Új privát üzeneted érkezett!

Bogica!
Nagyon boldog szülinapot kívánok neked, és további szép anyaságot!

Évi!
Én megoldom a délelőttöt is, csak úgy megkérdeztem, ha esetleg másnak mindegy. Hányra menjünk? Én a doki után ráérek, tehát akár már 10-re is ott tudok lenni. Az túl korán van?

Panka!
El is felejtettem gratulálni nektek az új lakáshoz. Pipere cuccok a maximum, amit pakolhatsz. Vigyázz nagyon magarda és Emilire.

Kacsa!
Nálad is hogy halad az idő. Édik a képek. Hát remélem, az én cicim nem így fog kinézni a szoptatástól :)

Junko!
Te hogy vagy? Apa gyógyulgat? Volt már eksön? Szeretnék már drukkolni nektek.
Vendég
 


Angi!

Köszi, kicsit idegzsába vagyok ma. A múlt heti hiperaktivitásom kezd lefárasztani. Mink olyan szélcsendes Balatonszerűen vagyunk.
Vendég
 


Bogica!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Angie!
Köszi.Jól érezzük itt magunkat egyelőre. :D
Jó nagy a lakás, van benne hely bőven.A tulaj is rendesnek tűnik, segített a furgonjával költözködni, nem kellett utánfutót bérelni!Még a zsákokat is felhozta!

Évi!
Zsuzsika, éljen!! :lol: Sokba került a javítása?

Beus!
Örülök, hogy jól vagytok!Nekem csak jóslófájás szerűek voltak, megfigyelésből tartottak bent, de már leírtam korábban. :wink:

Timika!
Most a homeós dokihoz mentek?
Nagyon kis hősiesen tűri a füles sapit Kristóf!(vagy tévedek? :roll: )

Niki!
Zazi se aprózza el a fogzást úgy látom!Kitartást!

Fleur!
Mi van veled?Mi ez a nagy hallgatás?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Bogica!

Kép

tjuca
 
 


Junkó! Egy kis optimizmust kell másokba is öntenem, így kénytelen kelletlen elővettem ezt az arcomat is:) Mostanság szerncsére jól telnek a napjaim, nem vagyok annyira stresszesz, mint tavaly...."Élvezem az életet".2006-ban nagyon sok lelki fájdalom ért és úgy érzem most jött el az idő, hogy hátra hagyjam a régi dolgokat, újult erővel vágjak bele a 2007-es babaprojektnek:) Fantasztikus érzés, hogy 1 hét és végre próbálkozni fogunk, ráadásul eddig csupa jó dolog történt velem, ami ritka...

Röviden ennyi a jókedvem oka...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Ma egyébként tiszta hülye vagyok! Csak mosolygok a saját fejemen:) Attól félek, hogy ez a jókedv nekem nem megengedett...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy ennyien gondoltatok rám.
A beültetés kicsit csúszott, mert majdnem dél volt mire a műtőbe kerültem. Elvileg minden rendben van, a méhnyálkahártya nagyon szép vastag. Végül is az orvosom két embriót javasolt visszaültetni és én hallgattam rá, a többire fagyasztást kértünk. Egyéként ma kiderült, hogy mind a nyolc megtermékenyült.
Szóval ennyi, most pihenek és várom, hogy leteljen a két hét.
Azért, amig itthon leszek fogok még bővebben is jelentkezni.

Bogica:
Sok boldog születésnapot

Puszi mindenkinek
Heni
szalai heni
 
 


Bogica! :D

Nagyon boldog Szülinapot kivanok!

Aniko! :D

Nagyon sajnalom, hogy igy magad alatt vagy! Biztos nagyon rossz lehet mindig csak feküdni. Nem is tudom milyen tanacsot adjak mit csinalj, mert gondolom mar minden a könyöködön jön ki!
Kitartas!

Niki! :D

Orülök, hogy Zazi bivalyerös es jol van!:)


Heni! :D

Pihenj sokat, beszelj a kicsiknek! Szoritok nagyon!

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok :)

Bogica :)
Nagyon boldog szülinapot :)
Kép

Heni :)
Örülök, hogy túl vagy rajta :)
Pihenj sokat :)
Picurik!
Kapaszkodjatok erősen anyuciba :)

Éva :)
Nagyon édes a lányod :)
Remélem élőben is megleshetjük :)

Szép álmokat mindenkinek :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt!

Anikó: próbálj egy kicsit másra koncentrálni, bár tudom, hogy ez jelen helyzetedben nem könnyűű..De a célért megéri:) Mivel tudunk egy kicsit felvidítani:) Szólj nyugodtan és mi akár grimaszolunk....

Szalai Heni: Örülök, hogy túl vagy a beültetésen, nagyon nagyon erősen szorítok, hogy minden a legnagyobb rendben menjen!!! Sokat pihenjél!!!

Évi: köszönöm a bíztatást, azt hiszem minden tőlem telhetőt meg fogok tenni :D Virág bébi nagyon édes...

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni!

:) Nem megdorgálni akartalak a jókedved miatt. :) Nagyon-nagyon jó olvasni csak ennyi. Csak így tovább! Te lány ilyet meg ne is írj, hogy Neked nem megengedett.

Szheni!
Jó, hogy túlvagy rajta. Most már csak nagyon erősen bízni kell, azt hiszem. :wink:
Vendég
 


Junkó: nem is úgy vettem, hogy megdorgáltál:) Ha már ebben a ciklusban nem próbálkozhattunk, akkor csak a jókedvemmel tudom kivárni a következő ciklus elejét:) Ami már nagyon nagyon közel van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni!
Úgy is van. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de megint csak egy szóra ugrottam be :)

Csajszikák, már akár 9-re is jöhettek, de ha ennél is előbb érkeztek, az se baj :) Mi ébren leszünk ám!

Annácska, Bogica!

Nagyon boldog szülinapot kívánok nektek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszi mindeninek az aggódást és a jókívánságokat

Aniko24
Mesélj nekem a depidről mert azt gondolom egy cipőben járunk. Én már odáig jutottam hogy le sem merem írni.Az az egy dolog akadályoz meg abban hogy hülyeséget csináljak hogy nem vagyok egyedül és két élet fejlődik bennem.Csak bízni tudok benne hogy ez elfog múlani.Tudod Én soha nem voltam ilyen.Ugyanis kevés ember van aki nálam vígkedélyűbb volt.Te mit érzel?Remélem nem zavar hogy ilyesmit kérdezek.
kovacsné
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám, csak olvasóban... :wink:

Syry!
Gratulálok! sok tejcit, és nyugodt éjszakákat kívánok!

Szalai Heni!
Örülök, hogy túl vagy rajta, most következik életed leghosszabb 2 hete, nemde? :wink: Drukkolok!

Timika, Évi79!
A babáitok nagyon édesek!! :)

Dbogica!
Boldog Szülinapot!! :D

Anikó!
Sajnálom, hogy lehangolt vagy. Remélem azért van a ki melleted álljon ebben a helyzetben.

Tali:
Nagyon irigykedek ám miatta! Úúúgy elmentem volna végre én is. De a következőn nagyon remélem, hogy mi is ott lehetünk.
Csak hát holnap temetjük a nagypapámat. :( Emiatt a holnapra tervezett orvosi vizsgálatokat is el kellett halasztani, így 13.-ára kaptunk időpontot.

Rövid voltam, nem is írtam mindenkinek, bocsi.
Puszi mindenkinek akit kihagytam! :)

Kép

Kép
adriana
 
 


Sziasztok!

Évi!
Dórikának nagyon sok boldog névnapot kívánok! :D (ha nem most tartjátok akkor is :wink: )
Kép

CsHeni!
Remélem tart még a jó kedved! :D

SzHeni!
Szuper hírek!Nagyonkívánom, hogy sikerüljön!!!Pihenj sokat!

Éva!
Virág nagyon aranyos!

Jó talizást holnapra!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!

Elég nagy baj van, csőtörés van nálunk, tocsogunk a vízben :( A szőnyeg tiszta víz, a parketta szétázott... Most kártalanítunk... Így a talit el kell halasztanunk :( Szétver az ideg :(Ne haragudjatok :(

Évi

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
majd legközelebb

tjuca
 
 


Sziasztok!

Syry!
Gratulálok Máté megszületéséhez! :D

SzHeni!
Nagyon szorítok Neked! :D
A progiszurihoz kitartás... :wink:
( kis embrikék, kapaszkodjatok jó erősen!!! )

CsHeni!
Kell az optimizmus! :wink: :D

Annácska!
Örülök, hogy meggyógyultak a gyerkőcök! :D

Évi!
Boldog névnapot Dórinak! :D
Tali pótolható...
Írtam mail-t is.

Angie!
Veled holnap a kórházban... :wink:

Adri!
Megkésett részvétem a nagypapád miatt... :cry:

És, hogy vmi széppel zárjam rövidke írásomat... :wink:
Tegnap voltunk babamozizni. :D
Mr. Minibrill becsült súlya: 1013 gr , és még mindig tökéletes! :wink:
Kép

Puszó Mindenkinek! (már alig van a felújításból... "csak" a fürdő, konyha, gardrób, előszoba... :lol: )
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek annyira bíztató lett a rákszűrlésem, hogy úgy döntöttünk, hogy most vágunk bele! :D
Remélem hamarosan be is babásodom...
faul
 
 


Faul!

Végül hol választottál orvost?

Brill!

Csodás!

Heni!

Nagyon drukkolok, pihenj sokat.

Anikó!

Nem győzöm hangsúlyozni, le a kalappal. Én még így sem bírnám.

Adri!

Részvétem a nagyapád miatt.

Most csak ennyi.

Ja a blogba gyűjtök fincsi sütirecepteket, megoszthatnátok velem a tieiteket. Nem akarok plagizálni, ezért pölö az Évi receptjeit sem rakom fel, csak, ha megengedi, vagy elküldi.

Puszi mindenkinek!

tjuca
 
 


Faul: De jó!!! Akkor hajrá!

Pankaa: igen, tart még szerencsére:) Mintha bolond gombát ettem volna....De az a vicces, hogy nem tudom mindek örülök ennyire :P

Bril: Mr. Minibrill nagyon helyes!!

Kismamik:: újabb pociképeket kérlek!!

Narco: létezik, hogy ma Téged láttalak az EuroCenterben? Egy másodperc erejéig, aztén eltűntél...

Kovácsné, Anikó: ne hagyjátok a negatív érzéseket elhatalmasodni!!! inkább írjátok ki magatokból!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Évi!
Dóribaba miatt jöttem.
Boldog névnapot kívánunk neki! :lol:
Kép

Juca!
Sajnálom a csőtörést! :cry:
Tudom milyen rossz, nálunk is volt. Elmentünk itthonról és mire hazajöttünk minden úszott! :twisted:

Brill!
Minibrill gyönyörű! :lol:

Heni!
Pihenj sokat!Drukkolok nektek!
Ne izgulj, boztos jó erősen kapaszkodnak! :wink:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk. (már megint :evil: )

Syrynx!
Gratulálok Mátéhoz!
Kívánok Nektek sok boldogságot, sok-sok tejcit és vigyázzatok magatokra!

Brill!
Mr. Minibrillről nagyon jól sikerült ez a kép is! :)

Juca!
Csőtörés!!! :evil:

Évi!
Dórinak nagyon boldog névnapot kívánok!

Anikó!
Mostanában nagyon együtt tudok veled érezni. Már harmadik napja nyomom az ágyat (most éppen nem), de már kínlódok. Valamilyan fránya vírus szállt meg. :evil:

Röviden most ennyi.

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Lányok!

Nem nálunk volt csőtörés, hanem Évinél, ezért nem lesz holnap tali. :cry: :cry: :cry:

tjuca
 
 


Brill! :D

Nagyon szep minibrill! Es milyen tisztan latszik!

Lanyok! :D

Elköszönök Töletek most egy darabig nem leszek.
(nem szabadultok meg tölem :lol: ) Csak kb. egy honapig leszek tavol. Megprobalok majd Györböl is jelentkezni de nem igerem meg.
Holnaputan hajnalban indulunk. A jövö heten mar szurizni fogok.

Sokat gondolok majd ratok, vigyazzatok magatokra es a kicsikre!

Puszi Nektek! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok :)
Évi :)
Nagyon sajnálom a csőtörést :(
Majd megyünk legközelebb :)
Dórikának nagyon boldog névnapot :)
Kép

Brill :)
Örülök, hogy haladtok a felújítással :)
Csodaszép Minibrilled van :D

Faul :)
Gratulálok! Akkor előre :)

Judit :)
Hiányozni fogsz :)
De azért ha tudsz jelenkezz :) Drukk a szurikhoz :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]http://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Syrynx!

Gratulálok a kis Mátéhoz!:) Ha van egy kis időd írj le mindent részletesen.:)

Anikó!

Sokat gondolok Rád! Minden drukkom a Tied!

Heni!

Szorítok Neked nagyon!

Heni!

Ez nagyon jó, hogy ilyen boldog hangulatban vagy, ez már fél siker.:)

Jucmuc!

Kívánom, hogy minden úgy történjen, ahogy szeretnéd.:)

Brill!

Ez a gyerek egyre szebb és szebb.:)

Ma elkezdtem barnázni, bár már tegnap este is volt egy csepp, azt hiszem ma délutánra meg is jön. Erről a hónapról is ennyit. Voltam természetgyógyásznál, aki felsorolta, hogy mi bajom van. Félelmetes volt, hogy mindenben igaza volt, ami betegségről tudtam. Bár ez nem azt jelenti, hogy visszamegyek hozzá. Ja és közölte velem, hogy endom van, úgy, hogy én nem szóltam neki semmit. :shock:
Na hát ettől teljesen kész voltam. Felírt egy csomó természetbogyót egy kisebb vagyonért és azt mondta szeptemberre ott lesz a baba a pocakomba, addigra elmulasztjuk az endot. Gondoltam magamban, ha tényleg az van, amit ugye csak laparral lehet megállapítani akkor mit kínlódnak vele oly sokan, és csak ilyen bogyókkal el lehet tüntetni? Természetesen nem vettem semmit, de ezt azután döntöttem el, hogy mondtam, szedek aloe verás készítményeket és kérdeztem tőle, hogy az nem jó? Erre: de az is jó csak ez a másik hatásosabb. Egy tanácsát viszont megfogadtam elmegyek egy 3D-s UH-ra (hasi és kismedencei) aztán ha hazajöttünk Beneluxból befekszem a kórházba. Bár halkan jegyzem meg, hogy szerintem is endom van és azért nem jön össze, és a stressztől ami benne van. Kedden megyek a UH-ra hát nagyon kiváncsi leszek, állítólag a megvastagodásokat szépen mutatja és lehet következtetni, hogy hol van az endo, ha van. A Hattyúházban van ez a magánrendelő és sok kismami jár oda.

Puszi
zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Szegény Évi!
Csőtörés találka és utazás elött! Sosem jókor, de most! :shock:
De nem irigyellek!

Brill!
Szép fotó! Alszik rajta a baba? Felújításhoz akkor még egy kis kitartást!

Zsúka!
Most ezt nem értem. Ha ennyire nem hiszel a természetgyógyásznak és ennyire elutasítod amit mondott, akkor mire jó, hogy elmentél? :shock: Azért egy próbát csak megérne, nem? Főleg ha sok mindenben még egyet is értesz vele...
Én is megmértem mostanában a hőmet, és baromi alacsony. Sőt sosem volt ilyen alacsony mint ebben a ciklusban. Jó kis anov ciklus nekem is, úgyhogy remek.
No azért kedden az UH-n sok minden kiderülhet. Midnenképpen írjál majd.

Jucmuc!
Egy hónapig nem írsz?
Azért tudod a számom. Egy-két izgalmas momentumnál dohatnál egy sms-t! :)
Nagyon szorítok nektek!!!

Friss kismama Fleur, jelentkezhetnél...
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Zsúka: ha ennyire eltalálta, hogy mik vannak veled, akkor adhatnál egy esélyt....DE ez csak az én véleményem... Viszont bárhogyan döntessz, melletted vagyok!

Jucmuc: sajnálom, hogy egy hónapig távol leszel, de aztán jelentkezni ám!!! Sok sikert!

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Junkó!

Egyszerűen a kíváncsiságom nagyobb volt, mint az ellenállásom.
:D
Szedem ezeket az aloe verás készítményket és ezek is a Természetgyógyászati Szövetség ajánlásával rendelkeznek, ezért nem veszem meg 30 ezerért az ő bogyóit, amire azt mondta, hogy jó, csak szerinte az övé hatásosabb.
Az e havigörbém pedig így nézett ki, csak közben lement 36.7-re és pöttyözök.
Kép

Csak azt nem értem, hogy a hormonleleteim miért nem mutatnak, ki problémát, amikor hol 17 nap, hol 22. nap, hol a 26. nap van peteérésem. Jó, mondjuk ezekben a hónapokban nem volt vérvizsgálat és UH követés se, csak a 17. napinél de az is be is jött és jó is volt, "csak" baba nincs. :cry:

Zsúka
zsúka
 
 


Zsú!

Ne vonj le elhamarkodott következtetést a vizsgálat előtt, viszont állj rá az aktív üzemmódra. Természetgyógyászatban spec. én nem hiszek, de még bele is trafálhat. Fiatal nő gyerekvállalási szándékkal jó eséllyel vagy azt mondja PCO, vagy azt, hogy endo. És hogy ez is jó, meg az is jó, szárítva, aszalva, porítva, mindegy csak drága legyen, és neki nyomd a pénzt. Bocsesz sarkosan fogalmaztam, de ez a véleményem. Mikor lesz a bekukkantás (laparoskópia)? Kívánom, hogy ne legyen endometriózis, és ne rettegj előre!!!
Ha pedig a görbédet megnézem, nem olyan biztos az a 26. Ha 19-étől számítod, pont megvan a 14 nap. Sajnálom, hogy nincsen baba, bízom benne, hogy mielőbb megtalál a gólya, ehhez viszont most már egy nagy levegő kell, és a vizsgálatok. Drukkolok, hogy az ultrahangvizsgálaton minden OK legyen. Gyere és mondd el, hogy mizu!

Junko!

Párod meggyógyult már?

tjuca
 
 


Sziasztok!

Én is csak egy gyors beírás erejéig jövök. Köszi mindenkinek Kristóf dicsit, bezsebeltük :D

Évi :) Nagyon boldog névnapot kívánok a Pipinek!!! :lol:
Nagyon sajnálom a csőtörést :(

Bogica :) Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok! :lol:

Pankaa :) Igen, végül a homeopatához megyünk hétfőn, de előtte még holnap vissza kell vinni a fül-orr-gégészhez, hogy megnézzük, javult-e a füle. (És igen, ilyen fülsapi volt rajta a képen :) )

Brill :) Mr Minibrill gyönyörű! :lol:

Heni :) Szorítok, hogy a babák jó erősen kapaszkodjanak!!!

Adri! Részvétem a nagypapád miatt :cry:
Levike vizsgálataival hogy haladtok?

Zsúka! Nagyon sajnálom! :cry:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timi!

Azt elfelejtettem írni, hogy a meleg minden ellenérv ellenére nagyon jó a fülre. Nekem, ha gyulladt, még mai napig a meleg segít. Bugyuta dolog, de akár annyi is, hogy meleg levegőt fújsz/lehelsz a párnára és arra fekteted Kristófot. Persze ez akkor az igazi, ha fáj a füle. Fura de ilyenkor még azt is szeretem, ha az autóban betűz a nap, és a fülemet süti. Csak ennyit akartam. Kivi vagyok mit mond az orvos, remélem szépen elmúlt a gyulladás. A sapi meg külön jó, már-már vízipólós, én meg rajongok értük. (Régen azt hittem, onnan irányítják őket, és hangszóró van a fültokban :roll: :wink: ) Szóval nagyon helyes Kristóf!

tjuca
 
 


Juca!

Örülök, hogy Te is látod, amit én. :D Szerintem is a 19. napra kellett volna beraknia a peteérést.
Mit értesz aktív üzemmód alatt?
Elutazunk jövő héten 1 hétre és utána ha megjön, megyek a laparra és a hsg-re vissza a régi dokimhoz.
Bár az az igazság, hogy most se kéne még feladni, mert tegnap volt két barna pötty délután és erőlködés miatt még egy barnás-véres pötty, de ma például még semmi. De nem szadab erre gondolnom, mert a hőm leesett és max csak egy kicsit szórakozik velem a mensi, de én eltemettem ezt a hónapot.
Kedden megyek a 3d-és ultrahangra , majd mindenképpen leírom.

Timi, Heni!

Nagyon köszönöm.:)

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!
Azért várjunk kicsit.
Szép az a 37,1-es felugrás is. Holnap azért ha nem jön meg feltétlen mérd!
Abban lehet igazad, hogy a 30 ezres kiadást azért megfontolod. Én mondjuk kifizetném, de csak azért mert nekem már kis segítség is nagy segítség.

Juca!
Javulgat, de van aggodalmunk is. 2 hét mulva kontroll, majd meglátjuk mit mond a doki. :shock:
Vendég
 


Zsú!

Ezt! :lol: Pikk-pakk kiderítik mi van odabenn, és minden rendben lesz utána. Szerintem jobb a megjavítható biztos rossz, mint a bizonytalanság.
Drukkolok, hogy minden rendben legyen. Meg azért is, hogy jól érezzétek magatokat, mert az a legfontosabb, kapcsolj ki, mulass jól, ne vigyél hőmérőtl!!! :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Értettem.:D Hőmérőzést amúgy is befejeztem ezzel a hónappal.:)

Junkó!

Hazudnék ha azt mondanám nem reménykedek, de az eszemmel tudom, hogy nincs semmi.
Mi az aggodalom tárgya? Miért nem írsz magadról? Milyen az az anovulációs görbe, megmutatod?

zsúka
zsúka
 
 


Zsú!

Most nagyon kicsiben. Ha viszont a fertilitynek van igaza, és volt két pettyed, meg leesett a hőd, és visszaugrik és nem jön meg, na akkor pezsgőt bontunk egy hét múlva!

tjuca
 
 


Juca!

Annyira boldog lennék, de ezt le se kell írnom, hisz tudod, mit éreztél akkor. :)
A pezsgőt viszem én és koccintunk.:)

Juj de nagy pofára esés lesz ebből, de most jó ebben ringatnom magam. :)

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!
Férjemről bővebben csak privibe tudok írni...
Nincs görbém csak két érték. 36,6-36,7, de már bőven a második szakaszban vagyok és sosincs ilyen alacsony hőm...bár ez a digitális hőmérő is kiidegel. Be KELL szereznem egy higanyosat, mert ez sz*r.

Veled kapcsolatban én is azt mondom mint Juca. Várjuk a holnapot...
Vendég
 


Junkó!

Erre az e-mail címre írj: sallaizs@budapest.hu

Anita!

Küldtem privit, remélem megkaptad.
zsúka
 
 


Sziasztok!

Tegnap egy kicsit sietnem kellett, mert a férjemnek is kellett a gép, na meg nem is voltam túl jól.

Faul!
Örülök, hogy sikerült dokit találnod és hogy ilyen lendülettel vagytok! :) Mindent bele! :) Szabad megkérdezni, hogy végülis melyik dokit választottad?

Zsúka!
Nagyon szorítok Nektek! Jövő héten ha elutaztok 1 hétre, akkor próbáljatok meg teljesen kikapcsolódni, ne törődjetek semmivel, élvezzétek az együtt eltöltött napokat! :)

Juca!
Bocsánat, valamit félreértelmeztem.

Évi!
Ez a csőtörés most nagyon nem hiányozhatott Nektek. :evil: (Bár ez sosem jön jókor.)

Jucmuc!
Vigyázz nagyon magatokra! Szorítok Nektek nagyon. Azért ha lesz rá lehetőséged, akkor várjuk a híreket. :)

Én most ezt a hetet itthon töltöm. Nappal egész jól elvagyok, viszont estére már 4. napja mindig sikerül megütnöm a 38 fokot, ill. fölé menni. Na, de remélem ma már alatta maradok.

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Ma reggel voltunka 32 hetes UH-on.

Timcsa még mindig kislány! Láttam a nuniját!!! :wink:

A szívén már nincsenek ott a bigyók!!! :D

Méretek:
BPD: 80 mm
Pocak: 89 mm * 81 mm
Combika: 60 mm

Súlyt nem mondott a néni, de a méretek átlagosak. Meg a lötyi is átlagos. Úgyhogy minden OK! Ja és fejvégű.

Utána félig megvettük a festéket is a szobájába. Már csak a festővel kell egyeztetni és indulhat a babaszoba projekt! Már alig várom, hogy rend legyen ott is és lehessen bepakolászni!


Évi

Csőtörés miatt részvétem!

Dórinak pedig sok-sok boldog névnapot!!!


Most emlékezetből és éhgyomorra ennyi, de du. még jövök!

kacsa14
 
 


Közben jutott eszembe:

Heni!
Drukkolok Nektek ezerrel! Vigyázz magadra! :)

Fleur!
Mi újság van veled? Régóta nem olvastam felőled. Mi ez a hosszú hallgatás? (Kicsit aggódok is.) Írj kérlek, ha van rá lehetőséged.

Kép
Kép
tina82
 
 


Kacsa!
Jó, hogy minden rendben van Timcsával. :) Ezután már csak nem fogom semmi olyat növeszteni, ami alapján fiúnak lehetne titulálni. :lol:

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a drukkokat, remélem meglesz az eredménye!
Tina, Jucmuc! Kérdeztétek a dokit: azt hiszem hogy még van a móri kórház, és addig még vállal szüléseket az a doktornő, akivel nagyon meg voltam elégedve, úgyhogy hozzá megyek, ha mégsem tud vállalni, akkor Jucmuc dokijához, ha másodszorra sem jön be, akkor kapta még egy doki-elérhetőséget Szfehérváron... Háromból egy csak összejön... Szeretnék vonalzót csinálni, de nem sikerál.... :oops: De béna vagyok... Istenem... :oops:
faul
 
 


Sziasztok!

Zsúka!
köszi a privit elolvastam.

most nem tudok sokat írni csak annyi most hanyagoljuk a dolgokat gyüjtögetünk és megyünk majd a kaáliba.
Valaki hallott valamit a Szegediről mert öszintén én inkább Pestre mennék valami specialistához.
Minden ötlet érdekel.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Faul!
Vonalzót én a tickerfactory-n szoktam csináni. Ott a try to conceive, végigmész, hogy milyen vonalzót szeretnél, majd a végén a bbcode-ot bemásolod a profilodba az aláíráshoz, úgy hogy az elején és a végén az img felirat legyen. Bocs, ha egy kicsit aprólékos voltam, remélem tudtam segíteni. A többit nem igazán tudom, hogy hogy működik.

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Tina!
Jobbulást!

Évi!
Csőtörés miatt részvétem, mostanában nincs szerencsétek ezekkel a vizes dolgokkal(mosógép) :(

CsHeni!
hajrá optimizmus!!!!!! 8)

Jucmuc!
Minden jót addig Nektek!Ha tudsz, majd gyere!

Zsúka!
Hát nem könnyű, de én sem venném meg azokat a cuccokat.Én a homeopátiában hiszek, mert nekem bevált.És azok a szerek csak pár száz ftba kerülnek.Esetleg eg próbát mgérne, nem?Csak nehéz jó dokit találni.Én magamat gyógyítgattam, de itt Debrecenben találtam egy jó, rendes dokit.De hidd el, jönni fog az a baba, ha itt lesz az ideje!!!Csakhát nehéz türelmesnek lenni... :roll:
Remélem az uh kideríti, ha van probléma,de ne legyen, azt kívánom!

Brill!
Nagyon édes a kisfiatok!!!!Neve van már?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: