Új privát üzeneted érkezett!

Erősitem Latfafr vèlemènyèt az egyuttletekről. Nekünk viszont a legeselyesebb napok előtt 2 nap szünetet mondott párom sógora ő nőgyògyasz. Persze ez csak napra pontos ovu mellett kiszamolhato pl ha a 14.nap ovulalsz 10.napig ahogy terszik 11-12 kihagy 13-14.akcio - ezzel szinte tuti elcsiped ès jól felfegyverkezett a sereg a kis kihagyas miatt.. amugy meg inkabb minden masnap ha kicsit is labilis az ciklus..
Az hogy akár 5 napig is èlnek a spermiumok már meg lett cáfolva, max 48 ora ezert is jo a minden masnap akcio.
Mi most nem teljesitettünk valami kimagasloan :-D 13.16.ès 18.nap.Elmèletileg 16-an volt ovum.. hát meglatjuk..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit sajnálom a vetêléseket. Biztosan sikerülni fog az a pozi teszt mert nagyon jól állsz hozzá, illetve ez mindenkinek szól. Nagyon köszönöm a tanácsokat, örülök hogy rátok találtam. Most éppen az álmatlansággal küzdök mint olyan gyakran, pedig 2 óra múlva kelnem kell és irány dolgozni. Ti mivel foglalkoztok? Mennyire stresszes a munkátok?

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


Bunny mi ujsag?
Tobbiek hogy vagytok?Ki tesztel meg a napokban?

mimkosz
Budapest
 
 

 
 



Jo reggelt Mindenkinek, nekem egyenlore a hom "fent" van. De megebredtem hajnalban es masik lazmerovel is mertem, ugyhogy full bizonytalan az eredmeny. Ha minden jol megy mi csak a het vege fele tesztelunk, olyan 21-dike fele.

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


LittleBiscuit, hogy vagy? A hod merre jar? ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


reméljük, hogy ilyen szép magas marad a hőd! :) és LittleBiscuitnak is! :)

Nekem szépen visszesett 36,1-re,úgyhogy tényleg kezdődhet az úja hónap! :)

caroline, milyen volt a hétvége?

1. cn
kolibri25
 
 


Jó reggelt lányok!

Latkafr, egy tizedecskét emelkedett, 36,9 ma reggel (4 dpo).
Látom te tartod a 36,8-at. Nagyon izgalmas, Bunny után te leszel a követlező csak teljen a hét :)
Az előző ciklusban azért sokkal szebb volt a felívelés nálam. Gyakorlatilag 2 nap alatt 6 tizedet, 3 nap alatt meg 8-at ment fel, azért az majdnem egy fok.
Most viszont 4 nap kellett hogy 35,5-ről 36,9-ig eljussunk :S
Reméljük még ez is belefér a 'Jó' fogalmába..

cseniko, köszi :)
Én egy multinál dolgozom, de itthonról. A munkám relative stresszes.. Folyamatosan fejlődöm a stressz kivédésében..
De szerintem nem csak a munka miatti stressz lehet káros..
Igaz, egyáltalán nem állíthatok semmit hisz ezer más oka is lehetett - de a második vetélésemnél gyanakszom pár stresszes napra ami lehetett is akár a ludas. Annyira emlékszem azokra a napokra. Karácsony előtti vasárnap már megkezdtük a azabadságot - tele voltam izgalommal. Vasárnap ebéd volt nálunk de még ajándékot kellett készítenem meg csomagolni, meg bepakolni a másnapi utra (másnap reggel repültünk haza). Egy percre sem álltam meg aznap mert mit mondjak a vendégeknek bocsi késik az ebéd mert pihennem kell 5 hetes terhes vagyok :D. Aztán a repülés. Sokfélét olvasni hogy nem okozhat gondot de olyat is hogy az első trimeszterben jobb kerülni.. Hát éppen a repülőn volt egy olyan görcsöm ami rendesen megijesztett  hát aztán kiderült hogy nem is alaptalanul.
Szóval a mindennapi életben is kerülni kell a túlzott izgalmakat stresszt.
Repülni nem fogok az első trimeszterben ezt eldöntöttem már.. Majd a család utazik hozzánk (na mondjuk az legalább olyan stresszes mulatság :d :D)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok lányok!
nálam a helyzet ugyanaz, talán annyi a változás,hogy mintha egy icipicit émelyegnék, de lehet csak beképzelem  ma veszek tesztet holnap tesztelek  ma reggel kiváncsiságból megmértem a hőmet, 37 volt, de mivel még soha nem mértem nem mérvadó, de azért reménykedek

@kolibri25:


nagyon sajnálom, de fel a fejjel, új ciklus új esélyek :)

15. dpo
bunny88
 
 


Bunny drukkolok!

Csajok szuper volt a vasárnap,de este a férjem alaposan megdöbbentett!
Este épp sorozatot néztünk a kanapén,már nem is tudom hogy került szóba,(ja de mondtam hogy szurkál jobb oldalt lehet hogy pé),és mondta hogy tudja mert mikor aludtam,a telefonom küldött értesítést a közelgö ovulációról elözö este.
Hát rendesen meglepődtem!
Én észre se vettem mert ahogy ő megnézte az értesítést,gondolom eltünt,én nem is láttam.
Azért jól esett

Holnap megyek a dokihoz,kíváncsi leszek mit lát majd.
Ma meg kozmetikushoz hogy kicsit rendbeszedjenek,kár hogy nem lehet ma este,mert holnap doki 

Hogy vagytok lányok?



Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Jajj lefelejtettemVigyor
Az ovut lehet a barátcserje hozta elörébb vagy mégse az volt amit tegnap éreztem.

12.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@krystin: szoritok a holnapi dokidhoz ;) En megmondom oszinten soha nem tudtam rendesen bevenni anno a fogamzasgatlot. Annyira rohanas volt egy napon h a rokonom, akirol mar beszeltem korabban, aki nogyogyasz, javasolta a nuvaringet. Alacsony hormontartalom, es megkimeli a belrendszert, ott hat ahol kell ;) nah de most pedig a ferjem vette le a terhet a vallamrol.;) Nalunk pl o kezdte vezetni appon a ciklusom ;) Mara en is vezetem a telefonomon es o is vezeti az oven ;) Ez nalunk valahogy mukodik, es bevalt ;) Mindketten varjuk ezeket az alkalmakat, egyenlore feszulstseg es frusztracio nelkul ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Krystin,
én is szurkolok hogy jókat hallj holnap az orvostól.

Latkafr, hát ez óriási hogy férjed is vezeti a ciklusod. Én párom épphogy tudja mi az az ovuláció :D Na jó, tud egysmást de ő jobban szereti ha az együttléteknél nincs a fejünkben hogy jaj most fontos, és talán most 'megcsinűljuk'.. A legtöbb férfi nem szereti ezt a témát  a kényes termékenység .. de tökjó lehet hogy a tiéd ilyen fesztelen és 'résztvevő'
Mondjuk én drágám is kezdi megszokni hogy esszük a gyümölcsöt a magvakat meg a vitamin bogyókat :D

Most olvastam a cinkről.. Akár férfi terméketlenséget is okozhat a hiánya..
Itt vannak azok az ételek amik nagymértékben tartalmazzák. 10-12 mg kell belőle..
http://www.kulinarisvilag.hu/hun/cikkek ... talmu-etel
 
Plussz a D vitamintól vagyok elájulva hogy az ekcémámnak nyoma sincs, két év küzdelem után ennek tudom be.. (az Eurovit 2000 NA-sát szedem 2 hete). Remélem a vetéléseimnek is ő volt csak a 'ludasa' és most újratöltekezve már minden jól fog menni.
Nektek is ajánlom hisz mögöttünk a hosszú sötét hónapok, nem jutunk naphoz ételekből pedig nagyon nehéz bevinni nameg hogy egyáltalán hasznosuljon. A D vitamin hiány aztán csinál hormonproblémákat is..


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Nagyon jó volt a valentin napi 7 vègènk. Rózsaszirmok vártak az ágyon, es kèt fehèr törcsihattyú meg Bon-bonok. Szupi volt minden. Remèlem megfogant picikènk. Mi megtettünk mindent. Nem volt stressz, csak szerelem ès èdeskettes. Sokat nevettünk. :D reggeli hőm felemelkedett.


1.dpo

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline ez töléletesen hangzik :)
Szerintem tuti hogy elcsipitek a gólyát!!! Szurkolok!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok Lanyok!
Voltam ma uh-n:
16 mm-es a kiscsiko(uh-s no hivta igy),es hallottuk dobogni a szívét!
Bunny milyen tesztet vettel?
Caroline jol hangzik ez a hetvege!

mimkosz
Budapest
 
 


Caroline, nagyon klassz lehetett a welness ;) Remelem tenyleg jol alltak a csillagok es uton mar a golya ;)

Mimkosz: szuper hir. ;) Jaj de joooo ;) Hanyadik dpo-n volt pozi a terhessegi teszted? Es most hanyadik cn on vagy? Olyan izgalmas ;) Gratula megegyszer ! <3

LittleBiscuit: Haaat eloszor nekem is fura volt ;) de aztan megszoktam/tuk. Amugy imadja a pc-s jatekokat... Szerintem ezt is valami questkent fogja fel, vagy meta achikent ;) Nem tudom, de egyenlore fun nagyon a fertility periodus. ;) Annyi van, h eddig heti 3 szor uszott es ketszer edzoteremben volt es egyszer futott a folyoparton, ami eleg sok tavollet melo utan a feszektol,ami nem epp kedvezo hogy egymasra hangolodjunk, de mar masfel honapja felezte ezeket a tevekenysegeket miattunk, hogy meghittebb legyen itthon minden ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


6dpo

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:
Nem tudom,hogy hanyadik dpo-n voltam,amikor pozitiv lett a teszt.Azt tudom,hogy egy csutortoki napon megmertem a homet reggel,es mar emelkedett volt,es onnantol szamitva a 13.napon teszteltem eloszor,de a ciklus.hu szerint mar ket napja meg kellett volna jonnie,azert teszteltem mert nem volt barnazasom,es elotte minden honapban volt a gyogyszer abbahagyasa ota.De akkor mar egyertelmu pozitiv volt a 25-os erossegu,tehat kb.a 35.cn lehetett,de nekem 30 naposak voltak a ciklusaim.
Ma vagyok 8+1;es a mert adatok alapjan is ennyi vagyok.Nagyon drukkolok nektek,hogy pozitiv legyen mindenkinek a teszt.

mimkosz
Budapest
 
 


De jó neked mimkosz! :)


Tudnátok abba segíteni, hogy a ciklus.hu szerint 21. én lesz ovulációm, a jónás naptár szerint 22.-e a jónás napom, milyen gyakran legyünk együtt ezen a héten és jövőhéten hogy sikeres legyen a megtermékenyülés?


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


elkezdtem pecsételni............ :cry: valószínűleg csak csúszik, mert nagyon stresszes rohangálós volt a hónap....
bunny88
 
 


@bunny88: kíváncsi vagyok nagyon, és szurkolok! :) 



@mimkosz
: gratula a kisbabához, biztosan nagyon jó érzés lehetett látni és hallani :)








 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Mimkosz! Gratulálok a kis babszemedhez.


Lányok! Hogy lehet h ma reggelre felment a hőm,pozi lh tesztem volt tegnapelőtt (szombaton), enyhe szúrást ereztem jobboldalon tegnap, most dèlután viszont erős szúrásokat szintèn jobb Oldalon es enyhe mensiszerű görcsöket.
Elvileg tegnap megvolt az ovum, hogy lehet h most èrzek erős nyillalós szúrásokat? Mègis csak ma szabadult volna ki a pete? Dehát hogy lehet ez, ha már a hőm is megemeledett ma reggelre? Segítsetek már lègyszi. Ma is együtt kell legyünk?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok! :) 

Ma teljesen véletlenül ráakadtam erre a fórumra, megkapta a neve a szememet, ugyanis tavaly augusztusban volt az esküvőnk, és pont mi is szeptember óta próbálkozunk a babával. Eddig sikertelenül.... :(  Regisztráltam, hátha könnyebb lesz hasonló helyzetben lévő sorstársakkal átvészelni ezt az időszakot. 
adele666
 
 


@adele666:


Rögtön fel is tennék egy kérdést. A barátcserje cseppeket január óta szedem, lehetséges, hogy kitolja a ciklust? Ugye nem? :) Nyilván a ciklus beállítása az egyik pozitív hatása elméletben, de ugye ez fordítva is elsülhet? :S
adele666
 
 


@adele666:


üdvözöllek itt. én is új vagyok a fórumon.


Voltál már dokinál hogy mi lehet az oka hogy nem sikerül a baba?


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@caroline4:
Több pete érik? LH tesztet nem csináltál ma miután érezted a tüneteket? Hő részéhez nem értek!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Lolo! Csinaltam most zuhanyzás előtt, ovutesztet ès egyèrtelműen negatív. Tegnap este is nega volt már.

Gondolod lehetsèges h kèt pete egy nap különbsèggel beèrik? A baratcserje vajon okozhat ilyet?


Üdv az újaknak. adele! Olvastam mar olyat, hogy kitolja a ciklust barátcserje. Egyszer nekem is hosszabb lett vagy 4 nappal tőle.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Tudnátok abba segíteni, hogy a ciklus.hu szerint 21. én lesz ovulációm, a jónás naptár szerint 22.-e a jónás napom, milyen gyakran legyünk együtt ezen a héten és jövőhéten hogy sikeres legyen a megtermékenyülés?
 Premens tabletta és inofolic mellé szedhetek barátcserjét? ti szedtetek ezek közül valamit (inofolic, premens)? Mi a véleményetek róla?

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:


Üdv :) Voltam igen. 4 hónap helyett 6-ot mondtam próbálkozás tekintetében, és még arra is azt mondta mosolyogva, hogy semmi.. Mindent rendben talált, megnyugtatásra felírta a barát cserjét, illetve menjek el hasi ultrahangra. De teljesen egészséges pároknál is sajna ez a 10-12 hónap simán eglehet.. A férjem már levan tesztelve, ő okés.. Valószínű a legfőbb ok a rágörcsölés.. dehát ha valaki nagyon akar valamit! :) 
adele666
 
 


@caroline4:


:( Ez nem jó hír.. Bár nekem az átlag ciklus 29-31 nap, és ma volt a 37. napom... Eddig ennyire még sosem várakoztatott meg! Nagyon imádkozom!   Viszont ez az első hónap, hogy szedem a cseppeket, így nem tudom hova tenni a dolgot.. Sőt, kb 3 hét volt a szedése a most nemvárt napjáig.. Ennyi idő alatt meglepődnék bármilyen hatásától is..
adele666
 
 


@adele666:


A lényeg hogy ne görcsölj rá, az tényleg sokat számít. Ha minden rendben van akkor nyugo biztos sikerülni fog hamarosan.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:
Szio, a legtutibb ha veszel lh teszteket minimum 5 darabot es elkezdesz tesztetni estenkent. Ha pozitiv akkor este reggel, es az elso negativ nap reggelen erdemes osszebujni. ;) Akkor van esely h idoben odaerjen a szakasz a tûszorepedesi ransira ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Adele666: udv itt a forumban. ;) Ha van idod erdemes a forumot visszaolvasni ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@cseniko:
Az 5 lh tesztet a fetehetoen termekeny periodusodban kellene ellonod ;) Vagy 28 napos ciklus eseten 11. naptol- a 15 ciklusnapig teszteles hasznos ha reggel este tortenik h ne maradjatok le a randirol ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@bunny88:
Teszteltel ma?Nagyon izgulok erted.Viszont ha most kesik es azert nem jott meg,akkor a peteereses volt kesobb valoszinuleg annyi nappal,ahany napot kesik,es lehet,hogy akkor nem is voltatok egyutt,legalabbis nalunk volt ilyen h egy hettel lekestunk rola.
Caroline en nem tudom mi lehet ez a szurkalas,nem szoktal ilyet erezni?Lehet a jol sikerult hetvege miatt megerett egy plussz tuszo! ;-)
Hogy allnak a hogorbek lanyok?

mimkosz
Budapest
 
 


@latkafr:
Szia! ^^) Most visszaolvasom mindenképpen,hogy képben legyek! ;)
adele666
 
 


Jó reggelt Mimkosz, itt a hôgörbém. Te hogy vagy/vagytok? ;)
Szép napot Mindenkinek!


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@adele666: ;) Remelem hogy hamarosan pozit fogsz tesztelni! Kitartast !! ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Tegnap vègül a szurkálás ellenère nem voltunk együtt. Bealudtam. :P
Ma èbredès után megint èreztem szúrásokat jobb oldalt. Hát ez már tuti nem peteèrès. Tegnap 36,8-ra, ma pedig 36,9-re ment fel a hőm. Alaphőm 36,5, 36,6.

Lehet a megtermèkenyülèsnek ilyen szúrkálós következmènye? Mèg másfèl hèt ès kiderül.

2. Dpo

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Juj szoritok Caroline ;) Nagyon izgi!!! ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok lányok!

Üdv itt, Adele666
Mi is szeptember óta próbálkozunk (kétszer teherbe is estem de sajnos rossz vége lett :( ).
Most az jutott eszembe mennyire jó is ez a fórum. Mert ha ez nem lenne meg az internet azt hinnénk, aki babát akar annak jön. Holott, a valóság az általában más, várni kell arra a bébire gyakran, türelemmel.
És ez itt a valóság. Biztatjuk egymást amikor megjön, amikor a nem várt felé közeledünk, és mindig.
Viszont amiért szeretem még ezt a fórumot, az az hogy azért gyakran jön a gólya is. Legalább havonta egy gólyahírünk van és ez olyan jó. Tratja a lelket bennünk hogy hamarosan itt a mi időnk is. :)

Caroline, szerintem nem is baj hogy nem voltatok együtt hisz a 'főműsor' már lement. Máskülömben ha tényleg megérett egy újabb tüsző akkor lehet hogy ikreket csináltatok volna :D A szurkálás ilyen korán nagyon fura amugy nekem is volt tegnap (én ma 5 dpo vagyok). De ilyenkor mindig visszaemlékezem egy sikertelen őszi hónapra amikor is rengeteg szurkálás volt de baba nyoma se.. és próbálok nem túlságosan beleélni reménykedni.
Most óriási kettősség van bennem. Sőt hármasság :D Persze nagyon szeretném ez az egyik, DE másrészt talán jobb lenne ha a következő hónapban foganna (addigra letelik a 72 napos sereg-csere :D bizonyám olvastam hogy kb 72 nap alatt újul meg a 'raktár' teljesen..és ugyebár a nagy vitaminfeltöltő kúránkat csak jaunárban kezdtük..). Az az érzésem hogy nem is sikerült most és ez viszont kicsit szomorúsággal tölt el. Holott tudom, egy hónap már nem hónap és csak jobb lesz azután.


Nekem a görbém eddig felfelé haladt de ma egy tizeddel lentebb volt mint tegnap (36,8).

Latkafr neked viszont annyira biztató a görbéd :) Szoritok nagyon, már csak pár nap!

Bunny mi a helyzet nálad??

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@latkafr:
Köszi!!! :) Reggel csinàltam tesztet, halvànyan, de elviekben/ talàn ott az a 2. csìk! :) Azért nem merem elbìzni magam, vagy kijelenteni, mert 38. napon vagyok,reggel csinàltam,és szerintem erősebbnek kellene màr lennie a csìkocskànak.. :( xepil 25-ös teszt volt. Délutàn fotózok Nektek,hogy mi a véleményetek! :$
adele666
 
 


Bocsi,ha nem annak vàlaszolok,aki a kérdést feltette,de telefonrol kikészit a forum! :D termésetesen mindenkinek mey az info! ;)
adele666
 
 


@cseniko:
Én a helyedben: 18., 20., 22.
Bàr én ezzel úgy vagyok, ha épp nem 29 napos egy ciklusom,hanem 32,akkor az a pàr nap is felboritja.. viszont ha a tiéd pontos,én azokon a napokon akciòznék :)
adele666
 
 


@adele666: ha mar halvanyan latod az lh teszten a masodik csikot, akkor szerezz be gyorsan cickafark teat, es reggel este tessek inni, hogy adj egy lokest a peteeresnek es ha pozitivat tesztelsz holnap reggel, vagy este akkor bizony tessek reggel, es este is huncutkodni ;) Hajraaa ;) btw a cickafrak teat ovuig tanacsos inni, utana ahogy a lanyok is mondtak itt palastfu teat lehet inni . Szoritok

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Ecsibe, babyfever merre vagytok? :(

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatok a Csapathoz? Olvaslak Titeket jó ideje, de most már úgy éreztem írni is jó lenne Nektek :)
Én 33, Párom 37 évesek vagyunk, első babánra várunk egy éve már. Tavaly júniusban derült ki, hogy a katonákkal gond van, nálam minden okés, de egyből ICSIre küldtek minket. Volt 2 sikertelen, aztán október végén egy sikeres beültetés, sajnos a 7.héten megállapították, hogy méhen kívüli, így laparoszkópos műtétem volt. Azóta rendeződött a ciklusom, januárban már próbálkoztunk is, még eredménytelenül. Akkor ittam a palástfű teát. Ebben a hónapban nem, de elkezdtem a hőmérőzést. Megnézitek a görbémet?

http://ciklus.hu/images/diagramok/3a610 ... 80800_.png
bikbok
 
 


@bikbok:

Ja még annyit szerettem volna hozzátenni, hogy most teljesen természetes úton próbálkozunk, a méhenkívüli lelkileg nagyon kemény volt. A Párom december óta kőkemény vitamin kúrán van, én állítottam össze neki német és amerikai fórumok alapján. Meglátjuk eredményes-e. Minden esetre az orvosunk szerint felesleges vitaminozni, menjünk csak újra ICSIre. Szerintem viszont érdemes megpróbálnunk, így május-júniusig adok magunknak időt. Még van egy fagyibabánk, neki a sítábor június végén jár le. Addig próbálkozunk.

bikbok
 
 


Hello Lányok!

Adele! nagyon drukkolunk hogy az a csik az legyen! ismételd meg ugyanolyan teszttel és mindig reggel igy majd látzsik ha erősödik és bebizonyosodik :)

bikbok!
Üdv itt. Hát persze hogy csatlakozhatsz! Örülünk az új tagoknak mert fogyunk - mert azért látogat erre a gólya szorgalmasan, ha nem is annyira szorgalmasan mint kellene .. :D
Hú hát nem egyszerű a történeted. Nekem is volt 2 korai vetélésed így átérzem maximálisan.
A görbéd elég biztató. De jól látom hogy 9. nap ovuláltál legalábbis a ciklus-hu szerint? akkor 23 napos kb a ciklusod? hát az meglehetősen rövid..
A petefészek átjárhatósáról eszembe jutott az AVIVA tornán amit mondtak - van egy gyakorlat amit ha jól és kitartóan csinálsz, javul az átjárhatóság!
De reméljük hogy erre már nem lesz szükséged :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?