Új privát üzeneted érkezett!

Tina!

Köszi!

Hát, igen. Bár azért minden UH-n rá fogok még kérdezni! Mondjuk most, amit nuninak mutatott a néni, az kétségkívül az volt!!! Ott egy darab fityegő sem volt!!! :lol: Már csak az a kérdés, hogy jót mutatott-e ... :lol:

Zsúka!

Természetgyógyásznál én is voltam 2-szer, annak ellenére, hgoy igazán én sem hiszek benne. De ugye, mint tudjuk az elkeseredett ember sokmindenre képes ... Nálam a tuti az az orvostudomány. Legalábbis, amíg az nem mond csődöt. Én tudtam, hogy nincs pé-m, tehát nekem bárki-bármit mondott is volna, akár term.gyógyi, akár gyógynövényes, akár az atyaúristen, akkor is első körben a klasszikus Closty-hoz nyúltam volna! És milyen jól is tettem!!! :)
Szóval Neked is csak azt tudom mondani, hogy olyan módszerhez folyamodj, amiben 1000%-ig hiszel, mert én hiszek abban, hogy mindenféle módszer csak akkor hat, ha hisz is benne az ember.

Annitta!

Sajnálom, hogy nincs baba.

Az NLC-n van nagyon sok Kaális fórum, esetleg ott meg tudod nézni, hgoy nincs-e szegedis fórum ...

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok!

Láttam többen kerestetek. rendszeresen olvaslak titeket, de mire oda jutnék, hogy válaszoljak, már nem aktuális a téma.

Évi77!
Sajnálom a csőtörést, és Dórit Isten éltesse sokáig.

Juca!
Angelika pont azt csinálja szopi alatt, mint Kinga, elég vad a dolog. Remélem hamar elmúlik, még nagy-nagy türelemmel viselem.

Junkó!
Aranyos vagy :)
Képek: www.flogi.atw.hu. Most nincsenek újak sajna, mert áttérünk a havi egyszeri feltöltésre, ami lassan bekövetkezik majd remélem.

CsHeni!
DEDE mi voltunk azok, éppen az interspárban bevásároltunk. Sajna mostanában eléggé figyelmetlen vagyok ilyen téren, mert minden hátsó gondolatom a csajokról szól.

Annácska!
Köszönöm a szavaidat. Jelenleg elértem a 900 gramm tejelő átlagot :) Ez azt jelenti, hogy éjszaka csak anyatejet esznek a csajok, és minimális tápszert igényelnek napközben is. Viszont mostanában miriggyulladással küszködöm a hónom alatt, aminek az a vége, hoyg nem tudom a törzsömhöz zárni a kezemet, és éjszaka alig várom, hoyg felkeljenek a lányok szopizni. Úgyhogy itt keringek néha az ágyuk körül, hogy nem akarnak-e felkelni. Lefejni meg nem merem, mert hátha egy fél óra múlva kell nekik. Na erről ennyit.


Rólunk: Tegnap voltunk dokinál baba UH-n, mindketten egészésgesek. Viszont Angelika szorosabb obszervációt igényel, mert az élettanitól eltérő a fejlődése. Ez abban merül ki, hogy nem tartja a fejét rendesen, amikor húzzák a kezénél fogva felfelé. Na de majd utóléri magát.
Persze engem is elkapott a depresszió, van hogy éjszakákat sírok át, szegén férjem meg nem tudja mi van. Sok dolgot fel kell dolgoznom még, ami csak lassan megy...
A lányokat meg egyre jobban szeretem, és nagyon fáj, ha van valami bajuk, vagy sírnak velemiért, de ez biztosan természetes.

Szóval igazából ennyi történik két szopi között, ami kb 2-4 óránként követi egymást.


Mindig olvasom, hoyg mi van veletek.
Bellanitta!
Sajnálom, ami történt, remélem a következő sikerül.

Szalai Heni!
Neked is nagyon drukkolok. :)

Junkó!
Rólad sem felejtkezem ám el, mindig ott vagy a hátsó gondolataimban.

Sok puszit küldök innen a távolból is: Nárcisz

Kép
narco
 
 


Bellanita!

Hirtelen nem tudom ti hanyadik inszemnél vagytok de ha nincs olyan kizáró ok, ami miatt csak a lombik sikerülhet, meg kell csinálnotok sajnos mind a 6-ot. A szegedi Kaáliban enélkül elhajtanak, vagy ott csinálják meg a még hátralévő inszemeket 40 ruppóért. De ezt nem javaslom...csináljátok ott meg ahol most vagytok.
Ha mégis oda jelentkeznél sztem bő egy hónap mire kapsz időpontot és addig még egy inszemet lezavarhattok.

Kacsa!
Örülök hogy eltüntek a "bigyók". :)
Vendég
 

 
 

Narco!
Jó, hogy írtál. Ahogy olvastam, amit a mirigygyull.-ról írtál, rögtön az jutott eszembe, hogy egy járulékos tejmirigy lehet a hónod alatt. Volt egy anyukának ilyan, de idővel lassan visszahúzodott, mert az nem ürült ki mindig teljesen, így nem is termelődött benne a tej. Reméljük nálad is rendeződni fog. Azért ha mész a 6 hetes kontrollra -ha még nem voltál-, akkor mutasd meg a nőgyógyásznak.
Múlt hét pénteken voltam egy értekezleten, ahol egy klinikai szakpszichológus mondta, hogy a babák az első 2-3 hónapban sokszor a sírással "csak" a panaszaikat próbálják elmondani. Panaszkodnak az őket ért sérelmek miatt (a méhen belül állandó volt a hőmérséklet, sosem volt üres a pocakjuk, nem ismerték azt, hogy éhség...és a születéssel kiszakítják őket ebből a kellemes közegből). Hosszú lenne most mindezt leírni, de nagyjából ez volt a lényeg. De ne aggódj, az idő múlásával egyre inkább megfogod tudni különböztetni, hogy miért sírnak. Kitartás! :) Ha pedig bánatod van, ne fojtsd magadba, mondd el a férjednek, nekünk, vagy akinek szeretnéd, mert sokszor már az is tud segíteni.

Húú! Na most aztán jól nekilendültem. :oops:

Panka!
Köszönöm!

Kép
Kép
tina82
 
 


Köszi Tina!
Akkor próba

Kép
faul
 
 


:D

Kép
faul
 
 


De miért 29 nap... :?

Kép
faul
 
 


Narco!

Lelkifurim van, mert Angelika eltanulta Kingától a hülyeséget. Most mit mondjak, nem jöttünk rá a titokra, ahogy jött, úgy ment, és kb. egy hónapig tartott. Egyet ne csinálj, ne kezdj könyörögni, hagyd egy kicsit éhezni. Most ez brutálisan hangozhat, de ha sokszor mellre teszed, csak jobban beidegesedik, csak az előtejet szívja ki, és attól még a hasa is fog fájni, és többet fog parttalanul üvölteni. Nálunk a max. 8 órás üvöltés, majd 10 perc alatt behabzsolta a kaját. Sajnálom, és Veled érzek. Éjjel pedig próbálj meg nem sírni, hanem aludni, akár hallgass valami jó zenét, vagy masszírozzon át Flogi, de mindenképpen éjjel próbáld kiverni a lányokat a fejedből, akkor nem apa és anya vagytok, hanem, Flogi és Narco. Kell ennyi gondolati szabi. El fog múlni a depid! A két hónapos kor betöltése egy minőségi ugrás, a három hónapról nem is beszélve! :wink: Fel a fejjel bébi!!! Utána meglátod, amikor már tudsz velük "gyurmázni" mennyivel jobb lesz. Visszanézve én két hónapig nem találtam az anyaszerepet, onnantól viszont nagyon jó, és ehhez Kinga is kellett, hogy elmúljon a hasfájása, hogy elkezdjen kommunikálni... Ja éjjel sírás helyett gyere és netezz, jöhetsz akár a blogra is :-) de inkább relax és aludj! A depi nagy része a fáradtságtól is van. Nagy pusszancs a lányoknak, és Anginak libbentsd meg a sejhaját, és azt üzenem, hogy viselkedjen, mert Juca nénivel gyűlik meg a baja! :wink:

tjuca
 
 


Akkor nézzük most... :?

Kép
faul
 
 


Végre!

Kép
faul
 
 


Sziasztok!

Hát, a tegnap délutánomat senkinek nem kívánom :( Csak becsuktam a konyhaszekrény ajtaját a mosgató alatt, és egyszerre elkezdett ömleni a víz... Találtam a mosogató alatt csapokat, tekergettem, de semmi. Közben jól pánikba estem, mert csak jött és jött az a rengeteg víz. Becsöngettem a szomszédba, hogy ők tudják-e, hogy hol van az a nyavajás főcsap, amit el kell zárni. Már a szomszédasszonyommal közösen tekertük az összes fellelhető csapot, mint az ökör, de semmi,a víz csak dőlt (szerintem az egész emeleten lezártuk a vizet, csak nálunk nem :twisted: ) Közben a Dóri is megérezte, hogy baj van, mert őrületes bőgésbe kezdett, halálra volt rémülve :( A szomszédasszony hazarendelte a férjét, aki egy huszáros mozdulattal elzárta a vizet, és utána még feltakrítani is segítettek. Kb. 20 perc alatt a férjem is hazaért a munkából (egyébként több, mint egy óra lenne az út, de jött, mint a meszes.) Szerelőt szerzett, és rendbe hozták a csapot. De mire miden romot eltüntettünk, háááát... A parketta kicsit elkezdett felpöndörödni a széleken, meg a szőnyegünk is kicsit hullámosra ázott, de talán nincs nagy baj. Még szerencse, hogy otthon voltunk, mikor történt a baj, különben, jaj, belegondolni se merek...
Ebben az évben már történt egy csomó galiba velünk, először a Dóri szobájának a fala kezdett penészedni a fürdőszoba miatt, aztán betojt a mosógép, tegnap délelőtt a kábeltévé beltéri egysége mondta be az unalmast, azt is cseréltetni kellett, délután meg a csap... És még csak két éves a lakás... Már félve nyúlok a berendezési tárgyaimhoz, hogy vajon melyik lesz a következő???
Na, nem sipákolok tovább :)

Nagyon szépen köszönjük a Dóri nevében a névnapi köszöntéseket, aranyosak vagytok :)

Visszaolvasni nem nagyon tudtam, de láttam azt a drága Minibrillt, gyönyörű kis formás fiúcska! Jól sikerült gyerkőről egy jól sikerült kép :)

Ne haragudjatok, hogy másnak most nem írok, nem is ígérem, hogy ha hazajöttünk, akkor bepótolom, de igyekszem majd újra bekapcsolódni :) Pussz addig is!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Spurrantsatok Páhokra, nem lesz gond a pánikkal :lol:
Jó szórakozást!!! (küldtem valamit Dórinak a blogban :P ) Na go, aztán gyertek, és meséljetek! Úgy irigyellek, és talit meg valamilyen formában pótoljuk, mert már nagyon be vagyunk sózva! :wink: 8)

tjuca
 
 


Juca, te olyan aranyos vagy! Mindig felvidítasz :) Köszi Dóri nevében, ha felébred, megmutatom neki, mit kapott :) A talit tuti pótoljuk, mert én is nagyon beleéltem magam :) Még ablakot is mostam, tényleg nagyon készültem :( Rossz belegondolni, mi lett volna, ha ma történik meg a cunami a sok gyerek között :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Szalai Heni!
Jó pihenést és drukkolok nagyon!!!!!

Syry
Gratulálok Mátéhoz, számodra is pihentető éjszakákat kívánok :)

Anikó
Ha így betartod a pihenést, biztos továbbra is minden rendben lesz! Nagyon nehéz neked most, de már csak 3 hónap van vissza. Addigra reméljük kitavaszodik és ez jó hatással lesz a lelkedre is! :)
Közben ha nem nagy teher, augusztus 18-ra vagyok kiírva, javítanál a táblába? Köszönöm szépen!

Brill :)
Nagyon jó a fotó a babáról, édes arcocskája van!

Faul
Sok sikert kívánok a belevágáshoz!

Rakok fel ide is 12 hetes pocakos képet, vasárnap reggeli ébredéses képpel, pizsiben..... bocsi érte :) Dehát ekkor a valóságos méretű a pocakocska :)

Kép
Kép

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok, lánykák!

Tündi!
Nagyon szép pocikád van!!! :)

Évi!
Dóricicának utólagosan is boldog névnapot, pusszantom a csajócát, és örülök, h így "megúsztátok" a csőtörést... :)

Narco!
Azt tudom csak mondani, amit Juca: két hónapos korukban fogod úgy érezni, h ez tényleg az, ami az ember lányának a baba szóról eszébe jut... ;) Kitartás, próbálj pihizni, Anginak meg ügyesedést! Remélem, rendbe jön a csomód... :)

Kacsa!
Remek, hogy Timcsával minden rendben van. És ne akard hajtani az időt, visszasírod még a pocakosságot… (ha máskor nem, majd kamaszkorában… :twisted: ).

Brill!
Ismételten konstatálom, h a topik minden babája gyönyörű, akár pociban vagy azon kívül vannak! :D

Tina!
Gondolatban küldtem a gyógyító enerdzsit, ezek szerint odaért... ;)

Timika!
Kristófnak nagyon jól áll a sapi, akármilyen is! Gyönyörű szemei vannak a fiadnak!

Anikó, drága!
Nagyon hiányzol nekem is, de kitartás, nemsokára a kezedben tarthatod a kicsi babádat!!! És megértelek nagyon a depi miatt, remélem, a kisfiad és a férjed azért egy kicsit ki tudnak belőle mozdítani. Pusszantlak!!!

Kanci!
Isten hozott Titeket a klubban… :wink: Hihetetlen, hogy Zazi is már itt tart!!!

Annácska!
Örülök, h jobban vannak a gyerkőcök!

Bogica!
Utólag nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Évi!
Jaaaaaaaj, de gyönyörű csajszi az én leendő kismenyem! :D

Szheni!
Sokat gondolok Rád, és nagyon szorítok!!!

Zsúka!
Én sem írnám azért le ezt a hónapot a görbéd alapján, de csak nagyon halkan… Esetleg holnap egy hőmérés, vagy teszt?

Mi jól vagyunk, megvagyunk, holnap megyünk méretzkedni, nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mennyit nőtt a drágám. Ja, és megint nyálzik ezerrel, meg állandóan rág, úgyhogy alighanem újabb fogacska van kilátásban...
Tegnap Győrben voltunk, és busszal jöttünk haza. Annyira élvezte az utat, hogy csak na! :D Amikor elindultunk, elkezdett berregni a nyelvével (két napja jött rá erre is), aztán ha megállt a busz, akkor csönd volt, ha elindult, megint berregett... :D Iszonyú édes volt!
Néhány friss kép a zsiványról:


Írni tanítom a mamit (mert én már tudok ám :D)
Kép


Nemsokára megkezdem a számítógépes pályafutásomat. Már csak azt kéne megtanulnom, mi hol van a billentyűzeten...
Kép


Csabesszal, a haverommal a szobámban (ahol jóóóóó nagy kupi van, de anya már most azzal riogat, hogy egyszer majd nekem kell elrakodnom magam után, azt mondta, hogy kapok két év haladékot... :wink: :D ):
Kép

Pusszancs mindenkinek!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Jó reggelt!

Tündi!

Alakul az a pocak! Csak így tovább!!!

Nemrég visszanéztem én is a képeket. És vicces volt, hogy milyen nagyra voltam eleinte magammal, aztán a mostanihoz képest tényleg csak egy jól lakott oisnak tűntem és még a most is növünk! :)

Azért íme a bizonyíték:

Kép Kép

Norwell!

Kende továbbra is tündéri!!!

Tetszett, amit írtál a kamaszkorról!!! Gondolkoztam már, hogy olyan tizenéves korában majd lecserélem egy bébire! :lol:
Egyik ismi is mondta tegnap Apának, hogy a lányok jó gyerekek, azokkal nincs gond! A poén az, hogy neki 2 lánya van (14 és 9 évesek) és vendégségben állandóan egymást piszkálják, mindig szét kell őket ültetni ...

Na, megyek megetetem GyönyörBabát (most kapta ezt a nevet, miközben belső hasfal masszázst tartott és én nem tudtam, hogy jajgassak a fájdalomtól vagy vigyorogjak a gyönyörtől)!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Majd ha egyszerre támadja a bordáid, meg a hólyagod, na az az igazi gyönyör :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Hólyagban már van tapasztalatom. Tényleg fincsi érzés!!!

A bordáim egyelőre még biztonságban vannak ... de nem tudom meddig.

kacsa14
 
 


Jajj tudom, hogy tök rég nem írtam. De 1X írtam csak az egész gépem elszállt és az iromány is. Így most a teljesség igénye nélkül, de azért próbáltam mindent elolvasni.

Kacsa
Hát ki is használom, hogy egyenlőre tudok enni. Nekem is ezt mondta a védőnő, hogy most felugrik
a biztonsági párna, szoptatás esetére. :)
Apa rendbejött már lelkileg??Nehogy már egy 53 cm-es 3 kg-os csomag kifogjon 2 felnőtt emberen :).

Unique
Köszi tényleg megnyugodtam.

Norwell
Kende nagyon édes:)

TALI márc első második ok.

Tündi
Nem repültem :). Mivel tartod karban a puffadást. Bár szerintem fel is mászott egy két plusz kiló
mert napi 5x kell ennem (igaz ne nagy dolgokra gondolj)
Szép pocak.

Wish
Asszem nagyon elkéstem, de boldog szülinapot!

Bellanitta
Hát ez nem is kérdés, remélem igent mondtál :).
Bromocriptint szedtem és az agyalapi hormont szabályozza. De már nem kell szednem :)
Sajnálom az 1cn-ot.

CsHeni
Ezek szerint nem csak én vagyok ilyen szerencsés, hogy otthonról dolgozhatom :). Mit dolgozol?
Örülök, hogy tudtál edzeni
.

Szalai Heni
Na mi a helyzet?Közben már olvasom és nagyon drukkolok!!!!

Bea
Hát egy tünemény :).Már hogyne tetszenétek!!

Pankaa
Azért megijedtem, de örülök, hogy végül minden rendben volt.
Jajj tudom eltűntem egy picit, de kissé sűrűek lettek a napjaim és hamar kidőlök :)).

Na aztán meg a másik rossz hír, de hál Istennek, hogy Beussal is minden rendben.

Junkó
Nagyon jól vagyunk.
Annyira megértem amit írsz és nemrégen még én is nehéz szívvel olvastam a babás kérdéseket, mikor
álmodni sem mertem róla, hogy nekem is sikerülhet. Én igyekezni fogok más témákat is felhozni.
Bár talán könnyű ezt mondani. Inkább szorítok, hogy minél hamarabb veled is a babavárás kérdéseit
vitathassuk meg.

Évi
:) Édes lehetett, fúú milyen telefonszámlátok lesz pár év múlva :).
Drukkolok a mosógépedért!!!

Monyó
Mi lett az eredmény? Hogy vagy? Szeded még a gyógyszereket?

Adri
Nagyon sajnálom.

Annácska
Boldog szülinapot!

Évi79
Naná. Ugyan már! Szerintem mindenki megérti, hogy baba mellett az ember kicsit elfoglaltabb. :)

Szisz
Drága és mi történt? Írd ki magadból hptha segít....

Nomi
Nagyon sajnálom, de tudd, hogy veled vagyok. Remélem hamar rendbe jössz.

Syrynx
Húú de jó. Gratulálok!!

Anikó
Kitartás. Van esély rá még, hogy ne kelljen végig feküdnöd? Mit mondanak a dokik?

Kancellárka
Az igen! Szegény..

Annácska
Örülok, hogy meggyógyultatok.

Bogica
Boldog szülinapot!

Juca
Ez gáz és hogy történt? Biztosító gondolom fizet...
Jaaa fúúú Évi és hogy vagytok??

Faul
De jó!!!

Mindjárt rólunk is. :)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Na szóval kicsit feje tetején állt az életem, elég sok munkám volt és múlt héten elég stresszes is voltam, mert kedden voltunk dokinál és nem javasolta a repülést. Így mivel nem nagyon tudok mindenféle kerteléseket kitalálni, hát kénytelen voltam kitálalni :) ez rímelt.
Beszéltem a kollegámmal (teamleader), az igazgatóval mivel ő a főnököm, a bécsi főnökömmel és most a héten a még magasabb szintű bécsi főnökömmel.

Szerencsére teljesen pozitív visszajelzéseket kaptam :) és bármi lesz nyugodt szívvel mehetek el táppénzre. Ez már csak azért is jó, mert kicsit másképpen viszonyulnak hozzám emiatt.

A dokinál a férjem is bent volt, most látta először és közölte fiú lesz...na szép..ja ezen kívül meg "lepacázta"- na hallottatok már ilyet...De minden rendben van vele szépen nő 1,11 cm volt akkor és a szíve is rendesen ver.
Végre megvehettem azt a könyvet is, amire két éve fáj a fogam..:)
Egy gyors kép, olyan sokminden nem látszik.
Kép

Védőnőnél is voltam kedden, megkaptam a kiskönyvem :). Vérnyomásom nincs is a védőnő szerint, nem csoda, hogy majd el alszom egész nap. 60/70.

Szóval repülés lemondva és a két hetes tréninget is lemondtam, ami feb végén lett volna.


Puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Szia Fleur!

Köszönöm kérdésed, Apa már jól van. Meséltem neki, hogy a szülés utáni mérés/öltöztetés után megkapja a kis csomagját és hurcingálhatja magával, amíg engem stoppolnak + örzőzünk. Azt hittem, majd ettől is betojik. De vagy nem fogta fel vagy feltankolt bátorság bogyóból!

Kis pacátok nagyon szép! Nekünk meg babszemünk volt az elején + zigótánk! :lol:

Örülök, hogy melóban jól fogadtálk a hírt! Sajnos manapság már ritka az illyen!

Melyik könyvet vetted meg? Babás?

kacsa14
 
 


weboldal ajánlás
http://www.arwentorna.tk/
Az A R W E N t o r n a egy komplex saját technikájú tréning: szervi és nem szervi eredetű (PCOS, endometriosis, preklimax, elhízás, petevezeték lezáródás stb.) meddőségek kiegészítő terápiája; egy olyan adaptált zenés torna, amely a női vegetatív idegrendszerre, az izomműködésre, ezáltal a kismedencei női belső nemiszervekre hat.

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Most csak bemásolom az írásom:

Ramaty éjjelünk és még katasztrófális reggelünk volt ma :cry:
Még tegnap ebédnél kezdett hőemelkedése lenni Petinek, estére már a 39 fokos lázát csillapítottam. Kúp után jobban lett, de 11-kor már megint 38,8 volt a láza Nurofent kapott, aztán aludt, de nyögdécselt. Éjjel kettőkor felsírt, tűz forrón. Elaludt rajtam, de rettegtem én is aludni, csak figyeltem a szuszogását. Háromkor kapott megint kúpot 38,9, aztán aludt reggelig. Hétkor nagy kiabálással kelt és a hője a csillagokat verte 40,2 :cry: Azt hittem elájulok. Azonnal hűtőfürdő, ott ült fél órát, amivel sikerült lenyomni 38,3-ig a hőjét. Közben telefonálgattam hova vigyem a gyereket, Annamarit elvitte apa az iskolába. A körzetiorvosi rendelőben azt mondta az ügyeletes, hogy nem kell aggódni, hát kösz! Csillapítsam a hőjét és majd vigyem le a dokinőnkhöz mikor rendel (11-től). Na mi nem vártuk ezt meg levittem az első orvoshoz. Nem találtak semmit, de kaptunk beutalót vizeletvizsgálatra. Most próbálom felfogni a pisit, aztán rohanhatok vele a laborba, hogy még ma legyen valami.

13 óra: Nem bírom csillapítani Peti lázát Alvásból megint 40,3-mal ébredt, a másikban 41,1, de szerintem azon aludt :cry:
Hűtőfürdő, kúp és most törölközőbe csavarva 39,2-vel alszik az ölemben :cry:
A dokinő szerint vírus, csillapítsuk a lázát és itassam. Na köszi, Peti semmit nem hajlandó elfogadni a cicin kívül :cry:
...
Na azóta túl vagyunk még egy fürdőn és egy adag Nurofenen.Megint közel volt a 40 fok és nafyon szapora szívverése volt.
Most 38,3 és rázza a hideg :cry:

Kivagyok :cry: Inkább nekem lenne 40 fokos lázam :cry:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Anácska!

Hú ez rázós. Mielőbb gyógyuljon meg szegényke. Annamarit el tudjátok vinni máshoz?

tjuca
 
 


Juca :)
Fürdővel sikerült egy órája levinni 38,3-ig, de most már megint 39,5 :cry:
Annamarit nem tudjuk máshoz vinni, mert mindenki messze lakik a sulitól. Majd meglátjuk mi lesz :(

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!

Jobbulást a nagyfiúnak!!!

Lázlehúzó drukkokat küldök Nektek!!!

(Múltkor egyébként én is tapasztaltam magamon, hogy a gyogyinál sokkal többet ér akár a borogatás is ...)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Annácska!
Jaj, nagyon sajnálom Petikét!!! :(
Kívánom, hogy mielőbb gyógyuljon meg!!!!Gyógypuszikat küldök neki!!!

Fleur!
Örülök, hogy jelentkztél! :D Nagyon édes a Pindúr Pandúr!!!
Jó, hogy ilyn megértőek a munkahelyeden!meg hogy nm kell repülni, meg konferenciákra járkálnod!
Pihenjél, olvasgassál!Milyen könyvet vettél?Nekem is első dolgom volt beszerezni a rég áhított babás könyveket :lol:

Norwell!
Jók a képek!!! :D

Képzeljétek, ma nagyon pozitív élményben volt részem a munkaügyi kp.ban:már 1 órája vártam(2, vagy 3 lett volna), amikor megszólít egy nő(ügyintéző), hogy hová várok.Mondtam neki hegy hova, és elkérte attól a béna, lassú ügyintéző pasitól a papírjaimat, és behívott magához, mert nála alig voltak!!!Én csak lestem!!! :shock:
Így megúsztam ,hogy nem kellett hallgatnom a pasitól, hogy eddig miért nem mondtam, hogy kismama vagyok(ui. eddig elsunnyogtam a dolgot, a biztonság kedvéért).Szóval nagyon meglepődtem a kedvességén.Ja, úgy indult, hogy mostmár kicipzáraztam akabátom, nem kellett takargatni, és ő meglátta apocakomat, ezért hívott be.Nagyon jólesett!
Majd kipostázza a papírjaimat, utánna mehetek még a tb-hez-Szóval meg kell rendesen dolgozni" ezért a kis pénzért is.
Úgyhogy Emili még maradhat a fenekén, még van intézni valóm. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Annácska!

Csatlakozom Pankához és küldöm a gyógypuszikat.:)

Kacsa!

Örülök, hogy minden rendben Timcsával.:) Látom szépen gömbölyödtök.:)

Tina!

Úgy lesz, élvezni fogjuk azt a hetet. :) Benelux körutazás lesz.
Vigyáz magadra.

Tündi!

Nagyon kis helyes pocid van. Annyira de annyira megérdelmelted Te is.:)

Évi!

Sajnálom a csőtörést, gondolom van mit tenni. nekünk tegnap ellopták a kukánkat. Teljesen kész voltam tőle.:(

Norwell!

Köszönöm a biztatást. Egyre szebbek vagytok.:)

Rólam annyi, hogy tegnap délután kb. 3-szor cseréltem tisztaságit, mert pöttyöztem. Estére nem volt semmi, reggelre se jött meg. A hőm 36.8 volt. Ezek után hajnalban elkaptam apát egy körre, hátha attól megjön.:) Hát volt utána barnás cucc, de reggel óta most volt megint egy csepp. Én ezt nem értem.:(
Bár az eszemmel tudom, hogy nem vagyok terhes és csak a barátcserje bogyó csinálhatja, csak annyira idegesít. Döntse már el, hogy meg akar-e jönni vagy nem.

Puszi Mindenkinek

zsúka
zsúka
 
 


Zsú!

Mindenképpen csinálj tesztet, mert, ha mégis, a vérzés a fenyegető vetélés jele.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Gondolok Rátok.... és, ha tudsz jelentkezz! :D

Faul!
Nagyon jó hírek ezek! :D
Hajrá!!! :wink:
Ugye, hogy sikerült az a vonalzó... (remélem hamarosan cserére lesz szükség... :wink: )

Zsúka!
Nagyon kíváncsi vagyok már én is, mi lesz ennek a furi ciklusnak a végeredménye... (a hőd, barnázás,stb...) Mindenesetre elég érdekes... :roll:
A 3D-s vizsgálat jó gondolat. Tovább még ne kombinálj!

Junko!
Férjed kontolljához drukk!(bár nem tudom, mik a félelmeitek a gyógyuás terén, remélem nem igazolódik be...)

Tina!
Beteg vagy, ezért vagy otthon 1 hetet?
Ha igen, jobbulást!

Anitta!
Szegedi Kaálit nem ismerem, de a pestinél szívesen segítek, ha van vmi kérdésed. :D

Panka!
Örülök, hogy érnek még kellemes meglepetések..., és hogy ezeket észre is vaszed! :lol:
Még nincs nevünk... Apára vár a feladat... :wink:

Nárcisz!
A depresszíót és a miriggyulladást nem volt jó olvasni, minden mást igen!
Angelika is biztos utoléri magát a fejlődésben! Hisz remek, gondoskodó anyukája van a lányoknak!:wink: Renben lesz minden! :D

Évi!
Érezzétek nagyon jól Magatokat!!! :D

Tündi!
Nagyon édes a pocakod! :D

Norwell!
Imádnivaló Kende! :D

Kacsa!
Grat a méretekhez! :D

Virág!
Örülök, hogy jól fogadta a főnökség a bebabásodásodat! :D
UH képhez gratula! Szép!!! Kép

Annácska!
Szegénykéim! :(
Remélem már vége Peti magas lázának... Gyógypuszik!

Angie!
Jó volt talizni!!! :D :D :D
Nagyon csini vagy!!! Őszintén mondom, nincs ok aggódni a kilók miatt!!! Kép

SzHeni!
Drukk naponta megy!!! Kép


Juca, CsHeni, Csibe, Tina, Jucmuc, Annácska, Zsúka, Junko, Timika, Panka, Évi, Tündi, Norwell,! :D
Nagyon szépen köszönjük a dícséretet! :D Igazán aranyosak vagytok!!! :wink:

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Annácska: nagyon -nagyon sajnálom szegény Peti babát!!! Gondolom, mennyire kilehetsz!! Sok kitartást a lázlevitelhez!!!

Fleur: ez a kép is szuper, mégha a papa lepacázta is! Jó, hogy a munkahelyeden ilyen pozitívan fogadták a hírt! A bátyámmal dolgozom egyébként, van egy biztonsági cége...Pénzügyi, szervező, tervező területet viszek:)

Zsúka: mikor fogsz tesztelnii????? Én szerintem ott a végén baba lesz....Mennek a drukkok!

Kacsa: mekkorát nőtt a pocid!! most egy kicsit irígykedem :wink:

További szép estét mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Juca, Heni!

Nem bírtam megállni és vettem tesztet. Sajnos negatív lett.:(
Tegnap azon az 1 pöttyön kívül nem volt semmi. Ma reggelre se jött meg, (bár a szerelmeskedés után volt :oops: ) de a hőm lement 36.6-ra. Most már nagyon remélem, hogy lesz valami.
Csak erre a barátcserjére tudok gondolni, hogy ez lehet a ludas.:)

Brill!

Teljesen igazad van, csak nehéz nem kombinálni.:)
Hogy álltok a felújítással? Gyere gyakrabban ha tudsz.:)

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!

Nagyon sajnálom egyenlőre a tesztet, de amíg nem jön meg, addig ne add fel!!!Azt a barátcserjés valamit pedig ne szedd többet!! Én annyira szorítok neked :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Kacsa :)
Miből lesz a cserebogár, tényleg látványos a változás, még szép! :)Neked már tök jól látszott 8 hetesen a pocid, nekem még picit be kell húznom, hogy ne a puffadás domináljon.

Fleur
Én sem tudok az étvággyal nagyon mit kezdeni, ha éhes vagyok, eszek, csak nem azonnal, picit húzom az időt. Mostanra elég a napi 3-szori kajálás, illetve reggel 6-kor egy előreggeli (ha dolgozom), 8-kor a rendes, aztán kiadós ebéd dél-1 óra körül, és vacsiznom is kell, de este sokszor elég a gyümölcs. Puffadást így sikerül valamelyest karban tartanom, meg minél kevesebbet, majd semennyit enni a K betűsökből (pedig a karfiolért rajongok). Ennek köszönhetően picit vissza is esett a súlyom, újra 53 kiló vagyok (-1 az előző héthez képest), de azt hiszem, ez nem fogyás, inkább az emésztésem stabilizálódásának a jele, és ettől sokkal jobb a közérzetem is. Ja éhség, az sem jó, ha sokáig húzom az időt, mert akkor a hirtelen evéstől lesz picit hányingerem, és a gyomornak is megterhelő. Ha a 3 kajáláson kívül éhes vagyok, jön egy joghurt, gyümölcs. Ha neked ezek még nem mennek, ne erőltesd, biztosan beáll majd a te szervezeted is valami rendszerre :)
Szerintem jó, hogy elmondtad a melóhelyen, ha ilyen dolgok vártak volna még rád, mint írtad korában is. Örülök, hogy hallgattál a dokidra! Vérnyomásod 60/70?????????????????? Te jó ég!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekem a 90/60-ra „hűházott” a dokim. Több folyadékot kell(ene) inni, az is emeli a vérnyomást picit. De én is kómás vagyok ilyen vérnyomással, akkor te milyen lehetsz? :lol:

Annácska
Peti babának mielőbbi gyógyulást kívánok!!!!

Zsúka
Én is tanácstalan lennék a helyedben. De drukkolok, hogy mielőbb eldőljön a dolog! A bizonytalanságnál nem sok rosszabb érzés van! Közben olvasom a tesztet :(

Juca, Évi
Csőtöréssel mizujs?

Nekem is volt kellemes élményem tegnap, Pankáéhoz hasonló :) Lejár hamarosan a jogsim és mentem a háziorvoshoz az alkalmassági miatt. Volt időpontom is, de persze picit várni kellett, mert tele volt a rendelő. De bekopogtam, mondtam hogy be vagyok jelentkezve, és mondta is az asszisztens, hogy mindjárt szólít. Kint a váróban sok idős ember (csak ők voltak) , ki tudja milyen nyavalyákkal vártak szegények, de ezért is jelentkeztem be. Szóval bementem, vérnyomásmérés, 100/60, kérdezi az asszisztens, hogy iszom-e elég folyadékot. Mondom igyekszem, de kismama vagyok, és állítólag ez most normális. Na teljesen elképedt, hogy mért nem szóltam azonnal, hogy babát várok, a kismama nem vár egy percet sem, a kismamát védjük, idejön, azonnal bekopog, bejön, a kismamát nem váratjuk! Nagyon meglepődtem, olyan jól esett, hogy ilyen figyelmesek! :lol: Szerencsére nem sűrűn járok hozzájuk, de legközelebb biztosan nem fogok kint várakozni a betegek között.
Amúgy a tegnapi napom jó volt nagyon, végre császkáltam picit a városban, mondjuk volt sok intéznivalóm, de jó volt a friss levegő! És vettem kismamanadrágot!!! :lol: Farmer, irtó kényelmes, nem is gondoltam volna, végre egy cucc, ami sehol nem nyomja a pocimat. Picit fel kell varrni az aljából, de mára kész is van, és megyek vissza az üzletbe érte. Még az sem érdekel, hogy hülye borongós idő van, ma is jó napom lesz és kész (na persze 2 nap szabival nem nehéz jó napot csinálni) :lol:

Nektek is szép napot kívánok!

Tündi
tündi30
 
 


Jó reggelt!

Tündi!
Örülök, hogy Neked is ilyen jó napod volt!
Vérnyomim nekem is nagyon alacsony volt, mindig szédelegtem.A haspuffadás is ismerős.Gratula az első kismamagatyóhoz! :D Én is nagyon büszkén feszítettem benne, főleg, hogy egyből passzolt rám,és írtó kényelmes volt.(volt, mert már lecsúszik a pocakomról :lol: ).

Annácska!
Hogy van Peti?Remélem már gyógyulgat!!!

Pupy!
Nagyon el vagy tűnve!ennyire dolgozol? :roll:

Zsúka!
:( Én is reménykedtem.Tudom milyen bosszantó, mikor nem akar megjönni, és csak szivatja az embert. :evil: De a keddi uh talán majd kideríti az okát, ha addig nem jönne meg.

Anikó!
Meddig kell még feküdnöd?Dokik mit mondanak?Mikor mész uhra?
Ha lesz babaképed, akkor kérjük! :D

Nekem mostmár egyre gyakrabban, hosszabb ideig, és erősebben fájdogál a pocakom.Nemtudom meddig bírja Emili még odabent, de nagyon rendezgeti a dolgokat. :lol:
Ma is azt álmodtam, hogy az akváriumunkban lévő hal mellett születtek apró bohóchalak, amik egy csigaházban fejlődtek ki. :D Csodálkoztam is, hogy kerültek oda, de nagyon szépek voltak.Gondolom ez is jelzi, hogy nemsoká jön a gólya! :D

Itt most is esik az eső, de ennek ellenére nagyon szép napot kívánok!
Ja, kaptok pocakfotót is, ha nem baj. :wink:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jó reggelt!

Zsúka!

Sajnálom a tesztet, de amíg nincs mensi tényleg ne add fel!

Picit le vagyok maradva, de miért is szeded a barátcserjét? Doki nézte már a hormonod? Mert a pecsételés lehet progi hiány miatt is, az meg nem kedvez a babásodásnak ...

Tündi!

Nyugi, az még nekem is puffadás!!!

Egyébként nagyon érdekes, mert amint meglett a poz. teszt már rögtön szorított mindne gatyó. Előtte nap még nem, de a teszt napján már igen. Gondolom, pszichés védelmi reeflex is volt a dologban. Szóval én már a 12. héttől kismama nacit hordtam, mert fájdogált is a hasam és nem esett jól beszorítani sehová.

Meg nekem mindig is csúcsos pocim volt, még most is.

Rendes volt a dokid! Nekem is volt, hogy a házidoki küldött pisimintával laborba (nem a terhesség miatt) és mondta, hgoy írjam rá a beutalóra, hogy kismama. Ráírtam, s hívtak be elesőnek! De egyébként sok helyen ki is van írva, hgoy kismama, mentős beteg, és eü. dolgozó elsőbbséget élvez!

kacsa14
 
 


Pankaa!

Jó a gomb a pocakodon!!! :lol: :lol: :lol:

Skype???

kacsa14
 
 


Lányok!

Nagyon köszönöm, hogy szorítatok és drukkoltok nekem.:)

Panka!

Lassan megcsodálhatjuk Emilit? :lol:

Kacsa!

A doki nézte a hormonjaimat, elvileg 2 doki is azt mondta minden rendben, de mivel én mindig barnázok mensi előtt és után, ezért saját magam elkezdtem keresni természetes bogyikat, hogy megnyújtsam a 2. fázisom és emeljem a progi szintem. Megtaláltam a barátcserjét és most már több olyan fórumot is találtam, ahol a lányok arról is írnak, hogy van akinek felborította a ciklusát. Na ebből gondolom, hogy nálam is ez van, hát jó nagy hülyeséget csináltam egy hónapot elszúrtam. Mentségemre legyen mondva nem tudhattam, hogy én mit reagálok rá, akár be is jöhetett volna.

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!

Le tudod írni nekem, hogy hanyadik cn-en és mennyik voltak a hormonjaid? Én sokat nézegettem ezen dolgok után, kíváncsi lennék!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Csak a progit tudom mondani fejből. A 24. napi 14,5. A mértékegységet nem tudom, de azt mondták a dokik, hogy ez jó.

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!

Az tényleg jó ... Legalábbis a 21. napon a 15 körüli érték az tuti jelez pé-t és a progi mennyiség is elég ...

kacsa14
 
 


Kacsa!

Örülök, hogy Te is ugyanarra az eredményre jutottál, így csak ez a barátcserje lehet minden baj forrása.
Bár az az igazság, hogy a párom meg azt mondja, hogy meg kellene próbálni még tovább szedni, hátha később fejti ki igazán a hatását. Elvileg 3 hónap folyamatos szedést írnak elő. Bizonytalan vagyok. :roll:

Mindenkinek nagyon jó hétvégét kívánok!

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Úgy örülök, hogy ilyen jó hangulatban vagy!
Nagyon jó olvasni! :lol:
Úgy megölelnélek, mint te engem, amikor taliztunk és már tudtam, hogy babát várok! :lol:
Jó lenne újra találkozni!

Panka!
Szép a pocid! :lol:

Norwell!
Nagyon jók a képek! :lol:

Zsúka!
Én nagyon drukkolok nektek!

Bellanitta!
Bár szegedi vagyok és jártam is a szegedi Kaáliban, szerencsére 2 konzultáció után nem kellett mennem,mert spontán terhes lettem, így sajnos nem tudok segíteni, hogy milyenek!
Azt tudom, hogy az egyik kolegám a férfi orvosnál kezdte, de aztán átment a doktornőhöz, neki jobban bejött és szimpatikusabb volt neki!

Rólunk:
tegnap voltunk doktornéninél:6910 g és 63 cm a fiatalúr! :lol:

A borús idő ellenére, szép napot mindenkinek!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Zsúka!

A barátcserjét konkrétan nem ismerem. De a cickafark + palástfű teát is szokták még ajánlani méhes dolgok rendbetételére.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Zsúka
A cickafark-palástfű-zsálya keverék tea talán elterjdtebb a ciklus rendezésére. Én a helyedben ezután biztosan nem kísérleteznék tovább ezzel a cserjével, mert ha később sem használ hanem inkább szórakozik veled, akkor utólag vered a fejed a falba, hogy 3 elvesztegetett hónap... Ha jó a progiszinted, akkor erre ne gyúrjál. Inkább a ciklushosszok, meg rendszeresség beállítására, arra meg az említett teakeverék jobb lehet. Többet biztosan nem veszítesz vele, ha kipróbálod, mint a cserjével. De a döntés a tiéd.

Csibe
De jó is volt az a tali! :) Kedves, hogy így emlékszel rá :) Hogy mikor lesz erre számomra is lehetőség, azt nem tudom :( Egyenlőre utazgatás terén nem túl rózsás a helyzetünk :(

Tündi
tündi30
 
 


sziasztok.

az elso stimus honapomban sikerult egy tuszot novesztenem meg van ket kisebb meg a sok apro.
Dominans tuszo 12ik cn en 17,2 mm,vasarnapra kene hogy megrepedjen.
endometrium 8,6mm ami a doki szerint szinten jo.
remelem hogy mostmar nekem is sikerul.

olvaslak benneteket es drukkolok mindenkinek.

Kép
monyo83
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó
Köszi a táblát, és benne a javítást is! :) HOgy vagy?

Monyóka
Nagyon drukkolok neked, valóban jó a tüszőméret is és a méhnyálkahártyád is! Jók az esélyek! :)

Tündi
tündi30
 
 


Jó reggelt Lányok!

Annácska: hogy van a nagyfiú?

Zsúka: nagyon kíváncsi vagyok Rád is!

Pupy: mostanság nagyon eltűntél, remélem jóhírek miatt!

Most csak egy gyors benézés volt, megyek vissza tanulni:(

Mindenkinek szép vasárnapot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: