Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu: :cry:

Mi meg ma strandon voltunk Réka nagyon imádja! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Jó is a strandolás. Mi is szeretünk strandolni. Szabina is imádja a vizet. Elég ha mondom megyünk strandolni ő már pakol is össze. :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu az a fránya piri!!!!de legközelebb sikerűl!!!!!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hát mi van itt? Több napja senki sem jött! :(

Kép
csucsu05
 
 


lehet tényleg meghal ez a topik????? :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Hát tényleg mindenki nagyon eltunt. De ne aggódj Nita majd beindul újra. Már másfél éve írogatok ide, és volt már ilyen, hogy nagyon "elcsendesedtunk", de majd jon mindenki újra.

Mi jól vagyunk. Bálint már betoltotte a fél évet. Kezdunk kóstolganti. Délben répát kap, délután almát. Fokozatosan vezetek be neki új ízeket. Voltunk alergológusnál, vettek tole vért. Annyit már tudunk, hogy sajnos alergiás, de hogy mire, azt nem tudjuk még. Arra az eredményre még egy hetet kell várni. Kaptunk egy étrendet, amit be kell tartanom nála. Nagyon bízom benne, hogy "csak" valami pollenre vagy valami ilyesmire lesz alerrgiás, és nem ételre.

Teszek fel néhány képet:
Kép gyori állatkerben :P
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


carpediem hogy mekorát nőtt Bálint??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hatalmas és gyögyörű kisfiu!
Bátyokája is egyre nagyobb és férfiasabb!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

CSUCSU: Piri mondjon le!
SZISZKO: Látom, most vannak az akciódús napok ;) Hajrá kiskatonák :lol:
NITÁCSKA: Szobatisztasággal haladtok? Jól van Máté?
CATHERINE: Hogy vagy? Mi a szülés várható ideje?
BETTI: Nem üzentél még, de szerintem már Dorkázol :lol:
CARPE: Nagyon édesek a fiúk, és Bálint tényleg nagyon nagyot nőlt. Mekkora most? Ücsörög már egyedül? Fogak? Hogy tetszettek neki az új ízek? Könnyen elfogadta? Az egyik régebbi képen épp eteted őt. Úgy szoktad, hogy az öledben van? Nagyon ügyesek vagytok, nekünk úgy tuti mindenhova menne, csak a szájába nem. Ádám várja már az ovit? Remélem, tényleg nem allergiás Bálint semmilyen ételre. Írtad, hogy a doki mondta, hogy ha sűrűn lesz beteg Ádám, ki kell szedni a manduláját. Szerintem se engedd. Petinek is elég nagyok alapból, és ha meg van fázva, begyullad, de mondta egy fül-orr-gégész, hogy inkább megelőző kezelést kapjon, minthogy kiszedessük.
MÁRTI: Hogy vagytok? Friss képek? A múltkoriak nagyon jók voltak, amit feltettél.
TITI: Mi újság Nálatok? Van már napirendje a kisúrfinak? Evés kérdés megoldódott?
RÓLUNK: Bence már elmúlt 9 hónapos, 9200 gramm és 72,5 cm, már feláll, felül, mászik, már az 5. foga jön. Augusztus 10-én volt a keresztelője, utána kerti partyt tartottunk. Petinek hétfőn kezdődik újra az ovi, fura lesz nélküle itthon. Teszek pár képet, ha nem bánjátok..


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


jajjjjjjjjjjj etsy annyira édesek a képek!!!!!!!!!!
a legjobban a második kép tetszik na meg ahol a 3 fiu van!!!!!
Máté val hadilábon állunk a szobatisztasággal a wc-be ügyesen pisil de ráűlni nem és a bilire se hajlandó! :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Az összes fiú nagyon aranyos a képeken!

Mi jól vagyunk.
Tegnap voltam UH-on és már ver a pici szíve. CRL: 6 mm.

Szülés időpontjáról még nem beszéltünk, de szerintem április 17. körül, ha a pé-t nézem. (Egy héttel később volt, a 21. napon.)
De majd 4 hét múlva, a következő UH-on pontosabbat mond az orvos is.

Beni teljesen leállt a szobatisztasággal. Néha ugyan ráül a wc-re, de inkább szórakozásból. Én pedig nem erőltetem.

A tesóját viszont már most imádja. :) Ha puszit kérek tőle, először mindig a hasamhoz hajol, ad rá 4-5 puszit, megsimogatja, és csak utána kapok én. :D Olyan édes.
Vendég
 


Catherine
Bizotosan nagy boldogság volt látni a kicsi szívét. Nagyon édes lehet Beni, ahogy puszilgatja a kistesót. Nálunk is így kezdodott, és szerencsére most is nagyon szeretik egymást.

Betsy
Nagyon édesek a kis pasik /persze az apukájuk is :wink: /. Bence is milyen nagy már. Látni a képeken, hogy Peti nagyon szereti.

Bálint most 7100 g, 68 cm. Szerencsére eddig minden ízlett neki, amit csak adtam. Szeret enni :P . Igen, úgy etetem, hogy az olemben ul. Nálunk ez vált be, mert ha az etetoszékben ul, állandóan a kanál felé nyúl, és kiveri a kezembol. :P Érdekes, Ádámnál ugyanez volt. Nagyon kis kópé. Ha az olemben van, nem érdekli annyira a kanál.
Fogunk még nincs, de szerintem már csak napok kérdése. Már érzem az ujjammal, hogy nyomja nagyon az ínyét. Ráadásul egyszerre két fog. Mostanában nagyon nyugos.
Vendég
 


catherine milyen jo most neked hogy halgathattad a pici szivét! :lol:
aranyos bátyója lesz a pocilakonak!!!!!!!!!! :lol:
carpediem Bálint milyen szépen növöget!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Carpediem, Betsy: nagoyn szépek a gyerekek. És mennyit nőttek!!

Kép
csucsu05
 
 


lányok ma merre vagytok?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Mi is megvagyunk!

Betsy, Carpediem: nagyon édesek a fiúk!!!

Sajnos Levente evése még nem oldodott meg. Szopizni egyáltalán nem szopizik sőt a lefejt tej sem kell neki. Most a második fajta tápszernél tartunk, mert a beba nem izlett neki így kipróbáltuk a milupát. Ezt jobban megeszi, de ezt is szinte bele kell időnként erőszakolni. Nagyon rossz ez így. Minden nap épp csak a minimumot eszi meg. Nem is a hízása miatt aggódom, mert hízik így is heti 100 grammot csak a folyadék miatt. Nem akarok megint kórházba kerülni vele kiszáradással.
Már 6100 gramm volt múlt vasárnap. Szépen fejlődik, már napirendünk is kezd alakulni. Olivérért kell 4-4,15 kürölre menni és így elötte kell enni. Általában 4-6 között ébred elősször (ha nem ébred valami miatt elöbb is) , aztán 8-9-kor,12-kor, 15-kor 18-kor (a játszótéren) és este 9-kor van a fürdés és vacsi, ami iszonyú macerásan megy, mert nem akar enni. A teát elfigadja, de azt meg olyan mohón issza, hogy attól meg fuldoklik és iszonyú sok levegőt nyel. Már teljesen kész vagyok. A kórház óta már 2 x voltunk ügyeleten vele mert egész nap alig evett, aztán mikor be kellett volna vinni a kórházba hétfőn megtáltosodott és egyből elkezdett enni. (nagyon vicces) Így szerencsére még nem voltunk. Azaz a második esetnél bevittem, hogy nézzék meg mitől lehet, hogy nem akar enni. Kaptunk beutalást a neurológiára, de mást nem találtak. Bizom benne, hogy ott sem lesz semmi gond!!! Szept. 16-ra kaptunk időpontot.
Olivér nagyon szereti Levit, bár oda kell figyelni, mert időnként azért bántja is. Mindenkinek dicskszik vele és amikor megyünk érte a bölcsibe megkérdezi, hogy Leventét is hoztam? (kint szoktam hagyni az ajtó elött)
Olivért nagyon nehéz lekötni, minden érdekli és csak a felnőtt dolgokkal akar játszani. Szerszámokra gondolok első sorban. A sógoromtól kapott is egy fúró csavarozót (természetesen fúrófej nélkül) és állandóan azzal játszik. Minden szerszámnak ismeri a nevét a pasik a környezetünkben el vannak tőle ájulva. Olyan választékosan beszél, hogy mi is csak nézünk a Tamással. Annyira okos.
Sajnos soha nem írom fel a "beszólásait" pedig nagyon arik.

Én továbbra is úgy nézek ki mint aki félidős terhes. :cry: :cry: :cry:

Nagyon rosszul érint, hogy nem szoptathatok, pedig már annyira vártam. :cry: :cry: :cry:
Minap megint megpróbáltam megszoptatni hátha rákap, de azt az arcot amit vágott.... :? :shock:

catherine: gratulálok a kistesóhoz!!! Kicsit elérzékenyültem a szívecske dobogásától!!! :oops: :lol: :lol: :lol:
Beni nagyon édes!!!

Csucsu: annyira sajnálom a pirit!!!
DE EZ VOLT EGY JÓDARABIG AZ UTOLSÓ!!!!! :wink:

Nitacska: már csak 2 nap!!! :wink: :lol: Mindent bele!!!! :wink:

Én is hoztam képeket!!!
Kép Lfinom puszika
Kép Fiúk az ágyban
Kép Levente
Kép Olivér
Kép Levente alszik
Kép :o)))))))))))))
Kép Levivel beszélgetünk
Kép Mosolyka! Tudunk nagyobbat is!
Kép Pancsi
Kép Szia maki!!!
Kép Szundi
Kép Hello teknős
Kép Reggeli csevej
Kép Olivér és a dinnye
Kép Nagyon éhes vagyok!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla: Jó, hogy jöttél hoztál képeket! A pocakod miatt ne aggódj lemegy majd szépen lassan. Nagyon szépek a fiúk:)
A Szabinával én is igy jártam mint te, hoyg a ciciről hamar leszokott és tápszeres volt. AZ 5. tápszer vállt be tehát megértem amin átmentek.
De hidd el ezért a kicsi makk egészséges.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
Titanilla örülök,hogy jöttél és,hogy hoztál sok szép képet!!!!!
gyönyörűek a gyerekek!!!!!!!!
az alakod miatt meg tényleg ne aggodj kisbabád van majd le fog menni!
de ha nem szoptatsz és van kis időd néha tornázz akkor kicsit!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu: melyik tápszer jött be végül?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Köszönöm a fogadtatást jól esik, hogy ennyi távollét után is örültök nekem! :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titanilla neked hogy sikerűlt a vonalzora tenni Levit?
én is küldtem már emailt nekik képpel és szöveggel de még mindíg semmi!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Titanilla: Humana azt hiszem az vállt be.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok

sajna nem volt netünk

18 éjjel sima szüléssel nagyon gyorsan 3300grammal és 49 cm el megérkezett dorka baba

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


betti nagyon nagy gratula!
sok boldogságot és jo egészséget!!!
ha lesz időd hozz képeket és leírhatod a gyors szülést is!
pusza! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti: Hatalmas gratula :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Talán elég lesz az idő a történetünk megírásához!

Szóval az egész vasárnap éjjel 17 indult éjjel 1 kor fájásra ébredtem próbáltam elaludni vissza hiszen ez már vagy 2 hete így volt de kb 45 perc múlva jött egy újabb ébresztés és éreztem hogy ki kell mennem wc re is.
így hát kiköltöztem a nappaliba hogy ne zavarjak senkit hátha beindul majd a dolog.
Hát 30 perc múlva újabb fájás de ez már nem olyan volt mind eddig hanem éreztem hogy tényleg más.
elkezdtem szedni a bogyókat is és csendben elvajúdgattam ill. néha el is aludtam így ment ez reggelig amikor 5-6 percesek voltak már a fájások és nagyon kimerült is voltam.
akkor kelt apa kérdezte mit csinálok mondtam szerintem lassan szülünk és kértem hogy ne menjen el pécsre már mert azt 5 óra míg oda-vissza megtenné .
Hát itthon maradt közben a fönöke folyamatosan csesztette engem meg gyötört a lelkifurdalás mert a fájásaim tompultak és kb. 8 óra körül teljesen el is múltak.
Ekkor egy nagy csalódottságot éreztem ill. apa miatt lekifurdalást de próbáltam belenyugodni hogy jól el tréfálkozik velem a kisasszony.
A párom így elment de csak az 1 órára lévő irodájukba én meg lefeküdtem aludni egy él órára.

Ez után semmi bajom nem volt míg délben elaudtam én is a nagyobbal ill. folyamatosan nagy wc re jártam meg folyásom volt de nem fájtam.
3 ig aludtunk mikor apa hívott mi újság mondtam ne haragudjon de semmi .
Mondta nincs semmi gond beszélt a főnökkel és megértette a helyzetet.
Azt hiszem ekkor megnyugodott a lelkem.
5 kor ért haza mondtam ma sem lesz már semmi.
6 kor viszont egy fájást éreztem de nem mertem én már semmit sem szólni.majd fél óra múlva újabb.
Aztán 2db 20 perces és azonnal 10 percesek lettek ekkor elvonultam ki az udvarra mert ezek már igen fájtak de nem mertem elhinni a reggeli tréfa után.
majd 3db 10 perces után 5 percesek jöttek .
Ekkor már fél 8 volt suttyomban felhívtam a dokim akivel anno azt beszéltük meg 10 percessel elindulhatunk. Elmondtam mi újság mondta azonnal induljunk.
Ekkor lezuhanyoztam még mindig attól félve hogy elmúlik de nem hanem egyre jobban fájt és 5 percenként mint a vekker.
Szóltam apának indulunk nézett értetlenül.
Mondtam mit érzek és 8 előtt pár percel elindultunk.
Mondatm neki ne siessen mert még mindig attól féltem elmúlik ő meg azon veszekedet miért nem szóltam mit bújkálok.
Fél uton szóltam gyorsítson mert már 3-4 percesek. és a kórhát ekkor még 20 percre volt.
valamikor fél 9 re értünk be.
10 percen belül az ügyeletes megvizsgált mondta bő 2 ujjnyi a méhszáj hívja a dokimat.
Ezután a szülésznő előkészített és fél 10 kor bekötötték az antibiotikumos infúziót
10 re jött be a dokim mondta majd megvizsgál a következő fájásnál és burkot repeszt de milyen jó lenne ha az is magától megrepedne.
Ahogy ezt kimondta Dorka rugodt egy hatalmasat én egy nagy pukkanást éreztem és már folyt is a magzatvíz.
Megvizsgált mondta bő 3 ujjnyi minden rendben lesz álljak fel sétálhatok meg labdát kaptam.
11 kor újra jön.
Levette a fájásmérőt mert mondta nem érdekli csak táguljak.
A repedés után erősödtek fel a fájásaim onnantól kezdve csendben voltam már nem komunikáltam a gáborommal.
11 kor jött hogy feküdjek fel megvizsgál.
Mondta 4 ujjnyi a méhszáj negyed óra és újra jön.
El ment fel akartam újra állni de nem ment mert azt éreztem jön ki dorka
Mondtam a gábornak szóljon valakinek.
A szülésznőt kapta el ő mondta hiszen most vizsgálta a doktor de jön megnéz.
Ekkor már olyan nyomási kényszerem volt mint a fene.
Megnézett valóban jön a baba 1 perc alatt már fenn volt a lában mindenki a helyén és elkezdtük a kitolást kb. 11 20 kor.
és 11 49 kor megszületett Dorka .
Infúzió hasra nyomás burokrepesztés nélkül.
Egyedül gátmetszés kellett de 3 öltéske csak.
betapintás nekem jobban fájt min ahogy Zsolka leírta de ott volt dorka így kit érdekelt.
Szóval 1 óra volt nehéz.
Hát ennyi a mi kis történetünk és csodálatos volt nagyon!!!
Köszi hogy elolvastátok bár kicsit hosszú lett.
Puszi mindenkinek :Betti

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


betti nagyon megható volt a szülésed!!!!
MInden mint a nagykönyvbe!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Gratula mégyegyszer Dorkához!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti: Hú jó kis történet. Hamar és flottul lezavartátok akkor a zsülést:)

Kép
csucsu05
 
 


Betti: nagyon nagy gratula Dorka bébihez!!!
nagyon megható a szüléstörténeted!

Nitacska:annyira sajnálom, hogy nincs babuci! Na de majd a következő hónapban!!!

Levente 6400 gramm és 68 cm. Kaptunk az új dokitól (átköltöztünk egy másik kerületbe és itt kerestem orvost, szerencsére olyat találtam aki 10 évig dolgozott gyereksűrgősségin.)
tápszersűrítőt és savlekötőt, mert refluxgyanus. Most legalább egy hétig szedjük, aztán kiderül változik e valami az evéssel.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Betti
Hatalmas gratula Dorkához, sok erot egészséget nektek és sok tejcsit!


Titi
Sajnálom, hogy ilyen gondjaitok vannak. Csak meggyugtatásképpen, hogy nálunk is hasonló volt a helyzet még anno Ádámnál. Bár nálunk késobb jeletkezett ez a "nem akarok enni". Ádi 5 hós volt, mikortól nem akarta elvenni a cicit. Adtam neki a tápit, de az sem kellett neki. Rengeteg fajtát kipróbáltam, de náluk semmi sem vált be. Sokszor úgy kellett beleeroltetnem, mert egész nap nem akart semmit sem enni. Aztán kénytelen voltam elkezdeni nála a hozzátáplálást.
Vendég
 


titi én nem bánkodom mert előbb hozzák helyre a hormonjaimat minthogy megint elmenjen egy babó :lol:
Mátét ma felvették oviba!!!!!!!!!!!februártol szoktathatom be!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Nem Levi van a képen, de nagyon hasonlít. :lol:
Örülök, hogy így álsz a dologhoz és gratula a felvételhez!!!

Carpe: Levi ma 4-kor evett és legközelebb 12-kor sikerült neki kaját adnom. Elég sűrűn kínálom teával, nehogy megint kiszáradjon. :roll:
Én is gondolkodom a hozzátáplálás megkezdéséről, gondoltam holnap megbeszélem a dokival.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titi muszály pozitívan állni hozzá mert ha nem állnék poziítóvan annál rosszabb volna a várakozás!
bocs hogy azhittem Levike van a vonalzon :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

SZISZKO: Izgulok érted nagyon. Remélem, most sikerrel jártak a kiskatonák ;)
NITÁCSKA: Örülök, hogy felvették Mátét az oviba! Csucsu kislányával fognak egy csoportba járni?
CATHERINE: Hogy vagy? Hányinger? Álmosság?
CARPE: 1,5 hete írtad, hogy még nincs fogacskája Bálintnak! Változás azóta?
TITANILLA: Nagyon édesek a fiaid. Olyan nagyok mindketten! Olivér nagyon kis mosolygós, Levi meg igazi kis vasgyúró. Helyesek vagytok az első közös képen. Sajnálom, hogy az evés kérdés még mindig nem rendeződött. Olivér nem bilizik még?
BETTI: Nagy-nagy gratula Nektek! Csodás szülésed lehetett! Képeket mikor kapunk Dorkáról? Már olyan kíváncsi vagyok. Lassan már 1 hónapos lesz. Réka hogy viszonyul a hugihoz? Milyen két gyerkőccel?
Vendég
 


Betsy:Köszi!De már reggeltől barnázok,úgyhogy a napokban jelentkezik piri! :cry:
Ez volt az utolsó clostis hónapom sajna,nem tudom mi jön ez után!
Rossz így,mert az idő már nagyon sürget,mert december 30-án Réka betölti a 3.évet és visszakellenne mennem dolgozni,de én már oda nem szeretnék.Így,akkor ha utána jön össze a baba,akkor nem fogok sehonnan pénzt kapni,mert ugye új munkahelyet azért nem hiszem ,hogy rögtön találnék,meg ott is elkell,hogy teljen talán 1 év mire elmehetek onnan szülésire! :roll:
Azt hittem elég lesz januártól próbálkoznunk,de mégsem elég kifutunk az időböl,sajna!

Kép

Kép
syl100
 
 


betsy nem egy csoportba fognak járni! :roll: :(
syl még lehet baba a barnázástól függetlenűl! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betsy: a táblázatban egy évet öregitettél:) De annyi leszek mire szüölni fogok :)

Kép
csucsu05
 
 


Nita:Nem hinném,mert nekem sajna mindig így kezdődik!
Szerintem ez se normális,mert van mikor 5 napig is barnázok! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


akkor ha ugy gondolod hogy nem normális a barnázás menj dokihoz!nem?! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZISZKO: Szerintem is menj dokihoz a barnázás miatt. Régebben nekem is volt ilyen, csak nekem mensi után volt a barnázás. Decemberig még összejöhet a babó, addig van még 4 hónap, pláne, ha azt is számoljuk, hogy az otthon töltött idő után is jár szabadság, azt kötelesek kifizetni, csak azután mondj fel.
NITÁCSKA: De nem is egy oviba fognak járni? Te most hol tartasz a ciklusba? Mikor jött meg? Bocsi, de nem tudtam visszaolvasni mindent..
CSUCSU:Én azt hittem, hogy 1 hónap múlva leszel 35, de akkor majd visszajavítom. Bocsi.
Vendég
 


Betsy: Igen októberben leszek. Akkor jó mertelőre látó voltál nagyon . Csak azt hittem alapból van ez beirva. Viszont még 1el fiatalabbnak mondom magam:) :)
Ne javítsd ki mert valóban nemsokára annyi leszek:(

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSU: Nekem is már csak pár nap van hátra a 3. x-ig, addig én is 29-nek mondom magam :)
Vendég
 


betsy igazából 1 oviba járnak de mégis külön!ez az ovi most bővűl és az uj rész kicsit arréb lesz! :roll:
a ciklusom:juni 30-án volt meg utoljára,azota nincs menzim!
a vetélésektől felborulhatott a hormonháztartásom :( most kezdték a kivizsgálást! :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, most egy darabig nem leszek, mert festetni fogunk.

Betsy
Bálintnak még nincsenek fogacskái.
Teszek fel egy képet, ezt megtudnád nekem csinálni avatar méretre, mert nekem nagyon kicsi lett.
Persze, csak ha van idod. Koszi

Kép
Vendég
 


carpediem gyönyörűek a gyerekek!!!!!!!!
szép nagyott nőtt Bálint! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


CARPE: Annyira jó ez a kép!!!!!!!! És már kompozik a kisúrfi? Nagyon kis drágák! Jó festést!

Kép
Vendég
 


CApediem: Hát jó nagy munka elé néztek akkor. Jó munkát és ha kész vagy gyere. A fiúk édesek együtt:)

Kép
csucsu05
 
 


lányok megvan mért halt meg a babám januárba!3 vírusfertőzésem volt! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

Sajnálom!
Azt lehet tudni milyen típusú vírusfertőzés volt és hol kaptad el?
Vendég
 


Nita: Az igen. Eza vérvételből van meg?

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: