Új privát üzeneted érkezett!

Biztos,hogy elindult valami, mert a teszted is pozitív lett. Lehet, hogy a nyáron spontán összehozzátok! Addig le kell pattanni a babatémáról, és élvezni egymást!

KépKép
yadine81
 
 


Túl vagyok a szóbeli nyelvvizsgán és szerintem sikerült. A beszélgetésnem volt vészes 40-ből 27 pontot kaptam. A laborra még 9 pont kell, az szerintem meg lesz. Holnap még írásbeli, de az indexemet már a szóbeli eredményemmel le lehet záratni.

bumi: Hát én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem nem rossz dolog ez a pihengetés, még ha megy is az idő. Ha most nem sikerül, akkor mi is csak szeptember környékén megyünk vissza. Hajrá spontán baba.



vicky79
 
 


Gratulálok Vickey! Ügyi vagy!

KépKép
yadine81
 
 

 
 

YADINE
Én ezt nem értem, engem a long előtt kétszer is megnéztek ultrahangon.
Hogy a fenébe történhetett meg ez???
Remélem megmarad a baba és nem ártott neki az injekció!

VICKY
Gratula a vizsgához! Én egy olyan hülye képet fogtam ki. Egy utasszállító repülő volt rajta.
Életemben nem utaztam még repülőn. Alig tudtam valamit nyögni. Az eleje jó volt mert a családról kellett beszélni. Mondtam nővérem 5 gyermeket nevel, hát tudtam hogy erre kapni fognak és egy előre betanult szöveget tök jól elmondtam! :wink:
A végén meg anyukámnak és magamnak is blúzt kellett vásárolni de más szinben és méretben és más fazonban kellett kérnem az eladótól.

dita75
 
 


Én a két kép közül azt választottam, amin tanultak a diákok. A másikon meg valami párocska ült egy hegy lábánál. A szituációban meg szobát kellett kivennem. Abban tök sokat segített a nő, főleg ő beszélt. Remélem az írásbeli sem lesz nehéz.



vicky79
 
 


Dita,
a long előtt megnézték tesómat, mondták neki, hogy pont most ovulált, ez volt kb. 3,5 hete,aztán még a méhét is feltöltötték.. :? Előtte egy nappal voltak együtt. A tesztje pozitív. A dokinő szerint a szurik nem árthattak, sőt. Reggel még drukkolt, hogy megjöjjön, most meg már azért, hogy ne..

KépKép
yadine81
 
 


yadine: Remélem tényleg baba van és velük is marad. Ha a dokinő azt mondta, hogy nem ártottak neki a gyógyszerek, akkor így is van. Majd írd meg, hogy mi van velük.



vicky79
 
 


Vicky
Gratula a vizsgához.

A francba, hogy ennyit kell szenvednünk egy gyermekért. Nagyon sajnálom bumi%

Ma volt anyák napja, íme a gyermekem:

Kép

timejka
 
 


Timejka,
nagyon helyes kispasi!

KépKép
yadine81
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert tanulnom kell. Holnap vizsgázok. :shock:

Bumi!
Fel a fejjel! Nagyon sajnálom... :cry:

Yadine!
Hát ez nagyon durva. Bárcsak sikerülne neki. És már lombikra készültek?

Timejka!
Nagyon szépséges a kisfiad. Milyen volt a műsor? Sírós? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


timejka: Nagyon vagesz kiskölyöknek tűnik. Gratula hozzá.



vicky79
 
 


Timejka, nagyon cukker a kisfiad, büszke lehecc rá!!!!!!!!!!!!!!


Vicky, gratula vizsgához!!!!!!!!!!

Ditus, Te milyen nyelven nyomod???,

Kép
pgsuska
 
 


Yadine, jól látom? Tesódék elmentek lombikra és közben babát várnak? Milyen dolgokat produkál az élet! Gratulálok nekik és remélem, hogy nem ártottak a szurik a babának!!++++
Vendég
 


Bikfy, nagy drukk a mai vizsgádhoz!!!

Timejka, Bence nagyon jóképű pasi lesz, a csajok odalesznek érte!

Vicky, ügyes vagy a nyelvvizsgáddal! MIlyen nyelv volt ez?
Vendég
 


Jó reggelt!

Twist,
köszi, nagy az izgalom. Tesóm szerint 4 hete volt a fogamzás.. Akkor viszont magasabbnak kéne lenni a hcgnek és az uhun is kellett volna látni valamit.. Nagyon-nagyon drukkolok nekik,olyan gonosznak érzem magam, hogy kételkedem. Én lennék a legboldogabb a világon, ha nagynéni lehetnék!

Bikfy,
mindent bele!

Megyek ablakot mosni, függöny már a gépben. Lemaradt a tavaszi nagytakarításból...dehát végül is még tavasz van... :)

Zuram főzi az ebédet, arany ember! :)

KépKép
yadine81
 
 


Yadine
Ha úgy gondolod megadom a címem, várlak :lol:

Kivételesen jó volt az anyák napi műsor, mindenki szerepelt, a gyerekem kicsit zavarba volt a sok ember előtt, de elmondta szépen a szöveget. Na ekkor potyogtam a könnyeim. mindig kukucskált, hogy hol vagyok. Aranyosak voltak a gyerekek.

Twist
Ne is mond a csajokat, már most rosszul vagyok, pedig azért még odébb van.

Olyan "rossz", hogy csak nekem van ilyen nagyfiam itt. persze szuper, hogy majdnem mindenkinek van már babája.

Zsuzska
Büszke is vagyok rá - mint minden anyuka a saját germekére - de néha úgy eltudnám valagászni. Nagyon akaratos, önfejű. Na de majd T is megtudjátok ha olyan lesz a gyermeketek.

timejka
 
 


Úgynéz ki hogy ma az írásbelim is jó lett, persze eredmény majd jó sokára lesz. Köszönöm a drukkokat, meg lett az eredménye. Hátha még a petikéim is így nőnének....

twist: Angol alapfok C típus.



vicky79
 
 


Vicky, az angol alap C típus király! Egyébként én kb. 100 éve franciából voltam középfokon és aztán megadták az alapfokot végül. De szerintem nagyon nehéz volt és összetett és annyi mindenre kíváncsiak, nehéz megfelelni. Így érzed angolnál is? MIóta tanulod?

Timejka, megértem, hogy az anyák napi műsoron potyogtak a könnyeid. :) Tündéri lehetett a kisfiad!

Yadine, és te hogy érzed magad az inszemik után? Minden okés?
Vendég
 


Twist,
köszi az érdeklődést! Hasam fájdogál általában esténként. Nem görcsöl, nem egy pontban, inkább sajog mindenhol. Zuram mindig kérdi, ez most jót jelent? Én mindennek örülök ami más mint az előzőnél... Még egy hét...olyan lassan telik az idő...
Nálad mi a helyzet?
Elmondtátok már a családnak???

Képzeljétek, meg lehetett volna kérdezni az andrológián a nővérkétől a spermiogram eredményét, jól elbénáztuk, pedig nálunk ez egyáltalán nem mindegy, és kíváncsi lettem volna hogy alakult..

Valaki tudja, hogy a Szegedi Kaáliban mekkora a várólista?

KépKép
yadine81
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt Mindenkinek.

Megint itt ülök a gép előtt és tanulok. Tegnapi vizsga jól sikerült, de hogy mi lesz 2 hét múlva, még nem tudom. Remélem, sikerül az is.

Yadine!
Nagyon sokat gondolok rád. Miért érdekel a szegedi intézet várólistája? Ne is gondolj arra, neked most sikerülnie kell. Tesódék? Hihetetlenül érdekes történet az övék. Na ez után mondom azt, hogy a lelki állapot egy csomó mindent befolyásol. Szerintem megnyugodott, hogy jön a lombik, és ez a lökés elég volt ahhoz, hogy megfoganjon a babája. Nagyon szurkolok nekik is. Milyen jó lenne, ha együtt lennétek babásak. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist!

Te jól vagy? Hogy viseled a másállapotot?
:wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok!


Most mesélek valamit, remélem az illető nem haragszik meg érte. Egy másik topicon olvastam, hogy a csaj tesztelni akart, leugrott a patikába, kért egy terhes tesztet. Pisilt és két csíkos lett. Meg is örült, de nagyon. Mikor elolvasta a teszt papírját, kiderült, hogy a patikus nő véletlenül összekeverte a dolgokat és drogtesztet adott neki. Na ez a durva. Innentől kezdve kétszer is elolvasom majd, mire pisilek. :shock: :lol: :shock:

Részben nevettem a dolgokon, részben meg megdöbbentőnek tartottam, hogy hogy lehet valaki ennyire figyelmetlen. Egy patikában így mellényúlni... Hát azért ez durva.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, nagy gratula a sikeres vizsgádhoz!!! Olyan kis oki vagy!:))))
Jópofa történet: Na, ez király, hogy a drogtesztje lett pozitív:) Hogy mik vannak!

Yadine, annyira jó, hogy a párod is ennyire szurkol!:) Aranyos tőle! Tudod, mindenféle fájdalom és rosszullét lehet jó jel!

Köszönöm szépen a kérdéseket, nagyon aktuális, mert éppen ma ünnepelhettem az első róka látogatást.))) Én abszolút jó jelnek fogtam fel, a párom meg bolondnak nézett, hogy örülök, miközben rosszul vagyok.)))) De hát én már csak ilyen vagyok, nagyon örülök minden újabb napnak, minden kismamis tünetnek, annyira élvezem az egészet, hogy csak na!:)))

A családnak elmondtuk már, igen. Először anyuméknak, aztán anyóséknak. Mert nagyon boldogok vagyunk és úgyis tudták, hogy nagyon régóta próbálkozunk. És akármi is lesz, ők már ennek is nagyon örülnek:) Hát, nagyon aranyosak, a férjemnek állandóan mondogatják, hogy tudod, hogy apuka leszel? Imádom, ahogy erről a témáról beszélnek, ilyen még sosem fordult elő velünk:) Már követelik az UH képet, de még nincs. És mindig kérdezik, hogy hány baba van? Tényleg nagyon örül mindenki, ez nekem nagyon sok erőt ad:)
Vendég
 


twist: Tanultam régen angolt még a középiskolában, de rengeteget felejtettem. Most meg november óta jártam heti 1x4 órában. Ennyi azért elég volt az alaphoz. Szerintem ez nem volt olyan nehéz, mint amire számítottam, szerencsére a szóbeli talán mindannyiunknak meg lesz. Hatan voltunk alapon és hárman közepen. A vizsgáztató csajszi mondta, hogy jó volt a felhozatal és ha a labort nem rontjuk el nagyon, akkor mindegyikőnknek meg van a szóbeli. Az írásbeli nehezebb volt, abban azért nem vagyok annyira biztos, mint a szóbeliben, de az index lezárásához a szóbeli is elég. Mondjuk örülnék, ha az írásbeli is sikerülne, mert a diplomához a c-t kérik. Nálad csak 20-án derül ki, hogy hány baba van? Örülök, hogy a család jól fogadta, már én is boldog lennék, ha ilyen jó hírrel szolgálhatnék nekik. De én azt hiszem megvárom a szívhangot, vagy a 12. hét végét, ha kibírom. Addig olyan rossz lenne magyarázkodni, ha mégsem jönne össze. A sógornőmék jártak így az első lombiknál sajnos.

bikfy: Már vizsgaidőszak van?



vicky79
 
 


Szisztok!

Bikfy
Gratula a vizsgához.

Gyerekemnek tegnap óta hasnemése van, reggel lázas volt, ma már egyszer hányt is. Tele van a t...m. Egyébként jól vagyunk!

A hőt reggel ágyból kikelés előtt kell mérni ugye? Éjszaka vagy 3x voltunk Bencével WC-n, reggel azért megmértem.

Dita, Monic, Dy és a többiek?

timejka
 
 


Sziasztok!

Az egész napot a párom szüleinél töltöttem, férj nem volt itthon ma, így Anyósom meghívott ebédre, aztán meg jót dumcsiztunk. A panel után jó volt a kertben üldögélni.

Bikfy,
mi leszel, ha nagy leszel?
Ari vagy, hogy gondolsz rám! Olyan jó olyanokkal megbeszélni a dolgokat, akik egyrészt átérzik a helyzetet, másrészt akár doktorálhatnának is a témából, ha értitek mire gondolok... :)

A drogteszt dolog eléggé gáz, mondjuk én mindig megnézem előtte a dobozát, ha olyat adnak amilyen még nem volt...

Jó lenne Tesómmal együtt babázni, Anyukámék nagyon vágynak unokára, szegény Anyukám majd csak győzze kapkodni a fejét, ha beüt a babadömping. :lol:

Vicky, szakdogaírással hogy állsz?

KépKép
yadine81
 
 


Timejka,
sajnálom a betegséget, remélem hamar túljuttok rajta!

KépKép
yadine81
 
 


Twist,

aranyosak a leendő nagyszülők!
Én is elmondom majd rögtön a szüleinknek, tesóknak amint pozitívat pisilek. Ha valami szerencsétlenül alakulna, úgyis az ő vállukon sírnám el a bánatom. Meg persze mindig tudják mikor voltunk inszemen, kérdeznék is ,hogy mi a helyzet. Mi ilyen együtt sírunk, együtt nevetünk család vagyunk. :lol:

KépKép
yadine81
 
 


yadine: A tervem már le van adva és egyszer már elfogadták, csak nekem kellett konzulenst találni hozzá és emiatt újra be kellett nyújtanom. Végülis már elkezdtem írni, az általános rész nagyjából már meg is van. Jó nektek, hogy ilyen "mindent együtt csinálunk család" vagytok. A mi családjaink 200 km-re vannak, bár eléggé képben vannak a beavatkozásokkal kapcsolatban. Azért én mégis óvatosan fogalmaznék otthon. Az a baj, ha az infó eljut olyan rokonokhoz is, akikkel nam vagy ilyen kapcsolatban és ha mégis történne valami, akkor olyan emberek tépkedik a sebeidet, akikre nem is igazán tartozott volna, csak amikor már tuti a baba. Anyukám is elég pletykás, tehát ha nem tudja tartani a száját, akkor ő sem fog tudni róla. Mondjuk akkor anyósom sem, hogy ne legyen sértődés. Már meg van rá a sztori "Most pihenünk egy pár hónapot." dumával. Hát nálunk ez így megy sajna.



vicky79
 
 


Vicky
Ahogy mondod.

Bencének még mindig tart a hasmenés.

Többiek hol vannak?

timejka
 
 


Timejka!

Eddig tanultam, most meg megyek dolgozni. Egész napra kiülök a gyerekekkel a játszótérre. :lol: -és napozok :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok az ellenőrzé szóbeli, úgyhogy végre befejeztem! :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi: És hogy érzed? Hogy sikerült?



vicky79
 
 


Bumi, sajnálom! De ami késik, nem múlik, fel a fejjel! :)

lilia

Kép
lilia
 
 


Sziasztok! Bumi, gratula a vizsgához!!!

Vicky, Timejka: nálunk el lehetett mondani a családnak, nagyon tartják a szájukat. (lekopogom!) Egy rokon sem hívott fel még, hogy gratuláljon. Minden leendő nagypapinak, nagymaminak lelkére kötöttem, hogy lakat a szájon. Még a tesóim sem tudják. És minden lépésről tudtak és így a tesztelésről is. És természetesen tudják, hogy bármi lehet még a 12. hétig. Ez benne van a pakliban. Ezt én is tudom, párom is tudja, mindenki tudja... De majd a 12. hét után pezsgőzünk, azt beszéltük meg a leendő nagyszülőkkel, addig még várunk:)
Olyan jó volt látni, ahogy örülnek.)))

Megyek lassan, nagyon álmos vagyok. Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Na előkerültem én is a hétvégéből...

Bikfy,
én ezzel a teszttel kapcsolatban csak egyet nem értek: hát valamitől az a drogteszt is pozitív lett!!! Gyereket akar, és közben drogozik???

Twist,
már csak 8 nap!!!

Csajok,
június 13-mal mi a helyzet? Kinek jó a talira???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
A drogteszteknél pont fordítva van. Ha pozitív, akkor az azt jelenti, hogy nem fogyasztott drogot.

Gyors kérdés: Nem én vagyok terhes, de az érdekelne, hány hetesen kezd pulzálni a baba szíve?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

BIKFY
Bogyinak 6+2-n már dobizott a szivecske.

Tegnap voltam pesten a kombinált teszten. Láttam őkelmét, hát még ilyen tündi produkálós babát..... :)
A lábai az égnek, kezeivel kalimpált, aztán feljebb csúszott pár centit és visszacsúszdázott. Annyira imádnivaló, kívánom hogy mindannyiótok megtapasztalja ezt mert én még ilyen boldog az életben nem voltam. Apával nagy volt a szerelem sokat gondolok rá vissza hogy milyen volt az első hónapokban olyan boldog voltam, de ez nem fogható semmihez!
Ez egy örök szerelem. :)

ülőmagasság: 58 mm :lol:
sajnos képet nem kaptam,de úgysem lehet visszaadni a képen amit ott láttam. Hihetetlen! :)
3 hónap és még alig hiszem hogy mindez velem történik és a nővérek dokik kismamának hívnak! :)

bocsi most mennem kell. anyuéktól írok, most indulunk tesómékhoz aztán haza!

pusz mindenkinek!

dita75
 
 


Ditus!
Dobok egy privit.

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok,

Bocsi a bepofátlankodásért, de hátha valakinek pont erre van itt szüksége (nekünk szerencsét hozott :wink: )

Profertil vitamin 165 db, 2009/08 végéig szavatos, harmadáron eladó! Egy nyári kúrára pont elég! Részletekért írj pü-t!

Van egy bontatlan doboz Marvelonom is, szívesen átadom valakinek.

Üdv
V.

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Ditus: Gratula az első trimeszter végéhez! Gondolom mennyire felemelő érzés lehet ez! :)

Bumi: Gratula a vizsgádhoz!

Hááát. Nem sok olvasni valót adtatok csajszikák! Igaz én azt is elfelejtettem :oops:

Katával mi újság? Tud róla valaki valamit?

hofeherke
 
 


Dita,
gratula a 2. trimeszterhez, és izgő-mozgó Bogyókához :lol:
Én a héten kezdtem a 3-at. Már hivatalosan is 7. hónapban vagyok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!!

Sűrűn kérek elnézést mindenkitől de nagyon meleg van az emeleten és nincs kedvem gép elé ülni meg most lakodalmazunk is és segitenünk kell egy két dologban és rohangálunk.

Twist az elején én is mondtam bárcsak hánynék aztán jött a reggeli róka és nem mertem felkelni nem szerettem a reggeleket.

Bumi nagyon sajnálom.

A vizsgázóknak gratulálok a többi vizsgához pedig sok sikert.

Tegnap voltam kombinált teszten.
Uh-n is voltam 5,49 cm a bébink minden oké vele és nagyon nyugis volt azt mondta a doki valószinű alszik.de a szívét ismét meghallgattuk.

Bikfy nekünk már 7 hetesen vert a pici szíve.

Képet majd később felrakom mert nem értek a skennerhez.

Este ha nem lesz nagyon meleg akkor jövök!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


VIUS
De jó hogy kaptál képet!
Mikor lesz meg az eredményed?

Gratulálok, hogy te is beléptél a második trimeszterbe.

LINA
Neked meg gratula a 3.hoz! 8)

dita75
 
 


Én holnapután is megyek kukucskálni az itteni dokkerhoz, de a Margitba sokkal jobb volt a gép. Sztem ebben megint csalódni fogok ami itt falun!
De legalább láttam ott hogy mindene megvan és annyira édi volt!
Kár hogy ilyen potya ultrahang nem lesz többet! :(

dita75
 
 


Dita,
az én dokimnak is nagyon vacak gépe van, de azért valami látszik. Amúgy ami nekik kell, arra a legrosszabb is tökéletes. Igaz ők nem is mozizni akarnak, hanem méricskélni.
Mondjuk pont júniustól már új helyen fog rendelni a dokim, és ott állítólag már jobb gép is lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita majd smsben értesitenek hogy hol tudom megnézni azt nem mondták hogy mikor de jövö héten kedden újra megyek dokihoz vizsgálatra akkor lehet hogy már ő tudni fogja.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ditus!

Köszi, engem valamelyest megnyugtattál. Szegény lány olyan boldogtalan. Pedig nem így kellene legyen. Neked még 1x köszönöm a gyors reagálást. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


a kép amit igértem 12-hetes bébink Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viuskám!

Csodálatos! Tiszta szívemből gratulálok hozzá!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: