Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pankaa: sajnos én ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, de olyan izgalamas, hogy már itt tartassz!!

Bellanitta: hogyne lennél kíváncsi, szerintem mindeki az lenne!! Én nagyon drukkolok!!

Ma nagyon jó, kis lightos napom volt:) Délelőtt szokásos itthonról dolgozás, főzés, takarítás, délután volt egy-két tárgyalás, majd végre eljutottam az edzőterembe, valamint 2 év óta először szoláriumba 5 percre. Annyira fel vagyok töltődve...Amióta az első babával terhes lettem, nem voltam edzőterembe...Na holnapra lesz izomláz rendesen....De most kikapcsolódtam:)

Puszi mindenkinek!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok lányok!

Anikó:
10.cn.
Nagyon vigyázz magadra

Heni:
Nagyon örülök, hogy ilyen pozitívan állsz hozzá dolgokhoz. Remélem minél hamarabb te is zebrás leszel

Panka, Kacsa:
El sem hiszem, hogy már neked is egyre jobban közeleg a nagy nap. Tetszettek a pocakfotók

Bellanitta:
Várom a privit

Fleur:
Hogy vagy? Minden rendben? Biztos neked is szépen növöget a pocaklakód.

Angie:
Neked is gratulálok a pocakhoz, igazán csinos, még ha te túlzásnak is tarto. Egyszer teszeke fel a testvéremről képet, az lesz az igazán durva, két babával, és hatalmas pocak.

Brill:
Rólad régen láttunk képet? Hogy haladtok a felújítással?

Pupy:
Nálatok mi a helyzet? Sokat dolgozol? Azért remélem a halad a babaprojekt is.

Egy csomó mindenkit kihagytam, de hirtelen ennyi jutott eszembe. Bocsi

Rólam:
Holnap megyünk a Kaáliba és megmondják, hogy kell-e még a gonal vagy már a tüszőrepesztőt kapjuk, de héten már meg lesz a nagy nap. Már tényleg nagyon izgulok, egyfolytában csak ez jár a fejemben. Már alig várom, hogy a pocakomban legyenek.
Szorítsatok nagyon!! Légyszi!!
Majd még holnap jövök a fejleményekkel.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Sz. Heni! :D

Nagyon-nagyon szoritok Nektek! Sikerülnie kell! :D

Bellanitta! :D

En is varom azt a privit! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

Jucmuc:

Ti hogy haladtok a kezeléssel? Hol tartotok már?

Heni
szalai heni
 
 


Heni! :D

Mi meg nem kezdtük el. Egy het mulva utazunk Györbe.
A következö ciklusommal indul a stimulacio. (ma van a 15. c.n.)

Szep napot mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Hahó Lányok!
Mi van ma? Totál kihalt a topik. Beleolvastam a hőmérőzés topikba, és hát ott igencsak termelik az üzeneteket, egy nap három oldalt produkálnak. Pörög a topik, zebrák jönnek-mennek. Nekünk is kellene valami kis ébresztő.
Zebrásodásra váró Lányok! Én nagyon durkkolok MINDENKINEK külön-külön, hogy mielőbb egy gyönyörű zebra tulajdonosai legyetek. Ebben az évben sok zebrát szeretnék látni.
Hajrá Anitta! (hol van már az a privi?!)
Hajrá Heni!
Hajrá Judit!
Hajrá Pupy, Zsúka, Tina!!!
Hajrá CsHeni, Dido, Hangyi!!!
Hajrá Monyó, Bogárka!!
Hajrá Rolly, Szisz, Sosi!!!
Hajrá! Hajrá! Hajrá!
Ja, és hajrá Juca, Évi és a többiek a második körhöz!!

Eszti!
Te merre jársz?
Vendég
 


Sziasztok

Most gyorsan magamról csináltam tesztet (ami Negatív) :cry: de szerintem korai még ugyhogy még mindig reménykedem. :wink:
A cici továbbra is érzékeny annyit járok intézni folyó ügyeim mint egy ló.éjjel kb 3*. Ja és a jó alvókám elveszett pörgök mint a 2ringlis spil".Pedig én voltam a világ legjobb alvója.péntekig kitartás utánna minden eldől.


Köszi a Drukkokat most nagy szükségem van rájuk.
Küldtem egy pár privit ....
várom a történeteket

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Fleur! Mire jó a gyógyszer amit szedsz/tél????

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

A szombati tali mégsem jó nekünk, bocsánat... Megfeledkeztem arról, hogy minibabát megyünk látogatni. Viszont Juca ötletét nagyon támogatom egy esetleges hétközbeni talit tekintve is :)

Szheni!

Nagyon drukkolok nektek! Még a héten meglesz a beültetés is? De szuper!

Bellanitta!

Nagyon drukkolok péntekre, mert ez a mai teszt atom korai volt!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Én jövő héten szerdától nem dolgozom. Így benne vagyok akár egy de-i taliban. Babás mamik biztos el tudnak jönni.
Vendég
 


Angie!

Engem már rá is beszéltél :) Ki ér még rá napközben?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Na, már megint előbb beszélek, mint gondolkozom... Csütörtökön már megyünk telelni Alsópáhokra, szerdán gondolom ezerrel csomagolni fogok, úgyhogy nekünk mégse jó :evil: Bocsi :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


:(
Vendég
 


Évi!
Itt vagy még?
Vendég
 


Csak kivasaltam közben. Itten vagyok :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ilyen gyorsan, 5 perc alatt? A vasaló ennyire szuper, vagy a vasalónő? :wink:

Na, csak azt akartam kérdezni, hogy normális az, hogy vannak olyan napok, amikor a hasam elég sűrűn keményedik? Akár óránként többször. Aztán vannak olyan napok, hogy egyész nap egyszer-kétszer. Erre a MagneB6 az egyetlen megoldás (ja meg a pihenés), vagy van valami más tennivaló is? Ez egyébként micsoda, mi történik olyankor a méhben?
Vendég
 


Nekem jó a szerda, Évi, majd összecsomizol! Talizzunk már naaa :lol: Ki jön még???? 8) Hol??? :D (Évinél, és rögtön össze is csomagolunk, miután jó nagy kupit csinálunk, OK ez hülye vicc volt :-))

tjuca
 
 


Angie! :D

Köszönjüüükkkk a drukkokat!!!! :D :D :D

Es Lanyok! Nagyon jo talizast Nektek!!!!

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Vasalgatás közben néztem be :) Szerencsére nem is volt sok, úgyhogy végeztem :)

Nekem elég hamar kezdődtek a keményedések, úgy 16-18. hét körül. Rommá izgultam magam miatta, de aztán a dokinénim megnyugtatott, hogy ez természetes jelenség. A méh összehúzódik, gyakorlatozik a szülésre. Amíg nem kíséri görcsös fájdalom, és/vagy vérzés, addig nincs baj. Magnézium+pihenés+no stressz, és el fog múlni (egy időre)

Közben a Manófej is felébredt, szeretne sétálni menni, de úgy fúj a szél... Asszem teszek egy-egy féltéglát is a zsebembe, különben felkap a szél :twisted:
Délelőtt már voltunk kint egyszer, elindultunk vásárolni. Jó sokmindent terveztem, DM, gyógyszertár, bababolt, Spar. Mikor a DM elé értünk, akkor jutott eszembe, hogy a pénztárcámat a másik táskámban felejtettem :evil: Potyára cibáltam ki a törpöt a zimankóba :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Juca!
Tőlem akár le is rohamozhatjuk Évit :wink: :lol: :arrow: . Én szerdán annnnnyyyyira ráérek!!
Vendég
 


Délelőtt taliznánk, vgy délután?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Télleg jöhettek hozzánk! Szívesen látunk mindekit, aki ráér :) Na, gyertek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!!Sok szerettel küldjük nektek ezt a két képet!! :lol:
Ádika 7 hetesen,és 5200grammosan!Puszi mindenkinek! :lol: Kép Kép

Kép
bea27
 
 


Évi!
Semmi képpen nem akarok senki nyakára menni.
Nekem délelőtt lenne jó, mert akkor reggel elmennék dokihoz laborra, és utána nem kellene hazamennem, aztán megint vissza. De természetesen ahogy másnak is jó.
Vendég
 


Bea!
Ádika nagyon édes. És mint látom, kajcsizással nincs gond :D
Vendég
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül zavarlak Titeket ilyesmivel, de szeretnélem megkérni Titeket, hogy szavazzatok a kisfiamra. Már csak 2 nap van hátra, és 75 szavazattal vagyunk lemaradva az elsőtől. Talán még behozható.
Légyszives még szavazzatok még ma és holnap! Esetleg szóljatok néhány ismerőseiteknek is, hogy szavazzannak a Mátéra.

http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Referencia szám: 2006_00776 Máté

Köszönöm, hogy szavaztok.

Zsani

Jaaaa....és a kisfiam is írt Nektek:)

Anyukám azt mondta, rajtad múlik, hogy enyém lehet-e az a sárga quad, aminek a fényképét már lassan egy hónapja mutogatja nekem, kérlek ha nem felejtesz el és nem nagy kérés gondolj rám még 2 napig, nagy örömet okoznál nekem…

Máté
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyorsban, mert van munka ezerrel.
Ma még kaptunk egy goanlt, holnap tüszőrepesztő és pénteken 9.30.-kor leszívás. :D Hétfőn lesz a beültetés.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bejegyzés már megint!
Épp szünetet tartok, de még dolgoznom kell, remélem nem megint
este 11-ig :?

Heni
Holnaptól megy a drukk ezerrel!

Bellanita
Neked is mennek a drukkok!!!

Bea
Ádika nagyon szép kislegény! :)Köszi a fotókat :)

Angie
Köszi a hajrát! Édi vagy! Cupp érte :D

Juca
Tök jó a blog!!! :) Imádom olvasni :)

Csajok, még egy kérdés!
Van egy barátnőm, kisbabát vár, veszélyeztetett terhes, ezért 2 hét szabit ki kellett vennie, csak próbaidős volt. Két hét után visszament, erre közölték vele, hogy ki van rúgva :(
Unique-ommal már megtárgyaltuk a dolgot, hogy semmit ne írjon alá, és hogy terhes kismamát nem lehet kirúgni.
A barátnőm megkérdezte egy ismerősét, neki azt mondták, hogy sajnos megtehetik ezt! :(
Van valami ötletetek??? :?
Ja, és a vicc az egészben, hogy mindez egy budaörsi "bababarát" babaáruházban történt... :evil:
Előre is köszi a válaszokat!


Szisz
szisszka
 
 


Sziasztok!

Mire behozom a lemaradásomat mindig történik velünk valami ami miatt nem jutok nagyon gép közelébe.
Ott kezdődött, hogy jöttek a szüleim a hóvihar kellős közepén látogatóba. Aztán ettem olyat amitől a drágámnak felpuffadt a gyomra, na egész vasárnap ment a hordozóban ringatás meg a hasmasszázs meg a kaksiért imádkozás, aztán hétfőn mennünk kellett délelőtt a veséjével kontrollra, emiatt nem tudott aludni egyáltalán délelőtt és ez úgy kibillentette, hogy egész délután sírt és megint ment a hordozós történet. Ja és ehhez jön ugye a szokásos havi telihold, amire baromi érzékeny, no meg az időjárás... Szóval összejött minden. Kicsit tegnapra ki is tikkadtam, le is vagyok maradva fórumozás terén.

Üdv mindenkinek!
Nikiék

kancellárka
 
 


Ja és most meg kezd szürcsögni az orra, nem vészes, nem dugul el, de hogy ne legyen rosszabb szívom neki néha és sóoldatot csepegtetünk, na ekkor is megy aztán a sírás rívás, így többnyire ezen műveleteket szopi előttre időzítem, így legalább attól megnyugszik. :)

kancellárka
 
 


Szisz!

Próbaidő alatt mindkét fél "büntetlenül" pát mondhat a másiknak. Ez van sajnos, ekkor nem védi a terhesség. Viszont minél több helyen reklámozni kell, névvel együtt azt a munkahelyet!!! Sőt ezt nyugodtan mondhatja is, hogy ahol csak tudja majd hírét kelti, van olyan, mint IWIW, ettől már a legmagasabb csúccsal rendelkező középhegységünkről elnevezett nickkel rendelkező extopikozó is megijedt! :-) Bár kicsi a bors, de ha tényleg eleresztik megírom a blogba. Ott van a tékozló homár, és még vannak ötleteim.... Sajnos nem egyedi, nagyon sokan ezt csinálják.

Bea!

Hú szegény derekad! Ádám nagyon izmos :wink: persze a kerek embereknek nincsenek ráncai, nem látszik rajtuk a kor 8) Nagyon szép pofija van.

Évi!

Ez csak egy hülye ötlet volt, nem akarunk lerohanni. Van valami jó hely???

Angie!

Hányra mégy laborba? Utána becsatlkakozhatnánk a vonatra.

Asszem ennyi, hív a lányom.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Szisszka!

Próbaidő alatt igenis ki lehet rúgni. Én végigcsináltam. (8. héten közöltem a nagy hírt, illetve akkor tp-n voltam, mert nem voltam jól, tehát tp. alatt, terhesen rúgtak ki) S mivel könyvelő vagyok és van jogász ismerős, elhiheted, hogy mindennek utána jártunk, de a próbaidő alatt nincs felmondási tilalom. Ha alá ír, ha nem. A munkáltató közli, hogy ki vagy rúgva, onnantól kezdve már semmi szavad nincs, aláírnod sem kell. A papírokat kipostázzák és kész.

Sajna ez van ...

Pankaa hírek!

Du. csak bement a klinikára megnézetni magát. Megvizsgálták, C1000, ctg reaktív, Emili fejjel célegyenesbe fordulva. Úgyhogy felküldték a szülőszobára, Mg infúziót kap + tüdőérlelőt. Doki szerint nincs gond, inkább csak biztos, ami biztos alapon, de most pár napig mindenképpen bent kell maradni. Holnap is kap még egy tüdőérlelőt.

Úgyhogy Emili gondoskodott róla, hogy örökmozgó anyukája picit pihenjen és nyugiban legyen!

kacsa14
 
 


Juca!

Az extopictag-os körmondatod nagyon ott van a topon, mármint megfogalmazásilag! :lol:

kacsa14
 
 


Sziasztok! A Drága feleségem bekerült a korházba.Be vérzett.A babák jol vannak két kg-osak épek, a burok nem sérült.Ha valami közbe jönne Veszprémbe kell szülnie,mert ott van koraszülött intenziv.Minden nap bemegyek hozzá.Nagyon Hiányzik.Köszönöm Nektek,hogy segititek a tanácsaitokkal.Majd irok holnap is.Minden jót.Kovács Zoli
kovacsné
 
 


Sziasztok! :)

Most olvastam vissza egy keveset, láttam pár képet, olvastam sok jó :) és sajnos kellemetlen :( dolgokat is.

Akik babás képeket raktak fel, illetve pocakosakat, azoknak nagyon gratulálok, mert irtó szépek, mutatósak. :D

Ja és szeretném megköszönni, hogy így ennyi idő után is benn hagytatok a táblába. Ígérem, hogy most már megpróbálok többet jönni, - bár ha kiváncsiak vagytok ránk! :)

Hozzászóllások:

Sziszka :)
Én is úgy tudom, hogy próbaidő alatt is fel lehet mondani, én is bele estem egy ilyen csapdába, de én akkor még nem voltam terhes, csak fájós lábbal jártam dolgozni - mondanom sem kell hogy a munkahelyemen lett gond a lábammal - majd kórházba kerültem, és kirúgtak. Én a munkahelyi balasettel rontottam el...

Pankaa :)
sok pihit és minden rendben lesz!

Most ennyit, majd holnap jövök!

Puszi mindenkinek

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Juca :D

Az a bizonyos extopictag, nagyon felhúzhatott itt néhány ember. :( A hozzászólásokból ítélem.
" mániákus hazudozó"
"a legmagasabb csúccsal rendelkező középhegységünkről elnevezett nickkel rendelkező extopikozó is megijedt"

Azért ez nem semmi! De a körmondat nekem is nagyon tetszett, attól függetlenül, hogy nem tudom, hogy mi áll a dolgok mögött, visszaolvastam, de semmi komolyat nem találtam.
De gondolom, hogy nem szakadtok meg a nevetéstől, mert elég komoly lehet a dolog, ha már így beszéltek róla!!!!

Ja láttam a képeket a blogba a gyönyörű kislányodról, hát tényleg ennivalóan szép.


JA BABÁSOK:
A gyerkőceitek kb. mit mikor csináltak először, tudom ez gyerek függő, csak szeretném tudni, ha lehet. Pl. fordulás, ülés, új ízekkel való ismerkedés, ..... stb


Jó éjszakát mindenkinek!

Puszi :)

Dina és Benedek
Kép
Kép
dinadin
 
 


Zoli! :D

Nagyon sajnalom, hogy Beus beverzett es remelem a körülmenyekhez kepest jol van. Az a lenyeg, hogy a burok nem serült! Remelem stabilizalodik a helyzet minel elöbb!

Kitartast Nektek es szoritok, hogy minden rendben menjen!
Puszilom Beat!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Beus! Panka!

Drukk ezerrel.

Dina!

Mátra Anikónak nem adott meg pénzt, nekem úgy kellett belőle kiszednem. Nekem volt a kevesebb összeg 30.000 Ft, szóval az összeg sem kevés, de ami mögötte van. Többet nem érdemes a történettel foglalkozni, mert gyomorforgató.
forgás: 4 hósan már mindkét irányba, 2 hósan hasról hátra "fejvezérelt" még nem az igazi.
Ülés: kb. 7 hósan, felállással együtt, blogban van konkrét dátum.
Ízek: kábel kb. 5 hónaposan, mikor beindult a kúszás, a kúszmász
tápoltatás 6 hónap után kb. 1 héttel,
mászás hivatalosan 6 hónap előtt három nappal, mikor a brendonos tali volt, és ott Évi megerősítette a félelmeimet, nem hivatalosan pár nappal előtte
hirtelen ennyi

tjuca
 
 


Sziasztok!

Beus férj, Zoli!

Drukk Beusnak és a babáknak, hogy még maradjanak odabent a jó meleg fürcsivízben!!!

Dina!

Én most taliztam 2 babás ismerőssel is.
Az egyiknél jan. 18-án volt fél éves a kislány, 8 kg körüli és még nem fordul meg.
A másiknál febr. 11-én lesz fél éves a kisfiú, 9 kg és hátról hasra fordul.

Lányok!

Babahordozó témában szeretnék segítséget kérni Tőletek, azaz infót + tapasztalatot.
Eddig rá voltam izgulva a PegPerego Viaggia-ra, mert PP kocsi lesz és akkor így komplett lenne a készlet. De isminél most láttam + mondta is, hogy a hordozónak nagyon nagy a mélysége, vagy dőlésszöge vagy hogy is írjam, de biztos értitek. Szóval az első pár hónapban nagyon szenvedtek vele, hogy hogy tömjék úgy ki a hordozót, hogy az a kis törékeny manó ne legyen benne félbe hajtva. Úgyhogy most atomra elkezdtem gondolkozni, hogy másikat kellene nézni. Persze, majd fogok is személlyesen nézni. De előtte kíváncsi lennék a tapasztalatokra, hogy kinek mi vált be. Ja és nem lényeg, hgoy a legolcsóbb legyen, hanem, hgoy a legjobb, legbiztonságosabb!

kacsa14
 
 


Picit jövök lelkizni is ...

Tegnap vendégségben voltunk a kisfiús családnál, aki egyébként áldott jó gyerek. A babahordozóban vadul ringatta magát vagy egy fél órán keresztül. Aztán szóba került a szülés utáni segítség. És anyuka mondta, hogy mindneképpen kell vki., mert ő a gátsebtől 1 hétig fel se bírt állni + ülni, a segítség pelenkázott, aztán adta a babát szopira.

Aztán, hgoy hazajöttünk, látom Apán, hogy olyan kis elesett. Gondoltam magamban, hgoy biztosan fáradt. Aztán csak faggatom és kiböki, hogy mi bántja: "hogy hogy fogunk egy ilyen picivel elboldogulni?". Szegénykét annyira megsajnáltam, még most is elbőgöm magam, ha visszagondolok rá ... Annyira nincs semmi fogalma a gyerekekről és hisz annak, akiben bízik és ezekben az ismikben bízik. És ugye aszonták, hgoy nehéz, akkor bizti nehéz is ... És szerintem még az is rátett nála egy lapáttal, hogy anyuékkal nem teljesen rózsás a kapcsolat, alapból ez is zavarja + hogy majd emiatt nem hívom őket és akkor nem lesz segítség és kikészülünk ...

Szóval jó kis érzelmi csapdában vagyunk ...

De én még mindig úgy érzem, hogy a fizikai segítség kihagyása még mindig kevesebbet árt, mint ha lelkileg visel meg bennünket egy idő után az, hgoy folyton itt van vki. a seggünkben ...

Persze, mindez majd csak akkor derül ki. És egyelőre még azzal vígasztalom magam, hogy szülés után úgyis együtt leszünk a babával és többek elmondása alapján is, a csecsemősökre nem lehet számítani, tehát, ha a szülés utáni napon el tudom látni a kiscsajt, akkor szülés után jó pár nappal is menni fog ... Ha meg már a kórházban sem boldogulunk, mert gyenge, stb. leszek, akkor még mindig ott van a lehetőség, hogy megy tel. anyának és jön. De én szeretném legalább az esélyét meghagyni annak, hogy nagyjából egyedül is boldogulunk (kaját anyós tud csinálni, anya max. feljönne 1 éjszakára és akkor takarítana, vasalna, stb.).

Tényleg olyan lehetetlen lenne ez??? És csak én vagyok az atom laza, aki azt hiszi, hogy egyedül is menni fog???

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Pankaa :) Beus :) Nagyon szorítok nektek!

Juca :) Ma megyünk vissza a fül-orr-gégészhez. Tudom, mi a véleményed, de úgy döntöttünk, hogy ha kitisztul a füle és nem kell azonnali műtét, húzzuk még a dolgot. Feb. 12-én elmegyünk egy homeopatához, aki azt mondta előzetesen, hogy majdnem biztos fog tudni segíteni. Bár úgy lenne. Meg kicsi is még Kristóf, ilyenkor jóval nagyobb az esély, hogy visszanő az orrmandula, évente meg nem szeretném megismételni ezt a procedúrát.

Dina :) Az a bizonyos extopikaló a lopáson kívül még hazudott is mindenben. Nem volt sem terhes, sem beteg (csak az agya :evil: :evil: :evil: ).
Kristóf kicsit később csinált mindent: oldalra 4 hónaposan fordult, hasra 6,5 hónaposan, hasról hátra pedig 7 hónaposan.
A hozzátápit 6 hós kora után kezdtem.

Kacsa :) A PP-nek szerintem is nagyon meredek a dőlésszöge (tesóméknak olyan van), szerintem a Römer gyerekülések a legjobbak (Römer Baby Safe Plus). Meg az új Chicco is nagyon jónak tűnik…

A taliról úgy néz ki, mi megint lemaradunk :cry: :cry: :cry: Hétköznap tuti nem jó, mi a feb. 10-i hétvégén leszünk fent, a március meg még passz…

Dobok fel pár képet. Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
timika
 
 


Kacsa!

Szerintem nem mélyebb a ppv, mint a többi, mi nézegettük, sőt. Ugyanilyen talpas a Graco, és abban Kinga jobban ült, mint a ppv-ben. (Én mondjuk nem tömném ki, mert azzal sztem többet árt valaki, mint használ, de ismétlem SZVSZ) Ami gáz, az a huzata, nyáron, mint kukazsák :-( Biztonság szempontjából, amit Ti annak ítéltek. Kofa fél napig rángatta a próbaülésen a boltban a különféle hordozókat, és ez volt, amit legjobbnak talált. De ezt Ti döntsétek el. Azért nézzetek nem neylonost is, ha van, vagy ami még jó lehet, egy frottírlepedőt megbizerálni. Én teljesen rendben voltam, pedig volt gátsebem, nem is kicsi, és repedtem is, de kórházból hazajövet már tudtam törökülni. Szerintem ebben is van akaraterő kérdése, persze, hogy fájt a kórházban, de ha elhagytam volna magam, akkor sem lettem volna előrébb. Ráadsául nekem nem megy a fekve szoptatás, úgyhogy én biza azon a gáton ücsörögtem, ágyon fa deszkán, hokedlin, őrzőben... Nem lesz semmi gond, ha meg mégis, akkor ott a tel. Ja és apának üzenem, mindenki így kezdi, aztán belejön, mint kiskutya az ugatásba. Kofa már nagyon profi :-) És az a csöpp a Tiétek, érzelmei vannak, és érzelmeket vált ki belőletek az első pillanattól, teljesen más, mint egy ismi gyerek :wink:

tjuca
 
 


Timi!

Persze innen okoskodni 8) tuti, hogy a legjobbat teszitek Kristóffal! Drukkolok, hogy a homeopata helyrehozza, és gyógypusszancs nékije, hátha használ. Nagyon nagy fiú már, hihetetlen. Blogba játékokról kérdezett az egyik csaj, köv. kérdés a Tied lesz!!! :wink: Tényleg Kristóf mivel játszik?

Most már mennem kell...

tjuca
 
 


Timi!

Kristóf nagyon édes!

Köszönöm a hordozó tippeket! jegyzeteltem, majd megyünk jövőhéten vásárolgatni és akkor tapogatok is!

Juca!

Köszönöm Neked is a részletes beszámolót! Mindkét témában!

Üzenetet majd továbbitom Apának!

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok!

Elnézés, hogy az érzelmi kitárulkozásom után eltüntem, de férjem lebetegedett és munka is akadt, aztán nem bírtam jönni.
Igazán zavarba hoztatok a sok hozzászólással, nem szeretek én ilyen középpontban lenni, de nagyon jól esett. :oops:
Lehet megint hosszú leszek és kénytelen leszek visszakanyarodni magamhoz, de reagálok, aztán befogom. :)

Beus!
Neked midnenek elött kitartást. nem tudom mi lehet ez a bevérzés, de olvasom a babák rendben vanna és ez a lényeg.

Fleur-Virág!
Igazából az a baj, hogy nemigen tudom mit kellene tisztáznom magamban. A költő Reményik Sándor.
Hogy van a kis Pandúrod?

Timika!
Kristóf még mindig álmaim férfija.
de van, mikor be kell kicsit segíteni a természetnek szerintem
Tudom mi a véleményetek a rásegítésről (baba ügyben) és nem mondom azt sem hogy nincs igazatok.
Vendég
 


Jájjj, véletélenül elküldtem, pedig nem is akartam!

Mindegy, folytatom

Timika!

Kristóf még mindig álmaim férfija.
"de van, mikor be kell kicsit segíteni a természetnek szerintem "
Tudom mi a véleményetek a rásegítésről (baba ügyben) és nem mondom azt sem hogy nincs igazatok. Ha áprilisban kiderül, hogy férjem műtétjével mégsem segítettünk, valószínű el kell fogadnunk a segítséget.

Évi!
A személyes találkozó most is elmarad, mert ahogy olvasom nemigen jó nekem az időpont. De ami késik nem múlik.
Sokunknak nem sétagalopp ez az egész gyerekdolog, Van akit egy hónap sikertelenség már kikészít, van aki 1-2 év alatt esik kétségbe. Mások vagyunk, de attól ugyanúgy fáj mindenkinek.
Humor meg...enélkül nagyon nehéz lenne.

Panka!
Nem tudom te most kórhában vagy? :shock: Nagyon le vagyok maradva.
Sajnos a maszírozás nekem nem jön be. Egyszerűen nem szeretem ha idegenek közel kerülnek az intim szférámhoz. És it az egyi hiba. Ilyen szempontból fájóan racionális és elutasító vagyok.


Jucmuc drága!
Neked nemsokára lombik. Izgalmas nagyon. Olyan hihetetlen, hogy iylen gyorsan sikerült midnent elintéznetek. Remélem más is ilyen gyorsan sikerül. :)

Unique!
Jó ötlet a bébisintér. Azt hiszem mi is rá fogunk kényszerülni. Majd egyszer. Nektek bevált? Eszméletlen a lányod pillantása.

Juca!
Klassz a blogod. vannak igazán jólsikerült mondataid. Irigyellek.

Adri!
Nagyon nem jó, amit Leviről olvasok. Mihamarabbi gyógyulást neki.
Olvasni is szörnyű amit a vizsgálatról meséltél.

Csibe és Timika!
Akkor mikor találkozzunk? Nekem közvetlen munka után a legjobb. Négytől. Nektek???

Brill!
Hogy álltok a lakásfelújítással?
A lombikos ellenérzésemmel nem tudok én se mit kezdeni.
Bízom benne, hogy végül nekem lesz igazam. Már úgy, hogy nem kell lombik...majd látjuk. Csak a férjem bírja cérnával az érzelmi kicsapongásaimat.

Tündi!

Sajnos csak akkor tudom meg, hogy az ellenállásom belső megérzés, vagy a természetesség melleti kitartás, ha már sikerült. Akkor mondhatom ki bátran, én tudtam, hogy egyszer sikerülni fog.
Nagyon köszönöm a drukkokat. Azért a Te visszatérésed és pl,. Virág várandósága, vagy a szomszéd topikból Szilva kiscsávója sokat segít abban hogy a HIT meglegyen újra.

Basszus-basszus jön a rendszergazdánk. Nem örülök, de be kell fejeznem.
Vendég
 


Kovács Zoli!!

Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen "Kovácsnével" és a babákkal!! Mindenképpen jelentkezz a fejleményekkel!! Köszi

Junko: drukkolok, hogy a végén úgy alakuljanak a dolgok, ahogyan akarjátok:)

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sz.Heni! :D

Nagyon drukkolok Nektek! Minden siman fog menni csak nyugi!


Panka! :D

Remelem jol vagytok mind a ketten! Gondolok Ratok!

Junko! :D

Annyira aranyos vagy, nagyon köszönöm! En pedig azt kivanom Nektek, hogy meg aprilisig összejöjjön a baba es ne kelljen lombikozni!
Viszont ha megis kell majd akkor is ugyanilyen erös leszel mint most es sikerülni fog igy vagy ugy!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Folyt.

Annácska!
Neked is köszönöm a drukkokat. Tudom ám, hogy itt a topikban sokan szurkoltok, és nagyon jólesik.
Peti, meg lassan 1 éves? Nem semmi.

Pupy!
Már megint a sok munka? Azért remélem tetszik mág a munkahely.
Most volt pé-d vagy nem? Fertőzés teljesen elmúlt?

CsHeni!
Köszi. :)
Örülök, hogy túlvagy a HSG, na ugye hogy naugye? Nem is fájt. Ez is kipipálva.

Bellanita!
Nem is tudtam, hogy ennyire hasonló cipőben járunk. Lélek búvárhoz sztem még nem megyek, bár egy Kinez keresés folyamatban. Majd utána nézek az általad ajánlott könyvnek.
Sajnálom a nega tesztet. Bízom benne korai volt,d e az is kérdés te mit érzel...

Angi!
Gondolom a múlt hét csütörtöki rossz napod már a multé. Az orvos dilemmádhoz én nem nagyon tudok hozzászólni.
Sajnos én azt tapasztalom, hogy hihetetlen szétszórtak és figyelmetlenek. Azt gondolom az is részben az ő hibájuk (akikhez én jártam), hogy mi pl. még mindig itt tartunk ahol. Nőgyógyászokra pedig ez pláne igaz. Nem tudom mit csinálj, de érdekes ez az a alboreredmény dolog. Én azért már nem váltanék sztem.
És egyet értek Faul-al. Lassíts, élvezd azt amire olyan sokat vártál!!!! Ja de most olvasom már leírtad miért nem maradnál otthon. Én azért nem értek veled egyet, de te érzed ezt a legjobban! Hogy mire van szükséged.

Kacsa!
Szép nagy már a pocid, de mégis vékonynak tűnsz.
Nekem is majd egyedül kell boldogulnom a babámmal, úgyhogy mennie kell egyedül is.


Norwell!
Jajj kakás lepuffanás. Azért ezt elképzeltem. :roll:

Wish!
Ez az egyik legszebb 3d-s kép amit eddig láttam. Gyönyörű a babátok!

Monyó!
Olvastalak a Hőmérősben. Sajnálom. Nem akarsz ide is írni kicsit többet mi van veletek?

Tina!
1. cn. :(

Sziszka!
Te őrület sokat dolgozol! Álom munkavállaló lehetsz. Na majd ha egyszer magánvállalkozok megkereslek. :)
Sajnálom a babás barűtnőd esetét, de igaza van a csajoknak. Próbaidő alatt szívás van.

Nárcisz?

Anikó?

Uff, el is érkeztem saját magam hozzászólásaihoz, amit nem kommentálnék.

Rólunk pár sor.
Sajnos a hétvégére beígért próbaszex nem jött össze, vírus legyűrte emberem.
Kicsit aggódunk, mert a műtéttel szoros összefüggésben még mindig vannak fájdalmai, ezért kéne ennek sürgősen utána járni, de valami mindig közbejön. Így életem legreménytelenebb cikulsának nézünk elébe.
A hereviszér mánia lassan kezd egyébként nagyon gyanús lenni. :oops: Hogy mindenki itt köt ki végül. nem-e lehet, hogy ezzel késleltetik a lombikozást? Vagy nem is tudom. Talán túl sok összeesküvés elméletet gyártok.

Még valami

Próbálkozó lányok!
Zsúka, Monyó, Nomi, Pupy, Dido a teljesség igénye nélkül.
Feltűnően keveset írtok!
Igen, néha én sem nagyon tudok hozzászólni a babás témákhoz, mert fogalmam nincs se a pelenkákról, se arról, mikor nő ki az első fog, és milyen érzés ez egy anyának stb. Remélem az anyukák ezt megértik és nem is haragszanak ezért!
Ettől függetlenül kérlek írjatok, mert én és a már babás lányok is szívesen olvasnának rólatok. Ahogy régen, milyen a reggeli hő, ki mikor érzett pé-t, most akkor kétnaponta szex, vagy mindennap?
Nincs Billingsem mit tegyek, szóval értitek. Tessék írni! Legalább néha!

Itt a vége.
Vendég
 


Jucmuc!
Úgylegyen. Neked is nekem is.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?