Új privát üzeneted érkezett!

Angyal!
Persze. Én nem tudom milyen BB, mert nekem TZ a dokim.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bébike,
ahogy mondod, semmit nem jelent a változás, pláne a 4. napon!
Drukk megy
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dezsina,
déli ablakokat kinyitni, küldöm a babaragacsokat
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tücsi,
mi lett ma, mennyien maradtak?

Melani,
nagy drukk, hogy ne kelljen ilyen döntést hoznotok!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz,
anyós, jajj!
Az enyém 5 éve be se tette a lábát hozzánk, mindig talált valami kifogást.
Most felajánlotta, hogy hetente egyszer eljön pár órára, hogy én is tudjak szabadon kószálni, ügyet intézni, vagy csak sétálni. Igazából persze azért, mert odavan az unokájáért :) Minden mást magam csinálok: mosok, főzök, takarítok, vasalok, bevásárolok. (Na, mondjuk látszik is a körleten, hogy nem mindig van mindenre érkezésem. Kész szerencse, hogy a nyáron apa megszavazott nekem egy mosogatógépet, megőrülnék, ha az nem volna. És ennyire is csak azért van időm, mert Katica egy angyal.)

Kép
kisbuta
 
 


Nyulasz
Hat mikor irtad hogy majd megirod a nagy segitseged mar ereztem,hogy valami ilyesmi fog kijonni belole...pedig a 2babaval gonolom milyen nehez az elejen meg 1el is...Pati barinomnek japoban jott anycija 2honapra segiteni szules elottol 1het es Pati barinom mondta,hogy nem is tudja hogy birta volna ha nem megy anycija :roll: Mondjuk o nem is kudzott sokat a babaert sot nem is volt tervezett :? Szal az o erzesei mar eleve masok...

Es en anycim is akar majd jonni ha szulok...o mar ezt tervezi :oops: :lol: Egy honapra kikoltoztetnem bizti jo lenne de felek en is az okoskodasoktol amugy tuti nagy segitseg lenne mert nem terhesen is mikor hazamegyek azt sem tudja mit segitsen kajat keszit foz meg minden :lol: (amugy anyum 20eves ovodai meloval a multjaban most bebiszitter 8) ngyon szereti a gyerekeket de meg nincs unokaja)

Sajnalom,hogy csak ennyi a segitseged...anyudek?Pesten hol kell a hazat eladni tudod batyam ingatlanos 8) Es hogy lehet ilyen okcios hazat lakast venni :shock: Priviben is johet :!:


Vkrisz
Igen nemsoka megyek rohan az ido te meg hamarosan szulsz 8)

Dezsi
Meselj 8)

Kis csillag
Kép BACK :!: :D
Jo az uj avatarod 8) Es orulok,hogy ujra kezdtek bar te meg nem ismersz engem de en asszem mar anno olvasgattalak :lol:

Bumi
Pusszancs neked is :!: Mikor mesz megint ciszta nezobe :twisted: marmint az megnezni,hogy nincs ott :roll:

Akinek meg irok es nem olvas nem valaszol az meg igy jart :twisted: Annak tobbet nem irok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Puszi Kép

Dezsi babaragacsok mennek :wink:

Tucsi holnapra egy nagy kalappal :!:

Bumi,Angyal cisztauzok mennek :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bébike!
enyje, nem szabad keresni a tüneteket!!! Tudod :D :?: Hisz én is keresem... :lol: :lol: :lol:
Nagy adag babaragacs!!!!! :wink:

Kisbuta!
déli ablak! azonnal, remélem még időben kitárom!!!! :D

Bridget!
köszönöm a ragacsokat :D Bébikével ellentétben én még nem pánikolok :D :? majd később :P
Olvastam ám az apróbetűt :D :lol: én mindig fogok válaszolni :!: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok lányok!

Megint itthon, talán utoljára 3in1?? (Mindig ezt írom... :lol: :lol: :lol: ) Arik vagytok, h gondoltok rám. Babszikkal minden rendben hála a Jóistennek, még én is jól vagyok teljesen, bár néha már belegabalyodok a nagy hasamba... :lol: A kórház viszont egy kálvária, most megint totál kiborítottak, de azt majd máskor megírom, miért. :evil:
Amúgy dokim elutazott, most másik van, aki szerint nem kizárt a spontán szülés. :) Persze a további eredményektől függ, hogy hogyan és mikor..... Ő azt sem zárta ki, hogy megszüleszt, ha úgy alakul, talán már a jövő héten.... :roll: :shock:

Gyorsan visszaolvastam.

Tyű, Meli, hatalmas gratula! Majd lesz valahogyan, remélem a nehéz döntést nem kell meghoznotok.

Krisz, kismamis táblát teszel fel az új kismamival, és még én is hadd lássam magam benne utoljára!

Puszikám, annyira sajnálom. :cry: Miattad olvastattam Apával a topikot (eléggé ellinkeskedte... :evil: ), annyira sokat gondoltam rád! Nem mondom hogy legközelebb, mert te is tudod....

Dezsi, Bébike, Tücsike ezer drukk!!!! Bébike, én is megfáztam beülti után pár nappal! :wink:

Árnika, kár, h nem tudtál jönni! :( Remélem pótoljuk vmikor!

Kata! Sok boldogságot Lőrinc babához! Széééééééép méretek! :shock: :D

Bumi, Agyal szemét ciszták húzzanak a búsba!

Bridget, remélem nem rám céloztál hogy nem írok vissza...
:( Most sem olvastam el alaposan mindent, csak nagy vonalakban.... :oops: De most írtam neked!!! Pussz :wink: :D

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Kisbuta, Dezsi, Rana, köszönöm szépen, hogy nyugtattok, igyekszem ám nem pánikolni, ez valami hirtelen roham volt :oops: már múlóban - hála Nektek :D és Apának aki öt percenként puszikat nyom a hasamra a bébiknek :lol: :lol: :lol:

Bridget, ha jól érzem, nekem szól az apróbetűd :roll: Ne haragudj, ha nem válaszoltam, úgy tűnik, ma nagyon el voltam foglalva magammal :oops: :lol: , de visszakerestem és nagyon köszönöm, hogy rákerestél nekem a megfázás miatti gyogyiszedésre :lol: vettem is be Aspirin C-t! És köszi a vacsora miatti nyugtatást is, el is mentünk! :wink: Szóval bocsánat, tényleg, remélem nincs örihari - puszi!! Akkor írsz még nekem?

Kép

Kép
bébike4
 
 


Rana, nagyon szépen bírod a két babával, ügyesek vagytok! :lol: Én már a beültikor meg voltam fázva kicsit, de mostanra már okés! Mindenképpen jelentkezz valahogy, ha indul a szülés!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Drága Bridget!!

Köszi, remélem eltakarodik hétfőre ami nem odavaló!!

Szépen fogyatkoznak a napok és nemsoká itthonl eszel!!

okt 15. oly közel van már:)))



Köszi drága Rana a drukkot, remélem, hoy valóben hült heélye lesz hétfőn a cisztának!!

Már nem sok van hátra és megszületnek a kincseid:))


pusza lányok!

Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Alig 6 óra alvás után megint k idobott az ágy...hiába a belső órám. :D Tegnap szomszédoltunk, úgyhogy éjfél után kerültünk ágyba.
Ma vagyunk 5,5 évesek, lehet menni kellene kirándulni du, állítólag úgyis jó idő lesz. :D

Angyal
T.Z.vel nekünk is vegyes érzéseink voltak:egyrészt nagy jó fejnek tartottuk, de amikor még az 5. stimu előtt is azzal jött, hogy kell a deka a gonal stb mellé az endo miatt és végül ez ahhoz vezetett, hogy le kellett állítani ezt a stimut is mint az elsőt, ahol ugyanezzel próbálkozott, párom is berágott rá...és bennünk is felmerült a váltás (de végülis nem volt rá szükség).Mert ugye előtte volt a 3. laparom, kaptam 6 hó gnrh-t...szóval nem kellett volna arra gondolni, hogy endos vagyok...mert csak nem, most irtották ki. :roll:
Ugye ebből a leállított ciklusból lett végül itthon a spontán terhességem...igaz nem a 14. nap volt a pé-m, hanem a 27. körül...és az utólagos vv és endovizsgálat igazolta (32.cn ugyanebben a ciklusban), hogy az endom tényleg nem volt aktív. :)
Remélem a tied sem az, de ha mégis, jobb egy műtét, esetleg kezelés ha nagyon muszáj...és utána a babónak is több esélye van! :D

Rana
Fú, hát biztos nem egyszerű már ekkora pocakkal, főleg a sok fekvés gondolom.Én nappal elég jól elmozgok, de az ágyban fordulás egyik oldalról a másikra, meg a felülés sokkal macerásabb. :)
Nemsokára kint lesznek ám a babóid...könnyű szülést, egészséges babókat és sok segítséget kívánok neked!!!+++ :D

DEzsina, Bébike
Babatapik mennek!!!+++

Bri
Egy óvónéni ill babysitter nagyon jó a családban. :D
Szerencsére nálunk anyum is meg nagynéném is nyugdíjasok (még nem olyan öregek, csak így alakult), tesóim, uncsitesóim lelkesek, ill az anyós is azt tervezte anno, hogy tartalékol a szülésemre egy hét szabit.
Az ingatlanos melóról csak annyit, hogy párom is összeszedte magát a múltkori mélypontról, volt sok üzletkötése mostanában és lesz is még vagy 4-5 a jövő héten (igaz eladása még nem volt...de már azok is látszanak alakulni), a főnökasszony megdícsérte, hogy nagyon szépen, tisztán, hibátlanul dolgozik, vele példálózik az újoncoknak és kérte is, hogy tartson majd előadást erről-arról, hogy mit hogy is kell...mert van sok jó ötlete amit ő már használ. :D Szóval reméljük eladás is lesz hamarosan, mert hát az lenne csak az igazi!!! :D

Kisbuta
Te is csatlakozol a klubbhoz? :wink:
Na de azért hála istennek boldogulsz te szépen...jut idő amire jut, a többi ráér. :D

Pusszancs mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

Rana!
üdv újra otthonodban! :wink: köszi a drukkokat!

Bébike!
nyugi! És pozitiv energiák :arrow: ++++++++++++++++++++++

Vizkriszi!
gratula az 5,5-höz :) és szerintem is isteni az idő kirándulni! Nincs is hideg :!:

Tücsike!
drukkok! Gyere majd!!!!
dezsina
 
 


Sziasztok!

Rana!
De jó, hogy jelentkeztél! Ha gondolod, én nagyon szívesen bemegyek hozzád, és kinyomtatva beviszem a topicban történteket is! Hányas kórteremben vagy?

Bri!
Te meg lassan jössz haza!
De gyorsan is telik az idő!
Kösz a cisztaűzést. Legközelebb magándokihoz megyek cisztanézőbe, majd október 6.-án. Addig meg szedem a homeós cuccokat.

Vkrisz!
Mindig csodálkozom, hogy ilyen korán már fenn vagy. Gratula az 5,5 éves évfordulóhoz!

Dezsi, Tücsi, Bébike!
mai drukkok:++++++++++++++++++++++++++++++++

Többieknek Pusz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszönöm a jókívánságokat.

Amúgy meg az történt tegnap, hogy amint kitettem a lábam a kórházból (nem tudom, direkt megvárták-e hogy elmenjek, hogy kisebb legyen az ellenállás, még ez is kitelik tőlük), "szétdobták" a szobánk lakóit ide meg oda, más szobákba, a cuccaimat állítólag bedobozolták, és nekem egyelőre nincs szobám meg ágyam (az egyik szobatársam volt olyan ari, és felhívott, hogy mi történt). De állítólag a 7 ágyasba akarnak betenni, ahova -már elnézést- mindenféle jött-ment kerül (ha értitek, mire gondolok...). Ennyit arról, hogy a dokim direkt szólt nekik, hogy normális helyre tegyenek (ez eddig működött is). A f.szom kivan tőlük, már bocsi. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :oops: Szóval Bumi ari vagy, ha majd meglesz a szobaszámom, tudatom veled (írd meg priviben a telószámod, bár már egyszer megadtad, tudom). :(
Az a gond, hogy épp lehetnék "bejárós" is, de sajnos akkor meg mindennap be kéne járnom NST-re és minden más vizsgálatra (nem merem megtenni, hogy nem megyek be ezekre), és egyrészt kiszámíthatatlan, hogy mikor kerülök sorra (a múltkor 10-re mentünk és 4-re :!: értünk haza :shock: ), másrészt meg most nincs Apa, és taxizhatnék be minden nap oda-vissza, ami 2000 Ft lenne naponta. :cry:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!!!

Mennek a drukkok, Lányok!!! :P
Dezsi, Bébike, Tücsök++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ranám,
sajnálom a kórházazást :? Kitartááááás!!! Mindjárt babázol! :P

Mi is még 2in1...Ha változás állna be ezen helyzetben, Skrisz-mami hozza a híreket! :wink:
Szép hétvégét Mindenkinek!!!

tillidian
 
 


Rana, csak neked:

Kép

skrisz72
 
 


Kellemes hétvégét lányok!

Drága Krisz!

nagyon remélem én is, hogy nem endos ciszta, de tartok egy kissé tőle, mert 2007-ben volt a laparom, majd utána a féléves FNRH kezelés, majd az inszemek és utána az első sikertelen lombik.


Majd kiderül jövőhéten, hogy mi lesz a folytatásban!


Remélem, hogy jólvagytok Mindannyian:))
Vendég
 


Megpróbálok majd visszaolvasni...addig is mindenkinek mennek a drukkok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok és szép estét!

Tegnap este végre szembesülhettem első hormonlaborom eredményével, ami nem lett sajnos a legfényesebb.. A TSH-m ugyanis rémesen alacsony (normál érték 0,3-3,2, nekem meg lett 0,0104..:shock:), de jövő héten a háziorvosomtól kérek egy ismételt vérvételre beutalót, mert hátha csak "laborhiba", vagy az elmúlt hetek sűrűsége van a háttérben - ha nem, akkor sajna endokrinológia..

Rana: kitartást kívánok, s hogy ameddig csak lehet, maradjanak még benn a Picik :D

Nyulasz: nagyon rég találkoztunk, gratulálok az ikrekhez, sok tejcsit kívánok sokáig :)

Vizkrisz: látom, Te is már a vége felé közeledsz :D

Bridget: én is emlékszem Rád :), bár tényleg régen jártam erre :oops: :shock: na de majd csak belejövök ismét, főleg ha begyorsulnak az események.. :lol:

Drukkok és babaragik kiküldetésben :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Dezsi
Nem is neked szolt :wink: :lol: Es remeljuk majd attol panikolsz,hogy ilyet pipilszKép

Rana
Orulok,hogy jottel :D Hat mar lassan 36hetes leszel es ikrekkel azert ez mar szep 8) Korhazi kalvaria :twisted: Nem rad celoztam :wink: ne legy buta honnan irnal a korhazbol :shock: :lol:

Bebike
Koszonom a figyelmesseget es ne hari de mostanaban marha szarul esik minden ilyen kis dolog(lehet csak en veszem fel :oops: )Es igen tovabbra is irok majd jol radszolok ha kifelejtenel megint :lol: 8)

Angyal
Hetfon mar vv huuhaa hat szoritok :roll: (nekem eloszor volt cisztam most de 3honapig ott figyelt igy en nem bizok semmiben csak a tenyekben ciszta teren :roll: Rohadt dogje :twisted:

Vkrisz
Anyum is nyugdijas es igy ment el bebiszitterkedni egy 5honapos babara aki mar 2eves mult :D Es ha tudnad milyen kis okos kislany :shock: Masfel evesen mar mondta a verseket telaposat anyaknapit meg amit akarsz van egy csomo verseskonyve anyum meg azokat olvasgatta neki pl oreg nene ozikeje kivulrol fujta a kiscsaj mar masfel evesen :shock:
Parod fizetesre dolgozik vgy szazalekra :roll:

Bumi
Oktober 6 akkor utazom majd haza ugyhogy gondolok rad :wink: Akkor egyutt szamolunk vissza :P

Kis csillag
Hogyhogy emlexel ram :shock: Akkoriban en meg csak olvasgattam itt 8) :lol:

Mai drukkok mennek kinek mihez 8)
+++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++

Es szep hetveget csajok!!!! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: a neved volt ismerős rögtön :) máshová akkoriban nem szoktál írni? :lol: :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Szép estét mindenkinek!

Kis-csillag, üdv (újra) itt.

Rana, :evil: azért remélem, normális helyre kerülsz végül. Jól bírják bent a csajok :wink:

Bébike, Dezsi, Tücsi, babaragacsok!!!!

Nyulasz :( anyósra, bár az enyém is mindig vendégnek jön (de sógornőm is (!), soha semmit nem fognának meg és tennének odébb. Még ebédnél az asztalt sem segítenek leszedni, gondolom, ez akkor sem fog változni, amikor gyerkőc(ök) lesz(nek) :evil:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Drága Bridget!

Én is csak a tényekben bizom, majd meglátjuk, hogy mi lesz a folytatásban :roll:
ha nagyon muszáj akkor megyek egy ujabb laparra, ha az az ára egy babának.


Puszi Mindenkinek :!:

Jó éjt, szép álmokat :!:
Vendég
 


Kis csillag de irogattam 8) Ezt a TSH erteket nem ertem :shock: most lattam csak remelem nem baj :roll:

Angyal varoma hetfot annyi minden fog tortenni...


Csajok a szurkok tovabbra is mennek cisztauzo,tuszonovelo,spontan baba,szuleshez es babahoz na meg babakokhoz,beultihez es minden egyebhez :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
hűha, mindjárt itthon leszel!
(Ha nem írok, az nem azért van, mert nem akarok veled szóba állni. Általában mindent elfelejtek, és sokszor a kicsi is felébred közben... :oops: )

Dezsina, Tücsi, Bébike,
mennek a drukkok!

Tücsi, ne csigázz, mennyien vannak a Mázlik?

Melani,
holnapra: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rana,
nagyon ügyik vagytok, hogy még egyben.
A 7 ágyas szoba viszont, hát b... :twisted: az ilyen szobákat már rég be kellett volna szüntetni!

Till,
hamarosan kibújik Lencsi! Nagyon izgulok érted! és várom majd a híreket.

Mabe,
és nem gondoltál még hordozóra, ha nehéz letenni Mollit?

Kép
kisbuta
 
 


Kiscsillag,jaj,pedig olvastalak,hogy újra itt :oops: Köszi :D Druk a tsh-hoz,hogy rendben legyen!

Alle,hát igen,változni nem fog :?

Babaragacsok mennek!
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Bri
Teljesen jutalékos, csak eladás után jár neki %.

Rana
Sajnálom a költöztetést, reméljük dokid még észbe kap és áthelyez.

Angyal
Nálam lapar már rutin volt...ahhoz képest, hogy az elsőnél még "végrendeletet" írtam. :D

Kis-CSillag
Remélem, csak laborhiba! :)

Nekünk nagyon jól telt a tegnapi nap.11-kor elindultunk kirándulni, megálltunk Bélapátfalván az apátságnál és a tónál (ott ebédeltünk:én harcsapaprikást túróscsuszával, párom cigánypecsenyét)Ott merő véletlenből összefutottunk azokkal a srácokkal akiktől a párom a motort vette tavaly. Épp erre túráztak egy kis csapattal, amúgy Mohácsiak. Utána Szépasszonyvölgy, de bort nem vettünk. Hazafelé pedig Lillafüred felé át a Bükkön a panorámaúton jöttünk.Este pedig megnéztünk egy romantikus filmet (na előtte vacsi közben az f1 időmérőt) stb. Szerencsére senki nem zavarta meg tegnap a nyugodt pihenést, ünneplést.

Ma jön a babaszoba...mindjárt keltem is apát, hogy nekiláthasson minél hamarabb.Aztán a kertben ebédelünk anyuéknál, majd punnyadás az f1-en és ismét babaszoba.

Íme 1-2 tegnapi kép:
Kép Kép Kép Kép

Ja azt el is felejtettem, hogy tegnap a TESCO-ban hazafelé tudtunk venni elől gombolós hálóinget nekem, meg két hosszú ujjú inget apának jó olcsón mert 50%-os leárazás van. :D Illetve mire hazaértünk be voltunk ázva :? , a felső szomszéd eláztatott minket megint, még jó, hogy nem újítottuk fel még a lakást, sőt a biztosítónál sem voltunk még a múltkori beázás után (ami már pár hónapja volt :oops: ), csak kitöltöttük a papírokat, de mindig lusták voltunk elmenni...na holnap mehetek.

Most tanítok egyet.Apa meg már csavarozik, jellemzően nem is reggelizett...hát ha elkapja a hév... :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


sziasztok!

Vizkriszi!
nagyon jól telhetett a kirándulás! Nagyon klasszak a képek :D :!:

Bébike! Tücsi!
drukkhegyek :!: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Mai drukkok: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia Kis-csillag! Sokan hiányoltak ám! Mikor én csatlakoztam, már akkor is mindenki azt kérdezgette, mi van veled. :D

Vkrisz, jó kis napotok volt! Irigy-irigy.... :lol:

Nyuszi, enyém anyós sem segít. Soha meg nem kérdezné, hogy szükségem van-e valamire.... Esetleg vásárolni valamit, vagy gyógyszertár.... stb. semmi... Csak anyum jön egy héten egyszer, és hoz amit kell. A háztartást megoldom, a kaját rendelem.

Bébike, Tücsi, Dezsina, nagyon szorítok értetek!

Rana, felháborító ez a kórházi helyzet! Hogy a francba lehet pihenni egy hétágyas szobában???? Mindenkinek ordít a gyereke...

skrisz72
 
 


Szép napot Mindenkinek :!:


Bridget :!:

Én is várom, hogy vajon jót hoz-e a holnap vagy rosszat számomra!Bizom benne, hogy az első verzió jön be!

Drukkolok Érted! +++++++++++++++++++++++++++


Krisz :!:

Ettől tartok én is, hogy rutin lesz nekem is a lapar :evil:

Lányok megy a sok +++++++++++++++++++ Mindenkinek!
Vendég
 


Krisz
Az a jobbik :wink: az elejen nehez de utana jobb igy 8) Kepek ngyon joook :lol:

Kisbuta
Tudom tudom :wink: Pamival nem tudod mi van...masikba senki nem ir soha :roll:

Skrisz
Koszike a tablicskut!


Mai drukkok
+++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! :D

Csak beugrottam, hoztam a vasárnap esti drukkokat minden Akciósnak! :P
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

(Nálunk nincs változás, egyben vagyunk :P - fájások, keményedések vannak, de abszolút rendszertelen...)

tillidian
 
 


Sziasztok!

Babaragacsok mennek!

Angyal,ma uhu!Kiváncsi vagyok,drukkolok!

Dezsinám,hogy vagy?

Ki tesztel először? :roll:

Meli,te is ma uhu?
Vendég
 


sziasztok!

Nyulaszkám!
három napig zabáltam. most nem vagyok a toppon. ma gyüminap... de bizakodom, ahog kell,,,
ugye tudod, hogy ki tesztel elöszőr :lol: :?: a kérdés nem volt helyénvaló.....
inkább, hogy Dezsi teszteltél már? :lol:
dezsina
 
 


Dezsinám :lol: :lol: :lol: ...és? :D
Vendég
 


Sziasztok!


drága nyulasz :!:

Nem tudtunk menni ma sajna, mert nem jött meg igy az uj időpont szerda reggel, remélem, hogy addigra megjön és mehetek a vérvételre és UH-ra.
Görcsölök már elég rendesen.



dezsina :!:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

puszi Mindenkinek :!:

További kellemes napot :!:

[/b]
Vendég
 


Sziasztok!

Bekukk, de ma már dolgozom, (semmi kedvem hozzá, ráadásul elönt a meló is :cry: hiába, egy hét szabi után) Ma vagyok ET+7, szerintetek mikor tesztelhetek úgy, hogy ET+2-n még kaptam HCG szurit (előtte meg az ET napján is) ? mikorra ürül ki? (rendeltem tesztet Esthajnaltól :D 10-et :D de annyira úgysem lesz szükségem :D ) Ugye normális, hogy még ma sem érzek tüneteket? :oops: a cicim néha fáj, néha nem, de az sok progitól éppúgy lehet.

Dezsi: te már teszteltél? :D

Bridget, tényleg figyelmetlen voltam :oops: Ma már költöztök, jól látom?

Vkrisz: nagyon szép lehetett a hétvégétek :)

Tücsivel mizujs?

Till: hogy vagy? Lencsi baba hogy viselkedik?

Rana: nem irigyellek a kórház miatt, sajnálom, :cry: az ikrek miatt viszont igen! :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok!!!

Dezsi
Drukk az erősödő kétcsíkos teszthez!!!+++

Ma délelőtt boltoztam, kellett a segítségem...de ennyi voltam a héten.Reggel bírtam volna még aludni mivel tegnap azért jól kifárasztottuk magunkat, én csak a festéssel (sokat térdeltem, guggoltam vagy hajoltam valamennyire...mert én festettem a szegélyeket, meg a szőnyegnél...)apa meg minden mással:festés, bútorok , függöny stb)...egy hős!!! :D
De legalább karban vagyok tartva úgy-ahogy a sok tevékenységgel. :D

Remélem akkor sem szokunk le a kirándulásról ha Alexandra megszületik. Párom cipelné vmiféle kenguruban...ha szeretné a kiscsajszi. :D

A szobáról akartam fotót csinálni, de apa elvitte a gépet melóba...majd csinálok este.De még nincs nagyon babaszoba kinézete, épp csak elkeztük az átalakítást.Falak lefestve, szőnyeg , függönyök mosva, bútrok a helyén, bár a kiságy még csak félkész mert kell hozzá néhány csavar.A dekoráció a falról még hiányzik, majd akarok festegetni...A függönyt is cserélném, ezt még örököltük az előző lakótól.Mellesleg a két ágy, a miénk és a kicsijé betölti az egész szobát :shock: ...de sebaj, nemsokáig lesz ez így.

Pusszancs
Most megyek csucsulni :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Nyulaszka tudja, hogy tesztmumus vagyok. De nem árulom el :D viszont Vizkriszi jól megírta nekem: :arrow:
Dezsi
Drukk az erősödő kétcsíkos teszthez!!!+++
ehhez tartom magam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Angyal!
köszönöm a drukkot :)

Bébike!
drukkhegyek Nektek!!!!! :) :) :)
dezsina
 
 


Dezsi, szóval az erősődő csíkok a taktikád? :D drukk hozzá! Én a HCG injekció miatt nem tudom, mit csináljak (Te azt nem kaptál?), gondolom most még pozitív lenne, ha csinálnék!

Ááá, szörnyen fáj a fejem ... :twisted:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike!
nos én nem kaptam hcg szurit, csak repeszéskor. Az mostanra kell lassan felszívódjon, hiszen már 8 napja kaptam.... Most kezd csak izgi lenni.... :P
taktikázom... :D :D :D :D :D

fejfájás monjon le :twisted: :twisted: :twisted:
dezsina
 
 


Na és még látszik a tüszőrepi a teszten? Vagy még nem csináltál tesztet? :D Ha én öt napja kaptam, akkor gondolom egy holnapi teszten még látszódhat, nem? vagy én hogy taktikázzak, mit javasolsz, tesztmumus? :D

Igen, kezdenek izgalmassá válni a dolgok!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike!
miután még csak ma-holnap ágyazódhatnak be a babáim, nem elöbb, ha a teszt pozi, akár halványan is, akkor az a hcg szuri lehet. Fizikailag képtelenség lenne, hogy terhességet mutasson :wink:
dezsina
 
 


Dezsi: persze, csak mivel írtad, hogy tesztmumus :lol: vagy, gondoltam, már csináltál is tesztet :D persze nem komolyan :wink:
Imádom amúgy az utrót, napok óta nem tudok wc-re menni tőle :roll: :cry:

Kép

Kép
bébike4
 
 


dezsina :!:
:))))))))))))
Vendég
 


Bébike!
nem mondtam, hogy nem csináltam, és azt sem mondtam hogy csináltam :D Olyan szépen kikerültem a kérdésedet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nyulaszka majd megírja, hogy szerinte hogyis van ez (ha jön egyáltalán :twisted: )
A wc-témán már túl vagyok.... keserűsót ittam. Nem lehetett kikerülni. nekem is gondjaim voltak. Ma pl. gyüminapot tartottam joghurttal.

Angyal!
:D
dezsina
 
 


Sziasztok,

Bocsánat, hogy eltűntem de elég sok minden történt és csak 1 topicban írogattam...

Szombaton 2 embrikét kaptam vissza egy 4 és egy 7 sejteset, de ekkor már kijöttek a szokásos kiütések rajtam ami minden progi pótlásnál megjelenik a mellkasomon, a nyakamon, és az arcomon! Kaptam Utro helyett Duphastont, de sajna nem múltak a kiütések, csak tovább romlottak, így ma reggel felhívtam az intézetet, mivel ilyennel még soha nem találkozott egyik doki sem, nem tudtak mást kitalálni mint hogy hagyjam abba a Duphastont is, és adjak be magamnak egy fél ampulla repesztőt, hogy legalább az segítse a terhességet ha már progit nem kapok...aztán végül úgy döntöttem, hog már ennél rondább nem leszek, ezt a 2 hete még kibírom és bevettem 1 szem Duphastont + este is szándékomban áll 1-et bevenni, hogy legalább minimális progi pótlásom legyen és ne jöjjön meg idő előtt a mensim!

Köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat, akik a blogomra írtak nekik külön köszönet (de ezt már ott is írtam!;-))

Bébike, te mennyi HCG szurit kaptál az ET után 2 nappal? (én is ET utáni 2-ik napon vagyok ma, és ma adtam be a fél ampullát...)

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Dezsina, keserűsó??? :shock: Úgy tudom, hogy az nagyon borzasztó hasmenést csinál. Méregtelenítésre használják. Egyél inkább szilvát meg szilvalekvárt. Nem most kéne ilyen durván megterhelni a szervezetedet.

skrisz72
 
 


Skrisz!
célratörő vagyok... :D amúgy nem lett hasmenésem. megkérdeztem a dokit, és azt mondta, hogy szenna tartalmút nem szabad bevenni. Hát ez nem az.
az ilyen alteros hashajtók nálam nem váltak be.
sajnálnám, ha emiatt nem sikerülne, de hát szükséges volt :roll: :oops:
A terhelés :roll: hát, :roll: tényleg nem tudok nyugton a sejhajomon maradni.... Ez vagyok. :? 8)

Tücsikém!
itt is drukkolok :D
dezsina
 
 


Dezsinám,hát már mér ne jönnék :lol: tényleg jól kikerülted a kérdést :wink: csíkerősítőt akkor küldöm!
Tücsi,hajrá!
Bébike,tesztelj,és kapsz te is csíkerősítőt :wink:
Angyal,akkor szerdára++++++++++++++++! :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?