Új privát üzeneted érkezett!

zsu nagyon jo vásárlást csináltatok!
nekem is van kismamagatyom kölcsönadom ha kell mondtam! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita! :lol:
És ma bűnöztem is egy kicsit :oops: , beültünk a Mekibe hamburgerezni! De olyan jól esett! :P
zsu83
 
 


Nita:
Laptetőőőőőőőőő! :D

Zsu:
Örülök,hogy jól sikerült a napod! :D

Kép
anda81
 
 

 
 

Köszi Anda! :lol:
zsu83
 
 


anda nem is figyeltem a laptetőt! :lol:
zsu néha szabad bűnözni kicsit! :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


anda nem is figyeltem a laptetőt! :lol:
zsu néha szabad bűnözni kicsit! :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anda! Anyukád hogy van?

Nita! Örülök, hogy az uh-n minden rendben. A hormonproblémát pedig gyorsan megoldják gyógyszerrel, s hamar kismami leszel te is.

Zsu! Nyam-nyam hamburger. Nekem most tiltólistán van. Ha majd leadtam pár kilót, akkor talán újra jöhet. Úgy szeretem én is. Biztos csini rucikat vettél. Ha kapsz uh. képet, majd muti meg.

Este megint lakógyűlésünk lesz. :cry: Végre talán sikerül biztosítást kötnünk. Fogadni mernék, hogy nem jön el mindenki, pedig már szerdán kiírtam. Gondolhatjátok mennyi kedvem van hozzá. Ma mentem először dodozni 4 hét szabi után. Halomban várt a munka. Kicsit elfáradtam, ráadásul piri előjelei is már most kínoznak. Mi lesz még ha ide is ér....

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki kezdesz te is megnyugtatni és egyre jobban bizom benne hogy igazatok lesz! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök neki, hogy kezdesz megnyugodni. Én már mióta szedem a bromót, jól helyre is tette a hormonszintem, jól levitte. Remélem, ez így is marad. Ne aggódj, minden oké lesz.

Kép

Kép
kiriki
 
 


ti nyugtattok meg egyre jobban és bíztatok is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bocsi a zavarásért, csak egy gyors hirdetés, ha valakit érdekel, priviben jelentkezzen :)

Eladó a képen látható BabyFehn játszószőnyeg, keveset (talán 4-5x) használt, tökéletes állapotban van! (mint mindenből, ebből is többet kaptunk, így van, amitől meg kell válnunk)
Csörög, zörög, zenél, sipol, csipog, tükrös, pihe-puha anyagból :)

Eredeti ára 15 ezer Ft:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/viewer.aspx?productid=165976&pageno=1&whid=32

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Meg tudom oldani a személyes átvételt a XI. kerületben, vagy valameddig el is tudom vinni Bp-en belül!

Köszi, és bocsi még egyszer :)

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


zsu többiek merre vagytok? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj Nita tényleg eddig kihagytalak, bocsi!
Örülök, hogy minden oké és a vérvétel majd mindent kimutat!

Uh- voltam és 9 mm a petezsák, mely 6 hétnek felel meg.
encike 2
 
 


enci semmi baj!
gratula itt is a babóhoz!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Encike: Nagy-nagy gratula! :lol: :lol: :lol:

Ma voltunk az állatkertbe! Nagyon jó volt! Bár a nap végére alig bírtam magam vonszolni! Nagyon sok újdonság lett 2 év alatt, míg nem voltam!
Bár az elején bosszantott, hogy nagyon messze tudtunk megállni! :evil:
Ma nagyon sokat bűnöztem megint! :oops: Hamburger, jégkrém, cola, csoki, cukorka perec! :oops: :)
Volt egy vicces eset is: egy 3 év körüli motoros kisfiú majdnem "elgázolt" a kis játékmocijával! Jót mosolyogtam rajta! És képzeljétek majd megzabáltam, amikor azt mondta: Bocsi, és édesen rámmosolygott! :) Még egy párszor összefutottunk az állatkertbe és végig mosolygott rám! A férjem meg is jegyezte, hogy nagyon bejössz a kiscsávónak! :lol:
zsu83
 
 


Sziasztok Csajok!

Sokat jövünk megyünk a családdal,ezért jövök ritkán!Hát látom,azóta történtek jó+rossz dolgok is!Mi jól vagyunk!Szonja nagyon sokat mocorog :D kezdek kényelmetlenül aludni,akárhogy is fekszem :? Jövő héten megyek dokihoz,utána uh-ra! :D Hannácskám sajna felfázott egy kicsit,úgyhogy dokihoz mentünk tegnap!Kapott gyógyszert is ,de már nem fáj neki legalább,amikor pisil!1 hét múlva megyünk kontrollra!

Viri: Nagy-nagy gratula! :D :D Látod pont jókor jött a kistesó!Egész nyáron tudtatok jönni-menni,most meg a kellemes várakozás jön!Úgy örülök :D

Datolya: Nagyon sajnálom,ami veletek történt! :cry: Sajnos ilyenkor nem tud az ember mit mondani!

Zsu: Nekem is 0,89 lett az Afp-m!Akkor izgultam is miatta!Dokim megnyugtatott+ az uh!

Kép

Kép
melcsi82
 
 


Zsu: Én is vettem a múlt héten a C und A -ba egy gatyót!Őszre!Más kismama cuccot már nem veszek,mert maradt a Hanna után is felsőm+gatyóm!

Enci: Gratula az uh-hoz! :D Nőljetek ti is szép nagyra! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


szia melcsi jo rég voltál!
Hanánnak jobbulást!!!!!!!!!!! :lol:
tegyél fel ha tudsz pocis képet na meg szonjásat is!!!! :lol: :oops: :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Melcsi: Hannának mielőbbi gyógyulást! :D Sok-sok gyógypuszit küldök neki! :lol:
Nem nagyon izgulok az afp miatt, ha jól emlékszem neked is egy héttel korábban vették le!? :roll:
Felsőket én se nagyon vásárolok, sok bő fazonú rucim van, majd azokat hordom, max. 1-2 darabot még beszerzek! :D
zsu83
 
 


Melcsi, jó, hogy benéztél. Örülök, hogy Szonja és Te is jól vagytok! Hát igen, most jön neked a sehogysemjófeküdni időszak, azért próbálj aludni, mert szülés után nehéz lesz rá időt szakítanod. Hannának gyors gyógyulást kívánok!

Encike, gratulálok, örülök, hogy ilyen szép méretekkel rendelkezik a kicsi!

Zsu, örülök, hogy nálatok is minden rendben, az Afp miatt pedig ne izgulj, többek szerint csak arra jó, hogy izgalomban tartsák a kismamákat pár hétig (sőt még azt is hallottam, hogy csak 25%-os a megbízhatósága).

Kép Kép Kép
datolya
 
 


sziasztok megvan a pecsét pénteken mehetek vérvételre!!!!!!!!!! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Encike! Örülök, hogy minden rendben. Rókakoma remélem elkerül.

Melcsi! Örülök, hogy jól vagytok. Szegény Szonja. Jobbulást neki! Kirándulgattatok? Ha kapsz képet Szonja babára, majd mutasd meg nekünk is.

Zsu! Nem baj, ha néha "bűnözöl". Jó lehetett az állatkertben. Én legalább 10 éve nem voltam. Ha előbb nem, majd a gyerekünkkel együtt elmegyünk oda.

Datolya! Hogy vagy? A sulit befejezted vagy jön a következő félév?

Lányok! Bocsi, hogy ilyen tudatlan vagyok, de valaki nem mondaná meg nekem, mi az az afp? Ha egyszer ennyire megbízhatatlan, akkor miért csinálják. Nem elég aggódnivaló van amúgy is? Miért kell még ezzel is idegesíteni a kismamikat?

Kép

Kép
kiriki
 
 


kiriki ezt találtam:
Az AFP önmagában egy lelet, annyit ér, mint mondjuk a testsúly. A genetikai, tehát a fejlődési rendellenességeket szűrő programnak egy borzasztó sok fölös idegeskedést okozó kövülete.
Az AFP értékét általában nanogramm/ml-ben szokás megadni, de mivel szintje több tényezőtől is függ, ezért egy átláthatóbb meghatározása terjedt el a terhesszűrésben. A MoMk érték egyrészt a terhesség pontos ultrahangos korához (12. heti ultrahang szűrés fontossága!) és az anya folyadéktereihez (ezt a testsúly megadásával becsüljük ) viszonyítja a magzatban megtermelt és az anyai vérbe átkerült (!) alfa-fötoprotein mennyiségét. Sajnos ez az utóbbi tényező (a folyadéktereket a testsúly alapján modellezik) az egyik nagy bizonytalansági tényező. A MoMk értéket adott terhességi héten 0,7-2,5 között tekintjük a normál tartományba esőnek. A ng/ml-ben megadott AFP érték általában 20-100 ng/ml közé esik.
Tapasztaljuk, hogy az AFP magasabb értéke többször fordul elő olyan esetben, amikor később a magzati fejlődés károsodását (méhen belüli elhalás avagy később a fejlődés visszamaradása = retardáció) észleljük. Nem a magas AFP az ok, az egy jel.
A baba pedig bármilyen AFP érték mellett lehet egészséges.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita.

Kép

Kép
kiriki
 
 


a vége lemaradt. Végre megvan a pecsét, aztán a vérvételből majd minden kiderül.

Kép

Kép
kiriki
 
 


bizony!végre elkezdődik a kivizsgálás hogy mi is a bajom! :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Biztos nincs semmi komoly baj. A hormont hamar meg fogják oldani. Piri azóta sem jelentkezett?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Na, én elbúcsúzom mára, mert már leragad a szemem. Jó éjt!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Rokakoma még nincs, de az inger egyre több.
Ma vittem vissza a z uh-s papirt és mégegyszer gratuzott a doki.
Még anyuék nem tudják, de nem soká elmondjuk.
encike 2
 
 


kiriki azota sincs piri! :roll: :?
olyan jo neked enci!!!!!!
de én is érzem közeleb leszek nemsoká a babohoz!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ne irigykedj, hisz te is babás leszel nemsoká.
encike 2
 
 


nem irigykedem/najo kicsit/igen de persze joértelembe!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Datolya: Örülök, hogy benéztél! :D
Nem aggódok az afp miatt, mert tényleg csak az ijesztgetésre jó, sokan mondják! Annak örülök, hogy az integrált teszt eredménye negatív lett! :D

Nita: Már tényleg te is egyre közelebb kerülsz a babóhoz! :lol:

Kiriki: Nagyon jó volt, aztán itthon részletesen elmeséltem a babának milyen állatokat láttunk! :lol:

Encike: Remélem rókakoma nem kínoz meg nagyon, úgy mint engem! :roll:
Nagyon örülök nektek! :lol:
zsu83
 
 


zsu én is így érzem hogy egyre közelebb vagyok a pici kicsi tesobabához!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok!

Hanna már jól van! :) Nem fáj neki pisiléskor,de a doki azt mondta,hogy szedjük a sziupot még 4 napig!Nem egyszerű beadni neki! :shock:
Na ma csináltunk képeket!Rakok fel!Arcom már eléggé elvan deformálódva! :shock: Ígí szembesülök vele,amikor visszanézem a képeket!

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
melcsi82
 
 


jaj de helyes a Hanna!!!!!!!!!!
nagyon csini pocakod van!!!!!!!!!!!
Egyépként nem vagy még eldeformálodva/arcod/legalábbis én nem veszem észre! :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melcsi: Nagyon helyesek vagytok a képen! :lol:
És nincs is eldeformálódva az arcod!
zsu83
 
 



Vera: Végre sikerült az álmotok:) Gratilálok hozzá:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Vera: Gratulálok a kislányhoz! :lol: :lol: :lol:
zsu83
 
 


vera hipp-hipp.hurráááááááááááááá!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem voltam eddig, de van kibuvom. Iszonyatosan rosszul voltam tegnap, sőt rokakoma is volt. Ma meg főztem, takaritottam és mindjárt alszok.

Melcsi!
Mekkora pocid van és még van időd hátra. Tök arik vagytok!

Nita!
Remélem minden oké lesz.

Vera!
De rég láttalak! És kislány??? Ennyi fiu után, már tényleg jol jön.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike: Sajnálom rókakomát! :( DE azért megéri! :lol:
zsu83
 
 


Azt hiszem. Igaz ma nem volt, de a közérzet az sz*r.
encike 2
 
 



Encike: Elhiszem, hogy sz*r, az elején nekem is nagyon az volt! :cry:

Vera: Nagyon édes kiscsajszi! :lol:
zsu83
 
 


Vera!
Milyen kis gömböc! Nagyon édi, szinte moolyog a szemével, de drága!!!

Ma megkivántama tejbegrizt, meg is főztem.
Most meg husleves kell!!!

Még émelygés most is van.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Nemrég jöttünk haza, a sógórnőmnek a szülinapját ünnepeltük!
És képzeljétek, az anyósomék se tudták megállni, és már vettek az unokának kisruhát! :lol: A sógórnőm pedig egy pulcsit kötött a babucinak! :lol:

Encike: Az jó, ha már kívánós vagy! :lol:
Én estére vajas kiflit fogok enni kakaóval! :P :lol:
De lehet, hogy holnap reggelire nálunk is tejbepapi lesz! :wink: :lol:
zsu83
 
 


Enci: Jó,ha émelyegsz :roll: Mondom én,aki a 16. hétig hányt! :shock: De tudod,azt mondják,akkor minden ok! :wink:

Zsu: Jó is a vajas kifli kakaóval :) Én mostanában belevagyok bolondulva a piritósba!Már vagy 2 hete mindig azt eszek reggelire :shock:Tök jó,hogy ennyire várja a család a kis unokát!Első lesz?

Vera: Gratulálunk a kislányotokhoz!Szonja is ilyen husi baba! :D

Tegnap szüreteltünk az anyósoméknál,jól el is fáradtam,pedig kisszéken ültem végig!Most kezdődik a tehetetlenség időszaka! :? Már úgy várom a novembert! :D

Kép

Kép
melcsi82
 
 


sziasztok vera itt is gyönyörű a kiscsjszid!!!!!!!!!!!!! :lol:
lányok kérünk pocfis fotokat ám!!!!!!!!!!
nekem megvolt a vérvétel és sajna csak 2 hét mulva lesz eredmény! :? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?