Új privát üzeneted érkezett!

Drága tücsök :!:


Küldöm Neked a sok-sok babaragacsot :D :D

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


dezsina :!:

:D :D :D



Ideért piri igy biztos tudunk menni szerdán Debibe:))

puszi Mindenkinek :!:
További szép estét kivánok :!:
Vendég
 


Csajok megyek pakolni holnap meg koltozunk 8) Nem tudom mikor jovok legkozelebb de majd probalok azert felnezni csak azert szolok ha nem jonnek akkor nem masert :wink: Legyetek rosszak anyukaknak jo ejszakakat a babakokkal,kismamiknak kitartast es konnyu szulest,babasodoknak sok pozi tesztet! 8) :lol:

Till
8) Kép

Angyal
Bezzeg ilyenkor piri nem jon :twisted: Na most olvastam mentek szerdan megjott 8) es meg laptetus is a johir :D

Bebike
Tuneteket barmi produkalhat ne is figyeld oket mert ha nincs is lehetsz babas :wink: en megvarnam a 10napot az uccso tuszorepitol :roll: bar en nem vgyok nagy tudos eteren :oops: Holnap koltozunk 8)
Itt az en sorozatom es en csak beulti napjan kaptam repi szurit...
Kép

Vkrisz
Varjuk a szobarol a fotokat 8)

Dezsi
Hanyadik napon is vagy :oops: csak nem erosodik a ket csikod :shock: Kép

Tucsi
Olvastalak a blogodban (irni mar nem volt idom igy is csuszasban vgyok :oops: ) de remelhetoleg ez a 2kistucsi mar veletek marad! 8) Jol lecsokkentek tenyleg de az a 2megvan es pociban van :!: Tecc az uj vonalzid kiutesek meg mondjanak le :twisted:

Mindenkinek mennek a drukkok kinek a szuleshez kinek a csikokhoz kinek meg csak a varakozashoz :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
drága vagy! :D Erősödik? ugyan.... még sehol sem vagyok :D Igazából jövő hét csüt szabadna tesztelnem... Na de van kb 20 tesztem... :D és akkor most felhasználom, hisz utána már nem fog kelleni :D :D :D akármilyen értelemben is :D
jó költözést! vigyázz magadra! éssss köszi a képek a tesztjeidről! nagyon talnulságos!!!! :roll: :wink:

Angyal!
:wink: :)

Nyulaszom!
tesztelésre fel :D jöhetnek a drukkjaid :!: :D Minden nap :!:
dezsina
 
 

 
 

Angyal, Bri köszönöm szépen!!!
Vendég
 


Na itt 1-2 kép, de nem sok minden látszik...és még nagyon hiányos ám...
Kép Kép Kép Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Ebed szunet van 8) :lol:

Dezsi
En is vegigteszteltem :roll: Pont azert...meg ET+10-en is volt egy kis halvany valami :? De szerintem ha babo lett volna ott akkor erosebbek azert a csikok...azaz ha baba van a dologban nem tudom mikortol is erosodik :roll: En is nagy tesztelo vgyok 8) :lol: Es a vegletegig nem adtam fel csak amikor meglett a hcg eredmeny :roll:

Vkrisz
Latom alakultok 8) Szepek lesztek :D Mi hianyzik meg?

Puszi
Rad minden nap gondolok azota is :!: :roll: Kép

Rana
"Lattalak" tegnap de ugy elfutottal lehet nem is te voltal az :roll:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Dezsi: most aztán már jól összekavartál :D Na, majd jól kivesézzük együtt a teszteket, nehogy elhallgasd ám ! :wink: Nálam is megoldódott a gond :oops: csak le kellett írnom, aztán végre sikerült :lol:

Bridget, akkor jó költözést nektek! Jövő héten pedig már jössz haza!! :lol: Jaj, nagyon köszi, hogy feltetted a teszteket, úgy látom, még az ET+9-nél is látszik picit a tüszőrepi :shock: Jól bekavar itt nekünk a tesztelésbe, a fránya! :lol: Én ET napján és ET +2-n kaptam, egy-egy teljes ampulla Ovitrelle-t (Tücsi, neked is írom, én így kaptam), akkor ez a két teljes adag jó sokáig bekavarhat. Na de már úgyis termelődik a saját HCG-m, akkor naponta erősödnie kell a csíknak :D Holnap délután megyek a 10-es tesztekért, izgi!!!

Tücsi, éljen a két babus!! :D :D drukk Nekik! Sajnálom ezeket a kiütéseket, :shock: ez allergia vagy mi lehet?

Angyal: akkor nagy drukk szerdára! :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Ez jó hogy ebédszünet :D mi meg mindjárt megyünk aludni! :D

Vkrisz: szép a szoba! :D


Akkor most vajon lesz még tali? :oops:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bebike
Igy van ha van baba elkezd erosodni :wink: csak azt nem tudom mikor :roll: :oops: Nem tom mi van a talival :roll: Azt sem tudom ki jonne es ki nem mivel alig jeleztek vissza paran :? Ebedidot azert irtam merthat elmeletben en pakolok egesz nap tudod :wink: :lol: Jovoheten irany haza :!: yesss 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Dezsinám,akkor itt a mai adag+++++++++++++++++++++++ :D

Tücsi,Bébike nektek is++++++++++++++++++++++++ :wink:

Bridget,tök ari ez a macsek :lol: Rana bizti örülne neki,ha látná :D

Angyal,szupi,hogy ideért piri...long protokoll lesz?Akkor nem írom,hogy most utoljára jött piri,mert lesz még egy utolsó,aztán vérzéssel már csak a szülés után találkozol :D

Vkrisz,szép szoba :D egy szobában lesztek Alexával?Kerestem a gyerekágyat,de megtaláltam :wink:
Vendég
 


Jóreggelt!

Nyulaszkám!
ezt várja a vezetőség: korai kelés, korai drukkhegyek :D :lol:

Tücsikém!
drukkok Mázlikáknak!!! :wink:

Bridget!
látom, emberemre akadtam tesztelés szempontjából. Sajnos nem tudom mikor kell erősödnie, de remélem, hogy minnél hamarabb :wink: Én ET-kor nem kaptam hcg szurit, csak a punkció előtt 36 órával. Lassan már nem lesz látható, gondolom... vagyis reménykedem, hogy egyre láthatóbb lesz :P :P :P

Bébike!
ugyi vagy :wink: borzasztóak ezek a dolgok :twisted: :) drukkhegyek :!: és akkor ma tesztelsz már? illetve már teszteltél is? :roll: :?:

Vizkriszi!
csodás a "felszerelés" :lol: :lol: :lol: Gratulálok! Nagyon felkészültek vagytok :wink:
dezsina
 
 


Szép jó reggelt!

Tücsi
Drukkhegyek!!!+++

Dezsi
Szintén!!!+++

Nehogy azt higyjétek, hogy ilyen pici az egész lakásunk...a nappaliban óriási a tér, konyha előszobával egybenyitva, van dolgozó erkéllyel..csak épp a háló túlzsúfolt...az úgyis tényleg csak háló lesz az első hónapokban...hisz mit csinál egy kisbaba?Alszik, eszik, kakil. :lol:

Mostanában amúgy egyre inkább érzem a babót lent...hogy nyom, vagy tágul a medencém vagy nemtom, pisilni is többet kell.

Bri
Ari az a cic! :D
Hogy mi hiányzik?Egy csomó háztartási, fürdőszobai cikk, babaápolási (bár az is először majd gyógyszertári kell ha jól tudom, amit a gyerekorvos ír majd fel.), szoptatós melltartó, nagy bugyik, hatalmas betétek szülés utánra...ilyenek biztos. Ja meg csavarok a kiságyba, szivacs...baldachin, ilyenek vannak...mostható pelenka, pelenka...van mit venni még. :shock: :D

Nyulasz
A kiságy megdöbbentően nagy ágy. :D :lol:

Bébike
Köszi. Csak pozitív teszteket kíváhatok neked is!!!+++

Kép
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

Dezsina, Tücsi, Bébike gigaszurok megy!!!

Vkrisz, szépen alakultok!

Bri, jó pakolást! :wink:

Rana, puszillak!

skrisz72
 
 


Sziasztok.

kicsit lemaradtam,bocsi érte.De vacakul vagyok.Egész éjjel hányás hasmenés gyötör+hasfájás ezért ügyelet lett belöle.Babóm jól van.Egyenlőre egyet látni mert a petefészkem meg van nagyobbodva ezért nem látják tisztán,hogy hányan vannak.De az az egy a miénk és már van szívkezdeménye is. :lol:

Mindenkinek mennek extra erős drukkjaim++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia
Jobbulást!Mi a bajod?Mit adnak rá?

Én már a streptococcustól parázok, pedig még csak most fogják nézni a héten kenetből.Vknek volt?

Egy tanítványonúl vagyok, most ettem, megyek szunyálni...2 után jön a futószalag. :)

Kép
vizkriszisback
 
 


Krisz:egyszerűen "csak"kismami vagyok. :lol: Semmi betegségem nincs csak hát a hcg ilyen hatással van rám.
Nagyon szép szobája lesz a kis babócádnak.Ja,magne b kaptam csak az Elevit és folsav mellé.
melánia
 
 


Melánia
De hüle vagyok, ez eszembe se jutott. :lol: Már egyből vmi vírus járt a fejemben...igaz én nem rókáztam anno, de hígabb székletem, ha nem is durva hasmenés nekem is volt...gyorsan felejtek. :oops: :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok :!:

nyulasz :!:

Remélem, hogy jól vagytok drága :!: :D

Nem tudom, hogy milyen protokoll lesz a folytatásban, majd holnap kiderül, hogy lesz-e egyáltalán folytatás!Ha nincs ciszta akkor szerintem a rövid protokoll szerint megyünk igy kilőve a long protokoll.Minden a jövő titka még!!
De egyet remélek, hogy nem lapar lesz a közeljövőben.

Köszi a drukkot, ari vagy :D :D


puszi Mindenkinek :!:
További kellemes délutánt kivánok :!:
Vendég
 


Angyal!
drukkok :wink:

Melani!
jobbulás! és hová lett a vonalzód?
dezsina
 
 


dezsina :!:

Köszi drága viszont :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Vkrisz: Alexa babónak nagyon szép lesz a szobája :D
Mit tanítasz, hogy futószalagon érkeznek a diákok?

Melani: jobbulást, és vigyázz Magatokra, a hasmars, hányás meg monjon le :)

Angyal: remélem nem lesz cisztád, s hogy kezdődhet nálatok is a babaeső :D

Skrisz: köszönöm a fogadtatást :) Biza' úgy eltűntem mint szürke szamár a ködben, de megtaláltam a kiutat belőle.
Eszter baba nagyon tüneményes :) :D

Bridget: jó pakolászást, én most vagyok túl a költözésen (2 hete költöztünk nagyobb kecóba..) - de még a mai napig nem tudtam eléggé kipihenni - na de majd a 9 hónap alatt.. :lol:

Dezsi drága: semmit sem változtál :wink: :lol:
Mennek a csíkerősítő drukkjaim :)

Tücsi, Bébike, nektek is gigadrukkok! Mikor kell tesztelnetek? :D

Nyulasz: az Ikreket nem viseli meg ez a sűrű frontváltozás? Hogy vagytok? :)

Én ma voltam házidokinál, megmutattam a TSH-m, de azt mondta, hogy ez jó, mert a T3 és a T4 tökéletes szinten van, vagyis ez nem fog problémát okozni - már csak az a kérdés, hogy a magasabb tesztoszteron szintemhez mit fog szólni a dokim Tapolcán :)
Főnökömnek tegnap beadagoltam a dolgot, szerencsére jól viselte, és jól fogadta, pedig eléggé emberhiányban szenvedünk, de majd csak megoldja :) :lol:

Akinek nem írtam bocsika, szurok mindenkinek, kellemes délutánt és estét, nekem mennem kell 6ra melózni :oops: :evil:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Dezsinám,küldhettem volna a drukkokat hamarabb is,gondolod ilyen sokáig aludtam? :shock: Na majd megtudod! :lol: etettem éjfélkor,1.30-kor,3.30-kor és 5.10-kor is :shock: csak a gépet nem kapcsoltam be.

Kis-csillag,nem tudom a front megviseli e őket,az éjszaka annyira fáradt voltam éjfélkor mikor Noémi felkelt,hogy Balázst hagytam inkább aludni,ezért jól szétcsúztak az etetések...de amúgy jól vagyunk,köszi.Drukk neked is!

Angyal,holnap szerda! :wink:
Vendég
 


Szia kis-csillag :!:

én is ebben reménykedem, majd holnap kiderül mi lesz a folytatás :!:


Örülök, hogy jó az eredményed:))

hajrá projekt, sikerülni fog!!

Nagyon drukkolok Érted is :D :D


nyulasz :!:

Bizony szerda és félek is egy kicsit, hogy mi lesz az eredmény :!:

De majd csak lesz valahogy!


pusza Mindenkinek :!:

További szép estét, jó éjszakát :D
Vendég
 


Sziasztok

Vkrisz szép Alexa lak. külső-belső is :)

Angyal drukk!

Bébike, Dezsi, Tücsök sok sok sok ++++++++++++

Kiscsillag üdv. :)

Bri gyere hamar, naplód akartam olvasni vmelyik nap, rákészültem, és teljesen megzavarodott tőle a gépem :( :roll:

Nyulasz azért én még így is átvállalnám Őket :wink: :)
most tanulod, hogy milyen kicsi alvással is el lehet lenni.

Meli :) jó is az, kergetni vukkot :wink:

jók legyetek

"Ha az élet citromot ad................csinálj limonádét!
árnika
 
 


Sziasztok!

Hoztam a mai adag drukkokat!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sajna most a pályázatainkkal rengeteg melóm van, így élni sincs időm. De remélem holnap be tudjuk fejezni, amit kell, és akkor újra lesz egy lélegzetvételnyi időm.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dezsina, Bébike, Tücsi,
mennek a drukkok innen is!

Angyal,
már nem kell sokat várnod, hamarosan babásodsz!

Vkrisz,
azt hiszed, kis naív, hogy csak enni és aludni fog Alexa? 8) Na, majd meglátod... :D

Nyulasz,
hű, nem semmi menet ikreket etetni. De hát dupla gyerek, dupla öröm!
Mi ma elsétáltunk a Kaáliba, doktorbácsi megnézte az alkotását :)

Melani,
hű, nagyon izgultam érted, azért is jöttem, ahogy tudtam. Mikor lesz megint uhu, hogy biztosra kiderüljön, mennyien vannak?

Bridet,
jó költözködést! (hogy én hogy gyűlöltem a végén...)

Pusszancs.

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta!
és hogy van a mi Katicánk és az anyukája? :D :?: Milyen anyukának lenni?

Nyulaszkám!
akkor 6:15kor kérek csíkerősítőt (legalább gondolatban :D )

Bumi!
köszi a drukkokat!!!!

Angyal!
holnapra még egyszer egy kalappal! :)

Kis-Csillag!
deeee változtam..... :D csak sokáig voltál távol :!: :wink:

Árnika!
remélem a limonádém édesedik :wink: :D köszönöm a drukkot!!!

Bridget!
mi a helyzet? költözés? kifáradtál?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Ma szörnyen elhavazódtam a melóval, reggel 8-ra bementem egy értekezletre, ahonnan háromkor álltam fel azzal, hogy már irtó szarul voltam evés-ivás nélkül :twisted: Jót tehetett az IR-emnek :twisted:

Ma gondoltam, hogy tesztelek (ET+8), aztán nem mertem :oops: :roll: , nézegettem Bridg tesztjeit, és azért a HCG még eléggé látszódott a szuri után 6 nappal, így inkább nem teszteltem, mert amúgy is csak 25-ös volt itthon. Na de ma már feltankoltam 10 db 10es teszttel :D holnap ellövök egyet, bár Apa nagyon le akar beszélni róla, hogy még várjak :twisted: Meg akar fosztani az örömöktől :twisted:

Dezsi: 6.15-kor Te mit csinálsz reggel? :roll: Akkor én 7.15-re kérek csíkerősítőket , akkortájt kelek :D :D (kivéve, ha gyerök ébreszt hamarabb, de szerencsére nem nagyon szokott) Igen, szörnyű gondok ezek a mellékhelyiség-problémák :lol: Csíkerősítők Tőlem is mennek!

Kisbuta: köszi a drukkokat :D A hétvégén visszaolvasgattam a fórumot és jót mosolyogtam azon, amikor tavaly, a beültid után néhány nappal írtad, hogy ugye nem okozott gondot, hogy egy éjszakai pisilés után erősebben lehuppantál az ágyra :D (Még szép, hogy nem okozott bajt, már akkor ott furakodott a pihe puha ágyba Katica :D )Úúúgy megnyugodtam, hogy nem csak nekem vannak ilyen gondolataim :D

Bridget, beköltöztetek? Jó sűrű most a programotok!! Taliról tényleg nem tudni semmit :oops:

Angyal: drukk holnapra az uh-hoz!! Ne izgulj, minden rendben lesz!

Kis-Csillag: szia! köszönöm szépen a drukkokat! Én is küldök neked!

Nyulasz: nem semmi az éjszakai műszak :shock: Lassacskán reméljük leszoknak az éjjel felkelésről, jó lenne már egy nagyot aludni, ugye? de édes teher ez, egyben letudod az utódok éjszakázását :wink:

Melani: jobbulást, hú, nem semmi mennyiségű HCG lehet a szervezetedben :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Szóval ET + 8 van ma, ez lemaradt. Jó éjszakát Mindenkinek, nézitek a meccset?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok Lányok! :D

vagyunk ám még mi is :wink:
(továbbra is 2in1...Rana, be ne előzz! :wink: :lol: )

Bébike,
csíkerősítők giga-adagban reggelre!!! :P
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dezsinám, Tücsök :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angyal,
drukk holnapra!!!!!

Melani,
mikor tudsz pontos "számadatot"? :roll: Nagyon izgulok értetek!!! :oops: :P

Kis-Csillag,
drukkok Neked is! :P

Puszikám,
csak egy ici-pici életjelet, please! :oops:

Bri,
mindjárt START! :P

tillidian
 
 


sziasztok!

Till!
:wink: ezt az egy hetet már féllábbal is kibírod :wink:

Bébike!
nagyon várom a + tesztet!!! :D :D :D Gyere mielőbb!!! :D
6:15kor kelek :? és akkor tesztelek
amúgy két nap van közöttünk :P vagy egy :roll: most ET+? vagy?
dezsina
 
 


hoppá,lemaradtam :oops: pedig esküszöm ébren voltam :lol:
...na akkor most pótolom++++++++++++++++++++++++ :wink:
Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

A ma reggeli teszt egy nagy semmi :cry: még a HCG injekció nyoma sem látszik, úgy tűnik, bennem még az sem marad meg, nem hogy saját hcg termelődjön :cry: kettyent vagyok, bár kicsit tartottam a negatívtól, mert semmi tünetem nincs, ami cicifájás volt, az is elmúlt. Ma ET+9, gondolom már kellene látszódnia, na de azért még tesztelgetek, hááátha ... :roll: :roll: VV csak hétfőn lesz.

Dezsi, Tücsi, nektek nagy-nagy drukkok, ügyesebbek legyetek, mint én ! :lol:

Nyulasz, azért köszi!! 7 körül csináltam amúgy :D bár már fél hat óta fenn vagyok, mostanában xarul alszom, nem is gondoltam magamról, hogy lelkileg ilyen nehéz lesz ez a várakozás része a dolgoknak

Till: már csak néhány nap!! :D Köszönöm neked is a csíkerősítőket :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Nyulaszka!
:) azért így is jött a drukkból...
ugyan nem erősödött, sőt talán egy lehelettel halványabbm de azért valami látszik..... :? még bizakodom. holnap előveszem a 10-es tesztjeimet... :P ezek 20-ok voltak és lejártak voltak. Hát :roll: lehet, hogy csak szellemcsíkok.... de talán nem :wink: de az tuti, hogy még a hcg szuri maradványa....

Bébike!
nekem szigorúan azt mondták, hogy ET+14en tesztelhetek elöszőr, mert a is lehet, hogy csak addigra jelenik meg. Mert az is lehet, hogy ET+10 nél még nem látszik semmi, de pár napra rá mégis. Szóval hajrá! Holnap egy pozival gyere :!: :!: :!: :!:
Én ET+6 vagyok. tehát nálam még elméletileg nem mutathat ki semmit a teszt. na de ki bírja ki tesztelés nélkül :roll: :D Én ugyan nem :D Majd akkor törik le nálam is tesztelési kedv, ha má tényleg nega lesz. A hcg-t 11 napja kaptam, tehát mostanra már tényleg fel kell szívodjon.... :?

Skrisz!
:D extra köszi az extra drukkért :D
dezsina
 
 


Dezsi: édes vagy :D Szigorúan ET+14? :D :D na, persze, ki bírja ki addig???? hát én sem... Nagyon drukk neked, 20-as lejárt teszt is pozi, na, hallod, azért ez is jelenthet valamit :D Látod, nekem már a 7 napja kapott hcg sem látszik :wink: Na de holnap majd hozom a pozi tesztet! :D :roll: (ha nem, akkor szombaton jól bevodkázok :wink: , megyünk egy lagziba :lol: )

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike!
és itt a meglepi: :twisted: kiderült, hogy a régi tesztjeim is 10-esek :twisted: :evil: :twisted: Csak megzavart, az írás rajta, hogy FHU201mitomén. és láttam benne a 20at. most meg utánanéztem a neten. errre látom az is 10es. :evil: :evil:
Na mindegy. HOlnap azért előveszem a frisseket :D
és bevotkázol :?: :D :D :D nekem olyan kalandos volt az tüszőrepi-szuris napom meg a punkciós és a beültis is, hogy mindennap este kellett igyak egy-két kupicával, mert olyan ideges voltam :P :D (most a régiek mindjárt jönnek, hogy alkesz vagyok :x , mindig szekáltak vele :wink: ) na ne is tagadjuk. Nagyon jó feszkóoldó volt :D :D :D :D :D
dezsina
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a hiányolást, nagyon aranyosak vagytok.



Dezsina, Tücsike és Bébike: küldöm a zebrákat! Kép Kép Kép

Angyal, Kis-Csillag (üdv. Neked): Kép

Melania: gratulálok, remélem 1 vagy 2 manód van! :D :D

Bri: jó költözést! Köszönöm a sok-sok ölelést!

Till: gondolok Rátok ám! Neked is köszi a törődést!



Pusz Mindenkinek!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli!
:D örülök, hogy jöttél!!!! :wink:
dezsina
 
 


Sziasztok.

hoztam a csíkerősítöket mára+++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És hozzátenném hogy ET+12. napon volt halványcsíkos a tesztem.Aztán a 14,16,és 20. napon teszteltem.
dezsi:vonalzót töröltem mert nem tudni még hogy mennyien vannak odabent.
uh:okt.9.

Till:mikor jön már ez a baby?
puszikám:hogy vagy?
tücsi,bébike,dezsi:hogy vagytok kismamik?
melánia
 
 


Hali!

CSak bekuk mert sűrű a nap...ma nem volt du-i pihi sem.
REggel egy tanítás, doki:uh, kenet, tanítás, egy óra bolt (áruért kellett menni), most még 3 órát tanítok ma.Angolt. :D

CSíkerősítők mindenkinek akinek kell!!!+++Hajrá hajrá!!!

Nekem is lejárt 10-es tesztjeim voltak, amik először csak maszatosak lettek, aztán lett 9. dpo-n nagyon halvány de egyértelmű 2. csík 10 perc után és így fejlődött. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Vizkriszi!
köszi az infót a tesztről :D :wink:
dezsina
 
 


Dezsina! :)

nagyon titokzatos vagy, és remélem végre elárulod,hogy erősödnek e azok a csíkok vagy igen!!!!más lehetőség nincs csak erősödés...
nagyon szorítok, már valóban "csak" miattad olvasgatom a fórumot, meg persze mindenkiért szorítok, de te valahogy a szívem csücske vagy :)

Kiscsillag! :)
újra akcióban. Remélem minden rendben lesz és a következő 9 hónap alatt betudod fejezni a pakolást :) :) :) szorítok

Vkrisz! :)
Ki írta hogy kis naív vagy? ? nos a babák valóban csak esznek alszanak,meg pisilnek kakilnak, de az ezek közt lévő időt is hogy hasznosan tudják eltölteni,erősítik a hangszálaikat és a szülők dobhártyáit tesztelik :) meg nézegetnek, meg büfiznek, meg lekakilják anyát-apát, szőnyeget....
Szép kis szoba, én az együtt alvás híve vagyok(egy szobában ,de nem egymás mellett), kell a kicsinek a biztonság érzet, hogy anya-apa ott vannak, hallja a szuszogásukat, beszélgetésüket..stb. Boldog babavárást továbbra is,és ne dolgozz sokat!!!!

Bébike! :)
nem feladni!!!! hCG-t termelni és pozitívat tesztelni!!!!

MINDENKINEK DRUKKHEGYEK!!!!!!!!
Vendég
 


Vikimi!
drága vagy! Tegnap este olvastam vissza, hogy mi volt másfél éve a fórumon, amikor még Te is izgultál a pozi teszt miatt!!!! :)
köszönöm a drukkokat! Sajnos egyenlőre még nem erősödik, sőt mintha ma reggel egy árnyalattal halványabb lenne, dehát ET+6 vagyok :roll: csak játszom.... :P viszont pont most görcsölget a hasam olyan klassz mesisen :evil: bosszankodom, de azt hiszem nem borultok ki ha végül nem sikerül. Akkor más céljaim lesznek, olyanok, amik elérhetőek :wink:
Minden esetre, amig mesi nincs, remény van :!: :D
dezsina
 
 


Dezsi,
és arra is készen állsz, hogy 9 hónapot végigtesztelj? Mert én azért drukkolok ám!!! +++++++++++++++++++++++++++++++
(És anyának lenni olyan, mint pórázon lenni. Néha. Mert Katicának van egy belső radarja, amivel érzékeli, mikor megyek el otthonról. Ma is, békésen aludt evés után, mondom apának, hogy megyek a boltba, ahogy kiléptem az ajtón, ordított torkaszakadtából a drága. :D ) Na, de majd meglátod te is :!:

Bébike,
bizony, én is emberből vagyok. És a beülti utáni napok, hallodd, az más állapot :lol:
Drukk megy ++++++++++++++++++++++++++++

Tücsi,
neked is nagyon drukk ++++++++++++++++++++++++++ (és abból nem lesz baj, ha elmarad a progipótlás? Hiszen a leszívás után nem marad sárgatest, ami a spontán terhességnél termeli...)

Mindenkinek Puszi, Katicám felébredt...

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta!
:) köszönöm :) egy hét múlva minden kiderül 8)
dezsina
 
 


Rég jártam erre :oops: , bár olvasok és drukkolok!

Dezsi, én azért nagyon szurkolok neked, hogy erősödjön és ma reggel csak a szemed csalt....

Tücsi, neked is ++++++

Néhányan vannak köztetek, akik tudják, írok blogot. Bezártam különböző okok miatt, de a régi olvasóimat (és újakat is) szívesen látom, csak küldjetek nekem egy emailt (cím az aláírás alatti email fül alatt :wink: )

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!

Dezsina: Nagyon drukkolok én is, hogy erősödjön az a csíkocska!

Tücsi, Bébike: Nektek is mennek a drukkok!

Minden pocakosnak kellemes babavárását, a babásoknak pedig jó babázást kívánok!

Szép napot!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Alle! :) Csomee! :)
nagyon köszönöm :!: :!: :!: :!: remélem holnap jobb napra ébredek :D
dezsina
 
 


dezsi:látom velem szóba se állsz.Na mindegy azért elmondom neked hogy ET+7. napon este volt egy 15-20perces görcsöm.Én megijedve írtam a csajoknak a Dévais fórumon és megírták,hogy ez tök jó!!!!!
Ágyazódik a baba.Na onnantól mindig éreztem nyilalásokat.
OTT LESZ AZ A BABA VAGY BABÁK!!!! :lol:
melánia
 
 


Hú,ma semmi időm nem maradt,de nagyon-nagyon drukkolok!
Tényleg ne haragudjatok,hogy csak ilyen tőmondatokban,de ma egész nap csak etetek,reggel óta szeretnék megfürödni,ebédelni is csak gyorsban tudtam,mert már sírás volt...na de nem panaszkodom,csak tudjátok mi vár rátok is :wink:

Szia Viki :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?