Új privát üzeneted érkezett!

Angie: próbálok optimista lenni, bár ez nem mindig sikerül! Ma nagyon jó napom van, bár megbűntetett a rendőr, viszont megjött a mensim :D :D :D Ez az utolsó hónap, hogy örülök neki, mert most már éles babaprojekt!! Olyan izgalmas...Tudom, tiszta hülye vagyok!!! Hihetetlen, hogy Te már 27 hetes kismama vagy...Azért szomorkodom, hogy nem tarthattam veletek!

Évi: nagyon szuperek a képek!!! De jó, hogy ennyira klassz volt a telelésetek!

Faul: most már nincs is nagyon messze, hogy megtudd tényleg baba van-e a pocidban :D Drukkolok!

Pankaa: részletes beszámolókat kérünk majd mindenről!!!

Zsúka: az aloe verából az áfonyásat iszod?

Milló puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Beus és Zoli! :D
Gratulálok és jó egészséget kivánok nektek!!

Anikó! :D
Javitanál a táblában, ma 6 cn.

Juca!
Részvétem!
Azért megnéztelek az újságban ám!! :wink:

Évi! :D
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás/telelés. Jók a képek. Az utolsó a legjobb.

Monyo! :D
Akkor mindent bele, hajrá!!!! :wink:

Pupy! :D
Sajnálom a mensit! :( De ne aggódj neked is lesz kisbabád!!

Faul! :D
Legyen igazad! :D

Most ennyi! Bocs, ha valakit kihagytam, nem sok időm van mostanában.

Puszi mindenkinek: Hangyi
hangyolca77
 
 


Sziasztok!

Beus és Zoli!
Megnéztem a lánykákat, gyönyörűek!!! Gratulálok hozzájuk, jó egészséget és sok-sok tejecskét kívánok!


Faul!
Tesztelni mikor akarsz? Esetleg egy hőmérés, csak kíváncsiságból?

Pupy, drága!
Gyere közénk gyakrabban, hátha egy kicsit fel tudunk vidítani... ;) Sajnálom a mensit. Anyudat egy bizonyos szempontból megértem, szeretne már unokázni, de hát tudhatná, hogy rajtatok nem múlik… Attól pedig nem lesz jobb, ha bizdergál Benneteket…

Panka!
Hat foga van a drágámnak, alul kettő, fölül négy. Olyan édes, amikor vigyorog! Majd megpróbálom lefényképezni (csak mire lekapnám, mindig abbahagyja… ;) ) Fúúúúú, most nézem, hogy már NST?????????? AKKOR EZ MÁR A FINIS, BÉBI!!! :D :D :D

Csheni!
Görög nyelv??? Tök jó! :D Akkor babaproject indul!

Zsúka!
Örülök, hogy nincs endo, azért a három hónap nekem nagyon soknak tűnik egy bélgyulladás kikezelésére…

Juca!
Nem hal ki a topik, ne aggódj, nem engedjük (mondom én… :oops: :D )!

Szheni!
Teljesen változó, kinél mikor jelentkeznek a tünetek, van, akinek az a tünet, hogy nincs is tünet… ;) Nagyon drukkolok hétfőre!!!!!!

Monyó!
Ej, hát nem értek oda a repesztődrukkjaim??? Remélem, a szuri megteszi a magáét, Ti pedig a magatokét! ;)

Brill!
Még nem tuti, csak elég valószínű, hogy a fogtól nyügizik, meg esténként elalvás után felsírások is vannak, ami eddig nem nagyon volt.

Fleur!
Köszi a kérdést, sztem sokkal jobban, mint mások, vannak gyerekek, akik órákat ordítanak a fog miatt, azért ezt (eddig) megúsztuk. Hogy vagy, kismami?

Évi!
Nagggggggyon jó lehetett a „telelés”, tök jók a képek, egy kicsit sárga vagyok, no de sebaj, majd nyáron Balaton! :D Dóricica nagyon édes továbbra is!

Hogy ne maradjunk ki a jóból mi sem, tegnap két adag muffin papírba meregetése után a villanysütő úgy gondolta, hogy szikrázik egyet és megadja magát az örökkévalóságnak... :x Még az a szerencse, hogy van sima palackos gáztűzhelyünk is, csakhogy az nem melegít olyan hamar, így kifolytak a muffinok a papírból, gondoltam is rá, hogy benevezem őket a világ legrandább süteményei kategóriában... :twisted: De azért elfogyogatnak lassan-lassan...

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 

 
 

Sziasztok!

Bea!
Gratulálok a lányokhoz! :lol:
Sajnos én nem tudom megnézni őket az iwiwen! :cry:
Ha tudtok, ide is tegyetek képet!
Kép

Pupy!
Sajnálom, hogy rossz kedved van!
Gyere közénk!

Faul!
Úgy legyen!!!!!
Szorítok!

Monyo!
Neked is drukkolok nagyon!

Évi!
Nagyon írigykedek Alsópáhok miatt!
Tudod, mi lemaradtunk, most szerettem volna febr. végén menni! :cry:
Klasszak a képek! :lol:

Norwell!
Puszi Kende baba buksijára! :lol:

Jó Éjt!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Boldog, szerelmetes Valentin napot mindenkinek!

Kép
faul
 
 


Szép jó Reggelt!!

Olyan gyönyörűen süt ma a nap, hogy tilos a szomorkodás!!!

Mindenkinek boldog Valentin napot kívánok!!

Kép

Norwell: igen. amint elmúlik a mensim:)

Anikó: megtennéd? 2 cn. Köszönöm...

Pupy: ne búslakodj, mert Pankaa szól a gólyájának és ebben a ciklisban nekünk is hoz egy pocaklakót!:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Beus :) és Zoli :) Nagyon sok szeretettel gratulálok a lányokhoz - én is megnéztem őket az iwiw-en, nagyon kis édesek!

Évi :) Klassz lehetett ez az alsópáhoki üdülés! Nyáron mi is majdnem odamentünk... Pipi pedig varázslatos a képeken!!!

Faul :) Drukkolok, hogy bejöjjön a megérzésed! :lol:

Annácska :) Hogy van Petike? Szörnyű lehetett, hogy nem tudtad levinni a lázát :(

Juca! Részvétem :cry:

Pupy :) Tudom, hogy nem könnyű, sőt, de próbáld meg a füled mellett elengedni az ilyen megjegyzéseket!

Zsúka :) Örülök, hogy semmi endóra utaló jelet nem találtak!!!

Pankaa :) Azért tényleg próbálj pihenni, az a legfontosabb! És köszi az érdeklődést, most nem tudom hirtelen, mit írtam utoljára, úgyhogy kezdem a múlt csütörtökkel. Voltunk a fül-orr-gégésznél, aki azt mondta, hogy a gyulladás elmúlt a füléről, viszont még mindig nem szellőzik rendesen a dobhártyája (megnézte vmilyen géppel). Hétvégén Bp-n voltunk, megnézte a tesómék gyerekorvosa is, aki viszont 3 év alatt nem javasolja az orrmandula kivételt. Hétfőn pedig voltunk homeopatánál, akivel kb. 1,5 órát beszélgettünk, csütörtökön kell mennünk az alkati szerért, aztán 4 hét múlva kontroll. Kiváncsi leszek...

Boldog Valentin napot mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Zsúka!
Hála Istennek, nincs endora utaló jel. Gondoltam én, hogy nem lesz ilyen gond. Én is bebeszéltem magamnak az endot annak idején, sőt PCOt is. Gyomorcucc kiiktatása után már tényleg tietek a pálya. De aztán mostmár tessék megnyugodni. Ez lesz a te gyógyíred.

Mindjárt jövök még....
Vendég
 


Először is ami az előbb lemaradt:

MINDENKINEK nagyon boldog Bálint Napot kívánok! És hogy ez a mai szimbolikus szeretet egész évre kiterjedjen az élet minden területén.
Kép
Vendég
 


Sziasztok! :D

Kovács Család!

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! Gratulálok a kislányokhoz! :D

Juca!

Részvétem a naggpapád miatt. Sajnálom. :cry:

Évi!

Még mindig nagyon szép kislány Dórika, irtó jók a képek egy kis tünemény!


Heni, Brill, Norwell, és mindenki: köszönöm nagyon a drukkokat!

Holnap kezdem a szurikat. Bemegyek a Kaáliba, legalább az elsőt megmutatják, hogy kell beadni.
Már bevettem a mai aspirinem. Azt is ma kellett elkezdenem.

Aztán ma du.3-kor kell telefonálnom, hogy megmondják szombaton vagy hétfőn kell-e mennem uh-ra. Mert az 5. nap vasárnapra esik, és akkor nincs orvos. :(

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!


Tündi!

Nagyon helyes a pocid! Gratula az első kismamagatyához :)

Norwell!

Kende nagyon kis édes lehetett, ahogy berreg :) Hamarosan a számítógép elől is ki fog túrni, úgyhogy most netezd ki magad :)
sajnáloma sütődet :( Meg lehet javíttatni?

Kacsa!

Tényleg jó nagy már a pocid, nagyon csini kismama vagy :)

Fleur!

Örülök, hogy jól fogadták a főnökeid a babahírt :) Édes a képen a kis drága :) És igenis sokminden látszik!

Annácska!

Hogy vagytok? Még a hideg is kirázott, szegény Petike... Remélem azóta már minden rendben!

Panka!

Aztaaaaaa, de szép nagy pocak! (Énisénisénisilyet...)
Hogy haladsz a babaholmi rendezgetésével? Dobjad csak azt a képet, ha kész vagy vele. Emlékszem, én szín és méret alapján is csoportosítottam először. Miután már megvolt a Dóri persze már nem :twisted:

Csibe!

Igen szép méretekkel rendelkezik Gáborbébi :) Pusszancs neki :)

Zsúka!

Sajnálom, hogy megjött, pedig úgy reménykedtem... Az viszont szuper hír, hogy nincs endó!

Pupy!

Persze hogy lesz neked is babókád! Ez nem is kérdés! Mélypontok jönnek néha, de majd segítünk kievickélni belőle!!!

Faul!

Drukk, hogy bejöjjön a megérzésed!

Nagyon-nagyon szépen köszönjük mindenkinek a dicséreteket :)

Na, most csak ennyi voltam, mert a változatosság kedvéért a Dóri tiszta takony :( Amint meggyógyul, bepótoljuk az elmaradt talit nálunk, oké?

Ja, és a topic tuti nem hal ki, majdnem két és fél éve írok ide, én tuti nem hagyom!!!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jucmuc!

Te jó ég, majdnem kimaradtál :oops: :oops: :oops: Nagy-nagy drukkok a szurikhoz! Csak nagyon halkan írom, hogy veled kapcsolatban csupa jó érzésem van, szerintem nem is csak egy babád lesz...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Judit!
De jó! Ezek szerint időben megjött a mensid. Ez szuper, és minden nap gondolok rád. Biztos ügyi leszel a szurival.
Vendég
 


Sziasztok!

Előzör is kellemes Valentin napot kívánok Mindenkinek!
Kép

Itt süt a nap, tavsz van, és nekem végre sikerült elintáznem a dolgokat!!!!El sem hiszem! pedig most sem volt egyszerű, a tb-nél majdnem visszaküldtek a munkaügyi kp-ba, mert lemaradt egy dátum a nyomtatványról!Hát persze, hogy nem mentem vissza, gyorsan ráírtam amit kellett, suttyomban :-) Már csak a gyerekorvos választás van hátra, azt majd jövő 7en.
Kép

Norwell!
Hát igen, már a végét járom :lol:
Sajnálom a sütőt. :( Úgy látom most háztatrási gép mizéria van. :evil:

Pupy, és minden babára váró!
Feltétlen beszélek a gólyámmal!! :lol: Addig el sem engedem, míg meg nem ígéri a babókat! :wink:
(Elvégre ez neki hivatali kötelessége :lol: )

Timika!
Kíváncsi vagyok hogy beválik-e a homeopátia, én nagyon drukkolok hozzá!

Jucmuc!
Sok sikert!

Faul!
Mikor tesztelsz?Emili fúrja az egyik oldalamat, a kíváncsiság meg a másikat! :lol:

Évi!
Lesz majd kép, de előb fel kell szegelni a falra a képeket, és utánna csinálok.De a szegelés Tomira vár. :wink:

Ma mindenki észrevette a pocakomat, és jöttek a megjegyzések:biztos fiú, mert hátulról nem látszik(kabátban nem is), jó nagy baba lesz, több mint 4 kg!(kabátban nagyobb is
:wink: ),hány kilót híztam?(mikor mondom, hogy majdnem 20-at, akkor ilyen képet végnak: :shock: :lol: ).
Tomikám is ma azt álmodta, hogy fiú lesz, és nem jól látták az uh-on. :lol: Hát remélem, hogy ez csak álom marad!!!(majd a következő :D )

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!
26 fok van az erkélyen, árnyékban!!!! :shock: 8)
Megyek is egy kicsit napozni! :D
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Évi!

Az Úr áldjon meg Téged! Nagyon jól esett amit írtál, és én is pont abban reménykedem, hogy kettő lesz majd egyszerre!
De persze egynek is nagyon-nagyon örülnék egyelőre! :wink:

Nagyon bízom a sikerben, olyan furcsa érzés egyelőre nem vagyok sem ideges sem túl nyugodt, talán még fel sem fogom, hogy itt vagyok és kezdhetek. Végre hosszú idő után esély lesz a babára.

Holnap reggel 9-10 körül megyek aztán megtanítanak szúrni, és így megkapom az első adagomat. 8)

Angie!

Nagyon aranyos vagy Te is! Irtó jól esett az üzid is! Nagyon köszönöm a drukkokat!


És persze mindenkinek!!!

Panka drága, Neked is!!! És tényleg, már nem sok van hátra, a kis Emili megérkezzen. Bár lehet, hogy nem is Emili? :wink:

Sz.Heni!

Mi újság? Hogy bírod? Nagyon izgulok érted!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Elment a főnök így tudok kicsit írni.
Szeretnék mindenkinek nagyon Boldog Valentin napot kívánni!!!

Heni!
Köszönöm nagyon a bíztató szavakat, nagyon jólesett. Sok sikert kívánok a görög tanulásához. Örülök nagyon,h. végre élesben kezdődik a babaproject. Olyan jól esett amit a gólyáról írtál,h. majdnem elpityeredtem magam.

Panka!
Persze tudja anyu, hisz itt volt mellette, így én magam sem értem. Bár ez most fordult elő először,h. ezt mondta. Nem tudom,h. mi van a hőmmel, csak azt vettem észre,h. az előző hónapokhoz képest, a ciklusom átlaghője lett magasabb egy picit. Én mindig ugyanabban az időben mérem (még hétvégén is felkelek 5:50-kor, aztán visszaalszom). Gyönyörű szép a pocid. Emilinek küldök egy pocaksimit. Tündér vagy és előre is köszönöm a beszélgetést a gólyával.

Kacsa!
Neked is köszönöm a biztató szavakat. Timike jól van? Én is nagyon szeretem ezeket a könyveket nézegetni.

Zsúka!
Én is végigjártam már ezt a barátcserje dolgot, de én nem kaptam egyik gyógyszertárban sem, sőt volt ahol azt sem tudták,h. mi ez. Így én megrendeltem magamnak a neten Angliából. De mivel 2 hónapja megnőtt az alaphőm, és a hormonvizsgálat is pozitív eredményű lett, így nem kezdtem el szedni. Örülök,h. „mindent” rendben talált a doki, szerintem próbáld meg a mindennapi joghurtot, én ennek a híve vagyok, mert sajnos elég gyomorfájós vagyok, de mióta napi 1 joghurtot megeszek, elmúltak a tüneteim.

Virág!
Örülök,h. minden rendben és a főnökeid is jól reagáltak a hírekre. Én is nagyon álmos voltam. A hőmet mindig ugyanabban az időben mérem, még hétvégén is. Köszönöm a lelkifröccsöt.

Angie!
Köszönöm a vígaszt. Semmi gond,h. nem válaszoltál. 5-ig dolgozom minden nap, esetleg ha valamikor ráérsz, akkor talizunk majd. Már nagyon várom ám, hogy lássalak! Hihetettlen,h. már a 27. hétben jársz, milyen gyorsan repül az idő.

Juca!
Őszinte részvétem a nagypapád miatt!

Évi!
Nagyon örülök,h. ilyen jól éreztétek magatokat a telelésen. Gyönyörűek a képek is, és hihetettlen,h. Dóri már ekkora. Tudom drága,h. segítetek,hisz ez már nem először történik meg,h. számíthatok rátok.

Faul!
Őszintén szorítok,h. tényleg úgy érezd,h. babát vársz!!

Hangyi!
Köszönöm a bíztatást, és én is csak hasonlókat tudok írni Neked.

Junko!
Örülök,h. gondoltál rám és remélem,h. már jobb a kedved.

Norwell!
Neked is köszönöm a bíztatást. Most,h. már jó a gép újra tudok gyakrabban jönni.

Csibe!
Hogy vagytok? Gábor babáról képek?

Timi!
Gyönyörű ám a vonalzód melletti kép Kristófról és köszi a tanácsot. Megpróbálok nem foglalkozni ezzel.

Jucmuc!
Örülök nagyon,h. végre elkezdődnek a szurik, mostmár hamarosan a pocidban lesz a kisbabád.

Millió puszi és mindenkinek további szép napot! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

De. voltunk terhes macerán. Én már csak így hívom, mert totál feleslegesnek tartom, hogy a magándoki mellett még kötelező járni a körzeti dokihoz is, aki pecsétel. Viszont azon túl, hogy csúnyán néz rám + nagy kutatás árán megtalálja a szívhangot semmit nem csinál. Mondjuk ne is csináljon, mert egy vén kecske és inkább megvizsgálom magam, mint hogy ő nyúlkáljon. Még annyit se kérdez, hogy jól vagyok-e. Viszont ilyenkor van méreckedés is + vérnyomimérés is, azt meg a védőnő csinálja. Na mindezért a kb. 5 perces műveletért ott ülök 1,5-2 órát ...

De a lényeg, hogy +10 kg-nál tartok. Úgyhogy ügyike vagyok! Megdícsértem magam!

Tegnap meg a magándokinál voltunk. Elő vagyunk jegyezve a határidőnaplójába ápr. 6-ra. Mondtam neki, hogy azért ahhoz a dátumhoz timcsának is lesz némi beleszólása! :lol:

Megnéztün UH-n, hogy hol tartja az alkatrészeit, hogy tudjam, hogy mivel szoktunk hadakozni. Fejecske lent, háttal simul a jobb oldalam felé, C alakban, lábikák meg bal oldalam felé egymás mellett és jgy tud remekül sarkacskákat dugogatni kifelé az oldalamon.

Az egész reggelit is végigveszekedtük, mert folyton nyomult és nem lehet úgy enni, hogy az embert belülről masszírozzák + csikizik! :lol:

Épp most indul a du-i terepszemle. Szépen végigtapogatja a hasfalamat ...

Évi!

Köszi a pocak dícséretet!

Pupy!

Köszönjük kérdésed, kisasszony jól van, rosszalkodik rendesen odabent!

Norwell!

Szegénykém! El tudom képzelni, mit szóltál, mikor a sütő kapitulált!

Én is folyton attól rettegek, hgoy mikor döglik be vmi. De ezek a mesterek is olyan árakon dógoznak, hogy nem éri meg őket kihívni csak átnézetős szervízre, mert elviszik az ember 1 heti konyhapénzét! A kazánunkat is nézettük a múltkor , 1-2 dolgot majd valszeg cserélni kell benne, kb. 80 e Ft-os költséggel, de a majdra ugye senki nem tud választ adni. Úgyhogy inkább megcsináltatjuk még most Timcsa előtt, mert ha itt maradok egy bébivel, fűtés + melegvíz nélkül megüt a guta ...

Monyó!

Remélem, szorgosok és ügyesek voltatok ma reggel!!!

Jucmuc!

Sok sikert Nektek is!

Meg kitartást az önszurihoz!

Bár láttam múltkor a TV-ben, hogy talán ezeket a hormonokat is már olyan cuccban kell beadni, mint az inzulint, olyan kis tollszerűben. Szóval gondolom, barátságosabb, mint egy rendes szuri.

--------------

Na megyek, vasalgatok picit. Aludtam du. 1 órát, de csak bambább lettem tőle, mint előtte voltam ...

kacsa14
 
 


Kacsa!
Én nem is tudtam, hogy a házidokinál (azt hiszem ezt nevezik körzetinek) is kötelező pecsételgetni. Az én dokim bepecsételt a kiskönyvem elejébe, de nem mondta, hogy többször meg kell jelennem.
Vendég
 


Angie!

Nem, nem házidoki!!! Hanem körzeti nőgyogyi!

kacsa14
 
 


Ja! Nahát erről sem tudtam. Én egyszer sem voltam nála, azt sem tudom, hogy kihez tartozom. Hol lehet utána járni, hogy ez kell-e a GYEDhez. Még a végén lecsúszok róla, az pedig nem igazán lenne jó. A nőgyogyim hűségesen pecsételget.
Vendég
 


Angie!
ha van min. 4 db. pecséted a kiskönyvedbe, akkor nincs gond, mindegy melyik nődokitól származik.
Én is most kaptam igazolást a 10 megjelenésről, ezt kell majd leadni az anyaságihoz.Most nagyon kiművelődtem ezekben a témákban! :D
Már beszereztem a papírokat a családi pótlékhoz is, nehogy már azért is menjek egy kört a babával! :wink:

Pupy!
Pocaksimi átadva, köszi! :D
7végén is felkelsz hőt mérni ??? :shock: Hát én olyankor vagy kihagytam, vagy mértem akkor mikor felébredtem.(ha nagyon nem voltam megelégedve az eredménnyel, akkor ráfogtam, hogy biztos azért van, mert nem ugyanakkor mértem :lol: )

Jucmuc!
Hát nagyon remélem, hogy Emili!!!!! :lol: Különben le kell cserélni szinte az egész ruhatárát! :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Gyorsan emlékezetből, mert nem sokára indulunk vacsorázni. :D

Norwell, Panka és a többiek!
Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, már jól vagyok.

Mindenkinek nagyon boldog Valentin-napot kívánok!!!

Angie!
Az anyasági támogatáshoz kell a pecsét. Az a lényeg, hogy amikor a nőgy. doki beírja a dolgokat, akkor pecsételjen. Bár nálunk a kórházban a szülés után az anyukáknak adnak egy papírt a doki aláírásával, pecsétjével, hogy a kismama X alkalommal megjelent tanácsadáson.

Faul!
Szorítok Neked, hogy bejöjjön a megérzésed! :wink:

Beus, Zoli!
Gratulálok a lánykákhoz!!! Várjuk a további híreket.

SzHeni!
Lenne már végre hétfő! :wink: Szorítok!

Monyó!
Akkor mindent bele! :wink:

Évi!
Szuperjók a képek! Öröm volt olvasni a soraidat!

Zsúka!
Sajnálom a mensit, de legalább jó hír, hogy nincs endom.

Timi!
Szorítok, hogy minden rendben legyen Kristóffal és, hogy beváljon a homeopátia.

Jucmuc!
Gondolok Rád!

Emlékezetből most ennyi. Bocsánat ha valaki kimaradt. :oops:

Én úgy érzem, hogy ebben a hónapban nem is volt pé-m. Minden hónapban szoktam érezni, de most semmi. A reggeli hőm 36,2 volt. A ciklus elejétől elkezdtem rendszeresen inni a cickafarkfű teát, lehet, hogy az zavart be?

Hát most hirtelen ennyi.

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Angie!

Itt nálunk, a megyében van csak ez a hülye rendszer, hogy kötelező járni a körzeti nőgyogyihoz, aki pecsétel + a védőnőhöz. Akkor is, ha van fogadott dokid. Szóval ne pánikolj!!!

kacsa14
 
 


Tina!

A cickának rendeznie kellene a dolgokat, szóval nem hinném, hogy ez zavart be!

Van olyan, hogy kimarad 1-1 pé.

kacsa14
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kacsa, Pupy, Tina!

Köszönöm szépen!!!!!


Tina!

Angie-nek sem volt peteérése.... :wink: 8)

Kacsa!

Gratula a 10 kg-hoz, és persze, hogy Timikével minden rendben!

Pupy!

Jó olvasni rólad is! Drukkolok Nektek is!

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Legyen nagyon szép napotok! :lol:

Felteszek nektek egy képet a cicámról, amit tegnap csináltam. Olyan szépek rajta a szemei. :lol: Kép

Kacsa!
Nagyon örülök,h. jól vagytok.

Panka!
Örülök,h. ilyen járatos vagy a támogatásokban, remélem amikor szükségem lesz rá tudsz majd segíteni.Igen felkelek hétvégén is, igazából már annyira megszoktam,h. mérem,h. automat. Felébredek, megmérem a digis mérőmmel, ami kb. 1 perc és már alszom is vissza. De hétközben is ugyanígy.Így tuti,h. mindig jó időben mérem a hőmet.

Tina!
Hogy sikerült a vacsi? Én is ittam egy pár hónapig cickafark és paklástfű teát, de nekem nem zavart be. De igazából természetes, ha egy nőnek néha nincs PÉ, nem?

Anikó!
Köszönönjük szépen a táblát. Hogy vagytok?

Jucmuc!
Én is örülök,h. újra itt lehetek!

Millió puszi!!!
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Panka!

De kis ügyi vagy, hogy mindent elintéztél! Sok sikert a gyerekdoki választáshoz :)
Jót nevettem ezen a "kabátban még nagyobb"- Emilin. Csak arra vigyázz, hogy kabát nélkül szülj, nehogy tényleg nagyobb legyen, mint amekkorára számítanak :twisted: :twisted: :twisted:

Tina!

Hogy sikerült a vacsi? Hehe, Angie-nek se volt pé-je a sikeres hónapban. Remélem neked is olyen anovulációs ciklusod van most, mint akkor neki :wink: Bár a tábla szerint még csak a 17. napon vagy, egy picit későbbi pé még simán belefér, nem?

Pupy!

Tényleg szép a macsek :)

Rolly!

Te is ezer éve írtál utoljára :) Hogy vagy ott a tábla majdnem legtetején? :)

Sz. Heni!

És te hogy vagy? Lassan vánszorognak a napok a tesztig...

Na megyek, lehelek magamba egy kis életet :) Fényes Tekintetű Dorcusz Maximusz hajnali 6-kor ébresztőt fújt, aztán 7-kor visszaaludt, én meg itt maradtam kókadozva :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!

Pupy: nagyon aranyos a cicád! A férjemmel mi is szerettünk volna macskát, de én még nem voltam toxos és nem merem bevállalni...Pedig úgy simogatnám esténként :D

Évi: jó korán keltél:) A kishölgy mindig ilyenkor szokott ébreszteni?

Ma én vagyok egy kicsit depis hangulatban, mert annyira optimista voltam és este megint belém nyilalt, hogy csak egy petevezetőm van és csak a Jó Isten tudja, mikor fogok teherbe esni...Ez annyira szomorú...

Na nem rontom el a reggeleteket!

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


A rosszkedv miatt lilára váltok:9

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenkinek jól telt a Valentin -nap!
Én tiszta hülye vagyok, mostmár semmit tünetet nem érzek... :D
Biztos ilyen bebeszélés volt a részemről... Hát ugye elvileg még nem is érezhetnék semmit...
CsHeni!
Néha engem is nagyon jól elő tudnak venni a negatív gondolataim, de próbéálok tenni ellenük. Hessegetem őket! ;)
Ne is gondolj rá, tudom hogy nehéz, mert én is sokszor gondolok arra, hogy mi lesz ha megint vetélés lesz és esetleg olyan probléma miatt amin nem is lehet segíteni.... De nem szabad hagyni hogy ilyen negatív dolgok övezzék be a gyerektervezést-várást, úgyhogy mostanában arra gondolok, hogy tenni úgysem tudok ellene, úgyhogy kár rágódni rajta!
MAjd lesz valahogy, és minden úgy jó ahogy van! Lehetne sokkal rosszabb is! Fel a fejjel!
Puszi!

Kép
faul
 
 


Jó reggelt!

Heni!
Ne légy depis!Nálatok is süt a nap?Itt még igen, ez megdobja a kedevem. 8)
1 petevezető nem sokat számít, szerintem, mivel egyrészt a szervezet átveszi a kiesett szervek funkcióját, másrészt lehet, hogy vkinek inkább az egyik petevezetője dominál, és pl. 5 ciklusból 3-4-ben csak az egyik oldali érlel petét, a másik ritkábban.->így ugyanott vagy mint más 2 petevezetővel.Nekem szinte mindig csak a jobb oldalam fájt pé-kor(persze ez nem jelenti azt, hogy abban volt pé),a bal csak ritkán.Szóval a lényeg, hogy ezen ne depizz, halászd elő a napokban tapsztalt jókedvedet, optimizmusodat!!!! :D

Pupy!
Macsek nagyon cuki, úgy megimizném!De majd te bepótolod! :lol:

Évi!
Ok, sztriptízt bevettem a szülésprogramba :lol: :lol: :lol:
Én is fel szoktam ébredni éjjelnte többször is, meg 6-kor is, de érdekes módon nem vagyok reggel álmos(annyira 8) )Csak ha majd meglesz Emili,akkor nem így fog működni! :?

Tina!
Hogy sikerült a vacsi? :wink:

Juca!
Merre vagy???

Szép napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Csheni!
No ne búslakodj. Mindenkinek jobb ha vidám vagy, legfőképpen neked. :)

Panka!
No csak nem Emil lesz az Emiliből? :shock: Legalább a neven nem kell majd gondolkodni. :)

Évi!
FTDM :D

Tina!
A cickát csak ciklus közepéig idd.
Én mindig iszom, de most olyan kevés már a menzim, hogy az nem normális (2 nap), és én erre a teára gyanakszom.
De most hallottam azt is, hogy ezt is kúraszerűen kell ini, tehát 4 havonta szünet. Lehet nekem azért kavart be.
Na szóval próbáld ki 2 cikluson keresztül és ha úgy érzed kicsit megbolygatja a dolgokat, hagyd el. Nem hiszem,. hogy ilyen rövid idő alatt hatott is.
A 36,2 tényleg cskit alacsony. Hacsak nem most van pé-d. :shock: Én iccaka a lovak közé csapnék. :wink:

Pupy!
Nekem is ilyen macsekom van. Csak felemás szemű.
Vendég
 


Sziasztok!

Jól esik, hogy ennyien érdeklődök utánam.

Tegnap kellett mennem vérvételre, amit lehet, hogy nem írtam, még a beültetés után adták az időpontot. Már azzal kezdték tegnap, hogy nagyon korai az időpont, de megcsinálták és mondták, hogy lehet, hogy meg kell ismételni. Persze negatív lett, vagyis még teljesen nulla volt a hcg. A dokim nem volt tegnap és doktornőhöz kellett mennem, aki közölte a hírt és mondta, hogy korai volt a vérvétel, de abbahagyhatom az injeciókat és a gyógyszereket. Mire én megkérdeztem, hogy nem kell megimételni a vérvételt, ő azt mondta, de az is lehetséges. Ezen egy kicsit kiakadtam, meg azon is, hogy a dokim ilyen hamar behívott, de voltam tiszában azzal, hogy a 9. napon nem mutat még emelkedést a hcg :oops: . Azután megeggyeztünk, hogy hétfőn megismétlik a vérvételt és a nővérek is megnyugtattak, az még semmit nem jelent. Szóval ez az egész rendesen el is rontotta a napomat, de mára már megnyugodtam.

Heni, Pupy:
Fel a fejjel, ne adjátok fel, úgylátszik ez egy ilyen depis időszak mindenkinél.

Jucmuc:
Kitartás a szurikhoz, csak ügyesen.

Juca:
?

Anikó:
Neked is kitartást!!!

Évi:
Nagyon tüneményesek a képek és örülök, hogy jól éreztétek magatokat, az előzmények ellenére.

Angie, Brill, Panak, Kacsa, Tündi, Fleur:
Vigyázzatok magatokra és növesszétek a pocakot!!

Hangyi, Anita, Bogár, Monyó, Zsú:
Nektek is kitartás, remélem minél hamarabb beteljesül az álmotok.

Annácska, Timika:
Nektek is köszönöm, hogy gondoltok rám, sok puszit a csemetéknek

Remélem nem sok mindenkit hagytam ki, akit kihagytam attól elnézést kérek.

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Mivel ilyen sokan vagyunk depisek beigazolódni látszik az, hogy a februrár az oka. Mindig mondtam, hogy ez egy felesleges hónap...
Vendég
 


Sziasztok!

Kezdem hátulról!

Junko!

A február szerintem is feleslegs hónap. Főleg, hogyha kiesne, akkor most 1 hónappal közelebb lennék Timcsám érkezéséhez ...
Na, de azért 3 napot meghagynék belőe. 3-án van Apa szülinapja, 14-én Valentin (na, nem mintha olyan nagy Valentinozást tartanánk, de azért akkor is), 18-án meg önző módon az én névnapom. :D

Depis csajok!

Keresek Nektek vmi. depi üző képecskét!

Kép

Pupy!

Macskusz Házikusz tényleg nagyon szép!

kacsa14
 
 


Hello Lányok!

Köszönöm a tanácsokat! Én is úgy tudtam, hogy itt nálunk elég egy nőgyógyásszal pecsételtetni, na de mint tudjuk, ezek a dolgok mindig változnak, és semmiben nem lehet biztos az ember. Nekem nincs sok pecsétem, talán 4 vagy 5. Nem viszem túlzásba a dokihoz járást. 5 hetente megyek el a nődokimhoz, ő elküld a szükséges vizsgálatokra a korházba, aztán ennyi. Védőnőnél is csak egyszer voltam 11 hetesen. Azóta csak telefonon tudtunk értekezni, mivel pont olyankor rendel, amikor én dolgozok.
Ja, azt el felejtettem írni (vagy talán mégsem :?: ), hogy az ellenanyag szűrésen negatív lett, aminek nagyon örülök, mert emiatt aggódtam egy csomót, hogy mi van, ha el kezd a szervezetem ellenanyagot termelni a két vérvétel között, és én megfertőzőm a kisbabámat. De mostmár megnyugodtam. 30x-edik héten lesz még egy ellenanyag szűrés, aztán jöhet a szűlés.
Most döbbentem rá, hogy milyen rohamosan telik az idő, és egy kicsit "megijedtem", hogy hamarosan itt a szülés ideje. Eddig még nem nagyon foglalkoztam a szülés gondolatával. Várom is meg nem is. De gondolom, ez így normális az elsőnél.

Pupy!
Nagyon cuki a macsek. Hogy hívják? A talit mindenképpen összehozzuk!

Brill!
Jók lettek a laboreredményeid? Cukor? Az enyém 5 egész valamennyi. Azt mondta rá a doki, hogy tökéletes. Nálad mi a helyzet?

Anikó!
Egy két mondat erejéig nem osztod meg velünk, hogy hogy érzed magad, mi újság veletek?

Jucmuc!
Várom a jelentés az első szuriról. Tök jó, hogy tudsz írni. Mekiből?

Faul!
Még 6 nap, és kiderül, hogy van-e bent valaki.

Hangyi!
Veled mi újság? Hallom, találkoztok(találkoztatok) Jucmuccal. De jó! Én is úgy megismernélek benneteket.

Tina!
Hogy sikerült a vacsi? Valentin napi ajándék, vagy valami mást ünnepeltetek? És ahogy a többiek is írják, én is pé nélkülinek ítéltem meg azt a hónapot, amikor a pocakomba költözött Manócska :wink: Hát igen, van ilyen is :)

Dido!
Olyan jó lenne hallani felőled is. Sok a munka? Hangulat? Férjed gyógyulgat? Vannak már eredmények? Gyere, ha tudsz! Régi motoros vagy, közénk tartozol.

SzHeni!
Jöjjön már az a hétfő. Annyira igzulok!

Rolly!
Remélem, meggyógyultatok, azaz nem estetek vissza. Gyere, ha tudsz. Ciszta nem nőtt? Drukkolok, hogy felszívódjon.

Évi!
Azt hiszem, eljött az ideje, hogy felhívjam az asztalost. Még annyit mondj légyszi, hogy neki ötletei is vannak, vagy nekem kell mindent kitalálni, és ő legyártja?

Juca drága!
Néhány napja még reklamáltál, hogy nem írunk. Azóta beindult itt az élet, viszont azóta te tüntél el. Minden rendben?
Vendég
 


Nemááááááá, hogy felesleges a február? Hát akkor mikor legyen az én törpém szülinapja???????????!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Junkó!

Dögöljön meg az összes lovam, ha tudom, mi az a FTDM :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Mire elküldtem, leesett a papírtantusz :) Fényes Tekintetű Dorcusz Maximusz
Most tuti megdöglik az összes lovam :)

Angie!

Az asztalos ötleteket is ad, nekünk sokat segítettek :) Meg katalógust is szoktak vinni a referenciamunkáikról, abban is sok szép dolog van :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Na megy ez. :) Milyen szerencse, hogy lakásban nem lehet lovat tartani...

Jucmuc!
Téged kifelejtettelek (pediglen nagyon is drukkolok) nagyon-nagyon remélem igaza lesz Évinek.

Szheni!
Nem értem én ezt a 9. cn-et...Akkor mi a túrónak kellett bemenni? :shock:

Kacsa!
Köszi a képet. :)

Angi!
Azt hiszem írtad már ezt az ellenanyag dolgot, de örülök, hogy emiatt tényleg nem kell aggódnod.

Faul!
Ha egyzser érezted, hogy 100 %, akkor az úgy is van. :wink:

Jóvan no. Látom sokan lobbiznak február megmaradásáért.
Ha nekem a hónapban összejönne én is aranyba foglalnám ezt a hónapot.
Vendég
 


Évi!

Akkor a Te Törpöd szülinapját is bevesszük az általam már elindított listába!

Többiek! Lehet csatlakozni!!! Bizonyítsuk be, hogy nem felesleges hónap a február!!! :D

Szóval, eddig:

02.03. Kacsa Apa szülinap
02.14. Valentin
02.18. Kacsa névnap
02.28. Dóri szülinap

kacsa14
 
 


Én nem lobbizok februárért :) Ha nem lenne, akkor már csak néhány napot kellene dolgoznom. Néha estére érzem, hogy igencsak sulya van a hasamnak. Tegnap, mint egy öregember, totyogtam haza a vonattól. De így legalább megtanulok nem rohanni állandóan. Szép nyugisan járok-kelek, teszek-veszek. Ez eddig sosem ment nekem.

Junko!
Hát igen, kihagy az agyam. De azt mondják, jobb kétszer, mint egyszer sem :wink:

SzHeni!
Hát én is kilennék, az tuti. Nem számolnak ezek a dokik? Lényeg, hogy nincs veszve még semmi. Hétfőn már többet fogunk tudni. Addig pedig még van (tegnaptól számítva) 4 nap. Azalatt jó nagyot nő majd a babó, és már hcg-t is fog termelni. Ja és köszönöm, szépen növesztem a pocakomat :)

Kacsa!
Ez a kép nagyon durva (de jó)!

Évi!
Hadd dögöljenek azok a lovak :lol:
Az asztalos híreknek örülök, mert van alapötletem, de azért várnék visszajelzést vagy kiigazítást.
Vendég
 


Kacsa!

A névnapja pedig febr. 6. :wink:

Sz. Heni!

Én se nagyon értem, hogy miért erőltette a dokid ezt a 9. napot :roll: Elárulod, hogy ki az orvosod? Csak kíváncsi vagyok :oops:

Cs. Heni!

Ne csüggedj, ne szomorkodj, most már nálatok is minden rendben lesz! Olvasd vissza a derűs írásaidat, szerintem az is segíteni fog! Puszi!

Juca!

Jól vagy?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Junkó:
Nem 9.cn, hanem, 9. napon voltam tegmap a beültetés után, vagyis ma már a 10.

Évi:
A kezelőorvosom a prof. vagyis Bernárd Artúr, de tegnap ő nem volt és Kovács Tímea doktornőnél voltam, aki szinte lemondott rólam.

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Évi!

OK, felvésem:

02.03. Kacsa Apa szülinap
02.06. Dóri névnap
02.14. Valentin
02.18. Kacsa névnap
02.28. Dóri szülinap

Angie!

Azért a melóról nem csak a február tehet ... Neked is van némi beleszólásod abba, hogy meddig melózol, nem?

Amúgy le a kalappal előtted!

Én tuti nem bírtam volna. Bár ugye volt meglehetősen sok nyűgös időszakom is + nagy bánatomra nem igazán sikerült még olyan melót találni, ahol egyrészt tolerálták volna a más állapot másságát, másrészt meg mind szellemileg, mind fizikailag is jól éreztem volna magam. Eddig sajna a legtöbb helyen sikerült olyan főnököket kifognom, hogy többnyire bőgve jártam haza ... Az meg messze nem ideális kismami lelkiállapot ...

kacsa14
 
 


Szheni!
9 dpo-t akartam írni. Szóval értem én, csak hülyeséget írtam. Akkor is korai. :shock: Bízzunk, várjunk!
Vendég
 


Kacsa!
Teljesen igazad van, nem a február a hunyó. De én ilyen lökött vagyok, hogy ha valakinek megigérek valamit, nem tudom megváltoztatni a szavam. A főnökömre mindig számíthattam, a kolléganőm is nagyon rendes, és velük szurnék ki, ha most bedobnám a törülközőt. Egyébként téged meg engem nem lehet összehasonlítani. Ha én is ilyen sokat hányok, tuti, hogy már régen otthon maradtam volna. De így, hogy semmi bajom nincs az esti fáradtságokon kívül, nem tudom megtenni. Ha hazaértem (legkorábban 6 órára) otthon már semmit nem csinálok semmit. Vacsi, aztán bezuhanok a tévé el, vagy olvasgatok valamit (általában babás magazint v. könyvet :wink: )
A pechességedet sajnálom a főnökökkel kapcsolatban. Nincs annál rosszabb dolog, ha az ember nem érzi magát jól a munkahelyén. Végülis ott tölti a napjának nagyrészét. De most egy darabig nem lesz gondod a főnökökkel.
Vendég
 


Angie!

Igen, erre akartam kilyukadni, hogy a "jól érzem magamat"-on túl kell egy megértő főnök is ... Ami nálam nagyon nem volt adott ...

Pici szerepe ennek is volt abban, hogy vállakoztunk a babára, mert nem láttam más kiutat ebből az egész mókuskerékből. De most 3 évig meló tájára sem fogok menni az tuti!!!

kacsa14
 
 


Faul, Pankaa, Junkó, Kacsa, Évi: köszönöma vigasztalásokat :D

Szerintem rajtam már látszik a tavaszi fáradtság :D Napok óta olyan álmos vagyok....Per pillanat semmihez sincs kedvem, pedig rengeteg a meló! Helyette már megint itt vagyok...

Szalai Heni: ne aggódj, hétfőn minden rendben lesz! Az orvosodon én már nem csodálkozom...Újat ők már nem tudnak mondani számomra! Szerintem Te se foglalkozz a hülyeségével, hogy behívott vérvételre.

Faul: nem baj, ha most nincs tünet, majd lesz :D Ha úgy gondolod, hogy baba van benned, akkor ő ott is van...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: