Új privát üzeneted érkezett!

Tünde
Örülök, hogy Picúrka és Te jól vagytok. Nagyon vigyázz magatokra!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tünde :D
Üdv itthon, s remélem, hogy minden rendben lesz a továbbiakban is! Folyamatosan mennek a drukkok Mindkettőtöknek!
Fici hogyan bírta nélküled???

Nelli :D
Gratula Brigi első "szavaihoz" :wink: Biztos, hogy tudod, hogy mire számíthatsz két nagylány mellett :wink:

Mi jól vagyunk, ma három hónaposak :wink: egyszerűen el sem hiszem....még egy éve álmodni sem mertem arról, hogy babázhatok 8)

Haga :?: :?: :?:
Merre vagy?? Hogy vagytok??

Bocsi, most nincs időm visszalapozni, de még jövök...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!


Még itthon vagyok.
Ha holnap reggelig semmi nem történik, akkor reggel doki, utána pedig befekszek a kórházba.
Majd Tizának küldök sms-t, ha történik valami.


Mindenkinek minden jót kívánunk :)
Vendég
 

 
 

Haga!!!

Nagyon sokat gondolok rátok, csak ügyesen...most már tényleg mindjárt meglesz ALbert Baba!!!!

Puszi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Haga!!

Gondolok rátok! Ügyes légy!
Vendég
 


Tündi
sajnálom az izgalmakat, a kórházat. Húgomnak mindkét gyerekkel volt hematómája, pici vérzéssel. 12-14 hetesen. ő is kórházban volt, kapott infúziót, meg pihenés ugye. aztán szépen elmúlt a vérzés és nem is lett semmi baj. Nálatok sem lesz semmi gond! :D

Haga
szorítok!!!!!!!!! egy barátnőm 1-jére volt kiírva. de nem jött a baba, ő holnap be is fekszik a kórházba, hacsak ma nem történik valami.... :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!

tündi!
örülök hogy jól vagytok és vigyázz nagyon mgatokra!!!!
nekem cisztám volt Balázs mellett és én meg attól vérezgettem de minden rendben volt és látod a nagyfiú nemsokára 5 hónapos lesz!!!!
mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

haga!
sokat gondolok rád nagyon szorítok nektek!!!!!
csak ügyesen é minden oké lesz!!!!!
várjuk az sms-t!!!!!

szép estét!!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, mert rohanunk a kórházba, hogy méf felvehessenek mára.
Ha minden igaz, holnap reggel infúzióval beindítják a ceremóniát :roll: :lol: :shock:



Puszilok mindenkit, és köszönjük a drukkokat :!:
Vendég
 


Haga :)
Hú, akkor várom az sms-t. Remélem addigra meghozzák a gépünket, mert lehalt, de már készen van. Ha nem, akkor jövök a volt munkahelyemre (most is ott vagyok) és informálom a lányokat.

Kép
Kép
tiza
 
 


ikrek.lap.hu ->ikerpárok, ikrek nevelése

http://www.ikresek.hu
baba.lap.hu
Vendég
 


Haga :D
SZurkolok nagyon, hogy minden könnyen menjen, s minél előbb a kezedbe tarthasd Albert babát!

Tiza :D
Marcussal ki van, amikor te "bedolgozol" a munkahelyeden?

Tündi :D
Mi van veletek? Vizsgák??
Fiúk??

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!
Haga írt, hogy most az oxitocinnal próbálgatják a fájásait. Sajnos későn reagáltam rá, de azóta nem válaszolt. Majd még jelentkezem

Kép
Kép
tiza
 
 


Haga :D
nagyon szorítok neked! Ügyesek legyetek!

Kép
Kép
kismok
 
 


Miért kell indítani Hagának? Lemaradtam?
Mennek a drukkok!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilvi :)
Hát apa v anyósom, de sokszor hurcibálom magammal, de akkor nem dolgozom.

Hagáról még semmi. Lehet, hogy neki is csaszi lesz/lett a vége. Akkor én sem tudtam jelentkezni.

Kép
Kép
tiza
 
 


Irt Haga: a helyemen vagyok, itt várom hogy beindúl a szülés vagy nem. Akkor holnap magzatvízet néznek.

Kép
mona76
 
 


Szegény Haga...nagyon idegörlőre sikeredett neki a "vége"...de remélem, hogy megindul Albert Baba kifelé...

Rakok egy pár képet, remélem, hogy nem bánjátok, nem tudtam jobban megszűrni, mert mindegyiket imádom :oops:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi :)
Hát druszánknak nem csak a neve hasonlít. Az első képen mintha csak az én fiamat látnám.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza :D
Ez a "Szabó Marciság" már csak ilyen :lol: Nem láttam mostanában képeket Rólatok! Ha lesz majd időd, akkor szívesen nézegetném Marcitokat :lol:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi :P

Nem csodálom, hogy nem tudtál szűrni, tüneményes a kölök! Kicsit tényyleg hasonlít az első képen Tizamarcira :wink:
És a nagyobbik fiad, igazán jóképű srác, aztaaa mindenit.

Nektek is Jané kocsitok van?

Tücsi :P

Minden oké??

Haga :P

Drukkolunk!!!

Többiek????? :?: :?: :?:

Lányok!
Olyan jó volt a síelés, nehéz visszazökkenni... A Tündérem nagyon szépen viselkedett.

Most viszont sztem a fogacskák gyötrik, sokat sírt tegnap, mindent rág és nyálzik jobban. Van tippetek a tünetek enyhítésére?



Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


GTündi
ugye minden rendben? látom pár napja nem jelentkeztél.

Szilvi
nagyon helyek a fiaid. a nagyobbik tényleg jóképű legény. a pici nagyon édes. (a kertésznacis, sapkás kép nagyon vagány.)

bocsi hogy ideszemtelenkedtem. :oops:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kép
HAGA?????
Vendég
 


Haga remélem mielőbb jelentkezik!

Tüncsi te is írj majd, ha tudsz!

Mi kisebb takónykórban. Különben minden ok, nagyon szépen beálltak a napközbeni alvások (2 x másfél óra), ami jó babának és mamának egyaránt :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!!!

Haga??????????????????????????????
Vendég
 


Hagáról semmi hír.

Itt van néhány friss kép Marciról
Kép Kép

Sajnos nem tudom őket megfordítani. A gépem újratelepítésénél ismét elfelejtettek képszerkesztő progit felrakni.

Kép
Kép
tiza
 
 


Végül sikerült progi nélkül is.
Íme Kép Kép

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza, nagyon szép baba Marci, és milyen vagány :D

Kép
mona76
 
 


Ezt írta Haga: "még mindig egyben, a tegnapi oxitocin a jóslófájásaimat erősítette fel. Ma néztek magzatvizet, oké volt. Holnap megint oxitocin ha addig semmi nem lesz. Aludni sem tudok mert 3-5 percenként jönnek a jóslófájások. Már nagyon kivagyok."

Kép
mona76
 
 


Ó, szegény Haga. Miért nem indítják meg akkor rendesen? Szerintem ez tök hülyeség, majd jól kimerül, mire kellene az energia.

Mona :)
Amilyen vagánynak néz ki, olyan csibész is. Ma rászóltam kicsit erélyesebben a pelenkázón, mert mindig rugdosódik és már tökre fáj, ahogy hasba meg mellbe rúg. Erre kiröhögött. Már most neveletlen.

Kép
Kép
tiza
 
 


Mindkét Marci szemtelenül jóképű :D

Hagának szorítok!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Tiza :D
Köszi a képeket :wink: Nagyon jó kiscsávó ám Marcus :wink: A név kötelez :wink:

Haga :D
++++++++++++++++++++++ s végtelen energia Neked!

Emma :D
Köszöjük :wink: Zalánok is jóképűek ám :wink: :lol: 8) főképpen eme topik Zalán babája :wink: egyébként ő szerintem rád hasonlít :roll: bár apucit nem láttam :roll:

Én mindig ott "akadok ki", amikor azt mondják, hogy tiszta apja Marcus, s egyúttal azt is mondják, hogy szép gyerek...de ugyebár ez valamiféle paradoxon, vagy neeem :lol: :lol: :lol:

na jó, eldugultam, csak még egy kép, de ez most KRISTÓFRÓL, AMKOR KICSI VOLT (hihetetlen, hogy ez a pici baba ő volt, illetve, hogy hogy megnőnek)
Kép
na jó, még egy :oops:
Kép

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy csak így jövök, de mentségemre szolgáljon, hogy jó hírt hoztam!

Ma reggel jött az sms.

Örömmel tudatjuk, hogy ma 05:05-kor 3750 grammal, 59 centivel megszületett Albert.

egyenlőre ennyit tudok.
Puszi mendenkinek!
Vendég
 


Elnézést, elírtam az időpontot!

03:05-kor jött a világra a kis ember, és természetesen ő Haga kisfia! :oops:
Vendég
 


HURRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HATALMAS GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Haga! Isten hozta a kis Albertet! Neked is jó egészséget!!!!!!
Vendég
 


Haga, nagyon gratúlálok! Sok boldogságot, sok tejcsit, és minden szép és jót kívánok!

Kép
mona76
 
 


Haga!
Sokat gondoltam Rád!
Gratulálok!

Kép
Kép
tiza
 
 


Haga :D
NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET NEKTEK! GRATULÁLOK!!!

Ma én is nagyon boldog vagyok, mert reggelre hasra fordult Marcus :lol: :lol: megfordult 180 fokban is, plussz hátról hasra, de fogalmam sincs, hogy csinálta :roll: :roll: jó lett volna látni, de így is nagyon örülök persze....egyszerre rohantunk fényképezővel, s kamerával :oops: :lol: :lol: s még ennek ellenére mindig alszik (itt 9 óra múlt :shock: )

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Haga, gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek a márciusi topikból! Ha nem baj, beírom oda is a jó hírt! :)

KépKép
KépKép
mni
 
 


Haga :D

Gratulálok!!!! Sok Boldogságot nektek!

Mindenkinek Puszi. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Haga,
szívből gratulálok! gyönyörű nagy babád született!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Haga :P

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek!!!!!


Tüncsike :P

Mi a helyzet???

Babcsi :P :?: :?:

Többiek???

Emma :P

Jobbulást!

Tiza :P

Jó a pasi :wink:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Haga :)
Nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánunk a nem is olyan pici Albert babához!

Nelli és a csajok


Tiza :)
Marcika nagyon édes, vagány, gyönyörű kisfiú :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


szép estét!

HAGA!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK A KISFIATOKHOZ!!!!
JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIKÉT KÍVÁNOK!!!!
VIGYÁZZATOK MAGATOKRA!!!!


majd jövök egy kicsit részletesebben magunkról is csak nagyon el vagyok havazva!!!!
szilvi aranyos vagy hogy hiányolsz ígérem valamelyik nap majd jövök és írok!!!!

szisztok

tündi23
 
 


Sziasztok!

Egész nap nem tudtam jönni, de szinte biztos voltam benne, hogy ez a jó hír fogad!

Haga :D
Isten hozta a kis Albertet a szép kinti világban!
Jó egészséget, boldogságot kívánok az egész családnak!

Tiza :D
nagyon szépséges kisfiad van. Abban pedig igazad, hogy tényleg hasonlít a két Marcell egymásra. Először nem vettem észre, hogy Szilvi is rakott fel képet és azt hittem a te fiadat látom. :D

Szilvi :D
Ha már a hasonlóságoknál tartunk, meglepődtem Sára mostani énje mennyire olyan mint a kanapén ülő Kristóf-babád! :lol:
Különben nagyon ügyes Marcusod van neked! Sára még csak nem is próbálkozik... :? Bár ahogy elnézem, az egész gyerek egy nagy sonka :roll: :lol: . Ha méretarányban nekem ekkora combjaim lennének, meg sem bírnék mozdulni. :lol:

Friss kismamik, mi van veletek?
Csak legalább pár sort írjatok!

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Haga
Gratulálok Albert baba születéséhez.
Sok boldogságot,egészséget és tejcsit kívánok!!
Vendég
 


Haga

Gratulálok, és nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok az egész családnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Lányok!?

Sehol senki??? :(

Babcsi és tüncsi sem jelentkezik.

Tündi :P

Látom Te is nagyon el vagy havazva.


Hétvégén, azaz ma megyünk Szekszárdra a másik mamához (anyósom) gondoljatok rám együttérzően :P :P :P

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Haga,
sok szeretettel gratulálunk!!!!!!!!!!!!


Kép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Sziasztok!

Először is a legfontosabb:
Haga
Hatalmas gratuláció!! Nagyon szép méretes baba lett Albert! Sok-sok boldogságot és sok tejcit kívánok Nektek!!


Bocsi, hogy nem jelentkeztem. Anyukámnál vagyunk Rékával, és innen nemigen tudok netezni. Húsvét utáni vasárnap megyek csak vissza Debrecenbe, sajna, addig nem nagyon fogok tudni jönni. Amúgy jól vagyok. Azóta sem volt vérzés, még barna sem. Réka növöget. Egy igazi hisztigép lett. :) De általában ráhagyom. A délutáni alvás úgy néz ki, menni fog cipelés nélkül is. Kedd óta már magától lefekszik mellém, és alszik jó 2 órát egyhuzamban. Az evés még mindig nem nagy kedvenc. Elég rapszódikusan eszik. Viszont "keke" (kenyér és keksz) jöhet minden mennyiségben. :D
Most csak ennyi.

Puszi mindenkinek! Majd 2 hét múlva többet jövök. Remélem. :)
Ja, 25-én megyek dokihoz, meg UH és genetikai tanácsadás is lesz. Akkor majd írok, mi volt.
gtünde
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: