Új privát üzeneted érkezett!

Itt vagytok még?

Kép

Kép
princzike
 
 


Kislányok!

Hát mégis jövök......... :D
Képzeljétek, túlvagyunk egy nagy beszélgetésen, én megmondtam, hogy részemről vége ennek a házasságnak, ha nem tudom elmondani a gondjaimat. Megmondtam, hogy neki is jönnie kell egy vizsgálatra, feltéve, ha velem közös gyereket akar. Hát mit mondjak? Először meglepődött, de utána mindent elfogadott. Tudom, hogy nektek ez a katonavizsgálat egy piti dolog, mert már sokatok férje túl van rajta. De az, hogy az én férjem ebbe belement, az akkora dolog, hogy nem is tudom megfogalmazni.

Most újra tanuljuk egymást szeretni, tisztelni és figyelni egymás vágyaira. Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat, remélem most már végre minden rendeződik köztünk. Ha mégsem sikerül újra 1000 fokon égni, akkor viszont nem fogok félni attól, hogy váltsak. Mert én igenis boldog akarok lenni!!! :D
Mindenkit puszilok, bikfy
bikfy
 
 


Bikfy!
Ez szép eredmény tőletek és meglásd, ha már ott a baba. a férjed még jobban szeretni fog!
encike 2
 
 

 
 

Sziasztok!

Próbáltam Szöszke után kutatni, de semmi. Megtaláltam a blogját, de oda se írt május óta. Úgyhogy sajna nem tudni róla semmit. Nagyon eltűnt. Más topicokba is néztem, de mindenhol csak keresték egy darabig, és senki nem tud róla semmit. Tán egyszer csak felbukkan.

Amikor fenyegető vetéléssel kórházba voltam egy hétig futószalagon mentek az abortuszok. És én olyan kórterembe feküdtem ahol vegyes volt a társaság. Volt aki a 8 hónapba volt, volt aki félidős, én és egy másik csaj 5-6 hetesek, a többi meg abortuszos. Főleg színes bőrű, de voltak ott a magyar fajtából is. Volt egy csak aki 13.szor jött, ezt ő saját maga mondta vigyorogva. Na ez nem semmi volt. Én meg ott remegtem, nehogy elmenjen a babó a többiek meg vigyorogva mentek elvetetni.
Reggel mikor jöttek vizitelni a diri doki megkérdezte tőlem, hogy mi a szándékom a babával, én meg csak lestem. Azt is kérdezte, hogy tervezett baba és megtartom-e? Köpni-nyelni nem tudtam. Mondtam, persze tervezett baba és naná hogy megtartom! De nagyon szarul esett a kérdés, mert ugye akkor már másfél éve vártam a babóra. (jó persze a diri nem tudhatta, hogy én nem abból a fajtából vagyok, nem volt a homlokomra írva, de nekem akkor is rosszul esett ez a kérdés.)

Ranita: jobbulást anyósnak! Tulajdonképp mije sérült?

Princzike: mizu? Megjött már rendesen?

Bikfy: hurrrrrrrááááááá. Örülök, hogy átbeszéltétek a dolgokat!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Bikfy drága,
nagyon-nagyon örülök nektek :)

de van egy kérdésem: ha még el sem kezdtetek élesben próbálkozni, miért akarod őt elvinni egy katonavizsgálatra? miért gondolod, hogy nincs nála rendben valami?
mimilee
 
 


Sziasztok.
Kisvirág,meg szabad kérdezni,hogy milyen tünetekkel voltál benn a kórházban?Lehet,hogy annak idején már írtad csak én nem emlékszem már rá :oops: :oops: Ha gond,jöhet privibe is,nálam most nagyon aktuális lenne a dolog... :cry: sajna...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok.

Igen én vagyok. Folyton csak ígérgettem, hogy írok, aztán mindig annyit sikerül, hogy "jövök". Majd napokig semmi. Ezt szégyellem is, de egyszerűen amikor tudnék írni, az kb 2 óra a nap folyamán, és ezt követően már alszok.

A doki szerint alacsony a vérnyomásom,de szerintem az átlag 110/70 az jónak mondható. Vagy babával a pocakomban ez tényleg kevés? :?:

Na, szóval ígértem anyós sztorit, aztán gyermekkészítős sztorit, meg UH képeket is, ennek minél nagyobb mértékű pótlásán dolgozom most. Ha túl sok amit írok/írni fogok akkor ugorjátok át. 
Jaa, és egyikőtök írásában olavstam, hogy word-ben kell írni és közben tudok visszaolvasni…úgyhogy én is eszerint haladok. Bocsi ha régebbi dolgokhoz fogok esetleg hozzászólni.

Kezdem a babagyártással. :lol:
Nemrég próbálkoztunk, ami nálunk annyit jelentett, hogy nem védekeztünk már egy fél éve, de viszonylag ritkán és rendszertelenül voltunk együtt a párommal (miattam, vállalom :oops: ). Ekkor még nem is olvastam utána, hogy mikor mik az esélyek, csak tudtam annyit, hogy védekezés nélkül előbb utóbb ha minden oké baba lesz. Aztán…amikor egy ideje nem jött össze, furcsállni kezdtem. Ekkor utánanéztem, hogy a normál ciklus esetén 14. napon érdemes próbálkozni ill. akörül. Koleganőimmel beszélgettem erről a témáról, mire az egyik mesélte, hogy egy barátnőjéék a nagy napra elutaztak, és csak egymással foglalkoztak….majd nemrég születtek meg az ikreik. :o Olyan jót derültünk ezen…de a gondolat ott motoszkált a fejemben később is. Így jött az ötlet, hogy bár nem hangzik túlzottan spontánnak a dolog, de utazzunk el mi is. El is utaztunk 3 napra a Balatonra, és tényleg csak egymással foglalkoztunk. Ez volt az első olyan alkalom, hogy tervezetten bújtunk ágyba. És most itt a pocakomban a baba. Hozzátenném, hogy nekem hosszú évek óta normális és szabályos a ciklusom. Nekem ennyi a sikersztorim a babagyártáshoz. De ezt a hőmérőzést nem vállalnám…én csak hittem a számoknak…már ami a ciklust illeti.

A következő téma az anyós.
Két okom is van arra hogy ezügyben rövid legyek.Már amennyire lehet...főleg ha belelendülök. :cry: :cry:
1.ha erre gondolok, olyan ideges leszek egy idő után, ami már talán ártalmas a babára nézve
2.nem akarlak benneteket untatni
Szóval. Ahhoz hogy értsétek a kapcsolatomat ami az anyósomhoz fűz, egy rövid párkapcsolati előzetes. Nincs egészen két éve hogy együtt vagyunk a párommal, első másodpercektől fogva egyértelmű volt, hogy ez az ismeretség örökre szól. Előtte a páromnak egy 9 évig tartó kapcsolata volt, ahol is a hölgy, mikor kilépett a párom életéből csúnyán kisemmizte…szóval anyós azóta eldöntötte hogy a kisfiát védeni kell. Na ilyen feltételekkel kerültem be ebbe a családba…próbáltam és próbálok azóta is bekerülni. :roll:
Anyós aranyos volt egészen addig míg meg nem tudta, hogy babát várok. Vagyis az hoyg aranyos elég relatív, de a mostani állapotokhoz mérten mondhatjuk hogy aranyos. Előtte is voltak rendkívül unszimpatikus beszólásai, de azok még akkor nem érdekeltek.
Nem vagyunk házasok. Most hogy előbb jön a baba, nem is akarunk eskükvőt, csak ha majd legalább egy picit nagyobb lesz a gyerkőc. Mondtuk anyósnak, hogy kb két év múlva. Már próbálkozott a páromnál, hogy kisfiam azért csak kéne a baba miatt legalább egy polgári, de én ezt így külön nem akarom... és ezt a párom is megérti és egyet is ért. Szóval nincs esküvő.
Anyósnak mondta ezt a párom,azt hittem belenyugodott. Majd egyik alkalommal a múltkor kérdezte azért tőlem is, gondolom azért, hogy hátha én majd mást mondok…de nem. Na ekkor mi történt? Látsztott rajta, hogy elborult az elméje…és elkezdett üvöltözni, hogy akkor majd ő elveszi azt a gyereket, és elhozza és megkereszteli ,mert biztos azt sem akarjuk hogy meg legyen keresztelve ha már esküvőt sem akarunk., :shock: és majd ő lesz a keresztanyja..de mindezt olyan fejjel mondta hogy tényleg azt hittem vihetjüka sárgaházba.
Na de ez nem elég. Azóta mióta babát várok, akárhányszor megyünk hozzájuk, minden alkalommal meg kell hallgatnom, hogy vigyázzak nagyon magamra, mert ő nagyon vigyáz a kisfiára és hogy szeressem nagyon ezt a gyermeket (a fiát). Erre én felháborodva de csendesen mondtam, hogy nem azért fogom szeretni mert ő erre kér…aztán annyiban hagytam. Meg még olyat is mondott, hogy a párom nővérééknél is ő vette meg azt a ruhát amiben végül hazahozták a gyerkőcöt a kórházból, úgyhogy vegyük tudomásul!!!, hogy ennek a gyereknek is ő fogja megvenni azt. Beteg. Talán majd az én anyukám.
Erre már csak adalék, hogy miután én kiborultam, és egyik úton tőlük hazafelé sírvafakadtam és végigsírtam mind a 300 km-t hazafelé, a párom is megértette, hogy az anyja mennyire kikészít engem, és nagyon finoman megemlítette neki hogy tán pont nem tőlem kéne a kisfiát megvédenie, tőlem aki úgy szereti és éppen családot készülünk alapítani…és ne nekem adja azt a sok gonoszságot, amit az a másik nő érdemelt volna, aki kisemmizte a kisfiát. Erre fel, (mivel mindezt msn-en beszélték meg), az anyja nemhogy belátta volna az egészet, elkezdett engem szidni, hogy milyen vagyok én, hátbatámadom őt és nem szólok neki hanem a háta mögött direkt !!! síroka kocsiban, és csak azért csinálom az egészet hogy összeharagítsam őt a kisfiával. Na ez volt a vég… :evil: ...mikor ezeket olvastam, mert a párom megmutatta amiről írtak. Szóval, csoda ha nem akarom, hogy ott sertepertéljen, mikor a baba megérkezik, és próbáljuk hármasban a közös életet?

Arról nem is beszélve, hogy attól, mert a párom nővérénél természetes volt hogy anyósom ment segíteni, hiszen a saját lánya szült, neki eszébe sem jut, hogy nekem meg van saját anyám, és sokkal szívesebben venném az ő jelenlétét, mint egy anyósét, akihez mindössze másfél éves kapcsolat fűz, és az is olyan, mint amit megpróbáltam leírni…bár leírhatatlan.

Na jó…szóljatok ha ezek után még visszavártok…mert biztos kiutáltok innen hogy ilyen hosszút írtam.
Puszi mindenkinek, pakolok egy kicsit de közben olvaslak benneteket.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


princzike azért kapom a clostit mert kicsik voltak a petécskéim.....:(
párocskám már jol van..tulságosan is......:)
virág apukám most fogja elvinni megcsináltatni de előbb el kel vinnem a teló papírjait..sajna azt itthon hagytam:(
de ugynézki ki tudják pucolni:)
bikfy ez nayon jó hír hogy együt maradtok!!!!!!!!!!!nagyon drukkolok továbbra is!!!!!!!!
vernike hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nitácska a kérdésed,a mai nap után már nem is tudom.
Eddig ugye egész nap feküdtem szinte,pihentem nem is volt semmi gond.Ma egész nap az új házba voltam,fűtöttem,meg felsöpörtem az egészet meg kicipekedtem a könyebb dolgokat,de párszor éreztem megint,hogy beleszúrt egy kicsit.Nem tudom,azt hittem minden ok,mióta szedem a b6-ot azóta róka koma se volt...de a baba tuti ott van meg nől mert egyik nap csináltam mégegy tesztet,az előző halovány miatt és az olyan erős lett,hogy csuda...
szóval kicsit félek,de hétfőn már megyek dolgozni,ha csütörtökig nem javul,megyek vissza dokihoz majd...hát ennyi.Várom Virág üzijét,hátha okosabb leszek...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok Tündérbogyókák!

Köszönöm mindenkinek, hogy így szorítottatok értem, ez igazán jól esik.

Mimikém!
A doki engem elküldött egy hormonvozsgálatra, ezt biztosan olvastad. Azt még nem mondta, hogy a férjemnek kell mennie, de én azért ezt jó előre tisztázni akartam az urammal. Úgy voltam vele, hogy még csak vérvételre sem szánom rá magam, ha utána ő benyögi, hogy nem hajlandó dokihoz menni. Másrészt tudod, írtam neked, hogy nagyon meginogtam a kapcsolatunk szilárdságán és tudni akartam, mire hajlandó értem. Úgy voltam vele, könyörögtem már eleget a gyerek miatt. Ha csak egy rossz szót is szólt volna, én se szó, se beszéd itthagyom mint eb a szaharát. Nagy taktikus, bizonyára ráérzett a dologra, mármint hogy nem tréfálok, :evil: és rögtön beleegyezett.
Ja és még egy csomó negatív dolgot felvázoltam neki, csak azért, hogy beparáztassam, tudni akartam, mit szól rájuk. Annak ellenére, hogy nőgyógyász fóbiája van, elfogadta a tőlem hallottakat. Szóval, ha kell dokihoz jön velem, ha kell inszemezünk, ha meg az kell, akkor lombikozni fogunk. És ha még ez sem elég, akkor örökbe fogadunk, de én nem vagyok hajlandó gyerek nélkül meghalni. :D
Egyébként azt hiszem, uramnak majd mindenképpen mennie kell, ha jó az eredményem hormonügyben, akkor fél év sikertelenség után, ha meg nem jó a hormoneredménem, akkor rögtön. Azt mondta a doki, addig nem terheli meg semmivel a szervezetemet, amíg a férjem nincs kivizsgálva. De a lényeg, mi ígéretet tettünk egymásnak, hogy legkésőbb decemberben zebrásat lövünk. Emlékszel még Mimi? Úgyhogy sikertelenségről ne is beszéljünk!

A dokim legfontosabb mondata, amit ajánlok mindannyiunknak:
Bikfy! Nem lehet ezt a dolgot ilyen tudományosan megközelíteni! Tessék megnyugodni, és nagyon szeressék egymást! :wink:

Azzal nyugtatott, hogy a vérvételre is csak azért van szükség, hogy a középidőt be tudjuk lőni és nehogy előre ELPUFOGTASSUK a tuti befutókat. Cuki volt és nagyon megnyugtató. Nála szeretnék hamarosan szülni. És fogok is!!! :wink:
Ja és azt mondta, jó hogy vezetem a hőgörbét, neki ezzel sokat segítek, mert a véreredménnyel párhuzamosan így pontosan látja majd, hogy mi van. És csak csináljam tovább. Ezenkívül fel kellene szednem néhány pár kilót, mert szerinte nagyon vékony vagyok, e miatt is széteshetett a ciklusom. És megint felhívta a figyelmemet az ivás fontosságára.

Hát ennyi volt a kalandom a nőgyógyásznál, most visszaolvasok, és írok néhány gondolatot a többieknek is.
bikfy
 
 


Pingi!
Anyós ügyben nem tudok mit írni, hidd el, az enyém 100 körrel durvább. És ami nagy előnyöd, az az, hogy jó pár száz kilométerre lakik tőletek.

Mással nem tudlak vigasztalni. :wink:

A tiéd csak a gyerekednek akar ruhát vinni, míg az enyém kijelentette, ő még nem érzi magát nagymamának, majd szól, ha megérett a dologra, addig ne is legyen nálunk gyerek. Csodálod, hogy 1 éve nem állok vele szóba? Plusz még ennél sokkal durvábbakat tett, de hidd el, már nem tud ezzel idegesíteni. Mintha nem is lenne...
bikfy
 
 


Viri!

Megírnád Szöszke blogjának címét?
Vágjatok tarkón azért, amit most írok, de én azt érzem, hogy ő már nincs közöttünk. Adja Isten, hogy ne legyen igazam! De nem rá vall ez a fajta lelépés! És hogy máshova sem írt? ... :cry:
bikfy
 
 


Nitám!
Köszönöm, hogy gondoltál rám, te mindig olyan pozitív vagy és biztató. Köszi érte. Szorítok, hogy sikerüljön megjavítani a telódat. :wink:
bikfy
 
 


Sziasztok, vagyok én is. Apa dolgozik, mi meg a mamiéknál vagyunk.

Kisvirág!
Anyósnak szerencsére nem lett baja, csak az autónak.

Amikor én laparon voltam, szintén tele volt a szoba abortuszossal :( Én meg azért voltam ott, hogy egyáltalán teherbe tudjak esni. Ez elég szomorú. Én mondjuk olyan romát még nem láttam, akinek ne lehetne gyereke. Erről még tudnék hosszan írni, de inkább nem teszem.

Vernike!
Ne aggódj, minden rendben lesz, egy kicsit biztos megerőltetted magad. De ha nem vagy biztos abban, hogy minden ok, akkor azért szerintem inkább maradj otthon, aztán pihenj :!: :!: :!: .
Amí nincs vérzés, barnázás addig minden rendben van.

Pingi!
Anyós témára nem tudok mit mondani, enyém szerencsére tök normális. Szerencséd van azért, hogy olyan messze lakik. Próbálj meg ne foglalkozni vele, tudom nem könnyű. De az egész nem ér meg annyit, hogy idegesíts magad és árts a babának.
Hú, én nem is tudom hogy lehet az ilynek ellen védekezni :roll: .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Vernike!
Nem bírsz a gatyádban maradni? Minek pakolászol, meg cipekedsz te lány? Most nagyon vigyázz magadra! Tiszta szívemből szorítok neked de azt is tudom, hogy minden rendben lesz.
bikfy
 
 


Bikfy!
Jajjj, annyira örülök, hogy sikerült mindent megbeszélnetek. Most már biztos minden rendben lesz. Nagyon drukkolok :!: :!: :!: Biztos vagyok benne, hogy hipp-hopp jönni fog a baba és meglátod, a párod lesz a világon a legboldogabb :D :D :D .
Azt egyébként én is akartam kérdezni, amit Mimi :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Bikfy,
Én ugyan nem ismerem Szöszkét, de ijesztő amit írtál. Reméljük ilyenről szó sincs.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


bikfy probálok pozitívan gondolkodni!nemrég én is magambafordultam..de a tegnapi félig johír miatt bizakodo vagyok ismét!!!!! :lol:
azt honnan gondolod hogy már nincs köztünk????????én inkább csak babára gondolok hogy elment...... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike: írtam privit!

Pingi: az én vérnyomim a 100-110 / 68-72 között mozgott. Szerintem ez normális. Nekem nem mondták sose, hogy alacsony. Mikor szülni mentem akkor volt 130/80. Na ez nekem már sok volt :) Az anyósodra nem írok semmit. Ő „csak” jót akar nektek. Nehéz elfogadni, de nem tudsz mást csinálni. Örülj, hogy messze lakik és nem topog minden nap az ajtódba ;) És mondd meg neki hogy szülés után az anyud odaköltözik hozzátok és köszönöd, de elég lesz az anyud segítsége.

Bikfy: nem semmi az anyósod. Erre nem lehet mit írni. Hát remélem nem történt ilyen Szöszkével, de sose lehet tudni. :(
http://szosszkenetek.freeblog.hu/ Ez Szöszke blogja. Ide se írt semmit…

Ranita: azért az jó, hogy anyós megúszta. A kocsi meg pótolható. (bár a mai világba nehezen)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


nekem hála égnek egyszer volt alacsony a vérnyomásom terhesség alatt. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kisvirág.Köszönöm,ment a válasz.
Azt hiszem lányok a lecsót is kihúzhatom a sorból,nem szereti a manó... :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Nitám!
Legyél is pozitív és bizakodó, meglásd hamarosan beköszönt a kistesó. Ne kérdezd ezt a Szöszke ügyet, valamiért ha rá gondolok, mindig ez villan be. De már úgy bánom, hogy leírtam. Remélem nagyon, hogy én tévedek. :oops:

Viri!
Köszi a blog címét. :D

Ranita!
Te is nagyon cuki vagy, hogy szorítottál. Tudod, csak tesztelni akartam apit. De szerencséjére jó választ adott. :wink:
bikfy
 
 


bikfy semmi baj hogy leírtad..nyugodtan....
vernike meglátogatott rokakoma???????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megnéztem Szöszke blogját, hát amikor utoljára láttam, ez nem ilyen volt. Én úgy emlékszem, hogy már beszámolt a pozitív tesztjéről is, sőt az is benne volt, hogy mikor megy ultrahangra. Az egész nem is így nézett ki, én nem is értem, mi van. :?: :?: :?:
bikfy
 
 


Lehet, hogy mégiscsak Nitusnak lesz igaza és "csak" a babával történt valami? Persze az is elég nagy baj.
bikfy
 
 


én is megnéztem és valami május 23 az utolsó bejegyzés..ő után tesztelt pozit nem? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem is Nitának lehet igaza, ha még azt is kitörölte, hogy pozitívat tesztelt :( :( :( . Úgy sajnálom, ha ilyenkor az ember magába fordul, nem a legjobb megoldás. Szerintem.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Azt hiszem, júni. 26-án tesztelt pozitívat, július 10-re kellett mennie ultrahangra. És ha jól tudom, az ultrahangról már nem számolt be.
bikfy
 
 


én is ugy emlékszem hogy akkor kellet uh-ra mennie!
és utána tűnt el! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike: privi ment,

Bikfy, Nita: Szöszke jött pár napra haza magyarba, és utána azt hiszem arról még írt, hogy visszament, és majd megy uh-ra. A vonalzóján még mindig az van, hogy uh.júli 10. de az uh-ról egyik topikba se számolt be. :( Nem tudom hová lehetett. Találtam egy mail címet is, de szerintetek van értelme írni neki, mert nagyon eltűnt az egész netről.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág én már írtam neki mailt..de semmi válasz nem érkezett még most se :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok csajok! hát ma nagyon megijedtem....apival a garázsajtót borítottuk be, és amikor lezuhanyoztam utánna rózsaszínes valami volt a törölközőn. azt hittem meg fog jönni, de még semmi. Amúgy is lenne még egy heten. remélem nem jön meg....
Ma voltam dokinál és nem elfelejtettem vinni api régi eredményét :twisted: így nem írta meg a beutalót, majd jövőhéten menjek. :twisted: :twisted: Aztán akkor megbeszéljük, hogy mikor lesz az átjárhatóságim.

Vernike! ne izgulj, és pihizz!!!!! vigyázz magatokra!
Bikfy! nagyon örülök, hogy megbeszéltétek a dolgot. Remélem újra lángolni fogtok és boldog szülőkhöz menni fog a baba!szorítok, hogy így legyen!
Virág! az én vérnyomásom 100/60 vagy még ennyi sem. Így a magas vérnyomás nem fenyeget :lol: a doki is azt mondta, hogy nem az agyvérzés visz el :roll: .....az ideg :twisted: :lol:

Anyós téma: mindenki tessék befogni :lol: az én anyósom 2 percre lakik tőlünk, anyuék meg velünk majdnem szemben. úgyhogy el vagyok látva. Néha jó, de néha :roll:

Kép
kissedi
 
 


akkor mondom én..anyossal egy házba lakunk :? :cry: :cry: csak ő a földszinten mi meg a felső szinten.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


HŰ Nita! nEM SZÓLTAM!!! Én nem bírnám ki!!! Mi anyuéknál laktunk majdnem másfél évig, de azt se volt hawai!!! szeretem őket meg minden, de...

Kép
kissedi
 
 


kisekissedi nekünk sajna muszály..mert nem akarunk innen elmenni......szeretünk itt lakni..egyszer csak kinyiffan..amit már nagyon várok :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NITA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Edi,
nekem is volt ilyen rózsaszínes izé a múlt héten, azóta se semmi :roll: .

Mi is laktunk anyukámékkal, nem volt semmi gond, apával is jól kijöttek. De a legjobb külön, már nem szívesen költöznék haza.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Nita :P :P :P :P
Azért ennyire nem szeresd má :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita de ennyire nem szeretem..gyűlölöm!!!!!!!!!!!!! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ranita szted ezt mi okozza? Én azt olvastam,hogy ilyenkor lehet beágyazódás. elvileg nekem lehetne, mert a 10.dpo-n vagyok, és elvileg most lehet. passsz. remélem hogy az van :wink:
Nita hát elég szar lehet neked. Veszekedni is szoktatok? És a párod mit szól mindehhez, tudja?

Kép
kissedi
 
 


volt már pár nagy vita sajnos!!!!engem fel is jelentett a rendőrségen szeptemberbe..mondván nem bírja a képem.azthitte megilyedek de nagyot koppant!!!!!! :lol:
párom sincs joba vele..egyikünk se beszél vele max a párom de csak ha nagyon muszály....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edi,
A Te esetedben lehet a beágyazódástól, nálam tuti nem, mert pé után kb két nappal volt. Fene se tudja mi okozhatja, én nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. De meglepődtem, mert még sose volt ilyenem. Megijedtem először nehogy megjöjjön.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


lányok nemrég csináltam lh-t és szerintem majdnem pozitív már...sajna nem tudom feltenni a képet......így nem tudom megmutatni.. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engen ez az idő ma kikészített :roll: . Egész nap aludnék, olyan álmosság van rajtam, hogy csak na. Délután lefeküdtem a gyerekkel, aludtam egy fél órát, de fel kellett kelnem. Azóta is olyan vagyok, mint akit agyonütöttek. Apa meg még mindig dógozik :x .

Holnap meg nálunk búcsú lesz. Majd küldök nektek kakasosnyalókát, jó?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita én is így voltam. eléégé betojtam :?
Nita látom zajlik az élet nálatok!!!! NEM SEMMI!

Kép
kissedi
 
 


ranita api is alszik most is. Egész délután fájt a feje. biztos vmi front.
Tényleg búcsú lesz? A sógornőméknél is... csak nem egy helyen laktok? mert akkor közel lakunk egymáshoz, nagyon.. :wink:

Kép
kissedi
 
 


Hol laknak? Én eddig úgy tudtam itt van nálunk az utolsó búcsú.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita privi ment.

Kép
kissedi
 
 


kissedi zajlik bizony!de jol megvagyunk 3-an ..nemsokára 4-en!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eza beszéd Nita!!!

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?