Új privát üzeneted érkezett!

én is ennék olyat.lehet majd valamikor ráveszem magam h csináljak piizát én is! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


halohóó szerintetek??? :lol: :lol:

Nem tudom igaz-e, de én jót nevettem rajta (mármint e nyelvezeten). Természetesen ezzel nem írom le a kínai ipart, de hadd osszam meg veletek:

Made in China...

Néhány részlet egy kínai fogamzásgátló tabletta magyar nyelvű tájékoztatójából.
A tabletta nem kapható Magyarországon,mert megbukott a törzskönyveztetési eljárás során. Vajon miért?

"Köszöni a miénk cég hogy Ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula. Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékozató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem
tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén."

"Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy
Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Önbelees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga
teljességében nyelendő bele Önnek szevezetetében. Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy. Nem hany
magatol, nem jó. Teherbe beleshet ha hany maganak ujjatol. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum."

"Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez áltánosságot megvéve egy hét. Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét ."

"Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét. Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való."

"Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és
esztétitikátalan."

"Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek! Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula. Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen
vagy Önnek szíve ritmusosan zavart."

"Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember."

"Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek hogy miént terméket Ön nyeli."

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


nagyon kemény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Haho!
Velem minden oké, kivéve a rosszullétet.
Hányok ezerrel.
Jövö7en megyek védőnőhőz.
encike 2
 
 


Encike: Tudom nehéz de azt mondom örülj, hogy hánysz. Tudod , hogy a babától van. Kitartás ez mulandó állapot.
Akkor jövő héten lesz kiskönyved már?

Kép
csucsu05
 
 


Igen Csucsu ugy néz ki lesz.
Szerintem is jo, hogy rosszul vagyok, de épp egy másik topikban egy bunko csaj ezen vitatkozott velem, hogy ez csak rossz jel lehet.
De ráhagytam, éljen abban a tudatban, hisz a dokim is azt mondta ez csak jo jel.
encike 2
 
 


Encike: sok okos és rossz indulatú ember van. Mégha nem is lenne jó jel de a dokid is megmondta hogy az akkor sem riogatnék másokat. Hisz nincs két egyforma terehesség. Utálom az ilyne emebereket akik paráztatnak másokat !!!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk piacon vettem egy csomó zöldséget-gyümit!
Aztán elmentünk a Kenguru Goldba, vettem egy szoptatós hálóinget, egy baby sapkát, és egy törölközőt a picurnak!

És tegnap este fülön rúgta az apukáját a picur! De olyan jó hogy már ő is érezte! :lol:

Encike: Örülök, hogy minden okés veletek! :lol:
Sajnálom rókakomát, de megéri! Engem is jól megkínzott az elején!
Ne törődj azzal a csajszival, szerintem egy buta liba, nem tudom, miért kell ilyen dolgokkal felhúzni az embert! :evil:
zsu83
 
 


Enci: Ilyenkor nem tudunk mit mondani csak azt,hogy elmúlik!Én is legszívesebben egy vödröt hordtam volna a nyakamban,annyira hánytam,de megéri :D :wink:

Zsu: Gratula a babamozgáshoz :D Amikor Hannával voltam terhes,akkor egyszer a férjem elkezdett neki énekelni kb. a 35. héten járhattam és úgy orrba rúgta! :D Nem tetszett a hangja :oops:Szonja most rengeteget mocorog!Akkor van leginkább elemében,amikor a férjem meg a Hanna bohóckodnak,csikálják egymást!Akkor a sok sikonyálásra egyből beindul,mintha alig várná,hogy Ő is kinnt lehessen!

Nita: Köszi aranyos vagy :!: Sokszor én is ezt mondogatom magamnak,de néha elkap a pánik a hízás miatt,de nem akarom elrontani ezt a maradék időt ezzel!Élvezem a babavárást! :D

Tegnap tök aranyos volt a férjem! :D Együtt fürödtünk és mondta,hogy Ő már alig várja,h láthassa a pici Szonját! :D IMÁDOM!Biztos azért is,mert múlt hét pénteken született meg egyik ismerősünk kisfia( 4110gr-al 59 cm-el ) és megcsapta ismét a babázás szele :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Melcsi: De jó hogy jöttél!
Köszönöm! :lol:
Biztos várja már nagyon Szonja, hogy ő is beszálhasson a mókázásba! :lol:
Hát elhiszem hogy már várja nagyon a férjed Szonját, de ez a természetes! Az én férjem is velem együtt számolja a heteket, már alig várja az első fürdetést! :lol: :wink:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak hébe-hóba jövök, de a melóhelyem még így utoljára teljesen leszívja az energiáimat! :evil:

Vera:
Naggggggyyyyyyyyooooooooonnnnnnnn gáz ez a tájékoztató!

Melcsi:
Örülök, hogy minden rendben veletek! Hogy halad az idő... Még csak most volt, hogy pozitívat teszteltél, és már 29 hetes kismami vagy!

Zsu:
Akkor jól bevásároltatok! Azért pihizz is!

Encike:
Majd elmúlik! Babóca miatt van! Túl kell élni! Azért remélem, hogy hamarosan jobban leszel!

Kép
anda81
 
 


Köszönöm a sok biztatást! Arik vagytok!

Viszont most hivott a munkáltatom, hogy hogy akarom a szabikat. Egy kérdés. Gyessel párhuzamosan ki lehet venni a szabikat vagy csak ha lejár?
Gyes mellett hány orába lehet visszamenni melozni?
Köszi
encike 2
 
 


Encike: Én úgy tudom csak a gyes lejárta után veheted ki a szabikat. Nem tudom azonban biztosan. Legalábbis az én munkáltatóm ezt mondta.

Kép
csucsu05
 
 


A munkáltato is ezt mondta, mert két juttatást nem vehetek igénybe.
encike 2
 
 


Encike: És az neked nem jó?
A gyes után kiveszed a szabidat és utána elmehetsz beteg állományba nem? ÉS akkro megkapod a gyedet majd ha a kicsi megszületik? Vagy nem jól tudom. ??

Kép
csucsu05
 
 


De maradok gyesen aztán kiveszem a szabikat. ha tp-re jövök ez nem jo, mert lehuzza a gyedem.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Ma csavarogtunk apával, a Velencei-tónál sétáltunk egyet, és a végén benyomtam egy hamburgert és egy nagy adag fagyit! :D
Most megyek lepihenek egy kicsit, mert jól elfáradtam!
Íme egy mai pocakfotó: :lol:
Kép
zsu83
 
 


Zsu: De csini kismami vagy :) Szép a pocid nagyon:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Köszönjük a dícséretet a pocaklakóm nevébe is! :lol:
zsu83
 
 


megvan a vérvétel eredménye abból kiderűlt mért halt meg a baba januárba :cry: :cry: :cry:
3 vírusfertőzésem volt!ami ellen ma már védett vagyok!
holnap megyek a dokimhoz kapok gyógyszert hogy beállítsák a menzim és kapok terhességmegtartó gyógyszert is ha létrejön a terhesség! :roll:
zsu nagyon szépen kerekedi a pocakod!csak így továb!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszi! :lol:
És milyen vírusfertőzéseid voltak? :shock:
A gyógyszer biztos beállítja a mensid, meglátod nemsokára te is kismami leszel! :D :wink:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Zsu: Nagyon csinos kismama vagy :D

Nita: Jó,h kiderült mi volt az oka!Most már ezért sem kell aggódnod!

Enci: Én is úgy tudom,h csak Gyes után veheted ki a szabikat!Nekem is kéne felvilágosítás,hogy most Gyesen lennék januárig,de novemberben szülök,akkor megint Gyed lesz?És ha igen,akkor mennyi lesz?

Anda: Látod,hogy repül az idő!Csak gyorsan repüljön el a hátralévő is!

Rólunk:Most jöttünk meg az UH-ról :D 1760 gramm-osak vagyunk :shock: Felkarcsontunk 6 cm :D Fej átmérő 8 cm, pocak kerületünk 27,6 cm! hátsó falon tapad a lepényünk és már kettes érettségü!Tegnap csináltam képet én is most felrakom!Hannácskám is eljött velünk és végig simogatta a pocakomat és mondta,hogy Anya ugye még nem veszik ki a hugit?! :D Olyan tündéri okos nagylány! :D IMÁDOM!


Kép Kép

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Szia Melcsi!

Köszönöm! :lol:
Ti is nagyon csinik vagytok Szonjával! Jó nagy pocid van! Hanna pedig tündéri kislány! :lol:
Örülök, hogy minden ok veletek, biztos nagy élmény volt Hannának látni a kishugicát! :lol:
Mi jövőhét pénteken megyünk genetikai uh-ra, már izgulok, hogy minden rendben lesz-e? :roll:
zsu83
 
 


zsu minden rendben lesz ne izgulj!!!!!!!!!!!!!! :lol:
melcsi olyan csinos vagy a nagy pociddal ..komolyan nagyon teszik! :oops: :lol: :lol: Na és a Hanna is milyen szép nagy lányzó már!!!!!!
ezek a vírusok voltak:cytomegalovirus,herpes simplex,rubeola vírus! :roll:
most kaptam norcolutot hogy meghozzák a menzim!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Remélem akkor már sínen lesz tényleg nálatok is a babaprojeckt! :lol: :wink:
zsu83
 
 


Sziasztok!

Melcsi:
Nagyon aranyos a pocakod! A kislányod, meg egyenesen tündéri! :D

Háááát el jött ez a nap is! Igen, ma voltam utoljára a Takarékszövetkezetben. Fúúú mit mondjak.... Eléggé el vagyok szontyolodva Na jó, ennyire nem bőgtem, csak egy ici-picit! (De tényleeeeg!) Viszont sokszor rám jött a sírhatnék. Olyan kedvesek voltak a szegedi kollégáim, meg persze az itteniek is. Én nem is gondoltam, hogy ennyire szeretnek engem. De amikor meghallottam egy-egy elcsukló hangot a telefonba, hogy elköszönjenek tőlem, hát bizony összeszorult a torkom. A fránya pénz miatt van minden!!!! Ő az oka az egésznek, a fene megette. De mit csináljak, akkor ha csupa szeretetből nem tudom kifizetni a számlát! (Különben milliomos lennék! )
Szóval szépen megírtam még az utolsó előterjesztéseimet, kipakoltam a fiókomból, még utoljára pénztár ellenőr voltam, mégis a legrosszabb az volt, amikor a kulcskarikámról le kellett vennem az iroda kulcsokat!
Az egyik külsős kolléganőmtől kaptam egy gyönyörűen feldíszített orchideát, a kollégáimtól meg egy három literes kuktát, aminek jelképes jelentősége van.
Jelképes jelentősége van azért, mert amikor beszélgettünk pótanyámmal (kolléganőm), hogy milyen esküvőt képzelek el magamnak, természetesen szó esett a nászajándékokról is. Később nagyobb társaságban is szóba került a dolog, és pótanyám kihírdette, hogy ha férjhez megyek akkor kapok egy kuktát, mert az drága, viszont ha összedobják rá a pénzt, akkor meg tudják venni. Erre ma megláttam az ajándékomat, és mivel rajtam volt a sírhatnék, gondoltam megpróbálom tréfával elütni a dolgot. Mondtam "-Nem azt mondtátok, hogy nászajándékba kapom a kuktát?" Erre a többeik kórusban "- Hát nem bírtad kivárni, míg férjhez mész..."
Na mindegy, ígérem holnaptól igyekszem az előttem álló feladatokra koncentrálni, és jobb kedvű leszek, de most ez még nem megy...

Bocs az offért! :oops:

Kép
anda81
 
 


sziasztok én is olvasgatlak benneteket:):):)

zsu: csini kismami vagy :):):)

Nita : tök jó hogy kiderűlt mi volt a gond most már teljes erővel koncentrálhatsz a következő babára aki már veled marad :):):):)

Melcsi te is nagyon csini pocis vagy szép nagy már a pocód és a kislányod is nagyon édes :)

Anda : egyik szemem sír a másik nevet azért sír mert ennyire megszenveded a munkahelyváltást de nevet mert mostantól sokkal jobb lesz nektek :):):)

Rólunk: Gergő olyan rosszcsont hogy csak na de nem bánom igaz néha kiborít de ez van gyerekből van :):):)) mint a vonalzomón látjátok egyenlőre még nem sikerült a baba de bízom benne hogy ebben az évben összejön :) Nem emlékszem írtam e de január február környékjén mi is költözünk az osztrák határ mellé mert Gabinak márciustól lesz egy jóval többet fizető munkája mint most ezért belevágunk a jobb élet reményében :)
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Anda: Ez nagyon jó, hogy igy szerettek. Neked is vissza igazolás ám, hogy jó ember vagy.
Mikro majd a kuktában főzől ezekre az emberekre gondolsz:) Ez nagyon jó dolog. :)

Kép
csucsu05
 
 


Nika: Már hiányoltalak! :D
Milyen nagyfiú már Gergő! :lol:
Drukkolok, hogy hamar összejöjjön a babó! :lol:
zsu83
 
 


haliho!

Nika!
Mekkora már Gergő, jár oviba?

Nita!
Mitől lehettek ezek a virusok?
De legalábbn nemsoká babás leszel.

Én rosszul voltam 2 napja, csak aludtam meg hánytam. Remélem fiu lesz!!!

Zsu!
Tudjátok már mi lesz nektek?

Melcsi!
Pont multkor iwiwen néztelek! Csak ugy, de olyan aranyosak vagytok!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike: Akkor rókakoma téged se kímél! :?
Nekünk a 12. heti uh szerint fiú lesz, de pénteken megyek genetikai uh-ra, ott remélem tutira kiderül a neme! :lol:
zsu83
 
 


ÁÁÁ, akkor azért hánytál!!! Ez nálad akkor bejött.
De én a Nikivel is hánytam és mondta a védőnő, hogy ez fiu. És akkora nunis lett!!!
encike 2
 
 


Igen sokan mondják, hogy akkor hányósak nagyon a kismamák, ha fiút várnak! Bár mondjuk erre rácáfol, hogy Nita egyáltalán nem volt hányós és fia lett, Melcsi pedig hányós volt és lánya lett! :) Hát nem tudom! :roll:
zsu83
 
 


encike még csak 19 hónapos :):):):) de sokkal idősebbnek nézik mint amennyi :) nem jár még közösségbe és amig el nem költözünk addig nem is szoktatom már be sehová meg hát szeretnbénk tesót így a bölcsi is kiesik amig itthon vagyok :)

Én még csak nem is émelyegtem gergővel :):):) csak nagyon ritkán hányni meg egyáéltalán nem vagyis ez csak egy sztereoptipia :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok..remélem a kistesóval se leszk se hányos se émelygős ...bár a babáért mindent!!! :lol:
encike nem tudom hogy kaptam el ezeket a vírusokat...az a baj ezekkel hogy ne is érzed hogy fertőzött vagy! :? :(
de már védett vagyok azt mondta a szülésznőm! :lol:
nika de jó hogy itt vagy gyere sűrűbben :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


de jó hogy hiányoltok :):))
remélem mindenkinek hamarosan baba lesz a picijában :)

Pocakosok ti meg már nemsokára a kezetekben tarthatjátok ezt a kis apróságot aki a pocitokban növekszik :)

nika70
Salgótarján
 
 


többiek mere vagytok? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon rossz az idő! :cry: Most meg az esővel van bajom! :)
zsu83
 
 


itt is esik semmihez nincs kedvem sem :(:(:(

nika70
Salgótarján
 
 


látod én Nikivel is sokat hánytam pedig a védőnéni mindig azt mondta, hogy ott fiu van. Igen csak befele nőtt neki, de a természete tényleg 2 kisfiu.
Nagyon tetszik neki az ovi, pláne, hogy ott a teso is.
encike 2
 
 


Nekem a keresztlányom egy lánybőrbe bújt fiú! :lol:
zsu83
 
 


nekem a ÍMáté tényleg igazi rosszcsont fiu! :lol: :D :D
lányok szerintetek hülyeség hogy a szobába már bekapcsoltam a komvektort?a máténak jéghideg volt a keze pedig pulcsi és harisnya is volt rajta!??
olyan rossz hogy egésznap esik és olyan sötét is van!a hideg az jó mert már elég volt a 35 ,40 fokokbol!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


szerintem nem gond hogy bekapcsoltad a konvektort hiszen gyerek van a lakásban lassan én is befogom de gege nem fázik hozzá van szokva a 18 fokhoz :):):) bár harisnya van rajta hosszúújjú body meg poló nadrág :)

nika70
Salgótarján
 
 


akkor jó :lol:
Máté elég fázós pedig téli baba! :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is nagyon fázom csajok! :cry:
zsu83
 
 



sziasztok egyenlőre sikerűlt megcsinálni a gépet de ha sokáig nem lenék akkor tényleg kipurcant! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bekapcsolták nálunk a fűtést! :lol:
Az egyik szemem sír, a másik nevet! Mert aranyárba mérik a távfűtést :evil: , másrészt viszont már majd megfagytam! :(

Nita, mi a baja a gépednek? :roll:
zsu83
 
 


zsu inkább kapcsolják be minthogy most megfázz! :roll: :wink:
a gépnek nem tudjuk mi lehet/tett a baja..gépeztem egyszercsak fogta magát és kikapcsolt..és utána be se lehetett kapcsolni a monitor meg minden működött csak a gép nem!de sikerűlt megcsinálni..de ha sokáig nem lennék akkor tényleg beadta a kulcsot! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, nincs kedvem most összeszedni egy náthát! :?
Drukkolok, hogy ne romoljon el a géped, bízzunk benne, hogy csak egy pillanatnyi zavar ütött be nála! :roll:
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?