Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu
Hidd el, nemsokára már te is babás leszel.

Betsy
Próbáltam az Aventes cumisuveget, de abból sem kell neki. Én is abban bízom, hogy majd éjjel álmosan talál elveszi. Bence nagyon édi. Nekem is nagyon rohan az ido. Most voltam babás, és már 8 hónapos a Bálint. :shock:

Syry
Lehet, hogy mi is úgy leszunk. Ma itattam a csoros pohárból, úgy, hogy egy picit kihúztam azt a "szelepet" ,ami benne van, így ha óvatosan megdontom a poharat a szájába, valami kevés megy neki. Egyszerubb, mint kanállal.
Vendég
 


Betsy: Lehet ide nem is írtam. Voltam hormonvizsgálaton ahol kiderül a progeszteronom laacsony. na nem nagyon mert 6,1 volt. Azt mondta a doki, hoyg 5fölött már van PÉ. De ő szereti a 10-15fölötti redeményt. Igy kaptam clostit. Tehát kicsit a petefészkemet felturbozzák.

Kép
csucsu05
 
 


ERA: Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 

 
 

Csucsu
én is Boldog Szülinapot kívánok! :lol:

Betsy
teszel majd egy táblát, mert így nem tudjuk ezeket a jeles napokat, csak tőled... :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


csucsu nagyon sok boldog szülinapot kívánok !!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok: Köszönöm szépen aranyosak vagytok:)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azt kértem szülinapomra,hogy 2hét múlva kapjak egy tesztet:) Na persze olyat ami pozítív:)

Kép
csucsu05
 
 


hajrá csucsu!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!merre vagytok? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én itthon:)

Kép
csucsu05
 
 


már mi is itthon vagyunk.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jé most látom a lányomnak kereken két hónap múlva lesz a 3éves szülinapja:)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Tudod marhga rég jártam erre de most is csak egy gyors kukuccs aztán megyek mostanában elég zűrös az élet , a Gergővel 13.-án hétfőn este a lászló korházba kötöttem ki mert hétfőn a doki délelőtti rendelésén nem jól vizsgálta meg szerintem a gyereket magas lázzal mentünk hozzá és hogy hörög nagyon megállapította hoghy piros a torka és egy kis zörej van a tüdején írt fel klacidot és spiropan szirupot hogy könnyebb legyen a légzése ez volt 3200.- , aztán a félutáni alvásból de már eleve úgy volt egész nap hogy a légzése mindig roosszabb lett és a délutáni alvásból sírva kellt hogy ő nem kap levegőt hívtam a dokit és azt mondta menjek be a dálutános orvos rendelésére mert ő nem, fogad most hát jo gyorsdsan bevitt a párom és az egyből ránézett és mondta hogy Krupposak vagyunk gyordsaN HIDEGPÁRÁT SZÍVATTAK A GYEREKKEL ÉS BEFÚJTAK NEKI GYOGYSZERT ÉS EGY LÉGZÉS KÖNNYÍTŐ KÚPOT KAPOTT AMI 20 OPERC UTÁN HAT MÉG FELÉRÜNK A KORHÁZNBA . cSÓRI GYEREKKEL MÉG 39 FOKOS LÁZZAAKL VÁRTUNK Majdnem 1,5 órát mire megvizsgálták és ott még vénásan bika adag szteroidokat kapott 3 félét mert annyira nem ment neki a ki és belégzés és utána hidegpárás gyógyszer egész éjjel és infúzió úgy sajnálatam a gyereket mindig mondta hogy haja azaz haza mannyünk de csak szerdán engeddtek haza mikor már nem volt láza és nem ugatva köhögött Itthonra venni kellett hidegpárásítórt és nem lehet max. 20 fok a lakásba hogy be ne fulladjon. Minfden vírustól védeni kell mert be fog fulladni kurva jó volt Ja és Hétfő hajnal óta - szerda estig aludtam kb 3 órát mert egy kurva kényelmetlen széken töltöttem mimnden percemet a korháznba a gyerek ágya mallatt .Ennyi!!! A Viktorrakl és a Dorcival az apja volt éjjel és nappal mikor jött a korházba anyóssal voltak a gyerekek. Amúgy jól vagyunk szenvedünk a fogunkkal , 7,6 kg és 68 cm a csajszi és már próbál mászni de a kompozást nagyon szereti. Ja és tornával és akupunktúrával fogytam 15 kg de még kell fogynom mert szülés után semmi nem ment le 85-ről indultam és most 70 vagyok és még egy 10 le kellene dobni.

Képet mahsd csinálok é s rakok fel mert nem tudom van-e friss képünk!!!
Puszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


márti nemsemi mi történt veletek..sajnálom..de kívánom hogy gergő mihamarabb jobban legyen és meggyógyuljon!!!!!!!!sok puszi nektek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Márti!

Sajnálom, ami Gergővel történt!
Ez olyan betegség amit ki lehet nőni, mint az aszthmát?


Mi jól vagyunk.
Benit tegnap óta szoktatom be a bölcsibe. Nagyon tetszik Neki.
Kistesó szerintem jól van. Jövő héten megyek AFP-re.
De ha sikerül, akkor holnapra lehet, hogy szerzek időpontot UH-ra. Kezdek kíváncsi lenni, hogy fiú vagy lány.
És lassan 3 hete nem voltunk UH-on..
Vendég
 


Márti: a krupp nagyon ijesztő dolog. A bátyám mindkét gyereke kruppos illetve a nagy már kinőtte.
A kicsi még benne van. tehát tudom milyen ijseztő dolog. De ezt kinővik hálistennek. Viszont ha legközelebb ilyen lenne netán rögtön a kórházba menjetek.
Nem érdemes a gyerekorvosra várni.
Mondjuk a dokit sem értem hisz egy kruppos gyerekről ordit, hoyg kruppos. Na mindegy.
Csak bosszantó ez , hoyg nem vette észre.
Sajnos a kórházi alvás borzasztó. tesómék is mindig a széken alszanak ilyenkor.
Sajnos a kislányuknak minden éveben ősszel előjön 1-2X .
pedig nem is fűtenek 20foknál többre van hideg párásitó is.
Szóval nem könnyű tudom.
De mostmár tudod , hogy mik a jelek és ilynkor irány a kórház. Onnan nem küldenek el sosem.
De az is lehet, hogy ti szerencsések lesztekés többet nem jön elő. Mert ilyenről is hallottam, hoyg csak 1X jött elő.
Kitartás.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Igen azt mondják hogy ki lehet nőni 6 éves koruk körül de az még sok idő remélem többet ez a befulladás nem jön elő bár ha a Viktor haza hoz valami vírust az oviból akkor várható!!!

Catherina!
De jó hogy a te fiad megy bölcsibe a Gergőt nem vették fel mert nincs hely így várólistára került pedig nagyon hiányzik neki a közösség mert nem igazánakar beszélni.

Na m,egyek majd még jövök!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Márti: Szabinának is elkellene a közösség. Ő is nehezen beszél. Pedig ha valamit mondok neki akkor kimondja a szavalat de magától nem igen akarja mutattni mit tud.
Van 50szó amit használ és ennyi. Az ovonő azt mondta ha megy oviba ott egy hónap alatt bele fog jönni.
Nálunk is azt mondta az ovónő, hogy a közösség csodákra képes. Az oviban a 24 gyerekből 2beszél folyamatosan. 22 meg egyáltalán vagy keveset. Szabina még a jobbik kategória azt mondta az ovónő.
De azt is mondta ha a gyerek mindnet megért akkor nincs gond.

Kép
csucsu05
 
 


Hello!

Csucsu!
A korházba írtak fel kúpot a Gergőnek és azt mondták ha elkezd csúnyán azaz ugatva köhögni és kezd fulladni akkor adjak be neki 2 kúpot és várjak 20 percet ennyi a ható ideje és ha nem múlik kint a hideg levegőn a fulladás akkor induljunk be a korházba. Ja és az a borzasztó hogy azt mondták hogy ez a fulladás általában éjszaka de a legjobb esetben délutáni alvás közbe jön elő.!!! Mi is párásítunk most a lakásba vettünk egy hidegpárásítót , nincs még 20 fok se bent . Meg azt tanácsolták hogy influenza elleni védőoltás és az a drága 16000.- Ft-os at is adassam be amit most 2 év alatt ingyenessé tettek .
Ja ! Az oviba azt mondták hogy a Viktor ha megtanul rajzolni csak akkor mehet iskolába szeptembertől de nem tehetek róla az én gyerekem utál rajzolni még a meséket is most kezdi nézni de kb. 10 percig nézi és megy ki bringázni, quadozni, görkorizni extrém gyerekem van csak kint szeret és a jáézuska már meghozta neki az új bringáját ilyen drága bicaj freestalylos ugratós bicó mert állandóan ugrat és egykerekezik a biciklivel, és közölte hogy a quadot is adjuk el mert nem kell pedig 2 éve vettük 50 ccm és váltós benzines moci mert neki már egy kétkerekű cross motor kell Jó mi??
Na nem untatok senkit itt a próblémáimmal megyek!!
Na szép álmokat mindenkinek majd mostmár tényleg hozok képeket a gyerekekről!!!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


catherin az én kislányom is ápr.13 ai

márti sajnálom a dolgot

csucsu pozitív tesztre fel!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Márti!

Ez magánbölcsi. Itt a faluban nincs más. És még örülhetünk, hogy van hely. Még így is, hogy hetente csak 2 napot lesz, elég megterhelő anyagilag. Naponta 3600 Ft.
Persze ez még mindig olcsóbb, mintha állandóan babysittert kellen hívnom, amikor orvoshoz kell mennem. És az sajnos mostanában elég gyakran előfordul. Őt pedig nem akarom mindig magammal vinni, és a társaságra is nagy szüksége van már.
Állandóan meg nem akarom a szomszédokat kihasználni.
Vendég
 


Cat: Megértelek, hogy nem akarsz mindig szivességet kérni a szomszédoktól. a 3600 ft sem kevés de legalább a dokihoz eltudsz menni addig meg Beni közösségben van.


betti: Köszi:)

Márti: ez milyen hülyeség, hoyg valaki akkor mehet suliba ha megtanul rajzolni. Nem értem ez mire jó hisz ő nem rajzolos tipus inkább gyakorlatias gyerek.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!catherine..olyan ritkán jössz :(
márti nemsemmi milyen igényei vanna a fiadnak..d ha az érdekli..igazi örökmozgó gyerek és azért az jó!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azért kell tudnia rajzolni, mert az mutatja meg, hogy a finommotorikus képességei fejlettek, és meg tud tanulni írni. Ha jól tudom. De lehet, hogy tévedek.

Csak hogy mindenki tudja: a második baba is fiú lesz. :D
Vendég
 


Catherina:Gratula a kis öcsikéhez!Na,majd a 3.lány lesz! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Cat
én is gratula a fiúhoz! :wink: neveken gondolkodtatok már?

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx!

Sok lehetőség felmerült, de most úgy néz ki, hogy Márton lesz.
Gyerekkorom óta az egyik kedvenc fiúnevem. Apának eddig nem tetszett.
De kb. két hete meglepett azzal a kijelentésével, hogy szerinte a Márton milyen jó név. :shock: Nagyon elcsodálkoztam, de rögtön lecsaptam a lehetőségre. Így most 99%, hogy Marci lesz a kisöcsi. :D
Vendég
 


Sziszko!

Mi is úgy tervezzük, hogy a harmadik lesz a lány.
Akkor két bátyja is lesz aki kényeztetni fogja és vigyáz rá. :D
Vendég
 


Cat: De jó gratulálok a kis öcsihez:) nagyon szép neve lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Nektek is megmutatom, hogy milyen most a kis Marci.
Bocs, de nem túl jó minőségűek a képek!

Hello! Kép És a bizonyíték, hogy fiú: Kép

És ha a bátyjára fog hasonlítani, akkor valahogy így fog kinézni 3 év múlva:

Kép Kép
Vendég
 


Cat: Az első képen mosolyog :) a kis Marci. Beninek a szemei meg nagyon szépek. azt hiszem sok csajt fog majd a nézésével megszédíteni:)

Kép
csucsu05
 
 


cat gratula a kispöcsöshöz!!!!!!!
én is szeretnék már kis pöcsöst vagy hugit máténak!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Hamarosan Neked is lesz.
lehet, hogy csak azt szeretné, hogy emlékezetes legyen számodra, és karácsora lesz pozitív a teszt. :)
Azért az is jó lesz, ugye?
Vendég
 


igen az is jó lesz..csak legyen!!!!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


MÁRTI: Nagyon sajnálom a fiadat!!!!!!!!
CATHERINE: Gratulálok a kis Marcihoz! Én már most látok hasonlóságot a két fiú között :) Mikor lesz legközelebb vizsgálat? Melyik nap lesz jövő héten az AFP?
Vendég
 


betsy de jó hogy feltetted a táblit..már olyan rég láttuk!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy: De jó ez a kép rólatok itt az nevednél:)

Kép
csucsu05
 
 


NITÁCSKA: Tényleg rég raktam már táblát.. :oops:
CSUCSU: Örülök, ha tetszik. Ez 1 hónapja készült, így fogadtak a fiúk, amikor hazaértem a szülőiről :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.01 19:30-kor.
Vendég
 


betsy öröm nézni titeket a képen!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy:Olyan tündéri kis mosolygós fiaid vannak! :D
Tényleg öröm titeket nézni!
Amúgy ti még szeretnétek babát?

Kép

Kép
syl100
 
 


Betsy: Igen nagyon jó a kép. Már kicsiben is kiszúrtam de nagyban mégjobb:)
Szerintem kellene még egy kislány is a családba:)

Kép
csucsu05
 
 


Betsy!

Október 29-én lesz az AFP.

Tényleg nagyon jó a kép rólatok. :D

Egy kislány harmadiknak? Mi majd szeretnénk pár év múlva...
Vendég
 


Cat és Betsy: 3 a magyar igazság :) A harmadik lány lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


akkor nekünk meg fiú lesz?

kissé bonyolult a 2 gyerekes lét de mindig olvaslak titeket :)

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


úgy tűnik, a tesóméknál bejön a két fiú után egy lány. az uh szerint lányuk lesz. :lol: már 29 hetes. :D hihetetlen, nemrég tudtam meg hogy terhes és már az új jövevény szobáját készítik elő. a két fiú mostantól egy szobában alszik (már kb) 1 hónapja, emeleteságyban. és a nagyobb fiú szobája lesz a legkisebb tesóé, az közelebb van a hálószobához. kicsit körülményes az elrendezés náluk.

betti
kívánom, hogy harmadikra "bejöjjön" a fiú. :wink: tegyél majd képet a lányokról. :D

Bettsy
köszi a táblit. vajon Krisztinkával mi lehet????????? tényleg szupi a kép rólatok! jó nézni a mosolygós fiaidat, meg téged! :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Csucsu
Boldog névnapot a lányodnak!!!!!!! :lol: (holnap nem tudom írok-e, meg lehet hogy addigra elfelejtem. :oops: ) holnap délelőtt megyünk játszóházba. már 3. alkalom lesz. egész jó. csak az a baj, hogy Máté mindig az utolsó negyedórára oldódik fel. az elején csak az ölemben üldögél és figyel. :)

Kép

Kép
syrynx
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: