150 lett a vétnyomim. :lol: Nézett pisit is, de az negatív lett.Később visszamérte a folyosón, akkor már 120/80 volt. :D
Utánna jött az uh:fej:101 mm, combi:8 cm!Haja sok van 8) Lepény 2. fokban érett.
Doki szerint 3.5-4 kiló között van, és még nőni fog!!!! :shock: Kérdeztem, hogy ki fog férni???Mire ő:az majd menet közben derük ki!Hát köszönöm szépen!Úgyhogy most be vagyok parázva!Hát még a férjem!
Mostmár tényleg kibújhatna a kiscsaj! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Nárcisz!
De jó, hogy írtál :D
Gondoltam is, hogy nagyon lefoglalnak a Lányok. Olyan jó olvasni, hogy azért szépen növögetenk. Biztos igaza van az itteni dokinéninek és Angival is minden rendben van, ne aggódj.
Ha lesz majd egy kis időd rakhatnál fel képet a Csajócákról :D és persze amennyire lehet a Lányok és a házimunka mellett azért próbálj Te is pihenni.

CsHeni!
De jó lesz Nektek :D Érezzétek nagyon jól magatokat na és persze egymást :wink: :D !

Anikó!
Hogy vagy? és a kis Pocaklakód?
Szégyellem :oops: , de sajnos lemaradtam, hogy Marcinak öcsikéje vagy hugija lesz? Van már nevetek?

dido
dido
 
 


Judit!
A túró az valami ajánlott kajcsi ilyenkor v. csak szereted?

Panka!
Jó nagy babóca lesz Emili :D , gratulálok a jó eredményekhez!

dido
dido
 
 


Nárcisz!
Nem lesz semmi gond a kicsivel, az ismeretségi körömben is vannak ikrek és náluk is az egyik babó egy kicsitt gyengébb mint a másik, de nekik azt mondták, hogy ez természetes :wink:

Heni!
Biztos örülni fog a férjed is, érezzétek jól magatokat!

Pankaa!
Micsoda élményben volt részed :D
Szép nagy babád van! :wink:

Tegnap vettem Gravidát és a patikus mondta, hogy van náluk a BabaPatika újság, ami ingyenesen elvihető, de csak már márciusban lesz megint. Én úgy megörültem neki, mert már láttam ilyen lapot és sok okosság van benne :D

Kép
evin
 
 


Didó!

A túrót ajánlották a lombikos lányok mert sok fehérjét kell ilyenkor enni!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Nárcisz
De jó, hogy írtál :) Jó volt olvasni, hogy boldogok vagytok, így négyen :).

Pankaa
Hát tényleg nem kicsi, de azért nem is olyan nagy...azért ne izguld halálra magadat.

Na mára a férjem is kidőlt így most már egymást boldogítjuk..el mentünk a dokihoz is, mert azért nem mondom, hogy kicsit sem aggódtam. De megnyugtatott, hogy a babának nem lesz semmi baja. Igyak sok teát, meg pihenjek és minden ok lesz. Úgyhogy most ez van. Lassan már az orromra köthetném a zsepit..de azért már jobb, mint tegnap.

Puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Na most nem tudom mennyi időm van, elvileg anginak már enni kellene!

Köszönöm, hoyg írtatok nekem, azt hittem már elfelejtettetek :wink:

Fleur!
Gyógyulgassál meg, azt kívánom. Gondolom, hogy kicsit aggódsz, de biztosan ne lesz semmi baj.

Evin!
Hát remélem, hogy ez természetes. Üdvözöllek a klubban. Itt nagyon jó társaságot találtál, meglátod a lányok mindenben segítenek majd.

Dido!
Hát pihenni nem nagyon tudok. Rajtam is kiütött a mérgezett egér szindróma :D
Már elkészült a 2.hónap összeállítás a honlapra, csak még nincs feltöltve, de szólok majd, ha készen van.
Te hogy vagy?

Panka!
Most épülő lakást veszünk Dunakeszin, ha készen lesz, majd rakok képet :)
Neked kitartást, és nagyon drukkolok, hiszen lassan te is finishben vagy. Nem idegesítelek, nekem nagyon nehéz volt az utolsó 3 hét, de azt hiszem csak az ikerség miatt picit másabb volt az én helyzetem.
Az UH mérést nagy-nagy fenntartásokkal kezeld. Az utolsó időben nem túl megbízható. Nekem Angit 2600 grammra tippelte, a barátnőmnem 4000 grammot jósoltak, és 3050 lett a legutóbb.

Tényleg emlékeztek arra a "barátnőmre", aki végigdohányozta a zterhességet, még meséltem neketek tavasszal, hogy mit csináljak vele. Na neki született meg a babája. Végig valami furcsa volt a terhessége körül. 14. héten 20 mm-rel volt elmaradva a baba. Most utóbbi időben iszonyat sok volt a magazatvize. felhívott, hogy ez mit jelent, mert azt mondták neki a dokik, hoyg "ezt a gyereket már ki kell hordani, meg kell szülni" (pontosan így mondták). Na kinyitottam a nőgyógy könyvet és vagy 40 fejlődési rendellenesség társul hozzá, de neki semmit nem mondtak. De lehet nem is volt semmi, nem tudom. Most, hoyg világra jött légzési és keringési problémái vannak, és nagyon aggódnak...... No comment......


Jucmuc!
Nagyon szorítok innen a háttérből is, de szerintem tudod :D

CsHeni!
Jó üdülést nektek.

Kacsa!
Vigyázzál nagyon magadra, pihengessél is.

Évi77!
FTDM nagyon aranyos még mindig. Olyan jókat írsz róla, és a képek nagyon szuperek. Remélem most már minden rendben, és a szerencsétlen sorozatnak vége van.

Na most csak 1-2 kép ízelítőül:

Angelika!
Kép

Noémi!
Kép

Tegnap a 2. hónapos szülinapjukra fülbelövést kaptak :) A Barátnőm ügyesen és gyorsan megcsinálta 3 perc alatt. :)

Na mennem kell.

Puszi mindenkinak: Nárcisz

Kép
narco
 
 


Jó reggelt!

Narco: de jó,hogy írtál pár sort magatokról!!!A lányok gyönyörűek és biztos vagyok benne, hogy mindketten tökéletesek!!

Olyan jó, már annyira várom a szombatot! De egyenlőre még ilyen "szép" napot kell átvészelni!

Pankaa: köszi! Emilli szerintem is kibújhatna, mert már nagyon kíváncsi vagyok rá! Gondolom Te még jobban :D

Fleur: gyógyulgass!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan írok, mert Timcsa már szétrugja az oldalamat a reggeliért, de nem akartam véletlenül sem kihagyni:

Narco!

Nagyon szépek a lányok és teljesen ki vannak gömbölyödve!
Boldog 2 hónapos hófordulót Nektek! Csak így tovább!

A fülbevalóhoz pedig külön gratula, mostmár igazi kiscsajok lettek! :)

kacsa14
 
 


Evin: a patikamagazint én is imádom!! Na meg a bioboltokat! :D

Kacsa: most már neked is olyan kevés van hátra, Timike mindjárt megmutatja magát! :D Olyan izgalmas!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Nárcisz!
Már hogy felejtenénk el???Tudjuk, hogy nem érsz rá, de azért hiányzol!:-)
A kertes ház nagyon jó lesz!!!Jó Nektek!Mi is szeretnénk majd egyszer. :D
Lányok gyönyörűek, jókat babázhatsz! :wink: Fülbevaló nem látszik, tessék olyan képet is feltenni, amin látni! :wink:
Már 2 hó???nagyon repül az idő.De szerencsére nekem is telik, nem panaszkodom.Még van türelmem is , bár 7végére mondanak egy kis hidegfrontot. :wink:
Tudom, hogy nem megbízható az uh, de mivel a legelső óta nagyobbnak mérik, ezért sanszos, hogy igazuk van. :roll:
De majd elválik :wink:

Fleur!
Hogy vagy?
Nme izgulok annyira, úgysem tehetek semmit :D Bent nem marad, az biztos. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Heni!

Igen, telik az idő. 2 hónap múlva már túlhordással is kint lesz! Viszont 1 hónap múlva is jöhetne, teccik a 2007.03.21-i dátum! :D
Addig viszont még maradjon a popóján, azaz a kis fején fejenállva, mert még nincs kész a fészke és azt Anyu saját kezűleg akarja csinosítgatni!!!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Judit!
Értem, akkor csak eszegesd rendszeresen :D

Virág!
Hogy vagytok ma?
Így hogy a Férjed is kidőlt legalább nem vagy otthon egyedül betegen, mert szerintem az elég rossz tud lenni.

Nárcisz!
Nagyon szépek a lányok :D olyan édesen nevet Noémi, Anginak pedig hatalmas szemei vannak. Igazi kis csajos babák :D fülbevaló nélkül is.
Dunakeszin biztos nagyon jól fogjátok érezni magatokat. A topikból egyre többen leszetk ott :wink: Mikor költözhettek?
Mi jól vagyunk köszi. Márc. 13-án megyünk a Kaáliba, úgyhogy most megint elkezdtem bizakodni.

dido
dido
 
 


Narco!

Hova jöttök Dunakeszire??? Nagyon messze a Barátásg úttól??? Ha erre rohangáltok, és véletlenül kakisak a csajok, vagy meg akarsz pihenni, amíg Flogi intézkedik, akkor Garas u. 22 1/5 :-) tel: 06-70-231-3351 (de most azért nem működik, mert Kinga megberhelte, és PUK kódot kér, ami a dobozban van a Fiumein) :twisted: Emilt viszont fogadok!!!
Fülbevalócsere nagyobb égzengéssel jár :lol:

tjuca
 
 


Nárcisz!

Tudom! Nagyon szépek a lányok! :D

Didó! Eszem biza! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Végigolvastam a történéseket..., de ne haragúdjatok, hogy nem írok Mindenkinek név szerint...

SzHeni!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült... :cry:
Hará a fagyiknak!!! :wink:

CsHeni!
Sajnálom azt a fránya gyulladást..., de reménykedni azért lehet! :wink:
Ha az orvosok is azt monják, hogy nem lehet gond, akkor pláne meg kell adni az esélyt! Kép
Érezzétek nagyon jól Magatokat! :D :wink:

Dido!
Március..., Kaáli!!!
Kívánom Nektek a gyors sikert! (Állítólag a szervezet emlékszik a terhességre... Így legyen... :wink: )

Jucmuc!
Nagyon ügyi vagy és jól reagálsz a szurikra is!!!
Várom a fejleményeket...
Szorítok!!! Kép

Nárcisz!
Gyönyörüek a lányok!!! :D
Miért is felejtenénk el Téged??? Ilyenről ne is álmodj... :lol:

Fleur!
Gyógyulást Mindkettőtöknek!

Panka!
Nagyon szép és izléses Emili szobája! :D Ügyik vagytok!
Húúú, tényleg Te következel már! :D :shock:

Angie!
Köszi az érdeklődő sms-t! :D Igazán figyelmes vagy! :D
Látod, hogy továbbra sincs gond az ellenanyaggal!!! Feleslegesen izgatod Magadat...
Jó lett a cukrom (igaz azzal sosem volt gond, az inzulint meg ugye nem nézik... :evil: ).
Szépen gömbölyödök pocakügyileg... :lol:
Nevünk még mindig nincs... :oops:
Babaszoba (is) alakulgat! :D :D :D
Apa nagyon ügyi!!!

Nem ígérgetek továbbra sem... :lol:

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Dbogica
örülök, hogy jelentkeztél. Képet várjuk....

Narco
szupi aranyosak a lányok, tényleg nagyon tetszenek. Milyen aranyosan mosolyognak már. Látszik hogy elégedett babák.

Tjuca
tök jó, hogy hamarosan indul a kistesóprojekt. Én is hallottam olyanról, hogy még szopi alatt megfogant a második baba. Sőt egy ismerősnél (már 50 éves) az első gyerek januárban a második decemberben született még ugyanabban az évben!! (azért ez kemény lehetett az anyukának.) Tényleg megszűnik a Margit is? Pedig az tényleg jóhírű, legalábbis a szülészete. A BM is meg fog, június 30-ig vannak még állítólag. De nem csoda, az valóban kis szülészet. De nekem tetszett mert így családias volt a hangulat. Általában 6-8 baba volt egy időben, így a csecsemős nővérek tényleg tudtak foglalkozni velünk. A húgom a Jánosban szült, ott 27 gyerkőc volt egy időben, ővelük nem is törődtek annyira. Azt írod 6 hónapig tejcsárda volt nálatok. Az tök jó. Nálam eleinte kevés volt a tej (a kórházban és itthon is első időben.) Tegnap óta van mérlegünk, 50-70 gr-ot mértem egy-egy szoptatásnál. Az elegendő mennyiség 3 hetesen? emlékszel még neked kb. mennyi volt ekkor? éjszakára kap még tápszert. De jó lenne ettől teljesen megszabadulni.

puszi
syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Brill!

Köszönöm!!! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Brill!
Ezek szerint apa jobban!
Már nem aggódok, csak várom, hogy teljen az idő.
A 10 kg pluszommal ma szépen megkaptam a védőnőtől, hogy egy kicsit sokat gyarapodtam. Nem gondoltam volna, hogy ekkora hasam lesz a 7. hó elejére. Lehet, hogy több a magzatvizem az átlagnál? Vagy a baba nagy? Majd kiderül.

CsHeni!
Jó hancurt a hétvégére Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit régen volta, próbálok pótolni!

Panka!

Zsuzskám köszöni a köszöntést :) Rajtam kívül még még sose köszöntötte fel senki, hihi :)

Jucmuc!

Gratulálok a szép tüszőkhöz! Már hétfőn vagy kedden leszívás lesz, te jó ég! Hét végére már terhes leszel :) Éljen!!!

Kacsa!

Édes volt a babás álmod :) A jósló fájás nekem is olyan volt, hogy nem egyszerre jelentkezett a keményedés és a szurka. Azért még biztos marad Timcsa a jó meleg pociban :)

Juca!

Olyan jó ez a készülődés a ketteske miatt, nem? Legalább te már megnyugodhatsz, hogy tuti van rendes peteérésed. Én majd áprlilisban megyek nőgyógyihoz, addigis lassan újra elkezdem szedni az Elevitet. Már előre kinéztem, hogy milyen babavárós vonalzót csinálok majd :)
Kajálás: ma konkrétan 4 db kölesgolyó volt az ebédje :( Egyszerűen nem eszik :( Kezdem sejteni, hogy mi lehet a problámája, de még nem biztos. Még kb. 3-szor szopizik egy nap (ebből egy éjszakai), már nem a régi mennyiségeket, de azért még töltekezik. Reggelire egy kis kifli estleg sajtkrémmel vagy vajjal (én adok már neki feldolgozott tejterméket), tízóraira szopizik, ezután jön az alvás kb. fél 11-től 2-ig. Utána ebéd, uzsonna a késői ebéd miatt nincs, 6-kor Sinlac gyümölccsel, fél 8-kor szopi es alvás. A főzelék az nálunk minden esetben inkább gyümölcs, csak belecsempészek egy kis zöldséget is. Pl. alma, brokkoli, sütőtök csirkehússal nagyobb eséllyel elfogy, mint gyümölcs nélkül. Ez van. Vagy konkrét receptek érdekelnek?

Nárcisz!

De jó, hogy írtál! Szép nagyok már a csajok! És Noéminek az a mosolya, zabálnivaló! Biztos nagyon cukkerek fülbevalóval :)
Drukk az új lakáshoz!

Csheni!

Tök szép ajándék lesz a férjednek a meglepi-hétvége!

Angie!

Nem dobsz pocisképet?

Na lépek, mert a bibés szétszedi a lakást :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Köszi, ez érdekelt, akkor nálatok sem túl széles a repertoár :-(
Én nem nézegettem még vonalzót, de a kafa rucikat már igen. Neked viszont pirosod van, úgyhogy 1:1
sárga piszok irigy vagyok Páhok miatt!

Syry!

Az az elég tej, amitől normálisan néz ki, nem gebe, és két-3 óráig nem kér újból enni. Ha ez megvan, akkor ne nézegesd a grammokat! :twisted: Én sosem mértem, egyszer a kórházban, akkor 60 grammot evett, úgy, hogy azt sem hittem, hogy jön valami a mellemből.
Szokták még mondani, hogy legyen napi 4-5 pisis pelusa. Ne aggódj, menni fog, csak ne görcsölj rá. A fényképen olyan kis golyó feje volt, nem úgy nézett ki, mint aki éhezik.

Brill! Angie! Syry!

Képet szeretnék!

Tali????

tjuca
 
 


Évi! Juca!
Képem van, csak épp nem találom a letöltő kábelt, amivel leszedhetném a gépre. Kölcsön kellene kérni az apuékét, de mindig kimegy a kismama agyamból, ha épp náluk járok. Előbb-utóbb csak eszembe jut.

Juca!
Én benne vagyok a taliban, viszont a délelőttiben csak március 19-i héten. Addig nem leszek szabadságon úgy, hogy rá is érjek. Délutáni taliban viszon akár jövő héten is benne vagyok.

Nárcisz!
Végre jöttél. A lányok tündériek, és gyönyörűen fejlődnek. Angival is minden rendben lesz. Ha megvan a 2. havi összeállítást, dobd fel a linket, légyszi.

Zsúka!
Ti mikor is jöttök haza? Várlak a képekkel!!!

Syry!
Lesz szülés történet?

Egy kicsit visszaolvastam a fórumban, amikor lebabásodtam. Teljesen elérzékenyültem, hogy mennyien örültetek velem. Nagyon jól esik még mindig.

Most elbúcsúzom a hétvégére, mert holnap szabin leszek (vásárolni megyünk karnisokat a nappali ablakokra/erkélyajtóra, és még varrni is szeretnék függönyt, ha marad időm). Hétvégén még benézek a telefonomról Panka miatt, hátha Emili úgy dönt, hogy most már kijön körülnézni a nagyvilágban. Írni viszont nem igazán szeretek a mobilról.

Puszó MINDENKINEK!

u.i. Jucmuc! Nagyon drukkolok a hétfőhöz. Nőtt még tüszőcske?
Vendég
 


Sziasztok!

Juca!
Kaja-ügyben én is mindig para-mami vagyok, de a védőnő (és az okos internetes oldalak szerint :twisted: ) a babának ilyenkor még nem kell túl nagy változatosság, ha egész nap almát adnál neki, akkor egész nap azt enné zokszó nélkül. Nekem is mindig az a fixa ideám, h nem eszik a gyerekem elég változatosan, pedig igen, csak néha bizony elég nehéz kitalálni, mit is adjak neki… :wink: Asszem, visszasírom az első hat hónapot! :D Egyébként azt mondják, hogy mindent lehet mindennel, ami ízléses… ;) Most aztán jó sokat segítettem, igaz? :twisted: :D

Dido!
Március már mindjárt itt van! :)

Kacsa!
Tök jó lehetett az álmod! :D

Nárcisz!
Örülök, h jelentkeztél!!! Édesek a lánykáid, és hogy kikerekedtek!!! Az a mosoly pedig… Minden fáradt percet eltöröl! :)

Pupy!
Őszinte részvétem a nagybátyád miatt…

Fleur!
Nem akarlak elriasztani, de a terhességi hülyeség némelyeknél megmarad… :twisted: :D Nálam is... :D

CsHeni!
Hát akkor hajrá a hétvégére!!! :D

Bogi!
De jó, hogy jelentkeztél!!! Iza baba is növöget rendesen!

Junko!
Hívhatsz Kendének is, legfeljebb gondolkozom egy kicsit, hogy kinek is szól… :D

Panka!
Fúúúúúúú, nem semmi élmény lehetett a ctg!!! :D

Jucmuc!
Nekem a dokim a sok húst is ajánlotta a fehérje miatt!

Brill!
Jó, hogy jelentkeztél! És mindent apa csinál a házban??? Ügyi nagyon!

Syry!
Próbáltad az urtica urenst? Nagyon sokat segít, meg az ivás, és a pihi… Már ha tudsz. :wink:

Évi!
Elküldöm Dórihoz a fiamat receptért, hogy is kell azt a három és fél órás alvást csinálni??? :twisted:

Angie!
Azért tessék pihizni is a hétvégén!

Képzeljétek, apának ínhüvely-gyulladása van… :( Szegényem még a fürcsinél sem tudott segíteni, mamival fürdettük Kendét, pedig mindig apa szokta levetkőztetni meg játszik vele, amíg én vizet engedek. Orvoshoz egyelőre nem akar menni vele, ha nem javul, akkor muszáj lesz… :roll:
Ma délelőtt úton voltunk, ezért Kendének kecskeméti babakaját adtam, most először (sütőtökös csirkét). Hááááát, nem volt oda érte, de meg is értem, szörnyű íze volt… :x Csak tippre választottam, hogy ez jó lesz, a sütőtök bejön neki (de ez extra xar sütőtök volt…) Eddig is azt mondtam, hogy ilyet csak akkor, ha muszáj, ezek után meg még akkor sem… Hiába no, anya főztje... :D

No, akkor én is teszek képet (ha nem unjátok még... minden nap van olyan pillanat, amit érdemes megörökíteni :) ):

A kedvenc játékom mostanában:
Kép

És íme a Römer meg a King: :D
Kép

Pusza mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Hááát, most már kellőképpen megnyugtattam magamat, szóval már elkezdtük a projektet apuval :lol: Ma bepakolom a cuccainkat, hogy ő ne vegyen észre semmit és holnap reggel jöhet a meglepi! Remélem nagyon fog örülni!! Én már annyira be vagyok sózva, hogy alig tudtam aludni!! Ma még rengeteg dolgom lesz, de nem idegeskedem miatta!!

Angie: jó függönyvarrást, és nagyon kellemes hétvégét! Szerintem érezd magad jól a terhesség alatt és ne foglalkozz vele, hogy mennyit szedtél fel!

Brill: örülök, hogy jó lett a cukrod!!

Norwell: Kende drága olyan helyes!!!

Pnakaa: ha esetleg Emili most hétvégén jönne ki, ne felejtsd a gólyát!! :D

Mindenkinek nagyo szép hétvégét kívánok!!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Hát akkor a képek: www.flogi.atw.hu képek, aztán babáink, és 2. hónap alatt vannak az újak. Sok szeretettel nektek :D

Juca!
Köszönöm a felajánlásodat, annyira aranyos vagy. remélem tudunk találkozni, ha mást nem a városban, mert pont a két végén lakunk :( Mi az alagligeti lakóparkban veszünk lakást, ami a 2/A mellett van. De szerintem majd egy belvárosi találkozó mindkettőnknek belefér.

Na mennem kell: Szisztok: Nárcisz

Kép
narco
 
 


Jó reggelt!

Angie!
Köszi az érdeklődést, én is csak reménykedem benne, hogy kidugja az orrát, most még az idő is szép, napos. 8) :lol:
Jó varrást, vásárlást!
Ha emlékszek nekem is ezt mondták, hogy sokat híztam, de ez inkább víz,mint hájika.:-)
Pocak lesz még nagyobb is ;-)Dobjál róla képet, majd mi lezsűrízzük:D

Heni!
jaj, nagyon kíváncsi vagyok mit szólt apárod a meglepihez!Majd mesélj!nagyon kellemes(eredményekben gazdag :lol: ) 7végét Nektek!Érezzétek jól egymást! :wink: :oops:

Norwell!
Én szeretem a sütőtökös babakajákat, ha nagyobb készlettel rendelkezel, szívesen átveszem. :lol:
Jó a "trón"! :D Kende nagyon király benne! :-)
Férjednek jobbulást!

Hát lányok szerintem nem fog Emili kibújni a 7végén. :?
Vhogy nincs olyan érzésem.Sőt semmikorra sincs.Van aki megérzi az időpontot?
Éjjel fájt a hasam, kb. 20 percenként, de aztán elmúlt. :roll:
Persze váratlanul, bármikor beindulhat a szülés, nem?

Szép 7végét Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy most leginkább csak Jucának fogok tudni írni :oops: Szóval kérdezted a kajákat. Mivel K. még éjjel is többször kel és cicivel alszik vissza, ezért nálunk külön reggeli szopi nincs.
Tízórai: kicsi szopi + gyümölcsök (alma, körte, banán, narancs, mandarin körtelével, baracklével vagy szőlőlével keverve), amibe zabpelyhet vagy kukoricapelyhet áztatok.
Ebéd: főzelék sajttal (mert K. még vega) + kicsi szopi (burgonya, répa, fehérrépa, cékla, sütőtök, brokkoli, cukkini, karalábé, zeller, kafiol, zöldborsó, spenót egyszer egy héten).
Uzsonna: kicsi szopi + gyümölcs + natúr joghurt vagy gyümölcs + túró vagy kefir
Vacsora: gyümölcs + rízspép vagy kölespép vagy tej- és tojásmentes keksz
Elalvás: szopi
Az uzsonnához és a vacsorához a reggeli gyümölcs mixet használom fel.

Pankaa :) Az én szülésem teljesen váratlanul indult be, szal lehet, hogy már a hétvégén babázni fogsz :lol: :wink:

Puszka

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Brill!
Köszi!
Örülök, hogy jó a cukrod, és ha úgy adódik majd a pocid is mutasd meg nekünk :D

Évi!
Gratulálok Neked is a kistesó projekthez :D ! na és persze drukkolok Nektek Ketteskéhez :D !!!

Norwell!
Kende bab igazán nagy fiú már, és olyan édes :D

Nárcisz!
Nagyon szépek a Lányok, és tényleg szépen ki is gömbölyödtek.
A fényképen lévő épülő ház lesz az új otthonotok?

dido
dido
 
 


Pankaa: mindenképpen beszámolok :D :D Azért Rád is sokat fogok gondolni, mert mondanak mindenféle frontokat :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Timi!
Legyen igazad! :wink:
Mi volt a homeopatánál?Kristóf hogy van?
És hogy indult nálad a szülés?(egy kis nosztalgia :D )

Nárcisz!
Megnéztem a képeket, köszönjük.Nagyon édesek a lányok, nagyot nőttek már!Úgy látom a szopipárnát is szeretik. :wink:
Jó lesz a kéró is!

Heni!
Gólyát nem feljtem, majd elkapom a grabancát! :lol: Csak jönne már...!Az én gólyám egy lusta madár, biztos rákászik vhol :lol: :lol:
Hová is mentek pontosan?

Norwell!
Nálatok nem a Jézuskával indult a tesó project?Mintha úgy emlékeznék. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Norwell!

Küldd csak Kendét alvásleckéket venni, de cserébe esetleg vehetne az én pipim tőletek evés-leckéket? Egyébként nem tudom hogy csinálja, valószínűleg nagy az alvásigénye (anyja lánya, hehe). Egyszer olvastam egy bébi-horoszkópot, és abban azt írták, hogy a halak gyerek csecsemőként igen nagy alvó. Nálunk bejött :)
Klassz a King Römerje :twisted:

Csheni!

Eredményes hétvégét kívánok!!!

Panka!

Akár hiszed, akár nem, Emili sem fog bent maradni, akármit is súgjon a megérzésed :) Még az is lehet, hogy már ma délután kicuccol :) Dóri is hirtelen döntött úgy, hogy elindul kifelé körülnézni :) Egyszercsak elfolyt a magzatvizem :) Éppen szerdán lesz egy éve... És valahogy már hetekkel előtte sejtettem, hogy apu szülinapján fog kibújni. Vagy inkább csak szerettem volna, hogy így legyen, de bejött.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Nálunk már minden szülinap elmúlt, kivéve egyet. :wink:
Húú, Dórika most lesz 1 éves!!!Lehet erre aszülinapra vár Emili is? :D
Igen, a Halak nagy alvók, nyugodt babák, a horoszkóp szerint. :wink:
Hát majd elválik nálunk hogy lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szisztok Lányok! :D


Évi!

Bizony! Fel sem fogom még! Nagyon örülök! A jövő hét végére már egy picit terhes leszek! :wink: (félig-meddig)

Angie!

Köszi szépen, igen ma reggelre lett még 3 így összesen 9 van, de a az utolsó három az csak közepes méretű, azt mondta az orvos, hogy keddre megnőnek.

Norwell!

Igen, husit is eszek, meg tonhalat, meg parilét meg nem is tudom még mit... :D

Bocsi, hogy most nem írok mindenkinek, sietnem kell a gépnél.

Kedden lesz a leszívás, ez már biztos, és ma reggel 9 tüsző volt. Hat már biztos befutó. (szép nagyok)

Puszillak benneteket, majd ha tudok jelentkezek még!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Narco
Elfelejteni..ilyet gondolni is..tudjuk, hogy most nagyon elfoglalt vagy. :)
Jajj, de csoda szépek!! Nagyon sokat nőtek ám!
Barátnődre no comment..jól felcukkoltam rajta magam.

CsHeni
Igyekszem :).

Pankaa, Dido
Már jobban vagyunk. Most már átlptem a köhögős, orrfolyós állapotba.

Norwell
Ennek örülök :)

Ma letudtam a vérvételt. De hát kész tortúra volt. Vagy másfél órát kellett várnom, mert elromlott a kartonozóban a számítógép meg ilyenek..hát izgi volt.
Na de túl lettünk rajta.

Már átléptünk a köhögős, orrfolyós fázisba én ezt már haladásnak tekintem. :)

Most csak ilyen rövid lettem. :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Narco!
Tegnap kimaradt, hogy gonosz vagyok, de úgy kell a barátnődnek... A babát természetesen nagyon sajnálom, de az anyuka saját magának akarta a bajt...
A lányaid egyszerűen gyönyörűek!!! Olyan jó volt nézegetni a képeket, egy kicsit nosztalgiáztam, már szinte el is felejtettem, hogy Kende is volt ilyen csöpp! ;)

Évi!
Cseréljük el őket egy hétre, hmmm? :twisted: Most néztem, a Rák babákra is azt írja, hogy jó alvó... :D Sztem is inkább az öröklés, az alvókája az apjáé, bezzeg ha tőlem örökli... ;)

Panka!
De igen, mi már akkor sem tettünk semmit a tesó ellen (sajna most meg érte nem tudunk, mert apa keze iszonyúan fáj...) Köszi a nevében is! Ja, és én is imádom a sütőtököt, nemrég csináltam, majdnem az összeset én ettem meg... De annak a bébikajának az íze közel sem volt a sütőtökhöz... Jut eszembe: ismered a caulophyllumot? Ez a homeós oxitocin, és sokan nagyon dicsérik (ha tudom, hogy van, tonnaszámra ettem volna... :P).

Ma olyan jó idő volt, nagyot sétáltunk Kendével. Most már ne is legyen tél, én azt mondom... :roll:

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Virág!
Örülök, hogy jobban vagytok! :D

Norwell!
Ismerem hát, azt szedem én is!De még semmi. :D De csak napi 1x5 golyócskát ír szedni, többet csak szüléskor.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Nagyon helyes! Egy ismerős csaj 2 ujjnyira nyitva volt, úgy, hogy észre sem vette... Sztem tutira belejátszott a homeós bogyó is, meg a málnalevél-tea is.

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Izgalmas napokon vagyunk túl. Szerdán és pénteken apás előkészítőn voltunk, azaz inkább kórházi sajátosság bemutatáson. Főleg a tegnapi alkalom volt az izgalmas, mert voltunk fent a szülőszobán, megnéztük a vajúdót, a szülő részt, az újszülött ellátót, a műtőt, az őrzőt és a gyerekágyas osztályt.

Hát nem mondom, hogy a szülőágy mellett állva nem lett tele a gatyám. Hirtelen mindne nagyon valóságos lett. Odaképzeltem magam az ágyra, ahogy vergődök + izzadok rajta, kerestem a kapaszkodókat, amiből majd erőt lehet meríteni ...

Nem volt nagy forgalom, 1 vajúdó nő volt, de síri csendben. És 1 csaszis mama a babával. Kis tündérke 3100 gr volt, de olyan kis pindurka! :)

Gyerekágyon is alig lézengtek.

Remélem, mire mi is odakerülünk szintén ilyen kicsi lesz az érdeklődés!

Pankának mondtam is, hgoy most menjenek, nincs nagy forgalom, de nem hallgatott rám. Legalábbis az autójuk még itt parkol a ház előtt ... :lol:

Timcsám este új mutatvánnyal kápráztatott el bennünket! megtanult medvét táncoltatni! :lol: Van egy plüss pandamacim, egyenesen Kínából hozta Apa és azt tettem fel a pocakra. Annyira vicces, mikor a kiscsaj rugdalja és a panda meg izeg-mozog a pocakon! :lol:

Most megyek Babavilágot nézni, de majd du. még visszakukkantok.

kacsa14
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Én még teljesen új vagyok itt köztetek. Sokat gondolkoztam, hogy hová lépjek be, melyik témába.
Azért választottam ezt mert mi is babaproject elött/közben állunk, nagyon szeretnénk már babát, de sajna valamiért nem jön össze.
Pont egy éve történt, hogy poz. lett a teszt-elemtem orvoshoz ő is megerősítette-de utána 2 hét múlva történt valami, nagyon megijedtem elemtem egy ügyleteltes orvos( pont ünnep volt és vidéken voltunk) azt mondta, hogy soha nem is voltam terhes...pedig a teszt is kimutatta és a vizsgálat is:(

Azóta próbálkozunk és nagyon bízom benne hogy összejön:)

Jó olvasni a sok jóhírt és tanácsot:)!

Sziasztok

Móni
d.monika
 
 


Kedves Lányok! :P
Ma 1. cn.
Amíg megvan a cisztám (az utóbbi vizsgálat szerint 4 cm), nincs esély a babára :cry: . A ciklusomat jól megnyújtja, engem idegesít, de szerencsére csak néha fáj (most sajnos pont ez a néha van :( ). 3 hó múlva kontroll, addig nem mérek hőt, nem számolok napokat, stb. :(
Szoktam benézni a topikba, de rengeteg a munkám, most a felvételik miatt a szombatokat is a suliban töltöm, előtte farsangra készülés, most meg mindjárt itt az érettségi, magyarból most kezdtem József Attilát.
Gyakran nem jövök ezután sem, ne haragudjatok, de legalább az 1.cn napja körül röviden jelentkezem.
És gondolok Rátok sokat :P , és drukkolni fogok JUCMUCnak :lol: , én is úgy szeretném, ha hamarosan zebra mosolyogna a neve mellett! És minden babára vágyónak ezt kívánom!!! És PANKA :lol: is a finisben van, a Halak-babája majd Nárcisszal, Dórikával, Kristóffal, Didóval, Adrianával, Csibével és a kisfiammal :P ünnepelhet. (Jaj, remélem, nem hagyta ki senkit! :oops: )
Vigyázzatok magatokra, köszönöm, hogy helyettem is reménykedtek :P , sok-sok puszi mindenkinek: Rolly
rolly
 
 


Sziasztok Lányok,

Tudom, jó régen jártam errefele :( Mentségemre legyen, hogy abszolút nem tudtam benézni a netre :(
Febr elején rengeteg volt a meló és a maradék szabadidőmben tornáztam, pihiztem sokat, aztán a múlt héten Laura elkapta az influenzát (ez hiányzott még csak!). Aztán nekem is átadta...
Én már sokkal jobban vagyok, bár mivel még mindig 2-3x szopizik, megint nem szedhettem semmilyen gyógyszert :(
Laura is jobban van már (nincs hőemelkedése, és kúp se kell hozzá!), már átalussza az éjszakát (mondjuk amikor nagyon tele volt a nózija, akkor is csak 2x kelt éjjel, orrszívó, cici, orrszívó, vissza az ágyba és aludt is már rendesen, szó nélkül) rendesen.
Laura gyönyörűen alszik. :) Este 8-kor letesszük (cici után) és max 1x kel fel reggel 5-6 óra magasságában, de utána cici és egyből alszik tovább, reggel 7-8-ig. Így én is jó kipihent vagyok, nem panaszkodom. :)
Persze nem maradhat ki az életemből a bosszankodás sem, mivel amikor Laura hétfőn elkezdett náthás lenni, akkor mentünk volna egészséges tanácsadásra. Hívtam reggel a dokit, mi legyen. Azt mondta, menyjünk oda a tzanácsadás legelejésre, és megnézni Laurát, ne vigyem a beteg gyerekek közé a rendelőjébe. Amikor beállítottunk, a védőnő szabályosan lehordott, h mit képzelek én :( és a doki együtt, hogy az egészséges gyerekek közé elhozom a beteget. Nekem eszembe se jutott volna, ha nem a doki mondja.... Végül késett a doki kb 1 órát, de soron kívül megnézte Laurát. :)

Kistesó projekt: kicsit később, előbb fontos lefogynivalóm van :) Jól haladok, már 5 kg lement... Még van kb 14 :( de nem adom fel, torna, mozgás, sok séta, egészséges kajók, este már nem eszem, semmi kenyér... Ilyesmi. Kb nyáron indul a projekt. Már volt két pirim, 30 napos különbséggel :) :) Tetszik, hogy végre a régi dolgokat tehetem és ehetek :( :( :) :)

Laura nagyon szépen áll már, mindenhova felhúzza magát. Szépen ül, kúszik. Neki kimaradt a mászás, valahogy nem fűlik rá a foga :)

Nárcisz :)
Nagyon szépek a lányok! Méghogy elfelejtünk Téged? Miket kérdezel???

Évi :)
Akkor Nálatok áprilisban indul a tesó projekt? Én is tiszta sárga vagyok Páhok-ért... :( Jó lehetett, látszik a képeken :)
Na és mit kap a Dóricica szerdán? Őrület, egy éves... :)

Timika :)
Mi a helyzet Kristóffal? Meggyógyult már? Minden rendben?

Norwell :)
Akkor elvileg Nálatok is beindult már a tesó projekt???
Nagyon helyes a kispasid! :) Olyan felnőttesen ül abban a Kingben
Puszi, igyekszem gyakrabban jönni! :twisted:
Elindult már? :twisted:

Puszi mindenkinek!

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!

Rolly: sajnálom az 1 cn-t.

Nekünk nagyon kellemesen telt a hétvégénk, remélem eredményes is volt :lol: :lol: Apukámnak ma ünnepeltük a névnapját, szóval rengeteget ettünk és szétdurranok....Holnap megint kezdődik egy francos hét, de sebaj :D

Mindenkinek kellemes estét kívánok!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok! Én is előkerültem :oops:

Narco :) Örülök, hogy végre jelentkeztél, nagyon édesek a lányok és hatalmasat nőttek, mióta utoljára láttuk őket...

Norwell :) Juca :) Évi :) Nagyon drukkolok nektek a kistesó projekthez, nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyi idő múlva fog sikerülni :lol: Van bennetek esetleg olyan érzés, hogy jobban szeretnétek ha kisfiú vagy kislány lenne? Én még nem vagyok ilyen bátor, év végéig tuti nem projektelünk, egyrészt Kristófot bírni kell energiával (a napi 35 perces alvásaival), másrészt én is szeretnék még addig fogyni.

Norwell :) Nagyon édes Kende King a Römerben! :lol:

Juca :) A felsorolásból azt hiszem kihagytam még a gesztenyét, meggyet, őszibarackot és sárgabarackot is. A hétvégén csináltam a Manónak dödöllét, úgy tűnik, az is bejött neki! :lol:

Csheni :) Örülök, hogy jól sikerült a hétvége, reméljük eredményes is volt :lol: :wink: Jó meglepit eszeltél ki apának!

Jucmuc :) Nagyon szorítok neked a lombikhoz!!!

Pankaa :) Kristóf pénteken megkapta a második két bogyót, még a következő pénteken kell neki adnom kettőt, aztán megyünk kontrollra. Túl sok pozitív változást sajnos nem tapasztalok :cry:
Szülés: márc. 6-án reggel távozott egy kis rózsaszínes vmi, először abban sem voltam biztos, hogy a nyákdugesz egy része. Aztán tök fáradtnak éreztem magam és lefeküdtem a nappaliban. Egyszerre csak vmi pukkanásfélét hallottam, aztán meleget éreztem, gyorsan felpattantam és ömlött belőlem a magzatvíz. Fájás egy deka sem, klinikán oxitocin, a többit meg már tudod...
Ja, és Kristóf nyilván nem olvasta a halak horoszkópját, mert mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy nagy alvó :twisted:

Unique :) Örülök, hogy újra jelentkeztél, írtam mailt neked.

Pupy! Sajnálom a nagybátyádat! :cry:

Rolly! 1. cn. :cry:

Jó éjt!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Olyan kaka idő van, még kinézni sincs kedvem az ablakon :( Akkor már inkább hideg legyen, mint ez az állandó eső :( Brrrrrrrrr...

Kacsa!

Szülőszoba-látogatás izgi :) Engem annyira megnyugtatott, mikor láttam :) Nem ilyennek képzeltem egy szülőszobát. Kellemesen csalódtam, remélem te is :)

Móni!

Üdv itt, és mielőbbi babásodást kívánok!

Rolly!

Sajnálom az 1. cn-t, a cisztát meg még jobban :( Kapsz rá valami bogyót, vagy "csak" várni kell, hátha elmúlik?

Unique!

De jó, hogy jöttél! Mentség elfogadva, a hiányzást igazolt távollétnek tekintjük :) Ez az influenza tényleg nem hiányzott :evil: Nekem is azt mondta a gyerekorvos a múltkor, hogy nyugodtan vigyem az egészséges rendelésre a gyereket, mert a Dóri is kicsit meg volt fázva. Fene érti ezt.
Az alvás miatt nagyon irigykedem, de majdcsak kialakul nálunk is. Pont ma éjjel próbálkoztam be, hogy az éjjeli szopi helyett megitatom. Rettentő pipa lett a bibe, iszonyú dühösen és csalódottan ordított, úgyhogy jobbnak láttam végül cicit adni :)
Mászás: a Dóri 11 hónaposan tanulta meg, mikor már én is feladtam, hogy valaha is mászni fog. Úgyhogy még hátha nálatok is napirendre kerül :)

Csheni!

Örülök, hogy jól telt a hétvége. Hazafelé már hárman jöttetek, ez tuti :)

Timika!

Köszi a drukkot neked is, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor fog sikerülni. Nekem most lett teljesen mindegy, hogy fiú vagy lány lesz a tesóbaba, mert egy lányt nagyon szerettem volna, az már megvan, innentől tökmindegy :) Igazából nálunk a családban szinte kizárólag lányok születnek, úgyhogy szerintem lány lesz majd ő is. Mi is hárman vagyunk lányok testvérek, a nővéremnek három lánya van, a legidősebb lányától egy kislány unokája, nekem is lányom van, és a húgomnak egy lánya és egy fia. Elég egyhangú, kevés meglepetés érte a családot, hihi :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: