Új privát üzeneted érkezett!

Lilla, privit megkaptam, egyetértek veled. :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy drukkoltok nekem! Nagyon jól esik és nagyban hozzájárul ahhoz, hogy pozitívan tudjam felfogni a dolgokat!

Brumm:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de mit jelent, hogy menjünk anyatanyára? Az egy web hely? :oops: Bocs,ha hülyeséget kérdeztem!

Jó hír! Anya ma egészen vidámka volt! A keze kezd mozogni, ez jó jel, viszont mindkét válla fáj, ami viszont rossz (az áttétek miatt!)! :cry: Vettem neki egy dísz napraforgót! Annyira örült neki, hogy ha Dáriusz kincsét tettem volna le sem lett volna ilyen boldog! Ezt olyan jó volt nézni! :D

Kép
anda81
 
 


Anda
Örülök, hogy anyukád ma vidám volt, és hogy örült a napraforgónak. Gondolom ez téged is pozitív érzésekkel tölt el.
Az anyatanya egy webhely, ahol ugyanilyen címmel, mint ez a topic csinált Ildi egy topicot, ahova téged is várunk. Azt nem olvassák idegenek és leírhatjuk azokat a dolgokat, amik nem tartoznak másra.

Ildi
Mi lesz anyatanyán? Kaptál választ gajditól?

Nekünk ma elég jól telt a napunk ahhoz képest, hogy a Balcsin jobb lett volna. Délelőtt bográcsoztunk paprikáskrumplit. Megint jött az egész family.
Holnap sajnos megyek dolgozni. :cry:
p__lilla
 
 

 
 

Jenny
Lassan mentek nyaralni. De jó lesz nektek. Készülődtök már? Dolgozol még, vagy szabin vagy?
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Szörnyű lett a nap. Mindjárt írom.

Anda: Nagyon sajnálom anyukádat. :cry: De azért jó, hogy örülni tudott az ajándéknak. :)
www.anyatanya.hu
Ugyanilyen fórum, mint ez, csak zárt, és nem látja senki más, csak a tagok. Azért hoztunk létre ott csapatot, hogy néha olyan dolgokról beszélünk, amit nem szeretnénk, ha kívülállók olvasnak, azt ott meg tudjuk tenni.
Regisztrálni kell, és ott a csapatoknál a 3. oldalon megtalálod ugyanezt a topikot. Jelentkezel, mi felveszünk, és lehet beszélgetni ugyanígy velünk, csak azt nem látja senki kívülálló.

Szóval rólam: Nagyon OFF lesz, bocsánat. ( Ezt inkább anyatanyán kéne írnom.)
A biztosító fizet, de csak a házban keletkezett kárt.
Az semmi, a kárbecslő tényleg nagyon jó szándékkal 61000-t leadminisztrált,(mi erre nem is gondoltunk) de ennyi. Mindez azért, mert a pince nem a lakás része, hanem mellékhelység, és az ottani ingóságok nem voltak biztosítva. No ez ebben a formában nem igaz, mert mi biztosíttattuk, csak rosszul könyvelték a szerződésben. Nekünk a ház 80 nm, a pince 20nm. A mi biztosításunk 100 nm-ről szólt, tehát a pincét hozzácsapták a lakás alapterületéhez, és mellékhelységként nem volt megjelölve.( Ugyanis a mi pincénk teljesen szigetelt, spájzkét haszálatos, fent nincs is spájz.) Abban a tudatban pakoltunk oda ideiglenesen le, hogy biztosítva van. Mi fizettünk érte díjat, de mégsem fizet a biztosító ilyenkor.
A kárbecslő mondta, hogy látja, hogy mekkora a kárunk, amit összeírtunk, lefényképeztünk teljesen reális, írjunk levelet a biztosítónak, bírálják el fentebb, de ő nem tud erre fizetni.
Levelet fogalmaztunk, alaprajzot készítettünk méretezve a házról, visszük a szerződésünket, és megpróbálunk kuncsorogni.
Ha nem fizetnek, nem tudom mi lesz, mert mi fizettünk pluszban 20 négyzetméterért, ami ha nem a pince, akkor nem tudjuk, hogy mi.
Ez az egy esélyünk van. mi lesz belőle, nem tudom.

No, mentem, bocsánat az Off-ért, de eddig egész jól viseltem, mert bíztam benne, hogy ha már elveszett, akkor legalább fizetnek.
Most kezdünk kicsit kétségbe esni.

Sziasztok!
JÓ éjszakát!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Lilla, igen, még dolgozom holnap is. Délelőtt még mosok, takarítok, pakolgatok. Aztán szombat délelőtt irány Pest, sóginőmékhez, és hétfőn meg a Mátra. Már nagyon várjuk, most is böngésztük a netet.
Ildi, nagyon sajnálom, de remélem jól tudtok kuncsorogni!!!
Anda, képzeld, az apukámnak adott valami antidepresszánst a doki, ami állítólag az izületekre is jó hatással van, ha gondolod, megkérdezem neked a nevét. Vény nélkül lehet kapni, és apunak ettől visszatért az étvágya is. Én is nagyon örültem neki, és kezd a búskomorságból is kijönni. Kitartás!!! Anyatanyára várunk!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Ildi: Hú ezek a biztositok milyen aljasok? Mikor fizettétek a 10nm akkor nem is reklamáltak mi? Mondjátok meg semmi baj de akkor visszamenőleg a többletet fizessék vissza hisz nem is annyit fizettek mint kéne. És neketek nem kellet tudnotok, hogy a pincét másképp kell belevenni a biztositásba. Én még ilyet nem is hallottam. Hisz nekünk a régi házon a pince is az alapterületben volt. Hisz valaki a pincét nem is annak számítja. ÉS ha valakinek a garázsból lopják el az autóját akkor az sem a házhoz tartozik?
Szóval menjetek csak feljebb és igenis harcoljatok.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Igaza van Erának, ez szemétség, amit ezek művelnek veletek Ildi!!!
Ja, amúgy az FHB azóta sem keresett minket. :D
De már nem húzom fel magam ezen, úgyis kijátszuk őket. Nyaralás után megyünk megnézni egy Móri házat. Remélem tetszeni fog, meg a tulajnak is a miénk, mert értékegyeztetéssel lehetséges lenne a csere. A nőci egy ismerősünk, talán sikerül megegyeznünk, és ha minden jól megy, talán még az ősszel költözünk? :roll:

Lilla, hogy telt a napod? Nekem ma lesz az uccsó melónapom!Juhéjjjj, aztán 1,5 hét szabi! :lol:

Ha már nem sikerülne ma írnom, akkor elbúcsúzom, mert este vendégeink lesznek, holnap reggel meg megyünk Pestre, nem hiszem, hogy géphez jutok. 17.-én jövünk haza, leghamarabb akkor jövök.
Mindenkinek nyugis hetet kívánok, jók legyetek, írjatok sokat!!!
Puszi!!!!

U.i.: Érdekes, hogy a nőivonalas utazási vonalzóm megy, az ovus viszont nem, pedig már 2-t is csináltam. Ezért most visszatértem a jó öreg Lilypie-hoz. :wink:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Ildi
Tényleg nem semmi ez a biztosító. Ezek is csak a díjat szeretik beszedni, aztán ha valami kár történik, akkor mintha a fogukat húznák. Ha 100 nm-ért fizettetek, akkor igenis számolják bele a pincét is a lakásba, ne pinceként vegyék figyelembe.
Igaza van Csucsunak, szerintem is harcoljatok. Hiszen vannak fényképeitek a kárról, meg ott a papíron a 100 nm. Azzal a 61ezerrel nem vagytok kisegítve, hiszen a károtok több százezer!

Jenny
Akkor már csak ma vagytok itthon.
Kívánok nektek nagyon jó pihenést. Érezzétek jól magatokat, kapcsolódjatok ki. Kiránduljatok sokat, és szeressétek egymást. :D
Örülök, hogy apukád jobban van az antidepresszánstól. Az fontos, hogy egyen, hiszen az ad energiát. Minden jót kívánok neki.

Anda
Próbálja ki anyukád is ezt a bogyeszt, hátha nála is pozitív lesz a változás!
p__lilla
 
 


Jenny: Nagyon jó pihenést és érezzétek jól magatokat.
Én meg lemaradtam a ház cseréről. Mostakkor lehet elcserélitek? Na az jó nem mert talán egyszerűbb is. Ősszel meg költözhettek is? Na akkor felgyorsultak az események?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Jenny: Nagyon jó nyaralást Nektek, jó időt, pihenjeztek sokat, kapcsoódjatok ki. Ott olyan jó a levegő. Irigykedek kicsit. :D
Persze az Fhb lapul. De majd jelentkeznek ám, csak malmaik lassan őrölnek. Őszi költözés, az nagyon jó!!!!! :D

Lányok: Köszönjük az együttérzést, megpróbálunk mindent. Meglátjuk,mi lesz.
Era: Igen, a garázsra is külön kell kötni. Arra kötöttünk is. De Pl: autóra nem kötnek. Ezt most is mondta a kárbecslő.
Lilla: Összeírtuk az összes kárt, 1milla 200ezer. A kárbecslő átnézte azért, azt mondta, reális. Csak ugye nem ezzel a résszel van a probléma.

DE én azt mondom, hogy a kárbecslő bíztatott, hogy vigyük tovább a dolgot, addig őrizzük a fényképeket. Gondolom, ha reménytelen lenne, nem mondta volna. Meg hogy várja a levelünket...
Majd lesz valahogy, visszük tovább.

Jenny, Anda :Szegény szüleitek. Ismeretlenül is annyira sajnálom, hogy ilyen betegek. Nagyon sok erőt, és kitartást kívánok a családnak is,és legfőképpen gyógyulást. Nem egyszerű ez a dolog. :(

Gioék mikor jönnek haza? Tudja valaki?

Megyek, szép napot!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat!

Anyatanyára jelentkeztem, most ha jól vettem ki a leírásból nektek kell engem felvenni! Várom! :D

Kép
anda81
 
 


Anda
Azt hiszem, felvettelek!
Azért nézd meg.

Ildi
Nagyon sok a károtok. :shock: :shock:
Mindenképpen tovább kell vinnetek az ügyet. A 60ezer semmi ehhez képest.
p__lilla
 
 


Lilla: Pedig most kezdek lemondani mindenről. Most úgy áll az ügy, hogy nem lesz belőle semmi.
Megyek anyatanyára benézek.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Anda: Tényleg fel vagy véve az anyatanyára, gyere Te is.
És Era Te is, és mindenki, aki eddig nem jött.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Anda
Küldtem privit!
p__lilla
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit!
Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Lillám!

Válaszoltam! :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Na anyatanyára regiztem igaz a csucsus nevemet nem sikerült aktiválni nem tudom miért. Igy Era73 lettem.

Kép
csucsu05
 
 


Anda
Köszi, szót is fogadunk. :lol:

Csucsu
Felvettelek. Várunk ott is!
p__lilla
 
 


Lilla: Köszönöm:)

Kép
csucsu05
 
 


De jók ezek a rucik. Lehet, hogy nekem még jók is lennének, de sajnos még nincs rájuk szükségem. :cry: :cry:

Anda, Csucsu
Örülök, hogy regisztráltatok.

Anda
Mindjárt utaztok. De jó is lesz. Sajna nekem már csak a tanévkezdés lesz itt a suliba, amit nagyon nem várok. Kezdődik újra a hajtás.

Jennyék meg már nyaralnak. Na, nekik a legjobb most.

Gioia
Várjuk a képeket!
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lillám:
Hogy vagy? Minden oks?

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Nekem ezek a rucik alapból kicsik lennének. És nem a magasságom miatt. :oops:

Lilla: Hova utaztok?
Jaj, de jó most Jennynek. Kikapcsolódás, jó levegő....
Lilla: Te hol tanulsz?

Én nagyon kicsit várom a sulit,(már három és fél éve alig tanítottam) csak rendben menjen minden. Ha nem lesz ki az óraszám, akkor nagyon nem fogom szeretni, mert engem fognak piszkálni érte. A tanítást várom, attól meg rettegek, hogy Bercus az oviban....és alig találkozunk. :cry:
Azért remélem, hogy minden rendben lesz.

Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ildi
Nem tanulok, eleget tanultam már. Iskolában dolgozom.
Sajna nem utazunk sehova, csak irigykedem a nyaralókra és akik még mennek nyaralni. Beszéltük a férjemmel, hogy jövőre elmegyünk 2 hétre, de legalább 10 napra. Annyira kevés 1 hét. De inkább nem is megyünk, mert jön/nek a baba/k. :D

Anda
Köszi, jól vagyok. És te?
Nem tartottuk be, amit a dokibácsi mondott. :P Inkább a te dokibácsidra halgattunk. :oops:
p__lilla
 
 


Szasztok!! Wiwre raktam képeket. Pusszantás.
Vendég
 


Sziasztok!

Ideértem. :) A tanyán már meséltem mennyi felé jártunk. Nagyon szuper volt mindenhol. :)

Ti meg jó sokat termeltetek :)

Jenny: jó nyaralást. pihenést nektek! Aztán pocakbébit hozzatok haza ;) Apukádnak jobbulást, szorítok, hogy ne adja fel!!!

Alma: te hogy vagy? Merre jársz?

Ildi: de jó ötlet ez a vasútpark. Kende nagyon szereti a vonatokat. Lehet ellátogatunk oda még idén. :) Sajnálom, hogy ilyen genya a biztosító. Remélem sikerül meggyőzni őket, hogy nektek van igazatok. Ne hagyjátok magatokat! Főleg mert tényleg elég nagy összeg a károtok.
Szeptembertől megy Bercus oviba? Vagy már járt tavasszal is? Azt elhiszem, hogy nem várod. Nem tudom nálunk is mi lesz, ha nem jön a tesó. Lehet Kende megy a bölcsibe. :(

Anda: jó sok dolgotok volt az elmúlt időben. Most már azért nyugisabb napjaid vannak? Drukk erre a hónapra nektek! Anyud hogy van? Figyi hallottam egy flavon max nevű lekvárról. Anyukádnak lehet segítene. Ha jól emlékszem rákos betegeknek ajánlják nagyon.

Csucsu: füled rendbe jött???

Lilla: ti mikor mentek konzultálni a dokival???
Hát igen a kórházba futószalagon mennek az abortuszok. Én mikor 6 hetesen vérezni kezdtem egy hetet kellett bent feküdnöm. És az egy hét alatt napi 2-3 abortuszos jött, én meg ott remegtem, hogy megmaradjon Kende baba. És ami a legszomorúbb, hogy volt aki vigyorogva csinálta végig. Az egyik színes bőrű csaj vígan mesélte, hogy ez neki a 13. abortusza volt.
Én is kérhetem a privit, amit Jennynek küldtél?

Gio: téged hogy talállak meg az iwiw-n? A tanyára, vagy privibe is írhatod.

Kertes ház: mivel apa és én is kertesbe nőttünk fel most iszonyatosan hiányzik a kert. Nem szeretem a panelt. :( Sose fogom megszokni. Kertesre meg egyenlőre nincs pénzünk. :(

Nekem jók lennének a ruhák, de hát nem vagyok pocakos, így minek… Nem is kér sokat a lány érte, de kár, hogy nekem nem aktuális. :(

Most megyek tanyázok kicsit :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Azzal a lánnyal kapcsolatban küldtem Jennynek, hogy zárjuk ki tanyáról, de már nem aktuális úgysem.
Nem semmi, hogy a csajnak 13 abortusza volt. Hány lehetett még azóta... A színesbőrű itt is csak vigyorgott.
Gioia-t az ismerősem között megtalálod. Tímeát keress. Tuti rá fogsz jönni melyik is ő, nagyon helyes. :D
p__lilla
 
 


Köszi Lilla!

Gio: bejelöltelek iwiw-n. Annyira szép vagy!!!! És a férjeddel együtt egyszerűen gyönyörű pár vagytok, illetek nagyon egymáshoz. Nagyon- nagyon sok boldogságot nektek!!!


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisvirág_30 2009.12.04 11:52-kor.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok! Végre van egy kis szussz a nagy rohanásban. Hétvégén már termékenyebb leszek, úgy döntöttem nem megyek sehova, hanem bezárkózom a lakásba, takarítok és relax.
Virág: tündéri a gyermeked! Olyan jó Neked!!!!!!!!
:)
Ildi: ez a biztosítós sztori nagyon gáz...Utálatos a sok bürokratikus szarság, már bocsánat.

Jenny: nagyon jó nyaralást!!! Érezzétek nagyon jól magatokat és egymást :wink:

Köszönöm a dicséreteket a képeket illetően, de ne feledjük, 2 órát ült rajtam a fodrász, egyet meg a kozmetikus. Gondolkodtam is, hogy vannak nők, akik ezt hetente min.1x megcsináltatják maguknak. Így aztán könnyű szépnek lenni állandóan a tvben pl :twisted: :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hű, írtatok ám.

Viri:Bercike nyáron töltötte a hármat, így csak ősztől lesz ovis. Nem is tudom, hogy lesz. A vasútpark ötlet is egyik kedvenc könyvsorozatunkból, az Anna, Peti és Gergőből van. A macipark is onnan jött. De ez a vonatos nálunk jobban bejött.
Neked hogy áll a hő? Ugye nem jött még piri?

Anda : A Viru amit írt Flavon-lekvár. Én is ettem egy üveggel az egyik fajtából. Lehet, hogy tényleg érdemes kipróbálni. Nagyon mondják, hogy jó. Van a Kid is, én azt ettem, szoptatáskor, terhességkor jó. No, engem az egy üveg annyira nem lódított előre, de ha több ideig eszi az ember, azt mondják jó.

Gio: ez van. A legújabb fejlemény, hogy a kárszakértő elment nyaralni, így még meg sem kapta a levelünket.

TÖbbiek, hogy vagytok? Era? Nálatok mi újság?

Sziasztok!
Jó éjszakát!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Borzalmas fáradt vagyok. Tanyán bővebben kifejtettem!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat,és én is nagyon drukkolok mindenkinek! :D

Gio:
Én is szeretném látni a képeket priviben elküldöd, hogyan talállak meg iwiwe-n?

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

Gio: hát büszke is vagyok a kis tündérkémre. Bár mikor hiszti van eléggé kivagyok tőle, de máskor meg egy kis angyal és teljesen levesz a lábamról. Egyébként fogalmam sincs hogy hoztuk őt össze. Másfél év eredménye, de sikerült :)

Ildi: még nem jött meg. Kopp-kopp (lekopogom) A hőm ma is fent volt. És ami nálam csoda, hogy ma vagyok a 14. dpo-n. Eddig amióta mérem a hőm (10 hónapja) sose jutottam a 13. napon túl. Úgyhogy most egy kicsit izgulok. Még nem merek örülni, mert már elégszer csalódtam.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Most néztem a hőd. Itt a munkahelyemen bejön az oldal, még amit régen elküldtél.
Drukkolok nagyon. Szép a görbe!
Mikor tesztelsz?
p__lilla
 
 


Nem merek tesztelni :) Nagyon félek, hogy nem azt látom amit szeretnék. Ha a 7végéig nem történik semmi lehet ellövök egyet. De nagyon izgulok :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jó reggelt!
Hát ma elég szar az idő. Mi lesz így a Balcsizásból? Tapolca után Szigligetre akarunk menni fürdeni. :( Bár még 11-ig kisüthet a nap.

Viri
Remélem, mire hazajövök látom a mai szép magas hőd. Drukkkk!
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Nyaraltunk egy kicsit pé-től keddig Tihanyban, és nagyon jó volt! :-)

Még nem is reagáltam a beteg szülőkre, én is nagyon sajnálom, és sok erőt kívánok! Néha eszembe jut, mi lenne ha az én szüleimmel történne hasonló, de elhesegetem, nem akarok ezen (is) aggódni.

Ildi, sok drukk nektek, ne hagyjátok magatokat! Sztem mindent el lehet intézni, ha folyton a nyakukra jártok, esetleg vmi jogi képviselőt szereztek.

Viri, neked is sok drukk!

Még mindig nehez bírom a meleget, és az elmúlt 4 hétben nem volt könnyű a mh-en sem. Ezek is hozzájárultak ahhoz, h nem jöttem, de igazából nem érzem már idevalónak a gondjaimat, örömeimet. Nagyon drukkolok mindannyiótoknak, és néha-néha még benézek, ha nem baj. :-)

Jövő hét csüt-ön megyek a 12. hetes UH-ra, ami miatt biztos fogok izgulni, de remélem nem lesz baj. Egy normális dokit is keresnem kell, mert ez az sztk-s nem túl bizalomgerjesztő. Van egy ötletem, hogy kit kérek meg, drukkoljatok, h sikerüljön, mert egy jó doki már elutasított.
Ja, és a jövő héten kezdődnek az orvosi vizsgálatok: labor, ekg, uh, és a védő nőhöz is el kell mennem.

Pusszantás Nektek!

Alma
f_alma
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok jelentem. De sajnos annyira kimerültek az energiatartalékaim, hogy most már gyakorlatilag csak a vegetatív állapot fenntartására vagyok képes. Még három nap és jön a SZABADSÁG!!!!!
Üröm az örömben, hogy nem megyünk Balatonra! Crying or Very sad No mindegy

Alma:
De jó hogy jöttél! Hiányoztál! :D

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a Balcsiról. Szerencsére mire odaértünk tűzött a nap ezerrel. Még nem volt túl meleg, de hamarosan 30 fok lett. Szigligetre mentünk végül, még sosem voltunk ott. Szép hely, jó a strandja, tiszta, 23 fokos a víz. Képzeljétek, van kialakítva egy kis öböl, ami fel van töltve homokkal. Olyan, mint a tengerpart. Kisgyerekeknek ideális. :D Csak a víz nem sós. :roll:
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Eltűntem egy napra. De annyi minden volt.
Alma: De jó, hogy jöttél!!!
:D Úgy irigylem a nyaralókat!!!! :)
Drukkolok a vizsgálatokhoz. Nekem ezek a mumusaim. :oops:
(Én örülnék, ha itt is írnád a gondjaidat, örömeidet, mert nekem sokat jelent ha látom, hgy másokat mi foglalkoztat babavárás közben, hogy élik meg az egészet.. Mitől tartanak, honnan merítenek erőt....Mert ugye én a lelki oldalával állok hadilábon a dolognak. )
Pesten így megy, hogy egy doki elutasíthatja az embert? Hű! Nagyon drukkolok, hogy igazán jót találj.

Lilla: Téged is irigyellek a Balaton közelsége miatt. JAj, de jó volt ott strandolni.
Egyébként ilyet kerestünk mi is, hogy homokos partszakasz legyen. Tudtam, hogy Lellén van, meg kicsi Siófokon, ( De ott most sok volt a döglött hal, ezért nem mentünk bele.) Szigligetről nem tudtam.
Mondjuk nagyon jó volt Fenyves, nem volt homokos part, de a trambulin sokkkal jobban bejött. :? No, azért még visszamennék pár napra.

Anda: Kitartás!!!!! Pár nap és lehet pihenni!!!! :D

Era????? Jövő héten állatkertezés? Mondjuk csütörtökön? Még a cirkuszt megnézem. Férjem már felvette az alkatrészt, így ahhoz nem kell alkalmazkodnunk.Mit szólsz?

Többiek is írjatok!!!!!!
Megyek. Sziasztok!
Minden jót mindenkinek!!!!!

Ildi
brumm
 
 


Ildi: Tamásom szabin van szóval ha jó az idő is mehetünk az állatkertbe. Egyeztessünk akkor. A cirkust a neten nézed meg?

Kép
csucsu05
 
 


Era: Igen, a neten néztük, augusztusban még van előadás, csütörtökön 17 órától. Elvileg foglaltunk két jegyet, hogy elfogadták-e azt nem tudom.
Azt írják, 4 éves kor előtt, ha ölben ül a gyermek, nem kell jegy. Szerintem ott fog ülni. (meg szerintem telt ház se lesz.)
Hát, remélem, hogy jó lesz az idő.
Egyeztessünk. Szerintem priviben elküldöm a telefonszámomat.
brumm
 
 


Na az jó Ildi. lehet nekünk is kéne menni cirkuszba.
Meg is nézema neten

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Hát, nem valami nagy most a forgalom.
Most jöttünk fel az udvarról. Tárcsán sütöttünk finom husikát, meg hasábkrumplit. Most meg nézzük az olimpiát, mert nemsokára lesz magyar is. Amióta megy az olimpia, amikor csak tehetjük nézzük.
Tegnap meg az udvart tettük rendbe.

Kinek hogy telt a hétvége?
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Most a tesóméktól írok. Bedöglött az otthoni monitor. Lehet holnap kapunk kölcsön egyet. Holnap reggel tesztelek, mert piri még sehol.

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Virág: amint tesztelsz ird meg mi a helyzet. Csúriban a kezem :)

Nekem : ma délben megjött. Már nem is tudok mire gondolni mi a baj. Nehéz ügy. Probálok potzítív lenni de nehéz ám. Na mindegy nem is agyalok mert meghülyülök.

Kép
csucsu05
 
 


én is mensi közepén. Pedig az elmult 2 hónapban nem is agyaltam ezen, azt hittem a meghitt nászutnak tán gyümölcse is lehet :? hát ez van...új hónap, új remények, nemde?
Vendég
 


Gio: Most néztem meg az esküvői képeket. Nagyon szépek voltatok. AMúgy minden oké volt?
Nászút milyen volt?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: igen, minden oké- Nászút nagyon kellemes, romantikus és szép volt. Most meg költözködésben vagyunk. Férjem még régi helyén prédikálgat ill. pakol és apránként hozza fel Pestre. Nekem még el kellene adnom 2 héten belül az egyik szobám bútorait, mert a lakásomba hugomék költöznek átmenetileg. Szval folyamatos pakolás és szervezés most még 2 hétig az életünk és szept.1-től immár végleg együtt lakunk!! :)
Ti jól vagytok Era?
Vendég
 


Gio: A bútorokat tedd fel az expresszre képekkel. Énis úgy adtam el mindent.
Köszi jól vagyunk. Bár kicsit a kedvem alább hagyott, hogy megjött. Nem ártem miért nem lehetek babás. A szivem mélyén ez zavar. DE amúgy nagyon jól vagyunk. A lányom 3hete teljesen szobatiszta még éjjel is. és napról napra okosabb. Ez éltet!! :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?