Új privát üzeneted érkezett!

Sirki: kőkemény 1 kg-ot!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sirkici!
Császár akkor bizos, ha nem fordul meg a szülés beindulásáig, ha véletlenül megfordulna, természetesen szülnék. Vagy legalábbis megpróbálnánk.
Doki bácsi is ezt kérdezte, hogy mikor akarok szülni. Én azt mondtam neki, hogy szombat kora délután, ebéd után. Családdal megbeszéltem, akkor érünk rá. :lol: Azt mondta ez az időpont neki is megfelel. Csak Klárikát nem kérdeztük meg, hogy ő vajon mikor akar megszületni. :wink: Viccet félre téve, fogalmam sincs mikor szülök. Doki azt mondta, ha fájásaim vannak, vagy magzatvíz elfolyt, beindult a szülés, menjek rögtön, ne várjak. Úgy tűnik nem híve a programozott császárnak. Így hát nincs most jobb dolgom, mint várni és izgulni, hogy mikor kell menni.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok,

Sirki így utólag én is boldog születésnapot kívánok!

Christell: ez már nagyon izgalmas! Mindjárt a karodban tarthatod a kicsikédet.

Gyabi: nem mondod, hogy a 25 hét alatt csak 1 kilót híztál :shock: ! Vagy valamit félreértek?

Kép
Kép
mirci74
 
 

 
 

Gyabi,
1 kg-ot? Mióta? Ugye nem összesen? Hisz már 25 hetes vagy! Na, de a lényeg, hogy nagyon ügyesen csinálod a pocaknövesztést! :D

Chris,
értem! Engem már megőrjitene a várakozás. Akkor mostmár nagyon izgi, minden nap lesem, hogy van-e már hir rólatok?! :D
sirkici
 
 


Mirci,
köszke! :lol:
sirkici
 
 


De igen , jól értettétek: összesen ennyit! Pedig eszek mint egy elefánt, csak szerintem lemozgom!!! :oops:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Na és itt az esti csupasz, zuhanyzás utáni kép:
Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi,
azért ez nem semmi, 1 kg-ot hizni 25 hét alatt! Szerintem rekordot döntöttél! :lol: És ami van hasad az csak a baba! Nagyon ügyes! :D
sirkici
 
 


Gyabi: Gyönyörű a pocid!! :D Szóval hogy összefoglaljam, pici fiad szépen fejlődik, te pedig fogytál! :D

Betsy: Köszi! A gyerekek szokás szerint gyönyörűűek!

Chris: Drukkdrukkdrukk!

Rólunk: 6390 g-ot nyomunk és 62 centisek. Erősek és egészségesek, mint a makk!!!!! Fordulunk hátról hasra, kedvencünk a Nyuszi, nyuszi, nyulacskám! 4 hós oltást jól viseltük, végig vigyorogtunk és beszélgettünk a doktornénivel.

Tényleg, kismamák, nem árt, ha felfrissítitek emlékezeteteket gyermek versek, dalok frontján! :wink:

Nóri: Réka szopi után, közben sosem sír! :wink:
jaimee1
 
 


Bíbi: Már nekem sem hiányzik a pocakom, te még nem vagy elég terhes sztem... :D :D :D :D Kimondottan jól esik, hogy lapos a hasam, mint kituggyamikor. Marha régen.
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a drukkokat. :wink:
Még mindig egyben. :lol: Kicsi lányunk nem kapkodja el a dolgot. (Amit jól is tesz, mert ma du.4-ig nincs dokink.) Azért most olyan felemás érzéseim vannak. Már nagyon szeretném, ha kint lenne, viszont félek is a szüléstől. De gondolom ezzel mindenki így van itt a finishben. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Csodaszépek a babák, és pocakok is! :wink:

Gyabi!
Nagyon ügyes vagy, hogy csak ennyit híztál. Már szép nagy a pocid.

Mirci!
Tényleg izgalmas már ez a várakozás. Nemsokára Te is megtudod!

Sirkici!
Néha engem is megőrjít ez a várakozás. Nagyon izgalmas. Nagyon várom már, hogy a karomban tarthassam kicsi lányunkat. Tegnap is nagyon magabiztosan mentem a kórházba, felkészülten, hogy itt tartanak és szülünk. Aztán amikor pipilni menet megláttam, hogy egy nőt toltak ki a műtővből, rögtön elillant a bátorságom. :?

Jaimee!
Nagyon ügyes már Réka, és jó nagyra nőtt. No persze bátor is, ami nem egy utolsó szempont. Még a doktornénitől sem fél. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!!!
Hát ez Kép van nálam is, fáj a torkom is takonytakonytakony...
Zolcsika jobban van, kevesebbet kell fújni az orrát és köhögése is csökken, Tündikének most van krízise, 37.8, köhög erősen is náthás. Mindig olyan kérdő tekintettel néz rám, hogy Anya , most mi van velem?
Most megyek is vigasztalni , jobb napot mindenkinek!
Puszi

Ja, 22 hétig én is csak 1,5kg híztam, aztán a végére meg 18 lett :oops: :oops: :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jaimee,
nagyon ügyes Réka baba! És igazi nagylány már! :lol:

Chris,
megértelek! Nekem máris felemás érzéseim vannak, hát még mi lesz később?! Mindenesetre neked nagyon mennek a drukkok!!! :lol:

Olik,
jobbulást nektek!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Gyabi, nagyon jól nézel ki!!!!! Gyönyörű a pocakod! És nem semmi 1KG!

Betsy, Bence nagyon ari a videón! És ahogy pancsizik!

Christell, itt a finis! drukkolok neked és gondolok rád a hétvégén!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Olik: nagyon megtetszettek a vonalzóid, így gyártottam én is egyet...remélem nem gond, hogy lenyúltam de annyira szépek!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Úgy látom Chris még nem szült meg, pedig azt hittem hirekre jövök! :)

Lányok,
lenne egy kérdésem! Meg kellene vennem a melltartót, amit szülés után fogok használni, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy mekkorát vegyek? Ha lemérem centivel, hogy most mekkora kell (melltartóba mérem), akkor az a méret jó lesz akkor is, ha lesz tejci, vagy vegyek egy kosármérettel nagyobbat? Ezt honnan lehet tudni, hogy mennyit fog nőni? Vagy ha tiszta pamut a melltartó, akkor engedni fog annyit, amennyit kell? Bocsi, de már meg kellene vennem, de nem merem, mert nem olcsók, és nem is az a gond, csak nehogy rossz méretet vegyek!
sirkici
 
 


:oops:
sirkici
 
 


SIRKICI: Én akkorát vettem, amekkora akkor volt jó, amikor terhes voltam. Mivel tiszta pamut, így engedett annyit. Kb. a normál méretedhez képest 1 mérettel nagyobb. Amúgy csak tejbelövelésnél kell nagyobb méret, ha kiszívja a tejcsit, akkor már nem akkora. Ha melltartó betétet is akarsz használni, akkor azzal is számolj. Én csak eleinte használtam szoptatós melltartót, melltartó betétet, már egy jó ideje nem. Valahogy engem zavart éjjel-nappal melltartóban lenni..Amúgy nem volt olyan drága, 2-3ezer Ft körül. A márkája Florance 88% pamut, 12% lycra, merevítő nélküli, ablakos.
Vendég
 


SIRKICI: Bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy 3 éve került annyiba, hisz én akkor vettem :oops:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Pici lányunk úgy tűnik jobban érzi magát idebent, így ebben a szeles esős időben nincs kedve kibújni.
Nyákdugóm meglépett, pocakom nehéz, és szinte mindig beton. Fáj, ahogy húzódik, de nem görcsöl, így szerintem kivárjuk azt a 4 napot. :lol:
Köszi a drukkokat! Ránk fér! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


JAIMEE: Boldog 4.hófordulót Rékának! :)
NIKI, CHRISSYY: Boldog félé éves szülinapot a fiúknak! :)
Vendég
 


CHRISTELL: NST mikor lesz legközelebb? Amikor én szültem Bencét, én sem éreztem fájásokat, a gép mégis 100%-os 2 perces méhösszehúzódásokat mutatott..
Vendég
 


Chris: Hű, Chris, szerintem nem húzod te már 4 napig... :D

Betsy: Köszi! :D
jaimee1
 
 


Betsy!
17-én lesz a következő NST.

Jaimee!
Gondolod, hogy nem húzzuk még 4 napig? :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Betsy,
köszi a reagálást, szóval akkor szerinted mivel akarok melltartóbetétet használni, akkor azzal hogy számoljak? Egy kosármérettel nagyobbat vegyek és annyi? Mert gondolom a körméret nem fog változni, ezért gondoltam, hogy amekkora kell most, attól egy kosármérettel nagyobb, de még jó, hogy emlitetted a melltartóbetétet, mert teljesen kiment a fejemből, hogy még annak is el kell férni, pedig pont ma pakoltam. :oops: :D

Chris,
szerintem abból az NST-ből már nem lesz semmi! :wink: :lol:

Jaimee,
én is boldog hófordulót kivánok Rékának! :D
sirkici
 
 


Sirki: Melltartóbetét mire jó? Én nem szeretem. Annyi erővel magamra is írhatnám: SZOPTATOK! Ugyanis vak is látja, ha "benn van". De bő tejű anyukáknak biztos jó és hasznos.

Chris: 17-én? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kacagnom kell.

Betsy: 100%-os? :shock: Én meg a 30%-osnál azt mondtam a szülésznőnek, hogy nem is hülyeség az epidurál. :D :D Azt hittem, meghalok.
jaimee1
 
 


SIRKICI: Nem tudom, most milyen méretű melltartót hordasz, gondolom, az is számít. Nekem terhesség előtt 75-ös volt, most 80-as, de lehet, akinek nagyobb, annak többet nől. Olyat vegyél, ami most jó szerintem, nem lötyög, de nem is feszül.
JAIMEE: És amikor burkot repesztettek, utána már 127%-ig mérte a gép, azt már éreztem rendesen. Tényleg, azt nem is írtad még, hogy miért lett Rékának második keresztneve is, és miért pont az Anna.
Vendég
 


Betty: Jó, hogy nem akadt ki a gép tőled! :D Nem füstölt?

Anna volt a nagymamám! Nem is tudom, evidens volt, hogy 2 neve lesz a babának, ha lány lesz.
jaimee1
 
 


Jaimee,
:shock: , én azért gondoltam, mert mindenki használt valamit, ha mást nem is, de ruha zsebkendőt, mert szivárog a tejci, és ne legyen olyan a melltartó. Én ezért vettem, de emigy még nem tudom! :oops: :roll:
Ha fiú lett volna, akkor nem lett volna két neve a babának?

Betsy,
oké, kösz a segitséget! Egyébként én sosem tudtam a méretemet, mert soha nem volt sehol olyan melltartó, ami nekem tökéletes lett volna, de most megtaláltam egy újságban, hogy hogyan kell méretet venni, és az szerint fogok, hátha igy bejön. :D
sirkici
 
 


Tábla:

Kép
sirkici
 
 


Sirki: Ja, értem. No, azért írtam a bőtejű anyukákat.... Nekem sosem szivárog, csak szopi közben, akkor sem mindig, de ha mégig, pelenkát használok.

Hajrá Chris! Azért írsz ugye, ha elindultok a kórházba?
jaimee1
 
 


Sirki: Ha fiú lett volna, egy neve lett volna. Örültünk volna sztem, ha egyetlen névben közös nevezőre jutunk Apával. :roll: :roll: :roll: Úgy mentünk szülőszobára, hogy fiú nevünk nem volt a Tiboron kívül, amire apának vétója volt. Nem is tudom, mi lett volna, ha mégis kukis születik..... :D
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!
Olyan aranyosak vagytok, hogy így izgultok értünk. Már mi is csupa drukkban vagyunk. Várjuk, hogy mikor jön el a pillanat. Én már nagyon türelmetlen vagyok. Rossz ez a várakozás.

Sirkici!
Lehet, hogy nem lesz semmi a 17-i NST-ből, de én még nem érzek semmit. :wink: Beírnád nekem a táblába, hogy 14-én védőnőhöz, 17-én NST-re megyek?! :wink: Köszi!

Jaimee!
Remélem is, hogy nem húzzuk már 17-ig. Már nagyon türelmetlen vagyok. De még nem érzek semmit. Fájások naponta talán, ha van 6. De az is csak nagyon enyhe. Tudom, csak egy pillanaton múlik. Egy pukkanás, és már indulhatunk is. Persze, hogy írok, ha elindultunk a kórházba. Időben kell indulnunk, mert kb. 40 percre lakunk a kórháztól. Szülés után valószínűleg a férjem fog neked írni, ezért ne lepődj meg, ha idegen számról megy az sms. Mindenképpen tájékoztatlak a fejleményekről.
Boldog hófordulót Rékának! :wink:

Betsy!
Nem semmi méhösszehúzódások voltak. Én sem érzek szinte semmit. Picit fáj csak időnként apocakom, amikor meg is keményedik, de egyébként jól vagyok. Mindig a férjem hord le, hogy pihenjek, ne mászkáljak. Ma is megnéztem őket a háznál, fűtést szerelnek. 10 perc múlva már azt kérdezte, hogy nem akarok még haza menni, mert nekem pihenni kéne. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jaimee,
ja, akkor lehet, hogy nekem sem lesz rájuk szükségem, de majd meglátjuk!
:lol: , akkor még szerencse, hogy lány lett! :wink:

Chris,
okés beirom, és mindjárt fel is teszem a táblit, hogy még lásd magad a pocakosok között! :wink: :D
sirkici
 
 


Kép
sirkici
 
 


JAIMEE: A gép helyett én füstöltem, mert ha úgyis császár, akkor minek szenvesztetnek.. Boldog névnapot Popi-apunak :)
SIRKICI: Nekem még a melltartó betéten is átütött a tej, lehet azért, mert kevés a hely tárolni ;)
CHRISTELL: Majd írd meg, mi volt a védőnéninél. Mondott e valamit az aktuális súlyodon, vérnyomásodon kívül :)
Vendég
 


Bencének nagyon boldog hófordulót! Friss fotók esetleg?
Popi apu üzeni, köszöni! :)
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!

Betsy!
Délután megyek a védőnőhöz, de megírom, hogy mit mondott. :wink: Bencének boldog hófordulót! Milyen gyorsan elment ez az 5 hónap. Milyen nagy legény lett. :wink: Minden császár előtt hagynak vajúdni? Neked hogy vették észre, hogy Bence belekakilt a magzatvízbe? Vagy a fájások miatt repesztettek burkot? Bocsi, ha már írtad. :oops:

Jaimee!
Boldog névnapot Réka apunak! :wink:

Mindjárt lelóg az elefántom ormánya a vonalzómról! :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Szerintem én valamit nagyon bénán csinálhatok, hogy ennyire nincs időm gép elé ülni!!

Alexi most fog ébredni, de addig is írok pár sort!

Gyabi: nagyon szép pocid van és le a kalappal, hogy csak 1 kg-ot híztál! Én ilyenkor már azt hiszem az 5-nél tartottam!! Csak így tovább!

Olik: jobbulást a családnak!!!

Jaimee: Réka baba tényleg szép nagylány lett...Én ma fogom mérni a fiatalembert, de szerintem még mindig 7 kg alatt vagyunk, mondjuk nagyon formás így is..Ahoz képest, hogy milyen minimanó volt :shock:

Christell: ez tényleg elég vicces, hogy a következő nst 17-én lesz!! Húú, nagyon izgalmas ez a rész már :lol: :lol:

Betsy: hogy vagytok?

Nálunk minen oké, nagy buborékfújásban vagyunk...Állandóan csurog a nyála és nagyon élvezi, hogy fújhatja...Olyan édes...De amint hallom ennyi volt a pihenés! Még jelentkekzem


Puszi mindnenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betsy,
szóval semmi sem garancia, majd meglátom mi lesz nálam! :D
Bencének nagyon boldog hófordulót!!!

Jaimee,
párocskádnak én is gratulálok a névnapjára!

Chris,
kiváncsi vagyok mit mond a védőnéni! Ez már tényleg nagyon izgi!

Bambika,
veled mi van? Hol vagy? Hogy vagy? Te is napokon belül szülsz!
sirkici
 
 


Lányok!
Úgy megtetszettek az új vonalzóitok!
Remélem nem baj, hogy én is csináltam egyet. :oops:

Heni!
Tényleg már nagyon izgalmas. De szerintem kislányunk megvárja azt a 2 napot. :wink: Nem készültek új képek a kislegényről? Tehetnél fel párat. Már biztos sokat változott mióta láttuk.

Sirkici!
Én is kíváncsi vagyok mit mond. De szerintem azon kívül, hogy majd sokalja a súlyomat, és meghallgatjuk a szívhangot, nem sok mindent. Hogy vagytok? Hogy telik az utolsó hónap?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,
én még ezt a hetet tervezem szaladgálni, mert még holnap lesz az utolsó gép ruha kimosása, azután még van a száradás, vasalás, és csütörtökön dokihoz is kell mennem, utána meg már remélem az utsó három hetet pihenhetek, bár sosem lehet tudni mi jön még közbe. Ja, meg ma délután a spájzot fogjuk pakolni, van új polcunk bele, de legalább itt lesz anyu, majd ő segit, egyedül már nem birnám!
Várjuk a hireket! :D
sirkici
 
 


Sziasztok,

Chris: én azt hittem, hogy már hétvégén meglesz a baba. Nagyon izgalmas ez az időszak, és veled izgulok én is.

Ahogy ígértem rakok fel képet a gyerekszoba falról. Hát íme. (a bordűr természetesen nem ferde csak én bénáztam a fotózásnál.
Kép

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:majd gyere doki után, hogy mi volt, kíváncsi vagyok Rátok!És nekem tetszik a színválasztás, meleg szín és mindkét nemnél jóó! :wink:
Vendég
 


Igen Nóri!

Pont abból az okból választottuk ezt a két színt amit Te is írtál.
Holnap mindenképp beszámolok mi volt dokinál.

puszi

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci,
de aranyos a kiselefánis tapéta! Irígykedem... :oops: :wink: Remélem hamarosan én is hasonló dolgokkal foglalkozhatok!
Vendég
 


Arikon: tiszta szívemből kívánom, hogy így legyen minél hamarabb! Nagyon-nagyon várlak már Titeket ide!!!!!!!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mindenkinek köszönöm Bence nevében is a hófordulós köszöntéseket! :lol:

CHRISTELL: Engem mindkét császár előtt hagytak vajúdni. Az elsőnél azért, mert vártuk, hogy nyíljon a méhszáj, a másodiknál meg azért, mert 2 infúziónak le kellett mennie csaszi előtt. (bár szerintem az több volt, mint 2) Vettek magzatvizet, akkor derült ki, hogy nem okés a dolog. Azért is repesztett a dokim burkot.
HENI: Köszi, mi jól vagyunk! Bence hihetetlen nyugodt, türelmes gyerek. Sírni úgy igazán még nem is láttam. Állandóan mosolyog, még álmában is. Édes lehet Alexi, ahogy buborékot fúj! Bence meg brümmögni szokott, mint az autó, utána neki is tiszta nyál az arcocskája. El kezdted már úgy igazán a hozzátáplálást? Könnyen elfogadta az új ízeket?
MIRCI: Nagyon tetszik a fal. Szép élénk színek lettek! :lol:
JUDY: ???????????????
JAIMEE: Íme két kép, bár mindegyiken ugyanúgy néz ki Bence manó. Rékáról képek? A pötyisnadrágoskézrágós nagyon édes! :wink: Sétálós képed nincs?


Kép Kép
Vendég
 


Besty: Bencén látszik, hogy igazi kiegyensúlyozott, boldog baba. :)

Kép
Kép
mirci74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?