Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Melcsi: Nálam az elején volt a pirítós, mert akkor szinte csak az maradt meg bennem! :? Igen, első unoka lesz, úgyhogy nagy az izgalom! :lol:
Nemsokára itt a november, hamar elmegy ez a kis idő! :lol:

Nita: Mensi még sehol? :roll:

Holnap doki! :)
zsu83
 
 


zsu nincs piri csak fehér krémes néha kicsit vizes folyás!
drukk a dokihoz holnap! :lol: :roll: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi!
Egy másiko topikban pont ezen az émelygésen vitatkozott velem egy csaj, hogy amiért émelyeg az ember nem biztos, hogy odabent minden oké. Teljesen kiakadtama hülyeségén, mert én is sőt a dokim is megerösitett, hogy tényleg oké minden, mert dolgoznak a hormonok.
És tényleg igaz, mert az előzö terhességnél nem éreztem semmit csak épp pozi volt a teszt és el is ment a baba.
Remélem most erősebbek leszünk és ragaszkodunk egymáshoz.

Lehet hülyeséget irok most, de imádom mindakét csajszimat, de tuti, hogy ezt a lurkot még jobban fogom szeretni, pont ezért, hogy maradjon meg. És ne legyen semmi gond.
encike 2
 
 

 
 

Sziasztok!

Vera! Gratulálok a kislányhoz! Milyen édes baba.

Nita! Milyen hormont néztek? Prolaktint? Nekem is mindig azt mondták, hogy 2 hét múlva lesz meg, aztán volt, hogy már 4-5 nap múlva kész volt. Ne izgulj, nem lesz semmi komoly baj!

Melcsi! Nagyon csinik vagytok! Hanna milyen édesen bújik hozzád. Örülök, hogy már jobban van. Nincs is eldeformálódva az arcod!

Zsu! Drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen a dokinál

Encike! Sajnálom rókakoma látogatását. Remélem, nem fog sokáig kínozni. Ne hallgass senki más hülyeségére, az a fontos, amit a doki mond és az, hogy te mit érzel.

Nálam még sehol piri. Pénteken csináltam egy negatív tesztet. Tegnap reggel volt egy pár csepp vér, aztán semmi. Ma is ugyanez. A hasam néha úgy görcsöl, mintha mindjárt megjönne. Sőt, némelyik görcs már szinte igazi mensis. Ráadásul most még fáj a fejem is. Hú, mennyit nyafogtam. Bocsi.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nita: A vizes folyás a pirit jelenti állítólag. Tényleg most akkor hány napja nem jött meg?
Erre a doki nem adott gyógyszert, hogy megjöjjön?

Kép
csucsu05
 
 


csucsu már a második menzinek kellet volna jönnie!nem adott gyogyszert mert megakarja várni a vérvételeredményét,nemakar nagyobb bajt csinálni!
kibirom már azt a két hetet!
kiriki rajta volt a papíron mit néznek,de már nem emlékszem,csak azt tudom elég sok mindent vagy 5 félét! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Persz emegértem, hogy megvárja a vérvételt bár azt hittem attól függetlenül adnak gyógyszert, hogy megjöjjön.
Na de ezt ők tudják. Lehet nem is kell 2hetet várni hamarabb meglesz .Igen sejtettem, hogy 2 ciklus lenne mert én azóta 2X mensiztem. Te előttem szoktál járni 1héttel. Na de most majd kiderül és jöhet a tesó.

Kép
csucsu05
 
 


ők igen tudnak mindent elméletileg! :roll:
azt mondta inkáb vá azon a két héten nem mulik semmi,de szerintem se! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike: nekem is azt mondta a dokim, sőt a védőnőm is, hogy az émelygés jó jel, mégha kellemetlen is, de állítólag a babó akkor tényleg jól érzi magát! :lol: Melcsi is mondta!

Kiriki: Köszi! :lol:

Nita: Ez a két hét már tényleg hamar elrepül, és utána biztos megoldódik minden! :lol:
zsu83
 
 


ehhez a ányingeres dologhoz annyit fűznék hozzá hogy a Mátéval semmi rosszullétem nem volt és makk egészséges!
szoval ez változo! :roll:
amugy én is azt érzem hogy utána rendben lesz minden és jön a kistesó! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Persze igazad van, hányinger nélkül se jelenti azt, hogy baj van a babával! :lol: Talán csak ritkább az olyan aki hányinger nélkül átvészeli, de te a szerencsések táborába tartoztál! :lol:

Jó éjt lányok!
zsu83
 
 


Igen mázlistának mondhatom magam hogy egyik babánál se voltak rosszulléteim! :lol:
jóéjt! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma a doktornéninél! Minden ok! :lol: Bekukkantottunk uh-val is, megnéztük a színhangját! :lol: Éppen mocorgott a picur! :lol: De képet nem kaptam! :?
Nekem a 25. héten lesz cukorterhelés!
Bejelentkeztem genetikai uh-ra a Bolgárkerékbe, szept. 19-én megyek! :lol:
Most megint megnyugodtam! :lol:
zsu83
 
 


zsu ez nagyon jo hír hogy minden rendben van!!!!!!!!!!!
a képet mondtad hoy kérsz?mert ha nem mondod nem adnak maguktol! :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: Örülünk,hogy minden rendben veletek :D Én is megyek dokihoz csüt-ön,de ott én sem kapok képet,de az is jó,ha láthatom!Nagyon úgy érzem,h seggen csücsül!Majd meglátjuk! :? Most már figyelheted ám a mocorgást is!Majd meglátod mekkora élmény! :D

Csucsu: Utólag is BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk! :D

Enci: Elhiszem,h belédrakta az ideget! :? Én is úgy vagyok,hogy a Hannát IMÁDOM! :D Ő a mindenem,de a Szonjára meg 9 hónapot vártunk,mire összejött,ŐT meg ezért IMÁDOM! :D Biztos ki kellett érdemelnünk,nehogy természetesnek vegyük,h minden egyből sikerül!

Nita: Minden ok lesz!Mi drukkolunk nektek!

Kiriki: Most már felétek is elküldjük a gólyákat! :D Már idelye lenne mi?!Van ismerősöm,akinél csak a prolaktin volt a probléma,kapott gyógyszert és 2 hónapra rá terhes lett! :wink:

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Nita: Nem mondtam a képet, mert nem számolta fel az uh díjat se, éppen hogy csak bekukkantottunk hozzá, de az is olyan jó volt! :lol:

Melcsi: Köszi! Én is drukkolok neked csütörtökre, majd gyere a beszámolóval! :wink: :lol: Már nagyon figyelek, főleg este amikor nyugalomba vagyok! :wink: :lol:
zsu83
 
 


zsu ilyen pillango mozgásokat vagy mintha a gázok bántanának olyanokat figyelj!
ha akarsz képet mindíg jelezd mert nem fogsz kapni egyszer én is jártam igy! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Figyelem nagyon Nita! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


várjuk a hírt az első mozgásról! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: Nekem Szabinánál olyan érzés volt az első mozgás, mintha kicsi apró buborékok pattanának a hasamban . Nem is tudtam , hogy az mozgás csak pont dokinál voltam és kérdezte most mit érzek. Mondtam mit erre igen mert éppen mocorog.
Onnantól kezdve , hogy felhivta rá a figyelmet már tényleg tudatosan éreztem, hogy ő :)

Kép
csucsu05
 
 


Haliho!
Nézzétek mit kaptam!
FERULANT

A FERULANT kapszula a férfi megtermékenyítő képesség támogatására szolgáló készítmény http://www.pharmafort.com/ferulant.htm



A gyermekáldás nagy örömet jelent minden családban. Érthető a fiatal pár fokozott boldogsága, ha hosszú várakozás és kitartás, esetleg orvosi segítség előzte meg a terhességet. A nehézségek, a stresszes várakozás elkerülése végett a gyermekvállalást elő kell készítani, ami lehetővé teszi, hogy optimális legyen a fogamzás, a terhesség folyamata, a szülés. A megfelelő előkészületek a leendő gyermek testi, szellemi fejlődését.is meghatározzák.

Korunkban annyi káros külső hatás, oxidatív stressz éri a fiatalok szervezetét, hogy már nem mindig képes optimálisan ellátni feladatát, igy a szaporodásban való funkciója is gyakran kárt szenved. Statisztikák szerint a fiatal párok 30%-a nehezen vagy egyáltalán nem éri el a kívánt terhességet. A meddőségért (12 havi sikertelen fogamzás) azonos mértékben felelősek a nők és a férfiak (40%), illetve egyidejűleg mindketten (20%).



A férfi eredetű meddőség

A női meddőség mellett azonos fontosságú lett az utóbbi időben a féfiak sperma problémákból eredő megtermékenyítő képességi nehézségei. A „spermaképben” (spermiumok száma, alakja, mozgékonysága) jelentős rosszabbodás állt be az utóbbi negyven évben. A huszonévesek jelentős hányadánál az ondó-folyadékában az ondósejtek száma a felére csökkent, nyolcvan millió-per-milliliterről 40 millió-per-milliliterre. Ezzel párhuzamosan a spermiumok mozgékonysága is jelentősen gyengült. Szerencsére ezek a próblémák már kezelhetők.



FERULANT - segítség a férfiaknak

A fogamzás előtt mintegy 2-3 hónap szükséges a fiatal pár szervezetének felkészítésére. A környezeti stressz (dohányzás, alkohol, családi- és munkahelyi megterhelések) csökkentése mellett szükség van a szervezet antioxidánsokkal, vitaminokkal való méregtelenítésére, valamint az ionháztartás (nyomelemek) javítására. A spermaminőség optimálására Magyarországon új készítmény a FERULANT kapszula. Klinikai vizsgálatok szerint növeli a spermiumok számát (51%), a spontán mozgékonyságának fokozásával (37%) segítséget nyújt a megtermékenyítéshez, növeli a fogamzás esélyét. A FERULANT készítmény fontos összetevője az angyalgyökér-kivonat (ferulsav tartalma), amely a tradicionális távolkeleti gyógyászat évszázadok óta alkalmazott „életenergiát harmonizálónak” nevezett növénye. Igazoltan adaptogen hatása van a hormonális rendszerre.

A készítmény L-carnitin tartalma, antioxidáns, vitamin és ión komponensei szinergista hatásukkal elősegítik a reproduktív szervek vérkeringését, egészséges állapot fenntartását. A FERULANT lerövidíti a fogantatásig szükséges időszakot. A készítmény fogamzást elősegítő kedvező hatását a Stanford University Medical School (USA) orvos kutatói igazolták. Azt találták, hogy a nem szervi, illetve genetikus okokból meddő férfiak megtermékenyitő képessége a 2-6 hónapos FERULANTkúra alatt teljesen egészségessé, normálissá vált és terhességet eredményezett.

Gyógyszernek minősül-e a FERULANT?

A FERULANTnem gyógyszer, hanem napi rendszerességgel fogyasztható kapszulázott készítmény. Habár alkalmazásának célja nem valamilyen betegség kezelése, a megtermékenyítő képesség természetes úton való fokozásának könnyű módszereként alkalmazható az úgynevezett „kemény" eljárások (mesterséges megtermékenyítés, termékenységjavító gyógyszerek) helyett.

A FERULANT vonzó, jól tolerálható, szabad választási lehetőség a férfiak reproduktív egészségének optimálására. Gyógyszernek nem minősülő, gyógyhatású készítmény a megtermékenyítő képesség támogatására.

A terméket meddő pároknak ajánljuk elsősorban, de tekintve kedvező hatását a férfi ivarsejtek védelmére, egészségére, valamennyi gyermeket kívánó, tervező pár férfitagjának célszerű szednie. Recept nélkül kapható. Rendelhető telefonon (06-30-2100-155) és interneten: www.pharmaforte.hu valamint megrendelhető gyógyszertárakban is.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Túlvagyok a védőnőn is! 55,5 kg vagyok, 30 dekát híztam! :lol:
Bár a két mérés között volt fogyás is! :lol:
Amúgy minden ok, megdícsért minket! Október közepén találkozunk újra, és most megint ő jön hozzánk! :?
De legalább szólni fog előre, nem csak úgy beállít! :)

Csucsu: Remélem már nemsokára oldalba rúg a babuci! :lol: :wink:

Encike: Hol kaptad ezt? :roll:
zsu83
 
 


zsu ha oldalbarug majd mást fogsz mondani! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De nagyot aludtam megint délután! :)
zsu83
 
 


én délután isteni huslevest csináltam!
Holnap meg valami husis ételt gondolok de még nem tudom mit!
Mákosgubát is ennék csak van egy nagy gondom nincs amivel le tudnám darálni a mákot :? :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fini a husileves! :lol:
A mákot én is mindig anyukámnál darálom le! :lol:
zsu83
 
 


de legalább letudod! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Áhoj dievčatá!

Jelentem megjöttünk Szlovákiából! Naggggggyyyyon jóóóóóóóóóóóóóó volt!!!!!!!!!!Még maradtam volna egy picit (csak páááár napoooooot!)
Szóval élménybeszámoló:
30.-án reggel mentünk gyorsvonattal Komáromba, csekély másfél óra volt az út, így nem volt nagyon vészes. Komáromba jött az unokatestvérem apukája értünk kocsival. Újabb egy óra utazás, na ez már cseppet kényelmetlenebbül. (Most képzeljétek el: Skoda Fabia (nem kombi) benne ül Papusom a maga 116 kg-val, Csabám 105 kg-val, én 107 kg-mal, meg anyu 80 kg-mal, plusz Feri bácsi! Erőteljesen lent volt a kocsi alváza!
Noh, végre megérkeztünk, természetesen házi ízek, igazi falusi fogadtatás volt. Végülis több mint tíz éve nem voltunk ott. (Ebéd: Tyúkhúsleves, májas hurka, kolbász, s némi pálesz - természetesen mind házi) Aztán jött a rokonság. Sec, perc alatt lettünk vagy húszan! Hát szó, mi szó lett mindjárt hangzavar. Természetesen mindenki anyu iránt érdeklődött, ő egy darabig bírta is a gyűrődést, aztán nagyon elfáradt! Első nap jó sokára kerültünk ágyba. Én kb. 20 másodperc alatt aludtam el.
Második nap kirándultunkegyet Nyitrára, egy nagyon szép helyre mentünk fel egy hegyre. Volt ott egy apátság szerű, aminek a templomját éppen felújították, de be lehetett menni. Képzeljétek, régészeti feltárás volt éppen, és emberi koponyák, meg lábszár csontok "lógtak ki a falból"... Éééérdekes volt...
Aztán indult a rokon látogatás ide-oda!
Mindenhol nagyon kedvesen fogadtak minket. Olyan jó érzés volt. Az egyetlen baj az volt, hogy mindenhol meg akartak minket szabály szerűen ebédeltetni. Amit az én gyomrom egyszerűen nem bír! (De azért segített egy kis pálesz! )
Harmadik nap már szomorú volt, mert ott lebegett felettünk a hazajövetel "szaga". Maradtam volna még! De anyu sikeresen elrontotta a hétvégét hazafelé a pályaudvaron. Vagy egy órával előbb kiértünk a pályaudvarra, mint kellett volna. Hogy a vonatunk melyik vágányra érkezik nem tudták megmondani biztosan. (Idő közben változott a vágány szám) Mondtuk anyának, hogy üljünk le az első vágánynál az árnyékba, és ha majd itt az idő, akkor átmegyünk a másikhoz (a többi vágányhoz először is át kellett menni egy felüljárón, és nem mellesleg mindegyikhez odatűzött a nap.) Ebbe anyu látszólag belenyugszik, öt perc múlva mégis közli, hogy menjünk át a másik vágányhoz. Mondom neki, hogy minek, mert ott süt a nap, és még több mint fél óra van az indulásig. Na erre elkezdett veszekedni velem, hogy én őt hülyének nézem, mert hát végül is ő csak egy roncs, és különben is szálljak le róla, és hagyjam békén! Hát mit mondjak elég szarul esett. Még meg is bőgetett. Unokatestvérem jött oda és vígasztalt, próbálta belém a lelket önteni. Így anyám végigduzzogta, az utat, s a végén még Papussal is összeveszett, mert szerencsétlen nem a hozzá közelebb eső pályaudvari WC-be ment a Délinél, hanem a messzebbibe. (Kb. harminc lépcső volt a különbség...)
A kedélyek megnyugatása végett, azóta kibékültünk anyával...

Remélem ti azóta babásodtatok!

Millió puszi

Kép
anda81
 
 


anda jo hogy viszajöttél!ha tudsz hozz képeket eme szép helyről! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hú mákos gubára már én is beneveznék. Régen ettünk. Lehet ma csinálok is.
Nekem mákot kell vennem.Nita miért nem daráltattad le ahol vetted? Vagy igy kaptad?


Zsu: Ne félj eljön még annak is az ideje mikoroldalba rúg. Azt hiszem majd meglepődsz:)

ANda: Itt is üdv itthon:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu így kaptam...nem tudom hol lehetne ledaráltatni?4
de az tuti ha megy áruházba veszek amivel le tudom darálni!
addig meg megőrülök ha nem ehetek mákosgubát!!!!!!!! :? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda: Üdv. újra köztünk! :lol:
zsu83
 
 


szia zsu hogy vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi, jól vagyunk! :lol:
Nemrég jöttünk haza Dunaföldvárról, meglátogattuk a dédimet! Sajnos változatlan a helyzet, sőt inkább rosszabb, nagyon levan, már menni se bír egyáltalán! :cry:
zsu83
 
 


sok gyógypuszit küldök a nagymamádnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
majd lassan hozhatsz pocisképet!
már bizti szépen kigömbölyödtél a multkori kép ota!? :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm! :lol:
Rakok fel, már a múltkor is akartam állatkerteset, de nem engedte! :? :roll:
zsu83
 
 


nagy izgalommal várjuk a képet!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! Én daráltan szoktam venni a mákot. Lehet a boltban többféle márkájú darált mákot kapni. Ha nem tudod ledaráltatni a tiédet, akkor vegyél daráltan. Így legalább csillapodik a mákosguba éhséged. Én a múlt héten csináltam. Nekem viszont a mák megvételével volt gondom. 4 boltban voltam, mire kaptam.

Zsu! Örülök, hogy manócskáddal minden rendben. A képeket én is nagyon várom. Sajnálom, hogy a dédid nincs jól. Kitartást mindenkinek!

Encike! Érdekes volt a gyogyi leírása. Te ezt miért kaptad? Jól vagytok?

Anda! Örülök, hogy jól sikerült a rokonlátogatás. Képeket majd tegyél fel, ha tudsz. Anyukád hogy van? Még meddig szabizol?

Virág! Merre vagy? Hogy érzed magad?

Melcsi! Gondolok majd rád a holnapi vizsgálaton. Tényleg nagyon örülnék, ha errefelé is jönnének a gólyák. Nekem már régóta rendben van a prolaktinom, és babóca sehol. Most férjecskémet fogják vizsgálni, mert egyelőre úgy néz ki, hogy nálam minden oké. Majd meglátjuk.

Hozzám vasárnap éjjel piri megérkezett, gőzerővel. Jól megkínzott első két nap, de ma már távozóban van. A sok idegesség biztos nem használt. Hétfő reggel a mamimat bevitték a kórházba, mert megint epilepsziás rohamot kapott, elvesztette az eszméletét. 24 órára bent tartották a kórházban, megemelték a gyógyszerét, aztán kiengedték. Tegnap délután pedig a nagynénémet vitték ugyancsak a sürgősségire, neki a szívével volt baj. Hála az égnek ma őt is kiengedték, viszont őt még vizsgálgatják bejárós betegként. Szóval zajlik az élet, csak nem úgy, ahogy én szeretném.

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki köszi a segítséget,megfogadom!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiriki: Sajnálom pirit. Bár ennyi rossz dolog mellet nem is csodálkozom rajta, hogy megjött. Kivánom, hoyg mostmár csak jó dolgok történjenek veled /veletek:)
Tudod a rossz után a jó jön!!!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kiriki: Köszönöm! :)
jaj, már megint az a piri! :evil: Sajnálom! :cry:
Jobbulást kívánok a nagyidnak és a nagynénédnek!
zsu83
 
 


Sziasztok!

Bekukk hozzátok!

Most nem tudok visszaolvasni, van újabb kismami??? A háttérből mindenkinek drukkolok ám!!!

Kiriki: Köszi a kérdést én jól vagyok. Émelygés már van rendesen, de vuk még nem volt. :) A szagokat egyenlőre jól bírom, bár tegnap vettem kamillás papírzsepit, aminek nem tetszik a szaga. Csak itthon vettem észre, hogy nem simát vettem. A leveseket kívánom nagyon. A sima kajákat nem sok kedvem van enni, de egész nap nem ehetek levest. A fáradság néha rám tör, de amikor csak tudok alszok délbe Kendével, így nem olyan vészes. :)
Sajnálom, hogy neked nem jött össze :( Jobbulást a nagyidnak és a nagynénédnek is.

Zsu: örülök, hogy veletek minden rendben. A dédinek jobbulást.
55,5 kg??? Nem semmi. Hány kilóról indultál???

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág: De jó, hogy benéztél! :lol:
Örülök, hogy minden ok veletek! :lol:
Köszönöm, szegénykém nagyon levan, de olyan jó lenne ha megvárná a babucinkat! :lol:
55 kiló 20 dekáról indultam, de voltam 54 is a rosszullétek miatt, de szerencsére visszajött rám, így most 30 dkg plusszal büszkélkedhetek! :lol: Néha aggódom, hogy nem-e kevés ez a hízás, de a védőnő nem mondott rá semmit! :roll:
zsu83
 
 


Zsu: most kíváncsiság kedvéért elővettem a régi kismami könyvem és megnéztem a kilóimat. Röhögni fogsz: 8 hetesen voltam 55,5 kg, aztán 17 hetesen 54 kg voltam. és még 20 hetesen is. :) 24 hetesen már 56, 35 hetesen 58 kg és szülés előtt 60 :) Szóval azt hiszem nincs semmi baj a súlyoddal ;)
Csak olyan furi volt olvasni, hogy 55 kiló vagy, és én meg 17 hetesen 54 voltam :) csak ez rég volt. :)
Ja és egészséges lett Kende! Szóval nyugi!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág, köszi, most megnyugtattál! :D
Te még 17 hetesen másfél kiló mínuszba voltál, én meg itt a csak +30 dkg-ért aggódok, hogy kevés! :lol:

Múltheti pocakkép, mondjuk bő felsőbe voltam! :lol: :
Kép
zsu83
 
 


Csucsu, Viri, Zsu! Köszönöm, a nagynéném már jobban van, szegény mamikám pedig sajna nem aludt az éjjel sem, mert fájt mindene. Most már tényleg jöhetne valami jó is.

Zsu! Ne aggódj a súlyod miatt. Örülj neki, hogy nem nagyon hízol. Szerintem a lényeg az, hogy a babócád fejlődjön! Csini pocid van. Sajnálom, hogy a dédid ilyen rosszul van, azért talán megvárja a picurkátokat.

Viri! Örülök, hogy jól vagy, kívánom, hogy rókakoma messzire elkerüljön. Ha tudsz, pihenj sokat, aludj sokszor Kendével.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki: Köszönöm! :lol:
Örülök, hogy a nagynénid jobban van!
Mamádnak meg sok-sok pozitív energiát küldök! :lol:
Nagyon örülnék, ha megvárná, mert olyan szeretettel beszél már most róla, megérdemelné, hogy együtt tudjon még velünk örülni!
És már a második ükunokája lenne! :lol:
zsu83
 
 


zsu nagyon csinos vagy a képen!szépen gömbölyödsz!!!!!!!!!! :lol:
Mátét ma felvették az oviba...jupppííííííííííííí :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Köszönöm! :lol:
Gratulálok Máténak a sikeres felvételhez, meg persze neked is! :wink: :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok!
Bocsi a lemaradásért, de az ovi most lefoglal.
Ma voltam vérvételen, holnap megyek érte.
Anyuéknak tegnap megmondtuk, hogy jön az unoka ismét.
Tesom válasza:
Hát hányan lesztek már???? Annyira tetszett.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?