Új privát üzeneted érkezett!

A neve: Sasmar Concieve Plus
lubricant
tudom, hogy otthon is lehet kapni, ugyhogy hajra! Es a honlapjan sok sikersztori is van, ami eleg motivalo...
Es igen Nika, csak apaval egyutt hatasos :lol: :lol:
Remelem nincs harag a kerti party miatt, nem tehetek rola, hogy 6 honap utan pont most jott Babicsek....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


köszike utána néztem nem vészes az ára 5400 ft.8 db aplikátor van benne

nika70
Salgótarján
 
 


Málna:
JAJ DE JÓ!!!! :D Nahát micsoda hír! Nagyon-nagyon gratulálok! :)
Az aggódást pedig ne vidd túlzásba, ügyes, életrevaló babácskád lesz, látod, már ilyen picurkán is jól időzített, és ügyesen bejelentkezett a rázós utazás előtt. 8)

Többiek:
Felőlem is tolhatjuk a találkozót akkor úgy, hogy Nikiee-nek is jó legyen. Meg hátha addig Bbercsi is előkerül, és kedve támad ismerkedni... :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 

 
 

malna: Ne már! Hogy a fenébe haragudnánk a találka miatt? Tök örülök, hogy "miattad" elmarad!!!! :D

mirci: Hol a fenébe vagy már? Mit csinálsz?
korenka
Szár
 
 


Malna,
ugyan mar, inkabb irigykedunk! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nem léptem le, csak dolog volt és (milyen meglepő) vendégek. 8) :D Kicsit nem nézek rátok és máris megszaporodott a csapat. :shock: :wink: :D :D :D

malna5:
Hatalmas cuppantós puszi. :wink: :D Ez aztán a kellemes meglepi (mert ugye sunnyogtál :twisted: :P )!!!! Juhuuuuuuuuuuuuu
A nyulak...ugyehogyugye? :D :D Nagyon szerettünk volna találkozni veled, de még jobban örülünk, hogy nem tudsz jönni. :wink: Az az all inclusive igen tetszett. :D :D :D
Ezek szerint pozitív lett a zselé teszt (is), a'szem akkor rá is ugorhatnánk mi is kollektíven. :roll:
csak apaval egyutt hatasos
Ne mááár, azt hittem csodaszer... :roll: :shock: :D :D

nika70:
Megkukkantotam az iwiw-en a fényképeket, nagyon aranyosak vagytok. :D Éééédes az a gyerek.

sz.veronika:
Nem számít, hogy az uramat szabadságoltam május elsejére...csak tologassuk a talit. :twisted: :P :D :D :D Jójó vicceltem csak, persze, hogy megvárjuk, míg bekötik nikiee fejét. :wink: :D De ne sokáig vakarózzunk, mert aztán nyár lesz, mindenki nyaral, kirándul és pikk-pakk itt lesz ám korenka ideje is.

Na...nem akar még valaki színt vallani? :roll: Most megteheti. Más nem terhes? :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci,
igen utána már nekem is eszembe jutott, hogy ti meg Rilkával jól lemondtátok ahova mentetek volna... :oops: Meg hát már a fű is itt van, stb... :lol: :lol: :lol:

Ja erről jut eszembe, hogy gyomirtóztak is, utána kérdeztük, hogy az a lóheréket is megöli? (mert van egy telepünk, amiben számtalan 4-levelű lóhere van...) azt mondja a kertész, hogy mindent a füvön kívül... Na hatalmas para, kérdeztem, hogy mit lehet tenni??? Azt mondja gyorsan lemosni... úgyhogy lemosogattam őket :) Remélem megmarad valamennyi... :roll:
Gyerek helyett lóheréket gondozok :lol: :lol: :lol:

Na...nem akar még valaki színt vallani? Most megteheti. Más nem terhes?
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Jo reggelt, itt vagyok. Eddig azert aggodtam, hogy osszejojjon, most azert, hogy megmaradjon. Lesem a tuneteket magamon, tisztara bedilizek lanyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Meg van egy tesztem, azt majd ellovom vmikor....
Szoval ezek a franya nyulak, mar negyedjere hoznak nekunk babot.... Lehet, hogy en nem is tudok teherbe esni csak Husvetkor?
Igy aztan nalunk mindenki decemberi.... Tiszta szivas...igy Karacsony elott ez a sok szulinap. de hat egyel tobb, vagy kevesebb, mar nem szamit.....
Ha hozzateszem, hogy a nevnapok is decemberben vannak, (dec.23., januar 1.), akkor meg teljesebb a kep. En sosem neztem meg a nevnapokat, amikor anno nevet valasztottam a lanyoknak. ez latszik :D :shock:
Apanak ma unnepelyesen megengedtem, hogy lealljon a vitaminokkal...azt mondta, annyit eszik tole, mint egy diszno...na azert nem feltem...189cm es 89kg. Mint az ujjam.
Lanyok mindent bele, hajra nyulak!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna5:
Ha meg már ilyen szépen összejöttek a szülinapok és névnapok december/januárra...kár lenne változtatni. Ajánlom figyelmedbe a Kincses Kalendárium decemberi és januári utóneveit. :D :D :D 8)
Nálunk egyébként ugyanez van, csak júliusban és augusztusban. 8)

Kép

Kép
mirci09
 
 


malna: Anno ilyenkor még tüsszenteni sem mertem, mert attól féltem elmegy tőle a baba..... szóval teljesen éretelek. :D Mikor tesztelsz megint? :D És minek? :D
korenka
Szár
 
 


Mirci,
de akkor nincs még pluszban ott a karácsony is! :D

Málna,
naná, hogy parázol!!! El tudom képzelni!!!
Igen, szerintem is akkor már legyen új babónak is decemberi neve, ne maradjon ő se ki a jóból! :))) Milyen rossz lenne a többieknek, ha meg ő kivételes :)

Nálunk meg az október a nyerő... párom, lánykám, húgom, nagymamám szülinapja :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Olyan edesek vagytok, ahogy drukkoltok nekunk... nagyon jo erzes.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna: De még mennyire, hogy drukkolunk. Én komolyan mondtam, hogy elbőgtem magam amikor olvastam a hírt. Annyira örülök, hogy el sem tudom mondani. TEgnap apának mondtam, hogy képzeld málna terhes!!! Nézett rám nagy szemekkel... aztán elmagyaráztam neki, hogy a málna nem a piros bogyós gyümölcs, de akkor sem értette, hogy egy sosemlátott nőért mit izgulok, de nem baj... Mi már november óta naponta beszélünk. Ez már viszonynak számít! :D:D:D
korenka
Szár
 
 


Hú, csak apa meg ne tudja mennyi viszonyom van itt :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Mirci: köszike szépen és ezek csak ízelítő képek :):)

Málna: hát hogy a fészkes fenébe ne örülnénk neked hogy sikerült :):)
ezek szerint apa is szedett valami vitaimnt? mert lehet az is kellett hozzá :D

Vera: hát ez az :9 ezt a sok viszonyt :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Szép napot!
Itt az egyik viszonyotok... :D :D :D :D
Van itt valaki?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Ja igen, azt nem irtam Nika, hogy a parom is szedett, e vitamint szelent es cinket. de csak nemregen kezdte, 1 honapja. Meg Bbercsi irta egyszer, hogy az o parja azt szedi, gondoltam nem arthat... persze nehez lenne meghatarozni melyik volt hatasos, szerintem minden egyutt.
Megkerdezte ma reggel, ehetnenk-e halat a hetvegen... halat!!!!!
Mondtam, hogy ha el akar kergetni a Husveti asztaltol, csak hozza azt a halat!
Erdekes kajakat eszek...leginkabb semmit. Megkivanom, megcsinalom, mire kesz, mar nem vagyok ehes.
Mirci en csak a te vonalzodat latom! Nagyon szurkolok a Nyulaidnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Husveti tervek? Ki mit csinal? Hova megy? Locsolkodas lesz nalatok?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna5:
Egyébként sem szereted a halat vagy csak most nem bírod a szagát sem?
Err felénk ilyenkor mindenki halat főz, süt. Holnap anyu is intézi, megyünk ebédelni, a hétvégén meg sonkázni. A kisfiam megy majd apukával locsolni hétfőn. 15 éve minden Húsvét hétfőn kirándulni szoktunk, de valahogy az idén nem intézte senki....lehet, hogy itthon maradunk.
Nyulak: én most bevettem a fejembe, hogy a jövő hónapban bizti összejön, mert akkor februárban szülnék. Anno, mikor még csak terveztük a gyereket, mindig arra gondoltam, hogy nyárit nem szeretnék, meg februárit sem, mert az olyan semmilyen hónap, nagyon nem szeretem. A nyári gyerek már bejött, most még egy februári aktuális. :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


De, imadom a halat. Csak nem most. Most jobbak a semleges izu-szagu kajak. (piritos, sonka ilyesmi)
Mi is kirandulni szoktunk HUsvetkor ha szep az ido, meg nem keso szervezni valamit...
Semmi baj nincs a februarral (bar en senkit nem ismerek, aki akkor szuletett), de egesz jo a logika Mirci...
Es mi van, ha maris osszejott?? Akkor Januari lesz..

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna5:
Nekem még ahhoz sem volt szerencsém, hogy a terhesség alatt ne bírjak enni. Egy alkalomra emlékszem csak, mikor a férjem pirítós kenyeret csinált. Ki kellett mennem az utcára. Ez is csak azért maradt meg bennem, mert amúgy nagyon-nagyon imádom a pirítóst. :D
Álmoskás is vagy?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Micsoda hírre jövök vissza! :) Malna nagy gratula, tudtam én, hogy hamarosan valaki babásodni fog! Vigyázz aztán magadra, semmi munka csak pihenés.

Nekem lezajlott küldföld, már azt hittem sosem lesz vége ennek a hajtásnak. Most még van egy kis utómunka, de próbálok azért már nem annyit stresszelni. Az esküvőig már csak egy hét van, de izgi. Főleg azért mert a páromnak még jópár dolog hiányzik. A lelkére kötöttem, hogy vegyen pl. cipot, amig oda leszek, de nem vett, most meg hétvégén be lesznek zárva a boltok. Tipikus pasi, mindent az utolsó percben. :twisted:

Remélem mindenki jól van és készültök Húsvétra és a pihire :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


malna: Nálunk az első trimeszterben tiltó listán van a hal. Nem szabad enni a sok nehézfém miatt...
Húsvét pihi, napozás és pihi napozás és egy kis pihi.... :D
Sütök kacsát vöröskáposztával, sonka és tojás, na meg püspökkenyér.

nikiee: Már csak 1 hét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szuper.

Szegény abberráltak és kukkolók. Eddig készültek, most meg oda a találka... :D:D
korenka
Szár
 
 


málna:értem ezt a cink stb-t hogy szedte a párod? van olyan készitmény amiben mind benne van vagy külön külön?

Nikiee drukk már nincs sok hátra a nagy napig :)

nika70
Salgótarján
 
 


itt van 1 vitamin, a neve
Pregnacare® His & Her Conception dual pack
Ebben 1 level nekem van, 1 level neki. De meg ezen kivul is evett cinket es E-vitamint. Tobbet, mint a napi ajanlott, mert utananeztunk es ebbol a kettobol lehet tobbet szedni. Pl A-vitamin-bol nem szabad. Itt teljesen normalis, hogy a fiunak is van vitamin.
Peldaul a fiu szervezetebe ugyanugy kell a folsav, hiszen a genetika fele tole jon!!! Ugyanannyi folsav van benne, mint a lanyokeban. Ugyis tel volt, szokott szedni telen multivitamint, hat most ezt szedtuk.
Igen Mirci en is ezen gondolkodtam ma, hogy lehet, most fogok lefogyni? Semmi etvagyam. Ma eddig 1 banant es 2 szelet piritost gyomoszoltem be..meg egy csokit is.....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


http://www.babatszeretnenk.hu/

Ezt talaltam az itthoni vitaminok kozul.
FER 14 a neve es ugyanannyi folsavat tartalmaz, mint ami a magzatvedokben talalhato.
Az ararol fogalmam sincs, viszont valamelyik topicban nagyon dicsertek.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak kihasználom a szép időt, és dolgozok egyfolytában. Az erdőben meg nincsen net. :)

Nekünk elég minimál húsvétunk lesz. Párom mindhárom nap éjjelén dolgozik. Talán anyu meg öcsém benéznek pár napra, lehet, hogy kirándulgatunk velük a környéken. Amúgy semmi különös.

Akkor most biztos, hogy jövő vasárnap nem lesz tali? Csak hogy tudjam, hogy szervezzem azt a hétvégét...

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Rilka,
Igen, akkor lefújtuk. Nézünk másik napot, amikor Niki nem éppen esküvőzik :) És hátha Bercsi is visszatér közben...

Nálunk itt a párom 15 éves kislánya pár napig Húsvét kapcsán, meg majd vasárnap lesz nagy családi összejövetel.
Nem én csinálom a kaját, de az eddigi tapasztalatok szerint biztos majd a kezembe nyomnak valamit, hogy pucoljam :))))))) Hurrá, amúgy nem főzök, az ünnepekkor meg belerántanak :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


nikiee:
Akkor már nálad zabszem effektus van. :D
Külföldön voltál??? :shock: Mit hoztál nekünk? :roll: :D :D :D :P

korenka:
Ennyi program, nehogy megeröltesd magad! :shock: :P :D A sült kacsa jóóól hangzik. :roll:
Hohóóó...a kukkolók még lehet, hogy betoppannak a friss fűre. Sz.veronika remélem süt pogit. :D :D :D :D 8)

malna5:
A te sikertörténeteden felbuzdulva én is szedetem az urammal a cinket, C és E vitamint. Szelént nem. Lehet ott a hiba. Az nagy mennyiségben halálos...nem? Nehogy elpatkoljon szegény... a nagy gyerekgyártásban. :shock: Okos ötlet nálatok az a duál pack.
Köszi a linket. :)

sz.veronika:
Imádom ezt a főzési undorodat, jót mosolygok mindig. :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


málna köszi 12500 ft ez a fer14 még meggondolandó
de átszámítva amit ti szedtetek az harmad annyiba kerül szóval ha megbeszélem vele akkor tudsz nekem majd küldeni olyat?

nika70
Salgótarján
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek!

Akkor ha jól olvastam elmarad a találkozó? És van már terv az új időpontot illetően?

Rilka: Szerencsés vagy, hogy egy szép erdőben mászkálsz munka közben, és nem egy irodában vagy bezárva egész nap :twisted: Ezt a részét rühellem a munkámnak. Mit dolgozik a férjed, hogy Húsvétkor is ügyeletes, ráadásul éjjel? Tényleg, hogy sikerült az az állásos megbeszélés pár hete?

Mirci: Miket főzöl Húsvétra? Mi ma megyünk vásárolni pár dolgot, sonka az biztosan lesz, imádjuk mindketten, aztán nekem kb. enynyi a főzés, mert vasárnap és hétfőn is családozunk. :)

Ma megyek ruhapróbára, remélem elengednek... :? :o

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikiee:
nekem kb. enynyi a főzés, mert vasárnap és hétfőn is családozunk
Ezzel én is így vagyok, szabadságoltam magam. :wink: :D Sőőőt, már ma sem főzök, ilyenkor halászlé van mindig, apu főzi. Holnaptól meg sonka kifulladásig. Ééén a fonottkalács részét jobban szeretem a Húsvétnak. :oops: 8) Vajjal, kakaóval. :oops: 8) :D

Igen, elmaradt a tali, mert kollektíven úgy döntöttünk, hogy megvárjuk, amíg sz.veronikáéknék kinő a fű. :D :D 8) Na jó, és még azt is, hogy bekössék a fejed. Ergó...neked kellene lassan mondani egy időpontot, hogy kb. mikortól jó neked és aztán egyeztetünk mi is.

Kép

Kép
mirci09
 
 


nikiee:
Ez már az utolsó próba vagy már el is hozhatod talán?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci:
Ez elvileg már az utolsó, de nem hozom még el, majcsak előző nap. Viszont most jutott eszembe, hogy elfelejtettem elhozni a cipőt :twisted: :twisted: :twisted: így nem tudom milyen lesz a próba. Mert hát együtt kéne próbálni őket. Arra már nincs időm, hogy hazamenjek érte, majd esetleg ha nagyon kétségeim lesznek a ruha hosszát illetően akkor visszamegyek majd kedden egy újabb próbára. Volt ott egy próbacipő (hupikék, kissé szakadt :) ) majd azzal megpróbálom, bár annak nem emlékszem a sark hosszára. Tudtam, hogy elfejtek valamit, olyan mérges vagyok magamra.

Nekem a tali talán júniusban lenne jó, májusban sokat leszünk nyaralni :)

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


a junius nekem szuper :)

nika70
Salgótarján
 
 


Júniusban nekem amit már előre látok, hogy nekünk a második két hétvége tuti nem jó, mert akkor nyaralunk. Tehát akkor marad a június 4-5 vagy 11-12.

Mirci,
na ja, én és a főzési undor... néha elgondolkodom nő vagyok-e egyáltalán :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


http://zsuzsafoto.blogspot.com/2011/04/gergo.html
Na feltette a csajszi a képeket egy pár darabot a blogjába :)

nika70
Salgótarján
 
 


sz.veronika:
Nekem is jó a június...eddig úgy van.
Ugyan nem attól nő a nő, hogy szeret főzni. Ezzel az erővel az én uram is nő,mert nagyon szeret. :D :D

nika70:
Megkukantottam a blogot, nagyon jó. :wink:

Ennyire főzitek a sonkát??? :shock: :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Sziasztok!

Én nem főzök, takarítok. :) Ilyen megkésve, mert csak az éjjel értem haza - megint mozgássérültekkel bandáztunk tegnap. Még jó, hogy anyuék csak estére jönnek, és hoznak kaját is nagyrészt.

Szóval akkor június? Az jó nekem is. A július biztos nem.
Júniusra kinő a fű is szépen... :wink:

Nika:
Nagyon jók a képek. :)

Keddig már nem nagyon jövök, szép Húsvétot mindenkinek! :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Jelentem a sonka kész! :) Már én is túlvagyok egy könnyed takarításon, márcsak teregetni kell aztán kész. :) Párom focimeccset néz a barátaival én meg élvezem a lányságom utolsó szabad szombatját! :D

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!

Kép

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


én nem főzöm a sonkát mert most vettem észre hogy ez már meg van főzve amit vettem :)

Boldog Húsvétot kívánok én is :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kellemes Húsvétozást mindenkinek!

Mostanság én is keveset leszek, most Húsvét kapcsán jövünk-megyünk, jövő héten meg itt a főnök, szóval napközben tuti nem vagyok, talán esténként lesz időm beszólni :)

Heh, BESZÓLNI :)))

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kép Hímes tojásos boldog ünnepeket kívánok!

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mindenkit meglocsoltak már? Nehogy elhervadjatok nekem! :)

Még mindig olyan fura, hogy már 2 terhesünk van! :) Reméljük így haladunk szépen tovább! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


engem nem locsolt meg senki :(:( apa tiszta takony így mamához sem mentünk :(

nika70
Salgótarján
 
 


Tisztára elérzékenyültem... a kisfiam ment locsolni. :roll: Csinosan felöltöztettem, megmutattam neki, hogyan kell használni a kölnit...magamon. :arrow: Én magamat locsoltam meg. Az is hatásos hervadás ellen? :roll: :D :D :D

nika:
Szegény apa. :? Hát hol fázott meg az a jóember ilyen gyönyörű időben? Vagy valami vírust kapkodott el?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Reméljük így haladunk szépen tovább
Igen, jó lenne...bár egy kis kakaót adhatnánk rá, mert fél évenként egy terhesség elég sovány. :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


sziasztok
Engem is meglocsoltak. Bar elegge megijedtunk kepzeljetek, elkezdtem barnazni 3 napja. Es a hasam is ugy gorcsolt, mintha meg akarna jonni..na teljesen elkenodtem, bar nalam ez nem ritka a terhessegeknel, nekem akkor sem tetszett. Itt Utrot nem irnak fel a progi-elegtelensegre, igy addig kutakodtunk, mig egy kisvarosban palastfu-teat nem talaltunk. Szombaton parom kocsiba ult, elment erte. Megittam egyet szombat delben, a barna azonnal elmult, de a gorcs meg ejjel is tartott (este ittam megegy cseszevel). Vasarnapra mar nyoma tunt mindennek, azota ovatosan jovok-megyek, de minden rendben.
Olyan tehetetlennek ereztem magam, mert tavaly ugyanez volt, elmentunk az orvoshoz, aki csak mososlygott, hogy ez termeszetes. Otthon egybol utrot irnak az ilyenre..
Egesz unnepek alatt jatszottunk, pihentunk, kar, hogy vege van!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


malna5:
Sajnálom ezt a barnás parát, de jól feltaláltad magad. Nekem lehet, hogy nem jutott volna eszembe a palástfű, pedig tudom mire jó. :shock: Örülök, hogy segített. :) Lehet, tudni, hogy miért nem írnak fel ott nálatok utrot vagy ehhez hasonlót?

Kép

Kép
mirci09
 
 


na végül csak meg lettem locsolva :) a szomszéd kiskölyök :) mi nem nagyon locsolkodunk én egyenesen utálom ezt ahagyományt mert mindig büdi leszek tőle:(:)
apa valszín tőlem kapta el :) mert előbb én voltam megfázva de rajta valahogyan csúnyábban jött ki :8 már most jobban van kicsit de még nem tökéletes.

Málna: okos csaj vagy kivágtad magad :) csak nyugi nem lesz semmi gond :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika,
engem apa csak azért locsolt meg, mert a kezébe nyomtam a parfümöm :)))
Sajnálom a betegséget :( Jobbulást!

Mirci,
jaj de édes lehet, ahogy megy locsolkodni! Nem csodálom, hogy elérzékenyültél :)
Nálunk vasárnap volt nagy családi összejövetel (apa rokonsága), voltunk vagy huszan... 1 db fiúnak jutott eszébe a locsolkodás, ő is elcsalt engem meg párom anyukáját, hogy más meg ne lássa, hogy locsol :shock:

Málna,
ügyesen kitaláltad, hogy mit tegyél! Nekem se lett volna fogalmam se, mint Mircinek... :roll:

Nálunk meg az előbb világosodott meg apa, hogy mi lehet a baj... az, hogy akció előtt beül egy forró kád vízbe... azt mondja most esett le neki, hogy hallott olyat, hogy anno a ruszki katonák ültek fel a forró radiátorra mielőtt bulizni indultak, nehogy babát csináljanak... nahát... 6 hónapba telt, mire erre rájött :lol:

Pálmit még ugye a másik lakásban gyártottuk le, ott zuhany volt csak fent a hálószoba mellett, a kádas lent volt a földszinten, de ő nem azt használta.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: