Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D

Túl vagyok az első szurin!!! Megmutatták, hogy kell beadni, semmi ördöngősség.
Egyáltalán nem fájt! Hasikába adom, ott meg van egy kis párna ami kifejezeten jól jön most.... :lol:

Hétfőn kell majd mennem uh-ra, vérvételre és akkor majd megmondják, hogyan tovább.

Pupy!

Nagyon szép a macsekod! :D

Cs.Heni!

Tudom, hogy még az időjárás is a jó hangulat ellen van, de Te mindig olyan jókedvű szoktál lenni, most se engedd, hogy úrrá legyen rajtad a depi! Küldök Neked pozitív energiákat! :)

Faul!

Nagyon szorítok Neked, hogy baba legyen!

Sz.Heni!

Én sem értem miért rendelt vissza a dokid ilyen korán! Nyugi, hétfőn már szépen ki fogja mutatni a vérvétel azt a hcg-t! Köszi nagyon a drukkokat!

Angie!

Nagyon örülök, hogy minden rendben a kissráccal! :)

A szuribeadáson is túl vagyok, abszolút nem fájt amikor beadta az ápoló csajszi.
Holnap már egyedül ügyeskedek! :wink:

Nem a mekiből írok, hanem itthonról. Használhatom a netet de azért nem szeretnék visszaélni sem vele.
Most még írogatok aztán később majd úgyis többett kell pihennem.

Junkó!

Nagyon ari vagy, köszönöm!!!

Puszi mindenkinek lányok!

Ui.:olyan furcsa, hogy tudok használni ékezeteket.:) csak a z-t keverem mindig az y-nal.:)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc: ügyes vagy, hogy hősiesen tűröd a szurikat! Nagyon próbálok pozitív lenni, de azért rám fér a plussz energia.Köszönöm!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni! :D :D :D fel a fejjel! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

Kacsa!
Febr. 02:apukám szülinapja
02.18. Tomikám szülinapja
És remélem, hogy még ebben hónapban lesz Emili szülinapja is :lol:

Jucmuc!
Gratula sz első szurihoz!Nagyon ügyi vagy, hogy adogatod magadnak, és szerettem injectiózni, meg vért venni. :oops: :oops: :oops: (vámpír vagyok,meg szadista :lol: ,de talán a sikerélmények miatt volt így)

Angie!
Engem is csak az utóbbi hónapokban fogott vissza a hasam a tempóban, előtte rohantam mindig,mint a mérgezett egér. :lol: Most meg egszerre érek át a zebrán a mankós nénikkel. :lol:

Évi!
Lovakat sajnálom. :lol:

Juca!
Éjjel eszembe jutottál! :D Egyszer írtad nekem, hogy milyen frenetikus élmény a bordarúgdosás!Hát most megtudtam!Emili kisasszony nyújtózott órákon át, főleg mikor lefeküdtem volna aludni, és persze neki a bordáim közé kell ahegyes sarkát betámasztani! :twisted: Alig kaptam levegőt, úgy szúrt az oldalam.Először azt hittem csak beszorult a levegő, de rájöttem, hogy csak akkor szúr, ha már a mellem alatt érzem a tappancsát. :lol:
Na de végül sikerült odébb pakolnom a csajszit. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagyon nagyon nagyon és leírhatatlanul sokszor nagyon drukkolok, hogy amikor hazajövünk sok-sok zebrát lássak. :)

A pocakosoknak, akiket mellesleg nagyon irigyelek, küldöm a pocak simit. :)

Az anyukáknak pedig sok-sok boldog perceket és új élményeket a csemetéjükkel.:)

26-án jövök, addig is mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok Lányok!

Hosszú idő után újra itt vagyok. Szeretnék vissza jönni közétek :oops:
Megpróbálom felvenni a fonalat.
Ma jöttem haza a kórházból, mert laparoszkópiám volt.
Persze, hogy nem sikerültek az inszemek, mert mind két petevezetékem el van záródva :?
Ki sem lehetett nyitni, de nem vagyok elkeseredve, mert még ott a lombik! Nagyon várom már, csak félek egy kicsit tőle.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Jucmuc!

Jó szúrkálódást!!!

Ági!

Jó hallani Rólad is! Bár nem túl jók a hírek! De azért gondolom, csak jobb tudni, hogy mi a baj, mint csak próbálkozni vaktában!!!

Meg én már találtam is egy pozitívumot a dologban: babó után nem kell a fogigátlással foglalkoznotok! :)

Lombikot mikor kezditek? Vannak már pontos tervek?

kacsa14
 
 


Szia Ági!

Nagyon örülök, hogy visszajöttél:), de amit írtál annak már kevésbé.

Bevallom, hogy én ezt nem értem. Az inszemináció feltétele a hsg, nem? Ha nem átjárhatóak a vezetékek, akkor nem csinálnak inszemet, vagy lehet, hogy nem jól tudom.
Szerintem most a jó oldalát kell nézni a dolgoknak, tudjátok, hogy mi a baj, ami ellen lehet tenni és hamarosan ott csücsülhet a Te pocakodban is babóca.:)

zsúka
zsúka
 
 


Szia Kacsa!

Jó ötlet a fogigátlás :lol: köszi.

Pontos tervek még nincsenek, hétfőn megyek varrat szedésre.
Annyit mondott a doki, hogy következő ciklus után kell mennünk,
és megcsinál minden vizsgálatot a lombikhoz.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Angie, Jucmuc!
Köszönöm a bíztatást! Bárcsak úgy lenne, ahogy írtátok! Mindenesetre nem tétlenkedünk. :wink:

Kacsa, Pupy!
Igen, az esély megvan, hogy kimaradjon 1-1 pé, csak olyan nehéz elfogadni, hogy elveszik egy hónap. :(

Évi!
Kalkuláltam vele én is, hogy egy pár napot csúszik, csak olyan furcsa azok után, hogy eddig egész jól beállt. Na, de valahogy majdcsak alakul.

Junko!
Köszönöm a tanácsot.

Panka és a többiek!
Köszönjük a vacsi jól sikerült. Igazából már régebben is ki akartuk próbálni, csak most ez a Valentin nap "kapóra jött". Kínaiban voltunk, nem egy első osztályú hely, de a kaja finom volt, mi jól éreztük magunkat és ez a lényeg. :)

Jucmuc!
Gondolok rád, fog ez menni. :)

CsHeni!
Fel a fejjel, küldök +++++++++energiát!

SzHeni!
Ne keseredj el! Panka jól leírta a dolgokat. Mióta én a tablettát abbahagytam csak a bal oldali petefészkemben éreztem feszülést.

Juca!
Tényleg nagyon eltűntél. Mi van veled?

Később próbálok még jönni, csak most gyorsan képeket kell válogatnom.

Kép
Kép
tina82
 
 


Jucmuc!

Nagy drukk a harakirizéshez :wink: Le a kalappal előtted, hogy saját magadat szurkálod! Sok szuri lesz?

Ági!

Jó, hogy újra jöttél! Ezt mondjuk én se értem, hogy miért nem hsg-vel kezdtek inszem előtt :roll: Remélem gyorsan felépülsz majd a műtétből! Nagy kalappal a lombikhoz! Akár már tavaszra babás lehetsz. Hol fogják csinálni a lombikot?

Zsúka!

Nagyon-nagyon jó utat kívánok, érezzétek jól magatokat!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Zsúka!!: nagyon jó utat Nektek!!

Ági: jó, hogy itt vagy! Sajnálom a rossz híreket, de tényleg ott a lombik...Nagyon sok drukkot küldök neked, hogy minél hamarabb baba legyen a pocakodban!

Tina: köszi, most már jobb a kedvem, mert vettünk egy gyönyürű tükröt a lakásba!!Úgy látszik nálam is hat a vásárló-terápia :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Összelegóztuk timcsa verdáját! :D
Kerítettünk egy próbaalanyt is, aki tesztelt. Tetszett neki!!! :lol:

Kép

Próbakuty közelről:

Kép

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Évi!
Cica köszöni a dícséretet! :lol:

Heni!
Kérlek ne legyél szomorú, bízzunk benne együtt,h. hamarosan nekünk is lesz pocilakónk. Én nem tudom sajnos,h. voltam-e toxós,mert ugyan az előző terhességemnél levették a vizsgálathoz a vért, de az eredmény nem derült ki. :shock:

Faul!
Annyira tetszett ez a pozitív hozzáállásod. :D Nekem is erőt adtál. És ne tégy le róla, lehet,h. bejön a megérzésed. :wink: Az az igazság,h. én is elég sokszor érzem,h babát várnék. :oops:

Panka!
Cicasimi megvolt helyetted is. :D Örülök,h. sikerült mindent elintézned.

Junko!
Esetleg nem tennél fel te is egy képet a cicádról? Csatlakozom az aranyöntéshez. :wink:

SZHeni!
Remélem,h. a hétfői vérvételen már minden rendben lesz, addig is vigyázz magadra!

Kacsa!
Örülök,h. Neked is tetszett cica, és előre is boldog névnapot kívánok! Tetszett nagyon a kicsit morbid képecske!

Angie!
Örülök,h. minden rendben a dokinál. Tényleg hamarosan itt a szülés, de addig még élvezd ki minden percét. Meddig fogsz még dolgozni? A cicát Simbának hívják. Már nagyon várom a talit. :lol: Képet nem kaphatnánk a pocidról?

Jucmuc!
Nagyon örülök, ügyes vagy! Biztos holnap is nagyon ügyes leszel. Cica köszöni a dícséreteket.

Gracey!
Mizujs Veletek???

Zsúka!
Én ugyan lemaradtam,h. hová is mentek, de érezzétek nagyon jól magatokat! :lol:

Ági!
Dejó,h. itt vagy, annyira örülök. :lol: Gyere újra közénk és majd együtt szorítunk neked a lombikhoz, hidd el sikerülni fog.

Tina!
Örülök,h. jól sikerült a vacsi. :lol: Sajnos néha nem lehet kiszámolni a PÉ-t. Nekem hónapok óta mindig a 13-14. napon van, és erre a múlt hónapban a18. napon volt. :shock:

Jó éjt és szép álmokat!!!
Vendég
 


Bocsi Kisasszony a kisbetűs írásért! :oops:

Szóval: Timcsa verdát legóztunk

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Egy kicsit eltűntem :oops:

VIRÁG!
GRATULÁLOK :D !!!
Nagyon boldog és problémamentes pocakoskodást kívánok!!!


Angie!
Köszi, hogy hiányoltál :D Tényleg sok leadásom van mostanába, már várom is, hogy vége legyen a februárnak, mert akkor egy kicsit talán ellélegezhetek.

Junkó!
Hogy van a Férjed?

Rólunk:
Mostanában ritkán jövök, mert időm is kevés, na és persze próbálok nem agyalni folyton, ami persze nem nagyon megy. Az előző hónapban szinte minden jelet-tünetet bebeszéltem magamnak, de persze nem volt semmi alapja....
Február 30-án telik le a 3 hónap a Férjem műtétje után, és úgy gondoltuk, hogy a kontrolt már a Kaáliban csináljá majd meg, így bejelentkeztünk és márc.13-ára kaptunk időpontot.
Röviden tömören ennyi van velünk.

Mindenkitől bocsi, hogy csak így sietve csak egy pár sort írok, és legfőképpen, hogy csk magunkról :oops: , de remélem változik majd ez még.

dido
dido
 
 


Sziasztok!

Vissza kell vonnom február szapulását. Férjemmel február 17-én ismerkedtünk meg...

Jucmuc!
Látod? Nem olyan nehéz. Igazából izgalmas folyamat ez a lombikozás. CSak így tovább. Olyan jó, hogy ti már itt tartotok. :oops:

Ági!
Sztem is elhamarkodott volt ez az inszem dolog, de ezzel végül is már ne törődj. Semmi nincs véletlenül...hamarjában jelentkezzetek be a Kaáliba.

Dido!
Egyre jobban van. Gőzerővel gyúrunk a spontánra. Azért én bennetek is bízom még, de azért jó ötlet, hogy rögön Kaáli. Mi pont egy hónappal utánatok megyünk kontrollra.

Panka!
Tényleg már a hónapban megérkezhet a kislány? Azta!
:shock:

Kacsa!
Szuper járgány!

Pupy!
Régebben tettem róla képet, de mindjárt keresek.
Ok, adjuk esélyt ennek a hónapnak.
Nekem is tetszett Faul beírása. Én is így fogok tenni, annyira hiszek benne, hogy ezt az ember lánya tudja...

Zsúka!
Jó utat. :wink:
Vendég
 


CsHeni
Jaa,így már értem a választást.:)
Akkor ugyanazzal a mozdulattal tessék is elhessegetni ezt a gondolatot!!!!Képzeld nekem is van
egy barátnőm, aki egy petevezetővel olyan simán teherbeesett, mint a huzat!!!!
A vásárló terápia nálam is bejön :).

Kacsa
Én is reménykedem benne, hogy később lecsócsál mindent :), mert egyenlőre csak én csócsálok
többet :).
Nem is tudtam, hogy ez a könyv már 30 éve is volt. Amúgy tényleg gyönyörű és a tartalom is
szuper. Én is imádom nézegetni.

Angie
Ha szabin voltál akkor egye fene megbocsájtunk, hogy eltűntél :).
:) hát az még kicsit messzebb van, hogy meg is tudjuk milyen nemű gyerkőc lakozik a pociban :)
De igazából azt hiszem bármennyire is szeretnék csajszit, csak az a fontos, hogy egészséges
legyen.

Évi
Nagyon jól hangzott ám ez a telelés :). El is hiszem, hogy remekül érzetétek magatokat. És hát a
képek :) szuperek. Nekem leginkább az utolsó tetszett :).

Faul
Na ez szuper:) Szorítok, hogy tényleg!!

Zsúka
Szerintem mondhatjuk, hogy hál' Istennek, hogy csak egy kis bélgyulladás. Azt gyorsan rendbe teszik
és már jöhet is a baba.
És hova mentek?

Norwell
Kösz a kérdést :) Túl jól :) néha még aggódom is, hogy miért nem vagyok soha rosszul :). Csak
az éhséggel küzdök mindig, ez ad reményt, hogy növekszik szépen a lurkó.
Hát tudják a villanytűzhelyek mikor kell tönkre menniük :).

SzHeni
Azt el is hiszem. Nem is értem, ha már várni kell gondolom téged sem zavart volna az a plusz pár
nap.

Junko
Nem is igaz!!! Nekünk pl februárban volt az esküvőnk, már nem felesleges!! :), ami feb 26.

Szóval Kacsa vegyél be minket is a listába :)

Beus
Megnéztem a csajszikat iwiwen, nagyon édesek :)

Jucmuc
Húú ez izgalmasan hangzik, akkor küldöm a tüszőérlelő energiákat. Az aszpirint azt mire kell
szedned??

Pankaa
Aztán lassan már még meg is születhet az a baba, ha anya kirohangálta magát :).

Kacsa
Hát igen ilyen a magyar közegészségügy..szomorú..

Puppy
Ja de tündér, imádom a cickákat..kár, hogy nekem már nem lehet, mert allergiás lettem rájuk.
Fehér? Vagy krémszínű?

Ági
Jézus és ez csak most derült ki?? Hát nem csináltag HSG-t inszem előtt??Örülök, hogy visszatértél
és nagyon szorítok, hogy sikerüljön a lombik. Mikor kezditek?
Na közben már más is kérdezte..:)

Dido
Na végre, hogy előkerültél :). Húú akkor ezzerrel szorítok márc 13.-hoz, hogy most már ti is
neki indulhassatik. Férjed rendben van?

Remélem mindenkinek kellemesen telt a Valentin napja. Mi nem szoktunk nagy felhajtást csinálni
belőle, főleg, ha keresztbe szervezek és nekem pont Valentin napon kell fodrászhoz mennem:).
De csini lett a frizum legalább.
Szegény férjem, meg bevásárolt, hogy ő majd vacsit főz nekem..de mire hazaértünk már késő volt
és eléggé hullák voltunk így csak a gondolatot tudtam értékelni :).
Amúgy meg jól vagyunk.
Tegnap szabin voltam és egész nap a dokik közt rohangáltam. :). Voltam a gerincdokimnál, kb. 2
perc alatt letudott..ha nem fáj semmi akkor jó, majd csak akkor kell legközelebb mennem, ha panaszom
van.
Aztán voltam fogdokinál..és aztán a háziorvosnál. Hát a házidokim kicsit fáradt volt. Amúgy édes pofa.
Na ő is letudott gyorsan, befirkálta a kiskönyvembe, hogy minden rendben és már mehettem is.
Tegnap, amúgy nekem sem volt kirobbanó kedvem, de csak az időjárásnak tudom be. Bár tudom, hogy
kell az eső, de nem nagyon szeretem az ilyen szürke időt.

Na sziasztok.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Jó reggelt!

Ma már új nap van, el ment a fekete felhő :D Fleur: nagyon köszi a biztatást! Tudom, szerencsére van rá esély, hogy spontán teherbe essek, de azért piszkál az 1-es szám. Sebaj, jövőhéten mindent beleadunk!!

Dido: imádom a márciust, és minden rendben lesz veletek!!! Örülök, hogy már van időpontotok!

Mindenkinek nagyon szép napot Kívánok!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
VÉGRE PÉNTEK!
Hihetetlen, hogy ezen a héten milyen munkaundorom volt/van!
Gyorsan letudom a mai napot, aztán hétvége!!!!!!
Sajnos elég szürke errefelé az idő, de legalább nem esik...
Mindenkinek legyen szép napja!
Sziasztok!

Kép
faul
 
 


Sziasztok!

Látom hiányoltatok. Tegnap volt a nagyapám temetése.

Gyorsan végigfutottam a termést, két dolog:

Ági!

Ez nonszensz, hogy vaktában volt inszemed :-(

Heni!

Miért nem a beültetés után vette le a vért? A torkodat nem nézte meg? Miért van egy olyan érzésem, hogy ez csak egy pénzszerző akció volt, meg hogy beparrantson? Ennyire nem lehet szétszórt. Bocs nem nagyon finomítottam, de zet gondolom. Remélem hétfőn minden rendben lesz!!!

Többieknek drukk! Dido! Üdv!

Tali?

Többi a blogban. Elkezdtem a Telekes vadászatot :twisted: Izgi!

Na ha lesz időm jövök, de ma a változatosság kedvéért megint bálozunk.

:lol:

tjuca
 
 


Sziasztok! :D

Panka!

Köszönöm!!! :D


Ági!

Örülök, hogy hallok Rólad, de sajnos fel nem fogom ésszel, hogyan csinálhattak inszemeket átjárhatósági vizsgálat nélkül! Remélem most már jó kezekben leszel! Sok sikert! :)

Kacsa!

Köszike! Nagyon jó Timcsa verdája! :)


Tina!

Köszönöm! :)


Évi!

Nem lehet tudni előre pontosan mennyi szuri lesz összesen, tegnap az ápoló csajszika adta be, ma reggel pedig ÉN!!!! magamnak! Hát kb. 5 percet szórakoztam mire be mertem nyomni a tűt. :) le is izzadtam rendesen! :)
Még holnap és holnapután reggel is beadom magamnak, aztán hétfő reggel tüszőnéző kontroll. Ott majd kiderül, hogyan tovább.

Zsúka!

Jó utat Nektek!

Cs.Heni!

Örülök, hogy jobb a kedved mára! :D


Junkó!

Nagyon aranyos vagy! Igen, nagyon örülök neki, hogy már itt tartunk! Hamarosan meglátod Te is milyen jó érzés végre reménykedni egy picit!

Fleur!

Köszi szépen, nagyon rendi vagy! Az aspirint rutinszerűen alkalmazzák IVF kezelések során, a mnyh-nak segít ha jól tudom, de pontosan sajna nem tudom elmagyarázni.:( Az a lényeg, hogy szedem mert köll .) Azon kívül szedem az Elevitet, E vitamint, méhpempőt, folsavat...szóval nem unatkozom.:)

Anikó!

Hogy vagy? Rég olvastam rólad. Tudom, hogy feküdnöd kell. Remélem minden rendben veletek! Gondolok Rátok!

Majd ha legközelebb teszel fel táblát légy szíves javíts ki, ma van a 3. c n-om.

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok :)
Beus és Zoli :)
Hatalmas gratula nektek a lányokhoz :) Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit :)
Kép

Pupy :)
Sajnálom a mensit :( Ne legyél elkeseredve! Lesz kisbabád hidd el :)
Elküldöm a számom, de a másik is az enyém :D

Évi :)
Örülök, hogy jól sikerült a "nyaralásotok" :) A képek nagyon jók :D

Tünde :)
Nagyon helyes kis pocid van :)

Kacsa :)
Nem semmi a pocakod :shock: Nagyon csini vagy :)

Bocsi, de majd később még bővebben is :oops:

Rólunk:
Múlt csütörtökön nem tudtuk levinni semmivel sem Peti lázát, még injekcióval sem :(
Estét már kórházban töltöttük infúzión :( Sajnos szopizni nem engedték, így a tejcsi alaposan megcsappant :( Szombaton már kijöttünk elbocsátó lappal, de csak kedden engedtek ki papíron is. Kapott gyógyszert, amitől kiütéses lett.
Szopi megvonástól szopisztrájkba lépett és semmit sem evett. Fejéssel tartottam a tejet, de végre tegnap este újra szopizni kezdett :) Most úgy néz ki rendeződött a helyzet, bár még nem eszik annyikat mint eddig. Kis gyengécske, de alakul :D
Szóval szép kis hetünk volt.

Puszi

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Egy pár sort feltétlenül irok magamrol! :oops:
Voltunk kedden terheléses vércukor vizsgálaton!
Az éhgyomri jo lett de a 120 perces elég magas!
Azt mondta az orvos hogy diétáznom kell! :shock:
Csak nem tudom hogy,mert eddig 4kg-ot hiztam nem kivánom az édeset (egyböl kihányom)és nem eszem eszetlenül mert nem is kivánom a fekvés miatt!De beszéltem egy diabetologussal és megnyugtatott hogy a fekvéstöl van és attol hogy a szervezetem nem kap cukrot és a 75gr glukoz kicsit megboritotta a cukorszintem!De a nögyogyászom ragaszkodik az ismétléshez igy a 32-ik héten ujra csinálják! :evil:

Ági! :D
Legalább kiderült,hogy mi a gond!
De bosszanto hogy csináltak igy inszemet hogy erre nem figyeltek oda!!!

Évi! :D
Nekem a komoly tévénézös ágyban fekvös kép a kedvencem!
Nagyon édes!!!!

Kacsa! :D
Szuper a babakocsi!
Nagyon szép!
És a tesztalany.....?! :lol:

Juca! :D
Fogadd öszinte részvétem! :(

Bocsánat,hogy nem irok mindenkinek de amint lazitás lesz a fekvésemböl egyböl felveszem a fonalat ujra!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni. Mi is szeretnénk már babát, igaz mi csak most kedtünk el dolgozni a projekten

Páromnak van egy keresztlánya (húgának a kislánya) és vele szoktam kiélni anyai érzéseimet, de már nagyon felnőtt, 5 és fél éves.

Pajzsmirigy alúlműködésem van és arra szeded L-Thyroxin 100-ast napi 1x (50-essel kezdtem). Elvileg ez szinten tart, csak nehezebb teherbe esni. A dokinak mondtam, hogy babát szeretnénk és ő a Gravidát ajánlotta. Nektek van valami véleményetek / tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Ti szedtek valami vitamint?

Tudtok segíteni abban a kérdésben, hogy terhesség előtt kell-e valamilyen védőoltást kapnom, ha én csak bárányhimlős voltam gyerekkoromban és más gyerekbetegségem nem volt? Mint az előbb írtam egy gyerek van a családban, igaz nem az enyém, de nagyon sokat van nálunk és az oviban mindenfélét összeszed.

Szép napot mindenkinek!

Evelin

Kép
evin
 
 


Sziasztok!
Mindjárt visszaolvasok, csak dobok pár képet Emili lakosztályáról. :D
Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Ebédke előtt még picit ideragadtam ... Anyósnál ebédeltünk tegnap és van maradék. Úgyhogy arany életem van! :)

Annácska!

Köszönjük a dícséretet!
Akartam csinálni egész alakos fotót is, hogy lássátok, hogy fejem is van, de egyedül nem ment, Apa meg későn jött este.

Petikének további jobbulást!!!

Anikó!

De jó, hogy jöttél kicsit részletesebben is!

Timcsa verdától totál fel vagyok dobva én is! Jobban örülök neki, mintha én kaptam volna egy autót! :)

Este a lábzsákot nem tettük fel. Gondoltam, felpróbáltam azt is. Ugye kis naív, megy ez egyedül is, csak úgy érzés alapján. De rögtön kezdtem pánikolni, hogy csak egy része van meg a zsáknak, mikor kiderült, elolvasva a használati utasítást, hogy meg van az, csak jól elrejtették. Aztán meg azon aggódtam be, hgoy a zip-zár-nak az egyik feléről hiányoznak a fém bigyók, de kiderült, hgoy az sem hiányzik, csak a másik oldalról kell indulni. Majd a patentot nem találtam, haová a szélfogó részt kell patentolni. Persze megvolt az is, csak a tető volt odapatentolva ... De ha a lábzsák megy oda, akkor hova teszem a tetőt? No, végül meglett az is!

Tesztalany láttán egyébként Apa is elérzékenyült. Szerintem kezdi felfogni, hogy mostmár nincs menekvés!!!

Vércukidat sajnálom! De hátha igaza van a diabetológusnak és nincs semmi gond!!!
A 4 kg viszont nagyon kevés!
(Mondom ezt én, aki az előbb legebézett a barátnője ...)

Meddig kell még feküdnöd? És végülis miért? A rossz helyen tapadt lepény miatt?

Szia Evelin!

Üdv a csapatban!

Én tervezett terhesség előtt 3 hónappal elkezdtem szedni az Elevitet, de ugyanezt tudja a Gravida is, szóval mindegy, hgoy melyiket eszi az ember lánya és szedtem még napi 1 szem folsavat is (ezt recept nélkül lehet -vagy legalábbis akkor még lehetett- kapni a gyogyitárban).

Meg én nézettem rózsahimlő és toxoplazmózis védettséget vérből. Ezt nem mindenki csinálja meg, sőt sokan nyafognak érte. De, ha olyan a házidokid vagy a nőgyogyid, biztosan megcsinálja.

Érdemes még előtte rendebetetetni a fogaidat, ha van ilyen gond. A terhesség úgyis picit megviseli őket + ne terhesen kelljen fogdokihoz járni.

Amúgy, ha a ciklusod rendben (időre jön meg, van pé-d), akkor szerintem sok más tennivaló nincs. Csak sűrűn (pé-kor másnaplonta) szeretni egymást Apával!

Hődet méred vagy ilyesmi? Abból szépen lehet következtetni a pé-re és könnyebb belőni az időpontokat!

kacsa14
 
 


Annácska!
Szegény Peti baba!Nagyon sajnálom!De jó, hogy már jobban van!!!!További jobbulást Neki!

Anikó!
Örülök, hogy hallok Rólad! :D Nagyon remélem(gondolom te is :lol: ), hogy már nem sokáig kell feküdnöd!!!!

Ági!
Sok sikert a lombikhoz!Nagyon drukkolok!!!

Didó!
Jó Rólarok is hallani!Nektek is mennek a drukkok!Kitartás kívánok!

Én voltam ma ctg-n, ami jól sikerült.Szerdán kell menni megint.
Tegnap valószínűleg a nyákdugó egy darabját találtam a fehérneműmön, amire rákérdeztem a szülésznőnél.Azt mondta biztos az volt, a sok méhkeményedés, jóslófájások hatására lassan nyíladozik a méhszáj, ezért van. :lol: Hát én ennek roppant örülök, legalább mire élesben megy a dolog, már ennyivel előrébb leszek. :lol:
Kezdek izgatott lenni.A szülésnőm is megjegyezte, hogy nagy pocakom van, mire mondtam neki, hogy mekkora volt Emili buksija a hétfői uh-on(92mm), azt mondta mostmár ne sokat nőjön, jöhet lassan kifelé! :lol:
Hétvégén vendégeskedés lesz nálunk, holnap jönnek keresztanyámék, vasárnap meg anyósék. :D
Mivel a főzést nem vállaltam be, így megyünk étterembe kajálni!Nyam-nyam! :lol:
Ja, és az utóbbi pár napban csillapíthatatlan étvégyam lett! :oops: De hogy mitől??? :roll:

Kellemes hétvégét Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!
Bocsi, nincs időm most írni, csak:

Evin!
Isten hozott közöttünk. Örülök, hogy csatlakoztál. Itt biztos nagyon jól fogod érezni magad. Kapsz majd tanácsot, vigasztaló szavakat (de ne legyen rá szükséged). Mielőbbi babásodást kívánok neked a problémák ellenére.
Egyetlen gyógyírt tudok neked ajánlani (amit én sajnos nem használtam), hogy ne foglalkozz tul sokat a teherbeesés gondolatával, hanem csak szerességek egymást, főlek a ciklusod közepe tájékán, és akkor hamar lesz baba. Ha túlságosan akarod, biztos, hogy kicsit csúszni fog a teherbe esésed. Én így jártam.

Majd jövök hétfőn. Addig is MINDENKINEK nagyon szép, napsütéses hétvégét kívánok.

Puszó,
Vendég
 


Szia Evelin!

Vitaminnak jó a gravida. Védőoltással kapcs. van egy védőoltás szakértő, írj neki itt van a blogban a címe:
http://kovacs-telekes.org/juca/blog/?p=169
Mesélj magadról egy kicsit :-)

tjuca
 
 


Anikó!

Mikor lazulhatsz már végre??? :roll: :wink:
4kg? nekem meg kellett szorozni 5-tel :shock:

tjuca
 
 


Köszi Lányok az üdvözést :D

Most nem tudok írni, hétfőn pótlom a kis beszámolót magamról (sajnos otthon nincs net csak a munkahelyemen) :?

Mindenkinek jó hétvégét!

Kép
evin
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem, egyszer belestem hozzátok, futólag elolvastam az üziket, de többre nem jutott időm.
Előszöris mindenkinek köszi a gratulációt, aranyosak vagytok.
Jól vagyunk, 10-én szombaton jöttünk haza. Nagy volt az izgalom, ahhoz képest az első nap teljesen probléma mentes volt éjszaka is csak szopizni kelt fel Máté, aztán szunyált tovább. Alapjában nyugodt baba, azért minden nap van 2-3 óra sírós fázis, de ez normális, azt hiszem.
Egy bánatom van, hogy kevés a tejem, ezért kap tápszert is. Először mindig cici, aztán kevés tápszer. A kórházban nagyon kevés tej indult, 10-20 gr-ot mértünk csak, miközben Máténak már 50 gr-ra van szüksége.
A szülésről valamelyik nap írok részletesebben.
Anikó
cukor miatt ne aggódjál. egyébként a diéta nem sima cukormentességet jelent, hanem csökkentett szénhidrátot (kenyér, tészta, krumpli, rizs, ezekben mind van.) nekem is kellett diétáznom, elég korán a 20 héttől. viszont utána nem ellenőrizte a doki. (amin kicsit csodálkoztam.)
Pankaa
nagyon szép a leányzó szobája. (fú most nem olvastam vissza részletesen, sikerült végül elköltözni?) most már érted izgul a fórum...
várjuk a gyerekorvost, úgyhogy búcsúzom.
a napokban jövök megint
puszi
syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!
Köszi.Igen, ez már az új lakásban készült kép.
Képeket is kérünk majd! :D Ne búsulj a tejcsi miatt, még most is beindulhat.Iszol vmilyen teát, ami serkenti a tejtermelést?
Minden jót Nektek!

Bea!
Ti hogy vagytok?Régen jelentkeztél, és képet is régen kaptunk. :D

Évi!
Lehet priviben is, de érdekelne, hogy mi érdemes tudni a Kolpingról?Mire készüljünk, mi az ami nem volt, de kellett volna, milyen a kaja, stb.Köszi.Tavsszal azt hiszem el kell kezdeni ennek is utánnajárni, ha nem akarunk lemaradni a nyári szezonról. 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
teszek fel két képet Mátéról. Ez még a kórházban készült, azt hiszem 3 napos volt.
syry Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Syrsy: nagyon édes Máté baba!! Sajnálom, hogy kevés a tejcsid, de reménykedem hátha lesz több!!

Pankaa: olyan aranyos a kis Emili szobácskája!!

Evin: itt is üdvözöllek Téged!! :D :D

Anikó: jó, hogy írtál egy pár sort magatokról!!! 4kg nem valami sok, de mondjuk még van időd :D

Angie: neked is nagyon szép hétvégét :D

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Hát, ennyit a megérzéseimről... :)
A jól megszokott 28 napos ciklusom mostanában igencsak rendetlenkedik. Az utolsó 30 napos volt, elötte 27, elötte 26.
Most 25 ha jól számolom....
Van valami tippetek, vagy ez nem kóros?

Kép
faul
 
 


Syry!
Nagyon helyesek vagytok! :D

Faul!
Sajnálom! :( Ciklus ügyben beszéltél már dokival, hogy mitől rövidült meg?Néztek hormonokat?

Heni!
Köszi. :D Emili él mint hal a vízben :lol: Ha keddig bentmarad, akkor tényleg Halak lesz. :D

Szerencsére a vendégsereg csak holnap érkezik, keresztanyámék átrpgramozták magukat máról holnapra. :D
Ma sütöttem fincsi sós rudat, a férjem meg kiatakarított!!! 8)

Nomi????

Nárcisz???

További kellemes 7végét!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Junkó!
Drukkolok Nektek a spontán bbócához :D !!!
Köszi, hogy drukkolsz nekünk, de én már nem bizok a spontánban, viszont nagyon megnyugtat, hogy egy hónap múlva megyünk a Kaáliba. Nagyon bizok benne, hogy ott már tényleg tudnak majd segíteni.

Virág!
Köszi szépen, így 2kívülről" teljesen rendben van a Férjem, de azt majd csak a kontrolon tudjuk meg, hogy mennyire volt eredményes a műtét.
Az étvágy az nagyon-nagyon jó jel :D , és örülök, hogy a gerinced is rendben van. Meddig dolgozol még?

CsHeni!
Köszi szépen. Én is nagyon drukkolok Nektek!!!

Juca!
Sajnálom a Nagypapádat, részvétem...

A taliban én is benne lennék, mikorra tervezitek?

Annácska!
Sajnálom a kis Petikét, hogy ilyen beteg volt, de örülök, hogy már kezd kilábalni belőle, további jobbulást kívánok Neki!

Anikó!
Jó volt olvasni Rólatok. Remélem a diabetikusnak igaza van, a lényeg, hogy ne aggódj, kíméld magatokat!

Evelin!
Üdv. közöttünk, és mielőbbi pocakosodást kívánok Neked :D !
A gravidáról én is azt hallottam, hogy ugyanazt tudja mint az elevit, úgyhogy érdemes szedni. Én Elevitet szedek kisebb-nagyobb kihagyásokkal már 2 éve.

Panka!
Emilinek nagyon szép lakosztálya van, biztos imádni fogja :D
Nem semmi, hogy már itt tartotok, kívánom, hogy problémamentes szülésetek legyen :D !

Syry!
Én még nem is gratuláltam Nektek, úgyhogy most így megkésve GRATULÁLOK :D ! Máté baba nagyon édes kisfiú :D

dido
dido
 
 


Helló, lányok!

Annácska!
Jaaaaaaaaj, nagyon-nagyon durva, szegény Petike, mi lehetett a baj??? Örülök, hogy jobban van, sok-sok puszika neki!

Panka!
Nagyon csini lett Emili szobája, én is elfogadnám! :D Most már csak a "belevaló" hiányzik... ;)

Dido!
Jó hallani Rólad is!

Syry!
Szépek vagytok nagyon, Máté édes baba!

Evin!
Üdv közöttünk!

Anikó!
De jó, hogy írtál egy kicsit!!! 4 kg??? Az semmi, nagyon ügyi vagy! Kitartás!!!

Faul!
:( :( :(

Ági!
Előre a lombikkal!!! Örülök, hogy újra jössz!

Évi79 (Nászasszony... :twisted:)!
Jól eldumálnak majd ezek ketten, Kendének most már a dajdaj van soron, azt szajkózza egész nap, meg a gyi-gyi, hö-hö...

Ma megvettük az autósülést végre, ráfért a gyerkőcre, a hordozóban már olyan volt, mint a kötözött sonka... :P

És azok a híres fogacskák (végre sikerült lencsevégre kapni őket...)

Kép

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Kacsa!
Kép Sok Boldog Névnapot Kívánok!

MA MÉG JÖVÖK, CSAK VISSZA KELL OLVASNOM!


PUSSZ

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Syryx!
Gratulálok Mátéhoz! :D

Kacsa!
Névnapod alkalmából sok boldogságot kívánok!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Kacsa! :D
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!! :D

További szép hétvégét mindenkinek!!
Nálunk hétágra süt a nap. Asszem sétálunk egyet a párommal.

Puszi : Hangyi
hangyolca77
 
 


Jó estét!

Kacsa: nagyon boldog névnapot kívánok!!

Hangyolca: nálunk is sütött szerencsére a nap, de nem volt időnk sétára....Sebaj, mindjárt itt a tavasz :D

Lányok: szerintetek, ha a férjemnek van egy pici prosztata gyulladása, volt vele dokinál, de még csak antibiotikumot sem kell rá szednie, akkor lehet próbálkozni? Tudom hülye vagyok, de annyira félek...Most 24-én lesz 1 éve, hogy elvesztettem a kislányomat és nem akarom, hogy bármi baj legyen....Állandóan szedjük a vitaminokat, nem iszunk, dohányzunk, stbb...Szerintem ennél egészségesebb életet nem is élhetnénk...Erre most jött egy kis gyulladás..Nem akarom kihagyni ezt a hónapot, de azt sem szeretném, ha baj lenne...Velem szerencsére minden rendben, 1 hete még a férjem is teljesen oké volt...Ő azt mondja, hogy nyugodtan próbálkozzunk...

Az a baj, hogy állandóan idegeskedem valamin....Stresszelem magamat, mert félek, nehogy megint baj legyen..Pedig mások nem is szednek vitaminonkat, sőt oda sem figyelnek magukra és lesz egészséges babájuk... Ezt a hátrányosabb helyzetűekről írtam...

Egy kicsit hosszúra sikerültem, bocsi!

Pussz:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Zsúka és a Többiek!

Volt egy fos dokim, aki elriasztott a Hsg-től és felajánlotta a 2 inszemet.
Persze, hogy bevállaltam :? Nem baj, valamiért így kellett lennie.
Mostani dokim az a doki, akit kerestem :D

Sz.Heni!

Mennek a drukkok a holnapi vérvételre, hogy emelkedjen a Hcg!!!

Fleur!

Én még nem is gratuláltam Pindur Pandúrhoz! Gondtalan pocakodást kívánok Neked!

Evin!

Üdv. a csapatban, jó helyre jöttél!

Évi!

Szegeden lesz a Kaáliba, már nagyon várom. Szerintem holnap kérek is időpontot.
Délután megyek varrat szedésre, estére már okosabb leszek :)
Dóri kész hölgy , és mekkorátt nőtt mióta nem láttam.

Panka!

Emili lakosztálya nagyon szép. Most rajtatok a topik szeme!

Syry!

Gratulálok Máté babához, nagyon formás, szép kisfickó!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Kacsa :) Én is boldog névnapot kívánok! :lol:

Syry :) Nagyon édes Máté baba!

Pankaa :) Gyönyörű szobával várjátok a kis Emilit! :lol:

Ági :) Jól emlékszem, hogy P.Z. a dokid?

Norwell :) Olyan édes a kis Kende, nem semmi mekkora fogacskái vannak már! :lol: Milyen autósülést vettetek?

Evin :) Üdv itt! :lol:

Annácska! Nagyon sajnálom, hogy végül kórházban kötöttetek ki! :cry: Miért nem engedték, hogy szopizzon? :shock: További gyors gyógyulást nektek!

Velünk nincs semmi különös, csak annyi, hogy Kristóf alig alszik. :( Ma félórás nappali alvás után 21:30 körül tudtam lerakni. Meg vettünk neki egy tök ari szandit.

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Kacsa!

Utólag nagyon boldog névnapot kívánok!
Timcsa-mobil nagyon vagány :) Hát még a tesztalany milyen büszkén pöffeszkedik benne :)

Dido!

Nagyon örülök, hogy írtál! Kihez mentek a Kaáliban? Ott tuti jó kezekben lesztek :) Drukk a kontrollhoz, de bizti jó eredményeket kaptok!

Fleur!

Jó kis dokilátogatós napod volt. Kedved jobb már?

Anikó!

Na még ez a cukor is :( Biztos nincs semmi baj, én is inkább a diabetológusnak hinnék :)

Evin!

Üdv itt! Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van :? Én Euthyroxot szedek, ez szépen beállította az értékeket. Elevitet szedtem minden másnapo, a köztes napokon meg folsavat. A rubeola elleni védettséget érdemes vérből megnézetni, mert az gond, ha terhesen kapod el. Sok sikert a babásodáshoz!

Panka!

Emilinek csudaszép szobácskája van! És még egy hintaszéket is látok ott :) Annyira el tudom képzelni, ahogy fogod a karodban azt a kis csomagot, és hintáztok együtt :)
Hogy sikerült a vendégeskedés?
Nyákdugó?! Atyavilág! Remélem értesít minket valaki, ha mentek szülni, ugye? Azt hiszem Emili nem várat magára már sokáig :)
Privit nem felejtem el, igyekszem írni :)

Syry!

Máté nagyon szép baba, olyan kis kisimult a pofija, édes!

Faul!

Sajnálom :( :( :(

Évi!

Virág egyre szebb! Tündéri, ahogy mosolyog :) A nyálbubifújást is megnézném :)

Norwell!

Világszép fogacskák :)

Totál nem idevágó kérdésem van, ti hogy tudjátok: ha a férfi az idősebb, akkor melyik félnek kell felajánlani a tegeződést? Mert ugye egyneműek között az idősebbnek, na de férfi és nő között?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Evin, üdv köztünk. Anyukámnak is pajzsmirigy alulműködése van, aztán itt vagyunk tesómmal mind a ketten. Mondjuk azt nem tudom nála mikor derült ki. :shock:

Panka!
(ugye nem haragszol, hogy viccelődtem a baba nevén...néha kicsit túl fanyar a humorom...hülye vagyok)
Szuper a szoba. És ez a nyákdugó! :shock:

Faul!
Ajj nem már. :(
Nekem is úgy viselkedik a menzim mint neked. Eddig 27-28 napos volt, most ,meg 24-30-ig bármi előfordulhat. Én kérdeztem a dokitól, de nem mondott rá semmit.

Ági, Didó!
Akkor nagyon sok sikert a Kaálihoz!!!
Vendég
 


Évi!

Etikett szerint egy bizonyos koron túl a nőnek. Én nem mindig merek, mert néha az alá-fölé rendeltségi viszony is bezavar, de huszon párév felett azért már a nő kezdeményez.

Csheni!
Én biztos próbálkoznék.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: