Új privát üzeneted érkezett!

encike akkor most nagy a boldogság a családban?! :lol:
zsu a felvétel sikeres volt hála égnek,majd a beszoktatásra leszek kiváncsi!
Máté üvőlt ha látja hogy elmegyek és ő nem jön velem! :( :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: addig még van fél éved. SOkat fog az alatt az idő alatt Máté változni. Hidd el nem lesz baj :

Kép
csucsu05
 
 


csucsu remélem is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Nita: Biztos hamar beszokik Máté, lesz neki sok ovis barátja! :D
zsu83
 
 


Igen nagy az öröm. Terjed a hir, ugyhogy kapom a tel. hivásokat is és gratulálnak is hozzá.
encike 2
 
 


Encike: Ez olyan jó, tudom én is hogy örültem, amikor mindenki gratulált, meg meglepődött! :lol:
zsu83
 
 


encike mostmár minden rendben van nyugodtan tudják meg a babát!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
zsu remélem is hogy sok kis barátja lesz neki!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, anyukám óvónéni és mindig azt mondja, az első egy hét a legkritikusabb a kicsiknél, de utána, ahogy barátkozik, megismeri a környezetet, már nincs gond! Volt olyan kisovisa aki még hétvégén is oviba akart menni, annyira megszerette! :lol:
zsu83
 
 


Nekem a kicsi már menni akar, alig tudom elhozni a tesotol.
encike 2
 
 


Encike, akkor a pici tuti, hogy nagyon fog szeretni oviba járni! :lol:
zsu83
 
 


Az bizti!

Olyan furi, hogy akinek 3 gyereke van és ovis a pici, őt délbe el kell hozni az ovibol. Kérdezem én akkor hogy menjen el dolgozni az anyuka???????
encike 2
 
 


Encike: Igazad van, én se értem miért van ez! :roll: Anyumék ovijába is ez a szokás! :roll:
zsu83
 
 


Ez a tv!

Annyi fecske van udvaron, hogy el kell kapni a fejem, nekem ne repüljön!
encike 2
 
 


Fecskeinvázió! :D
Nagyon meleg van kint, és még hétvégén jön a java! :?
zsu83
 
 


Tsókolom!

Jelentem itt vagyok! Tegnap is itt voltam, de mire el tudtam olvasni a termést, megérkezett a párocskám, és szinte azonnal honfoglalást hajtott végre a gépnél!

Szóóóóóval, tegnap FELMONDTAM! Bementem délelőtt a főnökömhöz, és nagyon diplomatikusan közöltem vele, hogy kaptam egy nagyon jó álláslehetőséget, amit szeretnék elfogadni. Először kicsit meglepődött, aztán gyorsan palástolta zavartságát. Azt mondta, hogy biztosan jól átgondoltam a helyzetet, ha már erről akartam vele beszélni, ő nem gördít akadályt a munkám elé. Természetesen elenged, írjam meg a papíromat. Felajánlotta, hogy közös megegyezéssel mondjuk föl a munkaszerződésemet, mert akkor ha bármi van, a munkaügyi központba be tudok menni. Jah, és amin a legjobban lepődtem meg! Azt mondta (és ezt többször is hangsúlyozta), hogy ha nem találom meg a számításaimat az új munkahelyemen, akkor - ha nem is azonnal - de nagyon szívesen visszavár! Köpni nyelni nem tudtam, hogy az én főnököm tud emberi módon is viselkedni. Mindenesetre nagyon jól esett,hogy ezt mondta. És én is megnyugodtam, hogy azért nem égettem fel minden hidat magam mögött!
Annyi volt a kérése, hogy a jövő hetet még mindenképpen dolgozzam le ott, mert most egyesültünk a másik tak.szövvel, és az átálláshoz kell egy kis idő (ennek örömére, holnap és holnapután mehetek dolgozni! )
Így ha minden igaz,akkor már csak egy hetet kell ott lennem, utána mehetek az új helyre dolgozni. Nagyon furi lesz! Úgy megszoktam már a napi menetrendet. Az egyik szemem sír, a másik meg nevet! Mindent egybe vetve, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szerettem ott dolgozni. Nagyon jó ismeretségekre tettem szert, és ezt sajnálom otthagyni. De sajnos a mai világban a pénz beszél! A nettó hatvanezerrel több, az több. Pláne, ha most megint ekkora áremelésekre számíthatunk... Azért furcsa lesz a csend, hogy nem járkálnak az ügyfelek, nem zavarnak a munkában a többiek. Várom már! Szerintem jót fog tenni egy kis változás! És hátha babó is úgy fogja gondolni, hogy most már itt az ideje a találkozásnak!

Bocs, nem tudom már kiírta, mert elfeljetettem :oops: de piri monnyon le :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
anda81
 
 


zsu az én anyukám is ovodába dolgozik :lol:
de én is ebben ízok hogy Máté hamar beszokik és inkább menni akarjon még hétvégén is minthogy egyáltalán ne! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden ok!Fejjel lefelé vagyunk már!Pénteken megyek uh-ra a kórházba,utána héten tanácsadás,majd csak 36. héten kell mennem kenetvételre meg uh-ra!Már nagyon számolok vissza!

Ovi: Hanna annyira várja szegénykém,minden nap emlegeti!De csak januárban vihetem :? Mindig mondjuk neki,hogy ha megszületett a Szonja+eltelt a szülinapja,akkor megy oviba! :D Nagyon szeret gyerekekkel lenni,úgyhogy nálunk nem lesz gond!

Zsu: De jó Neked,h ilyen vékony vagy!Nekem már akkora a hasam,hogy nincs kedvem szinte sehova menni!Ha még csak a hasam lenne nagy :shock: Én sajna fenékre-combra vagyok hízékony és mivel már nem tudok tornázni,mert nem bírom,így pikk-pakk megnő a seggem :evil:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Sziasztok!

Anda: Sok sikert kívánok neked az új munkahelyen! :lol:

Nita: Szerintem tetszeni fog Máténak az ovis környezet! :lol:

Melcsi: Örülök, hogy nálatok is minden rendben! :lol: De jó neked nemsokára kibujik Szonja baba! :lol:
Ne is törődj a kilókkal majd leadod!
Nekem még mehetnékem van itthonról, remélem beköszönt hamarosan a kellemes őszi idő, és akkor tudunk sétálgatni, kirándulgatni! :lol:
Ezt a meleget nagyon nem bírom! :evil:

Ma voltunk a Brendonba, vettem magamnak egy kismama felsőt! :lol:
zsu83
 
 


melcsi én is ezekre a pontokrra vagyok hízékony!!!!!!!! :?
neked nem is kell most tornáznod kismama vagy és nagyon is csinos!!!!!!!!!! :lol:
zsu a brendonba gondolom akkor körbenéztél az árak közöt?nem hullott ki a hajad?
először mi is ot voltunk anno és anyu vett nekem kismamagatyát de azt is azért mert le volt árazva :? :roll: ahol sokat vásároltunk az a soroksári uton levő ASTI bababolt!nagyon jó mind árba mind a termékekbe a babakocsit is ott vettük meg!
ajánlani tudom! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hát vannak árak! :evil:
A babakocsit azt tuti, nem ott fogjuk megvenni, mert eszméletlen hogy elvannak szállva! :evil:
Néztem még télre egy nacit, de nem fogod elhinni mennyi volt: 23ezer forint! :shock: :? Na, mondom, ezt mégse!
Mindenképpen megnézzük azt a bababoltot amit írtál! :D

Nagyon meleg van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
zsu83
 
 


anno mikor mi is kismamgatyát néztünk/ketész/ az is 15.20000ft volt!
undorító milyen árak vannak ott! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem is értem, ki tudja megfizetni ezeket az árakat amik ott vannak!
Néztem rugdalózókat is, ááááááááá......... :?
Ott is ki lehet fogni jó dolgokat, na de a többség! :?
zsu83
 
 


igen mázli kell hogy valamit kifogj jó áron!
neméri meg!
de majd az astiba találsz a pénztércédnak megfelelőt is,ott is vannak drága cuccok de a többésge megfizethető!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rákerestem a neten, hogy leírjam a pontos címet! :D
zsu83
 
 


jolvan.remélem tudtam segíteni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen Nita, köszönöm! :lol:
Ha esetleg még vannak tippjeid, elfogadom! :D :wink:
zsu83
 
 


persze nagyon szivesen segítek!
még neten tudsz nagyon jó cuccokat venni akár ujonnan is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fáj a fejem, biztos a melegtől! :?
zsu83
 
 


pihenj le kicsit! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kialudtam a fejfájásomat! :lol:
zsu83
 
 


na az jó ha már nem fáj a fejed! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! :D

Azért nem voltam mostanáig, mert tegnap is és ma is be kellett mennem dolgozni! Beolvad a mi takarékszövetkezetünkbe egy másik, és ennek "összefésülését" a hétvégén kezdtük el csinálni. Hát mit ne mondjak... Lesz még vele dolguk a kollegáknak és kollegináknak!
Aztán moziban voltunk Csabámmal. Megnéztük a Mamma Mia-t! Naaaaaaaaaagggggggggyyyyyyyyyyyooooooooooonnnnnnnnnnnnnn jó volt! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki még nem látta!

Kép
anda81
 
 


szerintem is jó film! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: te már láttad moziban? Mert dvd -n még nincs kint és az interneten sincs még meg.,

Kép
csucsu05
 
 


csak a bemutaóját láttam de az nagyon tetszett! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen én is sok jót hallottam róla. Már egy ismerösömet rá is ugrasztottam szerezze meg. De még várok rá. Moziba meg nem jutok el igy megvárom mig kijön dvd-n.

Kép
csucsu05
 
 


remélem nem olyan soká adják ki dvd-n!? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ma nagybevásárlást tartottunk, jól elfáradtam! :?
Holnap meg piacra megyünk zöldségért- gyümölcsért! :P :D

A filmet már látta anyukám, ő is csak jókat mondott róla! :lol:
zsu83
 
 


zsu azért ne fáraszd ki magad teljesen! :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, igyekszem pihenni is, de sajnos a nagybevásárlást nem lehet megúszni! :roll: A férjemre nem szívesen bízom, mert akkor tuti, hogy kimarad valami! :)
zsu83
 
 


abban igazad van hogy a férfiak kihagynak dolgokat! :P zért pihizz vásárlás közbe én ezt tettem ha elfáradtam,leűltem ahol tudtam! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De a vásárlás után megkaptam jutalmamat, ettem gyrost! :lol:
zsu83
 
 


ááááááááááááááááááááááááááááááááá...gyros?????????
jaj istenem..IMÁDOOOOOOOOOOOOOM!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is, és már olyan régen ettem! A férjem meg is jegyezte, hogy úgy ettem, mint aki nem evett napok óta! :oops: :lol:
zsu83
 
 


:lol: én ha nagyon megkívánom akkor csinálok itthon! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nálunk anyukám a nagy gyros szakértő! :lol:
Hétvégén megyünk hozzá, most pizzát fog sütni! :D
zsu83
 
 


én reggelire ettem pizzát!
szoktunk venni 4-5 is azt berakjuk a fagyazstóba és elővesszük ha enni szeretnénk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, én is mirelitet szoktam csinálni! :lol:
Anyukám meg az egészet megcsinálja, tésztát keleszt! Most azon gondolkodom, milyen pizzát kérjek, mondta, hogy olyat süt amilyet kívánok! :lol:
zsu83
 
 


valami finit kérj..mondjuk sonkás,sajtos,kukoricás????hmmmm :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jöhet minden mennyiségben! :lol: :wink:

Megyek csobbanok egyet a kádba, kiáztatom magam! 8) :lol:
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?