Új privát üzeneted érkezett!

vagy mégsem???????? :? :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
akkor most!!!!
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bocsi csajok, kicsit csaltam. :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: De megvan!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Köszi Nócika, Zsuzska!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


egész jól elvagyok itt magamban... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
na jó leállok!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megyek fürcsizni, meg alukálni. Fáj a torkom...... :roll: :roll: :roll:

Jó éjt nektek!!!!

Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!
Tesco járat megvolt! Bevásároltunk mindent amit csak lehetett! Majdnem a fél tesco megvolt! Na na!! De nem ám ugy!!! Na szoval értitek!!

Pendi! örülök, hogy megvolt! És az egy dolog, hogy csaliztál, de nem az a lényeg, hanem a minöség és az eredmény!!!! Egyébként, ha akarsz ülj párocskáddal tütübe vegyetek magatokhoz fürdörucit és irány Monor! Gyertek ti is!!! De szép is lenne! Meg amugy nincs is jobb egy délutáni szunyokánál! :wink:

Zsuzsu! Ugy tünik lesz egy kis meglepi is nektek!!! Kitalálod mi lesz az?? na nem hiszem, hogy megmondom, mert hamarosan megtudod!!!!!!

Brid! Hogy sikerült a szülinapi party??? Holnap írj róla!

Na jólvan szerintem én is tűzök az ágyikoba, mert holnap azért lesz mit csinálnom, meg persze jönni is szeretnék hozzátok!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Kép

Kezd hülye allergia elhatalmasodni rajtam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

De úgyis én győzök :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócikám!
Szerinted lesz ebből a szélviharból pancsizás :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Már a felhők is ellenünk vannak :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Milyen a víz :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Pendikém!
Gyertek ti tis :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Tudom, hogy vonattal marha hosszú lenne, da nagyon jó lenne :shock: :wink: :lol:
Torkod hogy van ma :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Bridgem!

Várjuka beszámolót a buliról :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fu wazze annyit irtatok 2oldalt atkell olvassak :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :oops: :roll:

Most gyorsan irok mert aztan megyek furcsi meg keszulodni mert mar fel4 es lassan party-party 8)

Szal parom mondta az egyik barijanak a barinojenek szulinapja van es nem-e megyek le hozzajuk.O ugye a fonokevel vacsizott meg annak a gyerekeivel.Aztan a gyerekeket elkellett vigye vacsi utan ping-pongozni :evil: Ilyen hulyeseget se hallottam meg :evil: :evil: :evil: Es mar ejfel korul jart lassan...ugyhogy feloltoztem es lementem a tobbiekhez o meg mondta,hogy majd jon utanam ha "vegzett" :twisted: Hajnal 1re ert oda :twisted: Ott volt meg 1orat aztan leleptunk hajnal 2fele.Haza reggel fel 5kor kelt!mivel megy golfozni!!! :shock: de megkivant igy hat akcio 8) :lol: :oops: 8) es aztan alvas...csorikam tuti ngyon almos lehetett mert ha max 2es fel orat aludt sokat mondok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na epp most lepett be a ajton 8)

Na ma en mar a hutot betoltottem 8) keszulunk

Tegnap lentvoltam vettem sok kaja csinaltam foto!!!Meg ma is fogok 8)

Megyek elkeszulok aztan elolvasgatlak titeket :? :oops:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép
Kép

sziasztok!

Nócika
Az autóba üléssel csak egy a baj...... Nincs autónk........ :x :x :x
Sajna. Pedig néha nagyon hiányzik. De majd lesz nekünk olynaunk is. Hacsak kocsi helytt babakocist kell beszerezni., mert akkor tolódik az autóvásárlás.

Zsu
Mennék én, hidd le, de most még meló. Esetleg felmegyek egy-két hét múlva, mert akkor már szabin leszek. Majd megbeszéljük. Azt sem tudom, hogy mikor megy busz, vagy vonattal jobb, vagy mi... :shock: :shock: :roll: :roll: :roll:

Bridget
A fotókat majd kérjük felrakni ide is! :lol: :lol: :lol: Buli buli hátán. Tök jó neked. Mi meg nem megyünk sehová. :evil: :evil: :evil:
Apácska dolgozik szokás szerint, én meg holnap megyek. :evil: :evil: :evil: De aztán 3 hét szabi :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Itt jól lehült a levegő. Nálatok? Remélem olyan nagyon nem, mert akkor hogy pancsiztok a medencében?

Csajok nekem úgy fáj a hasam... Olyna, mintha psilni kellene menni, de nem kell. Jól fel is vagyok puffadva..... :roll: :roll: :roll: Lehet, hogy a closty dolgozott, és akkora tüszőim vannak, hogy már alig férnek???? :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :lol:

Holnap mit csináltok????

Kép
Kép
Vendég
 


jaaa, és torokfájás nagyjából elúlt. Tegnap elszopogattam egy septofortot. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A képen az "Éva"-t nem vegyétek figyelembe! Most nézem, hgoy rajta van!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


[quote="nócika"]B írta:nócikarid! Na minjá megnézem azt a receptes topikot!
És sajna anyunak is mindig is ez volt velem a baja! Hidd el! Szoval én hiszem azt ahogy Jimy is megénekelte, hogy: 1x megjavulok én???!! Jó leszek majd!!!!
Most tudom bután hangzik, de amit Zsuzsu írt a canesten combirol azt ki is fogom probálni! Minjá szolok apácskának, hogy ugrizzunk el a patikába! :wink:


Ne hari de nem tom szo nelkul hagyni... :roll: :oops: szal szerintem amig nem tudod mi bajod es milyen bacid van nem kene minden nyavajat ossze-vissza szedned :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="nócika"]N írta:nócikaem mondod?? Oké!!! Jó kisvörösboros pöri! Nyaminyami nyami!
Asszem lesz nyálcsorgatás mikor a lányok visszaolvasnak!!! Meg majd teszünk fel képek a holnapi buliról!!!! :lol: :lol: :lol:


Volt nyalcsorgatas :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi draga remeljuk lassan agyazodnak a kicsinyek es azt erzed :wink: :lol: es latod milyen bulirol maradunk mi le? :twisted: (irigy)(irigy) :twisted: fotok a gepen ki tudja mikorra tom feltenni de majd mutizok ha mas nem majd egy linket kuldok :wink:
A torokfajas megy monnyon le :twisted: :twisted: :twisted:

Nekunk ma buli van minnya es meg sehol nem tartok apa meg ledolt mert a 2oras alvasaval nem elne meg ejfelig se :? :lol: :lol: szal meg mindig itt ulok a gep elott es olvastam 8)

Vasarnap nalunk pihi lesz :?

Csajok a fotokat latni szeretnenk am!!!

Na most mar tenyleg megyek :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szejjasztok!

Brid! örülök a nyálcsorgatásnak!! hihihihihihi

Zsuzsu! Hát nem tom mi lesz ebből! A brográcsot azt meg tudjuk oldani ugy hogy ne fujja el-ki a szél azzal, hogy köré cuccol apácska cserepet! A fürcsitől félek!! Bár én nagyon imádkozom, hogyálljon el a szél!! Ezt nem teheti tönkre semmi! Bár igy most a medence víze szerintem nagyon jó!! Szoval a porszivot is ugy fogom a kezembe, hogy csuriban van mindenem! +++++++++++++++

Pendi! Nem tudtam, hogy nincs autotok! De igen az valoban nagyszerű lenne, ha most inkább babakocsira jönne össze!!!Szal lehet azért vagy ugy felpuffadva, mert a closty megtette hatását! Remélem rendesen meg volt a puding és kérünk mihamarabb plusszos teszteket!

Csajok! Ha nem fájna a hasim másra gondolnék! A reggeli kv majdnem visszaköszönt! Émelygek a mai nap egyfolytában! Fáj a pocim is! És én is rengeteget járok pipilni! A gerincem majd be szakad! Szoval Piri kinoz rendesen! A Barnika ahogy volt pár napig, most ugy el is tünt! Szép hófehér folyásom van! De tudom, hogy nincs szerencsém!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na Drága Nócim!
Hívtalak telón, de nem vetted fel, csajszika!!!!
Szóval akkor próba cseresznye :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én bepakoltam melegítőt és fürcsirucit is. Majd meglátjuk, hogy mi lesz.... azért nemigaz, hogy ez a közös fördőzés nekünk most sem akar össze jönni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!
[quote]P írta:endi draga remeljuk lassan agyazodnak a kicsinyek es azt erzed

Én is nagyon remélem :wink: :wink: :lol: :lol:

A buliról tényleg lemaradtunk, mert kicsit megssze lakunk. Bár én még nem is annyira.....
De nem baj, majd összehozzuk ám azt amikor te is itthon vagy!!
Emberkédnek meg jó pihit!!!
Csak hallkan tevékenykedj, nehogy felébredjen! aztán buli ezerrel!!! :lol: :lol: Jó bulizást nektek!!!! :lol: :lol:
Nekem meg marad a bevásárlás, a főzés, és a mosás...! :lol: :lol:

Nócika
Nagyon drukkolok, hogy jó idő legyen rátok, és tudjatok fürdőzni . drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++l
Küldök egy varázslót is bizti ami bizti: :lol: :lol:
Kép
Én is remélem,hogy a closty dolgozik a pocakomban. :lol: :lol: A pudingra meg nincs panasz....:wink: :wink: :lol: :lol: Remélem a plusszos teszt is meglesz.....:wink: :wink: :lol: :lol:
Hasfájás meg monnyon le!!!!!!!!

Zsuzska
Ne add fel a reményt. délutánra már lehet, hogy jobb lesz az idő. Én nagyon szurkolok nektek!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Kép
Kép

Jó reggelt Drágáim!

Nócika, Zsuzska
Milyen volt a buli??
Gondoltam ám rátok! Remélem az idő békén hagyott benneteket. Itt éjszaka olyan ricsaj volt, hogy csak csuda... Iszonyatosan villámlott, dörgött. A kábel tv-t is kicsaphatta, mert nincs adás..... :evil: :evil: :evil: Majd kérünk képeket a buliról!
Most pihenjetek, és aztán élménybeszámoló!!

Bridget
Milyen volt a te bulid?
Jól sikerült? Az utcai bulirol majd tedd fel a fotókat. Mehet privin is, ha nem akarod kirakni ide.

Óóóóóóó! Mindenki bulizott, csak én nem.... :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :roll:
Na de azért egy kicsit itthon apácskával én is "bulizgattam".... :twisted: :twisted: :twisted: :oops: :oops: :oops:

Na én most megyek, mert meló. :cry: :cry:
Kellemes pihenést!
Puszi
Vendég
 


Jo reggelt vgyis mar itt igencsak delutan van 4ora :lol: Hat a buli eszmeletlen volt egesz nap talpon alltam es beszelgettem a vendekeinkkel :? Hajnal 2re az uccso vendeg is elment :wink: en meg ugy ereztem,mint aki a gyuroteremben jart es labra dolgozott :lol: :? :roll: :lol: Az elso vendeg 6elott jott aztan folyamatosan hat valami oltari sokan voltunk keszitettem fotot,a kupirol is van meg a cipokrol bar nem a legngyobb forgalomban csinaltam :lol: Hetek kerdese es fent lesznek a kepek csak en mindig varok mig megtelik aztan nyomatom gepre szal feltetlen mutizom majd :wink:

Emborom ugy becsiccsantott mar ejfelkor agyba kellett tegyem mert nem tudta magat kordinalni :lol: :lol: :lol: :lol: Ez is ritka de legalabb jol erezte magat...most a sebeit nyalogatja a nappaliban :lol:

Kepzeljetek tegnap ota teknoc tulajdonos vgyok :lol: Ugyanis itt a fesztivalon van ilyen gyerekeknek valo lehet aranyhalat pecazni papir haloval meg tolcserrel teknocot.Lementunk parom haverjanak a lanyaval 3man...es o a halakat fogta en meg a teknocot :P elfelejtettem gepet vinni sajna es nincs megorokitve pedig jo volt lottunk is :wink: Itt persze van vigaszdij is...a kislany nem fogott halat de mivel mar 3papirhalot is elhasznaltunk az ember adott neki vgy 8-10halat....az ilyenkor jar :wink: :wink: En egyet tudtam fogni az aranyhalbol nekem adott 4et kb. De a halakat odaadtam a kiscsajnak a teknoc meg megmaradt nekem olyan kid edi-bedi :P kis mini es zold.Ma mentunk le ebedelni es az uton hazafele vettunk neki akvariumot fat bele meg mindent de szerintem meg kell lampa is :roll:

Kesz vgyok az en kis teknockemmel mert sosem volt meg 8) :lol:

Ezek lehet akarnak este moziba menni de en mar nem megyek sehova.Holnap meg vervetel :?

A fesztival meg ma is van minnya lehet le is nezek meg lehet a lampat is megveszem az akvariumba :roll: felek nehogy fazzon :roll:

Pendi
Asszem akkor a te bulid volt a legjobb :wink:

Zsu,Noci
Jaj de sokaig tartott az a buli 8) :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na sziasztok!

Egy kis tegnapi élménybeszámoló......
Délelőtt voltunk bevásárolni, aztán elemntünk Érdre. Apa dolgozott, én meg shoppingoltam az ottani Stop Shopban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Eredmény: három felső, egy téli papucs, és egy őszi nadrág :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán indultunk Nócikáékhoz. Nóci isteni pörit csinált, az uram isteni ubisalit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na bezzeg itthon :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na mindegy.... sajna Nóciéknál nem tudtunk fürdeni, mert hideg volt a víz..... így vacsi után elmentünk a ceglédi termálba éjszakai fürdőzésre..... nagyon jó volt a víz.... egy kicsit úsztunk, aztán áztattuk magunkat egy órán keresztül :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán irány vissza Nóciékhoz és utána jöttünk haza.... fél egyre már itthon is voltunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én nagyon jót aludtam, de szegény apa, mivel ivott indulás előtt egy energia italt, hát ő alig tudott aludni.... szinte egész éjjel fent volt :? :? :? :? :? :?
Azóta énmár csináltam kávét, reggelit, elmosogattam, már kiterigettem két adagot, és még kettő van hátra. Rendet raktam, csináltam egy kis gyümis tejfölös túrót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezt ma csináltam:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Képek a tegnapi buliról :lol: :lol: :lol: :lol:

A férfiaink:
Kép

Nócika főz:
Kép

Vacsi előtt így nézett ki asz asztalunk:
Kép

A vacsink:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Állatkert:
Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kuzsanna 2008.08.25 07:06-kor.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szóval ez lemaradt:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu! Na pont a pocis kémepet raktad fel???????? Juuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! De gáz!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Na de sebaj! Max ország világ látja! A pipikék azok jók! Kár, hogy végül közöz portré nem készült! Kár, hogy elfelejtettük!!! :cry: :cry: :cry: Na de a bulin mi is nagyon jól éreztük magunkat!!!!! :D :D :D :D :D

Pendi! A Ti bulitok az nagyon egyedire sikerült! Remélem minden oda került ahova kellett!!!!

Brid! Az igen!!! Apácska akkor tuti naon jól érezte magát!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De nem is baj ez!!! Mindenkinek kell egy kis áramszünet! Idönként mindenkinek!
És mizu?? Megvetted a lámpát?? Fotot kérünk róla!

Csajok nekem ma egésznap olyan hányingerem volt, hogy az nem igaz! Meg átaludtam az egész napot! Délelött elmosogattam a maradékot tegnapról és utána nyomtam egésznap az ágyat! Na megyek is vissza csak tettem egy kört erre felle! Puszi mindenkinek a héten délutános vagyok ugyhogy csak este leszek! Mindenki legyen jó rossz! Puszika!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt!!!

Ha gondolod, leszedhetem a pocis képedet, ha zavar.... bár szerintem nincs vele semmi baj :wink:

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Na mi volt a dokinál? Eredmény?????

Egy kis szerencsehozó:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócikám!

Képzeld, Lei-nek megszületett Csabikája tegnap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na vgyok minnya visszaolvasok meg irok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na szal 8)

Zsu,Noci :lol:
Csak ennyi foto?Es terolad? :roll: Meg meg meg ennyi nem eleg 8) :lol: Azert ahogy elnezem nem volt olyan rosszido mert mindenki eleg lazan van oltozve :lol: A pociskep meg ha zavar hala a jo egnek mar szerkeszthetoek a hsz-ek szal ha megneztuk mindannyian Zsu kiveheti vgy tehet helyette egy amsikat 8) Ba rszerintem ha te igy erzed jol magad a borodben akkor nem kell azt szegyellni :wink: En sem szegyenkezem a vekonysagom miatt...nekem igy tetszik aztan jolvan...mas velemenye nem erdekel :wink: :lol: Zsu azt a kormot te csinaltad :?: :!: :shock: :o Kurva jo ma elnezest :oops: :lol: Hogyan?!?!?!?! :? A furdozesrol nincs foto csajok?Remelem legkozelebb legalabb Pendi ott lehet aztan majd en is megyek 1szer 8) :lol: Noci neked meg nem jott meg?! :shock: Csak nem?!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pendi :lol:
Hova tuntel :?: :!: :roll: Ngyon szoritok nektek++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Te vgy a honap remenye na meg Csucsu :!: Hol van o is :roll: multkor elfelejtettem neki asszem irni :oops: :roll: :oops: Szal hamarosan hozod a mi pozi tesztunket es meginditod a lavinat 8)

Csucsu
Te hol tartassz ciklusilag?! :roll: Csak,hogy mikor rakjam csuriba magam? :lol: :lol:

Gyerekek mi olyan aktivak voltunk miota visszajottem ha nem lenne 1000fele bajom most biztosra mennek en is :twisted: :? :roll: :oops: Tegnap moziban kotottunk ki meg meg tegnap is volt a banzai idelent a vege fele indulhattunk el es megneztuk a BATMAN filmet 8) Annyira jo volt mindenkinek csak ajanlani tom!!!Persze elotte wc-re tessek elmenni mert2ora 40perc a film es en a vege fele mar osszeszoritott labakkal ultem :shock: :lol: :lol: :shock: :oops: Aztan persze akcio....adjunk az erzeseknek :lol:

Reggel meg jol elaludtunk :lol: :roll: :oops: :lol: 10:15kor keltunk :oops: Mondjuk nekem nem baj hala az egnek en fel 12-ig mehetek a korhazba addig kell max bejelentkezni de ember 10elott 10perccel elszokott indulni :oops: Na bumm beer 10pelyett 10:45-re nem ngy kaland de jol aludtunk na :lol:

En meg rohanok a dokihoz odaerek becsekkolok 11:07kor :wink: Felmegyek elmagyarazom s nonek mi a helyzet kint az noverkeknek a pultnal :arrow: mire aszongya nekem uhu-znak :shock: visszamegyek a nohoz mert hat a 21.napi vervetel akkor is kell nekem....elmondom neki....mire o elkezd masrol magyarazni olyan erthetetlen dolog,hogy 21.napi vervetelre jon az ember :?: :twisted: Na jo megirja a papirt..megyek a vervetelre :arrow: Tunderi kiscsaj mindig olyan kedvesek ott,erdekes modon sosem faj :P Vissza az osztalyra meguhuznak de persze elmondom a nonek,hogy mit is es miert nezunk :roll: Semmi elvaltozast nem latunk se polyp se torzulas semmi... :P :arrow: kiulok es varom a konzultalast a dokival mert ez a neni csak uhu-s :roll: :arrow: bejutok elmeselem szep Magyarorszagi nyaralasomat :twisted: Erre o kerdi most akkor mit is szeretnek mert hirtelen annyi informacio zudult ra,hogy azt sem tudja mi van...mondom a 21.napi verlelet eredmenyei kellenenek :roll: meg felkene irja nekem meg embernek a gyogyot :roll: Mire o a verbol csak prolactint neztek :shock: :shock: :shock: Mondom nema...azt kerdi szoltam-e mondom persze mondtam neki 21.napi hat azt neki tudni kell progreszteron osztogen vgy mi meg meg 1 :evil: Azt mondja megtudjak meg csinalni mondom jah meg 1orat varjak?!(mert azt hozza kell tenni vgy 3orat kint ultem :twisted: )azt mondja nem az elozoleg levett verbol most szol nekik...mondom ok...erre kitalalja nincs az a gyogyo amit kerek :twisted: de tud adni egy hasonlot....5napig :shock: mondom nekem 10napig kene szednem azt a bizonyos gyogyot es meg az is biztos,hogy erosebb mint amit o adna(sosem fogja megerteni nekem normalis gyogyo kell nem valami japan gyogylehellet :twisted: )aztan kikerekedik a szeme :shock: hogy az szerinte sok :twisted: meg,hogy a paromnak nem kell szednie :twisted: mondom hogyne kene otthon mondtak elmagyarazom nekiba rnem tom miert hisz o is doki tudnia kene :twisted: eere o hogy a mutet utan altalaban mindenkinek van vgy kap valami gyulladast...hat mondom nekem azt mondtak ez meg egy ki nem kezelt ami elohozta a polypot stb.stb es ha a parom nem szedi akkor...stb.stb. es akkor mondja oke kiadja de csinaltassak kartont az embernek is mert az en nevemre nem adhatja ki a gyogyot20napi adagot :twisted: na mondom wazze jah meg elotte azt mondja lehet akkor otthonrol kene kerjem meg a gyogyot amit akarnak adni...meg hogy lehet ott kene kivizsgaljanak ezugyben :twisted: Mondom neki a parom itt van dolgozik ez nem fog menni de ha gondolja nezze o meg vegyen kenetet es adjon ra arra ami naluk kijon nekem mind1 csak haladjunk :twisted: :twisted: :twisted: Na lemegyek csinaltatni embernek kartont...kitalaljak hogy a teljes arat kikell fizetnem mert nincs nalam a embor biztositasa es majd ha beviszem visszafizetik a 70%-ot ami ugye ingye van :twisted: mondom minden oke csak haladjunk....visszamegyek varok kint....mar en vgyok megint az uccso mert az a 2ember is persze elottem megy be aki utanam jon :twisted: Bejutok ver meg mindig nincs kesz...kitalalja,ha akarom o is vesz kenetet :twisted: Mondom engem nem erdekel ha tud akkor nezze meg ezt a ueroplazmat....de ne mast...es akkor adjon amit jonak lat mert en se szivesen szedek be valamilyen gyogyszert mast mert az ami kene neki nincs :twisted: Ugyhogy kenetvetel :twisted: na megjottek a vereredmenyek....

MINNYA FOLYATOM CSAK EZT ELKULDOM MIELOTT ELVESZTEM MEGINT :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szal
PROLACTIN 36.9 mg/ml
PROGRESTERON 17.8 mg/ml
E2 316.7pg/ml

Azt mondja a prolactinom magas de nem veszesen ha akarok ad ra gyogyot :? hat en honnan tudjam konyorgom,hogy mikor kell gyogyo :roll: Peteeresem volt :wink:

Akkor emlitem neki,hogy a nogyogyasszal beszeltem a tuloldalon juniusban aki mondta,hogy kaphatom a clostit megint de esetleg csokkentett mennyisegben...erre jott a duma megint,hogy szerinte nincs baj a mennyiseggel nem attol verzett be a petefeszkem....csorikam mar tok kilehet tolem dehat most mi cinaljak megiscsak en vgyok az akinek mindig minden baja van es nem esik teherbe :evil: En mondtam ahogy jonak latja csak en mar babat szeretnek latni mert fog a turelmem :roll: Emberrel meg lehet beszelek az inszaemrol :roll: Ha igent mond igen ha nem akkor ale natur probalkozunk closti mellett :P

Szornyu gyerekek komolyan ugy elkeserit akar hanyszor megyek ide :roll: Hetfon megyek azaz a 3.napomon!Mar ha lesz olyan :lol: 8) Addigra megjon lehet a kenet eredmeny is... :roll: remelem nem csusztatunk :roll: Ugyhogy meg utana lementem fizetni ott varni kell mire osszegeznek :? fizetek kijovok es hany ora?!16:35 :shock: :twisted:
11:07-16:35ig ott voltam :twisted: en nem is tom mi lesz ha visszamegyek a suliba szeptembertol es minden nap fel 2-tol suli van :shock: :roll: :?

Ugyhogy egybol jottem haza es eves stb. kesz nem megyek ma mar sehova :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Remelem nektek szebb napotok lesz :wink:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


http://www.hipofizis.hu/prolaktin.php

Mind2cicimbol kitok preselni tejet :shock: :cry: Zsu ilyenko mi van segits maa :? :roll: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na drágám, üdv a klubban!!!!!
Remélem ülsz....

Leültél???? Ameddig van tejed, addig magas a prolactinod. KELL a gyógyszer rá, hogy elmúljon.... ameddig van tej, nem lehet baba :? :? :? :? :? :? :?

Nekem egy ónap alatt elmulasztotta a Bromo :wink:

Szóval ezt mindenképpen mondd a dokidnak.... már a tejcsorgást!!! És ne nyomogasd, mert tőle csak több lesz :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


:shock: :shock: :shock: na most kesz vgyok :? :( es a szintem mennyire magas?a tied mennyi? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


es szedhetek clostit bromoval? :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


hol vgy zsu :?: :?: :shock: mennem kell aludni te meg sehol :?

MA VAN EGY EVE<HOGY LESZOKTAM A CIGIROL :!: 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nekem ezer felett is volt már :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Legutóbb 190 volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És nyugodtn lehet a kettőt együtt szedni :wink: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem előtte már volt 650, meg 860 körül is :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szép estét mindenkinek!

Brid! Nekem még nem jött meg! De sajna tuti meg fog jönni!Szombaton csináltam tesztet ugyan nem reggeli első pipiből, de egy csíkos lett! :( Szoval amugy a cickó és hónaalj feszülésen kivül nem sok jelem van! Szoval ez van! De látom nálad sem fenékig tejfel az élet! Én nem is tudtam, hogy ha valami nem stimmel akkor lesz tejcid! Ez azért komoly!!! :roll: Én tuti nagyon be lennék parázva tuti te is! És apácskának mikor beszélsz az inszemről?? Szerintem belefog menni! Csak ügyesen!!!!

Zsuzsu! Nem kell levenni a képek! Isten ments! Csak meglepödtem magamon!! :wink: :oops: :D :lol: :lol: Szoval nem kell levenni!

Pendi! Most te is biztos az igazak álmát alszod! Mi ujsi veled veletek??

Csajszik! Nekem a derekam az kész totál beált! Annyira káo, hogy ha nehezen kelek ki reggel az ágyból akkor tuti nem megyek holnap dodozmi! De majd kiderül! Megyek én is lassan csicsilni! Holnapra azért remélem többet írtok, mert nem olvastam elég sokat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 



Na vgyok....szal ember mar kerdezte emailben,hogy miert voltam olyan sokat ott....edde mondtam neki ha majd hazajon akkor elmondom :roll: Hazajott edi volt lefekudt mellem az agyra megkerdezte mi volt es vegighallgatott :roll: Azt mondja o mondta,hogy tudjak le mindent otthon...meg azt is,hogy csereljek dokit miert nem megyek masik dokihoz ha annyira nem bizom ebben es mas a ralatasunk a dolgokra :roll: :? Hat mondom azert mert en mar nem akarom az egeszet elorol kezdeni.... :roll: vizsgalatok stb.stb. :? Meg hol talalok angolul beszelot plusz ez legalabb 1nagy korhaz nem valami kis rendelo.Erre mondta,hogy Paula (a lany aki babas a barati korunkben)na hogy tole kerdezzem meg o kihez jar :?: :roll:

Mondtam meg neki a Clostit,meg a tejet :shock: Hat ilyet se latott meg gondolom :? :roll: Ugyhogy most tisztara tanacstalan vgyok...menjek ehez a 3.napon es kezdjuk a clostit vgy menjek uj dokihoz es csusztassak :?: :!: :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu 2fele ertekrend van

3.4-24.1ng/ml vgy a 33.4-581mIU/L :roll:

Nekem az elso mertekegysegben mertek de neked ezek szerint a 2.ban :roll: Es wazze nem adott ra gyogyot ugy,hogy 8nap mulva clostit szedek :shock: ez a no kesz van :twisted:

Noci mi tortent a derekaddal csak nem valami uj pozban akcioztatok :?: :!: 8) :lol: :wink: Kaja mind elfogyott szombatrol?

Pendi draga remelem ma mar jossz aztan irogatunk kicsit mert en ma nem megyek sehova :evil:

Csucsu nalatok mi zu...piri...nagyon hallgatsz 8) :lol: vgy mar irtad,hogy megjott :?: :roll: :oops: Kesz vgyok teljesen akkor bocsi erte :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


VISSZASZAMLALAS!!!!!!!
Noci 1nap
Zsu 3nap
En 3nap
Pendi 8nap

Kép


ES

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy eltüntem, de tegnap előtt ugye meló, aztán tegnap meg annyira szarul voltam, hogy csak na. Alig bírtam állva maradni. Valamitől úgy begörcsölt a pocim...Úgy éreztem minden egyes lépésnél, hogy kiszakad a hasam alul. Valami gyomor-rontás lehetett, mert elkapott a hasi-masi is. A görcsökre bevettem már 2 no-spa-t is, meg espumisant is, de semi. A görcsök csak kínoztak tovább. Meg egyfolytában pisilni is jártam. Szinte 20 percenként. Tesóm azt mondja, hogy lehet, hgoy egy kis hólyag gyulladás. Igyak sokat, és tisztul majd. Szóval tegnap délután azt hittem ott maradok. Ma már jobban vagyok. Bár még mindig érzékeny. Még mindig olyan a hasam,mintha egy lufit nyeltem volna le.

Mindjárt visszaolvasok, és válaszolok.

Addig itt a hőm:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 08800_.png
Még nem rakta be a pé-t, de most legalább látszik, hogy volt. Remélem eredmény is.
Én olyan de olyan kívánós voltam egész hónapban, hogy csuda. Pedig ezzel kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Van aki azt mondja, hogy naponta lehet, van aki 2, vagy 3 naponként ajánlja. De szerintem a 3 nap már sok.
Minden esetre szegény emberem már lehet, hogy esedezik egy kis pihenőért, de ez van...... Amit a szervezet megkíván, azt meg kell neki adni..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:shock: :shock: :shock:
en csak amulok es bamulok :o ennyi akciozast 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a mienk ehez kutya fule :roll: :oops: Hat kiwi leszek ngyon az eredmenyre :roll: 8) :shock: A hasfajas meg monnyon le :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most mégsem tudok válaszolni, mert közben a szomszéd néni keresett, és sokáig tartott.
Most meg kéne menni futni, mert később már nagyon meleg lesz.
utána jövök!!!
Vendég
 


szia bridget!
Majd tarts ki, és jövök. Kb egy óra.....
Vendég
 


Jo futast csak ovatosan kine razd a babot aki agyazgat :lol: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


na vagyok
Nem bírtam még a felét sem, amit szoktam. Fájt a pocim. Megint lufi van benne. :cry: :cry: :cry:

Mindjárt visszaolvasok.

Vagy Bridget?
Vendég
 


[quote]J írta:o futast csak ovatosan kine razd a babot aki agyazgat

Arra azért vigyáztam. Csak kocogtam. :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?