Új privát üzeneted érkezett!

Syrynx: Köszi ari vagy. Ne izgulj mert ilynekor a gyerek felméri a terepet. Szabina is csinált ilyet. Most meg ha elmegyünk akkor már ki sem akar jönni sőt szalad be egyedül nem is érdekli hol vagyok megyek e vele.

Kép
csucsu05
 
 


szabinának nagyon sok boldog névnapot!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


BETTI: Hogy vagytok? Képek Dorkáról? Nálatok lesz harmadik?
CSUCSU: Nagyon boldog névnapot kívánunk Szabinának! Ma ünnepeltetek? Miket kapott?
NITÁCSKA: Köszi :)
SZISZKO: Egyelőre nem tervezünk harmadik gyerköcöt. 2010. januárban visszamegyek dolgozni, szeretnénk venni egy házikót, aztán ha még 35 éves korom alatt mindketten úgy gondoljuk, legyen még egy baby, akkor talán..
CATHERINE: Ti mikorra tervezitek kb. a hugit? Hány év korkülönbséget szeretnétek? Így mint most?
JULI: Gratulálok a tesódéknak a kislányhoz. Mi lesz a neve? Nem semmi, hogy mindjárt szül ő is. Mikorra van kiírva? Játszóházba hova szoktatok járni Mátéval?
Vendég
 

 
 

betsy a táblázatba majd beírod hogy holnap kezdem a clostit és a 14.naptol meg utrot?köszike!
majd tegyél még fel képeket magatokrol..olyan jó nézni... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy: Nem kapott semmit csak egy kis csokit meg a szomszéd néni köszöntötte meg mert ő nem tudta, hogy mi az augusztusit tartjuk. Igaz az nincs a naptárban csak az utónév könyvben benne . De azért ma is megpuszilgattuk a kis drágámat:)

Kép
csucsu05
 
 


NITÁCSKA: Beírtam, majd holnap felteszem a táblát, meg képet is.
CSUCSU: Bocsi, elfelejtettem, hogy augusztusban tartjátok. A Te szülinapodról képek? ;)
Vendég
 


betsy: Nem csináltunk. Nem volt semmi extra buli. nagyon csendes szülinap volt ez. Talán a legcsendesebb.

Kép
csucsu05
 
 


betsy köszike!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.01 19:27-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Kata
Gratulálok a kis krapekhoz. Legalább ki lesznek hordva Beni ruhái, úgy mint nálunk is. :) Minden elraktam, és most csak szedem elo a "házi turkálóból".
Harmadik meg majd biztos egy édes kiscsajszi lesz.

Betsy
Tényleg nagyon édesek vagytok a képen.

Nekunk nem lesz harmadik. Nem is terveztunk sosem, de azért titkon reméltem, hogy lesz. De múltkor voltam szívorvosnál, és o kérdezte akarunk e még családot. Mondtam, hogy nem, erre o azt mondta nagyon orul. Mert veszélyes lenne rám nézve, de bovebben nem fejtette ki. Azt mondta, nagyon szépen viseltem mindkét terhességem, oruljek ennek, hogy így sikerult. Akkor egy kicsit le voltam torve, pedig mint már említettem, nem terveztunk még egy babót.
Bálint a cumisuveget továbbra sem veszi el. De már kezd iszogatni csoros pohárból. Ez már nagyon nagy elorelépés.
Ennyi idos babának hányszor kell szopnia naponta? Bálint reggel , délelott , délután és lefekvés elott szopizik, meg éjjel 1x. De nagyon kevés van, napkozben max. 1 -másfél deci /szeritnem/. Este valamivel tobb. Elég ez egy ekkora babának. Próbáltam neki tápit adni, de nem kell neki.

Oviban bárányhimlos lett egy kislány. Most várjuk, hogy Ádám elkapta vagy sem.

Bocsi, hogy megint hosszú lettem.
Vendég
 


betsy még egy javitás kel nálam..a probálkozás kezdet 2008.09.01..
igérem mostmár lelövöm magam.. :oops: :wink:
nagyon helyesek vagytk a képen!na de a legjobban a kis álint tetszik ahogy mutatja a kis fogait....nagyon cukik!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


néhány kép"
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


arpediem egyre csinosabbak vagytok ám!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CARPE: Nagyon jók a képek! Épp kérdezni akartam, milyen volt az esküvőn. Ezek szerint a fiúk is mentek Veletek, csak aludni vittétek őket haza. Elfogadta cumisüvegből aznap éjszaka a tejcsit Bálint? Látom, jól elvoltak a fiúk az esküvőn. Ahol az apukájával vannak ketten, ott olyan nagyfiús már Bálint, és Ádám is az esküvős képen tűnik igazi krapeknak :) Te is nagyon csini voltál. Amennyit szopizik Bálint, az bőven elég. Gondolom, most már egyre több szilárd ételt eszik ő is. A harmadik képen nagyon látszik, hogy mennyire imádják egymást a fiúk. Gondolom, Te is örülsz, hogy így van!
NITÁCSKA: Átírtam azt is, nyugodtan szólj, ha bárrmit kell javítani.
Vendég
 


betsy köszike!!!!!!!!!!egyenlőre már nincs mit átjavítanod..... :oops: :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Koszi :D

Betsy
Igen, Bálint már sokfélét eszik, naponta tobbszor. 9-ig voltak velunk az eskuvon, mert a vacsit megvártuk,mert az uzsira nem értunk oda, Bálint ugyanis akkor aludt. Szegénykének hosszú volt nagyon, már álmos volt Ádi élvezte, még táncolt is velem.
Éjjel Bálint nem vette el a tejrt, sem a teát. Egy kicsit sírt, aztán anyu kezében elaludt. Fél 5-kor ébredt újra, akkorra már hazamentunk.
Szerencsére nagyon szeretik egymást a fiúk, de látom, ez nálatok is így van :wink:
Vendég
 


Carpediem-. jajj de jók a képek.:9 szépek vagytok mindannyian:)

Kép
csucsu05
 
 


Carpediem, Betsy!

Nagyon édesek a fiúk! Jók a képek!

Carpediem!

Szerintem bőven elég amennyit szopik Bálint.
Ha a súlya nő, még ha csak minimálisan is, egészséges és jókedvű, akkor semmi ok aggodalomra.
Beni is mindig vékonyka volt, de a dokinénik megnyugtatott, hogy amíg lehetősége van enni, addig nem hal éhen. Neki nem kellett és most sem kell sok kaja. De nem beteges és jól fejlődik.
Nekem ennyi elég.
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Milyen jó kedved van.

Kép
csucsu05
 
 


Kata
Igazad van, nem fogok állandóan parázni. Lényeg, hogy szépen novoget.
Lassan már félidos leszel :shock: Milyen gyorsan telik az ido :shock: Pocakfotót nem kapunk :?: :wink:
Vendég
 


Carpediem!

A fotók alapján nincs is okod aggódni Bálint miatt. Látszik rajta, hogy boldog, egészséges és jóltáplált. :D

Pocakfotót majd az új géppel szeretnék csinálni, így arra várni kell pár napot még.
Vendég
 


Jaj nagyon szépek a gyerekek!
Carpediem: A férjed szerintem teljesen leklónozta magát. Nagyon hasonlít a picire!

Kép
németh
 
 


Németh
Mindenki ezt mondja :D Így igazságos, mert állítólag az Ádi meg rám hasonlít

Kata
OK várom a képet :wink:
Vendég
 


CATHERINE: Szülinapi ajándék lesz az új gép? ;)
KINGA: Hogy vagy? Holnap ide is gyere be a teszttel! Drukkolok nagyon!!!!!!!!
Vendég
 


Betsy!

Elméletileg igen, szülinapi ajándék lenne. :roll:
De még mindig nem jeleztek vissza az üzletből, hogy megérkezett.
Pedig már öbb mint egy hónapja lehet kapni Magyarországon, de alig van olyan üzlet ahol tartanak készleten belőle. És náluk drágább.
Így azt mondtam a férjemnek, hogy ha holnap sem szólnak, akkor mondja le, és majd karácsonyra kérem. Akkorra tuti olcsóbb is lesz.
Vendég
 


Betsy: negatív.

Kép
németh
 
 


Kinga: Sajnálom :(

Kép
csucsu05
 
 


Kinga: :( Hanyadik napon vagy?

Kép

Kép
syl100
 
 


Kinga
:cry: :cry: pedig annyira biztam, hogy most sikerült nektek.

Kép

Kép
syrynx
 
 


kinga még ne add fel!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok! Na majd ebben a hónapban! :wink:

Kép
németh
 
 


hajrá neked is kinga!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kinga: Kivánom hogy mostmár ebben a hónapban sikerüljön.

Kép
csucsu05
 
 


és mindegyikőnknek!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ÁMEN!

Kép
csucsu05
 
 


:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Úgy legyen lányok! :wink: :lol:

Csucsu, nem tudom mi lesz a hétfői taliból, de Máté betaknyosodott. :( meglátjuk mi lesz a helyzet a hétvégén. ma itt voltak Tesómék, a kisebbik fiával (a nagyobbik ovis). szép kerek pocija van. mozgolódott a baba, mikor tesóm kicsit ledőlt pihenni. éreztem. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx csucsuékhoz mentek vagy valahol mi velünk is össze tudtok futni ha jöttök? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syrynx: Máténak javulást akkor.


Nita: én hivtam a Syrynxéket. Ebben a változó időben nehéz találgatni hol talizz velük. Szerintem a lakás a legjobb hely. Na meg ők utaznak az idő alatt is lesznek levegőn. És lakásban talán nyugisabb is könyebb a dumcsizás a kicsiknek na meg a nagyoknak is.

Kép
csucsu05
 
 


akkor majd mi is mehetünk? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: ez az ámen tetszett. :lol:

Kép
németh
 
 


kinga de csinosak vagytok a képen!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Úg yis jó ha miután haza jöttünk mert a buszhoz kimegyünk kocsival ne kelljen gyalogolni és átmegyünk hozzátok. Én még úgysem voltam nálatok.

Kép
csucsu05
 
 


én bene vagyok hogy átjöttök..de készülj fel nem szé a házunk még :cry: :cry:
ezért nem nagyon hívok be senkit! :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nem a szépművészeti múzeumba megy az ember. nekünk is volt hoyg a régi házunk csúnya volt.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Nita!

Kép
németh
 
 


Kinga: tényleg jó a képetek itt kint:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi, akkor hagyom, ha már ekkora sikere van. :lol:

Kép
németh
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: