Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok lányok!

itt bénázok egy mekiből irok. minden rendben velem, a jövő héten kezdek. a férjem ma reggel ment haza, majd jön a lesyivás előtt.

majd még irok, de nem innen. :D

puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Judit!

Örülök,hogy jól vagy. Pont észrevettem a neved:)
Puszi
Zsani
Vendég
 


Jucmuc: nem baj, bárhonnan írhatsz:)) Drukkolok nektek!!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönjük a dicséretet, valóban gyönyörű szép gyerekem van! :D De hát mutassatok egy anyukát, aki nem elfogult a gyerekével szemben... ;)

Annamari!
Remélem, Petike már jobban van!!!

Jucmuc!
Még mindig drukkolok ám! ;)

Monyó!
Nagyon szorítok!!!! Mikorra derül ki, hogy mi újság odabenn???

Csheni!
Mit tanulsz (bocs, ha már írtad, tudod, kismamaagy=szitaagy...;) )?

Panka!
Emili-lak nagyon formás!!! :)

Zsúka!
Sztem hagyd a barátcserjét, mert lehet, hogy valóban az zavart be. A negatív tesztet sajnálom, de amíg nem jön meg...

Csibe!
Drága Gáborbaba, nagyon szép méretei vannak!!! Idézem a szomszéd nénit, amikor meglátta Kendét: "mit csinálsz ezzel a gyerekkel, fújod?" :twisted: :D

Fleur!
Nagyon örülök ennek a képnek, tudod-e?! :) És annak is, hogy ilyen jól fogadták a babát a munkahelyeden.

A méretzkedés eredménye a következő: 8350 gramm és 70 centi, a védőnő azt mondta, hogy fel fog jelenteni, mert éheztetem a gyerekemet... :twisted: :lol: szóval 40 dekát hízott egy hónap alatt! :shock: Mi lenne, ha nem mozogna ennyit???

Ma elég nyűgös napunk volt, kézben is alig akart ellenni Kende, valszeg újra fogzunk, az alsó kettesek tűnnek úgy, hogy ki akarnak jönni. Nem tudom, milyen éjszakánk lesz... :roll:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Jó reggelt MIndenkinek!

Norwell: görög nyelvet tanulok :D Húú, már nagy baba Kend úr!! Remélem hamar és jól átvészelitek a fogzás időszakát!

Szalai Heni: mi újság van veletek? Hogy érzed magad? Mennek a nagyon erős drukkok!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szép Jó reggelt Mindenkinek!:)

3. napon vagyok. 4 nap kínlódás után úgy döntött szombaton, hogy megjön. Barátcserje kidobva.:)
Köszönöm mindenkinek a biztatást és a jó tanácsokat. Nagyon sokat segítettetek.:)
Felhívtam a dokimat is és rákérdeztem erre a barátcserjére és azt, mondta, hogy lehet ilyen mellékhatása. Gyorsan megbeszéltük, hogy ha hazajöttem jelentkezem és egyeztetünk egy időpontot a műtétre és a hsg-ére. Hát nem mondom, hogy nem tört rám a frász, hogy ezt így neki kimondtam. :shock: Na mindegy remélem hamar túl leszek rajta és hátha a holnapi 3d-és ultrahangon is minden rendben lesz.

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!!

Sajnálom, hogy ez lett a vége, de annak örülök, hogy most már hamar túlleszel a kellemetlen vizsgálatokon, műtéten!! Utána pedig már ott is lesz a picuri a pocakodban:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Zsúka!!

Sajnálom, hogy ez lett a vége, de annak örülök, hogy most már hamar túlleszel a kellemetlen vizsgálatokon, műtéten!! Utána pedig már ott is lesz a picuri a pocakodban:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Zsúka!!

Sajnálom, hogy ez lett a vége, de annak örülök, hogy most már hamar túlleszel a kellemetlen vizsgálatokon, műtéten!! Utána pedig már ott is lesz a picuri a pocakodban:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


jaaj, nagyon sajnálom,hogy 3 xzor küldtem el, de reggel óta szívat a rendszer......

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Zsúka!
Jól tetted, hogy megbeszélted a dokival. Hidd el, sokkal jobban fogod magad érezni, ha ez is a hátad mögött lesz.
Azt is jónak itélem, hogy megjött. Nincs annál rosszabb mikor nem akar és még baba sincs.
Privit még nem írtam, de majd igyekszem.

Monyó!
Remélem vasárnap belehúztatok. :wink:
Vendég
 


Úgy látom kihal a topik :cry:
A kedvenc topikom :cry: :cry: :cry:

tjuca
 
 


Juca!

Nem hal ki, csak pang egy picit ...

Dobj fel vmi. izgi témát és csatlakozunk!!!

Nekem pl. teli a pocm gyerekkel + rántott hússal + rizzsel + párolt zöldséggel + almás rétessel! :)

Szombaton végre babakelengyéztünk!!!
Kád+állvány, cumi (kacsás), cumisüveg, hajkefe, tetra pelus (majd Apát betanítom pelus vasalásra , tetra kifogó, pelankázó lap (kacsás), forgó zenélő, légzésfigyelő, melltartóbetét. A babakocsit megrendeltük. A hordozón még vajúdunk, hogy melyiket válasszuk. Kiságy már van. Úgyhogy még 1-2 apróság hiányzik, mint orrszívó, hőmérő, nekem szopis melltartó, betét.

A hordozóba kb. mennyi idős koráig fér a baba?

Néztünk PP-t + Chicco-t + másfélét is.
A Chicco tényleg nagyon szupi van benne egy ék alakú párnázás a popó alatt és így szint fekszik benne a baba. 38 e Ft. Tehát a PP-shez képest nem is vészes áru. De most azon vajúdom, hogy tényleg annyira kell-e óvni a gerincüket az elején vagy jók a nagyobb dőlésszögűek is ... Mert esetleges kósza rémísztgetések miatt, feleslegesen nem akarok 40 e Ft-ot kiadni. Persze, ha tényleg szükség van rá, akkor nem kérdés, az egészsége az első!!!

kacsa14
 
 


Juca!

Most olvasgattam a blogod és a kis kép alapján felismertelek!!! :D

Pedig a Star Wars-hoz annyi közöm van, mint disznónak a netezéshez!

kacsa14
 
 


Helló Kacsa!

Nem tudom mennyire kell óvni, de a Gracoban is van valami betét, és ismerős gyereknél ki kellett venni, mert üvöltött. :shock: Ebben nem vagyok okos. Kinga most növi ki a hordozóját valószínűleg márciusban veszünk ülést.

Nagyon feldobni nem tudlak, pénteken meghalt a nagyapám, és kicsit méla hangulatban vagyok. Más izgalmakról beszámolni nem tudok, de ha mégis, benne van a blogban. Nem is tudom, ez a topik nem szokott ennyire pangani, már egy hete észrevettem az agonizálást. Nem lenne jó, ha kipusztulna, mert jó a társaság, de most már alig van bejegyzés.

Lépek csip-csip-csókázni :P

tjuca
 
 


Sziasztok! :D

Na, most legalább normális gépről írok. :D

Nagyon szépen köszönöm mindanyiótoknak a drukkokat!!!

A héten valamelyik nap kell kezdenem, majd írok még!

Zsúka!

Jól teszed, hogy kivizsgáltatod magad! Meglátod utána megkönnyebbülsz!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Juca!

Részvétem! Pedig még olvastam is a blogodon, de úgy látszik, az ebéd utáni teli has és álmosság erősen szelektált az agyamban. :oops:

Minden topic életében van halálközeli időpont, ezeken túl kell lépni!
És itt meg annyira sokrétű a csapat, friss babás, nagyobb babás, lassan tesóra gyúró, még pocis, pocitlan. Mindig lesz újabb téma!

Viszont nekem van egy másik szívem csücske topic. Ott a csajokkal együtt kezdtük a projektet, és ahogy születnek a babák egyre tűnnek el az emberek. Ami persze érthető is, csak sajnálnám, hogyha teljesen széthullanánk miután megvan a cél, pedig anno együtt küzdöttünk érte ...

Bár azt még én sem tudhatom, hogy Timcsamanó mellett mennyire tudok majd netezni, bár én függő vagyok szerintem annyira, hogy bekukknyi időt mindig próbálok majd szakítani!

kacsa14
 
 


Sziasztok!
Gyorsan pötyögök, rajtam ne múljon a topik élete. :D

Juca!
Részvétem a nagypapád miatt. :(

Norwell!
Hány foga van Kendének már?Remélem nem lesz nyyűgös az éjszakátok!

Zsúka!
Eze jó hír, beindulnak a dolgok.Kíváncsi vagyok a holnapi uh-ra.

Monyó!
Mi van veled?

Puppy???

Nárcisz!
Hogy vagytok?Látom minden idődet kitöltik a lányok, ez így is van jól.Dea azért néha írjál nekünk, mert mi nagyon kíváncsi társaság vagyunk ám! :wink: :D

Évi!
Miylen volt a wellnes???Részletes leírás kérek, ui. mi is oda tervezzük a nyaralásunkat.Köszi. :D

SzHeni!
Hogy vagy?Mikor kll menni megint dokihoz?

Annácska!
Hogy van Peti?

Adri!
Ti is hogy vagytok?

Timika!
Kristóffal mi újság?

Syry!
Otthon vagy már?Én olyan kíváncsi vagyok a történetedre! :D
Ha lesz időd gyere mesélni. :D

Voltam ma uh-on, feje 4 hét alatt mőtt 4 mm-t!Hát ez van.Mondta a doki, hogy vszleg nem fog végig bent maradni(amit nem is bánnék, már nagyon babázhatnékunk van 8) ), vagy lesz 4 kg-os. :shock:
És láttam az uh-on a kis pofikáját!!Nagyon kis cukipofa :lol:
Mostmár hetente kell dokihoz járnom, meg nst-re.
A hétem még akarok menni gyerekorvost választani, meg intéznem kell a tb-nél a tgyás-t is, úgyhogy van dolgom.Hogy lehet így pihenni? :roll:

Tegnap este Tomikám összelegózta a kiságyat, de szó szerint vért izzad vele.Egy késsel kellett a léceket(majdnem mindent) egyenként belefaragni a korlát lukaiba, mivel ugye azok csak sablon alapján vannak kifaragva, aztán vagy passzol, vagy nem.
Most fogom elrendezni a babaholmikat a komódba.Ha kész lesz kaptok képet. :D
Mi is voltunk 7végén beszerző körúton, megvettük a még hiényzó dolgokat(autóshordozó, textil pelusok, lepedő, komód, kislámpa, szőnyeg,stb.)úgyhogy most várom a segélyemet. :lol:

A lakás már berendezve, takarítani még ma is kell, de már csak a 7végi piszkot. :lol:
Képzeljétek olyan lakásban lakunk, ahol fűtés nélkül van 20-21 fok! :shock:
Nyitott ablaknál vagyok egész nap, mert különben melegem lenne.De gondolom az enyhe időjárás is közrejátszik, meg hogy körbe vanak szomszédok, akik fűtenek. :lol:

Hát most ennyi, megyek pakolászni Emili szobáját(ahová tegnap óta többször belesek, olyan jó érzés-de a férjem is titokban :lol: )

Szép napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

[size=12]Bea Híradó:
Tegnap megszülettek a lányok és jól vannak, a férje írta az üzenfalra az ő nevében, úgy hogy egyenlőre többet nem tudok
[/size]

Juca:
Öszinte részvéte

Jucmuc:
A drukokk mennek neked is, hidd el észre sem veszed és már a pocakodban lesznek az embrikék

Heni:
Ti hogy haladtok? Nagyon örülök, hogy mostanában ennyire jó a kedved

Anikó:
Ne hagyd, hogy a depresszió úrrá legyen rajtad, idáig is erős voltál, már nincs olyan sok idő. Kitartás! Tudom könnyű azt mondani.

Látom most babát ledöntött a vírus a lábáról, jobbulás nekik minél hamarabb. A tesóm babái is most gyógyúlgatnak.

Jöttem volna múlthéten, csak pont kedden bedöglött a gép és anyú férje, csak szombatra tudta megcsinálni.
Egyébként pihengettem, sokat voltam a testvéremnél, még jó hogy együtt lakunk. Mától megmár dolgozom.
A dokihoz szerdán kell visszamenni vérvételre és jövőhéten hétfőn kell megcsinálni a tesztet. Mennyi idő után jelentkezhetnek tünetek? Azt tudom, hogy 4. napig történik meg a beágyazódás.
Köszönöm, hogy ennyien drukkoltok.

Puszi mindenkinek
Heni
szalai heni
 
 


Bocsi lányok egy picit elszúrtam
szalai heni
 
 


Beus férje iwiwen írt az üzenőfalra
tényleg bocsi, ez nem jött öszze, úgy ahogy szerettem volna, de a lényeg, hogy tudjátok a hírt
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Bea! :)
Gratulálok nektek egészséget, bódogságot mindannyiótoknak. . Teljesen váratlanul ért, hogy már megszülettek a babák. :shock:
Vendég
 


Beus!
Nagyon gratulálok, jó egészséget, sok tejcsit kívánok!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


sziasztok.

a tuszom nem repedt meg sajnos.
most kaptam tuszorepiszurit es holnap ejfelkor meg szerda reggel kell egyutt lenunk.
a tuszom 22mm a nyalkahartyam 12mm.a doki szerint jo.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!!

Beus: én is tiszta szívből gratulálok a kislánykákhoz!! Nagyon sok egészséget kívánok Nektek!!

Pankaa: el tudom képzelni, hogy mennyire jó lehet bekukkantgatni Emili szobácskájába!!

Monyó: mindent bele akkor :D

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Beus!
Gratula Nektek a lányokhoz! :D
Sok tejcit kívánok én is! :D

Zsúka!
Sajnálom... :(
Holnapra drukk a 3D-s vizsgálathoz! Gyer majd az eredménnyel!

Juca!
Részvétem... :cry:
Kicsit tényleg csendes a topik, de volt már ilyen periódus...

Jucmuc!
Jó, hogy bejelentkezel néha! :D
Stimu indul! :D
Nagyon drukk! :wink:

Panka!
Szép a pocid! :D
Emili méretei is hasonlóan. :shock: :D
A lakás is oké! :D minden szépen halad Nálatok (is). :D

Norwell!
Nem vagy elfogult! :D :wink: Kende gyönyörű baba! :D
Megint egy fogacska?!

Monyo!
Nagyon jó!
Most aztán mindent bele!!! :wink:

SzHeni!
Nagyon drukk még mindig!!! Kép
Sztem ne keresd a tüneteket...
Pozitív gondolkodás továbbra is! :wink:

CsHeni!
Nálatok is kb két hét és mehet élesben a dolog! :D
Izgi időszak következik... :wink:

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!Az IWIW-en fent van 1-1kép a lányainkról.Szépek, ugye?Majd még irok.Zoli (a férj) u.i.: Bea jól van már a teje is megindult.
kovacsné
 
 


Kovácsné Bódis Beáta vagy Kovács Zoltán (Zola)
kovacsné
 
 


Sziasztok!!!

Sajnálom,h. megint így eltűntem... de látom nagyon jó hírre jöttem vissza.

Beus!!
Gratulálok a kicsikhez, és nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit kívánok!!

Eltűnésemnek azon egyszerű oka van,h. elromlott a gépünk itthon, bent pedig egy csepp időm sincs. :oops:
Illetve... :oops: sajnos megint felülkerekedett rajtam a kétségbeesés,h. nekem már sose lesz kisbabám, hisz körülöttem mindenki babát vár, és annyira vágyom rá. Tegnap az anyukám is közölte,h. jó lenne már egy unoka, meg különben is kifutok az időből stb. Hát köszi, nagyon jól esett. Megpróbálom kicsit összekapni magam, csak nagyon rossz leküzdeni ezt az iszonyatos vágyat. :oops:

Tegnap csinálta meg Apa a gépet :lol: így ismét megpróbálom felvenni a fonalat.

Anna!
Jól van Peti????? Kérlek írd meg a számod emilben,mert új telefonom van és nem tudom miért, de nem maradt meg a számod, csak az anyudé.

Anikó dárga! Javítanál a táblában? Ma van az 5. cn. :cry:


Millió puszi és ismét jövök!!!! :lol:
Vendég
 


Jaj még eszembe jutott valami! :lol:
Azt szeretném kérdezni,h. az előfordulhat,h. 1-2 hónap alatt változzon az alaphőm? Ezt úgy értem,h, emelkedjen? Mert már a múlt hónapban is számomra kicsit szokatlan volt, de a PÉ-m után 36,9 -37 körül volt végig a hőm, illetve most is 36,4 -,36,6 a szokott 36,2-36,3 helyett....

Remélem nem kérdeztem túl nagy hülyeséget!

Millió puszi! :lol:
Vendég
 


Szia Pupy!

Jó, hogy írtál!!Sajnálom a mensit, de most megint itt a következő lehetőség! Abszolút meg tudom érteni a baba utáni vágyadat!! Sokan azt mondják, hogy nem szabad rá gondolni, majd akkor fog érkezni, de rengeteg olyan példát tudok mondani, ahol annyira akarták mint mi és össze is jött hamar a bébi. Szóval, ha szeretnél rá erősen koncentrálni, akkor szerintem tedd nyugodtan...

A hőhöz sajnos nem tudok hozzászólni és nem mértem soha...

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Beus!
gyönyörűek a lányok!!!!Méretek?
Gratulálok még 1x!
Aztán ha majd lesz időd :wink: , várjuk a szüléstörténetet!
Kedves Férj!Köszönjük az infókat!még-még-még! :D

Pupy!
Örülök, hogy jelentkeztél!Mensit sajnálom, de hidd el LESZ NEKED IS KISBABÁD!!!!!!!!!
A hő felborulhatott az előző terhesség miatt is, de ez csak az én sejtésem, pontosan nem tudom az okát.A lényeg, hogy meglegyen a két fázis(pé. előtt-után) között a különbség, és a 2. fázisban magasabb legyen a hőd.
És nagyon fiatal vagy még, ha 40 évesen mondanák megérteném, de ne foglalkozz ezekkel a megjegyzésekkel(bár elég nehéz), de anyukádnak mond meg, hogy ne mondogassa, mert tisztában vagy a helyzettel, és te sem akarsz mást, ne fájdítsa a szívedet(ő is tudja az előzményeket, nem??)

Monyó!
Drukkok mennek!!!!

Megyek, mert jön az új védőnő látogatni :D

Szép napot!(bár itt esik :( )

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Kovács Család!

Nagyon szépek a babák!
Jó egészséget és sok-sok tejcsit!
Nőjjetek nagyra kicsi lányok!

kacsa14
 
 


Beus: megnéztelek Titeket az iwiw-en!! Olyan édesek a lányok :D :D :D :D :D Gratulálok mégegyszer!!!!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Pupy!

Nagyon sajnálom, hogy ismét úrrá lett rajtad a "depi"!
Anyukádat pedig nem értem! Hogy lehet ilyet mondani!!!
Nekünk hálistennek sosem kérdezgetett senki. Na, jó Apukám lagzis beszéde kb. 99%-ban burkoltan arról szólt, de az más ő pasi, nekik azért kevésbé kifinomult erre az érzékük. De egy Anyának erre figyelnie kellene, főleg a történtek után!
Csak azt tudom mondani, hogy próbálj meg ne foglalkozni ezekkel a megjegyzésekkel! Elhiszem, hogy nagyon rosszul esnek, de ezeket nem szabad meghallani!
És csak csatlakozni tudom Pankához, Neked is lesz még kisbabád!!!

kacsa14
 
 


Kacsa
Akkor örülök, hogy Apa már jobban van. Majd nézd meg, ahogy fehéredik mikor téged stoppolnak..
Örülök, hogy tetszik mini paca :)
Naná, hogy babás :) Gyermek születik című könyvet..
Ezt tetszett gyerekkel tele a pocakod :).

Annácska
Ez nagyon rosszul hangzott, remélem Peti baba már jobban van..

Pankaa
A beszerzett könyv címe fent olvasható :)
Örülök, hogy a munkaügyi központban végre pozitív élményeid is vannak :) Most már csak sikerül végre
lezárni ezt az ügyet.
Gigantikus méreteket öltött már ez a pocak :)
Az szuper, akkor menetre készen! Örülök, hogy jó lett a lakás és legalább nem sok a fűtés számla :)

Zsu
Én nem tudom mi ez a barátcserje bogyó, de nem túl barátságos mellékhatásai vannak:(.
Mit csinálnak a 3D-s vizsgálaton?
Sajnálom, hogy végül negatív lett a teszt, de hőd is erre utalt már. Viszont örülök, hogy végül csak
megjött.
A hormon vizsgálatot egy napon vagy a ciklus alatt több napon nézték? Mert, ha egy napon az lehet,
hogy nem mutat teljes képet. A komplett hormonvizsgálatban terheléses vizsgálat is van..Ha nem még, ez
lehet jobban fényt derítene a dolgokra.
Le vagyok maradva?? Milyen műtét?


Tündi
Én is valami ilyesmit csinálok. A rendes kaja 3X aztán próbálom gyümivel meg joghurttal kihúzni.
Ha hajnalban nagyon éhes vagyok jön a bögre tej. Azt hiszem Évi javasolta és nekem nagyon bejött.
Nem ér..nem is eszem K betűseket most :( és mégis puffadok. Na nem baj idővel szerintem rendeződök.
Az ebéd nagyon kritikus a vérnyomásom miatt..egész du. azzal szenvedek, hogy el ne aludjak.
Ne akard látni milyen vagyok :) a múltkor majdnem bealudtam ebéd után :).
Hát szerencsém volt, hogy mindenki jól fogadta a hírt, nem voltam benne biztos, hogy az összes
főnököm ennyire pozitív lesz.

Monyo
Örülök, hogy a te dolgaid is jól alakulnak, szorítok!

Norwell
Hát igen ezek a lurkók már csak ilyenek, nőnek, mint a gomba :). Hogy bírjátok a fogas dolgokat?

CsHeni
Az igen! Hogy jutott eszedbe, pont görögöt tanulni??

Juca
Dehogy hal!:) Inkább gyík :) ez nagyon gyenge volt tudom, de nem bírtam kihagyni!
Nagyon sajnálom a nagyapád..:(

BEUS NAGYON GRATULÁLOK!!

Pupy
Egy kis lelkifröccs:
Nagyon együtt érzek veled: mi 2 évet vártunk és már mindenki babázott körülöttünk, aki nem is akart gyereket az is. ..mindig van remény, pedig nálunk probléma volt és magától sikerült. A lelki dolgokat én is borzasztóan nehezen rendeztem le és rengeteget sírtam, de végül felépítettem a hitemet, hogy igenis
sikerülni fog vagy így vagy úgy, de nekem lesznek gyerekeim. Szóval nem szabad elkeseredni és feladni.
Próbáld meg a fájdalmat letenni, nem könnyű, de ha nagyon akarod menni fog és akkor a baba is jönni fog valamikor. És igenis gondolj rá, nagyon erősen, de arra, hogy lesz babád és egézséges lesz!!!
A hődre szerintem lehetséges, attól is lehet, hogy ha nem pont ugyanabban az időpontban mérted.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur: teljesen addig nem jutott eszembe, míg meg nem találtam Életem Párját egy görög férfi szeméjében :D :D Mivel elég sokat beszélnek anyósomékkal egyetemben görögül, kénytelen vagyon megtanulni a nyelvet, nehogy már lemaradjak valamiről :lol: Ráadásul a babánkat is már rögtön meg szeretnénk tanítani!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


A személyt rosszul írtam, azért ennyire nem vagyok sötét :D Csak az agyam máshol jár...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Fleur!

Ha Apának szerencséje lesz, akkor ő pont gyerek tisztogatáson lesz, mikor belém matyót hímeznek. Vagy pedig ott lesz a kezében a kis csomagja. Úgyhogy el lesz foglalva a gyönyörködéssel + a betojással, hogy mit kezdjen vele! :D

A hasam meg tényleg gyerekkel van tele. Lehet, ha megszülök, majd le kell súlyozni, hogy el ne fújjon a szél! Hihetetlen, hogy hogy lecsócsált rólam mindent! Lehet, hogy előző életében kannibál volt Timcsa és szó szerint értelmezi a dolgot, hogy kirágja magát az anyjából ... :lol:

A Gyermek születik alap szakirodalom! Nem is igazán a tartalma miatt, bár azért lehet benne találni hasznos dolgokat, hanem a gyönyörű fotók miatt!!!

Anyunak megvan a 30 évvel ezelőtti kiadás, azt gyerekkoromban sokat nézegettem és nagyon megfogott az ujjszopós kép. Én is sokáig szoptam az ujjam.

kacsa14
 
 


Sziasztok Lányok!

Egy kicsit eltűntem, szabin voltam múlt héten, és nem kerültem úgy gépközelbe, hogy írni is tudjak. Mobilomról inkább csak olvasgatni szeretem a fórumot, mert pötyögni elég uncsi. De látom, a pangás mellett volt itt történés is.

Bea és Zoli!
Hatalmas nagy gratula a lányokhoz. Megnéztem őket az iwiw-en, és nagyon cukik. Sok tejcit, szép egyenletes növekedés kívánok nekik, az anyukának gyors felépülést, az apukának pedig sok türelmet, és energiát a besegítésbe.

Brill!
Bocsi, nem válaszoltam az sms-edre, de nagyon szívesen. Ha nem írok rögtön, akkor az legtöbbször el is marad. Köszönöm a dícséretet, azóta tényleg csinosabbnak érzem magam. Jó volt dumcsizni. Az ellenanyag szűrésem eredménye NEGATÍV. Ettől nyugodtam meg igazán. Mindig ott volt a hátsó gondolataimban, hogy mi van, ha el kezdek ellenanyagot termelni, és megmérgezem a babát. Más aggodalmam szerencsére nincs. Az EKGmat elkeverte a korház, így 27. hetesen még nincs EKG vizsgálati eredményem. A doki azt mondta, hogy a vérnyomásom mindig jó, fiatal vagyok, nem érzek semmi rendellenességet, így azért sem érdemes aggódni. Nagyon higgadt ez a doki, nem paráztat fölöslegesen egy percig sem, az tuti. Szerintem pont ez kell nekem.

Pupy!
Neked sem írtam vissza. Bocsi :oops: De benne vagyok a taliban. Te hányig dolgozol? Biztos találunk majd egy napot, ami mindkettőnknek jó lesz. Sajnálom a mensit, és teljesen megértem az érzelmeidet. Biztos időre van szüksége a szervezetednek, hogy visszabillenjen a normál kerékvágásba, és utána nem lesz gond. Abban biztos vagyok, hogy nektek is lesz babátok. Anyukádat meg ne vedd komolyan. Néha nem gondolnak bele az emberek a kérdésük következményeibe. Lényeg, hogy hamarosan te is babát fogsz hordani a szíved alatt.

Panka! Kacsa!
Ügyik vagytok, hogy már minden megvásároltatok. Hát igen, 30-on túl (és itt hétre, nem évre gondolok :) ) már jó beszerezni minden kelléket. Én is kaptam az amcsi barátnőmből pár fiú dolgot. Neki van két lánya, és két fia. A fiúk kisebbek, a lány ruhákat már elküldte nekem, de sajnos még egyelőre nem tudom használni. Azért remélem, a következőnél :) Annyira cuki cuccokat küldött, és lerí róluk, hogy nem itthoni. Pedig ugyanúgy tiszta pamut, és mégis olyan más.

Zsúka!
Szerintem ne szedj túl sok mindent. Max 2-3 dolgot, mert az is lehet, hogy egymásra nem hatnak jól, esetleg semlegesítik egymást, vagy mást hatást váltanak ki. A cickafark teát ihatod. Tegyél bele mézet, mert a méz erősíti a méhet. De ha csak natúron eszed a mézet, az még jobb. Én beszedbem egy 90 db-os E vitamint is. Azt mondják, az is jó. Emellé még szedhetsz cinket, és ez egy kúrának elég is lesz. Remélem, a lapar eredményeid negatívak lesznek, és nem igazolódik be a természetgyógyász jóslata, hogy endód van. De ha az van, is lehet babád. Tündi tudna mesélni erről.

Monyó!
Aztán "durr bele balázs" holnap reggel.

SzHeni!
Tűkön ülök hétfőig!!!
Vendég
 


Virág!
Szépen telik nálad is az idő. Hamarosan megtudhatjuk, hogy kislány növekszik-e a pocidban. Nagyon kellenek a lányok, mert a környetemben csupa fiúsereg születik.

CsHeni!
Téged kifelejtettelek :oops:
Örülök, hogy a hangulatod rendeződött. Örömmel látom a jókedvű bejegyzéseidet. Pont erre van szükséged, hogy újból babás legyél. Jó a görög férj. Jó kis mediterrán vér csörgedezik benne. Biztos tuti cuki lesz a gyereketek is. Már alig várom, hogy lássam :lol:

Annácska!
Úgy sajnálom szegény Petikét. Remélem, már jobban van.
Vendég
 


Sziasztok!

Visszaolvastam, de nem lesz most időm szép hosszú hozzászólást gyártani, csak rövidkét, vár a vasalatlan ruhák kupaca. De akkora, mint egy hegyomlás :)

Juca!

Részvétem a nagypapád miatt...

Beus!

Gratula a lányokhoz, mindjárt megnézem őket én is az iwiwen :) Nagyon sok boldogságot az új családnak!

Monyó!

A tüszőméret szuper, a nyálkahártya tökéletes, hajrááááááááááá! Tudom, hogy ügyesek lesztek!

Picit rólunk:

Alsópáhok iszonyú jó volt :) Életem legjobb nyaralása (telelése) volt. Voltunk már klassz helyeken, ketten is, barátokkal is, és mindenhol jól éreztük magunkat, de ez volt az első igazi családos nyaralásunk, és igazán jól sikerült :) Nagylányom jól érezte magát, olyan otthonosan mozgott a szállodai szobában, mintha mindig is ott lakott volna, rögtön belenézett a fiókokba, kukába, hűtőbe, csak hogy tájékozodjon :) Tetszett neki a pancsi is a medencében, a játszószoba, a gyerektársaság, minden. Engem meg az vett le a lábamról teljesen, hogy minden a picikék kényelmét és szórakoztatasát szolgálja. Egész kényelmes utazóágyat kapott (bár szinte alig aludt benne, inkább közöttünk), volt fürdőkád is, azt se kellett itthonról vinni. Az étteremben voltak etetőszékek (amik nem voltak tálcásak, hát az én pipim végzett is iszonyú randa munkát, a takarítóbrigád nyilván pezsgőt bontott, mikor eljöttünk :twisted: :twisted: :twisted: )
A medencék tele voltak fürdőjátékokkal és babáknak való úszógumikkal, így azt sem kellett volna vinni, de ezt nem tudtuk.
A bölcsiszobában klassz játékok voltak, kb. millió féle, Dorci imádta őket (meg én is :))
Életemben most szaunáztam először, de bele is szerettem rögtön :) Napi kétszer felváltva mentünk apjukkal. És hát a kaja... Rommá zabáltam magam, mint egy éhenkórász :) Fincsi volt, óriási választék, és látványra is gyönyörű. Na de beszéljenek a képek (bocs, de rengeteg lesz, mert nem tudtam választani)

Így segítettem anyának csomagolni :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!
Kovácsné! Gratula az ikrekhez!

Képzeljétek én már 100 %-ig biztos vagyok benne hogy terhes vagyok :wink: :lol:
Lesz ám kopp ha mégsem... :D
De már röhögök magamon, mert minden tünetet bebeszélek magamnak....

Kép
faul
 
 


Évi!

Ezek a fotók!!!

A labdamedencés (vagy tudom is én hogy hívják), amin oldalról vigyorog az vmi. zabálni való!!!

És az utolsó!!! Mint vmi. kiskirály a trónján!!! :lol:

kacsa14
 
 


Évi!
Nagyon cukik vagytok. Az utolsó képen már úgy ül a lányod, mint aki uralja az egész birodalmat. Dorcika továbbra is (az egyik) kedvencem. De te is nagyon jól nézel ki. Lecsinosodtál, kivirultál (nem mintha eddig nem lettél volna). Látszik, hogy épp pihenőben vagytok.

Faul!
Bárcsak igazad lenne. Én akkor voltam terhes, amikor épp semmi tünetet nem produkáltam. Addig minden hónapban voltak jelek, és mindig megjött. Reméljük, nálad most beigazolódnak az érzéseid. Én durkkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Faul! :D

Ha úgy érzed úgy is van. Örülök, hogy ezt leírtad!!!

Évi!
Az utolsó fotó a legjobb. A nagy elégedettség. :)

Monyó!
Szuper mind a tüsző mind az mnyh vastagság. Tüszőrepi nem gond, legalább tuti időzítés lesz. :)

Pupy!
Én most vígasztalni nem tudlak, mert az idővel az én kedvem is beborult. :(

Panka!
Azért csínján azzal a sok pakolással.

Kacsa!
Apám és apósom lagzis beszéde is az unokákról szólt. kisit fura is volt. :shock:

Juca!
Részvétem a papád miatt. Ám szerencsés vagy, hogy még eddig veletek lehetett.

Bocsánat akinek nem írtam.
Vendég
 


Juca!
Ma itt vagyunk, nem engedjük kihalni a topikot. :D :D
Viszont ma te nem vagy itt :( :(
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a sok vigazstaló szót, nagyon jól esik. Majd este visszaolvasok és írok mindenkinek személyesen is. :lol:

A hőmet úgy gondoltam,h. az egész ciklusom alaphője magasabb lett 0,2 fokkal.

Millió puszi és köszönöm,h. vagytok! :lol:
Vendég
 


Faul!
Legyen igazad!!!!!!!!

Évi!
Köszi a beszámolót, akkor mi is oda szándékszunk menni :D
Jók a képek is!
Jó vasalást, nekem is kéne. :?

Junkó!
Csínján?ok.Pakolás kilőve, helyette lesz egy csomó járkálás:ma is hiába mentem el a tb-hez(pedig direkt felhívtam őket telón, hogy milyen papírok kellenek), mert holnap el kell előbb menni a munkaügyi kp-ba, hogy kitöltsenek egy papírt, amit utánna le kell adni a tb-nek. :evil: :evil: :evil: Hát nagyon pipa voltam, mikor mondta a nő!Ráadásul szakadó esőben mentem, előtte még a postára is, mert ajánlva jött a munkaügyis papír, egy tőlünk jó messze lévő postára! :twisted: :twisted: :twisted:
Aztán ha ezeken túl vagyok, koslathatok gyerekorvos után is.Pénteken nst, hétfőn terhesgondozás, és a jövő 7en is nst.Na így pihenjen egy kismama!!! :evil:

Fleur!
Az a könyv nekem is megvan, szerintem is nagyon szupi.Én is ezt néztem ki még mikor megjelent,de vártam, hogy aktuális legyen a téma. 8)

Juca!
Valóban, hol vagy?

Zsúka!
Mi volt a dokinál?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Beus!

Gratulálok a babákhoz.:)

Évi!

Gyönyörű lányod van.:)

Csak a képeket tudtam megnézni, sajnos a napom nagyon rohanosra sikerült.:(

Elvileg minden rendben a nőgyógyászati dolgokkal. Nem talált semmi endora utaló jelet. Viszont van egy kis bélgyulladásom, ami állítólag a helytelen táplálkozás eredménye. Ajánlotta, hogy menjek vissza természetgyógyászhoz és egy 3 hónapos kúrával megszabadulok ettől a gyulladástól és utána már semmi akadálya a gyereknek. :shock: Hát ez kimarad az életemből. Szedem továbbra is az E vitamint meg a folsavat és az aloe verás gélt.
Igyekszem holnap mindenkinek írni, mert ma nagyon nem volt időm semmire.

zsúka
zsúka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: