Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Mindenkinek ezúton kívánok békés, sikeregben gazdag BOLDOG ÚJ ÉVET!

Pusszancs!

Gina
Vendég
 


jéjéjé...idén az enyém az első laptető :wink:
Vendég
 


Újabb info. :D
Az apósom felveszi a filmet. Ha valaki szeretné, DVD formájában nálunk meg lehet szerezni. :wink:

MOnee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 

 
 

Lafi drága!

( csini anyuci vagy. Hm....nem ugy tűnsz mint akinek +20 kgja lenne még )

Kép
Vendég
 


Kutyafuttában átolvasgattam a másik topikot.

Monee!
Hát mit látok!!! :lol:

Szívből gratulálok!
És csak az jár a fejemben, hogy ki lesz a zebrapárod? :D
Vendég
 


Monee
Nem tudom,hogy gratuláltam-e már??!!
De inkább duplán,mint egyszer sem!
GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(a vonalzódon sajna nem tudok eligazodni :oops: :oops: )

Kavicska
Pocakfotó???Én már olyan kíváncsi vagyok rá!!

Lafi
Hogyan fogysz??én is,én is!!!!

Csakegy
Lilla nagyon tündéri!
Anyós miatt pedig részvétem. :(


Így ui-ként elnézést kérek,hogy nem reagálok itt mindenkinek,de időm nagyon kevés.Tanulnom kéne ezerrel.3-án patológia vizsga,aztán szinte minden másnap egy-egy.Plussz még beadandó is,na meg hó végén szigorlat anatómia-élletanból.. :oops: azért mindig átfutm,amit írtok.

KépKép

KépKép
okr
 
 


hazaértünk. gyuláról hatvan. ebéd. hatvanból pest. a mi manónk csuda türelmes. de sajna annyir ahideg volt a lakásban,hogy ma este nem volt fürcsike......csodálkozott is nagyon.

lafi, boldog névnapot!!!!!!!!!!! nagyon jó az a kép hunorral.

most ennyi. holnap folytköv. hosszú nap volt. én nem értem a gyerekünket. jobban bírja a strapát mint mi :D

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Hát annyira nem volt jó a film. Hülye sztereotípiák a sütizabáló nőkről, meg a hasát behúzó kismamáról (most komolyan, melyikőtök húzta be a hasát terhesen csak azért, h. tessen a pasiknak? :twisted: ).
A többi meg, hát nem is tudom.....ezeket máshol, más hasonló filmekben milliószor jobban elmondták, megmutatták.
Túl sok volt a tudományos vaker (mitokondriumok, RNS, sejtosztódás), feltelő barlangos testek helyett meg vmi piros szövetet mutogattak, de azt legalább 3X! :twisted:
Ahelyett, h. a térbeli embriómodelleken (amik tényleg jók voltak), bemutatták volna, h. hogyan fejlődik ki mindene a babának.
Meg folyton keverték a magzati és a terhességi heteket, aztán meg hónapban számoltak (Moneenak nem lesz sok segítség!).
Az UH alapján elkészített térbeli babamodellen összevitatkoztunk, mert a párom szerint hülyeség, szerintem meg nem, de azért, ha belegondolok, fura lett volna a polcon nézegetni a pocaklakómat hónapokig. Vagy nem? :shock: :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Köszi Dimet a köszöntést!!!Holnaptól diéta :shock: jajjjjjjjjjjaj, elszoktam tőle....

Ginus drága, tényleg, nem úgy nézek ki mint akinek lenne felesleges 20 kg-ja, mert igazság szerint és a bmim szerint 30-at sem ártana leadni, de életben nem fogok már annyi lenni mint gimiben voltam, szóval 20nak is örülnék. Hogy hol van???Has, fenék, csípő, comb....
Vendég
 


Sziasztok!

Lafi!
Boldog névnapot kívánok!!!

Kavics!
Megy az idő ezerrel!!! Már 29 hetesek vagytok?! :shock: :D :D

Én még bírom a 3 óránkénti etetést.
Legtöbb esetben úgy ébred, hogy "kiabál" egy HÉJJ -t. :lol: :lol: :lol: Most 21:00-i etetésnél benyomott 120g-ot! :D Ilyenkor mindig pfff hangot ad ki. :lol: Degeszre eszi magát. :lol:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!
Lafi! Boldog névnapot!
Párkapcsolati problémával jöhetek???
Két hét múlva szülök, és iszonyú depressziós vagyok! Tele van a t...öm a párommal, és úgy érzem, egyedül vagyok, mint az ujjam, és minden rossz. Ha próbálok vele beszélni, mindent rámhagy, és azt mondja igazam van, majd ugyanúgy lesz....ja a fejem.
Szerintetek túl érzékeny vagyok, vagy kilenc év után kell rájönnöm, hogy rossz embert választottam???????
Vera

Kép
Kép
verona
 
 


Verona: Bár nem ismerjük egymást, és én általában eggyel lentebb írok még, hadd írjak pár sort. Az utóbbi időben én is éreztem így, pedig én csak nyáron mentem férjhez, 1 éves kapcsolat után. Én a pcoval kapcsolatba voltam így. Úgy éreztem nem érdekli, mi van velem, hiába próbáltam neki magyarázni(gondoltam érdekli, hiszen babát ő is akar), mintha abszolút nem érdekelte volna. Nagyon szarok lettek az eredményeim, mondtam, hogy tényleg szigorú diéta van, erre csakazértis, "nehogy már egy kis ezt vagy azt ne lehessen enni" Falra másztam. Közben meg iszonyú egyedül éreztem magam, hogy most egyedül emésszem meg ezt az egészet, egyedül verekedjem át magam ezeken a kemény dolgokon?Hogyan? (MONÁCSKA:várom a privit! :wink: )
Sajnos a végső következtetésem az lett, hogy FÉRFIBŐL VAN. Ez nem magyarázat és mentség mindenre, de ez az igazság. És én is sokszor érzékenyebb és igazságtalanabb vagyok a kelleténél. Például magam sem tudom, milyen hozzáállás esne jól tőle(néha azt szeretném, ha idebújna és vigasztalna, néha meg erős támogatás, biztatás kéne), szerencsétlen honnan tudná, hogy most mi kéne. Mindannyian szeretnénk, ha legalább néha kitalálnák a gondolatainkat, de sajnos ez nem ilyen egyszerű.
A te helyzeted meg pláne nem. Nem akarok nagy szavakkal jönni, főleg azért nem, mert még sosem voltam terhes, de biztos vagyok benne, hogy egyikőtöknek sem könnyű. Türelem kell, nagyon sok, és ha valóban egymás párjai vagytok, ez meghozza gyümölcsét! Én tegnap szilveszter tiszteletére estem mély depresszióba, és olyan jókor jött a vigasztalás, mikor este hazajött a munkából, és azóta nagyon jó. Most pont egyszerre szerettük egymást nagyon, és ilyen pont úgy van, mint az, hogy az egyik bolgog, a másik nyűgös, stresszes, stb.
Én kívánom neked, hogy megoldódjon a probléma, és bízom benne,ha megszületik a kisbabátok, elmúlik minden feszültség, ami rajtatok van, addig pedig kitartás!!! Sajnos nekünk nőknek kell erősebbnek lenni! Menni fog! Drukkolok neked! Zazzy

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Verona!
Érdemben nem tudok segíteni! :( Mert én sem szültem még. De tény, hogy terhesen időnként nem egyszerű az élet. A hormonjaink nagyon bekavarnak.
Minden párkapcsolati (de nemcsak) problémára a legjobb megoldás az őszinte, egymás felé nyitott beszélgetés. (ez igazán közhelyesen hangzik :oops: )

Tegnap este én is bőgtem. Mondtam is a páromnak, hogy jól kezdődik az új év. :roll:

Fél öt óta nem alszom. Teljesen megborult a ritmusom az ünnepek alatt. Most is érzem, hogy fáradt vagyok, de nem megy az alvás... :?
Vendég
 


LAfikám :D

Nagyon Sok Boldog NÉvnapot!!!!!!!Puszi
(Tegnap kb 5* indultam neked irni,de csak elmaradt :oops: )
Jók a képek,szépek vagytok Hunoral!! :D
Vendég
 


Többiekenek:
Csak azt látom,h nagyon telik az idő,Kavicska 30. hétbe van,Ginuska 19.,Verona szül mindjárt :shock: :lol: ,Larából sugárzik a boldogság--------jó olvasni benneteket! :wink: :lol:

Karácsonyi ajándék,,,betegen
Kép Kép


szilveszter

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Visszaolvastam. Volt termés bőséggel. :)

Gratulálok a babucikhoz. Nagyon aranyosak. És gyönyörű karácsonyfákat díszítettetek. :)

Gabika!
Ez a zöld haj nagyon jó! :lol: :lol: :lol:


Hát lányok én két hétig utaztam kb. 1300 km-t, alig fogyott Magnézium. :P Tegnap óta vagyunk itthon, és éjszaka már 2 tbl Mg kellett. És állandóan vacakol a pocakom. :shock: Én még ilyet nem láttam. :?
Pedig minusz fokban nincs nagy különbség. Valószínüleg a légnyomás más.
Na mindegy. Evvan! :?

Hulla vagyok. Éjszaka fél öttől nem aludtam semmit. Terveztem egy visszafekvést, de nem jött össze.

Nagyon nagyon álmos vagyok. Kép

Azért írogassatok ám. Nem jár eltünni az újév elején.

Én ma két éve regisztráltam magam. :shock: basszus....
Vendég
 


halihóóóó
ella, tutibuli volt ám nálatok:) ződ haj:) már csak egy pezsgős üveget kellett volna a kezébe adni!!!

mától diéta. lafi, ne szólj egy szót sem :lol: én 5 hónapja elszoktam a diétától :lol:

zsuzsi megfordul!!!!!!!!!!!!!! éljen. annyira aranyos. még nem tökéletes, de a kiságyában meglöki magát a lábával, elrugaszkodik a rácstól. nem hülye a gyerek :lol:

és minden kell neki. kinyújtja a kezét és az ujjait ki-be nyitogatja. és a csengő csengetése a karácsonyfán a legmenőbb most :)
ja, és zenére alszik el. vállamon. 5 perc. én meg tornázok közben.

kavicska, már 29. hét. juj, juj!!! :) bezséltem még 31én jokalizával. ő is a 32. hétben van. hihetetlen!!!!!!!

lara, aranyos lehet kislara telepocakkal.

mai menü: rakott brokkoli. no rizs. husi, brokkoli, tejföl. vacsira nemtom. vettem fogyi kenyeret, szeletelt. abban van a legkevesebb CH. nem emlékszem mennyi, de azt hiszem 17 egy szeletben.....régen voltam már diétán :D

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

LAFI!NAGYON BOLDOG NÉVANAPOT KÍVÁNUNK NEKED!!!!

Kép

Dimet gratulálok a kis Zsuzsinak a megforduláshoz!

Voltam ma UH-on.A mai Uh szerint 30+2 a 31+5 helyett,DE NÖVEKSZIK!!!!!
BPD:76 mm
AC:260mm
FL:59mm
Súlya:1570gr

Neketek mekkorra volt ekkor a baba?Ahány helyen nézem,annyi féle méretet írnak! :evil: Levivel meg ilyenkor nem voltam UH-n.

Kép

Kép
lecso
 
 


Ja!És meg van a laboreredményem is!A pm értékeim jók!
ÉS NINCS BACI VÉGRE A PISIKÉBEN!!!! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Köszönöm mindenkinek a névnapi jókívánságokat!

Lecsó, ezek jó értékek, nem lesz nagy baba, de semmi gond nincs vele!

Ella drága, ez a Miron pajti szép kis pasi még mindig!!!!!!!!!!Te mennyit fogytál mióta nem láttalak??????,, :shock: Irtó jól nézel ki!
Vendég
 


lecso, nyugi...minden okés. tök mindegy nálatok mekkora a bébi,lényeg,hogy növekszik. és jól vagytok. örülök.

ja, verona. hormonok.....mi a szülés előőt tök sokat veszekedtünk,nemtom min :lol: és én is ezeket éreztem,tök feleslegesen. azt hiszem. mert már nem is emlékszem. beszélgessetek sokat. mondd el, hogy mi a helyzet bent nálad. a lelkecskédben.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk...

Lafi: Boldog névnapot!

Kavics: Tegnap én is elég sokat fájdogáltam. Sztem a napi maximális magnéziumot lenyomtam... Pihentem ezerrel és semmi hatása nem volt, aztán a fejem is el kezdett fájni :evil: Szóval, ez inkább az idő miatt lehetett.

Ella: Miron nagyon dögös abban a zöld parókában :D

Lecso: Szerintem se aggódj amíg növekszik a kicsi, addig nincs gond. Grat a szép eredményekhez!

Dimet: Zsuzsinak is gratula a megforduláshoz... Rafkósak tudnak lenni ezek a gyerekek, megoldják a dolgot a maguk módján ;)

Lara: Örülök, hogy ilyen jó kis szívókája van KisLarának :)

Verona: Én is csak a hormonokra tudom fogni ezt a dolgot. Szerintem is beszélj a pároddal, hátha ez segít...

Utána néztem az influenza oltásoknak. Van egy pár, ahol írják, hogy 14. hét után be lehet adatni. Ezen felbuzdulva felhívtam a házidokimat, hogy beadná-e. Persze közölte, hogy nem :evil: Miért nem lepődtem meg rajta??

Voltunk mi is tegnap sétálni a szép hóesésben :) Olyan jó volt :D Csináltam sok fotót ;) Íme néhány:

Kép Kacsák :)

Kép Dunapart

Kép Itt sétáltunk

Kép

Pussz

Kép

Kép
bettica
 
 


Szió!

Gabika!
Csodaszép baba ez a MIron! A zöld haj kimondottan jópofi :)

Kavicska!
30. hét...wowww. És nem teccik nekünk popcit mutatni??? :wink:

Lecsó!
Töük jó, hogy minden oké. A baba meg lehet kisebb is...megnő az!


nekem van pár aggályom, :oops: segítsetek léccike!
Eddig minden UH-n a babóm egy héttel kisebb, mint a számolt terhességi hetek. Baj ez?? Vagy lehet csak későbbi fogantatás? :o

Másik gondom bajom, hogy nemtom milyen érzéz amikor a baba megmozdul. Vagyis mit éreztetek? ( és mikor ? Lafi, rambóka anno megírta....többiek? )

Pussza!

Gina
Vendég
 


pocit...Kavicska :oops: elírtam hehe :D
Vendég
 


Ginus, figyu, egy kicsit kisebb, nem gond!!!Nem fagyibaba volt??Tehát ott nem a fogantatás számít, hanem a beülti, nem???De nyugi, kisebb, akkor kisebb, egy a lényeg, mindig nőjön az előzőhöz képest!!!

Én későn éreztem a mozgást, a 23. héten, mert hát a zsírpárnák nem engedték hamarabb, és én ekkor már rúgást éreztem, ez már egyértelmű volt, az, hogy volt-e hamabb , nem tudom, mert nem tudtasm, az éppen bélmozgás-e vagy a babáé, így én a rúgást éreztem, amikor kimondhattam, hogy egyértelműen a babáé.
Vendég
 


Ginus!

Nálam is mindig konzekvensen egy héttel volt kisebb, de tudtuk akkor fogant. Ez így rendben is van, csak a végjátéknál figyelj, nehogy úgy kezeljenek, hogy túlhordod. :wink:

Első mozgás: Mikor a nagyon gyors lift elindul lefelé, és zuttyan egyet a gyomrod. Mondjuk erre a doki megkérdezte, hogy kaparászás? Mondtam lift. :lol: :shock: Később viszont már nem kellett dilemmázni, hogy ez vajon mi volt, mikor az édes pirinyó lábait beakasztotta a bordáim közé. 8) Ha első baba, és a vonalzód nem korrigált (előbb vagy egy héttel), akkor még bőven ráérsz a mocort érezni. :lol:

tjuca
 
 


Jaj csajok!
Már most kezdődik???! Ma úgy égett a gyomrom, mint az állat. Reggel megittam a szokásos citromos teámat és végem volt egész napra. Gyomorforgás ötvözve gyomorsavval, király párosítás! :?
Ez már az, vagy ez most csak olyan grátiszba jött nekem?

Ginával együtt elhalmoztunk kérdésekkel Benneteket! :twisted:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


hááát, monee...ez még korai,. de ki tudja. szegényke!! még 10-11 hét és elmúlik :D

gina, nekem is mindig ugrált 1-2 hetet a kora. úgyhogy nyugika!!
én elég hamar éreztem,már a 15. hét körül, de csak apró kapirgálásszerű dolgokat. igazán a 20. héttől rugdosott!! de mindenkinél máskor jön, hidd el, meg fogod érezni!!! pl. én olyat sosem éreztem,hogy beszorul,kiszorul, nyom, feszít, vagy átúszik...stb...stb. egyszerűen "csak" ott volt és kopogtatott. a vége felé leginkább a gyümölcsös tejberizsre :lol:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


lányok: etetőszék. milyet, hol?

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet!

Ikeás műanyagot. Occsó, de nagyon jó! :lol: :wink:
Ja, szögletes tálcával, mert az nagyobb!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


ja, akkor ne szeressek bele a peg perego-ba? :)
én kerekeset szeretnék mindenképpen.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Hát, ha összecsukhatót és kerekeset szeretnél, akkor tényleg nem jó az Ikeás.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Monee!

Lehet az. Egyébiránt nálam a meleg tea, leves stb. tiltottak, mindent hidegen eszek, sőt amit lehet jegesen.

Dimet!

Gondold át milyen megfontolásból szeretnél kerekes eteteőszéket, valóban fogod tologatni? Én is az ikeást mondtam volna, mert egyrészt kicsi, atombiztos, másrészt ez az egyetlen, amiből a lányom nem tud kimászni. Vendéglátóipari egységekben, barátoknál sokat próbáltunk, de még mindig ez a szupertuti. Amúgy én a dönthetőséget sem tartom fontosnak, mert ugye egyikünk sem szeret döntött háttal enni, vagy inkább függőlegesbe hozza a fejét, ami meg szintén elég fárasztó. Szvsz ez is csak egy olyan fícsör, ami az eladhatóságot növeli. :twisted: Mondjuk az ikeás elég prosztó kivitel, nincs rajta maci vagy zsiráf, de én már ezen a babakocsivásárlásnál behisztiztem, azóta sikerült túltennem magam eme dizájzdiktátori hiányosságokon. :lol:

tjuca
 
 


etetőszék: nemrég vettük. Dönthető, összecsukható, levehető-dupla tálcás, biztonsági övvel ellátott, de csak 2 kereke van. Én is gurulósat akartam, de nekünk azt mondta az eladó, hogy olyat már nem is lehet kapni, ez valami eu-s előírás. (?) Igaz, olyat már hallottam hogy hátrafelé felborult a gyerek az etetőszékkel, de azért sztem a guruló praktikus. Főleg nálunk, ahol össze van csukva és a bárpult mellé van behelyezve. Etetésnél meg csak odahúzom az asztalhoz. Elég nagy helyet foglal és nem kell hogy mindig az asztalnál legyen.
A tálcákat levettem róla, mert én nem férek tőle oda a gyerekhez.. :oops: .
Dönthetőség: na ez egy érdekes dolog, mert ez úgy dönthető, hogy a feneke alatti rész is dől a háttámlával együtt. Így gyak. ugyanabban a szögben ül, csak eldöntve, így nem rogy meg annyira a gyerkőc ha még nem tud ülni. Volt olyan etetőszék is, amelyiknél csak a háttámla dőlt, de abban vagy nem volt öv, vagy nem volt összecsukható. Ez kicsire összecsukható, vagyis a magassága is állítható és fal mellé is tehető összehajtva.
Ikeásat nem ismerem, nálunk nincs sajna IKEA. A Sparban nézegettem kb. 9ezer ft-ért volt, de féltem hogy befaragunk vele és nem volt dönthető. Ez Top Rider, nem egy ismert márka a miénk, de sztem nem volt olyan rossz vétel.
Persze vannak egyéb extrák is pl. az etetőszék egyben hinta is, alul háló, fejszűkítő betét stb., de ezért nem adtunk még +10ezret..

Csakegy!

Lilla is hatalmasat nőtt. Ő sem csecsemős ám, kész nőci lett! :wink:

Ella!

Jaj de zabálnivaló Miron!

Lafi!

Boldog névnapot kívánok utólag is!

Bettica!

Szépek a téli fotók!

Dimet!

Gratulálok Zsuzsi forgásához!

rólunk: Domi jó sokat alszik. Már gondoltam arra is, hogy vérszegény, de nem akarom vérvételre vinni, mert a sok alváson kívül semmi nem utal erre.
Tegnap napközben akárhányszor betettem az ágyba, rögtön elaludt. Este 7től reggel 3/4 10ig aludt. Felnőttkímélő. :lol:
Elkezdtett sztrájkolni az üveges főzelékek ellen. Vagy a saját főztöm kell neki, azt bevágja pl. húslevest, vagy tejbegrízt/pudingot. Uzsonnára szívesen megeszi a főzit, ebédre kevésbé. Tegnap banánnal-kivivel turmixoltam össze a főzeléket, nagy sikert aratott nála. :shock: Szerencsére semmire sem allergiás, pedig már sok mindent kapott.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Dimet!

Mi már vettünk etetőszéket,de csak egy nagyon egyszerűt,a mai eszemmel már inkább olyat vennék, mint Babancs, szóval aminek dönthető az ülésrésze.Mert már nehezen tartom Gergőt evés közben,a szopispárnának szoktam nekidönteni, de az nem túl praktikus, mert ülni még nem tud,így csak csúszik lefelé.
Szóval Babancsék széke szerintem tök praktikus, helyedben én olyat vennék.
ezoterike
 
 


amiíg nem tud ülni, nem szabad etetőszékbe rakni!

Oda akkor rakjuk, ha már biztosan ül. addig pihenőszék, ferde fektető, autóshordozó ilyesmik jók etetéshez.

nálunk is fontos a kerék, sokat húzkodom a konyha és az étkező között, attól függ hol eszünk. csak a küszöbök ne lennének! :lol:

nagyon tetszik amit vöcsök vett (tényleg mi van veletek VÖCSÖK!!! ???, és az sokáig jó, felnőttkoráig átalakítható, és nagyon szép. de a tálca baromi fontos, és ennek nincs tálcája. tálca azért kell, mert a gyerek sokáig onnan csipegeti fel a kaját, oda malackodik, jobb mint a terítőre vagy asztalra...

viszont még Dominak is elkellne egy olyan Vöcsök -féle szék, mert nem éri fel rendesen a nagy asztalt...szóval jóóó sokáig kihasználható...nem kell bohóckodni a két párna feneked alá fiam, aztán az csúszik ki...

Kép

Kép
rejo
 
 


Ilyesmit próbált már vki picinek? Mintha Vöcsök mutatott volna képet?

Kép

Sógornőméknek van ehhez hasonló (németből lomizott), de náluk már kicsit nagyobbak a gyerekek.
Igaz nincs tálcája, de odatolja az asztalhoz, azon meg egy fólia van terítő helyett, így nyugodtan lehet maszatolni.
Nagy előnye, h. együtt nő a gyerekkel, ugyanis mindene állítható.
És az unokatesók már egyedül fel tudnak mászni az ülőlapra.
Én ilyet szeretnék venni, ha Gergő kinövi az ikeásat. (Persze csak használtan, és nem ragaszkodom az eredeti stokkéhoz sem. :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


pihenőszékünk van, most abból almázunk. tegnap volt őszibarack is. (amit jótanácsok hatására lefagyazstottam:)...)
de zsuzsi emésztésenek jó a gyümi :D olyan jókat kakil. ma is kétszer!! :)

babancs, nálunk tegnap volt sok alvás. napközben. este meg ébredés egyszer :? vagy sokszor alszik ilyen sokat?

ezo, ti miket esztek már?

ez a nelly furtado...hihetetlne. a gyerek rögtön elalszik rá!!!!!!!! én tornázok közben, ő meg eldurmol rajtam.
próbáltam más jellegű zenét, arra nem. de ami ilyesmi ritmusú,arra igen :lol:

rejo, vártam az emiledet, azt mondtad küldesz vmit. :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


én meg az emiledet! :wink: :lol:

írtam privit, hogy nincs meg a mélcímed, mert töröltem a régi leveleket, és nem dimet néven vagy elmentve...de sztem még mindig olvasatlan ez a privim...

Kép

Kép
rejo
 
 


Én is egy darabig pihenőszékben etettem, de őszintén szólva meguntam, hogy minden etetésnél került némi (néha elég jelentős mennyiségű) sütőtök stb. a huzatra..na pont emiatt és a korai (4 hós) hozzátáplálás miatt találták ki a dönthető háttámlájú etetőszéket. Nagy előnye, hogy könnyen tisztítható. Na meg nem kell a pihenőszék/hordozó mellé lekuporogni a földre. Nekem az sem szimpatikus, hogy az étkezőasztalra fölpakoljam a hordozót vagy a pihenőszéket. Egyrészt nem a legtisztább az aljuk, másrészt ezek nem erre valók. De hát mindenki csinálja úgy, ahogy neki a legpraktikusabb. :D

Kép
babancs
 
 


gyorsan végigfuttam az írásokat!
A hőmérőseb írt hosszú eszém elszállt,így most tőmondatokba,hogy ne sajnálja annyira ha eltűnik. :oops:

Verona
Ez tök normális 2. gyereknél.Én is tapasztalom.Mondtam is szülni is jobb lett volna egyedül,mert csak idegesített,hogy föl-le járkál.Elsőre jobb volt :wink:
Amúgymeg sztem roppant mellőve érzik magukat,legalábbis az enyém.

Etetőszék:
Nekünk fa,asztallá,székké szétszedhető van.szeretem!Adánál csak azóta nem használjuk,hogy elköltöztünk,mert nem fér el szétszedve.
Persze csak onnatól használható,ha a gyermek jól tud ülni.Mi 6 hós korban vettük,3 éves korig használtuk,és még mindig egyben van.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Dimet!
Én adtam eddig Gergőnek almalét,reszelt almát,mandarinlét.Ezenkívül egyszer próbáltam(ez az én lustaságom,úgyhogy jó lesz, ha összeszedem magam) a tápszerébe keverve főtt krumplit.
Bolti bébikaját még nem adtam neki, mert nem sokat tud még megenni, és nem akarom, hogya drága maradék a kukában végezze.
Ja, meg még kapott karácsonykor a húslevesből kivett főtt sárgarépát,de azt le sem nyelte,mind visszapakolta anyának :lol: :lol:
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Annyit gyönyörködtem a karácsonyi fotóitokon. :) Mesebeliek! :D

Én benyaltam egy ronda vírust. Taknyolok, köhögök. Tegnap besoppingoltam gyógyiból. Kúrálom magam. Úgy veszem a levegőt, mint egy asztmás. :shock: Vagyis majdnem. :?

Az éccaka olyan jól aludtam. :shock: Kezdek visszaállni, mert a két hét nyaralás felborított mindent! :roll:

Itthon egyedül. Ember dolgozik. Olyan rossz. :cry: Annyira jó volt, hogy két hétig gondtalanul együtt voltunk. Nem volt meló, óracsergés, kötelezettségek... most meg nehezen rázódok vissza... :shock: szokom az egyedüllétet...

Nem nyafogok! :lol: :lol: :lol:

Azzsem visszafekszem és alszom még egyet. Rohadt telefonom csengetett fél kilenckor. :evil:

Azért ma írogassatok, mert különben sírva fakadok... :? :lol:

29+3
Vendég
 


Hát tegnap töltöttük a 4 hetet. Fura érzés volt!4 hete szültem, repül az idő! :shock:

Na és ami miatt ilyen lett a fejem :shock: :
2480-nal születtünk és tegnap 3870 et mutatott a mérleg!

eszik is rendesen, a minimum adag 120 ml, de ha éhes volt már 240 is, átlag 160 ml!!!!!!!!!!!!!Zabagép, tiszta anyja! :lol: De nem baj, mert fejlődik szépen és olyan erős már!!!!Forgolódik, fejet mozgat és könnyen átfordítja a fejét.
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok!

Tegnap csináltam mégegy tesztet. Nemám azért mert nem hittem el hogy sikerült, hanem csak úgy, mint Monácska annak idején, (hová lettél Mona?!), akartam látni ahogy bezebrásodik. Olyan jó érzés volt hogy a délutáni pisiből előjött azonnal a zebra! A kis kezetta bekerült a tásimba és hordom magammal. :D

"Apa" is tudatára ébredt. :lol: Tegnap megnéztünk együtt a Rambóka által ajánlott, a baba fejlődéséről szóló tudományos filmet. Suttyomban el akartam kezdeni nézni egyedül, hogy kipróbáljam mit szól, de azonnal elkezdett sztrájkoni hogy ő is látni akarja.
Simizi a pocakom, tenyér méretet vesz mindennap a cicimről, Kismama újságot olvas. :shock: :lol:
Ma megkérdezte hogy a Kismama naplót elkezdtem-e már írni, mert ha már van, akkor jó lenne ha írnék bele valamit. :D
Nem is gondoltam volna hogy ilyen lesz velem és ez most annyira jó érzés! :lol:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee!

Édes lehet az apuci! Büszke kispapa :wink:
Vendég
 


Ginuska!

Én meg azt néztem épp az előbb hogy már majdnem félidőnél jártok! :D

Mindenki tartja a trendet, hogy csak a 20. hét után vesz babás cuccokat?
Remélem nem múlik ezen semmi, mert akkor alaposan elcsellóztam előre a dolgokat, van már egy jó pár ruci otthon. :D

Csajok, tudom hogy írtátok korábban, hogy többen használt babakocsit vettetek, innen-onnan.
Megvallom hosszas keresgélés (ez már akkor is volt amikor nem voltam terhült) után arra jutottam, hogy nekünk jobb lesz az ha két babakocsink lesz - egy terepjáró otthonra és egy városibb, könnyebb kocsi, ha be kell jönnünk Pécsre - és tökéletes lesz nekünk is a használt kocsi.
Namármost, ezt tegnap vázoltam apának és azért annyira nem volt eldőlve az ötlettől hogy használt kocsink legyen. Leginkább azért nem, mert nem lehet megnézni, megrángatni, nem-e lötyög, nyikorog, stb. Mert a képet meg tudod nézni ugye, de a többit hogy?
Help! Hogy lehet ezt a bizniszt jól csinálni?

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Ginuskám, te mikor teszel fel képet a pocakról?????????????
Vendég
 


Monee!

Mi valószínűleg nem használtat veszünk, sőt már kinéztem párat egész megfizethető áron :wink: Én még mindig nem vettem babacuccokat. lehet babona..de amugy szerintem nem baj, ha már vannak cuccaid. Mi apucival megegyeztünk hogy febr-márc környékén nézünk utána együtt a ruciknak, ágynak, kocsinak....:)

2 kocsi ötlet tetszik :wink:
Vendég
 


Lafi!

a pocim nem nőtt látványosan.....hisz alapból pocakom volt :oops: Van popcakos fotóm..de nem csinike
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?