Új privát üzeneted érkezett!

LAPTETUUUUUUU :twisted: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Irgum burgum mar miota magamnak irogatok :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy nem voltam Otthon vacakol a netem, itt meg ma bolondok háza volt......Most ment el az utolsó ember :lol: :lol: :lol:
Holnap sem nagyon leszek....megyek IKEA-ba és vásárolgatni Horvátra :lol: :lol: :lol: :lol:
Szép álmokat mindenkinek :!: :!: :!: :!:

Nóci!
Tényleg jó volt a Voltaren :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Kép

Ne harizzatok, hogy tegnap nem voltam, de nem jött be az oldal. Próbáltam többször is, de amikor ráértem, mindig valami hibát írt ki.
Mi anyuéknál voltunk vasárnap grillezni. Húúú isteni fini volt. Meg volt bográcsos csilis bab. ez már elmaradhatatlan nálunk. Szinte már hagyomány. Nevelőapukám csinálja, és nagyon jól.
Szombaton Tesómmal délelőtt városnézni voltunk, cipőt vettünk neki, meg délután kimentünk a tescóba bevásárolni tanszereket az unokaöcsémnek. Este persze be is csomagoltuk, meg felcímkéztük.

Nekem is meg fog jönni, mert már érzem a feszülést a hasamban. Pedig a hőm olyan biztató volt. Felment jó magasra, és ilyen még nem volt. Már bizakodtam. de szerintem megjön holnap-holnapután.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 13600_.png

Tegnap megvolt a 21. napi vérvétel. Majd csak két hét múlva lesz eredmény, mert náluk nincs helyben olyan labor, ahol ezt meg tudják nézni, és elküldik a mintát Bajára. Ezért tart ilyen sokáig.

Zsu
Hogy sikerült anyud szülinapja?
Nagyon boldog szülinapot neki!! Tetszett neki a szélhárfa?
Mi a baja a gépednek?
Bocsi, hogy tegnap nem maradtam a g-mailen, de nem értem rá. Te meg nem jöttél, mert gondolom dolgoztál, és úgy bánt, hogy nem tudtam elköszönni. Remélem nem harizol!!


Bridget
Látom, rád lehet számítani, amikor nincs senki hétvégén.
Látom elkezdett enni. Ez nagyon jó hír. Nagyon édes kis jószág, kár volna, ha történne vele valami rossz.
Pirit sajnálom. De ilyen sok van???? Nem szokatlan ez??? Vagy nálad mindig ennyire sok volt???
Neked holnap 3. napi vérvétel! A 21. napit megkaptad? Mi lett az eredmény?
Jók a viccek!!!

Nócika
Hogy vagy Szívem???? Remélem jól. Őrület, hogy téged mennyire megszenvedtet piri. Mondtak már erre neked valamit?
Apácskád haverja, meg úgy tűnik nagyon odavan azért a csajsziért, ha képes mindig visszafogadni. Hát, ő tudja, de azért biztosan találna rendes asszonykát.
Te nem mentél ki velük a kiállításra? Ma már nem csak pasik járnak az erotika kiállításra. Én tuti megnézném, csak az a baj, hogy messze van. Egyszer majdnem felindultunk Pestre, csak aztán valamiért mégsem. De egyszer meg fogom nézni.


Csucsu
Szia! Jó sokáig nem voltál! De legalább most ki "apázhattad" magad! Hát úgy látszik te sem lettél akkor a 3. kismamink. De sebaj. Majd a köv. vagy az azt köv. hónapban.

Kép
Vendég
 


Pendi : nekem még nem jött meg:) Sőt most van PÉ-m. Hacsak nem a 2héttel ezelőtti mensire gondolsz.
Tényleg csajok: Lehet az, hogy a PÉ-nél 4-5napig is fáj az ember hasa??
Tegnap volt puding.Este még fájt a hasam ma már nem fáj.

Kép
csucsu05
 
 


Bridget: ha ilyen jó kis gazdi vagy a Tekinek akkor jól vizsgáztál az "anyaságból"
Biztos ez volt a próba. Most meg jöhet a baba :):)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Már nem tudom melyikre reagáltam, de az is előfordul, hogy ezt nem is neked akartam válaszolni!!! Mert már tegnap megírtam, csak valamiért nem adta be után a az oldalt, és ma meg csak bemásoltam. Bocsi!
Most akkor mindent bele, és aztán 2-3 hét múlva kérjük a pozitív tesztet!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi
Nem szokott ilyen sok lenni :roll: es kepzeld ma meg szinte semmi :? :oops: kesz vgyok :? A 21.napit meg aznap beirtam :roll: ugyan is itt 1ora alatt megvannak az eredmenyek :wink: a mait is tudom mar!!Majd a vegere leirom...es hoztam neked valamit majd azt is a vegen el csatolom :wink:

Csucsu
Ugy legyen :wink: Ahogy elnezem a baciirtasom utan semmi akadalya :lol: Nekem is van,hogy 4napig erzem :roll: persze az nem azt jelenti 4napig van pe :roll: szerencsere nekem van LH tesztem igy nezem mikor is pozi 8) Remelem mostmar neked is jon az a varva vart baba :wink:

Szal mai eredmenyeim a 3.napi vervetel:
LH 5.4mIU/ml
FSH 11.1 mIU/ml
E2 86.4 pg/ml

Osszegezve:Az FSH-em ugye allando 19korul mozgott ez most visszament nyaron mar csak 14korul volt...most meg mar csak 11.1 a hatarertek pedig 10!!!Ugyhogy ez ngyon jo :P :wink: Bar a hulye dokim erre azt mondta mivel a E2-m magas lett(nem magas nem tom mirol beszel)ezert tuti lejebb nyomta a FSH-t....tulajdonkeppen nem is erdekel miert ment lejebb az osszes eredmenyem jo....persze a birkaja a prolactin-t nem nezte meg pedig mondtam gyogyot szeretnek ra szedni :shock: azt mondta nem kell :shock: kesz vgyok ettol a notol de mar nem erdekel mert ez az en spontan honapom :wink: Szal a prolactinra nem adott gyogyot :twisted: minden hormonom rendben....MEGJOTT A GYOGYOM OTTHONROL :!: :!: :!: ugyhogy matol azt is szedjuk tudjatok a doxycylin-t 10napig 8) ami kiirtja azt a franya ureoplazmat ami gyulladast okos a mehemben :twisted: JAAAAAAA hagy ne mondjam meglett a kenet eredmenye is amit ugye multkor levett :twisted: es mi az eredmeny :?: :!: Bridgetnek ureoplazmaja van :twisted: mondtam en azt mondja ad ra gyogyot...mondom nem kell koszonom mert en meg aznap hazatelefonaltam es elkuldettem a gyogyszert ugyhogy matol mar szedjuk is :twisted: :twisted: :twisted:

Viszont meg talaltak 2 dolgot az egyik az a
-Enterococcus faecalis (hugyuti fertozes) ez 3+ os lett
-Staphylococcus (CNS) ez 1+ os lett


Hat igy hirtelen ennyi :roll:

Jah itt a link amit igertem :wink:


http://membres.lycos.fr/rgv/hormon.htm

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Inkabb bemasolom :wink:


Hormonszintek



Follicule Stimulating Hormone (FSH): Az FSH serkentésére a petefészekben megindul a tüszôk fokozott fejlôdése, ami a tüszôhormon (ösztrogén) termelôdés fokozott növekedésével jár együtt.
A petefészek stimulálhatóságát mutatja. Általában 6 alatt kiváló, 6-9 jó, 9-10 még megfelelô, 10-13 nehezen stimulálható, >13 nagyon nehezen stimulálható. A PCO-s betegek kivizsgálásakor az FSH/LH arányt is nézik. Ez az arány normálisan kb. 1:1, ha az LH értéke magasabb, a PCO diagnózisa valószínû..

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 3-10 UI/l (vagy mUI/ml)
az ovuláció idején 10-30 UI/l
a ciklus második felében 2-10 UI/l
menopauzában 20-100 UI/l



Estradiol (E2): Az ösztradiol a nôi nemi hormonok (un. tüszôhormonok) egyik aktív fajtája. Termelôdése az agyfüggelék serkentô hormonjainak hatására következik be és ciklikus. Az alsó értékek jobb stimulálhatóságot jeleznek. Abnormálisan magas szintek a 3. napon funkcionális cystára, vagy kimerülô petefészekre utalnak. Indokolt a stimuláció is alatt vizsgálni. Értéke attól függ, hány tüszô van, illetve azok mekkorák. Ez betegenként változó. A legtöbb orvos bármilyen E2 növekedést jó jelnek tart, mások szerint a 4. napon 100 pg/ml feletti érték, vagy a 3. napi érték kétszerese lenne ideális. A hCG injekció beadásának napján érett (18 mm) tüszônkként >200 pg/ml. Túlsúlyos nôkben néha kisebb értékek mérhetôek.

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 27-166 (egyes forrasok szerint 75) pg/ml (vagy ng/l)
az ovuláció idején 155-440 pg/ml
a ciklus második felében 54-198 pg/ml
menopauzában 0-43 pg/ml
a peteérésre adott gyógyszerelés 4.- 5. napján >100 pg/ml vagy 2x a 3. napi
a hCG beadás napján >200 pg/ml



Luteinizáló Hormon (LH): Ez váltja ki az ovulációt. Tüszôérés után a sárgatest fázist elôidézô hormon, aminek a hatására a petefészek a progeszteron nevû, a terhesség megtapadásában és a terhesség fennmaradásában fontos hormont kezdi el termelni.
A normális LH szint nagyjából azonos az FSH-val. Ha az LH magasabb, mint az FSH, az PCO-ra utalhat. Az LH csúcs 48 órán belül ovulációt vált ki.

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 1.9-5.8 (egyes forrasok szerint 7) UI/l (vagy mUI/ml)
az ovuláció idején 11.3-59 (egyes forrasok szerint >20) UI/l
a ciklus második felében 0.8-12.6 UI/l
menopauzában 9-75 UI/l



Prolaktin (LTH): A prolaktin az agyfüggelékben termelôdik, egy olyan hormon, amely jelenléte a mellben a tejelválasztást elôidézi és fenntartja. Stresszhelyzetben is nôhet a prolaktin-szint, ami gátolja a peteérést. A magas prolaktin szint agyalapi daganat veszélye miatt további kivizsgálást igényel. A PCO-s betegek egy részében is észlelheto hyperprolactinaemia.

Normálértékek:
<25 mcg/l (ng/ml) terhességen kivul



Progeszteron (P4): A ciklus elsô felében emelkedett érték esetén a teherbeesés valószín&ucirc;sége csökken. A ciklus 2. felében a progeszteron-vizsgálat az ovuláció meglétét bizonyítja. Amikor a tüszôbôl kiszabadul a petesejt, sárgatestté alakul, és progeszteront kezd termelni. Félidôben az ösztrogénnel együtt létrehozzák a méhnyálkahártya változását, amely megfoganó terhesség esetén a beágyazódáshoz szükséges. 5 fölötti érték már jelez valamilyen ovulációt, de a legtöbb orvos 10 fölöttit vár el természetes ciklusban és 15 fölöttit stimuláltban. Egyesek szerint a tesztet érdemes reggel, éhgyomorra végezni.


Normálértékek:
a ciklus elsô felében < 1.5 ng/ml / 0.5-4.5 nmol/l / 0.16-1.4 ug/l
a ciklus második felében >15 ng/ml / 6-60 nmol/l / 1.9-18.8 ug/l
menopauzában 0.5-4.5 nmol/l / 0.16-1.4 mg/l
terhesség esetén az elso harmadban 35-180 nmol/l / 10.8-55.8 ng/l




Thyroid Stimulating Hormone (TSH): A TSH - a gége alatt elhelyezkedô - pajzsmirigyre fejti ki hatását, amely hormonokat termel. A normális középérték a legtöbb laborban 1,7. Magas TSH alacsony vagy normális T4 szinttel kombinálva pajzsmirigy alulm&ucirc;ködésre utal, ami befolyásolja a fertilitást.

Normálértékek:
0.35-5.5 uUI/ml (vagy mUI/l)



Szabad Triiodothyronine (T3): Néha a beteg pajzsmirigy nagyon sok T3-at termel, de normális mennyiség&ucirc; T4-et. Éppen ezért a pajzsmirigy m&ucirc;ködésének alapos vizsgálatához hozzátartozik mindkét hormon szintjének mérése.

Normálértékek:
1.4-4.4 pg/ml



Szabad Thyroxine (T4): Alacsony szintje pajzsmirigy-betegségre utal vagy az agyalapi mirigy betegségére, amennyiben az nem termel elég TSH-t a megfelelô T4 szint eléréséhez.

Normálértékek:
0.8-2 ng/dl




Tesztoszteron: A tesztoszteront a mellékvesék és a petefészkek termelik. 50 fölötti értéket a legtöbben már emelkedettnek tartanak.

Normálértékek:
6-86 ng/dl / 0.35-2.1 nmol/l / 0.1-0.6 ug/l




Dehydroepiandrosterone Sulfate (DHEAS): A mellékvesében termelôdô szteroid hormon. A normális DHEAS szint annyit jelent, hogy a férfi nemi hormon (tesztoszteron) szint emelkedés valószín&ucirc;leg petefészek- és nem mellékvese eredet&ucirc;.

Normálértékek:
35-430 ug/dl / 2.39-7.3 umol/l / 0.85-2.7 mg/l




Androstenedione (DEA): A mellékvese hormonja, melynek túltermelôdésekor észlelhetjük a nôk szôrösödését.

Normálértékek:
0.7-3.1 ng/ml / 2-10 nmol/l / 0.56-2.8 ug/l



Sex Hormone Binding Globulin (SHBG): Szexhormon-kötô fehérje. Emelkedett szintje a férfi nemi hormonok emelkedésére utalhat.

Normálértékek:
18-114 nmol/l



17-Hydroxyprogesterone:

Normálértékek:
a ciklus elsô felében 20-100 ng/dl
az ovuláció idején 100-250 ng/dl
a ciklus második felében 100-500 ng/dl



Inzulin (éhgyomorra): A normális szint önmagában nem informatív. A 10-13 közötti érték enyhe inzulin-rezisztencia jele, 13 fölött súlyosabb inzulin-rezisztenciára utal. (PCO-s betegek!!!)

Normálértékek:
< 30 mIU/ml / 3.6-5.8 mmol/l

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ez itt meg 1tablazat nem tom bemasolni de a hormonokrol szol :wink: :
http://www.infertility.hu/hormontabla.htm

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megyek az uj Magyar lannyal a cukraszdaba mert gesztenyeszezon reven televan a sutis jo kis kinalattal 8) :lol: Utana jovok ha nem leszek hulla na meg persze ha nem magammal irogatok :twisted: :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A legjobb sportriporter bakik!

1. Azt kell mondanom, amit már Dobó István is mondott 1566-ban az egri vár védése közben: feljöttek a törökök. (Hajdú B.)
2. Tipikus svéd kapus: beállt a kapuba, s véd.
3. A kapusnak komolyan kell összpontosítania, hogy ne dőljön el addig, amíg a labda odaér. (Hajdú B.)
4. A gól nélküli döntetlen végeredménye nulla-nulla. (Vitray)
5. Most pontot tehetett volna a továbbjutás kérdőjelére. (Hajdú B.)
6. És most 22-es számmal beáll a 22-es játékos. (Vitár)
7. Dzurják a felső sarokba gurított. (Gulyás)
8. Nem mondom a játékos nevét, mert nem látom mi van a hátára írva. (Vitár)
9. Most látom, nem is Daszajev állt a kapuban. (Knézy a meccs végén)
10. És most következzék a meccs! A riporter Fara..., de hisz az én vagyok. A mérkőzést Hajdú B. közvetíti. (Faragó)
11. És szenzációs gól!..Lett volna, ha kapura megy. (Gundel Takács)
12. Most nem akarok beleszólni, mert gyászszünet van. (Knézy)
13. A Vasas kapusa, Kakas dobja ki a labdát, amely Farkashoz kerül, aki jól passzol Nyúlhoz. Ha hozzáteszem, hogy a játékvezető Maczkó, akkor itt az egész állatkert. (Vass István Z.)
14. És góóóól, nem oldalháló, góóóól, oldalháló. (Gundel)
15. Milyen jól el lehetne adni ezeket a játékosokat, ha gépkocsik lennének. Az eladónak csak annyit kellene mondania: ezt nézze uram, alig futott. (Vass István Z.)
16. Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom ez nem is Zidane (Knézy)
17. És igen, itt jön a magyar zászló! A felső szín piros, a középső feh> ér, az alsót nem látom. (Knézy az olimpián)
18. Belemártja a vízbe, mint német turista a virslit a Balatonon. (Hajdú B.)
19. Kobaljov megvárja, míg ki áll a pattogás a labdából. (Gulyás)
20. 11:11 a Fotex javára. (Gulyás)
21. És most kiállították az egész csapatot!... Ja nem, sorcsere. (Vitár egy hokimeccsen)
22. Az embernek tátva marad a szeme (Gulyás)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Látom jól el vagy. :)
Voltál cukiban??
Mi finomat ettél???

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Én tegnap azt hittem, hogy ráborítom az asztalt, a bankra. Megyek a postára befizetni a csekkemet, és kiírta a kártyára, hogy lejárt. Na tök jó, mert lóvé az nem nagyon volt nálam, pláne nem 68.000-ft. Telefon a páromnak, hogy azonnal jöjjön, mert itt állok pénz nélkül. Szegénykém dolgozott, és úgy mentőautóstul, sofőröstől, jött engem "megmenteni". Nem hiába mentősöm van nekem! Mondtam is a postáscsajnak, hogy mindjárt itt a mentő hadsereg, és erre megjelent a mentős párom. Hát jót nevetett, és mondta, hogy tényleg mentő csapat jött. :lol: :lol: :lol: Még jó, hogy épp nem betegnél voltak, vagy nagyon messze. Hát nem is tudom mit csináltam volna. Aztán persze irány a bank. Ott meg közölték velem, hogy a posta nem tudta kézbesíteni az új kártyámat, mert ismeretlen volt a cím. Visszaküldték a központba. De hát könyörgöm!!! én már lassan 3 éve, hogy ide kapom a leveleimet!!! Szerintem szar címet írtak, és a postára fogják!!! A baj az, hogy ez ugyanígy volt a párom kártyájával is. Szóval most kártya nélkül vagyok, azt ha pénz kell, mehetek be személyivel felvenni. Sorbanállásért, meg több pénzért.


Bridget
Tök jók ezek a bemondások!! :lol: :lol: :lol:
Köszönjük a linkeket. Tök sok infó van benne, amit nem tudok. Igaz, én is megkereshettem volna, de lusta vagyok rá! :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:
Mensivel mi újság??? Még mindig sok van? vagy most megint semmi??? :roll: :roll: :roll:
Erre a húgyúti fertőzésre kaptál valamit?
[quote]S írta:taphylococcus (CNS) ez 1+ os lett
Ez mi?? Nem találtam róla az írásokban semmit. Ez mit jelent?
Az itthoni gyógyira meg mit mondott a doki??? Oké szedjed, vagy hezitált azért, mert nem ismeri? Mert ugye mégiscsak neki ismeretlen dolog ez a gyógyszer.

Csucsu
De korán itt vagy!
Lánykád már aktiválta magát, és te meg kénytelen vagy felvenni vele a ritmust. Ugye?? :lol: :lol: :roll: :roll: :) :) :D :D :wink: :wink:

Nekem ma meg fog jönni. :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :roll: Már görcsölget a hasam. És a hőm is leesett egy kicsit. De sebaj. Majd a köv. hónapban.

Képzeljétek, tegnap lecseréltem a telefonomat, és vettem egy aranyos Sony Ericson telefont. Szép fehér, és walkman-os. Jó lesz majd futáshoz, biciklizéshez. És még a km-t, és a kcal-t is méri. Na meg a lépést is. :lol: :lol: :lol: Jó lesz vele futni, mert mindent kiír majd. Most a párom bütykölgeti, mert miért is ne!!????:lol: :lol: :lol: Még jó, hgoy az enyém. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Most is kellene mennem futni, de mindjárt megyek a fodrászhoz. Már rám fér egy kis szépítkezés. :lol: :lol: :lol: A héten még kozmetikushoz is el kell mennem. :roll: :roll:
Vendég
 


Szia Csucsu...nekem mondod :lol:
Neked akartam meg irni,hogy mentsegemre szolgaljon itt nincsenek nevnapok...igy csak kesobb ertesulok roluk...de igy utolagosan is:
Kép

A cukiban elvoltam csakhat mondtam magamnak nem irogatok...es mivel addig sem volt senki nem irtam :roll: Gesztenyes sutit ettunk :wink: edes volt :? en nem vgyok edesszajuuu inkabb sos :wink: De egy jot beszelgettem Patriciaval :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
A linket azert is masoltam be mert most mindannyian vervetelen estunk tul (majdnem) szal ugy gondoltam jol jon :wink:

A bankartya erdekes mert nekem szemelyesen kellett volna felvennem....nem kuldtek ki :shock: soot ez januarban volt es ugye en csak most juliusban mentem haza...es addig nem is tartogatja a bank igy visszakuldtek megsemmisitesre :twisted: de persze az eves 20ezret felszamoltak(arany kartyam van) :evil: mar idom nem lett volna kikerni ujbol mert addigra mar jottem vissza szal hagytam az egeszet a francba... :twisted: A mento sereggel meg szerencsed volt :lol:

A gyogyora mosolygott es orult(lehet alorom mert mar eleg nagy a feszultseg koztunk :roll: )es hogy jo akkor szedjem azt be....semmit nem mondott egyik betegsegrol sem se azt,hogyesetleg arra ad valamit :twisted: hulye ez a no mondom....5perc alatt elintezett de mar irtam mi volt a dokinal :roll:

Az a valami meg amit kerdel mivel csak +1es lett nem foglalkozom vele...a +3mas masik az jobban aggaszt de a Doxycylin-em megol minden bacit :twisted: :twisted: :twisted:

Ne mond ma,hogy megjon amig nem jon meg :roll: irgum-burgum hol itt a pozitivsag?!Feluton elvesztetted?! :? Neked tartozasod van felenk :!: :!: :!: 8) :lol: Azert en meg bizok mert tenyleg ngyon jo volt a gorbed meg aztan apait anyait beleadtatok :lol:

Mensim jol van koszoni :twisted: Aznap ugye omlott...aztan mikor mentem vervetelre akkor meg szinte csont szaraz voltam es estere is epphogy volt valami...most is max verfolt...de mar 4.nap jarok...lassan keszulok a nagy pe-s napra :!: :!: :!: 8) :lol:

Fodrasz fhuuu (irigy-irigy) :twisted: :lol: Szepuljel csak en is megyek a heten :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah meg a telodrol elfelejtettem ird ma be a szamat meg tipus es megkuksizom de ngyon vaganyul hangzik 8) en is most csereltem le mig otthon voltam...bar olyan telo meg nincs otthon....vgyis azota mar talan de az mondjuk nem mer ilyen dolgokat :roll: mondjuk en nem is futok :oops: :oops: :oops: :lol: :oops:

Es akkor ez meg mindenkinek: Kép Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


"Szeretném röviden összefoglalni a tüneti-hőmérőzés lényegét: tehát a menstruáció első napja egyben a ciklus első napját is jelenti. A peteérésig az ösztrogén hormon jelenléte dominál, ez segíti a tüsző érési folyamatát. Ha minden reggel azonos időben azonos hőmérővel azonos testnyílásban megméred a hődet, kb. 36.2 - 36.5 közötti értékeket fogsz kapni (bár egyénenként óriási eltérések lehetnek lényeg az, hogy megközelítőleg "alacsony" szinten maradnak az értékek). A pete érettségét és kiszabadulását az ún. cervikális nyák megjelenése jelzi, azaz röviddel a petesejt várható kiszabadulása előtt a hüvelyedből jellegzetes állagú nyák távozik. Ez először bőséges és tojásfehérjéhez hasonlít; másnap, amikor pisilés után megtörlöd magad, jellegzetesen puhának, síkosnak, csúszósnak érzed majd a hüvelybemeneted. Ez már az az időszak, amelyben nagy esélye van a kisbaba megfoganásának! Ám a hőmérséklet még mindig alacsony. Ahogy a petesejt kiszabadult, az agyalapi mirigy - a közben megemelkedett progeszteron hormon hatására - néhány tized fokkal megemeli a test hőmérsékletét. Vagyis akkor, amikor reggel (általában a petesejt kiszabadulása utáni reggelen, vagy egy-két nappal utána) a hőd "felugrik" mintegy két-három tized fokkal magasabbra, mint az azt megelőző időszak átlag értékei (pl. 36.5 volt a legmagasabb, és most 36.7-36.8 - nál már nem lesz alacsonyabb). Ez a megemelkedés már azt mutatja, hogy a petesejt kiszabadulása már megtörtént (ritkán még az a nap is termékeny, amikor az első magasabb hőt érzékeljük). Három "magas" hőmérsékleti érték után a teherbeesés valószínűsége nulla, mert ekkor már nincsenek meg a női testben azok a feltételek, amelyek a fogantatást elősegítenék. Ez a magas időszak egészen a következő menstruációig tart, hossza 12-16 nap (általában 14 nap). Ha sikerül legalább egy-két ciklusról ilyen feljegyzést készíteni, a következő alkalommal előre kiszámíthatod, melyik az a nap, amikor termékeny vagy. Felejtsd el a klasszikus 14. nap elméletét! Nekem volt már olyan ciklusom, amelyben a 21. napon szabadult ki a petesejt (meg is termékenyült, gyönyörű kislányom van ). Még egy fontos dolog: nem elég csak a hőmérőzés!!! A nyák megfigyelése is nagyon fontos (lehet, hogy kicsit gusztustalan, de én minden nap feljegyzem a megfigyeléseimet, így most már tudom, melyik váladéknak milyen "jelentése" van).Ebben a nyákban tudnak csak élni az ondósejtek."

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Csak azért jöttem, hogy élek még :lol: :lol: :lol:
Otthonhol van netem, hol nincs. MEg nagyon sok mindent kell elintézni még indulás előtt. Idebent meg baromi sokan jönnek. Szóval majd csak 15-e után lesz időm jönni rendesen. Bár akkor is munka közben nem tudok majd. De amikor anidőm, leszek.
Puszi mindenkinek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na vegre valaki :lol: :lol: :lol:
Aztan otthonrol jonni am ha tudsz :wink: Jaj de jo neked minnya utazol :roll: 8) :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok drágáim!

Én is csak gyorsan jövök, mert reggeles vagyok azaz háromnegyed 5- re megyek dodozni és mikor hazaérek 5 óra és utána valami kaja csinálás mosogatás benti teritő mosás teregetés fürdés sexelés!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Mert ugye már vége pirinek és hiányunk volt és utána meg csicsikálás! Szoval a mai napom megint ez volt holnap meg délutános vagyok és pénteken megint hajnalos! Szoval ittvagyok! Meg nem is! Én jól vagyok, de nagyon álmos! Holnap tuti nem jövök, mert este 9-re érek haza kb és reggel 4- kor meg szol az óra! Szoval bocsi mindenkitől!

Brid! Örülök, hogy Te legalább tudod tartani a frontot! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nem tok aludni :? :roll:

Noci
Hat mar en is majdnem feladom mert nem jo am magammal beszelgetni :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Köszi a köszöntöt ari vagy.

Pendi: Gratula az új telcsihez.

Kép
csucsu05
 
 


Jaj nincs mit...de en mindig par napra ra tom meg mikor iwiw-ezek :oops: :oops: :roll: :oops: Ugyhogy kesek mindig hacsaknem itt mar irta volna valaki :roll: Jol telt mit kaptal parodtol?A bebin kivul amit epp osszehoztatok :?: :!: :lol: 8) :lol:

Na en megyek megprobalok aludni :roll: fel 3 :shock: reggel 7kor mar nem tudtam aludni es most meg nem tok elaludni...ember meg olyan nyugi volt mikor hazajott mar ejfel utan elment aludni :roll: Lehet a gyogyszer hat igy ki rank :?: :roll: :? :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Helyzet jelentes:
http://www.fertilityfriend.com/home/20338d
Katasztrofa nem ertem miert ilyen magas de tuti attol,hogy nem aludtam ki magam...hajnal 4kor tudtam elaludni es reggel 9elott mar fent voltam :twisted: es azt almodtam,hogy 6honapos babas vgyok es megindult a szules,parom ott volt,anyum is....dokik sehol mert valami ertekezlet volt...ereztem a fajasokat is...hat ez kesz...hallottam a kicsi szivvereset is :roll: :oops: Ez mit jelent?! :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Jót jelent biztosan. agyilag nagyon fel vagy készülve a babás időszakra. AZ ÁLMOK VALÓRA VÁLNAK:)
Mondjuk a dokid ne legyenakkor értekezleten ha kérhetjük:)
Tényleg ha babás leszel akkor kint szülsz vagy itthon??
A férjemtől semmit nem kaptam. Jól össze is vesztünk emiatt aztán közöltem mostmár ne is vegyen semmit.
Nem is mert venni.
Remélem a babát megkapom azért :) Tegnap is tettünk róla.

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap leléptem, de elutaztam tesómékhoz. Itt vagyok náluk, de végre nekik is van netjük, és tudok írni. Most épp egy kis pihi van, mert elvitte az unokaöcsémet a suliba. Gyorsan kihasználom, és írok. :lol: :lol: :lol: :lol:
Még mindig nem jött meg, és megint felment a hőm. Mostmár végleg nem tudom mi van. Néha úgy érzem, hogy görcsöl a hasam, és aztán semmi. Lehet, hogy megint a closty kavar be. De azért remélem, hogy inkább babóca. :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu
Először is neked írok, mert én szánom-bánom, de elfelejtettelek felköszönteni. És bevallom, ha Bridget nem küld akkora képeslapot, akkor el is felejtem. Szóval Boldog Névnapot! És bocsi, hogy nem köszöntöttelek 31-én.
Kép
[quote]A írta: férjemtől semmit nem kaptam. Jól össze is vesztünk emiatt aztán közöltem mostmár ne is vegyen semmit.
Nem is mert venni.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A párod nem lepett meg semmivel??!! Na szép.:shock: :shock: :lol: :lol: Ilyenek a férfiak. :lol: :lol: Na de talán tegnap adott neked egy kisbabát!! :lol: :lol: :lol: :lol: Most pont idő is van nálatok! Mennek a drukkok!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Köszönöm a telcsi-gratulát! :lol: :lol: :lol: :lol:


Bridget
[quote]A írta: linket azert is masoltam be mert most mindannyian vervetelen estunk tul (majdnem) szal ugy gondoltam jol jon

Te mindig gondolsz ránk. Igen, biztosan hasznát vesszük majd, ha megjön az eredmény. Aztán majd összehasonlíthatjuk, és megbeszélhetjük.
Ezzel a bankártya témában, meg te is jól megjártad akkor. Én nagyon mérges voltam/vagyok, de ez van. Most mehetek be mindig, ha kp-re van szükségem. Sorban állás stb... Tegnap is, vagy 10 percet vártam,mire a pénzemhez jutottam. Persze az automatából pár perc lett volna. Most kivi vagyok, mikor kapom meg az új kártyát. Pár napra ígérték.
[quote]A írta:zert en meg bizok mert tenyleg ngyon jo volt a gorbed meg aztan apait anyait beleadtatok

hát még én is bízok, de majd meglátjuk. A gond az, hogy se hányinger, se cicifeszülés semmi tünet. Majd még a héten kiderül.
[quote]d írta:e mar 4.nap jarok...lassan keszulok a nagy pe-s napra

Na akkor csak tessék érlelni azokat a tüszőket! Aztán anyait-apait beleadni!!
Voltam tegnap fodrásznál, de ne legyél irigy. Iszonyatosan paprikás hangulatban jöttem ki tőle. Nagyon elb..ta a hajamat. A színét nem jól választotta meg. Kétszer is festette, ott ültem fél napot, és kifizettem érte egy rahedli pénzt. Olyan dühös voltam, hogy csak na.... Ráadásul még a rossz festés anyagát is ideszámolta. Biztos, mert szokatlanul sokat fizettem.
Na mindegy ez van. Most majd kozmetikushoz megyek, hátha ő felvidít.
a telcsim Sony Ericson W580i. Ez itt a reklám helye! Nagyon meg vagyok vele elégedve. Legalább egy kicsit elvett a fodrász utáni rossz kedvemből!
Érdekes az álmod. Nem tudom mit jelent, de ahogy Csucsu is írta, az álmok valóra válnak. Csak legyen úgy, hogy terhes vagy. Bár ne abban a formában történjen a szülés, ahogy az álmodban.
Képzeld, nekem meg valamelyik este a Párom mondta, hogy ő meg azt álmodta, hogy látta a méhemben a babát. Most úgy tűnik nagyon babás időszak van, hogy mindenki babásat álmodik. Csak beteljesüljön!!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Zsu
De nagyon pörgős monstanában Kisasszony!! :lol: :lol: :lol: :lol: ezer a feladat! Mindjárt indultok! Nem csináltak problémát a munkahelyeden, hogy elutazol? Remélem nem, mert akkor megyünk, és leverjük a tiltakozókat!!! Végre megint kettesben lesztek egy kicsit. Pé időszakra fog esni az út? Mennek a drukkok, hogy háromasban térjetek haza! :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Nócika
Úgy látom, mindenki nagyon elfoglalt. Te is. De azért gyere, ha tudsz! Tartsátok Bridgettel a frontot, mert én sem tudok most nagyon jönni.
Neked most mi van a munkahelyedel? Mert írtad régebben, hogy lehet, hogy megszüntök! Most hogy áll a helyzet?

Kép
Vendég
 


Csucsu
Koszi edi vgy....bar en ugy tom babaval almodni pletykat jelent :? Mindenesetre mar ha csak az elso fele teljesul akkor is jo :wink: Azert 6honapra remelem nem szulok :shock: Itt meg nevnap sincs ugyhogy gondolhatod altalaban az en nevnapom sosincs megunnepelve vgy ilyen,hogy ajandek felejtsd el :roll: :evil: De a baba a pocidban karpotoljon erte :wink: UGY LEGYEN :!: :!: :!:
Hat ne is mond...a szules szerintem itt lenne :roll: de csak azert mert a parom nem tud elszakadni a melohelyrol... :? viszont anyum mar keszulodik ha jon a baba jon ki ha kell par honapra is :wink: ugyhogy szerintem ot hivom segitseg gyanant :roll: bar meg kell mondjam aggodom kicsit mert tudod van mindenkinek egy elve es ha epp anyu nem ugy gondolja akkor o mashogy szeretne,hogy csinaljam en meg nem akarok ebbol vitat :roll: vgy hulyesegeket beszelek?!Nalatok,hogy volt? :roll: Persze nem oolyan anyu meg oviban dolgozott 20evig...most is bebiszitterkedik egy 15honapos babanal :lol: Csak lehet nekem elterne a velemenyem nehany esetben :roll:

Pendi
A telod majd minnya megkuksizom 8) Tesodekhoz sokat jarsz...hany eves is o?O az idosebb? :roll: Nekik hany baba van?Veletlen nem akar csatlakozni a bnethez?! :lol: :lol: 8) Na jo csak vicc volt...de me ne?! :P A fodrasszal jol megjartad :evil: en azert jarok mindig ugyanoda....hogy a festek mindig ugyanaz a szin legyen :wink: na de most otthon nekem is nefelj voroses lett a tove :twisted: ugyhogy alig varom en is menjek...de ilyen melegben meggondolando menjek-e holnap :? :roll: Tuszoket novesztem es apara fel 8) :lol:

Az meg csak joooo hir,hogy nem jott meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Multkor hany napos voltal?Nekem pl 25napos de 27-re is megjon neha :twisted: Azert megy a varazskenet: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ma is sokat tevekenykedtem es meg a jovo heten is mi var raam :? :roll:

Szal reggel mar nem is voltam almos felkeltem es elkezdtem bongeszni az amerikai konzullatul oldalat ugyanis elkellett menjek mert a regi utlevelemben(ami marcius fele jart le)abban van a visumom az USA-ba viszont az uj utlevelembe atakarom tetetni ne kossenek bele abba se :roll: De az oldalukon nem lehet kiigazodni telefonon meg ugy lehet hivni ha regisztraltatod a mitomenhol es akkor percenkent x osszegert ami nem is baj csak nem tom hogy kell :!: :evil: :evil: :evil: :twisted: Mar mikor megkertuk a vizumot se volt egyszeru tavaly :twisted: mar akkor kiboritottak :twisted: :evil: Ugyhogy gondoltam taxiba pattanok es elmegyek megkerdem...hat persze,hogy pont ma zarva van a vizum osztaly :twisted: :twisted: :twisted: es a kint allo "orok" vgy kik nem adnak felvilagositast semmire sem :twisted: Ugyhogy majd megyek holnap is meg jo,hogy max 7-8percre van kocsival :twisted: Aztan elindultam a suliba,hogy beiratkozzam...bar telon mar mondtak tele vannak es jobban szeretem szemelyesen elintezni a dolgokat :wink: Beszeltem az igazgatoval aztan aztan par napon belul visszahiv :wink: Remelem lesz hely...mert nincs sok kedvem melozni menni :lol: :lol: :lol: :? :roll: :oops: :lol: :lol: A suliba metro,busszal mentem...hazafele busszal aztan utkozben kaja vasarlas es haza...gyerekek olyan meleg van...azaz paras a levego :twisted: agusztus a legszarabb honap :evil: levegot alig lehet venni...es mar mire a liftben leerek a foldszintig mar leizzadtam...ajulasi szinten voltam mar :twisted: Ugyhogy ennyit a mai naprol :wink: most ettem gepezek aztan teknoc etetes :roll: na meg mosok :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az almomrol kicsit reszletesebben...szal onnan indul,hogy a korhazban vgyunk egy szobaban a hasamon egy valamilyen erzekelo ami veszi a baba szivvereset...parom fel-ala maszkal a korteremben mert nincs doki :roll: valami problema vgy sztrajk vgy mi ugyben ertekezlet van...igy sajto is kint van a korhaznal meg sok morgolodo ember :roll: nekem jonnek a fajasok...6honapos es egy hetes voltam :shock: azon aggodtam nem-e baj,hogy ilyen koran jon es minden rendben lesz-e de senki nem volt ideges es mondtak persze nem lesz semmi baja...anyam is ott volt :roll: asszem a hatambol vettek vert a gerincbol....vgy ilyesmi...nem tom...viszont en meg kertem mondjak mar el mi meg,hogy lesz mert en meg nem voltam felkeszulve a szulesre igy nem tom :roll: parommal azon gondolkodunk atkene vinni engem masik korhazba mert,hogy itt van ez a galiba...fel-ala jarkal meg mindig....2fajast is konkretan ereztem...na meg ahogy a kicsi szive vert...es tobbszor is majdnem felebredtem az almombol de probaltam visszaaludni,hogy folytatodjon ez az alom...de nem ment csak ugyanazok a kepek jottek vissza....valami fantasztikus erzes volt csajok es,hogy parom,hogy aggodott es milyen kis buszke voltam,hogy babank lessz....ahh :roll: Ami ngyon megfogott az almomban:
-6honapos 1hetes voltam
-sok zogolodo ember a korhazban
-a baba szivverese
-anyu ott volt
-parom fel-ala maszkalt ereztem az aggodalmat rajta
-a szulesi fajdalmak

Hat ha csak fele ilyen jo erzeseim lesznek en mar akkor orulni fogok :wink:

De azert tenyleg furcsa... :roll:



u.i.:Pendi dobj egy gorbet! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ha valaki egy jot akar nevetni ezt nezze meg: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://jp.youtube.com/watch?v=0v85gZWYVes&feature=related

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Sajnos nekem anyum nem tudott már segiteni mert nem él. DE hidd el jól fog jönni ha anyud segit majd. Persze lesz amit te másképpen akarsz csinálni ezért előre beszéld meg vele, hogy ha valamiben nem egyeztek akkor nem erőltesse. Bár ha ilyen múltja és jelene van anyudnak akkor biztos sok hasznos dolgot fog tanítani neked.
És ha segiteni akar akkor fogadd el mert ha egyedül akarod végig csinálni akkor bizony nehéz lesz.
Jól fog jönni anyud mikor hulla fáradt és álmos leszel a baba miatt. Csak tartanánk már ott igaz???
Na nyugalom szerintem eljön mostmár a mi időnk is:) :)


Pendi: Köszönöm drága vagy te is:)
Nem igazán tulajdonitok nagy dolgot a névnapomnak. De egy szál virágot hozhatott volna. Amúgy anyák napján sem gondolt rám és akkor volt, hogy kórházba voltam.
Méhen kivülivel és úgye extra érzékeny is voltam.
Na akkoris össze cesztünk de utána meg akkora csokrot hozott ,hogy a boltban szerintem nem maradt semmi virág. Na ezért most megfenyegettem nem vehet semmit. Inkább máskor figyeljen oda kicsit ezekre.
De férfiből van.Érdekes a valentin napit sosem felejti el. Na ez miért van??
Mindeg yvégül nekem elég ha kaptam most egy babát :) Akkor nem leszek durcás:)

Kép
csucsu05
 
 


Tudom en tudom en csak igy hirtelen eszembe jutott :roll: Amugy jol megvgyunk anyuval es tudom,hogy jol fog jonni,hogy itt van mert tuti ha o nem jonne itt ulnek a neten es neznem mit meg,hogy kell :lol: De ezen majd raerek 9honap mulva aggodni 8) :wink:

En is megelegszem egy babaval es akkor akar az osszes nevnapom elfelejteset elnezem neki :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem tudtam,hogy nincs anyud mar ne hari :roll: :oops:

A parod meg mikor korhazban voltal lehet annyira aggodott erted,hogy kiment a fejebol :roll: Meghat ahogy mondod ferfibol vannak...mindent nem tudnak megjegyezni na :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na megjöttünk tesómmal a kozmetikustól. Ő ügyes lány, szép is lettem. Legalább felvidított. :lol: :lol: :lol:


Bridget
Tesóm 33 éves, és egy gyerekük van. Egy 10 éves fiú, Szabolcsnak hívják. Aranyos kisfiú.
Persze a tesóm most kikérte magának, hogy kisfiú (mert beleolvas, amit írok:lol: :lol: :lol: ) Szóval belekotyog, hogy nem kisfiú, hanem nagyfiú.:lol: :lol: :lol: Na jó, nagyfiú. :lol: :lol: :lol:
a babanethez nem tom, hogy akar-e csatlakozni, de majd megkérdezem. Az bizti, hogy ehhez a fórumhoz nem, mert már nem akarnak több gyermeket.
a fodrászom, meg a megszokott volt, és ezért is bosszant nagyon. Már régóta hozzá járok. Én sem szeretek változtatni, mert pont ezektől félek. Most viszont jól belesétáltam. Na mindegy.

a múltkor 25 napos voltam, de volt már 27 is. De általában 25 szokott lenni. Megpróbálok nem foglalkozni vele, mert attól nem lesz jobb, ha hergelem magam. Úgy vagyok vele, ha megjön, akkor megjön, ha nem, akkor nem. Köszi a varázslót!!:lol: :lol: :lol:

Akkor nem unatkoztál te sem eddig. Nem is tudtam, hogy konzulátus zárva szokott lenni. Azt gondolnám, hogy az mindig nyitva van hivatali munkaidőben. :roll: :roll:
Szorítok, hogy a sulihoz legyen hely.:lol:

Az az álom, tényleg eléggé felkavaró lehetett. Pláne, hogy olyan igazinak, valóságosnak tűnt. De most már legalább tudod, hogy ha álmodban a párod és anyukád ott vannak, akkor igaziból is biztos ott lesznek. Az álmok valóra válnak!:lol: :lol: :lol:

Itt a görbe.:lol:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 86400_.png

Nekem herótom van ettől a nőtől!!:evil: :evil: :evil: ez az Annácska iszonyat buta nő. azt hiszem egy kicsit el is van tájolódva szempilla ügyben. Még azt sem tudja, hogy az hol van neki. Persze, hogy nem, mert a kozmetikus csinálja neki azt is. :lol: :lol:

Csucsu
Húú az az anyák napi történet tényleg kemény lehetett. :roll: :roll: Ahogy írod, hogy méhen kívüli terhes voltál éppen, biztosan csak tett rá nem is egy, hanem két lapáttal. De lehet, hogy csak nem tudta, hogy mit tegyen.:roll: :roll: Ilyenkor a pasik nem tudják mit is tegyenek.
Bár vannak igazán díszpéldányok az biztos. És most nem a te párodra gondoltam, hanem az én exemre.Meg sem látogatott a kórházban 3 nap alatt egyszer sem.

"Érdekes a valentin napit sosem felejti el. Na ez miért van??
Ez viszon t csak azért van, mert nagyon szeret! És ez jó. :lol: :lol: :lol:
Nagyon szorítunk, hogy babás legyél! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote]E írta:n is megelegszem egy babaval es akkor akar az osszes nevnapom elfelejteset elnezem neki


Bridget
ebben az esetben azt hiszem mi is elfelejtenénk mindent a párunknak :lol: :lol: :lol: Persze utána ismét eszébe juthat!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Megyek, segítek tesómnak kaját csinálni. :lol: :lol:
Vendég
 


Ahh nehogy azt hidd :? a konzulok nem csak a japan hanem az amerikai szunnapokon is zarva vannak :twisted: Ma nem tom miert volt zarva csak a vizumos osztaly epp de hat valszinu mert en mentem...tod murphy torveny :lol:

A suliba en is remelem lesz hely :roll: babasan en nem akarok dolgozni menni hanem meg max a suli az oke :wink:

A gorbed jo...a pe-d ellett kapva rendesen bar a minden napi akciozas nem tom milyen minoseget eredmenyezett :? :roll: bar majd par napon belul kiderul ez is :wink: Mikor tesztelsz? :roll: En pl ha mar 30.nap nem jonne meg tuti nyomnek egyet....baaaar mondjuk a 29nap se volt meg nekem ugyhogy talan a 29.napon :roll: :lol: 8) bar csak ott tartanank maaa :twisted:

Nagyon turelmetlen vgyok es teljesen belelovaltam magam megint ebbe a baba kell minden aronba :? pedig ez nem jo mert depis leszek megint...es azt nem akarom :roll: :? Ezert is lenne jo a suli tenyleg kicsit elvenne a figyelmem errol az egeszrol :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na tudtam,hogy elfelejtek valamit :twisted: a tesod.....hat meg meggondolhatjak magukat bebi ugyben :wink: es igen is a 10eves fiu az mar nagyfiu 8) :lol: es mar az 5eves keresztfiam is nagyfiuzom...jolesik neki ngyon olyan buszke olyankor :mrgreen: de ertem en mit mondassz nekunk majd meg 20evesen is kisfiuk maradnak :wink: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi: Tesód miért nem akar még egy gyereket? Elég volt egyzser szülni vagy ezt alapból eldöntötték, hoyg egy lesz?

Bridget: Semmi baj Anyum sajnosmár régen meghalt már nem vagyok érzékeny mint régen .
AMúgy az én párom nagyon rendes ám. Csak hát férfia lelkem (még jó:) és néha van ami nem fontos neki. Mikor a kórházban voltam minden nap ott ült az ágyam mellet és közben mikor nem ült ott akkor éppen költöztetett minket az új házba. Még éjjel is butort pakolt. Tehát rendes ám nagyon. Sőt műtét előtt még el is sirta magát annyira féltett. Nem is haragszom rá, hoyg náha elfeéejt dolgokat.

Kép
csucsu05
 
 


Tudom en :wink: Azert nem is irtam semmi olyan drasztikusat :lol: Tenyleg en meg emlexem is mikor koltoztetek dobozoltal aztan akkor derult ki a baba :lol: :roll: :oops: :? Emlexem am :roll: De majd hamarosan mindketten azok leszunk ne is aggodj :wink: sot elobb te mert te mar tulvgy a pe-n :P aztan meg en 8)

A ferfiak ugy jok ahogy vannak :wink: A maguk kis hibaival :lol:

Jelentes:
En meg ma is olyan nem jol erzem magam :roll: Ha nem most mult volna el azt hinnem babas vgyok :? :lol: :lol: :lol: :twisted: De egyenlore meg csak pe-re varakozom :roll: Ma megint elmentem a konzullba...mire kiderult,hogy ha atakarom tetetni a vizumot az uj utlevelembe az nem ugy megy am.....hanem ujbol megkell kerni ujbol fizetni ujbol minden nyavaja papirt osszeszedni :twisted: azt mondtak gumizzam ossze a 2utlevelet es ugy hasznalhatom.... :shock: kisse elgondolkodtato :roll: 10evig igy maszkaljak ugyanis 10eves vizumot kaptam tavaly :? :roll: na mind1....aztan elmentem akihabarara tudjatok ahol az a marha almokfuto beszaguldozott a kocsival a tomeg koze aztan eszemenve szurkalt megolve nem is tom hany embert :( na szval ott voltam mert a krisalykarkotom meg otthon elszakadt es megcsinaltattam na meg csinaltattam egy ujat is a babasodasra es a kapcsolatom megerositesere 8) 8) 8) 8) 8) Ugyhogy ez a honap az en honapom 8) :wink: :lol: Aztan mar onnan ngyon fogytan volt az erom :roll: es igy mar nem mentem tovabb pedig paromnak akartam feher polokat venni a Gap-ben mert az ingek ala szokott felvenni de a mostaniakat mar szarra mostam :twisted: ugyanis itt minden nap oltonyben jarnak meloba,olyan kis csinik :mrgreen: Ugyhogy jottem haza....ma is meleg volt es hanyingerem is volt nem csak a szedules es fejfajas :twisted: Minnya eszek valamit bar az etvagyam se elso osztalyu :roll:

Vegre pentek van :P Parom meg valami 10eves fordulora ment a volt cegehez ahol anno kezdett :? ugyhogy vacsi meg utana talan banzaikodas....en meg minnya rendelek kajat aztan megnezek valami jo kis filmet 8) es varom apat haza :mrgreen:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


En olyan egy onzo allat vgyok :( :evil: :twisted: :(

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia drága vagyol még?? Olvasok és jövök!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


DRágaságaim!

Kész vagyok! Apácskával eggyütt voltunk tegnap és már pötyis lett a kis fütyikéje! Szoval ezen már totál kész vagyok! Ugyogy már megy 2 napja a kis hasim az idegtől, hogy jövöhét kedden megyek dodonénihez! Már tök kivagyok! :? :shock: :) :o :roll: :(

Brid! Ha ez most megnyugtat akkor én is magamat egy ÓRIÁSI önző állatnak tartom magam! Holnap apácska erotika kiállitásra megy a a haverjával engem meg nem akar vinni, mert én max 30 percig elvagyok és utána megunom és mehetnékem van! Szal ilyen szempontból fullra megértem Őtr csak kivagyok, hogy én most mit is csináljak itthon egyedül! Gondoltam elmegyek valakivel dicsoba vagy akárhova, de persze ilyenkor nem ér rá senkise! :cry: :cry: :cry: Szoval ez miatt is jár bennem az ideg!!!!! Jó lehet gyerekes dolog ez, de a 9 év alatt nem sürün sőt egyszer sem hagyott egyedül, hogy Ő elmegy bárhova is! Ugyhogy lehet egyedül egy mozit bevállalok, de az olyan ciki!!!!!!!!

Pendi! De kár, hogy ilyen messze laksz!!!!!!!!!!!!!! Milyen jó lenne összefutni!!!!!!!!!!!! Ha ez csak igy lenne! Amugy a munkahelyemet most egyáltalán nem tudom, hogy hova is tegyem! Szoval nem tok nyilatkozni, de azt bizton mondhatom, hogy miota ez a hír járja bent nálunk azota még 2 kollegina rákattant a gyerek témára! Szoval ott is megy a verseny az idővel! :lol: :lol: :lol: Mondjuk ott már mindenkinek van egy gyermeke! Csakj nekem nincs! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Vgyok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Írja, ha még nem csicsikálsz csak megint szaladok királyi tronra! Jövök! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


[quote]K írta:ész vagyok! Apácskával eggyütt voltunk tegnap és már pötyis lett a kis fütyikéje! Szoval ezen már totál kész vagyok! Ugyogy már megy 2 napja a kis hasim az idegtől, hogy jövöhét kedden megyek dodonénihez! Már tök kivagyok!


Most erre tod mit mondanek :twisted: Hasadra fektetnelek es elvernem a kis popsidat jo pirosra,hogy el ne felejtsd :lol: en mar mikor mondtam menj dokihoz ne varj...nem is mondom tovabb :|

Mikor mesz dokihoz?Nem mostansag kellett volna?Vgy eredmenyed mikor lesz?

Engem apacska tod soxor magamra hagy...en is kivgyok olyankor...mint pl most :( pedig nelkulem is kell neha elmenjen....ezert vgyok onzo mert meg ezt is sajnalom tole es megol az ideg,hogy hol van kivel meg mikor jon :twisted: Pedig mondta...regi melohelyen 10eves a ceg....vacsi aztan piazas...1000eve nem latott emberek....NA MOST MEGJOTT :mrgreen: megyek is...holnap leszek :D

Latom te se vgy a hangulat tetofokan :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"] írta:nócikarja, ha még nem csicsikálsz csak megint szaladok királyi tronra! Jövök! :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na megint vagyok, de látom eltűztél vízszintesbe! Nem baj! Hát ja! Kész vagyok! Most a tron után beszéltem a tesokámmal, hogy Ő holnap mit csinál a meló után és közölte, hogy megy a keresztfia szülinapi bulijára ahova Én persze, hogy nem megyek meg nem is hívnak meg ha hívnának se mennék mert nem éppen vagyunk a legjobb barátok szoval nem megyek, de utána Csévharaszton lesz szüreti bál és megy oda az egyik kolégéja családjával és oda megyek vele mig apácska is jól érzi magát én se fogok uncsizni! De majd még meglátjuk mi lesz ez után! nekem mostanában abszolut nem jön be semmi amit eltervezek!
Dokihoz meg kedden megyek 18 órára! Tudom, hogy te megmondtad én nem is mondom, hogy nem! :oops: De most már remélem ez a doki nem hagy cserben ugy mint minden más! Szoval az eredményem ami a multkorrol nem készült el az remélem hétföre meglesz! :roll: Mert ha nem én abba belehalok! :cry: Mert ugy akarok menni az uj dodonénjéhez, hogy viszek magammal mindent! De az tuti, hogy apácskát is megvizsgáltatom még 1x, mert kivi vagyok, hogy Ő mit mond! Itt apácska 86%- os volt! Azt mondják, hogy nincs 100%-os pasi! És a 86 az nagyon is jónak számit!Jaj van 2 kérdésem! Van LH tesztem! Szerinted mikor csinálhatom az elsöt??? Mondjuk holnap reggel??
A másik: MIre leírtam az elsöt ki ment a fejemből a másikat addigra elfelejtettem!
Na asszem megyek aludni! Majd jövök még!!!!! Pusszancs

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?