Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lilla:
Én is átestem már a HSG-n. Szerencsémre nem volt nagyon vészes, inkább úgy fogalmaznék, mint Jenny, iszonyú kellemetlen, de túlélhető. Nagyon-nagyon drukkolok!

Gioia:
Nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nektek! :D

Rólam röviden:

Hulla vagyok! Ma este hétre estem haza. A menetrend: 5.30-kelés, 6.30-indulás a munkába, 7.30-kirendeltség nyitás, 13.10-ig meló ezerrel, hónapzárás elindítása, és koordinálása, 14.15 barátnőmnek segítettem dekorálni (rohadt nagy táblákhoz, betűket, meg rajzokat vágtunk, és szedtünk ki) 17.15 elmentem anyukámhoz, akinél szerdán kiderült, hogy mindenhol csontáttétje van! :cry: És 18.53-ra értem haza! Holnap megint hatkor kelünk, mert egy másik barátnőm meg összeveszett a szüleivel, így mi segítünk neki a lakásfelújítást befejezni! Vasárnap, meg úgy néz ki, hogy megyek megint dekorálni, úgyhogy nem sokat leszek itten! :(

Kép
anda81
 
 


Ildi, igen, holnap du. esküvő, majd mulatság amíg tart, aztán hétfőn reggel vissza a helyszínre a bérelt cuccokért, majd anyuéktól búcsúzkodás, majd le Siófokra és a sors furcsa fintora, hogy férjemnek hétfő du. lesz egy temetése... :? Kedd hajnalban meg irány Horváto. Tehát ha jól számolom ma össze kéne pakolnom a nyaralásra, még ki kell takarítanom a kéglit, mert rokonok itt alszanak...Szval még fárasztom magam úgy tűnik 8)

Anda: kitartást a sok programhoz, pihenj is kicsit!! Én úgy vagyok vele, hogy amikor így összesűrűsödnek a dolgok, akkor miután mindennek vége érzem, hogy hasznos és fontos vagyok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Anda: Tényleg sűrű a programmotok. Szegény anyukád. Nagyon szörnyű.
Azért gyere, ha tudsz.

Lilla: Azért hátha nem lesz nagyon fájdalmas az a vizsgálat.

Gio: Akkor nagyon jó lesz Nektek.
Van még programotok bőven, de ezek olyan jó dolgok. :D

Nem tudjátok, hogy hol van olyan trambulin, amilyenen az iwiw-es képeinken a Bercus ugrál? Mert egyfolytában emlegeti, de Baltonfenyves annyira messze van. Ha valahol lenne közelebb, elmennénk, de annyira messzire nem akaródzik. Több napra jó lenne,de most nem megy.
Sziasztok!
Szép napot!
Ildi
brumm
 
 

 
 

Bp-en tudok játszóházakat ahol vannak. Talán picit közelebb van K.méthez.
Vendég
 


Esküvő : igen, ezek jó dolgok, mégis csomóban a gyomrom és ezt úgy utáálom! :) Hisz csak jóbarátok lesznek. Igazából nem szeretem az előkészületeket, hanem már ottlenni szeretnék. Az utazással is így vagyok, nem szeretek úton lenni, csak megérkezni. Hülye vagyok, mi? 8)
Vendég
 


Anda: sajnálom édesanyádat. Ilyenkor nem is tud normális dolgokat mondani az ember, főleg ismeretlenül... :(
Vendég
 


Sziasztok!

Sehol senki?
Hogy telt a hétvége?
Gondoltam Gioékra öt órakor, épp a házban a téglák közül szedegettük ki a malterrészeket, amik ki akartak jönni egyébként is.
Ugye vakolás előtt vagyunk. Szóval épp arra gondoltam, milyen jó lehet most nekik. :D

Munkával telt a hétvége,ma a kisszobát "tisztogattuk" , hogy át tudjuk pakolni még meglévő dolgainkat, mielőtt leszedjük a két nagy szobában is a mennyezetet. Arra van még három hét.

Szombaton paradicsomot szedtünk, és főztünk be télire paradicsomlevet. lett 26 liter. ( Persze ezeket anyuval csináltuk, mindig együtt szoktuk.) Egyébként a kis fóliánkra olyan jól rájárnak az ismerősök, hogy alig tudjuk beosztani. Mivel semmit nem permeteztünk, ezért főleg a kisgyerekesek szeretik. De adunk, akinek kell, mert úgysem tudunk annyival mit kezdeni. Nálunk a csirkék is cukkinit esznek. Már senkinek sem kell. :?

Era? Rég jártál erre.
Állatkertről: Mindenképp megyünk, csak nem tudom, hogy mikor.
Felvittünk egy alkatrészt, amiért majd menni kell. amikor megyünk, valószínűleg hétköznap, nekünk akkor lenne jó az állatkertezés.
Kellemeset a hasznossal. :P
Nem tudom, Nektek jó-e hétköznap. Egyébként arra is gondoltunk, hogy a Nagycirkuszba is el kéne akkor mennünk. Az 5-kor kezdődik szerda, csütörtök, pénteken, tehát valamikor előtte kéne Állatkertezni. Mindegy, hogy mikor, mert szerintem az alkatrészért délelőtt kell menni.
Szóval majd kialakul, írd meg, hogy Nektek hogy lenne jó, és majd alkalmazkodunk. Végülis mehetünk máskor is.

Többiek hol vagytok? Hogy vagytok?
Hahó!!!!!!

Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Hát, nem volt valami nagy forgalom itt a hétvégén...
Mi anyuéknál voltunk, sokat beszélgettem velük, mert nem igazán rózsás a helyzet otthon, apu betegségéből kifolyólag. Mindenki rosszul viseli, ahogy a helyzet alakult. És sajnos ahogy látom, apukám feladta. Holnap kellene felmennie megint Pestre, konzultációra, ahol vizsgálatok után eldöntik, kell-e még kemo. De nem megy. Nem akar. Meg sem próbál másra gondolni, csak arra, hogy mennyire rosszul van, hogy gyenge...
Anyukám és tesóm idegeit lassan kezdi felőrölni, ahogy az önsajnálatba menekül. És tényleg testileg is nagyon szarul néz ki...

Anda, nagyon sajnálom, de ne adja fel anyukád!!! Küzdeni kell, mert muszáj, a család miatt, maga miatt.
Párom anyukája 5 éve ment el, 2* küzdött meg a gyilkos kórral, és másodszorra feladta...Elsőre sikerült neki, 5 évig volt tünetmentes.
Mégha kitolódik pár évvel az élet, az is több, mint a semmi. Azt is meg kell becsülni!

Gio, gratulálok, és jó utat kívánok!
Nálam még semmi, 33. napom. Hőm nem túl magas, 36,9, várom pirit.
Jók legyetek, holnap jövök!Puszi!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Gioia
Gratulálok. Már Isten színe előtt is férj és feleség vagytok! Most már biztos ropjátok a jól begyakorolt táncot. :lol:

Ildi
De jó sok "bio" paradicsomotok van. Ez ám az egészséges. Imádom a parit.

Jenny
Miért várod a pirit? Szerintem nem alacsony a hőd. Nem teszteltél még? Asszem azt írtad, hogy most időben volt + az ovuteszted. A 14. dpo-t már túllépted, nem? Drukk!
Sajnálom, hogy apukád ilyen rosszul van. Valahogy próbáljátok benne tartani a lelket. A pozitív hozzáállás biztos sokat jelentene. Tudom, hogy nehéz neki, de itt a családja, aki szereti, és szükségük van rá.

Anda
Neked is hasonlókat mondanék mint Jennynek. Anyukádnak nem szabad feladnia!
p__lilla
 
 


Amúgy mi egész nap az udvaron voltunk. Délre csináltunk finom pörköltet bográcsban, meg nokedlit hozzá (azt nem bográcsban :lol: ). Aztán forma 1, meg egy kis napozás. Itt voltak a család is. :D
Nagyon szép nyári idő volt ma. Remélem még sokáig tart.
Csütörtökön a Balcsira akarunk menni, ha nem leszek szarul a szerda miatt.
p__lilla
 
 


Hú, Jenny, most látom, hogy hamarosan mentek nyaralni. De jó lesz! Kicsit legalább ki tudtok kapcsolódni a jó levegőn!
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Jenny: Ez a hő mért lenne alacsony? Szerintem is csinálj tesztet.
Én nem lennék benne biztos, hogy nincs baba. A majdnem 37 hő nem kevés. :D

Anda, Jenny: Szegény anyukád, apukád. Nagyon nehéz ilyenkor. Ezért mondtam én itthon is, hogy elúszott mindenünk, nem érdekes, csak egészségesek legyünk. Nagyon megértem, hogy nehéz ilyen eseben optimistának lenni. :cry:

Lilla: Ez az! Koncentrálj a csütörtökre, a szerda meg közben majd eltelik. 8) Drukkolok szerdára, hogy ne fájjon, és rendben legyen.

szép napot Nektek!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Jenny: A hőd nem is alacsony.Én reménykedek jó?

Ildi: Jó a hétköznap is ha jöttök. A párom 18-tól szabin van. De ha előtte jöttök akkor egyezteteünk és ki is tud venni szabinapot.
:)


Gio: NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK! Vasárnap igen én is gondoltam rád.


Mi szombaton strandon voltunk jól el is fáradtunk. Vasárnap pedig bográcsoztunk. Jöttek a barátnőmék azaz Szabina kerianyujáék. Nekik van 2gyerekük szóval nagy volt a játék. :) Mi is felnőttel fürödtünk. Jól is sikerült de a férjem néhányszor bedobott a vizbe. Amit régen s csinált sosem volt belőle gond. Most viszont be dugult a fülem és nem is akar kipattani. Szóval ebből fülészet lesz. Mondjuk nem ma mert ma sokáig dolgozik igy csak holnap tudok elmenni hisz Szabinát nem tudom hova rakni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Köszi mindeninek a kedves szavakat!
A testem sajnos ismerem, mikor babás voltam, 37 fölött volt a hőm.
Igazam is volt, ma reggelre barnázni kezdtem, és fáj a hasam is. Már nem lep meg. De asszem abbahagyom a barátcserjét, mert 2. hónapja szedem, és maratoni a ciklusom. Előző hónapban 35 napos, most 34. Nem jó ez így, mert tolódik az idő, hogy ha nem jön össze, gyorsan új hónapot lehessen kezdeni.

De jó nektek kertes házasoknak! :lol:
Lilla, bográcsozás...mmmm......
Én is azt tervezem, ha végre lesz házunk, hogy minden vasárnap közös ebéd a családdal, grillezés, bográcsozás, és pancsolás a kerti medencében. Nagyon várom!

Lilla, nagyon drukkolok szerdára! Azért kérdezd meg, fürödhetsz-e a Balcsiban, bár nem tudom, egy ilyen beavatkozáskor felsértenek-e valamit, tudod, a fertőzésveszély miatt!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Annyira sajnálom, pedig én nagyon bíztam, főleg hogy már levetted a vonalzódat is. :cry: :cry:
Szerintem is hagyd abba a barátcserjét. Amikor én szedtem, nekem is 33 napra jött meg. Gyorsan abba is hagytam, a következő ciklus már normális volt. Szerintem nálad nincsenek hormonális problémák. Én is próbálkoztam minden félével (barátcserje, málnalevél-palástfű), emlékszel? Aztán mégis kiderült, hogy nálam minden ok.
Szedjétek csak a vitaminokat, aztán jön a baba, remélhetőleg mielőbb.
Hát igen, a kertes háznak ez a nagy előnye. Mi is imádunk bográcsozni, grillezni. Szinte minden hétvégén egyik nap ez a program. Sajnos a medencénk felső részét kilyukasztotta a kutyusunk, úgyhogy már csak kevesebb víz fér bele. De azért így is jó.
A dokit meg fogom kérdezni, hogy mehetek-e a Balcsiba. De remélem megengedi, mert már 7 éve nem fürödtem benne, és most végre jó idő lesz. Ja, és a nagyszüleim Balatonfüreden laknak, de ha meglátogatjuk őket, sosem jutunk el fürdeni. :cry:
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Jenny: Sajnálom, hogy megjött. :( Te tényleg ismered magad. ilyen hőre én símán reménykedtem.

A mindenféle vitaminokból meg én is kezdek megjönni. Nyílván valamit kell szedni, pláne saját táplálkozásomból kiindulva, de valami nagyon jót kéne találni. Természeteset, mégis hasson. Még nem találtam. Megint a méhpempő felé kacsintgatok. Terhesség előtt erre gondoltam. De terhesség közben mit? Maradnak a szintetikus vitaminok? A védőnőt a héten fel kéne hívnom, már beszéltem vele, hogy ki fogom faggatni. ( Jenny Antioxantja továbbra is tetszik.)

Kertes ház: Már mi is várjuk nagyon, hogy lehessen igazi kertünk.
Most anyuéknál is van kert, de az utolsó porszemig be van ültetve virágokkal, és nincs hely semmire. Homokozónk sincs, vagy a kertből homokozunk, ami ugye anyunak nem tetszik, vagy a háznál apró szemű sóder, vagy a játszótér. De azt utálom, mert mindenféle macskák oda járnak....Már ezért is várom a kertes házat. A grillezésről nem is beszélve. Ha egyszer elkészül, csinálunk mi is egy össznépi kertipartit, mindenkit meghívunk, aki segített az építkezésben. Csak már ott tartanánk.

Era: Jaj de jó, akkor találkozunk. Majd megpróbálok időben visítani, hogy mikor megyünk Pestre. :P
Fülészet: Sajnálom a fülbedugulást. Nagyon utálom az ilyet. De szerintem csak ki fogják mosni. Csak mire az ember eljut oda is...el tudná képzelni a szabadidejét másutt is. :roll:

Többiek? Merre vagytok?


Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Brumm
Mire jó a méhpempő?
p__lilla
 
 


Holnap bővebben, csak Lillának a kérdésére a válasz:
http://www.fogamzas.mindenkilapja.hu/

Puszi! :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny: a fő, hogy mentek nyaralni és addigra piri is elmúllik. tessék pihenni sokat és szeressétek egymást hátha ott fogan meg a kicsi:)
Sosem lehet tudni:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Era, köszi a bíztatást! :lol:

Lilla, abbahagytam a barátcserjét, most ,,csak'' málnalevelet iszom, folsavat és antioxant szedek. Köv. hónapban pedig abbahagyom a gyógynövényezést én is. A magzatvédő vitamint azért nem szedem jelenleg, mert nagyon hízom tőle, vagyis a miatta kialakuló étvágytól. Egy munkatársam barátnőjének pedig azt mondta az orvosa, hogy a babavitaminban levő B vitaminok segítenek megkötni a zsírt a sejteknek, ezért is hízlal.
Hát én nem tudom, mindenesetre elég sokat híztam az elmúlt fél év alatt.
A kerti medence...dettó ez jutott eszembe, mint amit te is írtál, a kutya-medence páros. Mi egy bordeaux-i dogot szeretnénk, ami nem egy szobakutya, és ha az ráugrik a felfújható medencére..... :roll:

Ildi, terhesség előtt töltsd fel magad vitaminokkal(Gravida, Elevit)esetleg méregteleníts Antioxanttal, más nem kell. Én azért szedem a folsavat plusszban, mert az megelőzi a rendellenességeket mégjobban, ha nagyobb dózisban szedem. Ugyebár nem tudom, miért halt el a babám, benne van a fejl. rendell. is a pakliban.

De jó ez a kis hűs! Na megyek kajcsizni, délután meló... :evil:
Jövőhéttől leállás a cégnél, úgy volt, hogy 2 hétig, erre berendeltek anyagot 21.-ére, így be kell mennem dolgozni. :cry: :evil: :x

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Gyertek anyatanyára is, jött Gajdi. Illetve jelentkezett, én beengedtem, ismeritek? Remélem, ír magáról. Hívtam ide is.

Jenny: A méhpempőn azért gondolkoztam, mert Bercus előtti hónapban is csináltam egy kúrát, és utána jött a Bercike. Akkor bevált.
Gravidától nagyon rosszul vagyok, más Béres készítménytől is, Pl: Aktivál. Elevitből meg már annyit ettem életemben, hogy valami mást szeretnék. Hasonlítottam a Centrum Maternával, és a Maternában kevesebb anyag van. Az Elevit nagyobb lórúgás. ( Régebben szerintem fordítva volt, de valószínűleg változtattak rajta.)
Lehet, hogy tényleg ezt fogom tenni. Veszek Antioxant, meg vitamint és kész. Nem agyalok tovább rajta.
Egyébként irigyellek a nyaralás miatt. Hegyekben, szuper!
Olyan jó lenne még elmenni valahova, de ez most lehetetlen.

Era: Te szedsz valamilyen vitamint?

Többiek? Hol vagytok? Hogy vagytok?????
Mindenki. Gyertek!!!!!!

Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!
Hát ma nem indult valami jól a napom.
Egész nyáron 1 hetet voltam szabin, meg 1-2 napot a vizsgálatok miatt. Most el akarok menni 3 napra, de már nem tudok, mert a kolléganőim is szabira akarnak menni. Sajna pénteken jöhetek dolgozni. Sőt ma sokáig itt kell lennem, mert egyedül vagyok, és valakinek tartania kell a frontot. :cry: Sikerült ma jól eláznom, a cipőm is teljesen beázott és nincs váltópapucsom. Remélem, nem fázok meg.

Brumm
Nem ismerem Gajdit, küldtem is tegnap privit ez ügyben neked. De szeretettel várjuk itt is.

Jenny
A folsav és az antioxant biztos jók, azok nem befolyásolják a ciklus hosszát. Amúgy meg asszem a barátcserjét nem is ajánlatos szedni terhesség alatt. A ciklus 14. napjától meg ugye bármi lehet. :roll:
Magzatvédő vitamint én sem szedek már régóta. De jól is tettem, mert feleslegesen szedném. Én most csak Mülleres multivitamint szedek, meg napi 1 maca-t. Az utóbbitól tökéletes hőgörbét produkáltam múltkor. De hát már nem méregetek, nincs értelme.
Nektek is szép kutyusotok van, az iwiwen néztem a képeket. A szüleiteknél lakik most? Nem viszitek el majd a kertesházatokba? Milyen fajta kutyus? Hát a medence tényleg megsínylené, tapasztalat... Csak merevfalut szabad venni. Arról azért beszéltük le magunkat, mert a felfújhatóba jobban el lehet terpeszkedni. :) De ha nagy udvarotok lesz, 15ezer körül már jó nagyot lehet venni, amibe a kutyus se ugrik be. Csak hát nekünk nem sok a hely, meg sajnáljuk a szép füvet, mert alatta kirohad. :(
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lilla: Nem néztem a privit, majd mindjárt megkeresem. Valahogy nem mindig találom fel magam az anyatanyán.
Sajnálom, hogy eláztál. De majd a holnapi nap jó lesz. Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. És hogy ne fájjon.

Még nem jöttek a biztosítótól. tényleg nem kapkodják el. Pedig elhoztunk anyuékhoz egysmást. Majd legfeljebb eljönnek megnézni.
Ott már nem akartam tovább a párában tartani.
Meglátjuk, mikor érnek ide.

Sziasztok!
Benézek még.
Ildi
brumm
 
 


Lilla: Írtam privit. :roll:
brumm
 
 


Ildi
Én is vissza!
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Köszi a kutyusok nevében is a dícséreteket! :D Amúgy ők mind a ketten amerikai staffordshire terrierek, fél év köztük a korkülönbség, egyik 2éves múlt, a másik 2 lesz. Anyuéknál laknak kertesben, de ott is maradnak, mert már megszokták, és anyuéknak is hiányoznának. Na meg a vörös kutyus a tesómé. Tesómék nemrég pároztatták, vemhes a szuka, és a fedeztetésért elhoznak majd egy kiskutyát, az lesz az ő kertes házukban. Nekem az Egyik kopó másik eb c. film óta kedvencem a bordeaux-i dog, csak eddig nem tudtam venni, mert nagyon drága. A staffik árát is tesómmal ketten dobtuk össze. Na de most apa megígérte, hogy a házunk, ha meglesz, veszünk egy dogot. Már nagyon várom! Tudjátok, ez az a vörös nyálzós kutyus, ami most a Győzikének is van. :roll:
Bocsi a szüvegelésért, de kutya bolond vagyok... :oops: :roll:

Ja a Macát én is néztem, de jó drága...Bár amennyit már költöttem vitaminokra, gyógynövényekre, már simán meg tudtam volna venni...

Gajdit én sem ismerem, én egyedül nem mertem beengedni. Gondolkodtam, hogy a topic cím csak nekünk jelent valamit, ki akarna csatlakozni egy első ránézésre rég lejárt topichoz? :wink: Vagy elnézte az évszámot, és 2008 szeptemberinek hitte? :idea:

Asszem nem megy az ovus vonalzóm...Tegnap is még 17 nap volt pé-ig...

Lilla, holnapra egy nagy kalappal, szorítok és lélekben veled leszek!!!Nagy ölelés!!!!
Gyere, ha majd hazaérsz és jobban leszel!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Ildi: Igen szedek vitamint Gravidát. Az elevittől hábnyingerem volt. Igaz a Szabinánál azt szedtem akkor semmi bajom nem volt. Biztos öregszem.

Nekünk magyar vizslánk van:):) Imádom őt:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Itthon vagyok! Túléltem, túlélhető. Semmi fájdalmam nincs. Utána volt egy kicsi mensis görcs, de felültem az ágyon, összehúztam a lábaimat aztán 5 perc alatt elmúlt. Kérdeztem a nővérkét, meddig kell itt feküdnöm, aztán mondta, hogy ha már jól érzem magam, mehetek. Hát fel is öltöztem, megkaptuk a papírokat és jöttünk is haza.
p__lilla
 
 


Lilla: És mit mondotta doki? Ügyes vagy hogy túlélted:) Ezen is túl vagy:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

A mai napom sem indul valami jól.
Semmit nem aludtam. Amikor tudtam volna, akkor meg kelni kellett.
Szerintem kész van a szervezetem. Kimerültem. Túl sok volt az idegesség, meg a nemalvás mostanában.
Ráadásul elromlott a csengőnk, amiről ugye nem tudtunk, és ketten is jöttek akiket vártunk, és szépen elmentek, mert azt hitték, hogy nem vagyunk itthon. Olyan ciki volt. :? De aztán végül megoldódott.
Már most elegem van a mai napból.

Lilla: De jó, hogy túl vagy rajta, és hogy nem volt annyira rossz. :) Legalább ez is megvolt, és jöhetnek az ikerbabák!!!!!! :D :D :D

Era, Jenny: Aranyosak a kutyusok, de egyelőre nem lesz nekünk. Anyuéknál van, elég jámbor teremtés, de a Bercike fél tőle. Minden kutyától fél. Úgyhogy egyelőre nekünk nem lesz.

Mennem kell. Szép napot Nektek!Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ildi: Remélem amilyen rosszul kezdődőtt a nap olyan jól fog végződni. Sajnos van, hoygnéha az ember igy alszik. Én is sokszor jártam már így s utána az egész nap nyügős voltam. na de majd délutánra meg estére jobb lesz a napod:)

Kép
csucsu05
 
 


Era: Köszi. Remélem, kialakul a nap. Csak az a baj, hogy valami miatt sokszor rosszul alszok, de ez volt a csúcs.


Holnap jön az értékbecslő. Délután. Kíváncsi vagyok, térít-e a biztosító. Ha nem, nagyon kiábrándulok belőlük.

SZiasztok!
ILdi
brumm
 
 


Köszi a drukkokat mindenkinek!

Jenny
A Müllerbe 1900 Ft körül van a maca, mi azt szedjük.
Én is kutyabolond vagyok. :lol: Imádom őket!

Ildi
Biztos fizet a biztosító. Képzeld, nekünk 30ezret fizet a beázásra. Sőt, már át is utalta, ma kaptuk meg. :D

Csucsu
Te hogy állsz a ciklusodban? Egyik ismerősöm is rosszul volt a gravidától. Nem is szedte, mégis egészséges a babája. De ha elevitet bírod, az is tuti jó.

Kisvirág, Alma, Anda!!! Merre vagytok?
p__lilla
 
 


Jajj, csajok, azt még nem is írtam, hogy reggel beraktak egy szobába, volt ott még három csaj, ebből kettőnek abortusza volt. Mi meg itt küzdünk a babáért. :cry: :twisted: :twisted:
p__lilla
 
 


Lilla: TÖk jó, hogy fizetett a biztosító. Remélem, nekünk is fog.
Én is rosszul vagyok a Gravidától.
Abortuszos csajok :evil:
Én azokat sajnáltam,amikor szülés előtt kórházban voltam, akiknek muszály volt abortusz, mert valami nem klappolt. ÉS néztek minket nagy pocakkal. Szegények ott sírdogáltak. Volt akik meg elvetették csak úgy, fel se fogták, röhögcséltek..... :evil:
brumm
 
 


Ildi
Hát itt a röhögcsélős fajtából voltak. :twisted: :twisted:
Ja, és mind színesbőrű.
p__lilla
 
 


Lilla:
Melyik biztosítónál vagytok?
brumm
 
 


Ildi
Generali-Providencia
p__lilla
 
 


Sajnos holnap nem tudunk menni a Balcsira. :cry: :cry:
Doktor bácsi mondta, hogy 1 hétig csak zuhanyozzak, és no sex.
Azért az utóbbit nem biztos, hogy betartjuk. :oops:
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok! Előbújok olvasó üzemmódból! :wink:

Sajna nálam is beköszöntött piri! :evil: :evil: Sebaj, majd az augusztus lesz a mienk! Úgyis megyünk szabira! Apával megbeszéltem, hogy most nagyon-nagyon sok időt fogunk szánni a projektre! Majd meglátjuk, hogy mi sikerül belőle! :wink:
Viszont mától szombatig szalma vagyok! :cry: :cry: Apa elment dolgozni vidékre. No, de majd csak eltelik, valahogy az a pár nap! 8)

Jah, ma életemben először pirítottam libamájat! Isteni lett! A munkatársaim mind a tíz ujjukat megnyalták utána, s közölték, hogy holnap is főzhetek! :D

Lilla:
Örülök,hogy végre túl vagy rajta! Ezek szerint minden rendben!!!!!! :D :D :D

Brumm:
Remélem ma már jót fogsz aludni! :D

Kép
anda81
 
 


Anda
Nincs minden rendben. Az egyik oldal nem átjárható. De a petikék érnek, úgyhogy lombikra gyúrunk asszem.
p__lilla
 
 


Anda: PIrított libamáj!!!!NYammmmmmmmm!!!!!!! MÉg sosem csináltam, de nagyon megkóstolnám. :D
Sajnálom a pirit. Augusztusban be kell jönnie a projectnek. :D
Ha nagyon visszaolvasol, Áginak volt módszere,hogy mensi után minden nap együtt voltak apával. Ha jól emlékszem 19 napig. Be is jött, ott a babóka. :D Szóval mindent bele! :)
Remélem, hogy ma fogok aludni, csak ilyenkor meg nem vagyok álmos.

Lilla: Sajnálom, hogy az egyik oldal nem járható, de azért ott a másik oldal, és tényleg lényeg, hogy van pé. JÖnnek azok az ikrek!!!! :D És addig hátha spontán is jön. Nem vagyok matematikus, de azért összejöhet szerintem.
MI is a Providenciánál vagyunk. Reméljük a legjobbakat.
brumm
 
 


Ildi
Akkor tuti fog fizetni, és hamar meg is kapjátok. Bár kárszakértőtől függ.
Nagyon-nagyon örülnék ikreknek, de azért 1-el is megelégszem. A lényeg, hogy legyen már és egészséges legyen.

Anda
Sajnálom a pirit. De tudod, új hónap, új remények. (Én is hallottam ezt már párszor, tudom, nem vigasztal.) De ha most rendesen rástartoltok, meglesz az eredménye.
Én nem szeretem a libamájat, sőt, semmilyen májat. Még jó, hogy a férjem sem, így nem kell csinálnom. A szagát sem bírom. :roll:
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lilla, sajnálom a mai napot, meg a negatív élményeket. Mikor februárban missed ab-om volt, én is egy olyan kórteremben voltam, ahol 2 abortuszos csaj volt, meg egy 15 éves roma csajszi, aki megszülte az első gyerekeét, koraszülöttként, mert 8 hónapos terhesen fejen állt, és beindult a szülés... :shock: No comment...
Akkor ha apának nem stimmelnek a katonái, így neked sem műtik meg a letapadást? Vagy a hsg-től felszakadt?
Sajnálom a Balcsit, de az egészséged fontosabb!

Anda, sajnálom a pirit, de majd augusztusban! Hűvösben fürgébbek a katonák biztos! :wink:

Ildi, drukk az értékbecsléshez! Libamáj....mmmm....én minden májat imádok! Legjobban a csirkét, fokhagymásan vagy majorannásan.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
A letapadást nem nyitották meg, mert mindjárt a bejáratnál volt. Szerintem ott nem is tudják erőltetni, mert hiába nyomják, a másik felén kijön. Gondolom én. Nem tudom mi lesz még, műtik-e vagy sem, jövő héten megyünk konzira. Bár nem hinném, mert ugye decemberbe megyünk lombikra, előtte még ha műtenek is már kevés idő van, és 1-2 inszeminációra nem hiszem, hogy van értelme. Úgysincs túl sok esély. Ezen a hónapon kívül már csak 3 hónapunk van.
p__lilla
 
 


Lilla: Nekem is 50% os a dolog hisz nekem a jobb petevezetőmet kiszedték mikor méhen kivüli volt. De a doki azt mondta ennek ellenére ha nem jobbra hanem balra megy el akkro lehetek babás. Ki tudja lehet a lombik előtt sikerül:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

LÁnyok!
Ha ma nem jön a banyán Gajdi, nem ír magáról semmit,(illetve ott látni, hogy mikor lépett be utoljára) ha nem ír, akkor nyitok egy másik csapatot, ahova senki idegent nem veszünk be. Engem már nagyon idegesít, hogy jönni akart, aztán meg nem ír, azt se tudjuk kicsoda.
Én engedtem be, ezek szerint rosszul tettem. :x

Lilla: Azért remélem, hogy nem kell műteni. Én nagyon nem értek hozzá, de úgy tűnik számomra, hogy tényleg a "legegyszerűbb" megoldás lehet, betenni az ikerbabucikat, és hadd fejlődjenek ügyesen. :D ( Persze tudom, hogy abszolút nem egyszerű dolog az egész, nem is tudom, mit csinálnék, ha én lennék ebben a helyzetben. Szerintem kétségbeesve sírnék. Úgyhogy Lilla, minden tiszteletem a Tiéd ( is).)Egyébként én Era véleményén vagyok, hogy hátha spontán összejön. Amikor az ember nem gondolja akkor sikerül. :D

Jenny: Hú, de jó ötleteket mondtál májra. NÁlunk is a csirkemáj megy leginkább. Nálunk a férjem fűszerezi, hol így, hol úgy, de kipróbáljuk, ahogy írtad. Jól hangzik.
JA, a nyers máj szagát én sem szeretem. :?

A banyán egyébkét van külön hely, ahova lehet recepteket írni csapaton belül. Szerintem jó ötlet bevált dolgokat betenni oda. :wink:

Egyébként többiek gyertek majd anyatanyára, mert ha lesz magán jellegű témánk,? akkor ott lehet beszélgetni róla. Era, Anda.....gyertek!

Szép napot!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Brumm
Nekem írt Gajdi, mert megkérdeztem tőle levélben, hogy kicsoda.
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Ildi, nem kell új csapatot létrehozni a banya tanyán, mert az adminisztrációnál a tagoknál ki tudsz bárkit törölni, és akkor nem tud belépni többet a mi csapatunkba. Ha gondolod, töröld ki! Ha szeretett volna jönni, már bejelentkezett volna hozzánk.

Na majd jövök még! Szép napot!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Azért ide nem akarom felrakni, de ha gondoljátok priviben elküldöm.
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: