Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kandika!
Nagyon szorítok, hogy sikerüljön feltenni a táblicskunkat:)
Közben nézem a Megasztrárt. :)
Puszika
Vendég
 



 
 


Most jutott eszembe, hogy ma is lila hangulatban vagyok :)

Kandika!
Grtaula! Nagyon ügyes vagy :) Köszönjük szépen :)

Andem!
Türelmetlenül várom a PÉs beszámolót :)

Rambóka!
Légyszi mutass esküvői képet :)

Csók Mindenkinek!

Kavics
(9 cn.)
Vendég
 



Kandika!

Te egy tündér vagy, de pittbullal keresztezve, különben már rég feladtad volna a dolgot! :lol: Nagyon ügyes vagy!!!! :D

Csajok!

OFF:
Megüt a guta amikor doktorbácsik eldöntik, h. a nő ne dönthessen a saját teste felett!!!!! :evil: :evil: :evil:

Ha én egy csóró családban élnék 2 gyerekkel és nem lenne pénzem fogigátlóra, akkor ugyan hadd köttessem már el a saját petevezetőimet, nem????????? Ne kelljen már megvárnom a 3. gyereket, hogy beállhassak a sorba segélyért!!!! :evil:

Szerintetek van olyan nő, aki a petevezetőlekötést, mint fogamzásgátló módszert használná, ha nem lenne rá nyomós oka?
Van aki nem szedhet fogigátlót thrombózishajlam, v. más probléma miatt, de ők is meg tudják oldani Pharmatex v. spirál segítségével!

Az abortusz jobb?????? Ha ott kötelező a felvilágosítás és a várakozási idő, akkor ebben az esetben ugyanezen módszereket miért nem tartják elegendőnek????
Ez számomra már megint arról szól, h. okos doktorbácsik nem gondolják elég felnőttnek a nőket ahhoz, h. egy ilyen fontos dologban dönteni tudnának! :evil:
Mert a hülye 18 éves csajok ott fognak tömörülni a műtőajtóban sterilizálára várva, nem?????? :shock:
rambóka
 
 


Kandika!
Egyre jobban megy ez neked :)

...vagyok...
Vendég
 


Kavics!

Képeket még csak most megyünk majd kiválogatni!
De amint lesz, rakom!
rambóka
 
 


Rambóka!

Ez most honnan jutott eszedbe??? TV-ből???

Én anno nőgyógyászat gyakorlaton találkoztam olyan nővel, aki már a tizen egynéhányadik abortuszára várt és nem volt hajlandó tablettát szedni. Az ilyennek nyugodtan el lehetne kötni!!!


Képekre türelmesen várunk :)
Vendég
 



:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rambóka 2008.08.15 15:32-kor.
rambóka
 
 


Köszönöm a bókokat.... :oops:
....GTündi írta meg mail-be,hogy csináljam....na és a férjecském aszisztálta le....de mindent Én csináltam....Ő csak orditott,hogy nem értem! :( :shock:
Sajna,megszineztem és eltüntek a csikocskák:!:

....hát az elkötés....és ahogy mondják,hogy még vissza is lehet csinálni....na az nem szokott sikerülni,szóval ebbe a hibába is bele esnek a nők,na igen az IQ bajnokok!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kavics!

Tv hiradóból.
Nem amiatt dühöngök, h. vki, aki jobban tenné, nem kötteti el magát, hanem azon, h. aki el akarná, mert vmi miatt szüksége lenne rá, az nem teheti meg!!!!
Mert a doktorbácsik szerint ez nem gyógyítás hanem rombolás!!! :shock:
A totális nyaki blokkdisszekció és a lábamputáció micsoda???????
rambóka
 
 


Rambóka! :!: :!: :!:
Nem ilyen kinézetre gondoltam....komcsira....esetleg hosszú barna haj....stb. :!:
Van egy ismerősöm,Gabinak hívják és nagyon hasonlít Rád!
Jól nézel ki.....pocakról is kérünk! :lol: Nem vagyunk mohók ám! :D

kandi72
Budapest III. kerület
 
 




Rambóka!
Olyan vagy az első képen, mint egy szigorú iskola igazgató néni :lol:
De ilyennek képzeltelek. :)
Vendég
 


Lányok!
Még van valaki ébren??? Net közelben???
Nem vagyok még álmos.

Kandika!
Végignéztem a bemutatkozó képeket. :) Határozottan jól állt neked a pocak.

Rambóka!
Tovább elemezgettem a fényképedet. Remélem nem haragszol :)
A szigorú iskola igazgatónénin továbblépve, egy határozott, politikai karrierjének csúcsán lévő üzletasszonyra emlékeztetsz, akivel nem biztonságos ujjat húzni :) Viszont sok huncutság és vidámság van a tekintetedben :)
Van egy csöppinke igazság abban, amit írtam??? :) :D :?:

Kavics
(9 cn.)

...vagyok...
Vendég
 


Szió Lányok!

Rambóka :)
De jó h kaptunk képet Rólad :) ..én is hosszú hajjal képzeltelek el.. :) ,csini vagy :wink:

Andika :)
Szép lett az új szines táblánk :)

Ginuska :)
Gyere gyakrabban kiváncsi vagyok h alakulnak a dolgaid!!

Vagyok én is csak a szombat esti lázt+ a megasztárt nézem felváltva.
Vendég
 


sziasztok!

Gyors benézek.

Kandi de jó :) ,ügyes vagy,hiányzott már a táblicsku.

Ella HOGY VAGY? mit érzel,tesztelsz még???

Rambóka én így képzeltelek,szép vagy! és olyan ismerős az arcod,vagy csak hasonlít... :roll:

Kavics este is magad??? :(

Okr, Kavics merre jártok? ÉS a TÖBBIEK ??????már a neveket sem tudom :( :(
Vendég
 


Kavics!

Én tipikusan az az ember vagyok, akiről nincs jó kép, mert már gyerekkoromban is menekültem a gép elől!
Az első kép is úgy készült, h. békésen sziesztáztam a sógoroméknál, amikor odaszólt a sógorom, és mire észrevettem már lefényképezett. :o
A másodikon meg az unokahúgomnak olvasunk fel, de a párom nem akart felkerülni a netre, csak majd ha már a sajátunkat tartjuk az ölünkben! :?

Szigorúnak nem vagyok szigorú, de vezető egyéniség vagyok az biztos! :wink:
Egyes ritka esetektől eltekintve nem vagyok haragtartó sem, inkább hamar feldühítem magam, de ki is adom a mérgem!
Többnyire optimista vagyok, bár volt nemrég pár olyan hónapom, amikor ez vhogy kevésnek tűnt! :(
Általában próbálom a jó dolgokat megkeresni, azt szoktam mondani - Micimackó után szabadon- " Olyan még sosem volt, h. vhogy ne lett volna! " Hiszem h. a várt dolgok előbb-utóbb megtörténnek, csak nem szabad erőből keresztültolni őket mindenen.
Mindkét lábammal a realitás talaján állok és nem bízom semmiben, amire nincs tudományos bizonyíték v. nem láttam a saját szememmel! ( néha még így sem! :wink: ) De ezt azthiszem már tapasztalhattátok! :D
rambóka
 
 


Kincsecske!
Leamortizáltak a kölykök? :lol: :lol:

Rambóka!
Pedig nyugodtan gép elé állhatsz, szép a mosolyod.(2.kép) :)
Tetszett a tömör önelemzés :)

Engem határtalan kettősség jellemez, végletek embere vagyok.
De megtanultam kezelni saját magam :) (tiszta skizofrén állapot :shock: ).
Vendég
 


Jó reggelt!

Ne kérdezzétek, hogy miért vagyok ilyen korán ébren?!?! :shock:
Megyek melózni. :?

Mindenkinek kellemes napot, pihenést, szunyát kívánok. :)

Kavics
(10 cn.)
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt! :D

Kavics!
Nem nagyon tudok beszámolni, mert mostanában annyira zűrös napjaink voltak, hogy semmilyen méregetésre és tesztelésre nem volt időm :? Viszont a keddi 14 mm-es tüsző gondolom mostanában kellene, hogy beérjen :roll: Pénteken ügyeltem meg ma is, de a szerda-csütörtök-szombat nem maradt kihasználatlanul :oops: Ha jól számolom, pünkösd körül tesztelhetek, ha a hó végén nem jön meg...


Szép napot, jó pihenést mindenkinek, aki teheti... :lol:
andem
 
 


Kandi, ha nagyon szépen megkérlek, felveszel a színpompás táblázatodba? Na, lécci-lécci-lécci :)

Espero, 28, Budapest, 2x850, 2006. jan. 30, változó, 32 cn, a többi pedig nem aktuális......

Rambóka, nem oroszlán a csillagjegyed véletlenül? A leírtak alapján erre tippeltem volna.

Legközelebb este leszek, addig meg uti élménybeszámolót tartok a családnak. Majd ide is megpróbálok feldobni pár képet.
espero
 
 


Espero!

Ne hülyítsetek a csillagjegyekkel!!!!!
Akkor kb. 12 féle ember létezne a világon!!!!!!
(Egyébként Skorpió és anyám szerint tökéletesen rámillik! :lol: )
De próbáld ki: olvastasd fel magadnak a női lapokban található horoszkópok közül bármely csillagjegy e heti jóslatát, kb. 50-70%-ban stimmelni fog! :lol:
Ja, meg öcsém is skorpió, de nem hasonlítunk, se mentalitásban, se életfelfogásban, se semmiben ( ja, külsőleg talán!).
Szerintem a sorsunk nem a csillagokban, hanem a DNS-ünkben van megírva és mindenki azt hoz ki belőle, amit a lehetőségei és az igyekezete megenged! :wink:
Ha tudni akarod mire vagy predesztinálva ( eleve elrendeltetés :oops: ), jobb ha keresel egy mentálhigiénés szakembert, olyan dolgokat is meg fog mondani rólad, amit álmodban sem gondoltál volna, h. benned vannak és képes vagy rá. Én kötelezővé tenném ált. isk. végén, pályaválasztás előtt, sokkal több boldog ember lenne!!!!!!!!
Néhány teszt ill. helyzetgyakorlat alapján megmondja, h. milyen képességekkel bírsz, mik az erősségeid, mire vagy alkalmas, mire nem, milyen szituációkban teljesítessz legjobban és mit kerülj el lehetőleg.
Van, aki bírja a monoton munkát (pl. jól dolgozik szalag mellett), van aki szeret bütykölni (pl. összeszerelő műhelyekben, v. karbantartóként), van, aki nem bír megmaradni a seggén és feszültté teszi, ha erre van kényszerítve,
Van, aki elvan egyedül, van, aki állandó kontrollt igényel és visszajelzést, de van, aki ugyanezt ba..ogatásnak veszi!
Van, aki vezető típus és nem tűr meg maga felett senkit, de van, aki ideális beosztott, mert kell neki, h. irányítsák, anélkül összeomlik a feladat súlya alatt.
Van, aki szeret beszélgetni (pl. ideális fodrásznak, kozmetikusnak), van, aki inkább csöndben szeret dolgozni.
Van, aki tud bánni a hülye emberekkel, nyűgös gyerekekkel, reklamálókkal, van, aki viszont egy nap után megőrülne ugyanettől.
Az a baj, ha vki nem oda kerül az életben, ahova való, és olyasmire van kényszerítve, amire nem képes. Ilyenkor jönnek a pszichoszomatikus betegségek és az erre épülő iparág: természetgyógyászat, táplálékkiegészítők, kuruzslók, csodadoktorok( Csakegy ez minőségi sorrend volt!!! :wink: )
Nagyon hatásosak tudnak lenni, mert sokszor az is elég, ha 10-15 év után végre vki meghallgatja a beteget!!!!!
Régen erre volt a gyónás, a falusi pap, a tanító és a doktor, akik gyerekkorától ismerték az illetőt és tudtak segíteni v. tanácsot adni. Ma nincs helyettük senki sem, a vallás sokak számára kiüresedett v. túlmisztifikált lett. Pszichológushoz meg nem mennek, mert akkor bolondnak nézik őket!
Ezért mondom, h. az elején kéne lépni és az egész rendszernek rugalmasabbnak lenni, kevesebb lenne a beteg ember!
Na, hű de nagyon off voltam, bocsi! :D
( Ha Csakegy végre bejut, akkor itt parázs vita kerekedik!!! :) Na nem provokálni akarom!!!! :!: )
rambóka
 
 


Helló lányok :)

Képzeljétek reggel megjött a mensim :) ...ami azt jelenti h 31 napos volt a ciklusom...és a 17 cn körül éreztem is h lehet h pém van a szuri-murikból...igy pont kijönn mert 14 napra jött meg rá :) ,naa mit szóltok??????Remélem jövöhónapba már babó is lesz :D
Kicsit most beijedtem h elkezdjem -e a Clostyt v még várjak,szerintetek??
Bocsi h annyit kérdezek :)

Szép napot!
Vendég
 


Gabi!

Csak így tovább!!!!
Hány év után??? :)
Türelem!!!!!
Szerintem irasd fel a bogyót, váltsd ki ( ráijesztésül!!! :) ), és várj még egy hónapot, hátha megy ez anélkül is!!!

Persze én könnyen beszélek! :?

Kandika!

Tudom, h. most utálsz, de nem lehetne a Táblicskuba beírni, h. ki mióta küzd, és esetleg mikor volt ( ha volt! )utoljára magától ciklusa, sovány v. kövér, mennyit fogyott az utóbbi időben, ragya v. szőrök keserítik az életét. Már ha befér persze! Csak informatív lenne! Köszi!
Ja, meg nekem hiányoznak a függőleges oszlopokat elválasztó csíkok!
( Na anyám most csuklik!!! :lol: )
rambóka
 
 


Andem!
Elviselhető ügyeletet kívánok :)
Az a tüsző szépen meghízott, ki is pukk és megy a drukk :)
Túl vagytok már teljesen a költözködésen?
Legrondább dolog: lakás felújítás, költözködés. De ha már vége, akkor olyan JÓ!!! :)

Espero!
Kandika téged is felvesz :)
Várjuk a képeket, de legalább egyiken te is legyél rajta :wink:

Rambóka!
:lol: :lol:
Az asztrológia ötezer éves múltra tekint vissza, nem a mai modern ember tudománya. Bár manapság ebből is egy üzletágat csináltak és sok jósnő él flottul belőle. (van ahol 40 ezer Ft egy alkalom), az egész felhígult és tartalmatlanná vált.
Kamaszkoromban sokat foglalkoztam a csillagjegyekkel, de a mindennapi (Kiskegyed, Tina meg hasonló) lapokban fellelhető jóslásokban nem hiszek. Baromságnak tartom.
De léteznek közös jegyek.
Én mindig is nyitott voltam (vagyok)a misztikum, a természettudomány törvényei által meg nem magyarázható dolgok iránt. Van hitem (valamikor református papnő akartam lenni), ebből kifolyólag nem hiszek a babonában. SEMMILYENBEN!!!!
Sok álmatlan éjszakát okozott a Darwini evolúciós elmélet. Nem könnyű elfogadni azt, hogy koacervátumokból lettünk :lol: :?
Minden hit kérdése. Isten, evolúció elmélete, babona, fehér-fekete mágia, asztrológia, babona, átok, lélekvándorlás, Nirvana, ezoterika, álom fejtés, szeretet ereje és sorolhatnám.
(Nem sorolom fel, hogy én miben hiszek :lol: :lol: )

Azzal egyetértek, hogy a fiataloknál pályaválasztás előtt tanácsadóra lenne szükség. Egyelőre még nem elterjedt. De ahozképest, amikor én felvételiztem, van előre lépés ebben a tekintetben.

A DNS-ben kódolt információ csupán 10%ban befolyásolja azt, hogy milyenek vagyunk, leszünk. A többi a környezeti hatás eredménye. (család, ovoda, iskola, barátok) - és még arról beszélünk, hogy mindenki egyenjogú?! :shock: :? :(

"Van, aki tud bánni a hülye emberekkel, nyűgös gyerekekkel, reklamálókkal" Ez vagyok én... :lol: Tényleg...:)

Én is OFF voltam :)
Vendég
 


Gabika!!!!

Ez egyre jobb. Komolyan..:)
Már 31 napra spontán megjött:) Csodálatos!!! :)
Jövő hónapban már baba is lesz:)
Lassan kihagyhatod teljesen a nőgyógyász látogatásokat. :)
A Clostyval szerintem nem ártanál. Ebben a hónapban kezd el mérni a hőd. És meglátod. Ha lesz PÉ akkor nem is biztos, hogy kell Closty, de ha úgy gondolod.., szerintem neked biztosan segítene. :)

Kandika!
ez a Rambóka féle kiegészítés valóban jó lenne, csak kifér e?????
Vendég
 


Halihó :)

Senki sincs net közelben???

Andem!!!
Remélem nem akar mindenki a műtőasztalon alukálni :?

Norka!
Végig olvastam. Érthetetlen vagyok, mint egy kisdiák.
A Győri doki ledöbbentett. Tisztában vagyok vele, hogy sok tekintetben igazat szól, de nem tetszett a válasz.

Elkövetem azt az alapvető hibát, hogy a saját esetemből indulok ki. 7 évig menstruáltam bárminemű fogamzásgátló tabletta nélkül, 5 év szedés után jött elő a probléma: amenorrhea, aztán anovuláció, pattanások, szőrösödés.
Úgy érzem, hogy a doki is azt vallja, hogy PCOS= túlsúlyos nő.

PCO like ????!!! Ez most mit jelent? Én PCO like vagyok??? Azért mert nincs két "fő" tünetem: túlsúly és magasvérnyomás???
És az LH/FSH arányom? A sok ciszta mko petefészkemen, magassabb tesztoszteron szintem, a szőrök? (márnemlétező) pattanásaim???
Valaki fogalom zavarban szenved. Vagy a Petrányi doki, vagy a Kaális doki. Mert nem ugyanarról beszélnek. Vagyis ugyanarról, csak másképp. Teljesen más megközelítésből. Sovány PCOS nő, nem is PCO-s? Tehát nincs is IR-je? = Nem kell Metformin??? És az én inzulin szintem???

Szomorú lettem. :( Nehéz lesz. De én nem is mondhatok semmit, mert nálam még nincs hatás! Már ami a babásodást illeti.:?
Ülök és nézek ki a fejemből, morfondírozok.
Érdekes a gondolatsor, amit a dokik felvetnek. Ezek nagyrészét mi is sejtettük és meg is vitattuk.

Kövér nő először fogyjon le!!! Mert könnyű a gyógyszeres megoldást választani. Gyuri doktor is ezt mondta.
Ilyen alapon nem kellene senkit sem kezelni. A tüdőbeteget, mert cigizik, illetve senkit sem, aki cigizik, a vérnyomásos beteget, mert túlsúlyos, az infarktusost, mert túlsúlyos. Komolyan feláll a szőr a hátamon. :evil:

Megfuttattam a gondolataimat :)
De legalább kezdesz belátni a kulisszák mögé. És megtudjuk minél több doki véleményét erről a gyógyszerről.

...vagyok...
Vendég
 


Még néhány gondolat kiegészítésként.

... hogy félreértés ne essék..:)

Én is, -mint orvos és mint civil (jelen esetben paciens)- tisztában vagyok azzal, hogy a normális testsúly nagyon fontos. A rendszeres tesmozgás, egészséges táplálkozás (ezt szajkózza a média), legalább az édességek és zsíros ételek kiiktatása, reggeli bevezetése elengedhetetlen.
A túlsúly már önmagában egy betegség.
Amikor egy betegnek összeírjuk a diagnózisait az OBESITAS, mint diagnózis szerepel. És egyben nagy rizikó faktor különböző szívérrendszeri(érszűkület), anyagcsere(cukorbetegség, magas vérzsir szintek), daganatos, mozgásszervi betegségeknél(gerinc, térd, csípő).
De a PCOS nőknél szerintem fel lehet tenni azt a kérdést: Melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás??? Sőt jó néhányunk fogyott is egy pár kilót a gyógyszer szedése alatt. Akkor???
Nem akarok belebonyolódni a további magyarázkodásba :)
Vendég
 


Szép napot!

Kavics nem dolgozol?
A gyerekek aranyosak voltak,nem lettem "leamortizálva" :D

Ella ez a baba után a pco-sok legjobb híre!reméljük a következőben az első hírrel jöhetsz :wink: . Hődet most végig mérted,hogy alakult?

Kandi ez a kibővített /új táblicsku nekem is szimpi,ha győzöd még :lol:

Okr Csakegy nagyon szeretnénk ha jeleznétek!!!! Csillagfény Mony Almodo??!!! kikerestem a neveket hátha így hatásosabb
Vendég
 


Kavics!

Én érettségi körül 48 kg voltam, ami 153 cm-hez teljesen normális ( bár a 45 lenne az ideális! :) ) Aztán vhogy elindult felfelé, nem látványosan, de évente- kétévente új nadrág, keserves fogyókúrával leküzdött 1 kiló helyett villámgyorsan 2.
Mondjuk nálunk az alapprobléma, h. anyám szeret is, tud is főzni, én meg szeretek enni! De amikor elköltöztem otthonról és odafigyeltem a kajálásomra, akkor sem javult a helyzet!
15 év alatt 10-12 kiló plusszom lett. Ahogy mondani szokták " a kaja puszta látványától" is híztam, fogyózni meg nem tudtam, mert az utóbbi években már elég durván hipóztam, akkor is ha nem ettem, akkor is ha egyszerre túl sokat v. túl szénhidrátosat ( de te is tudod, h. mit lehet kapni az egyetemi ill. kórházi büfékben: szikkadtszendvics v. Fornetti a választék, ráadásul van 5 perced bedobni! :( )
Akkor mentem el belgyógyászhoz, aki közölte, h. glukózintoleranciám van és inzulinrezisztenciám. Szokjak le a finomított szénhidrátokról, mert cukorbeteg leszek! De mindig legyen nálam egy kockacukor, ha rosszullennék! :!:
De akkor még PCO-ról szó sem volt!!!!!
Hát a tanácsot nem tudtam betartani, mert olyan csokizabálási rohamaim voltak, mint Gombóc Artúrnak!!!!!! ( Azthiszem jónak magyarázom!!!! :D )
Aztán jött ez a dolog a PCO-val és érdekes módon bár többszöri nekifutásra sem bírtam elkezdeni a metformint ( amíg itt el nem magyarázták a csajok, h. hogy kell), vhogy a cukoréhségem kezdett megkopni. Mióta szedem, azóta meg sem jelent!!!!
Mindig tartottam tőle, h. a terhesség alatt majd dagadni fogok, mint akit pumpálnak, de vhogy nem, pedig nem vagyok egy Rubintréka, eszem ágában sincs fogyózni, és ha olyanom van, bizony becsúszik egy kis fagyi! Ennek ellenére egyenlőre 3 kiló plussznál tartok és mindig besöpröm a dícséreteket a védőnénitől és a dokimtól!!!!! :wink:

De mindebből csak arra akartam kilyukadni, h. könnyű azt mondani, h. a PCO-s nő először fogyjon le, ha egyszer nem tud!!!!
De ha adunk neki bogyót, ami segít neki ebben, mert megváltoztatja azokat az anyagcserefolyamatokat, amik miatt a cukor el sem jut azon szervekhez ( agy, izom) amik felhasználnák, hanem egyből lerakódik zsír formájában( mert a zsírsejteken olyan kapu van, ami inzulin nélkül is beengedi), akkor le fog tudni fogyni, és ráadásul megszakítjuk az ördögi kört is, ami a babásodást akadályozza, akkor mi a fenére várnánk????????
Szóval engem ez zavar ebben az egészben, amikor egy férfi - akinek teljesen más az anyagcseréje - közli, h. " Le kéne fogyni előbb!!!", én ilyenkor szívem szerint visszakérdeznék, h. " Dohányzik-e?", mert ha igen, akkor próbáljuk együtt, ki bírja tovább!!! :evil:
rambóka
 
 


Rambóka! :)

A te kálváriád sem egy leányálom a plusz kilókkal együtt.

Gombóc Artúr: kerek csokoládé, szögletes csokoládé... :lol:
Édesség zabáló roham :) Sajnos ismerős. Én nem vagyok csokis. Asszem életemben 10nél több alkalommal nem vettem csokit. Mindig kapom. De szívesen megeszem :) Inkább a fagyi (tegnap is beküldtem 6 gombócot :shock: , Gabika látta :), péksütemények, nápolyi, ezek a kedvencek.
Nagyon oda kell figyelnem, hogy mikor, mit és mennyit eszem. Mert a zaba roham rettenetes. Nekem nincsenek vegetativ tüneteim. Csak a ÚGY KÍVÁNOK VALAMI FINOMAT!!! De most azonnal.!!!
Ezt a kóros kívánosságomat kezdem az IR számlájára írni. Bár lehet, hogy csak egy rossz szokás.

Decemberben (akkor még nem fogalkoztam az IRrel, igazából nem is olvasgattam a PCO után, mert akkor még nem hatott meg ez az egész) egy ültemben egy új kiszerelésű nagy tábla Milka almás fahéjas csokit teljesen egyedül megettem. Kb 2-3 óra leforgása alatt. De nem bírtam abbahagyni. Letettem, zuhant a VC szint, újból elő a csokit és így tovább, amíg elfogyott. A végén természetesen nagyon rosszul voltam.
Ez egy nagyon csúnya ördögi kör. És valóban ezt szakítja meg a Metformin.

Nagyon sok gondolatom van... :)


...vagyok...
Vendég
 


Kép 1148228110.28.jpg

Espero betettelek!
Sajnálom,de csak 600x600-as táblát enged beilleszteni a babanet...
....ha idegileg alkalmas leszek rá,szerkesztek egy kiegészítő táblázatot is...
....a csikokat sajna elvarázsoltam,de próbálkozok,de még nem jöttem rá,hogy csináljam vissza....
Gabika,nem semmi...haladsz nagyon...köv.hónapban,ha érzed a Pé-t,duplázzatok Apával!

Sziasztok,mára elköszönök!
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Bocsánat a babásoktól,már mikor felment....vettem észre,hogy nem írtam +1 napot!Holnap pótolólni fogom,igérem!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok :)

Andika :)
Sokat gondoltam ma rád...ha van kedved gyere beszélgtni....vagy csicsikálj egy nagyot :!:

Kincs:)
Jól mondod,mikor nega lett a teszt alig vártam h megjöjjön....most meggörcsölök ezerrel :? Hőt nem mértem,de most elakarom kezdeni..mai napról lecsúsztam,de az nem gond sztem!

Tegnap csomót beszélgettünk ezekről a pcos dolgokról Kavicskával,és pozitivabb lettem h nekem is nem sokára sikerülni fog...ma meg megjött..happy vagyok :),nem várok a clostyval elkezdem!

Kavicska
Látom most már nem érdekel h ügyeletbe gépezel :D
Ma ettem egy nagy kehely jégkrémet,gondoltam rád :mrgreen:

Rejóka
Mikor irtek haza??
Cskrisz????Ha-hó többiek?????!????!!!!??!

szió
Vendég
 


Lányok,
csak röviden: Kőrösi doki az, aki leegyszerűsíti a dolgokat. Ugyanis amikor elküldte ezt az eszmefutattását, akkor rögtön visszakérdeztem ("parádriposzt" , ahogy utalt rá...), hogy akkor én most mi is vagyok, PCOS-os vagy PCO-like, akinél BIZONYÍTOTT a metformin, kimutatható volt egy - akkor éppen - enyhe IR, és a BMI-m alulról verdeste a 20-at???? :shock: Na, gyerekek, erre NEM VÁLASZOLT !!!!

Viszont, amikor már a cikket a jóváhagyásra elküldtem, akkor ő még beszúrogatott kékkel-zölddel-lilával újabb eszmefuttatásokat, és eljutott oda, hogy a PCOS-os nők 48%-a túlsúlyos, és ezek az IR-esek, kérdőjellel. Mintha meg se hallotta volna, amit előzőleg kérdeztem tőle! Hát persze: mit is mondjon erre???

Szóval ő itt nálam "lebukott", de a dossziém nem 16 oldalas lenne, hanem 30, ha mindent belepakoltam volna. Így is félő volt, hogy esetleg nem olvassa el, aki kéri, a hosszúsága miatt.

Ella, ez mintaciklus volt! Nem vagyok biztos a Clostyban, hogy kelleni fog!
Vendég
 


Gabika!
Van nekem egy üvegcse (10 tbl) Clostym. Ha nem tudnál felíratni a harmadik napig, szívesen odaadom, csak a ciklus közepén szervezd meg a tüszőnézőt!!! :) Ok?

Ezek után tuttira fog hatni!!! :)
Ez a bogyó szépem lassan teljesen rendberak.
Minusz 6 kg, 31 napos ciklus!!!! :)
Na de jövő ilyenkorig megse jöjjön többet, albérlő miatt :lol: :lol:

Csók!!!

Ja lányok. Szó volt már a Budapesti topik találkozóról. Júniusban.
Azt kellene eldöntsük, hogy hol legyen, milyen napon és mikor? Mert már nyakunkon június. Én pedig nagyon megszeretnélek benneteket ismerni.

Gondolom Norka nem fog jönni, mert éppen szoptatással és pelusozással és ismeretlen okból üvöltő Bogival lesz elfoglalva. :lol: :? :lol: Bogit is szerettettel várjuk :)

Alice!
téged szeretettel várunk:)

Budapesti lánykák, gondolkodjatok el azon, hogy hol lenne érdemes megszervezni (olyan nagy szervezés nem kell, megyünk és kész. Ott leszünk), úgyhogy kismamák pl. Rambóka is el tudjon jönni.

Várom lelkes fiatalok jelentkezését :)

...vagyok...
Vendég
 


Norka
Én is annak tartom :) ,pont ez miatt filózok h most kelljen-e vagy ne...de végülis mit veszithetek legfeljebb kicsit feltúrbózz és nagyobb esélyeim vannak..várni csak azért nem szeretnék mert cefetül Türelmetlen vagyok :lol:

Kavicska
Holnap még megrohamozom a dokit,de hA nem sikerül vele beszélnem lehet h átvenném a clostyt,a uh-t meg tudom oldani:)
Köszönöm szépen!

pussz
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap karbantartásra visszük a gépet, úgyhogy most sajnos szét kell kapnunk. Viszlát mindenkinek! Remélem pár napon belül kész lesz!
Elvonási tüneteim lesznek!!!!! :cry:

Csakegy próbál bejutni, majd segítsetek neki, a családineten van!!!!!

Norka küldtem emilt!
rambóka
 
 


Rambóka,
Jó, hogy feltetted a képedet, mert így miközben olvastam a csillagjegyes kitörésedet, remekül magam elé tudtalak képzelni szigorú, tanítónénis tekintettel. :D
Én nem vagyok olyan harcias mint Csakegy, nem vitatkozom veled. Ha te így vélekedsz erről a témáról, ám legyen. Egyébként sem vagyok nagy horoszkóp szakértő, láthatod, a tiédet sem találtam el. :)

Gabi, irigyellek a pével füszerezett, 31 napos ciklusodért. Főleg azért, mert azt látom a táblázatban, hogy egy nappal később kezdtél metforminozni mint én. A helyedben biztos Closty nélkül próbálnám először.

Kandi, köszi a listát.

Érdekes, mindenhol ezt hallani, hogy a kövér nő fogyjon le, ha babát szeretne. Nekem pl. azt mondta a doki, hogy mivel sovány vagyok, készüljek fel rá, hogy nehezebb lesz összehozni a babát. Hozzáteszem, a „sovány” az én esetemben normál testsúlyt jelent. 163 cm-hez 53 kg. Akkor most melyik a jó?

Espero (32 cn)
espero
 
 


Hát ez a szerencsétlen alig akart beengedni ráadásul hihetetlenül lassú:( Sőt... borzalmas...

Szóval itt vagyok. Ciki, de én simán egy szintet lépegettem vissza és onnan nyitottam meg ismét a topikot... fel se merült bennem, hogy ezek a barmok PÁRHUZAMOSAN két fórumot futtatnak... vagyis, hogy ahelyet, hogy a régit lecserélnék, a nyitólapról belinkelnek egy újat és a régin egyszerűen lezárják a topikokat. Hát ez a leggagyibb megoldás amit valaha láttam...


Na szóval akkor tehát vagyok.

Velem nem történik semmi érdekes hacsak az nem, hogy kezd normalizálódni a reggeli hőm... az eddig megszokott 35,8-36-os minimumok helyett a 36,2 az általános minimum és a 36,5-ös ébredési hő se ritka... szóval már nem hülök ki alapból:) Ja. 9.cn. Úgy érzem, haladok :)

Holnap kell hívnom a dokit, hogy mi lett a vérvételem eredménye... tudjátok, lekértem az összes létező 3. napi hormonvizsgálatot... Jófej volt, még a progeszteront is hajlandó volt levetetni, pedig jogosan tartotta hülyeségnek (tényleg az, de miért ne?:) )... Már csak az a kérdés, hogy veszem rá, hogy bediktálja őket a telefonba (eddig soha nem közölt semmi értéket max. annyit mondott, hogy jó vagy sem...)...

Hát ez van....
Vendég
 


Hát ez a szerencsétlen alig akart beengedni ráadásul hihetetlenül lassú:( Sőt... borzalmas...

Szóval itt vagyok. Ciki, de én simán egy szintet lépegettem vissza és onnan nyitottam meg ismét a topikot... fel se merült bennem, hogy ezek a barmok PÁRHUZAMOSAN két fórumot futtatnak... vagyis, hogy ahelyet, hogy a régit lecserélnék, a nyitólapról belinkelnek egy újat és a régin egyszerűen lezárják a topikokat. Hát ez a leggagyibb megoldás amit valaha láttam...


Na szóval akkor tehát vagyok.

Velem nem történik semmi érdekes hacsak az nem, hogy kezd normalizálódni a reggeli hőm... az eddig megszokott 35,8-36-os minimumok helyett a 36,2 az általános minimum és a 36,5-ös ébredési hő se ritka... szóval már nem hülök ki alapból:) Ja. 9.cn. Úgy érzem, haladok :)

Holnap kell hívnom a dokit, hogy mi lett a vérvételem eredménye... tudjátok, lekértem az összes létező 3. napi hormonvizsgálatot... Jófej volt, még a progeszteront is hajlandó volt levetetni, pedig jogosan tartotta hülyeségnek (tényleg az, de miért ne?:) )... Már csak az a kérdés, hogy veszem rá, hogy bediktálja őket a telefonba (eddig soha nem közölt semmi értéket max. annyit mondott, hogy jó vagy sem...)...

Hát ez van....
Vendég
 





Sziasztok Csajok! :-)

Alig lehet bejutni ide. Vagy a gépemmel nem stimmel valami, iszonyat lassú.

Kandi, de egyszerűen fantasztikus vagy! Már én magam sem tudom, hényafik napon vagyok, csak megnézem a listát. Fura, én még mindig érzem a szurkálást, tegnap nagyon is. De mind a 2 oldalon! Ez még nem a legjobb, lehet, hogy csak ciszták?

Nagyon érdekes dologról beszélgettetek itt!

Én NEM hiszek a horoszkópban, de szerintem azért ha nem is határoz meg, de hajlamosít.- Egyszerűen azért, mert pl a tavasszal született gyerekek mások mint az ősszel születettek.

Kavicska! Nekem nagyon szimpi Teilhard de Chardin elmélete, azzal kapcsolatban amit írtál.

Kincsecske! Már itt az ideje egy kis mensinek, vagy inkább pozitív tesztnek! Drukkolok Neked!

Pusszancs nektek, remélem most beenged, és már normalizálódik a helyzet :-)

Csilla
csillagfény
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: