Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vernike! A férjednek: állítólag lányokkal hányósabb az ember... Én végighánytam a 9 hónapot

Bikfy! A hőd egész jó. Kiváncsi vagyok mit mond a doki.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Bikfy,
nem értelek, ezzel a hővel azért lehetnél terhes. Csináltál tesztet?
Majd gyere, hogy mit mondott a doki.

Princzike,
nekem azért az furcsa lenne, hogy a sok millió sperma közül egy sem maradna életben, bár tudom, hogy létezik ilyen. Ne agyalj ilyeneken, biztos vagyok benne, hogy ilyenről nálatok szó sincs. Kíváncsi vagyok a dokira és sztk-ba is kellene hogy csináljanak UH-os követést.

Lányok, én ollllyan szarul vagyok :cry: . Most meg engem ért el az a vírus, ami a Hannát múlt héten. Nem értem már, mi van velünk, ebben a hónapban nagyon ránk járt a rúd :evil: .
Erről a hónapról is teljes egészében letettem, amennyi minden ért minket , kizárt dolognak tartom, hogy bármi is legyen :( .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Pruci,
én meg egyszerse hánytam :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 

 
 

Sziasztok.szerintem ez az egyetlen olyan helyzet,amikor az ember nem bánja,hogy róka koma kerülgeti,hisz ez tényleg csak azt bizonyítja,hogy valaki van a pocakjában.Én is tűröm és elfogadom,hogy ez ezzel jár...csak hát kellemetlen.
Princzike nagyon sokat fogok rád délután gondolni.Ne izgulj nem lesz semmi baj,a mai világban már mindenen tudnak segíteni.Ne pánikolj és ne keseredj el ha esetleg nem olyan jó híreket mondanak (de ilyen úgysem lesz).Gondolj arra,hogy hogyan oldjátok majd meg,mi segíthet benne.De nyugi,nem lesz semmi gond...én tudom...
Mostanába úgy el van tűnve a fórum nem???Kevesen vagyunk...(mondom én aki 2 hétre simán itthagyott benneteket. :( )

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Princzike, ma reggel szerintem nekem meg volt a tüszőrepim. 3 napja volt tojcsi. Rágyúrtunk apával, de lelkileg nem vagyok a toppon. A hétvégén nagyim elment.......nagyon sok negatív dolog ért minket mostanában. Nem tudom, hogy hogyan hat a stressz a hormonokra, mert PÉm az hálistennek van.Legalábbis tojcsi is és petefészekszurkálásom is volt a szokott időben: 9.-10.-11. napokon.És bár ebben a ciklusban most nem nagyon tudtam mérni a hőmet tegnap meg ma mértem és ma reggel 2 tizedet felment.
Kicsit aggódom amiatt, hogy a stressz miatt, ami az utóbbi időben sajnos bőségesen kijutott, védekezeik a szervezetem a babó ellen. Okos ám a szervezet, nem is gondolnánk, hogy mennyire. Védekezik az újabb megterhelések ellen, mint pl egy baba. :(
De reménykedem, ha Pé van, akkro baba is lehet.

Na jó hosszúra sikeredett a válaszom. :oops:

Ranita, jobbulást! :( Remélhetőleg ezután Nálatok is pozitív időszak következik.

Kép

Kép
luli
 
 


Ranita
Jobbulást! Remélem most már sikerül kigyógyulnotok ebből a kórból.
Viszont azt nem tudom, hogy az utolsó két inszem miért nem sikerült. Minden megvolt hozzá, ami kellett és a legfontosabb volt. Mondjuk a nyugalom nem, mert nálunk is még tart a leépítés, és pont abban az időszakban volt a legdurvább.

Vernike
Köszi. Remélem azért nem mond rémisztő dolgokat majd :)

Luli
Hajrá! Jó lenne már, ha valaki plusszos tesztet produkálna.
Aztán meg ki tudja. Szerintem azért a stressz mellett is megmarad az a baba. Nekem van olyan ismerős, akiknél a legstresszesebb időszakban jött össze tök véletlenül. Szóval... :) még bármi lehet.

Kép

Kép
princzike
 
 


Stresszes baba példának itt vagyok én...az építkezés közepén nekem se valami nyugodtak a napjaim.....de most már próbálom nem idegesíteni magam rajta...csak ez az állandó pénztelenség... :oops: :evil:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Jó pár napja nem voltam. :oops: Igyekszem pótolni a lemaradást. :)

Pár szó magunkról:
Tegnap délelőtt fogászaton voltunk Kendével, mert kb. 3 hete elesett és a hétvégén már láttam, hogy az egyik első metszőfoga szürkülni kezdett. A dokinő nagyon-nagyon aranyos volt. Kende meg is mutizta a fogát. Szerencsére nincs komoly baj. valószínű egy ideg megszakadhatott és így kezd elhalni a tejfoga. De nem kell se kihúzni, de megfúrni se semmi. Azt mondta a dokinő, hogy ettől nem fog hamarabb kiesni neki, csak esztétikailag lesz egy picit csúnya. (szürke) De inkább, mint hogy kiszedjék neki. Szóval kicsit megnyugodtam.
Meg magamat is megnézettem, úgyhogy túl vagyok a kötelező a szűrésen.
Délután meg másfél órát aludtam. Annyira jólesett. Nagyon fáradt vagyok napok óta. Nagyon rossz éjszakáink vannak.

Kedden meg voltunk dokinál minden ok volt. A kistesó egy igazi tündér. A nemét még nem tudjuk. A kis keze a buksijánál volt, aztán vakarta a fejét is. Aztán mindkét kezével fogta a fejét. Tök jót röhögtünk. Sajna se kép se videó. Pont úgy jártunk mint a múltkor. Bekapcsolta a doki a videó felvevőjét de nem vett fel semmit. Szerintünk ki volt hátul húzódva valami zsinór. Nem mertem szólni, hogy a múltkor nem lett a felvételből semmi, de legközelebb azért szólok neki. A mérete alapján pont megfelel a korának. Jövőhét kedden megyek afp-re meg terheléses cukorra.

Most Kende itt mászkál, és folyamatosan elhív a gép elől. Micsoda gyerek nem hagyja az anyját gépezni. Hihihi…. De mindenképp visszaolvasok és írok akinek csak tudok…

Addig is puszi!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Kisvirág örülök,hogy jól vagytok....pihizz sokat!!
Felhívtam délután a dokit,örült,hogy megszüntek a panaszaim,lecsökkentketem az utrogestant napi 4-re.Sajna az uh-t 24-ére hagyta,azt mondta akkor 100%,hogy már lesz szívhangunk.Nem erőlködtem túlságosan,szóval vizsgálat és első uh 24-e.Csak bírjam ki addig.Mondtam neki a róka komát is arra meg a B6 vitamint mondta,hogy szedjem.Szóval erről ennyit.Hétfőn mehetek dolgozni. :) Ma mondja el férjecském az anyjának a dolgot,kiváncsi leszek mit mond...Remélem eszi a penész,hogy nélküle is boldogan élünk tovább!!! :D :D

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Na esélyem sincs ma visszaolvasni. Perceken belül jönnek a Kende unokaitesó. Atomjaira fog hullni a lakás.... De holnap tuti jövök!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Vernike!
Az jo, ha rokakoma jött, ezt vártad már régota nem????

Nekem menni kell genetikára, mert a dokinő szerint alacsony az afp. Kicsit szomoru vagyok, de ez van.
encike 2
 
 


Hello csajok! Tegnap írtam egy szép levelet, és nem eltünt. Hát felment avérnyomásom rögtön!!! úgyhogy utánna már nem is ültem gép elé. De most api dolgozik és visszaolvastam és pótolok!
Pruci kösz a cikket, tök jó
Bikfy! miért vagy benne biztos, hogy nincs baba? a görbéd nagyon szép, aszerint lehetsz babás!!
Princzike mi újság a dokinál? várjuk a beszámolót, ne izgulj, minden ok lesz.
Vernike örülök, hogy kezd jelezni a baba.Hányni én is nagyon-nagyon utálok! De baby miatt még azt is bevállalnám, de anélkül is jöhet :wink: bár nem igazán vagyok hányós... Látod hogy minden ok lesz, ne izgulj! és ne csinálj azért olyan nagy takarítást, pihizz és vigyázz magatokra!
Luli! Sajnálom nagyidat :cry: Nekem a mamám a mindenem, így együttérzek veled, mert nekem is nagyon fájna ha nem lenne. Ő a lelki társam.
Egyébként olvastam hogy ha egy ember elmegy, jön helyette másik. úgyhogy sajnos elment, de jön majd helyette a baba!! és az ő lelke benne fog tovább élni!
Virág! örülök, hogy minden ok.
Encike! biztos adnak vmi gyogyit, és minden rendbenlesz! eszméletlen, hogy már milyen nagy a babád :shock:

Kép
kissedi
 
 


Ja és képzeljétek! tegnap vagy előtte írtam, hogy nem akar pém lenni, mert ahőm alacsony. erre reggel betojt a lázmérő! ja és tegnap este apinak csak 36.1-t mért. neki pedig mindig 36.6 körül van a hője. Így lehet, hogy volt pé, csak nem tudtam megmérni már vele. Úgyhogy most egy kicsit reménykedem :roll:

Kép
kissedi
 
 


Kedves Kismamáink! Vernike, Kutyafüle, Encike, Virág, Nikole, Pingi, Lys, Anuk, Ácica! Jó lenne ha végre valaki megadná a babásodás receptjét!!!! :lol: Mi akik még nem tartozunk a felsoroltakba nagyon várjuk! :lol:
Tényleg Kutyafüle, Nikole és Ácica merre vagytok?Rég jártatok itt!! Várnánk a babavárás örömeiről az élménybeszámolót és képeket is, ha lehet!
Jujj de pofátlan vagyok, nem? :oops: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok Lanyok!
Hat nem voltam mar egy ideje ... :roll: de csak rontottam volna a hangulatot :( . Meg vissza sem olvastam, csak bejelentkezem, hogy elek... Az a baj, hogy sajnos rajottem hogy szex nelkul nincs baba :roll: es hat sajnos most ez van napirenden... Mar irtam regebben, hogy ranyomta a belyeget a baba-gyartas a jo kis hazaseletunkre. Es most ez tetozott, ugy latszik... :roll: Ilyen szr meg sosem volt. Vagyis hogy SEMMI. Es ha szovateszem, akkor "parancsra nem"... hat ez az, hogy se baba nincs se a regi jo osszebujasok :cry: Amint kicsit osszekaparom magam jovok!
Puszi Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Este 1/2 9-kor kerültem be a dokihoz. A hőgörbémre azt mondta, ez még jó is lehet. Persze a cikk-cakkokat ő sem értette. Azt is mondtam, hogy a mini mikroszkópom mindig a mensi előtt jelez peteérést. Erre ő azt mondta, ilyent még nem is hallott. Ma a 33. napon vagyok, mensim nincs, viszont baba se. (de hát ezt tudtam is) Viszont elküldött 3. napi és 21. napi vérvételre. És egyébként nagggyon szimpatikus volt, pedig előtte rettegtem.
Hulla fáradtan hazaértem, A férjem pedig még csak meg se kérdezte, hogy mi volt. Pedig én elvártam volna. Azt mondta, ettől az egész doki ügytől ideges lesz, én meg azt mondom, ez így nem házasság. Az, hogy egymásnak a legbensőbb ügyeinket ne tudjuk elmondani , szerintem az tragikus. Úgyhogy én most másik apukát keresek a gyermekemnek. Ne haragudjatok, de ha nem tudjuk rendezni a férjemmel a dolgainkat, akkor én egy darabig nem jövök.

Olvaslak majd benneteket, és mindenkinek nagyon szorítok. Remélem minnél hamarabb talpra állok, gondoljatok rám! Sok puszi: bikfy
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy: rettenetesen sajnálom a dolgot... :( biztos megoldjátok majd vhogy.. tény, hogy nem lesz könnyű, de egy próbát megér, ha már egymás választottátok annó(biztos nem ok nélkül).. :wink:

Lányok, én sem jövök jó hírrel. Piri megint beállított, és akkora görcsökkel jött, hogy csillagokat láttam. Úgyhogy most sincs baba... :( :cry: Eddig reménykedtem, hogy 3-4 hónap altt összejöhet, ez az 5.hónap volt. Tudom/érzem, hogy ha a következő hónapban sem sikerül, egyre inkább reménytelennek, kilátástalannak fogom érezni a helyzetet.. Még jó, hogy van egy rendes férjem, aki ilyenkor az orromra koppint.

Vernike: ez nekem nem jött össze most... az együtt babásodásról ennyit. Eddig nem sírtam, de most könnyek szöktek a szemembe..

Szebb napot nektek!

Bea
abeatrix
 
 


Sziasztok!

Luli,
részvétem a nagyid miatt :( :( :( .

Kisvirág,
Hannának is le van törve az egyik fogának a sarka, úgy látszik ez olyan gyerekbetegség. Észre sem vettük mikor történt, már csak azt, hogy le volt törve. De neki nem szürkült be.

Loulou, Bikfy,
sajnálom, hogy apáitokkal ennyire nem közösek a céljaitok, ez nagyon rossz lehet. Talán tudatni kellene velük, hogy elveszíthatnek Benneteket. Bár gondolom ez már megtörtént.
:cry: :cry: :cry: :cry:

Bea,
fenébe pirivel :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Az az 5 hónap azért nem a világ ám, tudom neked az. Fel a fejjel.

Komolyan mondom a problémáitokat nézve rosszul érzem magam, hogy én mire fel is "sírok" itt nektek.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Reggelt lányok :)
Kép

Loulou, Bikfy
Sajnálom a helyzetet apikkal otthon. Mondjuk nálunk is egyébként férjecském kissé ideges bizonyos dolgoktól, ha elkezdek beszélni róla. Itt inkább negatív eü dolgokra gondolok. Ilyen volt az összeférhetetlenségi téma is, mikor feldobtam. :( De remélem ilyen nem lesz.
Remélem viszont, hogy mind a kettőtöknél megoldódik a helyzet és a pasik észhez térnek. :) Én bízom benne és bennetek is :)

Vernike
Örülök, hogy múlnak a tünetek. Szép kisbabátok lesz :). Anyós meg b***ja. Nem vagytok ti összenőve örökre és nem igaz, hogy nem tud nélkületek élni, ha nem laktok a nyakán!
Remélem a doki majd ad neked képet, amit közkiccsé is teszel :lol: :oops:

Encike
Szerintem nem lesz nálatok semmi gond. Ha az előző babákkal sem volt, akkor most sem lesz! Hallottam már olyat, hogy más helyen, de kb ugyanazon a héten csináltatott valaki magának afp vizsgálatot és homlok egyenest két különböző értéket kaptak.
Úgy hogy csak nyugi. Minden rendben van Kép

Hát rólam.
Voltam tegnap dokinál, megvizslatta a leleteket.
Azt mondta, hogy végül is engem kezelgetnek és nem is akarja a másik dokit felülbírálni. És hát amire én is először gyanakodtam, azt a vérvétel is kimutatta, ami utána nagyon szépen rendeződött. Amúgy sem akarja felülbírálni a másik dokit.
Azonban bizonyos dolgokra rákérdezett, vagy hát felhívta a figyelmemet rá. Ilyen volt pl a PCOS, ami az első vizsgálatos papíromon rajta volt, hogy a doki szerint gyanús. No erre nem tudtam neki mit mondani, így mondtam is, hogy erről nem beszéltünk a dokival.
Még jó, hogy kedden megyek endokrinológushoz. Ez legalább az ő szakterülete.
Azért ezen egy kicsit kiakadtam, hogy ráírja a doki nekem már az első vizsgálatnál, hogy PCOS gyanús vagyok neki, de erről nem is beszélünk.
Erre mondja, hogy végül is kezelve van Clostival - no de ez is csak
folyt.köv

Kép

Kép
princzike
 
 


Erre mondja, hogy végül is kezelve van Clostival - no de ez is már milyen - csak akkor lett Clostival kezelve, mikor mondtam, hogy jó, akkor lombik vagy stimu. Addig hagyott minket minden nélkül próbálkozni. A hülye! Legszívesebben most ez csinálnám vele Kép
Szórakozzon más idejével. Ha meg úgy gondolja, hogy lehet egy PCOS-m, akkor miért nem mondja, hogy menjek el dokihoz. Amúgy sem a szakterülete a nődokiknak.

Szóval lányok milyen jó is, hogy bizonyos dolgokat megbeszélünk így egymás között és mindenféle jó kis internetes oldalakon kutatgatunk.
A végén kiderül, hogy úgy érdemes elmenni egy dokihoz, hogy tudod mi bajod van és mit kéne vele csinálni, ő meg a gyógyszert felírja.
Bocs.... de most nagyon pipa vagyok.

De azért más téren meg vagyok vele elégedve, mert a többit normálisan csinálja.

Kép

Kép
princzike
 
 


Ja, egyébként úgy néz ki, hogy ma meg fog jönni :cry:
Reggel már láttam az előfutárt...

Kép

Kép
princzike
 
 


Csajok!
Sajnálom, hogy ilyen leendő apák is vannak, de higgyétek el nekik is nehéz, lehet még nincsenek felkészülve egy apaságra. Addjatok időt nekik és a lényeg tessék mindent megbeszélni velük.

Köszi a biztatást, remélem semmi gond nem lesz, de csütön kiderül.
encike 2
 
 


Princzike!
De tudod mit nem értek? Ha csinált a dokid UH-t, akkor ott látnia kellett, hogy tényleg PCO-ról van e szó vagy sem. Meg hát a vv- nél is. Vagy nála a PCO gyanús az azt jelenti tuti PCO?
Mert ha tényleg az, akkor bizony hiába is szeded a clostit, nem lesz pé. Legalábbis magamból kiindulva. De ha Ő esetleg látta, akkor felháborító, hogy ezt nem közölte, nem mondta el a lehetőségeket, hanem egyszerűen elküldött inszemre. Így tényleg csak az időt pazarolta. Lehet kiderül, hogy van egy jó kis inzulinrezisztenciád és az egész eddigi szenvedést semmit nem ért.
Nagyon kíváncsi leszek mit mond majd az endokrinológus, biztos elküld vv-re. De nekem pl megkérdezte, hogy alátámasztott e a PCO gyanú. Magyarul a nődoki kijelentette e, hogy az van, az UH kimutatta e.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ja és van egyébként még bármilyen tüneted, ami egyébként PCO- ra utalhatna? Túlsúly, pattanásos bőr, hajhullás, erősebb szőrösödés?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok!

Hát nem jó olvasni, hogy így el vagytok keseredve. :(

Encike, biztosan nem lesz semmi baj! NAgyon szorítok Nektek!

Loulou, Bikfy! Sajnálom az egészet. :( Sajnos tudom miről beszéltek. A volt férjemmel átéltem. Remélem így vagy úgy rendeződnek a dolgaitok! Fel a fejjel. Annyit tudok, hogy szerintem mindent meg kell tenni egy házasság megmentéért. Persze, ha mindkét fél szeretné helyrehozni a dolgokat.

Na, hogy egy kis jó hír is legyen mára: Ma voltunk a Családtervező központban. Hát lányok, mindenkinek csak ajánlani tudom eddig. A védőnő iszonyú kedves volt. Egy jó órát beszélgettünk.
Az adatrögzítésnél fizettünk 12.000 Ftot, de ebben már benne van a spermavizsgálat, nőgyógyászati vizsgálat, citológia, hormonvizsgálat és bármi egyéb, akár pszichológus, genetikus, minden amit szeretnénk, vagy javasolt.

Beszélgettünk a testvérem elvesztéséről is. Először azt akarta javasolni a védőnő, hogy várjunk egy kicsit a babával, míg Őt el tudom engedni, hogy nehogy csak azért akarjuk a babát, hogy Őt pótoljuk. (Ők a baba szemszögéből nézik a dolgokat, hogy neki a legjobb legyen)De ahogy beszélgettünk ott hárman, azt mondta, hogy úgy látja, hogy tényleg szeretnénk a babát és alkalmasak vagyunk a családalapításra. Persze a veszteség feldolgozására ajánlott a központból valakit aki segítségünkre lehet. És ezért sem kell külön fizetni. De azt mondta úgylátja, hogy mi a párommal tudunk ezekről a dolgokról beszélni.

szóval a párom nagyon lelkesen jött el, rögtön ott már kért is időpontot a spermavizsgálatra, mert akarja, hogy haladjunk. És nekem is nagyon tetszett az egész. Biztonságot ad, hogy bármi kérdésem van, van kihez fordulnom. Bármikor hívhatom a védőnőt, vagy írhatok emailt. Mindig küldenem kell neki a hőgörbémet, stb.... És ha pozitív lesz a teszt, ugyanoda mehetek vissza ultrahangra, vizsgálatokra stb..Egészen a terhesség 12. hetéig foglalkoznak velünk.

Lányok (főként Loulou és Bikfy), ha rá tudjátok beszélni a párotokat, menjetek el! Már csak azért is, mert rákérdeznek a szexuális problémákra is és kaptok szakember segítséget. Itt senki nem fog kiröhögni, hogy gyereket akartok és nem szexeltek! Azon lesznek, hogy túljuttassanak Titeket a szexuális gondokon. Ez is a családtervezés része.Egy próbát megér!

Szóval azt hiszem jól döntöttünk.

Kép

Kép
luli
 
 


Princzike, remélem mostmár kiderül az igazság, ne keseredj el! Szerintem nagyon jó úton haladtok a babához!Kitartás!

Kép

Kép
luli
 
 


Komolyan mondom, lányok, én ezt már nem hiszem el :( :( :( . Anyósom összetörte az autójukat :( . Belecsúszott az árokba, még szerencse, hogy neki nem lett baja. Most apa elment megnézni, hogy milyen állapotban van, haza lehet e huzatni.

Luli,
nagyon jól hangzik ez a hely. És tök jó, hogy mindent egy helyen meg lehet csináltatni.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Luli!
Tényleg jo lehetett és tudod, hogy bármikor számithatsz a védőnőre.

Szerintem ritka az ilyen, de épp én is jo védőnőt fogtam ki.
encike 2
 
 


Köszi lányok a bíztatást.

Ranita
nem mondta a doki, hogy tuti az vagyok, csak megjegyezte a papíron, amit adott az első vizsgálat alkalmával, hogy neki van egy ilyen gyanúja. Közben olvasgattam ma ezzel kapcsolatban. Érdekes, mert a Clostit is írják ennek a kezelésére.... gondolom, hogy legyen az embernek PÉ-je. (eddig még bejött. remélem így is marad)
De van egy másik M-mel kezdődő gyógyi - most nem jut eszembe a neve - amit ilyenkor adni szoktak.
De jobban örülnék, ha van ilyen bajom, akkor normális gyógyit szedetnének velem.
Hogy van-e vmilyen tünetem. Nem is tudom.... nekem mindig is pattanásos volt a bőröm. Na nem nagyon, de mindig is volt. Azt mondják ilyen a bőrtípusom. Főleg nyáron tök gáz.
Azt nem mondom, hogy nincs rajtam túlsúly, mert van. Mondjuk én nem egy könnyen adom le. Ebből következtettem én is arra, hogy lehet jobb lenne ezt megnézni.
Nem tudom... lehet hogy ez is tök normális nálam.
De majd kiderül.

Luli
Tök jól hangzik amit írtál! Örülök, hogy sikerült ide eljutnotok és a párod is ilyen készségesen segédkezik :) :oops:
És most csináltak is valamilyen vizsgálatot nálad, vagy be kellett még csak jelentkezni ezekre a vizsgálatokra, amire előre beszedték a pénzt?

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok!megjártam a dokit..szoval az uh-n azt mondta hog hat a closti már javulóba van a helyzet..igaz csak egy petécském van joboldalon de ez ivalami a multkoi semmihez képest!!!a nykh-m is vastagszik..aztmondta később lesz pé-m ..ugye 37 napra jött meg multkor....szoval ég 2 honapig szednem kell a clostit..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike,

a bőröm nekem is patis. :(
Ma nem volt vizsgálat. Nőgyogyihoz 20-ra kaptam időpontot. Ami elég gáz, mert pont aznap kell megjönnie, de már előbb nincs, nagyon sokan vannak. Apavizsgálat 12-én lesz (oda kevesebben mennek. :))
a regisztráció volt 12.000 Ft. De innentől kezdve az ultrahangokért sem és semmi másért nem kell fizetni. Ez szerintem korrekt dolog, ha azt nézzük, hogy más helyen az első konzultáció egy 10-es és abban semmi nincs benne a 10 perces beszélgetésen kívül.

Nita, jó hír! Akkor ebben a hónapban van esély a babóra! No csak növögessen az a pete meg a méhnyálkahártya is!

Kép

Kép
luli
 
 


hát nemsok esély van mert a párom lázas..legalábbis tegnap majdnem 39 fokos volt a láza..ma már jobban van hála égnek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Ez nagyon jó hír :lol: .Tessék akkor ápolni apát :) ! Sajnos a láz nem tesz jót a katonáknak. Eléggé megtizedeli őket. Már mi is jártunk így :(
Neked miért kell Clostit szedned kúra szerűen? Ha lehet ilyet kérdezni :oops:

Luli
Az tök jó, hogy ennyiből meg lehet úszni. Azt tudom, hogy nálam, mikor a privi doki csinál UH-t, az 3.000 Ft.
Mi van becsatolva neked aláírásra? Én nem látom :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike,
szerintem te a merckforminra gondolsz. De azt akkor írják fel, ha inzulinrezisztenciád van.
Szerintem ha a PCO nincs kezelve a closti nem megoldás.
Ha IR-ed van, nem tudsz teherbe esni, még inszemmel se. Kíváncsi leszek majd az eredményre, ha megnézeted.
Nekem pl. semmi tünetem nincs a felsoroltak közül és még IR-em sincs, mégis PCO-m van :(

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Sziasztok Csajok,

Loulou,
annak ellenére, hogy én aztán maximálisan ismerem ezt a helyzetet, nem tudok okosat mondani.
nálunk is ugyanez a probléma (de már régebbi keletű, szóval nem a baba miatt van, az csak fokozza. de nyilván szex nélkül nincs bébi sem, erre már én is rájöttem :). de közben meg annyira szeretjük egymást... szóval én most szeretnék vele egy szexuálpszichológushoz elmenni. hát majd meglátjuk...
azért a férfiaknak nehezebb ez az egész szex-dolog. hiszen, ha ők rágörcsölnek, akkor tényleg nem működik...
kitartást kívánok neked...
amúgy az nem megoldható, hogy jegeled a témát? (mármint, hogy persze gondolsz rá, de neki egyáltalán nem hozod szóba). szerinted ez nem segítene?

Bikfykém,
örülök, hogy elmentél a dokihoz, és szimpi volt. remélem, a további eredmények sem lesznek rosszak...
hát ami a férjedet illeti.... egyrészről azt gondolom, hogy biztos, szeret téged, csak struccpolitikát folytat az egész babakérdésben.
a mi férjeink szerintem olyanok, hogy iszonyú boldolgok lesznek, ha már ott lesz az a kis csomag a kezükben, de köszönik szépen, az odavezető útra és problémákra ők nem kíváncsiak.
és tudom, hogy szomorú, hogy pont azzal az emberrel nem tudod az ilyen jellegű gondjaidat megosztani, akivel összekötötted az életed, de ez tényleg nem jelenti, hogy ő nem szeret téged.
nálunk az a megoldás, hogy az ilyen témákról akkor beszélgetünk, amikor neki kedve van rá. és ez így működik. amikor éppen valami mást csinál, akkor pedig esélytelen egy értelmes beszélgetést folytatni vele... én ezt elfogadtam, de lehet, hogy neked van igazad. nagyon bátor döntés lenne, ha nem nyelnél le mindent (mint én), hanem kezedbe vennéd a saját életed, és egy olyan embert keresnél, aki MINDIG és MINDENBEN ott van melletted.... de hát ezt neked kell eldöntened...

Abeatrix, Princzike
nagyon sajnálom... de azért még nincs veszve semmi... és legalább a férjetek ott van mellettetek.

Luli,
köszönjük a beszámolót a Családtervezőről. én már nagyon vártam, mert szimpatikus volt eleve, amit olvastam róla, de kíváncsi lette, hogy tényleg olyan-e, mint amit írtak magukról.
szerintem az ár sem olyan vészes annak függvényében, amit kínálnak érte.
lehet, hogy én is ráveszem a pasimat, hogy menjünk el ide.

de annyira jó lenne, ha magától sikerülne a közeljövőben!!! kb. egy olyan hét múlva kezdődik az "összebújós" időszak. olyan jó lenne, ha akcióznánk akkor egy párszor.
mert szerintem nálunk nincs szervi gond (legalábbis eddig nem utalt rá semmi).

hát sok puszi nektek, és szép hétvégét!
mimi
mimilee
 
 


Ranita
Én is így gondolom. Szerintem sem megoldás, hogy ráírja a papírra meg magának, hogy gyanús a dolog. Aztán inszemezünk és Clostit szedet. És mivan, ha én nem is érzékelem és inzulinreziszetnciám vagy PCO-mvan és ezért hiába csinálok bármit is - mint inszem - akkor sem jön össze. Ezt ebben az esetben ablakon kidobott pénznek élem meg. Nem mintha egy gyerek nem érne meg minden pénzt.... Érted?

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem ideértem. :)

Nikole: hű jól megijesztett a doki titeket. De reméljük tényleg semmi komoly nincs. Drukk.

Euo: toxo ügyben mizu?

Nyanya: bejelentkeztél már nődokihoz? A pajzsmirigy igenis hozzájárul a babásodáshoz!!! Nekem se jött össze sokáig és megnézette a nődokim, hogy a pajzsmirigyem rendben van-e. Szóval spipirc a dokihoz!!!!! És szerintem a cukrod is nézzék meg!

Bea: piri miatt :evil:

Princzike: sajnálom, hogy nem jött össze az inszem :cry: Kedden választ kapsz majd a pcos kérdésedre is, vagy azzal más irányba kell menned?
Én azt nem értem miért csinálták meg az inszemet, ha ki se vizsgáltak rendesen. Gr….

Ranita: a múltkori vércsepp lehetett beágyazódás jele is! Érzel valami tünetet egyébként?
Jót nevettem a bugyis témán. :) Te kis szétszórt anyuka :)

Nita: mi lett a telóddal? Sikerült kitisztítani? Na örülök,h ogy jókat mondott a doki. Apának meg jobbulást!!!

Vernike: azt hiszem a lányok leírtak már mindent, ami a fenyegető vetéléssel kapcsolatos. Sajna én át is éltem ezt!!! Úgyhogy nem is mondok róla semmit.
Én imádtam hogy nyáron vagyok pocakos ;)

Lys: anyám téged is jól beparáztattak. Annyira nem értem én ezt. De szupi, hogy a végül minden okés nálatok!

Judi: de jó hogy jöttél! Szorítunk nektek, hogy ez a hónap sikeres legyen!

Enci: tuti minden okés odabenn, hisz van már két egészséges gyerkőcöd!

Edi: hát nekem nincs sajna receptem. Illetve csak annyi, hogy én mindkétszer akkor lettem babás amikor lemondtam az álmaimról és „élni” kezdtem. Beletörődve, hogy nem lesz babám és nem lesz tesó. Na meg ugye én most szedtem bromot, gynevac-oltunk, apa is szedett egy csomó mindent. És hát próbáltunk nem túl sokat együtt lenni. A megszokott pózon is változtattunk. Aztán a fene tudja mi jött be.

Loulou, Bikfy: sajnálom, hogy így alakul az életetek, de tényleg ez így nem működik! Vagy mindketten benne vagytok, vagy nem ér semmit az egész :(

Luli: nagyon örülök, hogy jó helyre kerültetek. :) Szerintem korrekt az ár. Nálunk egy katincsvizsgi volt 15e ft!!!

Hányás a baba neme: én a 20-on sokadik hétig hánytam és fiam lett ;) Most meg nem hánytam egyáltalán és majd megírom ki lakik a pocimba :lol:

Bocsi, ha valakinek nem írtam, de felkelt a kistörpém...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri
Milyen volt a tegnapi "babazsúr"? Sokan voltak az uncsitesók?

Mimi
Szorítok a spontán babásodáshoz! :) Sok - Sok ++++++++++++

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike: jó volt a babazsúr. Egy 4,5 éves fiú és egy 15 hós leányzó volt nálunk. Hát a lakás atomjaira hullott, de szeretem ha itt vannak, mert Kende szeret az uncsitesókkal játszani. Persze pörgött ezerrel a fiam, úgy kellett rászólni, hogy picit fogd magad vissza :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Princzike,
nagyon is megértelek :( . Szemét dolog, hogy az orvosok így játszanak az ember pénzével, idejével, türelmével. De reméljük most tényleg elindultál a helyes irányba és minden jóra fordul :?

Viri,
sajnos nem lehetett beágyazódás, mert előtte kb 2 nappal éreztem a pé-t.

Apa most hívott. Anyósomnak van egy 2. szülinapja :? .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Hello mindenkinek!
VÉGRE PÉNTEK!!!

Ranita még a hideg is kirázott, szegény anyósod. Nekem uncsi tesóm járt így 3 éve, és előttünk nem sokkal volt a baleset. hát nem volt egy szép látvány. szerencsére nem lett baja, de kocsi totál. Úgyhogy nagy mákja volt....
Bikfy sajnálom :cry: Azért próbáljátok megbeszélni. nem tudom mióta vagytok együtt, de sztem egy hosszú beszélgetést megér. Én a múltkor mikor összevesztünk tele engedtem a kádat, habfürdőt tettem a vízbe, gyertyát gyújtottam és jól kibeszélgettük magunkat. nekünk is elég szar volt a helyzet, de ezt ajánlom, nálam bevált!! Gondolok rád, hogy minden úgy legyen ahogy neked a legjobb!!!
Virág! kösz a "receptet" :lol: Hát már mi is sokféle pózt kipróbáltunk, apinak most fogyott el a closti, már nem hőmérőzöm... hátha összejön :roll:
Mimi! Neked is hasonló terápiát javaslok,mint amit Bikfynek írtam. Én sztem elég sokat beszélek, de ez segít sztem. Ha meg szeretitek egymást, akkor meg pláne tenni kell, hogy minden jó legyen. Tényleg párod mit szól a szexuálpszichológushoz? bizti fog tudni segíteni. szorítok nektek!
Nita jobbulást apinak!!!

Kép
kissedi
 
 


Loulou! Hát remélem nem megy tönkre a kapcsolatotok. Menjetek el valahová egy kicsit kettesben, ha tehetitek, vagy csináljatok vmi közös programot! Neked is szorítok hogy minden rendbe jöjjön!!
Luli! nagyon szupi lehet ez a CSaládtervező kp. Nem tudod, hogy hol vannak még ilyenek az országban?Én is szívesen elmennék, Mert így csak telik az idő és nagyon lassan jutunk előre.
Bocs ha nem reagáltam mindenkinek :oops: , csak hirtelen ennyit jegyzeteltem.
Megyek mosogatni :?

Kép
kissedi
 
 


Ranita
Mákja volt anyósodnak ezek szerint. Remélem azért karcolás nélkül megúszta.

Viri
De jó ezt hallani. Remélem hamarosan mindannyian itt fogunk tartani. :)

Kissedi
Látom most már lassan jöhet a katonavizit is :) Tudjátok már hova mentek vizitre?

Kép

Kép
princzike
 
 


Lányok én valamit nem értek......
Reggel egy gyors frissítő zuhany, és hát látom, hogy pirinek előhírnöke van, tehát kezd már valami szivárogni és olyankor egy ici-pici barnázásom van (ez egy fél nap max). Reggel is észrevettem, hogy vmi ilyen kezdődik. Mondom is, na jó új hónap, új esélyek! Beteszek egy betétet, mert napközben biztos, hogy elindul piri.
Egész nap vártam és semmi. Se pecsét, se semmi.
Ez normális?
Vagy most már ki is marad a mensim????? :shock: Úgy, hogy most kezdek parázni, hogy negatív teszt mellett, nem akar megjönni.
Ilyen még sosem volt. Mindig volt minden hónapban. Még ha nem is napra pontosan.

Kép

Kép
princzike
 
 


ja, a hőm meg leesett 36,8-37-ről 36,5-re. Gondolom, hogy biztos nem terhesség. :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!
Igen már megvan hová megyünk. ahol eddig is voltunk Miskolc Megyei kórház. Eddig is ott voltunk, és a környéken nem is tudom hol csinálják még. :roll: de ha lenne másik lehet hogy megnézetnénk ott is.
nekem a múlt hónapban volt a hőm hogy leesett, és piri semmi. aztán emelkedett egy kicsit, és utánna derült égből mint a villám, úgy jött piri 32 helyett 24 napra :shock:
Nekem sosincs barnázás mondjuk így nem tudok segíteni ezen a téren, de sztem ha a hőd esett tuti jön, lehet hogy holnap.

Kép
kissedi
 
 


Lehet később megjön majd.
encike 2
 
 


Katonavizitre visszatérve már alig várom mi lesz az eredmény. Félek egyébként hogy megint nem lesz jó :? de apinak már nem mondom nem idegesítem emiatt. Szegényen látom hogy egyre feszültebb ő is. Ráadásul éjszakás lenne előtte, és nem tudom hogy tudjuk megoldani, hogy tud e cserélni....jjjjjjaaaaajjj! miért kell ezzel szenvednünk. Bezzeg másnak jön.
Képzeljétek! lehet, hogy szemét leszek, de egy csaj (olyan) összejött a pasival kb.fél éve, erre mondják, hogy összeházasodnának, mert jön a gyerek. elment dokihoz, kiderült ikrek. Bezzeg ezeknek van, nem is várják, nem is igazán örül nekik, ahogy elmondta, de nekik jön.
Api munkatársának mondták, hogy nekik azért nem jött össze, mert ő nem kisebbségi és nincs minden héten peteérése.... hát van benne vmi. De ezeknek tuti olyan petéik vannak, hogy csak na... Elnézést ha elragadtattam magam, és tisztelet a kivételnek. Nem vagyok rasszista, de tényleg ez van. Bocs mégegyszer.

Kép
kissedi
 
 


Remélem megjön vagy mi. Nekem sem szokott a bugyin barnázni, de ugye amikor az ember mosdik, akkor általában belül olyan mintha barnázna, ahogy szép lassan elkezd szivárogni. :oops: (bocsi, hogy ilyet írok)
Aztán én már csak a piros végeredményt látom.
De most nem tudom mi van :shock:


Hát sajnos náluk ez van. Amikor én is átjárhatóságin voltam, had ne mondjam mennyi olyan nő és lány volt, aki abortuszra jött :evil:

Kép

Kép
princzike
 
 


enci
Az nem is lenne rossz ...

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?