Új privát üzeneted érkezett!

Hú Norka, nem is tudom, mit mondjak! Kitartást és erőt kívánok Neked!

Kép
Kép
zazzy
 
 


norka, juj...jobbulást!! rem. minden rendben lesz!!! hogyhogy kimutatta a teszt a tüszőrepit?
azért majd, ha tudsz tegyél fel képet bogibébiről!

csakegy, igen-igen!! lehetne tali már. régen jöttünk össze!! na??? vmi jó kis helyet kellene találni. akár ikea is. ott sokmindent lehet csinálni gyerkőcökkel, meg gyerkőcök nélkül is.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Norka!

Jobbulást Neked! Durva lehet a helyzet, nagyon...
Remélem így fél kézzel fog most sikerülni a Bogi tesó project! :wink:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 

 
 

Norka!

Veszélyes dolog a sport, én mindig mondtam! :wink:
Jobbulást!

Milyen tüszőrepit kaptál?
Ovitrelle-t megkerestem, hivatalos tájékoztató szerint max. 10 napig lehet fals pozitív a teszt!
Choragonra 5-7 napot írtak orvos válaszol rovatban.
Ha holnapután is pozitív lesz, akkor tuti nem a tüszőrepi okozza!
Drukkolok nagyon!
Rtg miatt ne idegeskedj! Ha terhes maradsz tuti nincs baja!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


csajok, vajon az mitől lehet,hogy zsuzsi mostanság néha úgy néz ki,mint paprikajancsi :? vagy az állán, vagy az arcán, mindkét pofiján vagy egy-egy piros folt. én arra gyanakszom,hogy mivel többet nyáladzik, a nyála "csípi" ki. lehet ez? eddig olyan szép volt a bőre, semmi sem volt rajta.

csakegy, te keresgéltél múltkor hozzátáplálásos cuccokat. nem keresgélek vissza, tudsz ötleteket adni? vagy más is?

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Rejo!

Kérésed parancs! A képek:
A fa:
Kép

SK díszek:
Kép Kép Kép Kép



És a kedvenc ajándék: Lego teve, ami felhúzva zenél és mindent rá lehet pakolni

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok mindenki itt is!
Remélem hozzászokhatok ehhez a topikhoz is! :D

Rambóka!

Szánom-bánom, de nem szedem a metet, kb 1,5 hónapja. Nem bírtam tovább. Lehet hogy rossz döntés volt, de akkor sem. Mindegy, ez még nem növeli a rizikó faktort, hiszen elvileg minden okés volt ha sikerült megfogannia.
Jah, tudom hogy ez most normális hogy fáj. Én a hőmérőnek hiszek inkább. Hő fent, nincs mensi, van gyerek. :D

Kicsit aggódok a fránya progi miatt. Simán kinézem Borsayból hogy nem fogja megnézetni. Olvastam az E-vitaminról hogy az segíti a progi termelődést. Lehet hogy visszaállok rá (a PÉig ebben a ciklusban is szedtem), baj nem lehet belőle.
Most komolyan? Szoktak itt nálunk vérből terhességi tesztelni? Mostanában nem hallottam senkitől hogy elküldték volna... Mindenki kivárta a 6 hetes UH-t és ott nézték hogy dobog-e a szivecske.

Még valamit nem értek.
Ugye most a PÉ-hez képest 2 hétre vagyunk. Tehát a baba kezdemény csak 2 hetes. Ha 2 hét múlva elmegyek UH-ra, még csak 4 hetes lesz és nem a vonalzó szerinti 6. Olvastam ezt már ma valahol hogy a könnyebb számolás miatt az utolsó ciklus elejétől számolnak, de ez hülyeség, mert 2 hét eltolódás biztos van. Mondjuk az AFP-nél meg nem mindegy...

Oké, akkor beszélgetünk. :D Én meg örülök, mert az neki is jó és szeretjük egymást apával, mert az meg nekünk. Nem kételkedek ám, csak abban, hogy szabad-e éreznem ezt a biztos megnyugvásos állapotot. :D Szóval érted. :D:D:D:D

Gyönyörűek a gyöngy díszeid! Wowww!
Honnan szedted a mintákat? :)

Cupp!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee!

A terhességi heteket az utolsó menstruációtól számolják, ezért az ovulációtól számolva 2 hetes baba 4 hetes terhességnek számít. A 6 hetes UH-on a baba valójában még csak 4 hetes, de akkor is 6 hetesnek mondjuk.
Sajnos ez egy ilyen hagyomány.
Közben meg akinek nem a 14., hanem pl a 21. napon létrejött ovulációból lett babája azt 1 héttel idősebbnek számítják, mint amennyi valójában, hiszen nála az utolsó mensi a pozitív teszthez képest nem 4, hanem 5 hete volt.
Elég gyakran okoz gondot, h. a kezelőorvos ragaszkodik a bemondott utolsó mensi szerinti terhességi hetekhez és nem veszi figyelembe az UH-os által pontosítottat, pedig az az igazán pontos, hiszen az első 12 hétben minden magzat kb. ugyanakkora, akár kosaras az apuka, akár zsoké, :lol: és ez a méret alkalmas a pontos terhességi kor megállapítására.
Ha az UH-os az elején pontosan belővi, akkor később célszerű ez alapján kiszámolni az AFP és a többi vizsgálat pontos idejét és ehhez ragaszkodni. Ezzel elkerülhető egy csomó izgalom a baba alul v. túlfejlettségét illetően is!
Sajnos lehet, h. nem fog elküldeni progimérésre, valószínűleg azért, mert az mifelénk nem szokás, csak az asszisztált reprodukciós terhességeknél, de azért próbáld meg hátha!

Karácsonyfadíszek ötletei innen:
http://picasaweb.google.fr/marileidec/Abalorios4

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Norka: jujj, ez durva :( Szurkolok, hogy ne a szuri miatt legyen az a pozitivitás :)

Rambóka: gyönyörűek a díszek :) Gergő meg nagyon profinak tűnik :)

Dimet: Ikeás tali OK, csak most parázok az influenzaveszély miatt ezért elhalasztanám a veszély elmúltáig... (piros arc: jó zsíros krém)

Na itten van néhány karácsonyi kép (a szüleimnél voltunk, az otthoni fáról még nem csináltunk képet)

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Norka!

Sajnálom ami veled történt, mielőbbi gyógyulást neked!

Csakegy!

Szépek a képek....csudaszép a kishölgy! Hogy csináltátok ezeket a f-f képeket színkiemeléssel?

Gina
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Gina: köszi :) Adobe photoshop, magnetic lasso, select inverse, aztán saturation levesz majdnem minimumra...

FÚ.... most egyébként nagyon irígykedek mindenkire aki terhes... tök jó lehet :))))

(Újévi fogadalmak: januárban megnézetem a Hga1c-t, elkezdem szedni a metet, bejelentkezek újra a belgyógyászhoz... gondolom március körül kapok majd egy időpontot...ja, rákszűrésre is elmegyek végre, utoljára még a terhesség előtt voltam... na mi van még az újévi fogadalmakból... ja, folsavat is elkezdek szedni... és nem nyomogatom a ragyáimat :twisted: ja, és megpróbálom visszafogni az édességzabálásom mert amit mostanában művelek az valami borzalom... de olyan de olyan édességéhségem van, hogy az leírhatatlan... ilyen gázul évek óta nem kajáltam... úgyhogy januártól ezen is változtatni fogok... )

Ja... és íme egy 9,5 hónapos dörzsöltszemű -ám még mindig teljesen fogatlan- huncut baba... aki folyton valami "rosszaságon" töri a fejét :)))

Kép
Vendég
 


jajj végre karácsonyos képek!!!

Tök szép a fátok Rami! Jól látom, hogy ti nem tesztek rá égőt?

De látom a szép kikás üvegdíszed neked is, sőőőt még az én hímzett díszemet is látom!! ( a fotó kedvéért tetted előre? :wink: :lol: :lol: )


csillagoktól teljesen oda vagyok! ezt mindenképp meg kell tanítsad nekem!

csakegy lilla tényleg huncut, és nagyon édes. Johannának is valamikor 11 hónaposan jött ki az első foga, azt hittem fog nélkül szülinapozunk.

norka szörnyű, szegénykém! Vállad nagyon sajnálom. viszont tűkön ülök (na nem a dokinkon :lol: ), hogy akkor most mi van nálad a teszttel????

lehet hogy 4-es ikrek??? :shock: :shock: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka: Ezek a díszek!Valami gyönyörű! Nagyon ügyes vagy! Az üres szaloncukorpapírok is jók!Miénk is ilyen! :wink:

A babák egytől egyik tüneményesek, milyen élmény lehetett nekik a karácsony!

Kép
Kép
zazzy
 
 


sziasztok!


ÚJÉVI RECEPT

Vegyél 12 hónapot!

Gondosan tisztítsd meg a KESERŰSÉGTŐL,
KICSINYESSÉGTŐL,
HARAGTÓL,
FÉLELEMTŐL!

Azután oszd fel a hónapokat 30-31 napra!

Minden hónapot készíts el:1 adag MUNKÁBÓL,
3 vödörnyi JÓAKARATBÓL,
1 gyűszűnyi DERŰBŐL,

Mindehhez adj: 3 evőkanál OPTIMIZMUST,
1 csipetnyi HUMORT,
1 késhegynyi TAPINTATOSSÁGOT!

A kapott masszát bőven öntsd le SZERETETTEL!

A kész ételt mindig díszítsd apró FIGYELMESSÉGGEL, és tálald fel

MOSOLYGÓS ARCCAL!




BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!



Janesz

Levi

Edina



Pocaklakó

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Ma nem nagyon leszek, mert mozgalmas napnak néznk elébe, ezért most szeretnék nektek nagyon kellemes szilvesztert és boldog, békés új esztendőd kívánni!

Puszilok Mindenkit:

Bettica

Kép

Kép
bettica
 
 


csakegy, oksa várjuk :)
mekkora már lilla!! emlékszem a pcos "bulin", ott milyen picike volt még! nagylány már nagyon! és milyen büszkén ül a járművén :)
csakegy, a fogadalmaidat detto én is írhattam volna.
ja, megmnértem a cukromat. reggel 5,2. kaja után 6,2. nem rossz. de vajon az inzulinom milyen lehet.
viszont!!! mióta szedem a met-et nem hullik a hajam!!
nem kenem semmivel. már múladozik neki, tuti a nyál. viszont éjszaka nagy sírás volt,még ki is kellett venni az ágyból. a pocija. lehet az almától. ah. szegényke....holnap 5 hónapos zsuzsi. de furi :)

tényleg, norka....4es ikrek :D juj.......
akkor,most norka babás lesz. aztán rami,aztán rejo....persze közben az újak-régiek is babásodnak. az élet körforgása :D

mindenkinek boldog új évet!!!!!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 



Kép

Kép
lecso
 
 


Magányos időkben szeretet,
Borús napokban örömet,
Gondterhelt percekben nyugalmat,
Vesztett helyzetekben reményt,
Kívánok nektek. BUÉK!
Vendég
 


Csók mindenkinek lányok!!!!!!!!!!!!!!

Sajna nincs netünk(nem is tudni mikor lesz :cry: lehet csak február) ezért nem írok mostanában.
Anyóséktól van most pár percem benézni hozzátok. Nagyon hiányzik a csapat!!!!!
Olvasni nem tudtam semmit de mindenkinek puszi és gratuláció az elmúlt hetek történéseihez!!!!
Mi jól vagyunk, a pocakom időnként nagyokat hullámzik. :D

A topik lakóinak áldásokban gazdag 2008-as esztendőt kívánunk!!!

Legyetek jók pussssssssssssssz!
Vendég
 


Dehogy vannak ikrek... :shock: (elképzeltem Bogiból 3-4-et egyszerre....), nincs nekem olyan szerencsém, egy sincs. Már nincs tesztcsík, de van pecsételés :shock: , mindezt pé után 1 héttel. Ilyen azért még nem volt... :(

Érdekes hogy napközben jól bírom. éjszaka nem bírom a fájdalmat. ennyi erővel úgyis elmehetnék szilv.buliba, ha már úgyse alszok. 8) Csak előtte rá kell vennem az uram, hogy mossa és szárítsa be a hajam. 8)

Mindenkinek nagyon boldog, sikeres új esztendőt kívánok!
Vendég
 


Monee, hogyhogy abbahagytad a metet???

Csakegy, Lilla gyönyörű!!!!!!!!!


Norka, sajnálom!

Esik a hóóóóóóóóóóóóó végre!!!!Nálunk totál kimaradt itt a 4kerben, de most!Hm, olyan szééép, megyünk is sétálni mingyá!

Hát eltelt kari, és felment 2 kg :cry: na de nem baj, jön a diéta jan2től!!!Na meg a sport ha letelik a 6 hét!
Júniusban kell mennem T-hez kontrollra, addigra sokat kell fogynom...
Vendég
 


Sziasztok!

Valami tanács?

Kb 2,5 éve lecsúsztam egy csúzdán,de olyan gyorsan a végére értem,hogy csak pislogtam amikor a földön ültem már.Nem bírtam megmozdulni,sőt még megszólalni sem.A levegő belémszorult.Elmentünk a kórházba,ahol röngennel megállapították,hogy megzúzódott a gerincem melletti izom(a hátam közepénél)+öszzekoccantak a csigolyáim.Elég sokáig fájdogált.Reménykedtem,hogy nem fog fájni a hátam a terhesség során,de ez nem jött be sajnos .
Csütörtökön megyek a védőnőhöz,remélem tud valami jót mondani nekem!

Kép

Kép
lecso
 
 


Norka!

Sajnálom. A kezed is, meg az eltűnt zebrát is! :(
Menjetek el buliba, rúgjátok ki a ház oldalát! :D

Lecso!

Gyerek koromban egyszer a nyakamra estem rá és ugyanez volt a helyzet. Se levegő, se mozdulni. Szerencsére nekem azóta nem okozott ez semmilyen problémát, sajna nem tok okosat.

Lafi!

Már hónapok óta nem voltam képes normálisan szedni a gyógyszert. Az utóbbi időben annyira elfajult ez a helyzet, hogy a reggeli 500 mg volt az a mennyiség amit beszedtem. Sok minden az oka ennek, leginkább az én trehányságom asszem, nem orvosi okai vannak. Nem voltam képes olyan napirendet összehozni amibe belefért volna az hogy ne felejtsem el este bevenni a gyógyszert.
Ez van. :( Ha nem lett volna zebra, januártól újra készültem nekikezdeni a gyógyinak rendes adag felépítésével. Szerencsére nem kellett, remélem a továbbiakban sem fog!

Rambóka!

Mostmár értem, illetve továbbra sem értem.
Ha elmegyek az e számolás szerinti 6. héten UHra, akkor a baba még csak 4 hetes lesz, ergo még nem biztos hogy ver a szíve. Vagy most a 6 hét amit mindenhova írnak a szívecskére, ez a számolás szerinti 6 hét, tehát igazából 4? Kicsit bonyolult ez nekem. :D
Holnap felhívom a dokit és meginterjúzom progi és terhes teszt ügyben! Köszi!

Na akkor... Nektek is minden jót kívánok a jövő évre! Egészséget, vidám gyerkőcöket, boldog párkapcsolatot! Meg mindent amit szeretnétek! :D

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Kép
Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Monee!

HALK HATALMAS GRATULA A POCAKLAKÓHOZ!!!!!
Nem olvastam reggel vissza a tegnapi napot.Most benéztem ide,és mit látnak szemeim?Egy tickert! :D
Vigyázz magadra!

Kép

Kép
lecso
 
 


lafi, jan. 2. nekem is:) akkor kezdjük egyszerre:) nem csinálunk egy diéta "versenyt"?? vagy vhogyan hajcsározni kéne egymást:)

norka, sajnálom! de tudod, a remény hal meg utoljára....

lecso, én semtok okosat mondani. inkább vmi dokitól kérdezz rá.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet, oké!!!Aha, te is bevárod még a mai meg a holnapi zabá!!!Én igen... :oops:
Most sül a malac, meg kész a lencsefőzi(imádoooom), meg haymás krumpli sali nyami, meg sütik....tiszta diétás!
Vendég
 


Kandika!

Neked is boldogat!!!! :D
Nem írsz magatokról semmit?

Monee!

A terhesek és a dokik nem a fogantatástól, hanem az utolsó mensitől számolják a terhességi heteket. Tehát a 6 hetes terhesség, amikor a 6 hetes UH-on már ver a szíve, valójában még csak 4 hetes, de akkor is 6 hetesnek mondják. Majd megszokod! :lol:

Lecsó!

Én megcsúsztam a gimiben a márványlépcsőn és elcsúszott két csigolyám. A terhesség alatt rengeteget fájt a derekam. Nálunk az infrás masszírozó vált be legjobban, de ha az éppen nincs otthon, szerintem bármi jó, ami tartósan melegít: sószokni, meggymag párna, elektromos melegítőpárna, de akár forró vízes törölköző sűrűn váltva is. Utána kérd meg a párod, h. masszírozza meg. Jobbulást!

Norka!

Pedig reméltem, h. te leszel Monee párja!
Bár végülis még lehet beágyazódási vérzés.....

Megnézném azt a frizut, amit a párod csinál! :lol:
Egyébként nem kell megmosni, fel kell venni egy olyan csillogó lurexparókát meg két csörgős hajráfot, ami a helyén tartja! Smink helyett álarc.
De tudom, h. a végső kifogás a " Nincs egy rongyom....." :twisted: :roll:

Kavits hova lett???????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kedves 'holnaptól diétázó' kolleginák!

Kérjük a diéta részleteit a "PCO-sok diétázási nehézségei és...." című topikban megosztani a csatlakozni kívánó sorstársakkal (pl. velem). Szerintem lenne rá kereslet.
(Egye fene jöhetnek lazacpástétomos és feketeretkes receptek is, csak induljon már be az a topik is! :twisted: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rami, Kavits telel családnál.

Ma esett a hó végre!!!!!!!!!!!!!Bömböltünk mrt hideg volt a hó a pofin, de aztán bealudtunk a kocsiban.

És egy kis kari még.

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Basszus Lafi, te nagyon lefogytál! :shock: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hát kicsikét... :oops: de most feljött 2 kg! :evil: Na ettől szabadulok meg januártól na meg még 20 másiktól!
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!!

Monee!
Vigyázz magatokra!!!
Az első ciklusnaptól kell számolni, ahogy Rami is írtja! :-)
Nekem a met megnyugvást biztosított. Good luck!!!

Norka!
Jobbulást!!

Lara baba ma reggel megvált köldökcsonkjától (még egy pár napig vigyázunk a köldökére, h ne érje víz aztán jön a felhőtlen locsizás - nagyon szereti a vízet-) , már nőtt kemény 4cm-t és 460g- ot szedett fel. :D :D :D :D Én meg elértem azt a súlyomat amit a mettel értem el diéta nélkül: 60,8 kg. A Norprolac -os súlyomat nem kívánom elérni: 55kg.
3 óránként eszik, ez érvényes reggelre és estére egyaránt. :D
De van amikor közbeiktatunk egy nassolást. :lol: A fő kajálások 100 g -osak, már ha nem 130-at eszik. :lol: :lol: A nasi 60g-ot jelent számára. :D

Nagyon furi apának puszit adni, olyan nagy a feje a keze.... Lara babusgatása után. :D

Kép
lara26
 
 


Rambóka! Lara!

Na jóvan, akkor értem már és nem akadékoskodok tovább. :D
Szóval a továbbiakban 1., doki felhív, 2., bejelentkez UHra 2 hét múlva. :D

Lecso!

Neked is köszi! :D

Nah, jó ünneplést mindenkinek! Eltépek pogácsát sütni! :D

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Én is csatlakozom a majd most indító diétázókhoz! A karácsonyi napokat olyan jól átvészeltem, de azóta... :oops: Mindenki el van már telve, én meg most járok rá mindenre :oops:

Boldog új esztendőt, és mindenkinek minden jót, amit kíván 2008-ra!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Hóesésben, langy esőben,hideg ködben, hót részegen mély gödörben, Szilveszternek nehéz napján, négykézláb az árok partján, átölelem a világot,BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kép

Kép
babancs
 
 


igen, lafi.....ma és holnap még kaja. aztán lassan, de biztosan diéta....kislépésekben.
jók a képek, hunor elveszlik a zsákjában:) 2 kg az semmi!! de a 20 rémísztő. én tudom:) nekem is majdnem annyit kéne fogynom. holnap mérlegre állok. ha nem jövök,akkor lelőttem magam.....

tényleg, backával mi lehet??? mi is volt vele?

na, megyek tovább szilveszterezni:) párommal már sétáltunk 45 percet kint. megnéztük a várat:) várt. vagy ilyesmit.
gyerek meg alszik,mint a bunda. anyumék felügyelték.

lara, ne izgulj, nem sokáig lesznek az éjszakai 3 órások. szép lassan meghosszabbodnak éjszaka az evések közti idők. jól bírod?

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Ismét: B.Ú.É.K.!!!

Remélem, mindenkinek jól telt a szilvesztere, vagy legalábbis úgy, ahogy szerette volna.

Lányok, olyan szép hóesés van kint, hogy ihaj! Annyira jó kinézni az ablakon :)

Monee: Üdv itt! Emlékszem, én is ennyire be voltam sózva :lol: Tényleg az a legjobb, ha felhívod a dokit, majd ő megmondja, hogy mi legyen ;) UH-ra is ő fog adni beutalót majd...

Norka: Nagyon sajnálom a törést is és a nega tesztet is. De a 2008 már a "nembabásaink" éve lesz!!

Lafi: Tényleg nagyon sokat fogytál, látszik az arcodon. A kis Hunor nagyon édes ;) Szépek vagytok így együtt! :)

Lara: KisLara nagyon szeret ölben lenni, ha a nasit is kívánja :) Növögessen csak a kiscsaj :lol:

Kinek, hogy telt a szilveszter?

Nekünk nem volt nagy szilveszterünk... Amolyan kis lájtos, családlátogatós szilveszter volt, amikor az ember napközben végig látogatja a rokonait, majd otthon koccint a párjával és éjfél után alszanak (aludnának) egy jót.

Este elég hamar hazaértünk a családtól. Már 10 körül itthon voltunk, tvztünk éjfélig majd koccintottunk. Egyszer csak közölte a párom, hogy ez az utolsó kettesben töltött szilveszterünk. Nagyon jó volt belegondolni ;) Ezután jött a rémálom:
Fél 1 körül bealudtunk mindketten :oops: , majd valamikor 2 körül hazaért apósom, pedig csak leghamarabb reggelre vártuk, mert vidéken volt a rokonainál. Jó nagy zajt csapva sikerült "betörnie" a lakásba, majd amit csak lehetett leejtett, összetört, becsapott, kiöntött, arrébb tolt... :( 15 percen keresztül :( Végünk volt... Majd, hogy az alvással ne pihenhessük túl magunkat, a parkolóban az egyik autónak a dudája!!! folyamatosan szólt. Nem úgy, mint a riasztó szokott szaggatottam, hanem folyamatosan. Már megkérdeztem a párom, hogy ő is hallja-e, mert olyan volt mint egy folyamatos fülzúgás. Ezt talán 3/4 óráig hallhattuk. Szóval alvás nem volt sok, persze szilveszter van, ilyenkor természetes, hogy az ember nem alszik este, de a tüzijáték és a petárda nem is okozott gondot.

Azért jó dolog is történt tegnap: először rácsodálkoztak a pocimra... Hihetetlenül büszke voltam :)

Kép

Kép
bettica
 
 


BUÉK még egyszer mindenkinek !!! :lol: :lol: :lol:

Remélem, hogy a 2008 már tényleg a mi évünk lesz, mármint a babára váróké.... azért jó lenne.

Dimetkém, annyira jót röhögtem, várat /várt/ vagy valami ilyesmi..... látom, lassan elér téged is a kisbabás anyukák zuhanórepülése...... az én mély pontom akkor volt, amikor Eszter kb 1 éves volt, és nem tudtam megmondani, milyen márkájú az autónk..... a barátnőmet kellett megkérdezni..... :oops: :oops: nem is röhögték halálra magukat a többiek.... :lol:
Gyönyörűen esik a hó itt nálunk, már voltunk egy kört szánkózni, most mindjárt ebéd ( a párom éjfél óta süti 150 C-on a malackát a sütőben, most pedig főzi a lencsét...nyami ! ) aztán még egyszer kimegyünk..... elviszem a gépet és csinálok pár felvételt a gyerek-kutyagyerek párosításról. Dinánk olyan, mintha még egy gyerekünk lenne, imádjuk őt (is) ! Nagyon okos kislány, szót fogad, és mivel már volt többször vadászaton, látszik, hogy nagyon ügyes vadászkutya is lesz majd belőle, de még le kell vizsgázzon, hogy hivatalosan is részt vehessen a vadászatokon.

Nagyon sok jót olvastam most a napokban itt a két topicon Arndold dokiról, úgyhogy nagyon fel vagyok dobva, várom már, hogy 9-e legyen, akkor megyek hozzá. Megbeszéltük a párommal, hogy még ezt az évet erre szánjuk, hogy minden tőlünk telhetőt megteszünk a baba érdekében. Nagyon bízom Arndold dokiban, hogy segít, hátha tényleg csak egy kis rásegítés kellene, hogy végre összejöjjön.
Monee, ugye - ha jól emlékszem - te ebben a hónapban kaptál clostyt is, és tüszőrepit is ?
zsizsik
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem rég keltünk fel, uh most kívánok csak boldog új évet mindenkinek!

Lafi!

Ha ma ünnepled, akkor Boldog névnapot! :D

Zsizsik!

Remélem jössz gyakrabban mostantól majd! :D
Ühüm, kaptam clostyt, de tüszőrepit nem.
Úgy nézett ki a dolog, hogy a szokásos 5 napig 2×1/2-et írt fel a doki, amit viszonylag későn, csak az 5. napon kezdtem el szedni. A 14. nap környékén voltam UH-n, ahol a dokim egy már korábban megrepedt tüszőt látott és egy másikat, ami még a helyén volt. Akkor ő azt mondta, hogy ez így jó, a repedés megtörtént, menjünk haza és szeressük egymást apával. Ezen már egyébként akkor is elcsodálkoztak a lányok, hogy a tüszőrepi után mit akar a dokim, ha akkor álltunk volna neki barátkozni már rég késő lett volna. :D De én azt gondolom egyébként, hogy nekem a másik tüsző lett a nyerő, mert a 17. napra ment fel csak a hőm (a ferty is akkora írta a PÉt) és előtte szerencsére, Rambóka tanácsát követve, akkor szerettük egymást apával amikor úgy éreztem, hogy most nagyon kell. :D Viszont pl. tojcsifehérje az egész ciklusban egy árva szem sem volt. Ez is tök érdekes.

Bettica!

Bosszantó lehetett ez az éjszakai kaland. :?
Mi bent szilvesztereztünk Pécsen, egy panelos részén a városnak. Basszus, hogy ott milyen durrogtatás, meg tüzijátékozás volt! :shock:
Háát ha ott akart volna aludni valaki, akkor szerintem az még füldugóval sem sikerült volna. Tökre sajnáltam a háziállatokat, nekik ez a jó 3/4 órás csinnadratta szörnyű lehetett! :(
Nekünk is lájtos volt a szilveszter, beszélgetős buli volt jobbára. Nekem is pont ez jutott eszembe amit a Párod mondott, hogyha minden jól megy, akkor ez volt az utolsó szilveszterünk kettesben úgy az elkövetkezendő 18-20 évben. :D:D

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee!

Nálunk vmi agyatlan barom fél 2-kor (!) ellőtt két teljes doboz vmit, ami kb. olyan volt, mint a kommandósok által használt fény-hang gránát: iszonyatosan nagyot szólt és szinte nappali világosságot csinált. Dobozonként kb. 30-40 db lehetett és a végére már szinte szünet sem volt a robbanások közt.
Én éppen akkor aludtam volna el, párom már aludt, de felébredt. Szídtuk az illető összes felmenőjét, mint a bokrot. :evil: :evil: :evil: :evil:
De érdekes módon a ded fel sem ébredt! :shock:

Egyébként gondolkoztunk éjfélkor, h. felkeltsük-e tüzijátékot nézni, mert pl. a melóhelyed környékén vkik nagyon tuti kis bulit csaptak, mindenféle többszínű, meg sziporkázó, meg spirálban pörgő stb. rakétákkal, és a ded a lefektetése előtt kifejezetten élvezte a türelmetlenebbek által már 8-kor elkezdett szórványos tüzijátékokat, de aztán úgy döntöttünk, ha magától felébred, nézheti, de direkt ezért nem verjük fel (nyűgös gyereket és feldobott gyereket egyaránt rémálom visszaaltatni!), hát erre végigaludta az egész hacacárét. Egyetlen egyszer sírt fel, amikor hajnali 1-kor lefekvéshez készülődtem és elmentem pisilni, meg fogat mosni, de magától visszaaludt. Különben a füle botját sem mozdította a szilveszteri felfordulásra. :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Monee, köszi, ma tartom, mert csak ma van amikor tarthatnám, sajnos! :lol:
Vendég
 


Lafi!

Boldog névnapot!
Pedig már sokszor átnéztem a naptárat, h. mikor van a névnapod, de nem találtalak meg. :oops:

Csajok!

Most lesz 7-kor a Duna Tv-n a Belső kaland címmel a fogantatástól a születésig tartó fejlődésről egy film, ha vkit érdekelne esetleg. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok Fiatalok!

Hazaértünk! Kép

Boldog Új Évet kívánok Mindenkinek! Kép

Még nem olvastam vissza, de majd pótolom. Kép

Hát lányok, vércukormérőt inkább nem vittem. :oops: Híztam másfél kilot 2 hét alatt. :oops: :roll:
Baromi jól érzem magam, a pocakom hihetetlenül nő! :lol:

És ma vagyunk 29 hetesek! :D

Cuppancs!

Majd olvasok és reagálok! Kép
Vendég
 


Rambóka!

Nem tudjátok valamivel valahogy felvenni?
Nincs Duna TV-nk. :cry: :cry:

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Rami, köszönöm!!!!Hát elég elveszett helyen van, sajna, még 1995 előtt sehol sem volt, aztán 96tól betették jan1-re akkor amikor a madár se tudja milyen nap van :evil: ...megszoktam már, de gyerekkoromban olyan sz@r volt, hogy vagy dec31én vagy jan2ánköszöntöttek, na ez ma sincs másképp, még a család is el-elfelejti, persze vannak kivételek!De ma meg már teccccik is hogy velem keződik az év! :lol: :roll:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?