Új privát üzeneted érkezett!

Iszonyú ez a babanet... lehet, hoyg le fogok róla szokni? (marad a Családinet + Index?)

Na a lényeg:

Most hívtam a belgyógyászomat és aszonta, az ÖSSZES 3. napi hormonom OK:) Az LH/FSH arányom lényegében teljesen normális (legutóbb, alig néhány hét kecskerutafű után 1,06 lett... és arra még morgott a belgyógyászom... szóval kíváncsi vagyok, most, néhány havi metformin után mennyi is lehetett... de még el kéne mennem a leletekért...)

Mindenesetre a napi 1000 egység D3 vitamint 2000-re emelte(tehát azért csak nem lehetett minden 100-as) ... aztán júni közepe felé megint vérvétel...

10.cn... (asszem holnap vagy holnapután el is kezdek LH tesztelgetni... bár a nyákom még semmi erre utaló jelet nem mutat...)
Vendég
 


Iszonyú ez a babanet... lehet, hoyg le fogok róla szokni? (marad a Családinet + Index?)

Na a lényeg:

Most hívtam a belgyógyászomat és aszonta, az ÖSSZES 3. napi hormonom OK:) Az LH/FSH arányom lényegében teljesen normális (legutóbb, alig néhány hét kecskerutafű után 1,06 lett... és arra még morgott a belgyógyászom... szóval kíváncsi vagyok, most, néhány havi metformin után mennyi is lehetett... de még el kéne mennem a leletekért...)

Mindenesetre a napi 1000 egység D3 vitamint 2000-re emelte(tehát azért csak nem lehetett minden 100-as) ... aztán júni közepe felé megint vérvétel...

10.cn... (asszem holnap vagy holnapután el is kezdek LH tesztelgetni... bár a nyákom még semmi erre utaló jelet nem mutat...)
Vendég
 


Sziasztok!

Tényleg borzasztó. Általában a felújítások arra valók, hogy jobb legyen, nem? :roll:

Klassz, hogy ilyen jók a leleteid!

Én rászánom magam, és most a héten elmegyek a körzetis nőgyógyászomhoz, és megkérem, csináljon 1-2 vizsgálatot. Vagy ezt a sima körzeti is megcsinálja?
Arra gondoltam, fogunk még mellé szedni E vitamint, meg ginzenget (párral együtt) Mit szóltok hozzá?

Még azt sem tudja, hogy szedem a metformint. Ő utoljára szteroidot írt nekem. :(

Hallottam, hogy létezik egy olyan krém, amivel ha bekened magad, nem kapsz fertőzést az usziban. Kismamáknak szokták ajánlani. nem tudjátok mi ez? És mennyibe kerülhet kb?

Sziasztok,

csilla
csillagfény
 
 

 
 

Csilla, te nem Ácshoz jársz véletlenül? Vagy rosszul emlékszem??
Nekem az előző dokim anno azt mondta, hogy canesten-nel kenegessem a hüvely környékét uszodázás előtt. Sőt, canesten-nel bekent tampon felhelyezését is javasolta.
Ha valaki tud jobb megoldást, én is kiváncsian várom.....

Csakegy, a múltkor ajánlgattad a belgyógyászodat, engem most lehet, hogy érdekelne egy elérhetőség. Neked ő irja fel a metformint?
Ja, meg a múltkor kérdeztem, csak lehet, hogy nem olvastad, hogy Avivázol-e még?

Hát elég lassú és döcögös, de azért lehetőleg ne szokjatok le a babnetről :D

espero (33 cn)
espero
 
 


espero: prof. Lakatos Péter, I.bel

Ő írta fel a Metformint, de előbb végignézte az összes laborom és ő is levetetett egy csomó mindent - és végül nem is a PCO miatt, hanem inzulinrezisztencia miatt írta fel.

Viszont arra készülj fel, hogy ha hozzá mész, Te is 2 hetente jársz majd vérvételre + D3 vitamin kúra. Na nem mintha az ártana, szerintem nekem kifejezetten jót tesz és nagyon bízom benne (pusztán a sok vérvétel miatt írom :) )... (mellékhatása nulla, bár szerintem az első metforminos ciklusom a D3 vitamin miatt lett anovulációs... a második viszont már amiatt lett ovulációs... szóval érted... :O ) Ami mondjuk engem megnyugtat, hogy valszeg a terhesség alatt is végig vizslatna ami nekem nagyon jól hangzik... csak hát essek már végre teherbe :)

Aviva: :( Lusta vagyok... nagyon lusta... azóta se csinálom.... ha most sem jön össze a baba, beiratkozok egy ismétlő tanfolyamra mert már mindent elfelejtettem....
Vendég
 


ja... én nem merek uszodába járni...
Vendég
 


Rejóka!
Most már aztán nagyon hiányzol :) Írjál már!!!

Rambóka!
Egy nap nem vagy? Remélem csak 1 nap :)

Csakegy!!!
Végre idetaláltál. !!! Nehogy kifogjon rajtad ez a francos babanet és itt hagyj minket. Sírva fakadok!!! :cry: :? :D

A bal petefészkem állandóan érzem, de lehet, h csak így szeretném érezni... :)

Csakegy!
Veled ellentétben én a túlhevülés felé tartok. 36,8 alatti hőt napok óta nem mérek. Pontosabban a 4-ik cn.-on kezdtem mérni és ma vagyok a 11-en. Sőt már 37,1 is volt.
Itt a lányok felhomályosítottak, hogy ez a Closty!!!
Hát így az én esetemben csak akkor lesz PÉre utaló jel, ha halálközeli állapotban fetrengek 38 fokos lázzal (mert engem már a 37,1 kiüt) :shock: :? :shock: :? :lol: :lol:

Most hagylak benneteket.

Csók.

...vagyok...

Kavics
(11 cn.)
Vendég
 


na hali lányok :)

cskrisz
De jó h jók lettek az a eredményeid,csak igy tovább :)

Rejoka
Merre jársz???

Meg vannak a z erdményeim:
TSH-0,7(0,30-4)
FT-4=16,3(11,5-22)
ESTR=114,9(ciklusfüggő
Prol=256,3(72-511)
LH=6,95
Fsh=7,51
Jól lettek :D ,és van Clostym is!

Pussz
Vendég
 


Hah, gyerekek, itt mindenki ilyen szupi hormonképekkel jön? :shock:

Még a végén a metformin (+D3?) mindenkit lerendez és nem lesznek PCO-sok akiket hormonozni kelljen... :wink:

Megvolt a mai halálos hétfőm. Halálos, mert fel kell hajtani a Lágymányosi hídra - körút - Pesti út. Képzelhetitek: az összes kamion itt nyomul. Most megtettem a kórházba az utat 1 ó 20 perc alatt, jupijeee. (Múltkor 1 ó 40 perc volt, alapesetben 50 perc se.) Miközben battyogtam be a kórházba, gondoltam magamba, minek is jöttem, 2 napja olyan csendben a pocak, hogy csak na. Szülőszobába be, NST öv föl, egyből indítottunk 70%-os cunami-szerű fájásgörbékkel. Aszittem nem látok jól! :shock: Bogi nem mozgott semmit se, vicceket kellett ehhez mesélnem és nevettetnem a szülésznőt. Azért ő is nézegette a papirost... közölte, milyen szépen készülődik már a méhem! Mondom, aha! Aztán a fájások elültek, alapban 20-30%-on vagyok, indulhattam is, jövő kedden megyek újra, de mostmár apával menjek. Mit lehet tudni, ugye... :?
Aztán még városba be, fodrászhoz, mindenhol túrják az utat, közben a májusi kánikulában olvad az aszfalt. Nekem való program volt. Levágattam a hajam. Le én. A fodrászom kicsit sírt, de felhomályosítottam, hogy engem 2-3 hónapig biztos nem lát.
Hazajöttem, azóta keményedek egyfolytában. Biztos pszichés is. Na úgyhogy ez volt ma.

Kavics, mikor mész legközelebb Uh-ra? Bocs ha már zagyvaságokat kérdezek és nem követem, de úgy tűnik, a fájás az agyamra is ment néha.

Kincseske, mi az ábra????

Norka (36+3)
Vendég
 


Norka!
Budapesten valahányszor forgalmi dugóba keveredek(ünk) mindig hálát adok az égnek, hogy nem ott lakom :lol: :lol: :lol:
De azért szeretem..

Ejha!
Legközelebb tényleg apával menj, sőt papucsot is vigyél. Egy kissebb túlélő csomagot -szerintem-állíts már össze. Ami mindig az ajtóban van, sőt talán jobb, ha a kocsiban. Mert ugye... sose lehet tudni...:) :?
A következő hasznos eszközökkel: papucs, törülköző, egy hálóing (megteszi a metalos időszakodból megmaradt kőmosott, kirojtozódott, halálfejet ábrázoló póló is :lol: ), vatta (mert állítólag az új szárnyas betétek nem túl jók), néhány pipere, csak a legszükségesebb (fésüre ezek után nincs szükséged:) ), babacuccok (állítólag egy kisbaba sem jön ruhástól a világra, kezében egy Nivea baby babafürdetővel), mobiltelefonod TŐLTŐJE!!!, és a laptop!!!! mond meg a kórház igazgató bácsinak, hogy neked internet hozzáférhetőség kell!!! Mert az nem lehet, hogy kimaradunk az egészből :) És egyéb hasonló nyalánkság! :)
Bogi tudja mikor kell világra jönni :)
Olyan gyönyörű szép idő van:) És ez a rengeteg front :) Kihozza a terhes kismamákból a gyerekeket :lol: :lol: :lol:

Én holnap du. megyek megint UHra. Beszámolok!!! Szigorúan! nem hagylak ki benneteket:)

Ésmost rövid a hajad??? KOPASZRA! Az a legjobb séró :) 8)
Egy utolsó szőrtelenítést is beiktathatnál :lol: :lol:
Manikűr, pedikűr :lol: :? :lol:

Csók!

..Kavics... elindul eperért...
Vendég
 


Eperfaló! (Bár erről most az jutott eszembe, hogy eperfa-ló :lol: .)

Már össze van készítve a cucc kisbőröndbe. Ma megtettem. Vatta? Hm. A barátosném szerint nudli a vatta, ő berakta azt (szinte az egész csomagot), de a bokájáig csorgott a vér szülés éjszakáján. Úgyhogy biza Lady Tena maxi, hálós bugyogóval, ez vár énrám. Mint az öreg nyanyák pelenkája, olyan.
És még sokkal több minden kell: pelenka a picinek... nem adnak, vagy csak keveset. Pumpás mellszívó. Meg egyéb finomságok.
Laptopot nem viszem, ezen a gépen van az agyam, a munkám, a fél életem, az utolsó mentés pendrive-ra 1 hónapja volt, de képes lennék stresszelni magamat, hogy ellopják, míg WC-zek. :oops: Szörnyű, hogy milyen technikafüggő lett az ember!!

Viszont jó, hogy mondod a feltöltőt, jut eszembe hogy fel kell tölteni egységgel a mobilt, hogy tudjak üzengetni a nagyvilágba. :P
Vendég
 


Norka :)
Ez már a finis,bármikor megszülethet Bogi baba.....félsz egy picit azért a szüléstől?
Bocsi ha már volt róla szó..milyen szülést tervezel,apa bent lesz???
Nem sokára láthatod a lánykád pofiját :D
Vendég
 


Sziasztok!

Látom szélcsend van :lol:

Megyek végzem háziasszonyi teendőm :)

Csók

UI: REJÓKA!!!!!!! Tessék jelentkezni!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!! :D :D :D

Látom megújult a babanet,amíg távol voltam! :lol: Szuper!!
Rohanok is tovább csak bekukkantottam.A gyerek minden türelmét elvesztve ordít! :evil: :evil:
Pusszancs!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Kriszta!!!!!

Úúúúgy várunk vissza :)
Élménybeszámolót is szeretnénk. Remélem mihamarabb megint közöttünk leszel :) :)

Puszika

k
Vendég
 


Sziasztok!

Gabi!
Szuppi hogy igy alakulnak a dolgaid :D Remélem jövő hónapban lesz babó is. A ciklus hányadik napján csinálják a vérvételeket?

Én ma vagyok a 9. cn napon, clostyt sedtem 1et 5 napon át. Ma voltam UH-n...a doki szerint még semmi, de azt mondja ez nem jó. De PCOs tüneteket nem lát vagy mi...azt mondja már mult hónapban sem voltak ott a kis cisztáim. Lehetséges ez? Ő örült. Én minek örüljek?

Norka!
félsz a szüléstől??? Nagyon csodás lesz hidd el. A fájdalmat abban a pillanatban elfeleded amint meghallod a babasírást :D

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Hello Kavicska!!
Hú,nagyon jólesik,hogy hiányoztam :oops:
Az önértékelésem uis a béka feneke alatt tanyázik. :?
Pénteken már fennvolt a neten az érettségi lap,megoldott változata.Legnagyobb jóhiszeműséggel is csak 75 pontom lett :x Most már csak azt kellene kideríteni mikor nézhetem meg javított irományom,azt ,hogy hol,már tudom.Egerben.
Szóval a nagy tanulásban végig az apró részletekre koncentráltam,így a nagyobb dolgok itt-ott elvesztek.Ráadásul az OKÉV tuti más könyvből vizsgáztat,mint amiből én tanultam :twisted:

Megpróbálom berakni a linket ,remélem sikerült.

http://193.225.13.22/e_egugy_06maj_ut.pdf


Ella
Hajrá closty!!!!!!!!!!! :D

Ginuska
Bizonyára később van p.é-d.Az első clostys ciklusban nálam a 21 napon volt pl. Úgyhofy nyugi,az apró cisztamentességnek pedig örülj nagyon!! :lol:

Norka
Hú,célegyenesben vagytok! 8)
Nagyon szorítok,hogy minden jól sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ginuska:)
De jó h jelentkeztél!!!!!Nincs veszve még semmi,hiszen csak a 9 cn vagy...Szoritok neked!

Lányok!
Mitől függ h mekkora adag Clostyt kapunk????Ginuska napi 1-t,én 3*1-t,Kavicska Te mennyit szedsz?
Vendég
 


Lányok,

ááá, nem félek a szüléstől! 8) :?

Okr-Kriszta, akkor most...? A 75 pont mennyiből lett, ez kevés? Attól félek nemétem... Várom, hogy beszámolj, hiányoztál!

Lányok, a Closty 8-9.napon mit kéne még hogy produkáljon? Most őszintén. :shock: Eztet sem értem... az agyam nem fogja. Nem úgy van, hogy van kis tüsző egy pár, aztán olyan 10-11.napon elkezd kiválasztódni egy, és aztán napi 2-3 mm-t nő? Pláne ha valaki PCO-s, akkor ez lassabban is történik. Most komolyan nem mentegetni akarom a Closty becsületét, de tényleg így gondolom.

Norka
Vendég
 


Ella
Sztem dokitól függ.
Én napi fél tabival kezdtem,most, a 4. hónapra jutottunk 2x1 -ig

KépKép

KépKép
okr
 
 


Norka
Sztem természetes,hogy félsz. :) Ez majd elmúlik,amint megkezdődik a kórházi cécó.
Lélekben felkészültél már az elszakadásra?Bár lehet,nem is tud felkészülni rá az ember.Én napokig sírtam,mert már nem rúgkapál a pocakban senki,pedig ott fogtam a kezemben az expocaklakót :shock: :oops: .

A 75 pont 100 ból lett/lesz.(remélem nem lesz sokkal kevesebb)Most aztán belehúzhatok a szóbelire :roll: Júni 8.
Persze eredményt csak 30-án hirdetnek,így nagyon izgi lesz :twisted:
Egyébként nem volt nehéz ,csak másra számítottam,vagy tudj' Isten.Egy csomó kérdést kijavítottam(jót,a rosszra)
Az elsó kérdést pl. azért feleztem meg pontilag,mert én az alkar csontjait csak radius,és ulna-ként ismerem,és így is használjuk a gyakorlatban.Itt meg orsócsontot,és singcsontot írt. :oops: Szégyen-gyalázta,de magyarul nem tudom melyik-melyik,pedig apa már szemléltető előadást is tartott belőle. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok lányok!

Csakegy üdv!

Okr szintén :!: ,milyen volt a vizsga?? remélem lesztek ezentúl! :)

Espero volt pé-d??? tesztelsz?

Norka remélem a szülésnél sem érzed a fájásokat majd és hamar kijön Bogi :D és bemutatkozik nekünk is, sokan várják :!: ,és szurkolnak majd Nektek!!!! :wink:

Az én szitum: hő 36.7, ez van. Mensit várok,( 92 nap után spontán mensi sem rosz :D ) és pénteken vérvételt akarok!!!! Ma láttam 16 hetes helyes pocis anyukát, és belémhasított mikor lesz nekem ilyen pocakom?(ha teleeszem magam :D ) ilyenkor úgy érzem, hogy a cél érdekében a lombik is jöhetne...türelem !türelem ! és remény kell.....

Szép estét! :P
Vendég
 


Szia Kincs!
Most pár napot vagyok,aztán még tanulás vár rám.Júni 8 után pedig le sem lehet majd vakargatni a netről :D

92 nap :( Rengeteg.Most már valóban jöhetne az új ciklus,egy husos p.é-vel :lol:
Én is folyton a kismamikat a vizslatom :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

ÚÚÚÚÚÚgy hiányoztatok!!

Végigolvastalak titeket, Ella, kavicska jól esik hogy hiányoltatok, én is sokat gondoltam rátok!
Kavicska küldött SMS-t a lényegről!!

Hogy kell pofákat betenni innen a készletből?

csak ma jöttünk haza délután, ezért nem írtam tegnap!!

Nem is maradok most sokat, mert Domit ki kell vakarnom a koszból és hulla fáradt vagyok az utazástól.

Holnap megyek az AFP eredményéért, és aztán UH!!!! Végre talán megtudom ki lakik a pocakomban! Johanna vagy valaki más??

Sziasztok, holnaptól leszek megint rendesen!!:)

Rejo
(18+4)
rejo
 
 


Kandika!

Te olyan ügyi vagy!!(lsd. táblázat!)

én még ilyen pofákat se tudok ide betenni a készletből!

Asszem én elcsúsztam egy hetet a táblicskuban! Most a 19. hetet töltöm!:)

Rejo
(18+4)
rejo
 
 


Rejo
Te hogyan tudtál visszaolvasni?Nekem a 2. oldalnál a decemberi beszélgetéseket jeleníti meg :shock:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszike a biztatást!
szerintem a 9. nap tényleg korai lenne. A ciklusom amugy is 34 - 40 nap között van :-) Szerdán ujra UH, remélem látunk végre valami biztatót.
A doki azt mondja, kezdjük napi 1 clostyval, ha nem jön be, jövő hónapban növeljük az adagot.

Okr!
100ból 75 pont az nagyon jó, nem??

veletek mizuka?

Gabi!
Te hány clostyval kezdesz??? Először szeded?? Én tutira veszem (az eredményeidből ítélve), hogy nyárra zebrás leszel :)

Na jó éjt

Sziasztok

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Szia Rejo, végre előbukkantál!

Okr, hát azért a 75%-os teljesítmény nem rossz... az 4-es osztályzat nálam. :wink: És szurkoltam is, illetve rád gondolva engedelmesen lefeküdtem ám aludni! :lol:

Kincsesnek ne mondjátok, hogy milyen hosszú volt, mert gondoljatok bele, hogy 5.hete szedi a gyógyit, és ehhez képest produkált ezek szerint azóta egy ciklust! :?
Vendég
 


Norka!

Én sem nagyon értettem, minek kell már a 9. napon Uhra mennem. De hát az ember bizik a dokiban. Meg hát baj nem lehet belőle. Legközelebb a 11. napon, majd csak a 16. :!: napon lesz UH. Az nem késő???

Szerintetek closty mellett érdemes hőmérőzni?

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Okr!

Kértem az utolsó hét napot!

Az 1. oldal az a 2005 december, a 75. a mai.:)

Tehát olvasdd a 74.-et, 73.-at stb!:)
rejo
 
 


Okr!

Akkor szóbelivel együtt ez a vizsga nem lehet rosszabb négyesnél, de inkább ötös gyanús!!

Nálam aki 40 pont felett írt tavaly, az már mind négyesre hozta össze a vizsgát a szóbelivel együtt!!
rejo
 
 


Okrisz :)
75°%---az nagyon jó,ügyi vagy!!!!

Rejoka
végre!!! :D Holnap gondolok rátok..és reméljük megmutatja magát a babóca:)

Ginuska:)
Most szedem először...3*1-t...kicsit soknak tartom...remélem nem cisztásodok be!! :( :)

Andika :( :)
Vendég
 


Ginuska, szerintem még a 16.nap is bele fog férni. Kb. akkor kell már látni egy peteérés-közeli állapotot, ha az eddigi ciklushosszaidat veszem. Én úgy gondolom, ma még korán volt. Bízzunk. :wink:
(Még hozzá kell tenni azt is, hogy 5 szem Closty az nagyon-nagyon light adag, már csak ezért sem csodálom, ha később indulsz be. )

Closty szedése után pár nappal a hőmérő elvileg már nem mutat zavaros értékeket, persze nem értem, hogy Eperfalónál mi történik, hogy olyan magas a hője! :shock:
Vendég
 


Norka!
Vagyis tanácsod szerint hőmérőzzek?? És milyen mértékű emelkedés lehet jó jel???

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Ginuska, én nem vagyok nagy hőmérős. Én mindig csak utólagos igazolásra használtam, amikor sejtettem, hogy megvolt a pé - hogy a hőm eléri-e a 37-et (higanyos, 10 perc, hüvely). Nekem túl kevés spontán ciklusom volt ahhoz, hogy kiismerjem például azt, hogy milyen a pé előtti 1-2 tizedes esés, és hasonlók finomságok. :lol: Lehet, soha nem is fogom már ezt megtapasztalni, bízok majd a metforminban meg a szexuális ösztönökben. :wink:

(Lányok, ne borzadjatok el, alig merem leírni, de igaz :oops: : szóval a párom elég sokszor megérezte rajtam, hogy pé-m van! Sokszor? Szóval abban a pár ciklusban, amikor nem hormonokkal voltam tömve, szóval értitek. Azt mondta, más az "illatom". Na most nem is tudom, mit gondoltok... :oops: )
Vendég
 


Megyek alukálni,Jó éjszakát!!! :) :twisted: :twisted:
Vendég
 


Jó éjt Gabi!

Norka!
Lehet valami ezekben az illatokban...Na erre én is felhivom a figyelmét a páromnak :)

Nemtom...asszem nem fogok hőmérőzni. Bizok a spontán dolgokban. Meg a megérzéseimben. Ja és a clostyban.

A doki szerint 5 spontán nem tul hosszu ciklus után kell lenni peteérésnek. Hát...neki legyen igaza!!

Szép álmokat. És köszi a tanácsokat.

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Orvos lányok vagy aki tudja!

Sokan mondják a szervezet savasodását betegségek okának.Ez igaz vagy csak egy új divat?Érdemes figyelni rá?? Két ismerősnél daganatot találtak,egyiket műtötték másikat még/már nem lehet,mindkettő diétázik( hasnyálmirigy diéta :shock: :?: ) ez picit érdekes számomra teljesen más daganatok(nem sokat mondtak és lehet én sem érthetően írtam le de ha van infótok szívesen veszem,ja és valami vitamin szuriról meséltek ami szinte csak MO-on nem kapható valami speckó drága barackmagból kivont ciános akármi...,persze a dokik hevesen tiltakoznak ellene,és sztük is nagy üzlet a "beteg ember-gyógyit nem kaphatsz jót" hercehurca,SIRALMAS A MAGYAR EÜ nem csak pco ban sajna)

Szép álmokat!
Vendég
 


Norka
Nem irtál hülyeséget,többször is hallottam már ilyet(biztos éreznek vmit,mint a kutyák :lol: ...na meg olyankor nek/em/ünk is "nagyobb" a "kedvünk/em",én igy vettem észre/magamon,már ha van pé-m! :) :lol:
Na lelövöm magam mára!
Csók!!
Vendég
 


Lenne egy hülye és nagyon OFF kérdésem... de annyi itt a dokilány, hogy talán lesz rá válasz:)

Asszem itt csücsül a hátam közepén egy mini kullancs (tényleg mini... max. 2mm-es lehet)... egy vörös dudor közepén. Namármost ez lehet egy ragya is (van belőle most néhány a hátamon)... vagy nem az...

Szóval ha a férjem hazajön, hogy szedessem ki vele? Jól tudom, hogy csipesz és az óramutató járásával ellentétes irányba?

A napokban mire kéne odafigyelnem? Azt tudom, hogy az influenzaszerű tünetekre igen... mire még?

(tegnap kirándultunk és többen is hazavittek kullancsot, azért is kérdezem...)

Azért remélem, hogy tévedek és nem kullancs, de ha piszkálom, akkor elég kullancsszerű... (már nem piszkálom :) )
Vendég
 


utánaolvastam... nem tekergetjük... de most honnan szerzünk homorúhegyű injekciós tűt a kipattintásához? (kissé zavar, hogy ez az izé már több, mint 24 órája bennem lakmározhat... most aztán heteken át leshetem majd magam... kellett nekem kirándulni... asszem az idén nem megyek többet...)
Vendég
 


fuh. nem kullancs:) Holnap feliratom az oltást a dokinővel és beoltatom magam... (utána ismétlő oltás)
Vendég
 



Szép napot lányok!

Gyors csak,mert nem birtam ki,hogy ne mondjam el nektek.Reggel hő 36.7, wc-re ki mensi!!!! Nagyon örülök!! 11.-től mérek de 1-2 nappal már fájt a cickóm előtte, 14 nap körüli volt a ciklus(remélem)második fele :D Pénteken vérvétel,és nem norcolutos mensinek néz ki,hanem igazi rendesnek... :D

pá lányok

(1cn)
Vendég
 


Sziasztok!

Kincsecske, tényleg Ácshoz járok, illetve 1x voltam nála, és azt mondta, 2 ciklus után menjek vissza. A klinikán voltam, nem magánrendelőben. De azért ha van egy sima fertőzésed vagy bármi, akkor mégse mész a klinikára, nem, Az egy fél napos program.
Örülök a mensidnek!!!!!!!!!!!!!!

Remélem nekem is lesz nemsokára. Vagy babó. :-)

Norka, drukkolok nagyon! 70 %-os fájásgörbék?

Okr, hová felvételiztél?

Gina, szerintem egy kicsit próbálj meg bízni a dokidban!

Hőmérőzés? Érdekes dolog. Én orvosi könyvben olvastam azt, hogy akkor van PÉ, ha hirtelen leesik a hő, orvostól is hallottam ezt, meg pont az ellenkezőjét is. Én egyébként nem nagyon merek hőmérőzni, mert nálam 36,5-8 az alap.

Csakegy, a kullancsot inkább doki szedje ki! Rengeteg a fertőzött kullancs, és ha egy kis darab véletlenül benne marad, kaphatsz valami hülye betegséget, az meg senkinek se hiányzik.

Mi most elkezdtünk ginsenget szedni. Nekem korábban egy doki mondta, nagyon jókat is írnak róla.

Sziasztok, szép napot!
csillagfény
 
 


Sziasztok lanyok,
irtam korabban, lehet h meg emlekeztek. nekem is PCO-m van csak mi meg nem tervezzuk a babat. szedtem 3 honap belara-t meg most 4ik honapja szedem a yadine-t (v yasmine) de barnazok a feletöl tehat jövö heten megint doki.

van meg itt vki hasonlo cipöben?

kullancs: feltetlenul ki kell szedni, az sem gond ha beleszakad, ugyanis a fertözö lyme kort is okozo baci a kullancs gyomraban van. egy baratnom meg is fertözödött, nem szabad viccelni amint meglatod körömmel ki kell huzni. de ha jol ertem a tied nem az :-)
tovabbi szep napot :-)
luludi
 
 


Csillag: a hőmérőzés jó dolog ám:) Én is hülyeségnek tartottam először, de most az a legfőbb támpontom...

A dolog lényege az, hogy peteérés után megugrik az ember hőmérséklete néhány tizeddel (egyértelműen!) így pontosan tudod, mikor volt peteérésed, hogy esélyes-e a baba (ha igen, akkor fennmarad a hőd és nem esik vissza az eredeti szintre) és, hogy meg fog-e jönni (mert olyankor zuhan egyet).

Nekem legutóbb mázlim volt, mert a PÉ előtti nap leesett a hőm így tudtam, mikor lesz peteérésem (ilyenkor arra az egy napra zuhan néhány tizedet és másnap azonnal visszaugrik egy magasabb szintre). Nem tudom, hogy ez nálam mindig így lesz-e, de nagyon remélem... alaposan megkönnyítené az életem :)

Szóval én ezt egy marha jó dolognak tartom... főleg, hogy így látom a legjobban, hogy mennyire is működik a metformin (ld. hányadik nap volt peteérés, hány napos a PÉ utáni szakasz stb.) Mondjuk akinek rendszeres a ciklusa nem biztos, hogy olyan nagy különlegesség, de nekem a rendszertelen ciklusommal nagyon komoly segítség.
Vendég
 


sziasztok Lányok! :D

Nem tudtam jönni, meg vackolt itt nekem a net.
gondoltam rátok sokat azért.

Tanulok megint pénteken vizsgám aztán hétfőn is roham van.

Babások remélem jól vagytok!

Többieknek drukk a pe-ért.

Babások!

Megszeretném kérdezni, hogy a hasmanés, mert nekem az van vagy 3 napja, ha nem több, az oké? Hányni nem hányok. Eddig...

Rejo!

Jó hogy írtad még anno ezt a menzi szerű érzést, mert nagyon meg lennék ijedve.
És találtam egy cikket is ahol dr. Nagy említi is.


puszi :wink: lányok
mir
 
 


luludi: nekem a Yadine mellett napra pontos volt a mensim és soha nem barnáztam így sajnos nem tudom... én a helyedben bogyót váltanék .... (valszeg a doki is ezt javasolja majd)
Vendég
 


Norka :)
Egyetértek... Az én párom is megérzi, az illatomon is... :oops: na meg az ízét is :wink:
Tegnap is mondta, hogy más lett. A keddi 14 mm-es tüszőm úgy gondolom vasárnap este-hétfő reggel érett, szúrkált a hasam a bal oldalon, ahol a tüsző volt, meg jött az a jó sok folyékony nyák is... Ugyhogy belehúztunk :oops: Most nincs más hátra mint várni és bízni :roll: De addig azért elleszünk valahogy apával... :lol:
Kb. két hét múlva teszt... az pünkösd után lesz, ha jól számolom... Drukkoljtatok!!!!
21.cn

Kandi!
Szuper a táblázat, így mindig tudom, hányadik cn-nál tartok :D
andem
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: