Új privát üzeneted érkezett!

Nellike
remélem,hogy már a kezedben tarthatod a csemetéidet!!!!!++++++++++++++++++++++++++ :D

Vicky
én látom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Két csíkosat teszteltél!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Twist
még nem tudom,hogy a szülők miben fognak segíteni,mert mindent mi szeretnénk megvenni. Kapni nem fogunk semmit,ez már szinte biztos,mert nagyon van kisgyermek körülöttünk,aki meg van az még most pici....

Yadine
remélem ment a bugi az este..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bikfy,Dita, és mindenki!!
Merre vagytok????????????

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Vicky, ez a laptető is igen jó jel:))) Hihetetlen!:))
Én is ilyenekre szoktam gondolni, hogy de szuper, hogy nagymami lehetek majd és hogy lesz kinek a ballagására, diplomaosztójára, esküvőjére menni:) Nem fogok unatkozni öreg koromban:) És lesz egy csomó unokám, akiknek sütit süthetek. Annyira imádnivaló érzés ez:)
Eddig meg az volt, hogy hogy bírom ki magányosan öregkoromban, ki fog virágot vinni a síromra, ki örököl utánam. Csak a kutyáim. - így búslakodtam.
Vendég
 


Dy, az más, ha még pici gyerekek vannak. Nálunk már nagyobbacskák vannak a családban és félre vannak téve a rucik a padláson. Mondták is, hogy de jó, hogy volt értelme félretenni ezeket, lesz kinek adni!:)
Vendég
 

 
 

Nálunk sincsenek kis gyerekek a családban, de a barátnőm fia 1,5 éves (már majdnem 2 :) ) és véletlenül a húgom barátjának a családban is van egy kisfiú. Ez a baba decemberi, az enyém meg februári "lesz" (még csak így merem leírni), így egy csomó ruhát kapok majd. Már most is hoztak el tőle.



vicky79
 
 


Vicky, mi van, ha kislánykád lesz?
Vendég
 


SZiasztok!

Micsoda hírek! :lol: :lol:

Nellike,

nagyon-nagyon drukkolok, nem tudom, hogy már túl vagy-e rajta, de akkor is nagyon szorítok! Biztos minden rendben lesz!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nellike férje,

nagyon szépen köszönjük, hogy írtál nekünk! Ez a nap amikor igazi (rögtön 4 tagú) család lesztek! Nagyon szorítok nektek!

Vicky,

gyönyörű két csík van a teszten!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Én éreztem, hogy neked ez sikerülni fog, és ahogy az írásaidat visszanézem te is érezted, hogy ez most más mint a többi :lol:
Sámsonnak jobbulást!

Linácska,

igen, te vagy a következő :lol: Hát én ezt az érzést nem ismerem mert Danika nem várta meg míg Zsuzska Olija kibújik, így előzve ugrottunk a felső táblába :lol: :lol:

Twist,

kb így fog kinézni a babád :wink:

http://www.babanet.hu/varandos_naptar/index.php?het=8

A lap tetején felül a citromsárga karikákban vannak a terhesség hetei, ésn a 8. hétre kattintva kaptam a fenti linket. Amikor Danikát vártam folyton ezeket nézegettem, hogy nézhet ki most, 1 hét múlva, 2 hét múlva stb...

Ja, és azért nem voltam ma egész nap mert a férjem megkértem, hogy a laptopot vigye el a könyvelőprogramot frissíttetni (10 perc, meg is várhatta volna), erre otthagyta a gépet, hogy majd visszamegy és elfelejtett visszamenni :? Persze itthon egész délelőtt az asztali gép előtt ült, így csak most fértem ide. Azt hiszem egyre inkább kell nekem az a saját laptop...

Yadine,

nagy bunkóság az asszisztensnőtől amit csinált :evil: BIztos nem volt még ilyen helyzetben, így egyáltalán nem megértő a lombikkal szemben :?

Én ma egy éve kaptam az első szurit ami segítségével Danika fogant :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!!

Nellike nagyon szorítok hogy minden rendben legyen veletek!!!!!


Vicky hát igen csak pozitív gratulálok és vigyázz magadra nagyon.

Én sajna csak gyorsan bekukk mert közben klímát szerelünk mert a klímaszerelő csak hitegetett minket és most apa szabin van így felrakjuk mi.ha nem lennék mamóca akkor már én is felraktam volna egy részét.Most kedvesem meg öcsém csinálják.

Nem sokára jelentkezem.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


SZIASZTOK!

VICKY
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ugye én megmondtam, és te is érezhettél valamit előre, mert elég sokat jársz mostanában a BMC-s és az inszemes babás topicokba.
Velem is ugyanígy volt, és örülök, hogy neked is bejött. :)
PErsze más is kellett hozzá, pl. egy peti és egy kiskatona! :)

Drukkolok, hogy mindenk oké legyen!

NELLIKE
Jajj de édes férjed van hogy bővebben tájékoztat bennünket a hogyléted felől. Sokat gondoltam rád hogy talán már babázol is.
Hiper-giga-mega drukkokat küldök. Sajnálom, hogy a terhesség vége ilyen megpróbáltatásba ment át, de az ikrek születése után szívből remélem, hogy minden a lehető legnagyobb rendben lesz veletek.
Nagyon várom a szépséges ikrekről készült képeket.
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek mától négyesben! :)

VIUS
Vigyázz magadra!
Én is hajlamos vagyok olyanokat csinálni amit "mamócáknak" nem nagyon kéne!

Sajnálom a rosszullétes mamikat, ma sajnos én is megtapasztaltam egy bizonyos formáját a dolognak, pedig azt hittem megúszom. Elindultam a fogorvoshoz immár 3x-a de az út felénél összeestem. Vagy 5 percig kómáztam az árok partján mire erőt tudtam venni magamon hogy hazakússzak.
Most délben felmentem a házidokihoz a tp-es papíromért, és most nem volt gondom, úgyhogy tuti hogy a fogászat gondolata miatt ájultam el.
Úgy döntöttem hogy a szülés utánra fogom halasztani a fogorvost és nem érdekel a védőnő meg senki mert én még egyszer ilyen szituba nem akarok keveredni. Egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam hogy elmenjek annyira félek, hogy bármilyen beavatkozás kárt tehet a kisbabámban.

YADINE
Én februárban pont egy ilyen "huje kocsog" asszisztensnő miatt váltottam házidokit. Pedig az a csaj is lombikos volt, és mégsem volt megértő. Azt modta nem írnak ki tp-re mert erre találták ki a szabadságot, és hogy nem ad utazási papírt sem, csak ha busszal - vonattal megyek, mert kocsira nem jár.
El is buktam egy csomó pénzt.

DY
Előreláthatólag meddig kell feküdnöd?
Azért nagyjából be tudod tartani?

TWIST
Én a fejlődés biológiája oldalon nézegettem hogy éppen milyen alakot ölt Bogyim. Nagyon jó kis oldal. Ajánlom neked.

dita75
 
 


Sziasztok!

Vicky!

Ez szuper, nagyon örülök! Gondtalan babavárást kívánok!

Nellikéről még nincsenek hírek?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szegény Dituli! Ezek szerint egyedül voltál, amikor elájultál? A napon voltál? Mert sokan a naptól ájulnak el, a nagy melegtől. Még jó, hogy magadhoz tértél és hogy nem az úttest közepén ájultál el! Basszus, mik vannak!!!
Te mikor tudod meg a baba nemét?

Én ma jöttem először dolgozni, egész nap ülni kell. És nagyon fel vagyok puffadva, bekeményedett a hasam, nagyon nem bírom az ülést. Járkálok én, de nem elég, akkor sem nyugszik le a hasam. De ez semmiség az ájuláshoz képest.
Vendég
 


Twist: Hát amiket eddig kiválogatott a húgom a babaruhákból, azok olyan unisexek, ami meg sötétebb ahhoz meg majd veszek neki tavaszra farmerszoknyát.

Monic: Igazad van, tényleg más érzéseim voltak most, mint eddig.

Vius: Ha magatok szerelitek be a klímát, akkor nem ugrik a garancia? Csak mert a mosógépet is teljesen egyszerű lett volna beszerelni, de szakit kellett hívni, mert csak így fogadták el a garancialevelet.

Dita: Igazad van, valamit megérezhettem. Meg most a hasam is teljesen másképp fájt. Ez a fogorvos dolog engem is idegesít, mert az egyik bölcsességfogam lyukas és állítólag betömhető. De nekem sincs hozzá túl sok kedvem, a nyaralásig viszont meg akartam csináltatni, nehogy ott kelljen menni.

Évi: Köszi, látod mondtam én a túlstimunknál, hogy követlek. Egy kicsit lemaradtam.



vicky79
 
 


Vicky, micsoda hirek, hatalmas nagy gratula!!!!!!!!!!!!!


Nellike férje, nagyon drága vagy megosztottad velünk, valszeg már apuka vagy, köszi hogy irtál!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mentek a drukkok és mennek is!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Vicky elmegy a gari de a gázt egy másik szerelő tölti bele és ő lóg nekünk 100ezer fttal.így gondolom vállal rá garit is.

CSak az a bosszantó hogy múlt hét hétfőn igérte hogy jön szerdán hozta a klímát múlthéten azt mondta délután jön nem jött ma meg nem veszi fel a telefont se férjemnek se nekem se az unokatesomnak.
A férjem begurult és azt mondta beszereli ő.hát félig kész van már.


Dita a Fogam nekem is szarakodik de nem akarok elmenni mert az utolsó fogászati kezelésen úgy mostak fel...

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Nellikének 10:08 perckor megszületett Zsombi fiacskája, 10:10 perckor pedig Zsófi lánya! Korababák, de mindketten jól vannak!
Egyenlőre csak ennyit tudok, de remélhetőleg a férje megint jelentkezik, és akkor tbbet is megtudunk!

Vicky,
Ez szuper! Hatalmas gratula! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


VIUS
Hát látod én el sem jutok odáig és már fel kell mosni .......... :oops:

Ezt a pasit én megkeresném és jól belerúgnék egyet, mi az hogy tartozik nektek és még csak fel sem veszi a telefont?

Ezek után még azt hiszitek hogy vállal bármire is garanciát???
Nem úgy néz ki!

TWIST
Már akkor rosszul voltam egy kicsit amikor elindultam. Maga a félelem az ami miatt összeestem. Igen egyedül voltam. Amúgy itt van a rendelő tőlünk 5 percre, de nem bírtam eljönni hazáig. Pont az utcán előtt két méterrel rogytam le az árokpartra. Senki nem volt az utcán, de amikor oldalra néztem láttam hogy közelít egy nő, de csiga lassúsággal. Kb. néhány méterre lehettem tőle mire elkezdtem feltápászkodni, de még vissza is vett a tempóból nehogy segíteni kelljen. Elmentem mellette de meg sem kérdezte, hogy jól vagyok-e vagy ilyesmi.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én egyre jobban utálom az embereket. Annyira közömbösek a másik iránt, minden érzés kiveszett belőlük. A dokinál is köztudott hogy a kismamik elsőbbséget élveznek pláne én aki veszélyeztetett vagyok mégis mindenki bement előttem. Az ájulásom után már nem akartam még egy izgalomnak kitenni magam, ezek az öreglányok meg tudnak lincselni ha bemegyek előttük még ha egy fél percre is, mert kb. annyi amig megkapom a tp papíromat. Inkább kivártam a 45 percet.

dita75
 
 


Hatalmas gratula a két kis csöppséghez nagyon vigyázzatok magatokra!!!!!


Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


A lapát a kapuban ha jön akkor jó hátba b.....om és elküldöm a jó anyjába.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vius: Ne idegesítsd magad, bár ez nekem sem menne. Talán legalább a garitok nem ugrik.

nellike: Hatalmas gratula a két csöpséghez. És persze köszönjük a hírhozóknak.



vicky79
 
 


Nellike, gratula a babák érkezéséhez! Remélem, hogy te is jól vagy! Szép nagycsalád lettetek egyszerre!:))

Dituli, bocsi, de szétröhögtem magam, mert olyan jó stílusban írtál:))) Pedig ez szomorú volt alapjában.
Képzeld, hogy velem is ez volt tegnap a körzetinél, ami veled. Hogy mondta az asszisztensnő, hogy soron kívül jöhetek be. És így is húztam a számat, mert én csak táppénzes papírt akartam és nem akartam a sok beteg, köhögős ember lehelletét szagolni. De ha soron kívül, akkor okés. Erre ők szólították be az embereket és tökre nem hívtak be soron kívül, hanem a végén. Végigszagoltam a világ legnáthásabb nőjének összes köhögését és most rinyálok, hogy mit kaptam el. Azon gondolkoztam, hogy 20 év után körzetit váltok. Itt vidéken alig vannak. Csak én még anyuékhoz járok Pestre...
Vendég
 


NELLIKÉNEK HATALMAS GRATULA!!!!!!!!

TWIST
De nem nevetséges ez az egész???
A múltkor megyek be az apeh-hez, hát elég sokan voltak.
Pont egy fehér mintás felső volt rajtam amiben dupla akkorának látszik a hasam, és csak bámultak az emberek egyik fel nem állt volna hogy üljél már le azzal a nagy hassal. Ki voltam pirulva és zihálva vettem a levegőt, mert elég messze van az apeh a busztól, és lépcsőkön kell felmenni. Amúgy tudtam volna állni, csak a lépcső betett egy kicsit. Már az utolsó székeknél jártam mire egy idősebb nő felállt hogy átadja a helyet, én meg mondtam, hogy nem pont neki kéne átadni, egy csomó faszi ült ott körben. Mondtam neki üljön csak vissza megvárom míg valakit hívnak az ablakhoz és rácsapok a helyére.

Amúgy nekem is mondta az asszisztens hogy menjek délre. Ott is voltam, ki is jött látott de most mégsem hívott be. Igaz csak papírmunka volt az összes többivel is mint ahogy velem is, de némelyik elég sokáig tartott, az én fél perces akciómhoz képest meg pláne.

VIUS
Szuszáááááááááááááá! :)

dita75
 
 


Hi!

Nellikének és Vickynek Hatalmas Gratula!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nellike,
gratulálok a két kis csöpphöz. Apuka, kérünk szépen képeket! :lol:

Csajok,
azt a fogorvost tessék csak meglátogatni. Olyat nem fognak csinálni, ami árt a babának, viszont a terhesség jó sokat árthat a fogaknak. Mikor én elmentem, egy pici lyukat találtak, be is tömték gyorsan, mert állítólag terhesen pár hét alatt hatalmasra nőtt volna. Sajnos terhességi fogágybetegségem is lett, azt is kezelni kell. Na meg egyszer amúgy is kötelező a terhesség alatt, írt is a kiskönyvbe.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Valahogy majd erőt veszek magamon, jövő héten megkérdezem a védőnőt hogy mit csináljak ha ilyen stresszben vagyok, azért félájultan mégsem mehetek oda! :roll:

dita75
 
 


Nellike
Gratulálok! és remélem,hogy minél hamarabb otthon lehettek mindannyian!!!!!

Dita
hogy mik vannak... :shock: Nagyon vigyázz ám magadra,és szerintem még egyszer egyedül semmi képpen sem indulj el ahhoz a fránya fogdokihoz!!!! :!: :!:
Azt hogy meddig kell még feküdni,majd csak a jövő hét pénteken derül ki. :? Hogy be tudom.e tartani,hazudnék ha azt mondanám,hogy igen,de akkor is ha nem. A mi munkahelyünk itthon van(nekem és a férjemnek) ezért reggel lemegyek,elintézem a fontosabb dolgokat, és úgy 11 körül jövök fel,akkor lefekszem egy kicsit,aztán gyors főzés,pihi,takarítás..... :shock: :shock: :shock:
hát ennyire pihenek..... :roll:

Vius
sajnálom,hogy így megjártátok.....

Fogászatról:én még nem voltam,a védőnőm sem mondta még,hogy menjek.... :shock: Bár szerintem minden ok a fogaimmal,mert soha nem volt baj velük.... :)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Ja,és képzeljétek el,Manócska egyre aktívabb! Határozottan lehet érezni a mozgásokat naponta többször is!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dita,
megnyugtatásképp: azt mondta a doktornéni nekem, hogy terhesen semmit nem csinálnak, ha csak nem muszáj, mert nem alkalmasak rá a fogak. Én szerettem volna elkezdeni kicseréltetni az amalgám töméseimet fehérre, de még azt sem csinálja meg. Szóval valószínű csak ránéznek, és ha kezdődik esetleg a fogágybetegség, kapsz rá öblögetőt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na megpróbálkoztam a táblával. Twist, Vius, bocs, nem sikerült visszakeresni az UH képeket, de tegyetek újat, és pótolom.
Remélem nem lesz túl kicsi...
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is: most érkeztem haza, igyekeztem átfutni a tegnap óta történteket. Megható részetekről ez az összetartás, sajnos nagyon kevés helyen tapasztalni ilyet, örülök, hogy a drága nejem egy ilyen közösséggel osztotta meg az eddigi örömünket. Köszönjük, nem is tudjátok, mennyit segít ez lelkileg :D

Na de a mai nap: kellettek is a drukkok... 10 óra 8 perckor megszületett 1850 grammal Zsombor Máté, majd 10 óra 10 perckor 2000 grammal Zsófia Jázmin. Mindketten 47 cm-esek és gyönyörűek. Abgaron Zsombi 8/9-et, Zsófi pedig 9/10-et kapott :D Azt gondoltuk, egy picit nagyobbak lesznek, hisz a becsült súlyukat a gép végig nagyobbnak mutatta. Sebaj, megnövünk :D

Koraszülöttre kerültünk, egyelőre inkubátorban vagyunk. Zsombi úgy tűnik teljesen rendben, Zsófi egy kis oxigén támogatásra szorult, mert nyöszörgött légzéskor, de úgy tűnik, hogy sikerült akkumulálódnia, így talán már erre sem lesz szükség, önállóan tudnak lélegezni.

Mivel Szilvi méhnyálkahártyájában találtak coli bacit, így néhány napig a babáknak antibiotikumot kell kapniuk az esetleges fertőzés kiküszöbölése miatt.

Ha minden jól megy, akkor 1 hetet kell koraszülöttön lenni. Remélem erősek lesznek, aztán jöhetnek haza. Mindenesetre 2x felmentem meglátogatni őket, és meg is simogattam őket egy picit az inkubátorban.

Anya nagyon nehezen viselte a méhösszehúzódás okozta fájdalmakat miután a spinális érzéstelenítő hatása kiment, de délutánra valamelyest jobban lett. Holnap fel kell, hogy álljon, de szükség is lesz rá, mert a koraszülött másik épületben van, mint a szülészet, így máshogy nem tudja megnézni a törpöket. Szegény, csak a szüléskor láthatta őket, azóta csak a képekről és videóról. Holnap veszek neki haskötőt, azt mondják, az nagy segítség lesz.

Mellékelek róluk 1-1 képet :D

Ha igénylitek, megpróbálok az idővel úgy gazdálkodni, hogy tájékoztatni tudjalak benneteket.

Jó éjt! Kép Zsófi baba Kép Zsombi baba

nellike
 
 


Nelli-papa: Nagyon köszönjük a képeket és a törpök tényleg gyönyörűek.

linacska: Szép a tábla és jó a nevem mellett az adatokat látni. Ez már a 4. inszemem volt és én február 10-re számoltam a szülést, mert máj. 20-án volt az inszem.

Majd megpróbálok bentről jönni, de ma egyedül leszek.



vicky79
 
 


Vicky
nem tudom, mit számoltam el, de így, hogy utána számolok, így tényleg február 10. Majd javítom. Szerintem annyit, hogy a teszttől csak az inszem napját számoltam vissza -14-gyel, de onnan 40 hetet számoltam, és nem csak 38-at.

Nellike-apuka
köszönjük a képeket! Sok boldogságot a két kis csöppséghez. A haskötő tényleg jó, nekem nagyon gyorsan lett meg a lányom, leestek a belső szerveim, és ez nagyon jól tartotta őket, vele fel tudtam állni anno.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Kedves Zsombi-Zsófi Anyu és Apu!

Gratulálok a két CsodaSzép Csemetéhez! Vigyázzatok rájuk nagyon!

Sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok!
20150601134430
 
 


kedves Zsófi Zsombi szülők!
gyönyörű gyerekeitek vannak!remélem Szilvi hamar regenerálódik! ügyesek voltatok!
Vendég
 


twist VIcky HUrrá!!!!!
Vendég
 


Nellike Család!
Szívből gartulálok és sok boldogságot kívánok az újdonsült családotoknak! 2 kis csöppségetek egyszerűen gyönyörű. :lol:

Vicky,
neked is gratulálok a pozitív teszthez!
És persze Twist, Neked is!
i.kata
 
 


Nellike apuka!


Talán tudod ki vagyok :wink: ???
Ha nem / tudod, mi várunk majd az első inszemre ha meggyógyultam... :? /

Nagy örömmel olvastam azokat amiket írtál, ugye milyen fantasztikus érzés meglátni a gyermekeidet??? :D

Mesélj milyen volt a császár, bent lehettél? üvegfal mögül nézhetted vagy kihozták? / Mert mindehol más a szokás /
Nagyon félt előtte Szilvi? Érzett valamit közben, vagy teljesen el tudták érzésteleníteni? Szoptatni mikor kezdhet?/gondolom majd ha kicsit megerősödnek, ugye?/
Hogy van most, mert tudom tesómtól hogy a spinál császár utáni 1-2 nap borzalmasan fájdalmas, de utána nagyon rohamosan fog ám felépülni, az a jó./ Tesóm császár után fél napig didergett az ágyon olyan rosszul volt/
Írjál amit csak tudsz, ha nem érzed tolakodásnak az érdeklődésemet, nagyon sok boldogságot és egyészséget kívánok nektek, puszillak! :D
csézjang
 
 


Sziasztok!
Köszönjük Nellike-férje a tájékoztatást és a képeket, már nagyon vártuk! Persze, hogy máskor is igényeljük a tájékoztatást!

Szia Kata!!! De jó, hogy benéztél! Már nagyon sokszor hiányoltunk!!!! Mindig gondolunk rád. Jól vagy?
Köszi a gratulációt:) Vickyvel zebratársak lettünk.

Csajok, én ma nagyon kiborultam a munkahelyemen, sírtam meg minden. Sajnos nem bírom elviselni a szakmai vitákat, túlságosan magamra veszem őket és rettenetesen féltem a babót! Úgy félek, hogyha ideges vagyok, akkor baja lesz. Most is megfájdult a hasam alja. És még nyugtatót sem lehet bevenni, amit eddig simán lehetett. Most csak egy csipkebogyó teát ittam, legalább a meleg folyadék segített picit. Azt mondtam a dokinőnek, hogy simán tudok dolgozni, ez csak irodai munka. Közben pedig alig bírom a stresszt. Ha dolgozni kell, előtte lévő éjjel nem tudok aludni félelmemben. Most is táppénz után rosszul voltam, hogy be kell jönni. És tegnap végig keményedett a hasam, míg bent idegeltek. És estére óriási bokám is lett. Amíg otthon voltam, nem volt ilyen gond. Hát ez van, most már nagyjából lenyugodtam, de az előbb totál padló volt.....
Vendég
 


Sziasztok!

ZSÓFI-ZSOMBI szülők!

Az ikrek kimondhatatlanul szépségesek, amit már a 4D felvételekről is sejteni lehetett, de így végre "nem barnában" hanem színesben látni őket fenomenális. Egyik szebb mint a másik! :)

Még egyszer nagyon gratulálok a boldog szülőknek!
Nellikének pedig mielőbbi regenerálódást, sok tejcsit kívánok!

KATA

Remélem minden rendben veletek, néhány hsz-edet elolvastam a forgácsosban, láttam hogy sikerült a vizsgád amihez gratulálok, és úgy látom az írásaidból hogy vidám vagy és pozitív. Remélem sikerül sok erőt gyűjtened a folytatáshoz! +++++++++++++

TWIST
Magát a munkát én is simán el tudtam volna és el tudnám látni, de sajnos az emberek (élen a főnökeimmel) olyanok, hogy végül beláttam az állandó stressznél ami ott van jobban járok ha itthon maradok, és bizony jóval kevesebb pénzért, ami szintén idegeskedésre ad okot, de úgy látszik hogy sikerül szegényesen is de megélnünk valahogy. Szerencsére elég sok mindent kaptunk és kapunk, ami megnyugtatott, hogy nem többszázezer forintos költségre kell számolnunk Bogyó születésével.
Én mindent mérlegre tettem és így láttam jobbnak, mert nálam még az is fennforgásban van, hogy a hétvégén sem tudnak az idegeim regenerálódni, sőt akkor vannak igazán igénybevéve a párom fia miatt, de előle nem tudok sajnos menekülni. Ez van!

Szegény Monicnak szoktam mindig priviben panaszkodni, nektek max a negyedét írom le hogy milyen dolgai vannak a kissrácnak, mert nem akarok úntatni senkit vele, és az aki nem él ilyen körülmények között úgy sem érti meg hogy min megyek keresztül.
Épp írtam a 3 napos ünnep alatt, hogy szinte végig keményedett a hasam, felállni alig tudtam tőle, nagyon rossz érzés volt, és ahogy elment a gyerek mintha azonnal kiszállt volna belőle.
Még panaszkodtam is hogy a fene egye meg, még nem is érzek mocorgást odabent de a rohadt keményedést már tapasztalom a k....a kölyök miatt.

LINACSKA
Nagyon tutkeráj lett a táblicsku, ügyes vagy.
Jó látni magamat a felső szekcióban, és azt hogy milyen sokan vagyunk már!
Akikért szorítunk rovat tagjainak pedig mielőbbi babásodást kívánok, hogy végre egybe legyen a táblázat és csak anyukákkal és kismamikkal legyen tele.

dita75
 
 


Nellike férje
Még egyszer hatalmas gratula Nektek! Nagyon szépségesek az ikrek,és szerintem egyáltalán nem látszanak kicsinek!
Várjuk nagy nagy szeretettel a további információkat Mamáról,és Babákról!!!!! :D

Linácska
nálam a szülés várható dátuma egyébként nov. 15. De ezt már Viki is elírta anno....

Kata
de jó,hogy jöttél! Gyere légyszi gyakrabban,és mesélj,hogy vagy?!

Twist,Dita
Tessék csak vigyázni azzal az idegeskedéssel,mert azt bizony a Babócák is érzik... Csak nyugi! Dita,hogy is szoktad írni? szuszááááááááá??????? :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


DY
Sajnos van amit nem lehet kivédeni. Akár lehetne a saját gyerekem is (bár valszeg akkor meg lenne nevelve).
Amúgy épp tegnap olvastam el a volt kolléganőm levelét akinek egy gimnazista lánya van aki elsős, meg egy 4. osztályos fia. Otthon van mert nem talál munkát, mégis égnek áll a haja a gyerekeitől.
Mindkettővel vannak gondok, pedig a volt kolléganőm aztán olyan mint egy főtörzs. Fogva vannak a gyerekek. Sztem túlságosan is beleszól mindenbe és nagyon is nevelni akarja őket, a munkában is ilyen volt a bolhából is elefántot csinált. Szóval Dy azthiszem fel kell kötni a gatyánkat! Mostantól nem lesz nyugtunk. :wink:

dita75
 
 


Dituli, most a saját bőrömön tapasztalom, hogy mennyit árt a stressz. Sokszor szoktam arra gondolni mostanában, hogy pl. amilyen az én munkám, amennyi idegbajjal jár, az elrontja a várandósság örömét. Boldog vagyok, tele reménnyel, tervekkel, aztán bejövök a munkahelyre és megríkatnak és féltenem kell az állásomat, mert szakmailag kezdenek ki.... Nemár! Ez nem nekem való. Szóval, nagyon megértelek!
Tegnap is egy kolléganőm a legrosszabb pillanatomban kérdezgetett a babáról, hogy mi újság stb. És nem tudtam eléggé vigyorogni és lelkendezni neki. Hiszen, ha éppen valami nega dolog volt a munkámban és iszonyúan érzem magam, a sírás kerülget, akkor nem tudok hirtelen váltani és vigyorogni, mert valaki jó hangulatban jön be hozzám. Ilyen gyorsan nem tudok váltani. És erre szemrehányóan rámszólt, hogy látja, hogy ő jobban örül a babónak, mint én. És kiment. Nagyon rosszul esett.

Ditus, megértem, hogy pocsék lehet, hogy hétvégén sem tudsz pihenni a srác miatt. És az idegesség miatti haskeményedés már nekem is ismerős. Az bíztat, hogy a te Bogyód is szépen fejlődik és nem lett baja a negatív hatásától a kissrácnak. Hátha nekünk sem lesz bajunk.
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi és Zsombi nagyon szép, stramm kisbabák sok boldogságot és jó egészséget kívánok nekik, gratula a szülőknek!

Szépen fognak nőni és hamar otthon lehettek!

Vicky!!!!!! Gratulálok!!!! Képzelem mit éreztél mikor megláttad a két csíkot! :D Éreztél valamit? Volt valami ami más volt mint az előző inszemeknél?


Ditus,
nagyon sajnálom, hogy min mentél keresztül, felháborító, hogy amikor rosszul lettél senki nem segített, mégis milyen lelke van az ilyen embernek!

Twist,
én a helyedben biztos nem dolgoznék tovább egy percig sem! Gondold végig min mentetek keresztül mire sikerült, nem éri meg kockáztatni. Aztán meg vannak olyanok, akik teljesen befordulnak, ha otthon kell ülniük egész nap. Szóval nem egyszerű.

Linácska,
köszi a táblázatot, ügyesen összehoztad, nem kis munka lehetett!
Tetszik az arány, hamarosan mi is babásak leszünk! :wink:

Tegnap visszamentem a házidokihoz, kiharcoltam egy vérkép beutalót (vércsoportra nem adott, most intéztem a nőgyógyásszal),
visszarendelt mára EKG-ra, két órát vártam. Holnap megyek vérvételre , kedden a Kaáliba. A bökkenő, hogy a házidoki nem adott olyan papírt, hogy belgyógyászatilag rendben vagyok. Gondolom majd ha meglesz a vérkép? Szóval hétfő délután vissza a házidokkerhez. Közben megállapítottam, hogy az asszisztensnő gyűlöli az összes embert, nem kicsit kiégés szindrómás. Mondjuk én is az lennék..

Ja, és már három napja lógok a munkahelyemről, hogy mindezt el tudjam intézni. :roll:

KépKép
yadine81
 
 


Kata,
gyere többször, hiányzol a csapatból nagyon!

KépKép
yadine81
 
 


Csajok,
irtó ciki kérdésem van, aztán befogom!
Kedden lesz katonavizsgálat férjnek. Előtte négy nappal kell együtt lennünk. Namármost, az holnap lesz? Vagy már ma? Ha az esti órákra tervezzük..Tudomtudom hülyevagyok, de mindent pontosan szeretnék betartani. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép
yadine81
 
 


Yadine!

Hát elárulom, hogy mi lesz..tuk az időt, mivel eléggé öszevissza dolgozik a férjem, és kb: 1 hétig nem szexeltünk spermavizsgálat előtt, de tökéletes lett az eredménye mindkét alkalommal. Sztem pár napon nem múlik egyáltalán.
csézjang
 
 


lesz..tuk, azt jelenti lesz@rtuk. Mielőtt valaki csúnyábbra gondol... :oops:
csézjang
 
 


YADINE
Egy napon nem múlik semmi, mi sem tartottuk be, volt hogy nem volt rá alkalmunk és két hét is eltelt sex nélkül és úgy is jó lett az eredmény. Aztán volt egy olyan szitu amikor meg vasárnap volt inszemem, de nem repedt meg a tüsző és mondta a doki hogy másnap megint menjünk. Az az egy napos anyag sokkal jobb volt mint bármelyik előtte. Mondta is a dokim, hogy ha az az inszem sem sikerül akkor legközelebb egy napos katonákat vigyünk, mert olyan kis virgoncak voltak, és mennyiségileg is több mint a több napos.

Sztem ez mindenkinél más és más. Ki kéne tapasztalni, így is úgy is.

A belgyógyászatra nekem is a vérképpel együtt kellett mennem és akkor állították ki a leletet.

dita75
 
 


CSÉZJANG
Mikor kezdhettek végre? Még mindig nem gyógyultál meg a műtétből?

dita75
 
 


Úgy néz ki júliusban kezdhetünk, de ha minden kötél szakad akkor is augusztusban, addig meg már akárhogy is kibírom!!!!! :D

Nálatok mizujs? /ebben a topikban sajna még nem szoktam gyakran lenni, nekem még más a minőségem mint nektek :? de majd pár hónap múlva!!!/

szóval te hányadok hétben jársz? Nemét mikor tudni? tök izgi! :roll:
csézjang
 
 


bocsi most néztem hányadik hét. Hát akkor már akármikor is tudhatod a nemét! :D
csézjang
 
 


CSÉZJANG
Egy hét múlva megyek afp-re és uhura remélem akkor meg fogom tudni.

Én tavaly januárban mentem el ahhoz a dokihoz aki az inszemeket csinálta végül. Mi is csak júliusban tudtunk kezdeni.
Megértem hogy szörnyű ez a várakozás, nekünk is nagyon rossz volt, mert baromi türelmetlen típus vagyok. Amikor jöttünk hazafelé az első magánrendelésről akkor az hittem csak 1-2 hónapról lesz szó, de még így is hazáig bőgtem mint a záporeső, mert azt hittem azonnal belevághatunk a lecsóba. Hát nem így történt, de sokat tanultam azalatt az idő alatt amíg várakozni kellett és sokkal okosabban idultam neki az egésznek. :wink:

Sok sikert júliusra nektek!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: