Új privát üzeneted érkezett!

Lassan elő kerül mindenki :)

Kavicska
Ott ahol múltkor,vagy tipp??Mondjuk 13h-kor,h megtudj ebédelni :D
Lusta vagyok mélt irni,azért itt kérdezem :)
Vendég
 


Lassan elő kerül mindenki :)

Kavicska
Ott ahol múltkor,vagy tipp??Mondjuk 13h-kor,h megtudj ebédelni :D
Lusta vagyok mélt irni,azért itt kérdezem :)
Vendég
 


NEM TUDOM FELTENNI A KÉPEKET!!!!!!!! :evil: [/img]
rambóka
 
 

 
 

Bocsi a tripláért :D ,de nem müxik jól,ááááááááááá
Vendég
 


Rambóka :) !

A melléklet feltöltésnél kell.
Kép 1148060066.26.jpg
Vendég
 


No!
Nagyon le kellett kicsinyíteni. Semmi sem látszik belőlem:)

Gabika!
Szerintem ne együnk! :lol: Mármint én... :? :? :shock: Inkább séta a tó körül.
Pénzt sem viszek magammal :roll:
Vendég
 


Én ilyen f.szságot még nem láttam, amit ezek a beléptetéssel művelnek... :evil:
Vendég
 


Na ez az!
Valszeg nagy neki a kép!
Hogyan lehet egy képet lekicsinyíteni????????
rambóka
 
 


Jó estét,

választ várok kérdésekre!

Ella, 7kincs: milyen tüneteitek vannak? Hő hogy áll?

Rambóka: nem szabad mosni a mellet szappannal, tusfürdővel stb., nagyon zsíros krémmel kenegessed a bimbókat. Ha nem muszáj, víz se érje fürdéskor! Lesz eleged a szopinál... :wink: Megkaptad a postát, amit küldtem?? :shock:

Kavicska: nagyon hamar tetszett menni UH-ra, ezek szerint becsapós a szurkálós érzés! Amúgy tényleg, a petefészek milyen képet mutatott, még mindig katicabogár?

Mir, közérzet milyen? :)

Kandi, te mész valamikor UH-ra?

Velem semmi különös, kezdek belefele fordulni magamba. Bár most volt egy 3 órás barátnő talim, ahol elmeséltem a terhesség minden rémségét és mellékhatását. :lol: Erre most hazajött apjuk, és megkérdezte, mi a kaja. :?

Norka (36+0)
Vendég
 


A tetü mindenségit neki!!!!!! :evil:
Fél óra előnézet :evil: + félóra elküld :evil: , utána félóra, mire ahelyett, h. visszajutnék, felad egy fehér lapot reklámmal a bal szélén!!!! :evil:

Másrészről a hsz-hez nem kér kódot, ami nekem itthonról netezve nem baj, de mi van ha mondjuk közterületen ( pl. netcafe) netezek? Az utánamjövő simán beírogat a nevemben, ha megnyitja az oldalt?????????

Mir???????
Almodo?????
Többiek????
rambóka
 
 


Eldobom magam ettől az új babanettől :evil:
Olyan sz.r.

Rambóka!
A gépen ahol tartod a képeket kiválasztod a képedet.
Jobb klikk. -bejön- Open with: Paint
Akkor beadja a képet a kép fölött kiválasztod a IMAGE-ot azon belül a STRETCH/SKeW Ott a horizontal, verticalnal 30ra lecsökkented nekem ezt fogadta el a gep.

Hú vajon érthető volt???? :)
Vendég
 


Norka! :)
Tudom, hogy korán mentem. :) De mivel ezelőtt ilyen intenziv szurkákat nem éreztem a máskori Closty szedés mellett, ezért inkább elmentem. :) Nem törtem le egyáltalán, sőt megnyugodtam, hogy nincs gond. PÉ még lehet:) Andemnek is a 15-ik cnon mutatott 15mm domináns tüszőt. Reménykedem.... :)
Továbbra is katicabogár. Szerintem ilyen is marad. :) Csinos :lol:

Rambóka!
Én is szidom őket :)
Vendég
 


Csajok nagyon csiga a bnet! néha én is csak fehér lapot bámulhatok :evil:

Norka itt is mesélhetsz ha ez segít!!!!
Nekem fáj még a cickóm( Rambóka megijesztett :oops: ,már nem tudom mi van :) )
a hőm 37.05, lentebb van mint volt.
Vendég
 


Na, kaja még nincs. Nem is lesz, hehe. Csak hideg.

7kincs, ezt a hőt reggel méred, digitálissal, felkelés előtt? :shock: Még mindig k.magas... mióta mérsz ekkorákat, akarom mondani hány napja?
Vendég
 


Én is szalonnáztam jó erőspaprikával,paradicsommal :D :roll:

Igen reggel felkelés előtt,digivel,hüvelyben,9 napja mérek, kb itt kezdett fájni a cickó és kiváncsiságból mértem , 37 fölött volt így azóta mérem....
Vendég
 


Na most talán!!!!!
Kép Mütyűrke
Ha elég messziről nézitek talán felismerhető az arca!
rambóka
 
 


Rambóka!
Tiszta apja! :lol:

Kincsecske!
Ha nem jönne meg vasárnapig csinálj még egy tesztet. Gyanús vagy nekünk :)
Vendég
 


Kincsecske!

Mivel ijesztettelek meg??????
Nekem máig nagyon érzékeny a mellem!!!!

Éppen ma voltam cicitartót nézni! Hát letörtem mint a bilifüle! :cry:
BORZALMASAK!!!!!!!!!!!!
A kismamamelltartók mell alatti része kemény, alig lehet bennük levegőt venni, és széles, mintha lenne bármi hely a mellem és a hasam közt! :(
A szopismelltartó meg lepényt csinál a félgömbökből, ja és van amelyik nejlonból van mellrészileg!!!!!???????????? Mindez Triumf és nem két fillér!!!!!!!!!!!! :evil:
Plussz az eladó megkérdezte, h. minek nekem 85 C???? :evil:
Mondtam, mert a 80 C-be már nem férek bele, szorít és EZ MÁR CSAK NŐNI FOG!!!!!!!!!! Mindezenközben mell alatt ott a dinnyém!!!!!! :? Mire gondolt, mihez keresek melltartót?????
rambóka
 
 



Az uracskám mosogat, én netezek.
Normális ez így??? :? :? :shock:
Nem szitkozódik. Békésen válalta. :)
Vendég
 



Kép Na mi ez?????????? :lol:
rambóka
 
 


Rambóka elsőre csak néztem :oops: aztán láttam csak az édes pofikát :) én piacon szoktam pamutot venni jó áron a bolt nehéz eset nincs tiszta pamut :evil:
ja Hogy ne fogdossam mert begyullad és lehet már eleget fogdostam :cry: :D

Kavics csütörtöknél hamarabb nem tesztelek ha addig nem változik....
Vendég
 


Kandika!

Lillafüred :) Április elején készült :)

Nincs közelebbi fotó. Csakha nem nevetek bele a fényképezőgépbe :lol: :oops:
Vendég
 


Asszem 2 évet öregettem..ki a fene kérte h újitsanak :twisted: ,szar az egész!!!!

Rambóka
Édi nagyon :)

Kavicska
Szóval???oksi a tó,de jó lesz a s.-nál találkozni????
Pont te nem fogsz enni????
:lol:

Norka
Cickó érzékeny,néha hányinger....de ttkó nincs a pocimba senki!
Vendég
 


Gabika!
Felhívlak. :)

Rambóka!
A második UH képet az Uracskám nagyon elemezte. :lol: Annyit mondott: kislány :) Kérdem, hol látja??? Vagy mit nem lát??? :) Hát nem látom, h ez a gáttájék??? :? :? Én az égvilágon semmit. :oops: Minden összefolyik. Assem tudom, melyik testtájéka.
Rambóka, világosíts már fel, hogy mit látunk??? :lol:
Vendég
 


Na akkor:

Kavicska!

Fogod apát ( ha már kéznél van!), levetkőzteted (gatya se maradjon!!! :lol: ), hanyattfekteted, behajlítod térdben a lábát és derékszögig emeled!
Na a kép közepén az a kis gombóc (herezacsi :oops: )neki is meglesz, csak a méretek mások :lol: !
Az egyéb " függelékek v. járulékos alkatrészek" méretéről nem is beszélve :lol: !
Amit Mütyűrke képén a két combi közt látsz ( már ha a fentiek alapján sikerült beazonosítani a dolgokat! ) na abból lesz az, amit apán ma nagyon kedvelsz!!! :lol:
Mütyűrkénél pill. még csak 0,6cm! :)

(Aki pelenkázott már, annak könnyebb a kép felismerése, ez az a szitu, amikor balra elhajolsz a popsikenőcsért! :lol:)

Namármost, ha apa kéznél volt és idáig eljutottál, akkor ne hagyd ki a lehetőséget!!!!! Majd holnap megbeszéljük a többit!!!! :wink:
rambóka
 
 


Rambóka, kérdeztem valamit, postát megkaptad?

Érdekes én felismertem a kis tökit, mondjuk én már gyakorlott 4D-ző vagyok... :wink: :lol:
Vendég
 


Rambóka! :)

JÓ!
Ilyen aprólékos magyarázattal már gyanítjuk mit kell látni :lol: :lol: :lol: :shock:

Világos mint a vakablak :lol: :lol:
Tehát pucás!!! :)

Itt szórakozunk, hogy mennyire jó a szemünk a babaUH kielemzéséhez :shock: :oops: :lol: :)

Cupp

...vagyok-...
Vendég
 


Észrevetétek??begyorsult a babnet,de jóóóóó! :)
Vendég
 


Csajócák! :)

És most következik a párnabál :)
Elmegyünk lefeküdni.
Bár du aludtam 2,5 órát. :shock: :shock:

Pussz.

Kavics
(8 cn.)
Vendég
 


Norka!

Bocs, 1 órája próbálok visszajönni, de valamiért nem engedett! Most meg kérte a kódot! Én nem értem ezt az egészet!!!:evil:

Postát megkaptam. Nem vagy semmi!!!!!!!!
Én nem gondoltam volna, h. ez a dolog ennyire bonyolult!!! :cry:
Jövő héten megpróbálom becserkészni a Szilágyit, hátha Dr.-ként szóba áll velem!!!! :wink:
Gondolom a metforminszármazékok hazai forgalmazóival már beszéltél. Mindegyik elutasító volt v. volt aki elgondolkodott a dolgon?
Van orvoslátogató ismerősöm, őt is meg akarom kérdezni.
Volt egy szegedi, néhány nőre kiterjedő metforminos kísérlet, megpróbálom felvenni a kísérletvezetővel a kapcsolatot, ha sikerül!
Azt is megpróbálom megtudni, h. a tihanyi konferencián mi hangzott el, és h. mi volt a konklúzió az ügyben

Csak az a baj, h. netfüggő létem ellenére mostanában van, h. ide sem ülök a géphez, annyira fáradt vagyok mire hazaérek, nem tudom, te hogy bírod!!!! :(
rambóka
 
 


Rambóka,

ráadásul folytatódik is a levelezés a Kollégium tisztelt tagjával... már összeállítottam egy dossziéba a levelezések részleteit. Tanulságos.

Félreértés ne essék: a gyártók SZÓBA SEM ÁLLTAK VELEM! :?

Mindenki más reagált szinte, ők nem. Vannak vagy öten, akiknek Mo-n is van képviseletük. De se kép, se hang. El lehet gondolkozni, hogy miért.

(Megsúgom: nekik pont hogy érdekük a zavarosban való halászás. Nagyon jól tudják, hogy az indikáción túli felírás virágzik, virágozni fog, majd hülyék lesznek a törzskönyveztetés végett költségekbe verni magukat és még a felelősséget is vállalni a gyógyiért. Vállalja az a doki, aki felírja off-label!! Bevétele meg így is van. Erre végül egy amerikai site-on találtam meg a választ....)
Vendég
 


Na de gondolom a szegedi kísérletet csak támogatta vki!
Megpróbálom megtudni, h. melyik cég volt!

Na szia, elhúztam csucsukálni, mert leragad a szemem!
Te még tudsz aludni? (ráérsz holnap válaszolni!)
rambóka
 
 


Név,Életkor,Lakhely,metformin adag,c.hossza,c.n.,+ teszt,terhességi idő,metformin kezdésének dátuma,Gyermek/sz.i.


Adri,31,Budapest,3x500mg,változó,18,xx,xx,05.10.xx
Alice27,33,B.p.-külföld, 2x850mg,32,6,xx,xx,40.hét
Aranykavics,26,Kecskemét, 2x850mg,változó,9,xx,xx,06.01.25
Csakegysokadn,30,Budapest,2x850mg,változó,8,xx,xx,06.02.09
Csillagfény,29,Budapest, 2x850mg,változó,21,xx,xx,06.04.xx
Ella2,22,Kecskemét, 2x850mg,változó,31,xx,xx,06.01.31
Ginuska25,26,Szlovákia, 3x850mg,30-40,6,xx,xx,05.04.xx.
Kandi72,33,Budapest, 3x850mg,változó,17,xx,xx,05.07.17
Mir,29,Budapest, 3x500mg,32,-,06.05.15:),4+6,06.04.xx
Okr,29,Salgótarján 2x500mg,változó,22,xx,xx,11.hét
Rambóka,32,Pécs, 2x850mg,28,-,2006.01.23,21,05.12.xx
Rejo,30,B.p.-Pécs,(4év Diane),28-33,--,2006.02.13,17+2,--,
S_norka,27,Budapest,3x500mg,változó,-,2005.10.7,36+1, 7hónap+closty után sikerült
7kincs,26,Hajdú-Bihar 2x850mg,változó,90,xx,xx,06.04.10

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok!

Kandika! :)
Látom már ébren vagy :)

Próbáltad azt, hogy excel táblázatot szerkessz és azt csatold??? Esetleg úgy kellene megpróbálni.

Most ébredtem fel. Én nem értem a testhőmérsékletemet, de amióta mérem, (4 cn.-tól) 36,8 alatt nem volt, most is 37,1... Azt tudom, hogy nem vagyok babás, nincs PÉ, nem vagyok megfázva..:) Nem értem... :)

Asszem egy kis testmozgással kezdem a napom.
TORNA!!! :)

...vagyok...
Vendég
 


Sziasztok!

Kavics sztem a clostitól :!: Nekem most naponta előkerül a régi hőmérős naptár :lol: a closti szedéses hónapokban a8-9cn -tól 37 volt a hőm vagy picit több aztán a mensi előtt esett le 2 nappal 37 alá picit. De Okr és Csakegy szakérteni és beszámolni jöhetne ! :)
Hol mérsz :?:
Vendég
 


Excelnél nekem azt írja ki, h. a fájl típusa nem megfelelő!!! :evil:
rambóka
 
 


Rambóka, sejtem melyik az a szegedi kísérlet, több évvel ezelőtti, nem? Nem tudom, mikor csinálták: http://www.magyart.hu/abs/merck.doc

Lehet, hogy akkor még a Lipha volt a gyártó, ami már nincsen. Mellesleg, 7 hónapig tartott a dolog, 9 betegen, a cég akkor adhatott vagy max. 20 doboz Merckformint? Szerintem azt nem a cég adta, ez annyira csekély mennyiség, hogy simán megfinanszírozhatta az a SZTE Laboratórium is.
Ennél nagyobb számban végzett kísérletet a Szabolcs u. klinika meddőségije (Vajda-Drávucz-Egyed-Murányi) 2002-ben, 48 PCOS-os nőn, 3 hónapig - a sors fintora, hogy ők úgy viselkednek, mintha ezt a kísérletet tökéletesen elfelejtették volna... :evil:

Amúgy a kérdésedre felelve: marha jól alszom, napközben is. Ugyanis Bogi sokkal kevesebbet, kisebbeket mozog már. :lol:

7kincs, ma mennyit mértél? :shock:

Kandika ne szomorkodj, biztos van valami mód a táblinak, mert a Családineten is ügyeskedtek valamit a csajok pl. a Clostis topikban, hogy is kell. Nem vész kárba a munka!
Vendég
 


Kincsecske!
Így már teljesen érthető, hogy miért írta az egyik cikk? -tankönyv?, hogy Clostybegit szedés alatt nincs informativ értéke a hőgörbének.
Én hüvelyben, 10 percig, higanyossal mérem. :roll:

Norka!
Bogi baba jó kislány. Engedi anyucit pihenni. :) Szerintem apára fog hasonlítani, temperamentumban is. (???)
Ma végére érek az olvasmánynak.


Vendég
 


10 percig?? jó sok idő én alig várom a hőmérő csipogását :D
Norka 37.03 megy lefelé....(most azon izgulok ha mensi se lesz mi volt ez,vmi balyom van...3hete voltam nőgyógynál vizsgált kenetet vett minden negatív...)

Kandi itt vmelyik topikban láttam táblát,esetleg meglehet kérdezni hogy csinálták..... :?: :?:
Vendég
 


húúú :!: nem tudom hogy csináltam :oops: :oops:
Vendég
 


Kincseske,

nem igazán értem. Digivel a 37 már elég magasnak számít, az, hogy "megy lefelé", annak ezen a szinten nem sok értelme van! Mert ha úgy csinálnád, mint Kavics (az pontosabb, a higanyossal, 10 percig), akkor kapásból 37,3 is meglenne... ez pedig babás hőnek számít. Szóval nem tudom... :roll: És ha valami bajod lenne, akkor 10 napja bajod van? Egy hőemelkedés elmúlik 1-2 nap alatt!

Én azt mondom, tesztelj pár napon belül (Medilab :lol: 8) ), és ha semmi, menj el nőgyógyihoz UH-ra, ugyan nézze már meg a mkhártya vastagságot, abból látni, hogy mi történik.

Na megyek, csináljuk a honlapot is.

Kavicska... :D OK, hogy az apja nyugisabb a gyereknek, azt nem is bánom, ha nem lesz olyan motolla, mint én. De a temperamentumától mentsen meg a jóisten! :roll: Olyan rapli természetű tud lenni a zuram, hogy még 7 év után is okoz meglepetéseket!
Vendég
 


Lánykák! :)

Rájöttem, a legjobb gondűző gyümölcs az eper :lol: :lol: :lol:
Egészségesebb, mint a csokoládé. :lol:

Csakegy!
Merre vagy?
Amióta új a babanet, nem találsz ide??? Halihó! :)

Kriszta!
Ne már, hogy még mindig nincs vége ennek a rémálomnak!!! :?
Jelentkezz!!!

Csilla!
Neked hogy ment???? :D
Vendég
 


halihó
én mára bedugulok,már írni sem tudok.....

Kavics egyedül vagy? :(

Szép napot Mindenkinek Remélem a többiek idetalálnak ma :!: :wink:

(90cn)
Vendég
 


Kincsecske!
Miért nem tudsz írni????
Igen, egyedül vagyok itthon.
Éppen ebédelek :)

Kavics
(9 cn.)
Vendég
 


Nehéz elszakadni,de tuti ez az utolsó.
sietve írok csomót hibázok,minden betűt javítanom kell/ene az utolsó üzeneteim meg már nem is olvastam át csak itt láttam :( szörnyűűű...du gyerekezni megyek,vagy mégjobban lefáradok vagy energiát kapok,nagyon cukik,megenném őket, és a mondókájuk......csúcs.babások irígykedek :)
Norka pihizz is!Bogi is készül pihenget a nagy napra :!:

Vendég
 


Halihó csajok! :)

Milyen kihalt egy topik, pedig csak szombat van. Mi lesz holnap??? :)
...vagyok...
Vendég
 


Szia Eperfaló!
Én vagyok,csak próbálgatom a táblázatot...de Nekem nem akar sikerálni....
Ezt kaptam,hogy így kell....de....nem tudom.....
Excel-ben szerkesszem meg, kijelölés, majd Paint-be beilleszteni és elmenteni jpeg kiterjesztésű fájlként. 600x600-asra átméretezni, mert nagyobbat nem lehet feltölteni a babanetre.
...de már olyan ideg beteg vagyok,hogy bizti azért se sikerül!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: